DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠

Ići dole 
+12
Okano
Sibila_
determinanta
Samhain
EAGLE
Kijara-brm
AstrinaKomsinica
Harite
svilanaasvaltu
Sanjalica
Astra
Danubius
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyČet Avg 21, 2008 6:52 pm

First topic message reminder :

Možda deluje morbidno, ali ovaj zabavni program je prisutan na mnogim forumima Ono što treba da uradite je da unesete podatke koji se traže , ništa posebno, jedino treba visinu i težinu preračunati u stope (fit) i libre (funte) pošto je program pravljen anglosaksonskim merama, ali nije teško preračunati i dobiti traženi index Upiše se i ostali deo program odradi sam Nadam se da niste sujeverni ?

 [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.]  [You must be registered and logged in to see this image.]

ili ovaj

Sa koliko godina ćete umreti?  link










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Danubius dana Pet Jan 13, 2012 10:36 am, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda



Datum upisa : 20.12.2011

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 1:43 pm

Astra ::
Zato bukiram Arubu i nadam se tamo nekom sexu smehsmeh ce naebe Sareni ako niko drugi ne uleti.

Mene muči ono sa smakom sveta...nikako da se usaglase oko datuma, a rešila sam da kad to bude 100% sebi priuštim isto tako slavan kraj...nemam baš Šarenog, ali neko će već da uleti :eee:

55555
Samo, da se ne pređem, pa se istrošim pre vremena, ne možeš više ni prorocima ni nauci verovati... ererere
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža



Datum upisa : 06.01.2012

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 3:00 pm

ma ja to necu ni da znam, jer sam ja besmrtna ahahahhaah...zivecu 2 dana duze od svih :P
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda



Datum upisa : 20.12.2011

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 3:11 pm

Iskreno, viđala sam ovaj link zaista svuda i baš mi je delovao morbidno, ali što reče Andrić: Svi smo mi umrli samo se redom sahranjujemo!
Pa, bolje je šaliti se i na ovu temu, radi uroka :zlz:

Moj je deda bio malo inadžija i svoj po svemu, uvek je govorio umreće kad on bude hteo. I mislim da se zaista tako i dogodilo...prošetao je po sokaku, ušao u kuću, seo na krevet, zavalio se i...umro, sam i svoj.
Bio je to lep, oktobarski dan, suv, još topao...ali još jedna hladna i duga zima bila je pred njim, a samovanja mu je, verovatno, već bilo dosta... :)

Da je tad bilo neta i da je mogao da izračuna, sigurna sam da bi zainat sudbini uradio drugačije :zlz:

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 3:23 pm

Sibila_ ::
ka [You must be registered and logged in to see this image.]

Moj je deda bio malo inadžija i svoj po svemu, uvek je govorio umreće kad on bude hteo. I mislim da se zaista tako i dogodilo...

Zanimljivo ,i moj...on je bio unapred odredio "jos jedno par godina" ,pa je umro bas na dan kada i baba ,sa par godina razlike (ziveli su preko 55 godina u braku ) I jos je trazio špricer-popio, rekao "Ovo je bilo dobro" i mirno umro .Sa svojih 88 -bez ikakve bolesti .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda



Datum upisa : 20.12.2011

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 3:32 pm

Danubius ::

Zanimljivo ,i moj...on je bio unapred odredio "jos jedno par godina" ,pa je umro bas na dan kada i baba ,sa par godina razlike (ziveli su preko 55 godina u braku ) I jos je trazio špricer-popio, rekao "Ovo je bilo dobro" i mirno umro .Sa svojih 88 -bez ikakve bolesti .

Moj je imao 86...:)
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 4:19 pm

Ajmo sad...ko da vise....ahhaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Samhain




Datum upisa : 22.11.2011

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 4:23 pm

ako kliknete češće, a ostavite sve isto podešeno - po nekom čudu vam se život brzo skraćuje.. ne klikajte za miloga pre često da vas ne vrati u pampers.. krsti se
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 6:22 pm

Samhain ::
ako kliknete češće, a ostavite sve isto podešeno - po nekom čudu vam se život brzo skraćuje.. ne klikajte za miloga pre često da vas ne vrati u pampers.. [You must be registered and logged in to see this image.]


....a ako slažete da ne pušite,i "smanjite kile" na idealno....živećete 100 godina [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 7:14 pm

Ne bih da se mesam u vasu pricu..ali ,neophodno je reci da nije bas zahvalno''kokatovati sa smrcu''...jer moze da se ''uvredi ,pa da reaguje prerano''..
No.slazem se da joj treba dati vise paznje nego inace..jer ''bez smrti u zivotu ne bi bilo sjaja''... a i..svi znamo...onu Sioranovu da je ..''.smrt, zacin zivota. i da ,jedino,ona daje ukus trenucima, i da se,jedino se ona ne bori protiv njihove bljutavosti...Njoj dugujemo gotovo sve.Dug zahvalnosti koji joj povremeno vracamo najvise nas bodri na ovome svetu.''

Znamo ,da se umire oduvek...no,ona nije nista izgubila na svezini ,a i dalje je tajna nad tajnama...a datum je nebitan..jer ce se desiti svakako...



Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 7:20 pm

Nut ::
Ne bih da se mesam u vasu pricu..ali ,neophodno je reci da nije bas zahvalno''koketovati sa smrcu''...jer moze da se ''uvredi ,pa da reaguje prerano''..
....što spada u domen praznoverja........... [You must be registered and logged in to see this image.]
Šta ćeš većeg simbola smrti ili groba od krsta....pa ga milioni nosaju oko vrata -koketuju li i oni ? Ili oni što nose mrtvačke glave na kapama ,majicama ,zastavama ? [You must be registered and logged in to see this image.]Ne bih rekao da prizivaju smrt.....svoju svakako ne . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 7:23 pm

Danubius ::
Nut ::
Ne bih da se mesam u vasu pricu..ali ,neophodno je reci da nije bas zahvalno''koketovati sa smrcu''...jer moze da se ''uvredi ,pa da reaguje prerano''..
....što spada u domen praznoverja........... [You must be registered and logged in to see this image.]
Šta ćeš većeg simbola smrti ili groba od krsta....pa ga milioni nosaju oko vrata -koketuju li i oni ? Ili oni što nose mrtvačke glave na kapama ,majicama ,zastavama ? [You must be registered and logged in to see this image.]Ne bih rekao da prizivaju smrt.....svoju svakako ne . [You must be registered and logged in to see this image.]
..

Deni,nosenje krsta je ''postovanje doticne''....majice,slike i te stvari, je nesto drugo..neka zelja u cilju ''precutne komunikacije ..sa njom..ali datumi i te ''zezalice''....mmmmmmmmm...nista ne govorim,samo savetujem oprez.....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 7:29 pm

Nut ::
..ali datumi i te ''zezalice''....mmmmmmmmm...nista ne govorim,samo savetujem oprez.....
Draga ,,,,ti toliko puta u svojim postovima pomeneš smrt...da bi se stvarno Kosač mogao zainteresovati u smislu -Ček bre, ko je ta Nut što stalno...ček da vidim u tefteru ,kad joj ističe licenca ......... [You must be registered and logged in to see this image.]


Šalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa breeeeeeeeeeeeeee [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 7:35 pm

Danubius ::
Nut ::
..ali datumi i te ''zezalice''....mmmmmmmmm...nista ne govorim,samo savetujem oprez.....
Draga ,,,,ti toliko puta u svojim postovima pomeneš smrt...da bi se stvarno Kosač mogao zainteresovati u smislu -Ček bre, ko je ta Nut što stalno...ček da vidim u tefteru ,kad joj ističe licenca ......... [You must be registered and logged in to see this image.]


Šalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa breeeeeeeeeeeeeee [You must be registered and logged in to see this image.]
..

Aa..pa to je jedna od mojih omiljenih tema..NJOJ SE TO DOPADA ...JER JE PODIGNUTA SKORO NA PIJADESTOL OBOZAVANJA...TO JE VEC NESTO...A,ne samo ''pljuvanje,strahovi i ocaj zbog njene egzistencije..i nemoucnosti da se izbegne...U mojim pricama,dobila je dostojno mesto..ravno ljubavi.radosti.zivotu..uopste...
To nikako nije ''provokativno koketovanje''.u losem smislu..ai ako nekome tako izgleda..provokacija je veoma delikatna i POZITIVNA..
gorepost (gledao si fillm sa Bred Pitom..prelep film bajkovit.''.MEET JOE BLACK''....KAD SE SMRT ZALJUBILA...verujem u takve bajke.. srce )

:zvezz:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 7:40 pm

Nut ::
(gledao si fillm sa Bred Pitom..prelep film bajkovit.''.MEET JOE BLACK''....KAD SE SMRT ZALJUBILA...verujem u takve bajke.. [You must be registered and logged in to see this image.] )

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ja sam više u godinama kada bi radije gledao filmski serijal "Čovek koga je smrt zaboravila" I....II...III....IV......










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Pet Jan 13, 2012 8:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 8:31 pm

Danubius ::
Nut ::
(gledao si fillm sa Bred Pitom..prelep film bajkovit.''.MEET JOE BLACK''....KAD SE SMRT ZALJUBILA...verujem u takve bajke.. [You must be registered and logged in to see this image.] )

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ja sam više u godinama kada bi radije gledao fimski serijal "Čovek koga je smrt zaboravila" I....II...III....IV......
..

Bila sam a odsutna desetak min.zbog ubedjivanja nekih da ne idem na docek..jer ''dokle vise sa tim''svako vece, neki docek''...nego ..gde mi stadosmo.oko ..smrti..a pa daaaaa.. nije na odmet nauciti nesto i od Epikura...
''Privikavaj se na shvatanje,da nas se smrt nista ne tice,jer je sve dobro i zlo u osecanju,a smrt je gubitak osecanja.Stoga,saznanje da nas se smrt ne tice,omogucava da uzivamo u smrtnom zivotu.Ono nam,naime ne namenjuje beskrajno vreme,nego nam uklanja zelju za besmrtnoscu.Nema,doista,u zivotu nicega strasnog za onoga ,koji je jasno shvatio,da nema nicega strasnog u nezivljenju.Ko dakle kaze,da se boji smrti ne zato sto ce mu zadati bol,kad dodje, nego zato sto mu vec sada zadaje bol time ,sto ima da dodje,lud je.Tako nas se to,toboze,najstrasnije zlo,smrt,nista ne tice,jer dok postojimo mi,nema smrti,a kada dodje smrt,tada vise nema nas..Smrt se dakle, ne tice ni zivih ni mrtvih,jer se na prve ne odnosi,a onih drugih vise nema''
uhhhhhhhh...

Ne slazem se bas ss ovim ,sto je ovaj cika pisao.ali ne mogu reci da nema pametnih misli..
uzgred,mislim da se veoma bojao smrti.. :smile santa :










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio Nut dana Pet Jan 13, 2012 8:50 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 8:46 pm

Kad malo bolje razmislim (iako me, btw, niko ne tera na to), shvatim da bi bez Nut i Danubiusa, forum bio k'o ona ravna linija kad srce prestane da kuca (pu, pu, pu, daleko bilo). krsti se
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 8:50 pm

Nut ::
.Smrt se dakle, ne tice ni zivih ni mrtvih,jer se na prve ne odnosi,a onih drugih vise nema''
uhhhhhhhh...

Ne slazem se bas ss ovim ,sto je ovaj cika pisao.ali ne mogu reci da nema pametnih misli..
. [You must be registered and logged in to see this image.]
Pa šta ćeš pametnije od ovoga ? To jedino razne religije maltretiraju ljude pretnjama za života -šta će im se desiti posle smrti ,ako ne čine za života ....ovo i ono.
Nema tu ni šta da se filozofira...niko ne živi večno ,i niko se nije vratio odande da nam priča kako je .
Nego...*ajd ti klikni ,da vidimo šta tebi mašina kaže (datum rodjenja i svi drugi podaci su zagarantovano nedostupni za javnost ) [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPet Jan 13, 2012 8:51 pm

determinanta ::
kad srce prestane da kuca (pu, pu, pu, daleko bilo). [You must be registered and logged in to see this image.]
Aaaaa,neka neka.....crtaćete vi još Danubiusa .Vidiš da mi nije još puno ostalo ,kaže mašina . [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Hestija

Hestija


Datum upisa : 21.01.2012

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptySub Jan 21, 2012 8:05 pm

Saturday, October 9, 2060

ihahaj ima jos vremena :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyČet Jun 11, 2015 8:20 pm

Evo još jednog načina da doznate kada ćete umreti .  kasljuc
Prođi kviz i nadaj se da je taj datum godina sa što većim brojem  DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 599

Sa koliko godina ćete umreti?  link










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyČet Jun 11, 2015 8:23 pm

Samo što nisam riknuo ,dani su mi definitivno odbrojani .  fikkk

Ti ćeš umreti u svojoj 57. godini. Tvrdoglava si, strastvena i spontana osoba. Kriza srednjih godina će te podmladiti, ali nažalost taj stil života će te i ubiti nakon 7 godina.  










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyČet Jun 11, 2015 8:35 pm

Dobili ste: 57

Ti ćeš umreti u svojoj 57. godini. Tvrdoglava si, strastvena i spontana osoba. Kriza srednjih godina će te podmladiti, ali nažalost taj stil života će te i ubiti nakon 7 godina.


------------------------------

Ispada da prepisujem od gazde.
Sviramo bubnjeve,umrećemo oboje u 57-oj.
Samo imam ja još da putujem do tamo.. smehsmeh

Šefe ne boj se.Garant je greška.Kod tebe je 75-a..:P










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyČet Jun 11, 2015 8:42 pm

Kijara-brm ::
Dobili ste: 57



Šefe ne boj se.Garant je greška.Kod tebe je 75-a..:P
Ne bojim se ja uopšte (test je predvidljiv ,da sam stavio "šta treba" pokazalo bi 95 )  ,nego.....nešto mi se forumaši ne guraju da se "testiraju" . smehsmeh
Prpa ,aaaaa ?  smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyČet Jun 11, 2015 8:49 pm

ahahah pa sad ,nikome se još ne umire.
Jbt 57 godina.rekoh ja da u mojoj porodici nije niko dobacio mnogo...

Preko 70,ne znam da li je iko.

E sad može neko da mi peva-BLAGO ONOM KO TE IMA... smehsmeh
JER SVAKAKO ĆU JA PRE... fikkk










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptySub Sep 09, 2017 8:43 pm

Danubius ::
Samo što nisam riknuo ,dani su mi definitivno odbrojani .  fikkk

Ti ćeš umreti u svojoj 57. godini. Tvrdoglava si, strastvena i spontana osoba. Kriza srednjih godina će te podmladiti, ali nažalost taj stil života će te i ubiti nakon 7 godina.  

Napravio ja test opet (link imate dva-tri  posta gore , Čet Jun 11, 2015 8:23 pm  )

,i pokazao je isto :smrt dolazi u 57-moj . 

Dakle ,danas ,sutra ,za koju nedelju ,koji mesec......da se "putuje"  DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 599

A po linku sa početka teme (Death Clock,naslovni post  ) sam umro 26 .septembra  2013 .

Kažu ,žalimo ,vaše vreme je isteklo . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptySub Sep 09, 2017 10:57 pm

  Ti ćeš umreti u 99. godini. Samo će godina faliti do 100. Ti ćeš biti inspiracija mnogima jer si svaki dan trudio da ovaj svet napraviš boljim mestom.  

A po prvom linku...

  Friday, September 7, 2057  











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptySub Sep 09, 2017 11:33 pm

Dobili ste: 57

Sefe da necemo zajedno putovati gdje i cao
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyNed Sep 10, 2017 12:23 am

Sunday, October 10, 2021

Jbg, nije dobar ... kasni ... smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyNed Sep 10, 2017 12:32 am

Astra ::
Dobili ste: 57

Sefe da necemo zajedno putovati gdje i cao  
I ja u 57-oj.
Ako putujete .Čekajte me kod kolima za 20 godina.  ludismeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyNed Sep 10, 2017 12:55 am

Saturday, January 4, 2048
Seconds left to live...
956,639,204

to znaci da cu imati 73 po njihovom ala lazu u pm ja ne umirem pre 88 nek se zna pa makar da me do tad i zamrznu smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyNed Sep 10, 2017 10:18 am

Astra ::
Dobili ste: 57

Sefe da necemo zajedno putovati gdje i cao  
Na onu tvoju Arubu ,a ? Dok smo još živi ,ovi nam "odbrojali" lady










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyNed Sep 10, 2017 11:01 am

Bome pametno....umri viteski....mislim s osmjehom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyNed Sep 10, 2017 11:27 am

Astra ::
Bome pametno....umri viteski....mislim s osmjehom.
Još da Astrolog da pristanak ,i ok  . Ipak je to "poslednja želja" ,nije red odbiti .  smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyNed Sep 10, 2017 11:33 am

Danubius ::
,nego.....nešto mi se forumaši ne guraju da se "testiraju" . smehsmeh
Prpa ,aaaaa ?  smehsmeh

Testirala sam se, kažu u 57 godini.
Šefe, ebo te test! Znaš li ti bolan da je to za koju godinu??
Aj' ko velim zaebancija, al' ja sam kreten, ja se odmah presabiram u glavi kol'ko mi je to vremena još ostalo. smehsmeh

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyNed Sep 10, 2017 11:37 am

justicija ::


Testirala sam se, kažu u 57 godini.
Šefe, ebo te test! Znaš li ti bolan da je to za koju godinu??
Aj' ko velim zaebancija, al' ja sam kreten, ja se odmah presabiram u glavi kol'ko mi je to vremena još ostalo. smehsmeh

Pa šta da ti kažem ? Vidiš da su meni preostali sati ,dani ,nedelje ,možda koji mesec ? 57 punih ,to je to .
Nego ,ne znam šta je sa ovim ženama ? U svakom američkom filmu čim nekoj ribetini saopštiš da su ti dani odbrojani ,odmah pada neki sex . Ja ovde vapim -i niš* od empatije ?  ne znam










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyNed Sep 10, 2017 11:42 am

'ajmo žene! Ispunite srcu želju, pomozite umirućem! smehsmeh
Pu, pu, pu! Gluvo bilo i daleko!
Morbidno zezanje jbt!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyNed Sep 10, 2017 11:46 am

Svi mi kojima su sati odbrojani,a ima nas....ajmo grupnjak forumasa...mislim ono,da se sastanemoi,bar izljubimo i ispozdravljamo ko ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyNed Sep 10, 2017 11:48 am

Ajd! Samo nemoj na Bahame ili Majami!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPon Mar 14, 2022 10:24 am

Neki dan pročitam "numerološko" izračunavanje datuma vaše smrti .
Saberete datum rođenja ,ovako:
7.9.1960
7+9+1+9+6+0 =32
Tome dodate još jednom taj broj -32+32 = 64

Pošto imam 61 -dani su mi odbrojani.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPon Mar 14, 2022 11:17 am

Danubius ::
Neki dan pročitam "numerološko" izračunavanje datuma vaše smrti .
Saberete datum rođenja ,ovako:
7.9.1960
7+9+1+9+6+0 =32  
Tome dodate još jednom taj broj -32+32 = 64

Pošto imam 61 -dani su mi odbrojani.

Ja sam trebala sa 39 vec otputovati 🤣
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPon Mar 14, 2022 9:12 pm

Danubius ::
Neki dan pročitam "numerološko" izračunavanje datuma vaše smrti .
Saberete datum rođenja ,ovako:
7.9.1960
7+9+1+9+6+0 =32  
Tome dodate još jednom taj broj -32+32 = 64

Pošto imam 61 -dani su mi odbrojani.
Onda ja putujem u 59 - oj . zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptySub Mar 19, 2022 2:44 pm

Kijara-brm ::
Danubius ::
Neki dan pročitam "numerološko" izračunavanje datuma vaše smrti .
Saberete datum rođenja ,ovako:
7.9.1960
7+9+1+9+6+0 =32  
Tome dodate još jednom taj broj -32+32 = 64

Pošto imam 61 -dani su mi odbrojani.
Onda ja putujem u 59 - oj . zubic
+
Pa šta hoćeš ?
Imaš još 17 lepih godina. zubic










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyPon Mar 21, 2022 1:24 pm

Malooooo .Oću da živim bar d 75- e . zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyČet Mar 24, 2022 7:08 pm

Kijara-brm ::
Malooooo .Oću da živim bar d 75- e . zubic
Nema pravila .
Dvojica mojih prijatelja ,kojima su roditelji bili izuzetno "dugovečni" ,umrli su sa manje od 50/60 godina . Potpuno zdravi do dijagnoze (CA i corona )
Moj otac je umro sa 77 -koliko mu je imala i majka ,a njegov otac sa 88 .
Moja baba (po majci ) je umrla sa 65 -a njena ćerka (moja tetka ) sa 84 .
Znači ,nema pravila .
Briga tebe što se meni predviđa da ću riknuti za 3 godine ,ti bi 75 ?
Obzirom da imaš 40 -maltene da se "podupla" ,a ? zubic










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 EmptyČet Mar 24, 2022 11:41 pm

Eto Kijaro, imas jos 3 godine da mu ispunis san......vrijeme leti 🤣
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠   DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠ - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
DATUM vaše SMRTI/Death Clock - za znatiželjne ☠
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» FB profil pokojnih prijatelja ili vas

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: SMEJAONICA :: ZEZALICE /RAZNO-
Skoči na: