DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?

Ići dole 
+25
AstrinaKomsinica
Bane Bumbar
Tarja
montoya
Tattoo
Samouka
determinanta
zirafa
Lily
PJER
sonia
babajaro
Orhideja
debilko
Amisela
cojle
Astra
Bole__Ser.
Zvončić
slatkicass
doctorr67
Sanjalica
Xenia
Vangelis
Danubius
29 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyNed Avg 24, 2008 8:40 pm

First topic message reminder :

terorizam
siromastvo
zagadjenje
organizovani kriminal
otudjenje ljudi
SIDA
ratovi
verski fanatizam
....su samo neke od smernica za ovu temu...Šta vi smatrate najvećim zlom današnjice ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyPet Okt 23, 2009 10:51 pm

Nema ga na temi..Crko od straha... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Zvončić




Datum upisa : 30.07.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySub Okt 24, 2009 12:11 am

Po mom mišljenju DROGA I SIDA!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
Vangelis




Datum upisa : 20.10.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySub Okt 24, 2009 12:13 am

Pink TV...
Nazad na vrh Ići dole
Bole__Ser.




Datum upisa : 18.06.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyUto Nov 24, 2009 6:07 pm

Egoizam, sa svim svojim propratnim slabostima, sebičnost, cinizam....
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyUto Nov 24, 2009 6:10 pm

Zvončić ::
Po mom mišljenju DROGA I SIDA!!!

upravo to..stim sto su uzajamno povezane okolnosti... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyUto Nov 24, 2009 6:26 pm

terorizam
siromastvo
zagadjenje
organizovani kriminal
otudjenje ljudi
SIDA
ratovi
verski fanatizam

sve ovo su muke na svoj nacin,ali meni mnogo smeta vjerski fanatizam,on pokrece ratove ,pa i sve ove Side,Ebole,su produkt hemijskog hladnog rata.Rat osiromasuje,iz toga prizilazi organizovani kriminal,jer on cvjeta u takvim okolnostima,a da ne spominjemo privredni kriminal,a takav najvise voli rasulo,razaranje,pa da onda on cvjeta.U strahu,neko se sjedini ali narodi se otudjuju,jer sta znaci ako sam ja dobra s jednom komsinicom,ako se nas komplet narod izoluje od nekog drugog naroda.
Znaci,mislim da sva zla na svijetu krecu od vjerskog fanatizma i nacionalizma,pa onda lanac krene i klupko se pocne razmotavati,i eto nas tu gdje smo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava



Datum upisa : 09.08.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyUto Nov 24, 2009 6:30 pm

Verujući imaju Boga a bezbožnici satanu! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyUto Nov 24, 2009 6:33 pm

cojle ::
Verujući imaju Boga a bezbožnici satanu! [You must be registered and logged in to see this image.]

jedino je zalosno sto ubijaju u ime BOGA,zapocinju svete ratove,brane svoju vjeru od druge.Ja nisam bezboznik,ali taman toliko vjerujem da postujem i svaku drugu vjeru i ne smatram da je ona druga losija i da treba da se zatre.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Bole__Ser.




Datum upisa : 18.06.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyUto Nov 24, 2009 6:34 pm

Ne slažem se, sve kreće od egoizma, glad u svetu je produkt egoizma i sebičnosti, podji samo od nas samih koliko smo pojeli danas i kukamo na kilažu, a koliko smo gladnih mogli nahraniti.

Terorizam udovoljavanje vlastitih ideala što je opet deo egoizma.

Zagadjenje, opet udovoljavanje vlastitih potreba u preobimnim merama, egoizam.

Siromaštvo, ne treba ni komentarisati.

Organizovani kriminal, takodje produkt egoizma da se što pre ostvare materijalni ciljevi.

Otudjivanje ljudi, ne dam ono što je moje i samo moje, i neću ni da poklonim nikome ništa, nisu zaslužili, opet egoizam.

Sida ajde to je bolest.

Ratovi, otimanje tudjeg iz ličnih razloga, opet egoizam.


Verski fanatizam, nametanje svojih uverenja, opet iz ličnih pobuda, egoizam.

Egoizam [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyUto Nov 24, 2009 6:41 pm

Bole,sta je egoisticno ako uzmes pusku i ides u rat,nisi ti dobio nista,borio si se za ideale,a sve vise su ideali u vjeri.
U mnogo cemu nema pojedinac koristi,dobit se vrti oko...grupe citave ,cijelog jednog naroda....to ne mogu nazvati egoizmom,jer od cijelog tog naroda pojedini egosti dobiju kajmak s mlijeka,a 90% njih i dalje pije surutku.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Bole__Ser.

avatar


Datum upisa : 18.06.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyUto Nov 24, 2009 6:45 pm

Ja egoizma vidim kao bolest 21 veka, naravno i kao zlo. Svi nešto hoće za sebe i samo za sebe. A ideologijom se menja svet, Isus Hrist nam je dosta toga ostavio u amanet.

A nama fali malko mudrosti u svemu tome, al od gladi za tudjim i našim egoističkim stavovima mi ne vidimo rešenje.
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyUto Nov 24, 2009 6:50 pm

Astra ::

jedino je zalosno sto ubijaju u ime BOGA,zapocinju svete ratove,brane svoju vjeru od druge.Ja nisam bezboznik,ali taman toliko vjerujem da postujem i svaku drugu vjeru i ne smatram da je ona druga losija i da treba da se zatre.
Ni jedna vera ne priziva zlo.
I zlo počinjeno navodno u ime vere čine otpadnici od vere a takvi su bezbožnici!











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyUto Nov 24, 2009 6:53 pm

Kako ideologijom mjenjas svijet?

Opet se fatamo pusaka....necemo molitvom ubijediti nekoga da je Hrist bolji od Bude ili Muhameda,zar ne(za primjer,ne mislim ja tako).A sta imam od toga,bas nikakvu dobit licnu,osim ako si fanatik.
Ne kazem,u svijetu je previse egoizma,nikoga vise nije briga sto drugi nema,bitno je Boze da ja imam.....ali EGO to je pojedinac,a posasti ovoga svijeta su grupne,na nivou cijelog naroda,nacije.


COJLE:
Ni jedna vera ne priziva zlo.
I zlo počinjeno navodno u ime vere čine otpadnici od vere a takvi su bezbožnici!


I ja uvijek ponavljam da bi bilo krasno da su svi pravi vjernici svoje vjere,jer ni jedna vjera ne propagira ubistvo,silovanje,otimanje,ali to je bas sto ja pricam,....VJERSKI FANATIZAM okrece vjeru na svoj mlin,mijenja sad i Kuran i Bibliju,sad se ratuje u ime BOGA,na zalost.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Bole__Ser.

avatar


Datum upisa : 18.06.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyUto Nov 24, 2009 6:59 pm

"Ne čini drugome ono što ne želiš sebi" Rekao je Konfučije 500 godina pre Hrista. A zatim i Hrist, pa Muhamed. Treba gledati više na sličnosti medju nama nego na razlike.

Možda je rešenje da pošaljemo Cecu koja bi ubedila Obamu u ove reči, a siguran sam da bi Nataša Bekvalac ubedila celi senat ako treba
[You must be registered and logged in to see this image.]

Samo treba biti malko mudar [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyUto Nov 24, 2009 8:31 pm

Ne treba zanemariti onu staru izreku -iza svakog moćnog muškarca stoji još moćnija žena . Par primera -Elena i Nikolaj Čaušesku, Sloba i Mira , Bil i Hilari Klinton , Nikola Sarkozi i Karla Bruni ,,,,šta mislite , ko je tu "glavni" ? Ko igra kako neko svira ?
Pa nadalje ...Margaret Tačer , Konzoliza Rajs , Medlin Olbrajt , Angela Merkel, Karla del Ponte -grozno moćne zene čiji uticaj itekako drma svetom .
Dakle -zaključak ---najveće zlo današnjice -su(moćne) ženeeeeeeeeeeeeeee [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyUto Nov 24, 2009 8:35 pm

Muškarci kao Danubius... [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyUto Nov 24, 2009 8:38 pm

Kijara-brm ::
Muškarci kao Danubius... [You must be registered and logged in to see this image.]

Sreca pa ni brata nema....uh moli
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyUto Nov 24, 2009 8:39 pm

Astra ::
Kijara-brm ::
Muškarci kao Danubius... [You must be registered and logged in to see this image.]

Sreca pa ni brata nema....uh moli


[You must be registered and logged in to see this image.] A vidi onaj gore..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyUto Nov 24, 2009 8:41 pm

Danubius ::

terorizam
siromastvo
zagadjenje
organizovani kriminal
otudjenje ljudi
SIDA
ratovi
verski fanatizam

Sve ovo ili kraće - ČOVEK.
Nazad na vrh Ići dole
Bole__Ser.

avatar


Datum upisa : 18.06.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyPet Nov 27, 2009 6:01 pm

Kornelija ::
Danubius ::

terorizam
siromastvo
zagadjenje
organizovani kriminal
otudjenje ljudi
SIDA
ratovi
verski fanatizam



Sve ovo ili kraće - ČOVEK.


Čovek ali kao egoista. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyPet Nov 27, 2009 8:26 pm

Danubius ::
.
Dakle -zaključak ---najveće zlo današnjice -su(moćne) ženeeeeeeeeeeeeeee [You must be registered and logged in to see this image.]

Nisu mocne zene najvece zlo danasnjice,nego muskarci koji su nemocni da se nose sa mocnim zenama.........uh zavidnici jedni...
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyPet Nov 27, 2009 8:55 pm

Na zalost,shvatio sam jednu surovu istinu.Najvece zlo danasnjice je perfidan pokusaj potcinjacnja obicnog coveka elliti i beskurpulozno gasenje licnih sloboda i prava.Sto je najgore, ne mozes se ni utesiti lepljenjem etikete,diktator,totalitarizam,jer sve dolazi lepo upakovano iz USA i zapadne Evrope,koji su centar danasnje civilizacije,a do skora u mojoj glavi tvorci slobode i demokratije.
Pad Berlinskog zida je uradio mnogo,uklonio "trulu" konkurenciju sa istoka,pa je potreba dokazivanja demokraticnosti kapitalizma prestala da postoji.
Samo cu pomenuti zakon o pusenju,obavezno vezivanje pojaseva,obavezna voznja po danu sa upaljenim svetlima i mnoogo slicnih gluposti.
Volim zapad kakvog sam ga dozivlajvao pre 20-ak i vise godina.Nocni rad lokala i prodavnica,mnostvo muzickih klubova gde ne postoji kljuc i slicno.Toga vise nema.Im,ali ne tamo oda kle je ideja posla.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Orhideja

Orhideja


Location : u tvom srcu
Datum upisa : 22.11.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyPet Nov 27, 2009 10:56 pm

Danubius ::
terorizam
siromastvo
zagadjenje
organizovani kriminal
otudjenje ljudi
SIDA
ratovi
verski fanatizam


Za sve je kriv čovjek a i svi ostali koji dozvoljavaju isto.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kako-do.co.cc
babajaro

babajaro


Godina : 55
Location : pdgorica
Humor : sve
Datum upisa : 30.07.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyPet Nov 27, 2009 11:01 pm

Ja bih najprije rekao ,,ZLOUPOTREBA SLOBODNE VOLJE''. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyPet Nov 27, 2009 11:02 pm

POLITIKA
LABORATORIJSKI VIRUSI..
SIROMAŠTVO
NACIONALIZAM..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Bole__Ser.

avatar


Datum upisa : 18.06.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyPet Nov 27, 2009 11:05 pm

Orhideja ::
Danubius ::
terorizam
siromastvo
zagadjenje
organizovani kriminal
otudjenje ljudi
SIDA
ratovi
verski fanatizam


Za sve je kriv čovjek a i svi ostali koji dozvoljavaju isto.

Čovek zagadjen egoizmom, da je čovek plemenit bilo bi drugačije. Mislim da ću postati dosadan sa svojom konstatacijom. Stoga ću Korneliji, Kijari, Anđeli, Najmilijoj, Orhideji, Dragani, Sanjalici, Sonnji, Sun Strom, poželeti nešto lepo [You must be registered and logged in to see this image.]

Ostale dame nisu prisutne pa sam ih mimoišao [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyPet Nov 27, 2009 11:08 pm

Hvala..pa ti si džentlmen foruma.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Orhideja

Orhideja


Location : u tvom srcu
Datum upisa : 22.11.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySub Nov 28, 2009 10:53 am

Hvala Bole, pravi si.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kako-do.co.cc
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySub Nov 28, 2009 1:03 pm

Bole__Ser. ::








Čovek zagadjen egoizmom, da je čovek plemenit bilo bi drugačije. Mislim da ću postati dosadan sa svojom konstatacijom. Stoga ću Korneliji, Kijari, Anđeli, Najmilijoj, Orhideji, Dragani, Sanjalici, Sonnji, Sun Strom, poželeti nešto lepo [You must be registered and logged in to see this image.]

Ostale dame nisu prisutne pa sam ih mimoišao [You must be registered and logged in to see this image.]

Najveće zlo je kada te dame smatraju džentlmenom -to obavezuje, Bole, sine . Kad budeš tražio nešto od neke takve , prvo što će reći je "Razočarao si me-ja sam mislila da si džentmen!" [You must be registered and logged in to see this image.]

Usput.....Sun Storm je muško , Bosanac od 1,90 [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySub Nov 28, 2009 1:16 pm

Slushaj samo starog vuka.... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySub Nov 28, 2009 1:34 pm

INTERNET... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySub Nov 28, 2009 1:41 pm

Hahahhaha, shto bre takO?! Ima tu i finih stvari ( da ne kazhem ljudi) [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySub Nov 28, 2009 1:50 pm

ima ima..naravno......gde bi nam bio kraj..da je internet postojao pre dvadeset godina... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySub Nov 28, 2009 1:53 pm

Hahahahaha, sreca te nije, sad smo vec izgradjene lichnosti, pa ne utiche sve na nas, inache bismo morali da otvorimo josh jedno odeljenje u mojoj firmi [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySub Nov 28, 2009 1:55 pm

hmm .... znaci ima jos uvek mesta...za..mene... [You must be registered and logged in to see this image.] ili nade... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySub Nov 28, 2009 1:57 pm

Najvece zlo danashnjice? Izgubiti nadu [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySub Nov 28, 2009 2:01 pm

A ako igubis i Veru.......

bice neka druga ... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySub Nov 28, 2009 2:05 pm

PJER ::
A ako igubis i Veru.......

bice neka druga ... [You must be registered and logged in to see this image.]




Ako izgubish i Veru i Nadu, ostaje ti Suzana [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySub Nov 28, 2009 2:08 pm

sonia ::
Slushaj samo starog vuka.... [You must be registered and logged in to see this image.]
nego šta !

Sretao sam se ja već sa time.....lepo lice, ne misliš ništa -a ono ZLOOOOOO [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySub Nov 28, 2009 2:11 pm

Danubius ::
sonia ::
Slushaj samo starog vuka.... [You must be registered and logged in to see this image.]
nego šta !

Sretao sam se ja već sa time.....lepo lice, ne misliš ništa -a ono ZLOOOOOO [You must be registered and logged in to see this image.]




Pa fin si avatar postavio, kad smo vec kod toga.....lepo lice ( mislim na vuka) [You must be registered and logged in to see this image.] ...kad ono...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySub Nov 28, 2009 2:11 pm

Danubius ::



Sretao sam se ja već sa time.....lepo lice, ne misliš ništa -a ono ZLOOOOOO [You must be registered and logged in to see this image.]
Sto si ti sefe tako ogorcen na zene,nisu sve iste,eto prosetaj malo po Somboru i salasima......
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySub Nov 28, 2009 2:13 pm

sonia ::
PJER ::
A ako igubis i Veru.......

bice neka druga ... [You must be registered and logged in to see this image.]




Ako izgubish i Veru i Nadu, ostaje ti Suzana [You must be registered and logged in to see this image.]


hehehhe da Suza..... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bole__Ser.

avatar


Datum upisa : 18.06.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 10:06 am

Danubius ::
Bole__Ser. ::








Najveće zlo je kada te dame smatraju džentlmenom -to obavezuje, Bole, sine . Kad budeš tražio nešto od neke takve , prvo što će reći je "Razočarao si me-ja sam mislila da si džentmen!" [You must be registered and logged in to see this image.]

Usput.....Sun Storm je muško , Bosanac od 1,90 [You must be registered and logged in to see this image.]

Šta fali Sun Stormu, deluje ženstveno [You must be registered and logged in to see this image.]


Ja sam daleko od džentlmena, uzmem a da ni neznaju da je uzeto, poput Bitange. Mada i to je egoizam, ali i ideologija komunizma " Uzmi onoliko koliko ti je potrebno " važno je znati stati u u zimanju.
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 10:45 am

globalna "pederizacija" , lezbejshtvo i ishod toga SIDA(AIDS)....
Nazad na vrh Ići dole
Orhideja

Orhideja


Location : u tvom srcu
Datum upisa : 22.11.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySre Dec 02, 2009 10:07 am

Ja sam daleko od džentlmena, uzmem a da ni
neznaju da je uzeto, poput Bitange. Mada i to je egoizam, ali i
ideologija komunizma " Uzmi onoliko koliko ti je potrebno " važno je
znati stati u u zimanju.

Bole ti nisi ovakav, Dani ko je tebe tako razočarao da misliš da su žene zle vještice.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.kako-do.co.cc
Vangelis

Vangelis


Location : Gazimestan...
Datum upisa : 20.10.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySre Dec 02, 2009 10:10 am

Deficit maste...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySre Dec 02, 2009 10:11 am

Dany se takav rodio... migg










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySre Dec 02, 2009 11:00 am

Danubius ::
Ccc....ovo što nabrojaste ,je gadno -ali nije najveće zlo.........

Najveće zlo su ŽENE [You must be registered and logged in to see this image.]

.. a sto turi onkad sve zemske smajlice, jelte, molicu fino???? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySre Dec 02, 2009 11:03 am

.. izigravanje Boga.. u nauci, politici, ulici, na radnom mestu, porodici..


.. al sam ga srocila.. a???? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySre Dec 02, 2009 11:05 am

Interesantno da ponekad,kao recimo Dany,sami trazimo zlo,pa nam onda kriv Bog jer se igra s nasom sudbinom,svak drugio je kriv sto sami srljamo u propast.
Dany,odmakni od zena,mozda te krene smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptySre Dec 02, 2009 11:17 am

Astra ::
Interesantno da ponekad,kao recimo Dany,sami trazimo zlo,pa nam onda kriv Bog jer se igra s nasom sudbinom,svak drugio je kriv sto sami srljamo u propast.
Dany,odmakni od zena,mozda te krene smehsmeh

mora prffo neka "mlada" da mu uvuche trofaznu struju ima da skache samo tako:)))

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Bole__Ser.

avatar


Datum upisa : 18.06.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyČet Dec 03, 2009 11:33 pm

Orhideja ::
Ja sam daleko od džentlmena, uzmem a da ni
neznaju da je uzeto, poput Bitange. Mada i to je egoizam, ali i
ideologija komunizma " Uzmi onoliko koliko ti je potrebno " važno je
znati stati u u zimanju.

Bole ti nisi ovakav, Dani ko je tebe tako razočarao da misliš da su žene zle vještice.


[You must be registered and logged in to see this image.] Misliš da sam kao mala beba [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyPon Jul 26, 2010 4:33 pm

Danubius ::
terorizam
siromastvo
zagadjenje
organizovani kriminal
otudjenje ljudi
SIDA
ratovi
verski fanatizam
....su samo neke od smernica za ovu temu...Šta vi smatrate najvećim zlom današnjice ?

A zene...gde su zene ... [You must be registered and logged in to see this image.]
Ma vi bez zena ne mozete ni da disete...,a kamoli da ratujete...!!! [You must be registered and logged in to see this image.] ...
Ali,ja cu o ovome drugacije.....
Najvece zlo danasnjice je zlo...ali ono je uvek najvece...uzecemo njegov najeminentniji izdanak...''Ubijanje ljudi''...i danas i uvek..je tako ...samo su sredstva i nacini za njegovu realizaciju promenjeni,a,sve u cilju pracenja savremenih trtendova...inace je skrajnji ishod isti,samo brutalniji...

Ne bih sada o ovome pisala nesto opsirno,mozda na nekom drugom mestu..samo cu kazati neke stvari...

Zna se da je slobodna volja vrhunac ljudske stvarnosti....a,zlo neizbezni saucesnik u slobodnoj volji...Posto je moc izbora nasa,mi smo slobodni da napravimo pametan ili ''glup ''izbor,i da se opredelimo za dobro ili zlo...ispravno ili neispravno..

Posto imamo ovu gotovo neverovatnu slobodu,nije ni cudo sto je tako cesto zloupotrebljivamo i sto ljudsko ponasanje ,u poredjenju sa ponasanjem''nizih'' bica,tako cesto izgleda ''potpuno otkaceno''...

Mnoge zivotinje ubijaju da bi zastitile svoju teritoriju..Ali samo je covek u stanju da izda naredjenje za masovno ubijanje pripadnika sopstvene rase da bi zastitio sopstvene ''interese'' u dalekoj zemlji koju nikada nije ni video...

Ubijanje ljudi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyPon Jul 26, 2010 7:11 pm

Nut ::


Mnoge zivotinje ubijaju da bi zastitile svoju teritoriju..Ali samo je covek u stanju da izda naredjenje za masovno ubijanje pripadnika sopstvene rase da bi zastitio sopstvene ''interese'' u dalekoj zemlji koju nikada nije ni video...

Ubijanje ljudi...

Što bi trebalo tumačiti kao -NATO u Iraku ili Avganistanu , na čelu sa Amerikom. Ok, tačno....

A zašto nismo tako glasni kada se u naše ime masovno ubijaju ljudi u komšiluku , koji čak i govore našim jezikom, samo zato što imaju malo drugačija prezimena i mole se na malo drugačiji način?


Ili zašto se ne digne glas kada se ubijaju pripadnici svog sopstvenog naroda , samo zato što ne misle onako kao Vlast ?
Juče su napali novinara u punom autobusu , u sred bela dana , dva balavca sa čeličnim šipkama .

NIKO nije skočio da mu pomogne, NIKO nije nazvao policiju , nego je to uradio okrvavljeni čovek ,NIKO nije ni pokušao da mu pruži "medicinsku "pomoć, NIKO nije ostao da da izjavu policiji ,čak ni službeno lice , vozač , NIKO se nije naknadno javio da bar anonimno pomogne u istrazi.
Tako da je naše procenjivanje ubijanja ljudi vrlo selektivno.

Najgore zlo današnjice je RAVNODUŠNOST prema tudjoj patnji i smrti.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 67
Datum upisa : 29.03.2010

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyPon Jul 26, 2010 9:10 pm

U prvom redu Vatikan i za njim odmah njegovo visočanstvo DOLAR.
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyPon Jul 26, 2010 10:43 pm

Danubius ::



zagadjenje


Šta vi smatrate najvećim zlom današnjice ?
-uma i prirode, koje predugo traju, a da bi mogli i pomisliti da neće imati katastrofalne posledice. Svega ostalog je bilo i pre.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Gost
Gost
Anonymous



NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyPon Jul 26, 2010 10:51 pm

Danubius@
Citat :

Najgore zlo današnjice je RAVNODUŠNOST
prema tudjoj patnji i smrti.
...

MA..RAVODUSNOST u odnosu prema svetu i drugima -predstavlja jedno od najupecatljivih obelezja savremenosti...to si Dany trebao reci...

Kuliranje se prepoznaje ne samo u gotovo alarmantnom nedostatku empatije za one kojima su''kola krenula nizbrdo'',u nekoj vrsti uljudnog sleganja ramena pred katastrofama koje se desavaju drugima,u lakoci s kojom zaboravljamo dogadjaje neprekidno gladni novih senzacija,i uveliko senzibilisani na zavodljivost deliricnog dotoka informacija u kojima se davimo kao nezdravo debeli u ciniji sa kokicama..sve to je ucinilo nase odnose povrsnim,fluidnim i beznacajnim...

Zasto ravnodusnost prema svemu,...zato,jer je u igri ''ideologija singla''..fenomen samacke kapsule..Danas,recimo, sve vise udvaranje, postaje arhaicna vestina ,kojoj pribegavaju jedino stari ili hrabri...

Budi singl,zivi sam, nemoj da se vezujes,nemoj nista da delis sa drugim,cak i jedu usput sam,jer je tako jeftinije,udobnije i ni na sta ne obavezuje...

Brojni medijski produkti,od reklama ,do razlicitih tv .serijala...to podrzavaju .pa jos,sex na brzaka..instrumentalizovanost drugih,i posebno BEZDUSNOST...kao univerzalni komunikativni kod...

A ravnodusnost ..se uvodi u udzbenke kao obavezujuice poglavlje u savladavanju emocionalnih barijera...

Prema tudjoj patnji i smrti ravnodusnost dodje kao nesto normalno..jer narocito patnja koju proterujemo iz svojih zivota ostaje ona nepoznanica''sta to bese''... [You must be registered and logged in to see this image.]

Sto se tice smrti...nemamo vremena da ''reagujemo ni na svoju''a kamoli na tudju...usled preokupiranosti sobom,zaista nemamo ni sec.vremena da se okrenemo za nekim ko je pao,poleteo,izleteo,nestao...

[You must be registered and logged in to see this image.] ..Ponekad pozelim da je sve ovo san...da sam u stvarnosti recimo jez...ili kisna glista...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyUto Jul 27, 2010 4:38 am

Nut ::
Danubius@
Citat :

Najgore zlo današnjice je RAVNODUŠNOST
prema tudjoj patnji i smrti.
...

MA..RAVODUSNOST u odnosu prema svetu i drugima -predstavlja jedno od najupecatljivih obelezja savremenosti...to si Dany trebao reci...

Ovu osobinu pre bih definisala kao izgrađeni proces odbrambenog mehanizma, više kao neizbežni modalitet ponašanja.
Svedeno na neke matematičke vrednosti i silogizam:

moralni pad društva (1. premisa maior)+genetička baza (2. premisa minor)=ravnodušnost (konkluzija)

A možda sam previše ovo uprostila?
Ima li vreme pisanja uticaj na proizvod razmišljanja? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 EmptyPet Okt 08, 2010 8:01 pm



NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 900975











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?   NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NAJVEĆE ZLO DANAŠNJICE ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: DRUŠTVENE NAUKE :: SOCIOLOGIJA-
Skoči na: