DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?

Ići dole 
+29
Okano
Black Wizard
ZoxZoja
sanjalica.ns
Gothic
Danubius
Diplomirani Duduk
podbarac
Astra
fantom®
promaja
bosankaa
MadamX
daljinski
brdjanin
dusicaa
carpathia
Svemimir
Sibila_
Kijara-brm
Ladyintheblack
Lakota
zoran1970
AstrinaKomsinica
Zana
Lily
Hestija
Uther Pendragon
sonia
33 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyUto Maj 01, 2012 9:57 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]



Samoubistva, saobraćajne nesreće, svađe, nesanice, samo su neke od posledica koje nastaju usled punog Meseca, tvrde pojedini astrolozi. Lekari, pak, kažu da pun Mesec utiče samo na psihički nestabilne osobe koji nervozu i depresiju neretko pravdaju silama nebeskih tela.



- Tačno je da se u noći punog Meseca javlja više pacijenata sa psihičkim tegobama, ali nikad se nije desilo da se zbog punog meseca poveća i broj onih sa zdravstvenim problemima poput povećanog krvnog pritiska, šećera ili slično. Kriza je, narod je pod velikim stresom, pa smo skloni da zdravstvene tegobe često pripisujemo nekim drugim "silama". Naravno, ne treba zaboraviti da, kao što na ljude utiču klimatske i vremenske promene, i Mesec može imati svoj uticaj.....



Uskoro ćete provesti još jednu noć punog Meseca, pa ćete sami moći da prosudite da li utiče i na vas. (Pun Mesec zasijaće na nebu u subotu, 5. maja, i biće to najveći pun Mesec u 2012. godini. )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptySre Sep 06, 2017 10:23 pm

VEČERAS JE PUN MESEC: Žene su lepše, sve ključa od emocija, a evo šta nikako ne treba da radite!
[You must be registered and logged in to see this image.]



Danas je 6. septembar, i pun je Mesec – takva pojava predstavlja astrološku opoziciju sunca i mjeseca, odnosno razdoblje kada mesec prima najviše svetlosti od sunca.
 
Mesec je nebesko telo najbliže Zemlji i njegov uticaj na ljude je vrlo snažan. Svi znamo da utiče na plimu i oseku, a pomislite šta tek čini ljudskom organizmu koji sadrži 70 posto vode. Mesec ima najjači uticaj kad je u fazi, odnosno kada je mlad ili pun.
 
Ta svetlost je čista energija. Sve postaje snažnije na pun mesec. Ako smo u harmoniji sami sa sobom, puni mesec će nam doneti mnogo pozitivnih vibracija.
Evo me ko leptirić.  liebe
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptySre Sep 06, 2017 10:35 pm

Mislis LEPTIRICA?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost




Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptySre Sep 06, 2017 10:39 pm

Ja bome otresla tabletu, mi psihijatrijski slučajevi obično burno reagujemo. Ebi ti to, što je sigurno-sigurno!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptySre Sep 06, 2017 10:40 pm

Astra ::
Mislis LEPTIRICA?
Isti vrag. ludismeh
Sve mi nešto titra po stomaku i nešto mi milo. 
Leptirići se valda uzhebali na pun mesec.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptySre Sep 06, 2017 10:43 pm

Izgooglaj film LEPTIRICA....hahhahahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptySre Sep 06, 2017 10:49 pm

Astra ::
Izgooglaj film LEPTIRICA....hahhahahaha
hahahah ti stvarno hoćeš da ja ne spavam.
Ne bi ga više pogledala nema štrika.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost




Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptySre Sep 06, 2017 10:51 pm

Malešna, kloni se vodenica! Poslušaj ti mene, otresi i ti tabletu. Kad pređeš 25 godina titranje u stomaku znači samo čir na želudcu
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptySre Sep 06, 2017 11:01 pm

justicija ::
Malešna, kloni se vodenica! Poslušaj ti mene, otresi i ti tabletu. Kad pređeš 25 godina titranje u stomaku znači samo čir na želudcu
Onaj film nisam uspela da pogledam do kraja(pre nekih par godina)
Znala sam da nije pun mesec u pitanju.

Titranje u stomaku ,šum u ušima-znači opet pritisak  ,pride čir.

Sad ću ja u off.Imam hronični gastritis(nasledila od tate,pritisak ću od mame)
Znači moraću da maznem ranisan ,kontrolok ili nešto slično + neki od njihovih "frapova". 


A mesec je tako lep.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptySre Sep 06, 2017 11:04 pm

Javi se ujutro odmah,nemoj da brinem jesi li se otrovala.....jbte,koji hipohondar,i jos krades starcima tablerte i muckalice....de mazni i jednu za spavanje,da ne osjetis kad te odnesu vrazi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptySre Sep 06, 2017 11:13 pm

Astra ::
Javi se ujutro odmah,nemoj da brinem jesi li se otrovala.....jbte,koji hipohondar,i jos krades starcima tablerte i muckalice....de mazni i jednu za spavanje,da ne osjetis kad te odnesu vrazi.
Ma ne rokam ja ništa od tableta .Za gastritis znam da imam-ali saniran je koliko toliko.Malo me mazne kiselina,ali izborim se.
Vrag će doći kad tad.

Šta brineš jesam li živa.Spavam iznad tebe.  ludismeh (vikaću)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyČet Sep 07, 2017 3:12 am

Naravno da utiče. Ali moja već pominjana psihološka podrška je efikasna. Drži me ispod tačke pucanja. Inače bi letelo perje i paperje a i poneka paprika okolo.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyNed Dec 31, 2017 10:27 am

1. JANUARA 2018. JE VUČJI MESEC:

Svet strahuje od KOBNE NOĆI u kojoj se dešavaju najveće katastrofe!


Prema izveštajima NASE, prvi januarski pun Mesec - poznatiji i kao vučji mesec - pojaviće se 1. januara i to će biti pravi supermesec, prenosi CNN.

To će biti prvi mesec takve vrste u 2018. godini, a sledeći će se desiti samo nekoliko nedelja kasnije.

Supermesec je pojava kada Mesec izgleda veći i svetliji na nebu. Tokom tog perioda Mesec izgleda 14 odsto veći i 30 odsto svetliji od tipičnog punog Meseca.


On se obično pojavljuje na svakih 13 meseci, stoji u pisanju NASA. Ako propustite ovaj super mesec, sledeći ćete moći da vidite već 31. januara. U nekom trenutka on će više ličiti na plavi super mesec.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ove promene na nebu biće vidljive iznad zapadnog dela Severne Amerike preko Tihog okeana, pa sve do istočnog dela Azije.



Inače, nisu pronađeni dokazi ikakve korelacije između supermeseca i velikih zemljotresa. Bez obzira na dokaze, bilo je medijske spekulacije da su prirodne katastrofe - kao što je zemljotres i cunami u Tohokuu 2011. i zemljotres i cunami u Indijskom okeanu 2004. - uzročno povezane sa 1-2 sedmičnim periodom oko supermeseca.

Veliki, zemljotres magnitude 7,5 koji se desio 15 kilometara severoistočno od Kalverdena (Novi Zeland) 14. novembra 2016. u 0.03 NZDT, poklopio se sa supermesecom.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyNed Dec 31, 2017 11:48 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyNed Dec 31, 2017 11:55 am

Znači odmorila sam se. Dve noći se budim svako malo. Kad spavam sanjam ... pakovanje za povrataak u formi noćne more zaboravila nešto ili se prtljag triplira čim se okrenem ili prevoznik otkaže ... kad ono nije ništa strašno. Samo tepsija skrivena iza debelog sloja oblaka radi svoj posao.

Zoxy rhe vratila se u normalu










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptySre Jan 31, 2018 7:59 pm

Šefe šta se događa s tobom? Već drugi mesec nema te na ovoj temi!?!

P.S. Fala na pitanju primećena je Tepsija. Prvo prošlu noć lošim spavanjem a onda večeras viđena u punom joj sjaju vrag










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyNed Dec 23, 2018 1:05 pm

To što se skoro godinu dana ne javljam na ovoj temi ne znači da objekaT teme više ne utiče na mene. Zadnje dve noći samo se probudim. Posle petnaestak minuta sna. Lupanje srca, nervoza ... i posle nema spavanja satima. Mala provera na internetu i Tepsija je u tepsija veličini.

Zoxy the Nenaspavana










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyNed Dec 23, 2018 6:40 pm

O da. I obično se pogodi da je pun mesec baš kada bih trebao sate sna ,jer imam rintanje po 10-12 sati.
Ali jok...onda se ne spava . Pogledaš kroz prozor -02 po ponoći ,napolju dan ,kako da spavaš?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyNed Dec 23, 2018 7:12 pm

Jok
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyUto Jan 15, 2019 8:47 pm

U nedelju ,20.01.2019 .biće pomračenje meseca ,tkzv "krvavi" ili "vučiji" mesec .
Osećam da ću se odlično osećati i još bolje naspavati . jbt


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyUto Jan 15, 2019 9:55 pm

Već tri noći ne spavam,  do mjeseca li je?  55555











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptySre Jan 16, 2019 3:43 pm

Ne znam do cega,ali ovaj put mjesec nije kriv.....aj sto ja ne spavam, ko god ima malu djecu zali se da nece da spavaju zadnjih noci, pa i moj Henry po kojem sat mozes navit, u pola 8 vec spava, sad dezura do pola 10.Bice da je neki drugi razlog u vasioni.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptySre Jan 16, 2019 5:41 pm

Pre cu ja uticati na mesec mojim raspolozenjem kad mi je sve preko Qrca! rant
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyPon Feb 18, 2019 10:08 pm

Evo ga opet! I nije dovoljno da je "pun" -nego će 19 .02 .2019 biti najsvetliji i "najveći" .
Radi se o nebeskom fenomenu ,tj biće "najbliži zemlji " (na oko 356.800 kilometara )
Ovaj fenomen nije nov ,i "narodski " se zove "snežni" ili "gladni" mesec .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tako da nije uopšte čudno da posle ovako gadnog dana -ja ne spavam, nego se ....(reč na J) ovde.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyPon Feb 18, 2019 10:26 pm

Danubius ::
Evo ga opet! I nije dovoljno da je "pun" -nego će 19 .02 .2019 biti najsvetliji i "najveći" .
Radi se o nebeskom fenomenu ,tj biće "najbliži zemlji " (na oko  356.800 kilometara )
Ovaj fenomen nije nov ,i "narodski " se zove "snežni" ili "gladni" mesec .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tako da nije uopšte čudno da posle ovako gadnog dana -ja ne spavam, nego se ....(reč na J) ovde.

naostrila sam fotoaparat ima da ispucam par slika :D :skač:
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyPon Feb 18, 2019 10:40 pm

E pa Šefe hvala ti k'o bratu rođenom. Sad bar znam zašto (sem što sam Sova) prethodnu noć nisam spavala. I zašto sam sad kao kobra kojoj neko gazi na rep.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyUto Jul 16, 2019 12:58 am

Utiče -pun je bi nema teorije da  zaspim .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptySub Feb 08, 2020 6:26 pm

Februarski pun mesec tradicionalno je poznat kao Snežni ili Gladni mesec koji će biti sjajniji i puniji od uobičajenog pojaviće se ovog vikenda , a najvidljiviji će biti 9. februara.

Mesec je dobio epitet snežni po mesecu februaru za koji se očekuje da bude bude obeležen velikom brojem padavina. Sjajniji i veći Mesec nego što je to uobičajeno, slavila su još indijanska plemena. Zanimljivo je da su drevni narodi upravo lunarni ciklus umesto Sunčevog koristili za obeležavanje sezonskih promena.

Snežni Mesec tako je dobio i naziv Gladni Mesec obeležavajući period zime u kojoj su bili otežani uslovi lova i vladala je oskudica hranom.

[You must be registered and logged in to see this image.]











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyPon Feb 10, 2020 9:09 pm

Danubius ::
Utiče -pun je bi nema teorije da  zaspim .
Cerson 5 mg i spavaš .

Manje kafe uveče.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyPon Feb 10, 2020 9:13 pm

Vala sam se i Tepsije i njenog uticaja rešila. Ali sad imam drugi problem. Kad dođem kući (već je diskutabilno gde je "kuća") ne mogu da se naspavam. Gde me naslone tu zaspim. Eno napolju Tepsije ispod kišnih oblaka a ja bih spavala i spavala i spavala.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Djulieta
Nights of Cabiria
Djulieta


Datum upisa : 13.07.2011

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptySre Feb 12, 2020 10:58 pm

Počelo je, počelo. Vilenim cele noći kad je pun mesec, sad imam taktiku a i korisno je jer čistim kupatilo, preslažem robu po plakaru i čekam da svane.
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyPet Feb 14, 2020 7:40 pm

Kad je taj pun mesec? smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyPon Apr 18, 2022 12:17 am

Blebetalo ::
Kad je taj pun mesec? smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Upravo noćas .
Spavanje se može zaboraviti.
Dokaz-čim sedim ovde u "gluvo doba" i pričam sam sa sobom .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyPon Apr 18, 2022 12:24 am

Ja cu sad zaspat ko tezak....cijeli dan sa porodicom, najvise vani, a vjetrovito bilo....osjecam se malo umorno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptySre Avg 10, 2022 11:42 pm

Evo ga opet ...pun .
Spavanja biti neće .A sutra ne znam "odakle da počnem" ???










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyČet Avg 11, 2022 12:31 am

Meni ljudi uticu na raspolozenje, ne mjesec.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyČet Avg 11, 2022 1:34 am

Astra ::
Meni ljudi uticu na raspolozenje, ne mjesec.
Ti nisi "meteopata" .Na sreću .Na nesreću -ja jesam Legao pre 3 sata -nema sna ?
Izađem u dvorište ...kao dan ,pun(e*beni )mesec?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyČet Avg 11, 2022 8:18 am

Ma jasta nego reagujem.....hrdzavom qurcu i dlake smetaju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Đole

Đole


Datum upisa : 07.10.2011

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyČet Avg 11, 2022 8:35 am

Mesec sija ko tepsija, Morava trkalja kamenčići, a kude si draga da se **bemo... smehsmeh zubic
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyČet Avg 11, 2022 9:18 am

Fala na pitanju primetila sam Tepsiju sinoć. A i da nisam kvalitet sna smehsmeh smehsmeh smehsmeh je dovoljan da mi kaže da nije samo vrućina uzrok istom.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyNed Sep 11, 2022 10:30 pm

Ja se noćas čudio -što ne spavam ?

Sada izašao napolje ....oblačno ali se vidi -pun. I noćas nema spavanja....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyNed Sep 11, 2022 10:34 pm

Danubius ::
Ja se noćas čudio -što ne spavam ?

Sada izašao napolje ....oblačno ali se vidi -pun. I noćas nema spavanja....
Mazni lunatu .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyNed Sep 11, 2022 11:01 pm

Kijara-brm ::

Mazni lunatu .
Šta je "lunata" ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyNed Sep 11, 2022 11:08 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::

Mazni lunatu .
Šta je "lunata" ?
Lunata sadrži djelatnu tvar koja se zove zolpidemtartarat koja pripada skupini lijekova koji se zovu
hipnotici (lijekovi za spavanje). Djeluje na Vaš mozak kako bi Vam pomogao zaspati.
Lunata se koristi u odraslih osoba samo za kratkotrajno liječenje privremenih problema sa spavanjem
koji uzrokuju ozbiljne smetnje ili jako utječu na Vaš svakodnevni život.

Ovo uključuje probleme sa spavanjem kao što su:


teškoće s usnivanjem;
buđenje tijekom noći;
prerano buđenje.
od moje prijateljice baka pije u kombinaciji sa oksazepamom i spava ko tambura










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyNed Sep 11, 2022 11:15 pm

Kijara-brm ::
[/size]
od moje prijateljice baka pije u kombinaciji sa oksazepamom i spava ko tambura[/size]
Mislim da meni treba "Kijarazepan" o9o9
Pa posle spavam kao top sexx Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 98966 tongue zubic










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyNed Sep 11, 2022 11:25 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::
[/size]
od moje prijateljice baka pije u kombinaciji sa oksazepamom i spava ko tambura[/size]
Mislim da meni treba "Kijarazepan" o9o9
Pa posle spavam kao top  sexx Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 98966 tongue zubic
Znam . zubic

bar ne izazivam halucinacije kao Cerson .  zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyNed Sep 11, 2022 11:41 pm

Kijara-brm ::

Znam . zubic

bar ne izazivam halucinacije kao Cerson .  zubic
Cerson je iz porodice "zepama" (broma ,dio ..)
Meni ne treba lek za "komiranje" nego ...rekoh ."Kijarazepam" bi uzeo bar 3 x 1 dnevno zubic










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyNed Sep 11, 2022 11:47 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::

Znam . zubic

bar ne izazivam halucinacije kao Cerson .  zubic
Cerson je iz porodice "zepama" (broma ,dio ..)
Meni ne treba lek za "komiranje" nego ...rekoh ."Kijarazepam" bi uzeo bar 3 x 1 dnevno zubic
A lagana blejica znači .U prevodu za lak i lep  sanak  zubic .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyNed Okt 09, 2022 9:42 pm

Braćo i sestre ne znam jeste li primetili ali eno ga tepsijaši već dve noći. I još se ja pitam zašto ne spavam kao čove.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyNed Mar 05, 2023 11:42 pm

Evo sto nam je Dany mimo vinkla.....pa tepsija.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyNed Mar 05, 2023 11:46 pm

Astra ::
Evo sto nam je Dany mimo vinkla.....pa tepsija.
smehsmeh smehsmeh smehsmeh
ti si bog.gde se samo sjetila










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑

Astra likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyPon Mar 06, 2023 12:06 am

Kijara-brm ::
Astra ::
Evo sto nam je Dany mimo vinkla.....pa tepsija.
smehsmeh smehsmeh smehsmeh
ti si bog.gde se samo sjetila
DA -ja priznajem .Pun mesec -kao vampir.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyPon Mar 06, 2023 11:50 pm

ZoxZoja ::
Braćo i sestre ne znam jeste li primetili ali eno ga tepsijaši već dve noći. I još se ja pitam zašto ne spavam kao čove.

Astra ::
Evo sto nam je Dany mimo vinkla.....pa tepsija.

Jeste .Sto posto sam "meteoropata" .
Čim je "pun mesec" ja ne spavam .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyUto Maj 09, 2023 2:29 am

[You must be registered and logged in to see this link.]

Čim sam budan...utiče....itekako.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyUto Maj 09, 2023 9:33 am

Pun mesec, zakopani konci ispod praga i ostale 3čarije leči šunka na tavanu i venac belog luka u špajzu. Spavati snom pravednika mogu samo pravedni. Niente problematico. zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 EmptyUto Maj 09, 2023 2:40 pm

Spavam ja kad tepsija izađe.

Slabi živci ljudići moji su problem .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje? - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Mesec Ramadan /Ramazan... رمضان

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PRIRODA I ŽIVI SVET :: EKOLOGIJA-
Skoči na: