DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FACEBOOK i drugi "izlozi" ...

Ići dole 
+62
sonia
Ladyintheblack
ZoxZoja
srculence
Gothic
dusicaa
Bokssha
Lakota
MadamX
Buflon
Čupka
Okano
Nut
Sikret
Zana
Samhain
Jasna_
brunolino
veseljak 79
Najda M.
Draganna
AstrinaKomsinica
LoverBoy
Harite
Smiljan01
hator
popovac
vale
Tea 1
Ivana_258
Aurora Borealis
zirafa
bosankaa
cojle
determinanta
Zvončić
tanja-yucko
slatkicass
Vangelis
dejan
Lily
Carapan
njushkalo_
samo_SVOJA
Xenia
Andjelika
doctorr67
Oci-ANDJELA
Silvy
Paris
SunStorm
Luckasta
Slovenska
Kijara-brm
Crna_ovca
Sanjalica
Storm_z
montoya
Schveca
anja007
Astra
Danubius
66 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyPon Avg 04, 2008 8:14 pm

First topic message reminder :

Mislim da ne moram objasnjavati sta je sve popularniji FACEBOOK ..Smatrate li ga korisnim sajtom , ili mislite da je to jos jedna od mogucnosti za licnu prezentaciju, stvaranje veza , upoznavanje...Šta mislite o facebooku, da li imate svoju stranicu tamo ?

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 333310 FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Thumb_10










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptySub Okt 04, 2014 7:56 am

Danubius ::
Kijara-brm ::
Evo kojih 16 tipova Fejsbuk korisnika postoji:
Ja bih dodao još jednu kategoriju koju baš ne znam kako bih nazvao ...."podmukli lajker" ?
Osoba koja vrlo mudro koristi Facebook za samopromociju u svakom smislu , kome je njegova stranica "sveto pismo" ,vrlo pažljivo odmerava koga će "primiti" u "prijatelje" (i obavezno će ih "sakriti" ,kao što će sakriti i sve što se može sakriti ) a njegov "like" je vrlo proračunat iako ih naizgled ,obilno deli . Glumi nezainteresovanost i nedodirljivost -no uvek će se "zeleneti" na chat listi(sem ako već nije "u poslu" ,onda će sakriti )
Fotografije će pokazati samo "posvećenima" ,a budite sigurni da je svaka koju je stavio prošla duboku analizu ,da bi ga predstavila u najboljem svetlu . Uvek će koristiti pravo ime ,a ne pseudonim .
Takvoj osobi je FB u stvari zamena za više raznih namenskih sajtova ,i poznaje sve marifetluke koji tehnički tamo postoje .
To mu je "virtueli CV " za sve vrste "poslova" ,i retko će gubiti vreme igrajući igrice ili šta drugo od sadržaja koje FB nudi .
Možda nije baš najbolji naziv ,ali "tip" svakako prepoznajete (važi za oba pola )

Evo ti mene kao polu-podmuklog lajkera za analizu. Pokušaću da idem po stavkama koje si nabrojao.

- Moja stranica tj moj zid jeste moje sveto pismo mada je to prejak izraz ali ti si ga upotrebio. Kako ne dozvoljavam komšiluku ili slučajnim prolaznicima da mi uđu u kuću i kače slike po zidovima gde im se ćefne tako i na mom fb zidu ja određujem šta će tamo visiti. I redovno brišem objave od igrica jer ih smatram "prašinom".

- Ne pazim koga primam u prijatelje tj nisam pazila jedan period kad sam bila aktivna u delilačkim farmerskim grupama. Bilo je pitanje časti prihvatiti poziv ili ga poslati kad te neko zamoli da bi mogli zajednički da igrate dalje. Od kad sam smanjila igranje i broj zahteva je manji a oni koje dobijem ili pošaljem su ljudima koje sam recimo ovde upoznala (primer Justi, Oki, ti, Duša).

- Mnogo toga mi jeste sakriveno ali opet moje pravo da na neke prozore spustim roletne da mi ne zaviruje i ko treba i ko ne treba.Ovo ko ne treba se naročito odnosilo na dosadnu, radoznalu decu iz reala kojoj ne dam pristup Zoxy profilu. Ne tiču ih se neke stvari ako ništa drugo neću njihove glupe objave "lajk i ocenim ti izgled od 1-10 u inbox" imam toga dovoljno na profilu kod Zorice. Bilo je još nekih razloga ali su privatne net prirode pa ih neću mnogo objašnjavati.

- Naravno da pazim šta lajkujem a par njih je izletelo s liste "prijatelja" samo zato što su bukvalno molili da im lajkujem svaku glupost koju objave. Ako kliknem like dugmence onda znači da mi se to nešto stvarno sviđa ili bar da poštujem nečiji rad, angažman ili da podržavam neku akciju.

- Foto album mi jeste zaključan što sam već par puta obrazlagala ali da ponovim još jednom neće škoditi. Faustinu iz Oregona se ne tiče ništa o meni. Pošalje zajtev za igricu, pošaljem ja njoj i to je to. Sve ostalo je zadiranje u moju ali i njenu privatnost. Oni koje ti nazivaš "posvećenim" ja zovem ljudi koji su prestali da budu virtuelni likovi već su moji prijatelji koje još nisam imala šanse da sretnem uživo.

- Koristim pseudonim jer nalog je napravljen kao privremena mogućnost da vidim neke fotke koje zbog lošeg neta nisam mogla na MSN. Posle se sve "otelo kontroli" a Zox Zoja je ostala.

- FB je svima zamena za više namenskih sajtova. Ima chat, znači može da menja skype recimo. Ima grupe, stranice pa menja i forume ili reklamne sajtove manje ili više uspešno.

- Marifetluci koji tamo postoje? Ja bih to pre nazvala poznavanje alata sa kojim radiš. Zamisli da neko kaže "Onaj Danubius zna sve marifetluke koji postoje na forumu" a pri tome misli na admin panel i podešavanja koja ti radiš. FB svojim korisnicima daje mogućnost da sami kreiraju (do neke granice) vidljivost i dostupnost svog profila. To što su neki lenji ili čak i glupi da malo procunjaju i istraže opcije koje su im na raspolaganju nije moj problem.

Zoxy the polu-podmukli lajker

P.S. Ovo se ne branim jer se i nisam našla "prozvanom" nego je celo gornje pisanije samo zato da dođem do onog "marifetluci" i da ti izbijem krunski dokaz iz ruke.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyUto Nov 17, 2015 6:41 pm

A tu smo :) 

Sad pa i drugi izlozi...Ja moj ne mogu da otkrijem...tamo sam svaki dan redovna, nema sanse da omanem :)  oko 2 hiljade fotografija a pisanje kud da brojim...i sve najbolje mislim o njemu  zubbb :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda



Datum upisa : 20.12.2011

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyUto Nov 17, 2015 9:36 pm

Imam tih izloga, da Bog poživi pametne telefone :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyČet Dec 03, 2015 1:57 pm

Ovi što na profilnoj imaju zastavu Francuske, menjaće je nakon čete'es dana.
Je suis France.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptySre Avg 17, 2016 2:44 am

Našla si me na fejsbuku, addovala istog trena
sad lajkuješ moje fotke, naslonjena na plast sijena
sa ju tjuba pjesme skidaš i na profil kačiš vješto
frendovi ti šalju srca, smajlije i svašta nešto.
..
u vezi smo elektronskoj, da te vidim to je teže,
ponekad me samo cimneš da te zovem s' 3-G
mreže
esemesom ti barataš, mult'medija i te fore
ja te zovem sa smart fona da ćaskamo mi do zore.
...
profil ti je vrlo fensi, ti izgledaš premoderno,
al' jebi ga mala moja sve je samo virtuelno,
ništa nije kao nekad, odlećeše lijepi dani
družimo se - ljubavimo internetom začarani.
...
Nisam ni ja vesla siso jer softverskog dara imam
na te fotke s fotošopom nije da se lako primam
daunloaduješ tuđe slike, uljepšavaš svoje stanje
al' ne možeš da me zezneš jer hakersko imam
znanje.
...
Okani se ti od mene, pa izgugluj nekog tamo
dilitni me iz frendova, zaboravi da se znamo
nadji nekog amatera pa se zezaj sa tom blesom
ako krenem da te jurim naći ću te GPS-om.
OJ HA!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyČet Maj 25, 2017 3:50 pm

Kad gledaš profile na FB ,svi se ludo provode ,sve im super u životu , ostvareni u svakom smislu ,u stabilnim brakovima (vezama ) punim ljubavi ,i to ne sa bilo kim ,nego sa partnerima da im čovek pozavidi .Pa eto tako i ovaj ,da ne zaostane .........

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 18664361_370763876652506_6506311801118416530_n
:brdski2:
(samo mi nije jasno ,što onda ti takvi,uspešni ,lepi ,bogati ,bezbrižni ..... vise tamo dan i noć? )
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyČet Maj 25, 2017 6:51 pm

Danubius ::
Kad gledaš profile na FB ,svi se ludo provode ,sve im super u životu , ostvareni u svakom smislu ,u stabilnim brakovima (vezama ) punim ljubavi ,i to ne sa bilo kim ,nego sa partnerima da im čovek pozavidi .Pa eto tako i ovaj ,da ne zaostane .........

:brdski2:
(samo mi nije jasno ,što onda ti takvi,uspešni ,lepi ,bogati ,bezbrižni ..... vise tamo dan i noć? )
Isto kao i forumaši koji ne vise na FB  nego su ovde.
Sve puca od sreće. 
Nemoj zajebavati.Forum -fejs isti vrag. 

Lično ja sam previše i zabeleži me za Toponicu. .:D
Moraću sakriti nik od blama pa taman i kad samo čitam.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyNed Jun 11, 2017 9:07 am

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyČet Jun 15, 2017 1:07 am

10 FEJSBUK ZAPOVJESTI:
1.Blokiraj supruznika svog
2.Ne prihvataj prijateljstvo sa rodbinom.
3.Ne kradi tudje statuse i ne postavljaj kao svoje.
4.Ako ne znas sta da komentarises ne stavljaj stiker.
5.Ako ti se ne svidja necija objava ne prijavljuj administratoru,iskuliraj.
6.Ako si glup i fejs ti sluzi samo da spijuniras i voajerises DEAKTIVIRAJ PROFIL.
7.Ne muvaj svalerke prijatelja svog.
8.Ako ti stigne zahtjev za prijateljstvo od dobre ribe-frajera,ne prihvataj istog trenutka DA NE VIDI KOLIKI SI PACENIK.
9.Ne bockaj.
10.Ne pozeli tudji profil,uredi svoj.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyNed Jun 18, 2017 8:02 pm

Ovaj komentar je podelila "Stolarska radionica Čanković" A ne da je istinit ,nego.....

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 19224838_1978095869091957_4450861684981994978_n










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyNed Jun 18, 2017 8:15 pm

Neb se baš složio , preko njega sam uspostavio kontakt sa drugaricom iz osnovne škole koja je već dugo u Americi , normalo da se onda povezalo sa još nekim iz osnovne .
Ako se normalno koristi zna da bude koristan a ako misliš da ćeš nešto pojebati preko njega onda si se zajebao.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyNed Jun 18, 2017 8:21 pm

podbarac ::
Neb se baš složio , preko njega sam uspostavio kontakt sa drugaricom iz osnovne škole koja je već dugo u Americi , normalo da se onda povezalo sa još nekim iz osnovne .
Ako se normalno koristi zna da bude koristan a ako misliš da ćeš nešto pojebati preko njega onda si se zajebao.

Komšija u pravu si. Pohvataju se neke pokidane veze. Uspostave se neki novi kontakti. Eto da nije bilo tog FB nikad ne bih upoznala Astru niti bi me ona dovela ovde gde sam sve vas upoznala. A o umerenosti možemo da diskutujemo.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyNed Jun 18, 2017 8:22 pm

I ja sam takvog mišljenja Zemo. Ko ima tu potrebu za samoprezentacijom, taj bi je radio i bez faceboka.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyNed Jun 18, 2017 8:29 pm

podbarac ::
Neb se baš složio , preko njega sam uspostavio kontakt sa drugaricom iz osnovne škole koja je već dugo u Americi , normalo da se onda povezalo sa još nekim iz osnovne .
Ako se normalno koristi zna da bude koristan a ako misliš da ćeš nešto pojebati preko njega onda si se zajebao.
hahahaha pojebati :D

Jao ,pazi smeta mu/nam  fb,a sve što prenosi u poslednje vreme je fb.
 Da drugi ne okače(čak  i stranci) ,ne bi imao/imalo  šta da stavi-ne?

Sve dok se ne preteruje je sasvim u redu.Opet ispada da je facebook kriv za sve.  ne znam










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyNed Jun 18, 2017 10:12 pm

podbarac ::
Neb se baš složio , preko njega sam uspostavio kontakt sa drugaricom iz osnovne škole koja je već dugo u Americi , normalo da se onda povezalo sa još nekim iz osnovne .
Ako se normalno koristi zna da bude koristan a ako misliš da ćeš nešto pojebati preko njega onda si se zajebao.

Tačno tako....ako se normalno koristi koristan je
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyNed Jun 18, 2017 10:27 pm

Blebetalo ::
Tačno tako....ako se normalno koristi koristan je

Mislim da je ovo ključna reč :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyNed Jun 18, 2017 10:35 pm

Black Wizard ::
Blebetalo ::
Tačno tako....ako se normalno koristi koristan je

Mislim da je ovo ključna reč :948208144:

Šta je za koga normalno? Ja mogu da budem on line i 24 sata ali i da zaboravim na fejs 8forum i ostala net mesta9 kako zatvorim vrata od sobe za sobom. Zavisi kad koliko vremena ili potrebe imam.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyNed Jun 18, 2017 10:37 pm

Black Wizard ::
Blebetalo ::
Tačno tako....ako se normalno koristi koristan je

Mislim da je ovo ključna reč :948208144:

Da to je ključna reč,i nije vezana za vreme provedeno na fb.
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyNed Jun 18, 2017 10:38 pm

ma ja samo tako i koristim smehsmeh igram , gledam , komentarism , ponekad pogubim konce .... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyNed Jun 18, 2017 10:39 pm

ZoxZoja ::
Šta je za koga normalno? Ja mogu da budem on line i 24 sata ali i da zaboravim na fejs 8forum i ostala net mesta9 kako zatvorim vrata od sobe za sobom. Zavisi kad koliko vremena ili potrebe imam.

Promašila si pouku ...

Nisam mislio na vreme provedeno na FB. Kao što Podbarac reče, da nađeš nekog sa kim godinama nisi u kontaktu ili da nađeš pogodnu priliku za eventualno zaposlenje, to je normalno. A ne da se takmičiš ko će više selfija da okači i razne druge gluposti kojima se ljudi svakodnevno bave na fejsu
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyNed Jun 18, 2017 11:23 pm

Black Wizard ::
ZoxZoja ::
Šta je za koga normalno? Ja mogu da budem on line i 24 sata ali i da zaboravim na fejs 8forum i ostala net mesta9 kako zatvorim vrata od sobe za sobom. Zavisi kad koliko vremena ili potrebe imam.

Promašila si pouku ...

Nisam mislio na vreme provedeno na FB. Kao što Podbarac reče, da nađeš nekog sa kim godinama nisi u kontaktu ili da nađeš pogodnu priliku za eventualno zaposlenje, to je normalno. A ne da se takmičiš ko će više selfija da okači i razne druge gluposti kojima se ljudi svakodnevno bave na fejsu

Nisam omašila poentu. Išla sam za svojim mislima jer meni nekad kažu da sam zavisnik od fejsa. A jednostavno ostanem on line i odem da čitam, gledam utakmicu ili čak i da spavam. Pa ispadne da živim na mreži.

To šta će ko tamo kačiti mi je sporedno jedino da moj zid ne zatrpavaju glupostima. Ali i to sam rešila u postavkama. Volim da okačim neku fotku, da napravim album ili napišem belešku. To je neka moja prezentacija. Nekom se sviđa to što radim, nekom i ne.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyNed Jun 18, 2017 11:35 pm

Ja ne bazam ni na cijem profilu , ispratim sto ispratim na pocetnoj ,ako propustim , pa jbg propustila sam ... moj zid je ono sto uredjujem ... a ne zarezujem kome se dopada i kome ne sta kacim tamo .... nek svako tumaci kako hoce ali da mene u to ne petlja jer ja znam kako ja tumacim svoj zid ...

Ispracam u glavnom grupe sto imaju veze sa rucnim radovima i kreacijama ... volim da vidim kako su ljudi mastoviti ikreativni , trenutno se bakcem sa nagradnom igrom koju sam organizovala i za 2 dana je kraj ...

i tako .... nista posebno ...

a volim i da odigram igrice svoje u tom fazonu udjem da smirim zivce pa na kraju ugasim igricu jos nervoznija smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyNed Avg 12, 2018 11:10 pm

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Screen20
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyPet Feb 01, 2019 7:12 pm

Danas mi FB "javio" da sam tamo -10 godina ? 
Ne mogu da verujem ? Kakvo gubljenje vremena -ništa epohalno se tamo nije desilo ,nikoga nisam upoznao ,sve što sam pisao ,očigledno je bilo uzalud (koja korist od lajkova ljudi za koje znam da misle kao ja ? ) ,nikoga bitnog nisam tamo "pronašao" posle puno godina ....
Dakle ,zastrašujuće da celu deceniju svakodnevno pogledam mesto koje mi ama baš ništa ne znači.










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyPet Feb 01, 2019 7:17 pm

Je li to ubjedjujes sebe ili nas....hahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyUto Okt 06, 2020 8:54 pm

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 120936809_3917657538248499_7680788894995294295_n.jpg?_nc_cat=100&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=RHZwhn0ghGgAX_88syd&_nc_ht=scontent.fiev1-1

Kažu da je skoro pa ovako ....mada ja ne doživljavam tako FB (Inbox -0) zubic trtrr










FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 155klf10

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptyUto Okt 06, 2020 9:59 pm

FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 53577710
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 EmptySre Okt 21, 2020 9:04 am

Uter'o mi fejZbuk kurčinu na 3 dana pa ću ovde da mrsomudim.

Opis zbog kurčine:
-Veća beba stoji između žensiki' kolena koje su blago razmaknute i oduševljeno mrmlja. Ženska stavi ruku između nogu a beba počne da plače.-

Razumeo sam! U državi u kojoj se exploziv ceni više od pičke, svima je u glavi "In God we trust"


Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   FACEBOOK i drugi "izlozi" ... - Page 22 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FACEBOOK i drugi "izlozi" ...
Nazad na vrh 
Strana 22 od 22Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22
 Similar topics
-
» TURSKE SERIJE
» DNEVNI LISTOVI (Srbija)
» Nekoliko korisnih saveta za "mlade mame"
» FILMOVI KOJE SMO VOLELI
» DA LI SE ISUS "muvao" sa MARIJOM MAGDALENOM ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: