DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?

Ići dole 
+19
cojle
Danubius
promaja
Gothic
debilko
ZoxZoja
Astra
sunrise
AstrinaKomsinica
srculence
Kijara-brm
lollypop
Zana
sonia
podbarac
rouzvel
Tattoo
slatkicass
Admin
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Admin

Admin


Datum upisa : 25.09.2007

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySre Dec 05, 2012 3:51 am

First topic message reminder :

Postavljen novi chat posto mnogi se nisu snalazili sa onim.
Ako zelite velicinu ili dodatno da se sta menja Obratite se. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySub Jan 30, 2016 10:05 pm

Na forumu je biuo,kazem cijeli mjesec,niko ,ili skoro niko nije pisao,pa sam ga maknula,rekoh iznad,a na baner radijskog cata klikni i ima ljudi na catu,trenutno,bar 6
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySub Jan 30, 2016 10:12 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na starnoj strani zeleno polje
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sunrise
NaughtY



Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySub Jan 30, 2016 10:58 pm

Na taj radio chat, odnosno Xchat, oni koji su preko telefona ne mogu ni da udju.
Ja zaista ne kapiram cemu toliko protivljenje chatu koji ce uzimati mnogo manje prostora, nego 30% tema ovde koje su za veliko nista.
Govorim sve ovo iz iskustva, jer ja na svom sajtu-forumu koji sam zapostavila zbog nekih stvari, kad udjem na svakih par meseci vidim po desetak njih registrovanih i svi su se javili i kuckali na chatu, jako malo njih je nesto komentarisao na forumu. Ok, mozda ovde i ne treba chat, ako se vecina vas slaze da bude nas desetak, petnaest koji vec godinama ovde mlatimo slamu, vrtimo teme u krug i pritom kad se neko malo opusti, vec spamuje....
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySub Jan 30, 2016 11:20 pm

Treci put pisem,bio je od 20.12.-10.1. pa niko nije koristio njegove mogucnosti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySub Jan 30, 2016 11:23 pm

Ako ja razumem Sun ona hoće chat koji je potpuno otvoren, gde svako ko uđe na Forum bilo logovan ili gost vidi šta se piše.
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY



Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySub Jan 30, 2016 11:39 pm

ZoxZoja ::
Ako ja razumem Sun ona hoće chat koji je potpuno otvoren, gde svako ko uđe na Forum bilo logovan ili gost vidi šta se piše.

Otprilike, s' time sto se moze podesiti da vide gosti ili ne, i ako gosti vide, ne mogu da kuckaju ako se ne registruju.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySub Jan 30, 2016 11:44 pm

Mene takav chat ne interesuje. Nemam ništa protiv da ga admini instaliraju (ako ga skripta podržava). Zašto ne pokušati i to.

Mene ćete naći na chatu DFR-a. Sasvim zadovoljava moje chaterske zahteve.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySub Jan 30, 2016 11:44 pm

sunrise ::
ZoxZoja ::
Ako ja razumem Sun ona hoće chat koji je potpuno otvoren, gde svako ko uđe na Forum bilo logovan ili gost vidi šta se piše.

Otprilike, s' time sto se moze podesiti da vide gosti ili ne, i ako gosti vide, ne mogu da kuckaju ako se ne registruju.


A zašto je taj chat bolji od postojećeg?
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY



Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySub Jan 30, 2016 11:50 pm

Ok, postujem!
Vi vodite forum i vi odlucujete...
Ovo je samo bio savet i predlog, alo posto tako demonstrativno odbijate to, onda obrisite i ovu temu, jer cemu ona? Zauzima prostor... Zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySub Jan 30, 2016 11:55 pm

Samo ti je receno daj argumente zasto bi taj bio bolji od postojeceg....niko nije rekao da je nemoguce niti da odlucuje jedna osoba kako ce biti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:03 am

Zato sto sam argumente vec dala.
Postojoci ne postoji, ima ga ili nema, ima neko online ko se seti da udje ili nema nikoga.
Pritom sam gore u postu navela koje su prednosti stalnog i vidljivog chata, ali ti to ili neces ili ne vidis.
Ali kao sto rekoh, ok, ako je to politika ovog foruma, ja podrzavam, samo mi smeta kada vidim, a eto ovde sam sad zaredjala da sam vec nekih vise od mesec dana konstantno, i videla da su se dosta njih registrovali i nestali, zasto?
Zato jer su videli sta su hteli, nije ih nista zadrzalo ovde, nema chata da mogu da ubijaju dosadu i zezaju se malo i zato su nestali. Jer ovaj chat koji se velica i ne vidi se, ja i posle cini mi se dve godine koliko sam ovde tek nedavno sam videla da pise radio chat i usla kao i posle toga usla par puta i nikad nikoga nije bilo.!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:06 am

Ko kaze da nema chata. Meni je dobar a tek drustvo, da ne pricam. Moguce je da ce biti nekih tehnickih unapredjenja uskoro ali za sada nista ne obecavam. Ko treba, taj nadje chat.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:07 am

Vidim i kazem,nek Danubius ocjeni da li ce da ubacuje novi cat,ja nemam nista ni protiv ni za.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:09 am

I ja sam ZA ma koliko da mi se taj chat nikad nigde nije sviđao. Danubiuse izvoli zasuči rukave i odradi to.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:10 am

Ja bih dodala,ima mnogo cat kanala i ako neko dolazi na forum da catuje,nije bas izabrao dobro mjesto.Mi smo FORUM,a cat ide zbog radija,tako da ti koji su dosli i vidjeli sta im treba a nisu ostali jer nema cata,po meni i treba da nadju mjesto koje im odgovara.
Ne odlucujuem vec samo komentarisem.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:14 am

Sve u svemu dolazimo do zakljucka, da nista ne kosta probati. Mislim da bi realno svi mi voleli da se ovde aktiviraju i drugi ljudi, a ne da se peglamo nekolicina nas konstantno, i dolazi do toga samo, da neki napustaju forum jer im je dosadno, kao i meni cesto puta.

Eto, taman htedoh da posaljem post, i Astra dodala nesto....
Zasto stalno tako konzervativno?

Mislim ne kapiram, ako je ovaj forum napravljen da bi nas deset ovde brbljalo stalno isto, onda ok, furajte dalje....
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:28 am

Koliko sam ja shvatio ovo nije zabaviste gde neko mora da dezura i zabavlja prisutne. Kada neko ima volju da pise onda pise ili otvara nove teme a ako ima zelju da se isprica sa nekim udje na chat. Ako nema nikoga nije smak sveta i razlog da se napusti forum.
Ukoliko zelis brzo izvrsenje svoga predloga obratii se Daniju i sredite stvar, ovde su ti svi "odobrili" ideju pa onda izvoli i pritisni pravo dugme za izvrsenje.
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:35 am

daljinski ::
Koliko sam ja shvatio ovo nije zabaviste gde neko mora da dezura i zabavlja prisutne. Kada neko ima volju da pise onda pise ili otvara nove teme a ako ima zelju da se isprica sa nekim udje na chat. Ako nema nikoga nije smak sveta i razlog da se napusti forum.
Ukoliko zelis brzo izvrsenje svoga predloga obratii se Daniju i sredite stvar, ovde su ti svi "odobrili" ideju pa onda izvoli i pritisni pravo dugme za izvrsenje.

Srce, ja ne zelim, vec savetujem, a to sto vi smatrate da je zanimljivo da dva , tri para medjusobno ovde vode forum i to je ok! Onda gore ne treba pise blizu 11 000 clanova, nego par parova i par zalutalih pojedinaca.....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:36 am

Malopre bio na chatu.
Ogovaranje, prostakluk, muvanje... sve javno... užas.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:37 am

daljinski ::
Koliko sam ja shvatio ovo nije zabaviste gde neko mora da dezura i zabavlja prisutne. Kada neko ima volju da pise onda pise ili otvara nove teme a ako ima zelju da se isprica sa nekim udje na chat. Ako nema nikoga nije smak sveta i razlog da se napusti forum.
Ukoliko zelis brzo izvrsenje svoga predloga obratii se Daniju i sredite stvar, ovde su ti svi "odobrili" ideju pa onda izvoli i pritisni pravo dugme za izvrsenje.

Nista ti nisi shvatio. Treba da izmislimo chat koji vec postoji. Shvatas li sad. A mozda ti zoves pogresan broj pa se ne snalazis. Zali se svom tel. provideru da ti to ukljuci.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:39 am

John Doe ::
Malopre bio na chatu.
Ogovaranje, prostakluk, muvanje... sve javno... užas.


rasta

Dzaba ti sve to, nije strasno. Vidje li ti onu besprizornu svaleraciju? To se ne moze vise gledati. Totalno nazadno, gotovo konzervativno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:40 am

Niste vi ništa shvatili...
Chat treba da bude na bilbordima i da vide svi kako se ponašate... razvratnici jedni.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:45 am

John Doe ::
Niste vi ništa shvatili...
Chat treba da bude na bilbordima i da vide svi kako se ponašate... razvratnici jedni.
rasta

Da nije JD -a, koji je prepun pozitivne energije, i kome se divim na dostajenstvenosti, sad bih oduvala ovog virusa ziku....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:48 am

Neš' mi zglajzala dioptrija pa ne vidim baš najbolje. Da l' bi poduvala il' oduvala? Krupnije piši,

rasta
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:49 am

Bice da sam ja poprilicno priglup (priroda jbg) kad ne mogu da shvatim sta ti zapravo hoces.
Savetujes da se stavi novi chat...OK svi se slazu tj nemaju nista protiv.

Istovremenoo ti je krivo sto "par parova vodi forum". Pa srce potrudi se i dovedi nove parove  i zalutale pojedince pa podignite forum na nivo koji ti smatras zanimljivim.
Ovaj drugi deo je cisti spam i ne pripada ovoj temi. Za zalbe i predloge postoji extra box.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:53 am

daljinski ::
Bice da sam ja poprilicno priglup (priroda jbg) kad ne mogu da shvatim sta ti zapravo hoces.
Savetujes da se stavi novi chat...OK svi se slazu tj nemaju nista protiv.

Istovremenoo ti je krivo sto "par parova vodi forum". Pa srce potrudi se i dovedi nove parove  i zalutale pojedince pa podignite forum na nivo koji ti smatras zanimljivim.
Ovaj drugi deo je cisti spam i ne pripada ovoj temi. Za zalbe i predloge postoji extra box.[/b]


Uuu ala si se nadrnd'o. Je s' ti administrator il' neko drugi.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:54 am

daljinski ::
Bice da sam ja poprilicno priglup (priroda jbg) kad ne mogu da shvatim sta ti zapravo hoces.
Savetujes da se stavi novi chat...OK svi se slazu tj nemaju nista protiv.

Istovremenoo ti je krivo sto "par parova vodi forum". Pa [b]srce[b potrudi se i dovedi nove parove  i zalutale pojedince pa podignite forum na nivo koji ti smatras zanimljivim.
Ovaj drugi deo je cisti spam i ne pripada ovoj temi. Za zalbe i predloge postoji extra box.

Ne bih da komentarisem, uvredicu te.....

Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:56 am

John Doe ::
Neš' mi zglajzala dioptrija pa ne vidim baš najbolje. Da l' bi poduvala il' oduvala? Krupnije piši,

rasta


ODUVALAAAAAAAAAA kapis???
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:58 am

Ja bih ipak voleo videti komentar.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:59 am

John Doe ::
daljinski ::
Bice da sam ja poprilicno priglup (priroda jbg) kad ne mogu da shvatim sta ti zapravo hoces.
Savetujes da se stavi novi chat...OK svi se slazu tj nemaju nista protiv.

Istovremenoo ti je krivo sto "par parova vodi forum". Pa srce potrudi se i dovedi nove parove  i zalutale pojedince pa podignite forum na nivo koji ti smatras zanimljivim.
Ovaj drugi deo je cisti spam i ne pripada ovoj temi. Za zalbe i predloge postoji extra box.[/b]


Uuu ala si se nadrnd'o. Je s' ti administrator il' neko drugi.

rasta

Nije on, zena mu, a to u nasoj drzavi, govori da ima prava...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 1:00 am

sunrise ::
John Doe ::
Neš' mi zglajzala dioptrija pa ne vidim baš najbolje. Da l' bi poduvala il' oduvala? Krupnije piši,

rasta


ODUVALAAAAAAAAAA   kapis???

Tako brate sestro... krupnim slovima do mJeseca da se vidi.
Živeo nam chat i svi prisutni na chatu.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 1:04 am

John Doe ::
sunrise ::
John Doe ::
Neš' mi zglajzala dioptrija pa ne vidim baš najbolje. Da l' bi poduvala il' oduvala? Krupnije piši,

rasta


ODUVALAAAAAAAAAA   kapis???

Tako brate sestro... krupnim slovima do mJeseca da se vidi.
Živeo nam chat i svi prisutni na chatu.


rasta


Samo da ja uzmem neku dioptriju, jer ja chat nigde ne vidim... Mozda sam ocoravela, jbg...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 1:26 am

ZIKO ::
daljinski ::
Koliko sam ja shvatio ovo nije zabaviste gde neko mora da dezura i zabavlja prisutne. Kada neko ima volju da pise onda pise ili otvara nove teme a ako ima zelju da se isprica sa nekim udje na chat. Ako nema nikoga nije smak sveta i razlog da se napusti forum.
Ukoliko zelis brzo izvrsenje svoga predloga obratii se Daniju i sredite stvar, ovde su ti svi "odobrili" ideju pa onda izvoli i pritisni pravo dugme za izvrsenje.

Nista ti nisi shvatio. Treba da izmislimo chat koji vec postoji. Shvatas li sad. A mozda ti zoves pogresan broj pa se ne snalazis. Zali se svom tel. provideru da ti to ukljuci.

Ne slusaj ovoga JD-a. Ubjedjuje te te da je telefon napravljen samo za Hot-line i da ne mozes na chat.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 12:50 pm

Ako ispratite ovu temu ,skoro svake godine je neko "digne" . 
Bivalo bi da "administracija" ispoštuje želju ,i postavi se chat . 
Bilo je da sam namestio i stalni chat na jednom od podforuma .
Rezultat je uvek bio -nula . Chat zvrji danima prazan ,pa se piše "a što se ne dolazi" i na kraju -skloni se ,da ne smeta . 
Nakon svih ovih godina došli smo do zaključka da chat dobro radi samo za vreme praznika -i onda se i aktivira . 
Par dana je aktivan -a onda više nikoga ne zanima . 
Imamo DFR radio chat koji je aktivan (jednim klikom ste tamo) 
Svi imamo Facebook naloge ,a većinom smo i tamo "prijatelji" ,tako da ima i tamo chat . 
Zaista ne vidim zašto da se aktivira i treći ,koji uglavnom smeta skripti ? 
Da je PHBH 3 ili Invision skripta ,bila bi mogućnost da se postavi chat sa  koji je lociran u donjem desnom uglu sa malim prozorčićem ,ali naša skripta je PHBH 2 -i nema tu mogućnost . 
Na kraju -ipak smo Forum ,a ne chat kanal .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 2:11 pm

Danubius ::

Da je PHBH 3 ili Invision skripta ,bila bi mogućnost da se postavi chat sa  koji je lociran u donjem desnom uglu sa malim prozorčićem ,ali naša skripta je PHBH 2 -i nema tu mogućnost . 

Da se kupe nove skripte. 99i
Molem najlepše, ako more bez cenzure. moli
I četnici na okup. Ima da se četuje samo tako. xxx2 jwwwwww











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 2:24 pm

cojle ::
Danubius ::

Da je PHBH 3 ili Invision skripta ,bila bi mogućnost da se postavi chat sa  koji je lociran u donjem desnom uglu sa malim prozorčićem ,ali naša skripta je PHBH 2 -i nema tu mogućnost . 

Da se kupe nove skripte. 99i
Molem najlepše, ako more bez cenzure. moli
I četnici na okup. Ima da se četuje samo tako. xxx2 jwwwwww

Mi redovno četujemo samo tebe četobašo retko viđamo.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 2:27 pm

ZoxZoja ::


Mi redovno četujemo samo tebe četobašo retko viđamo.

Na radiju svi slušaju. Oćemo nove skripte, u četri oka. smehsmeh jakog











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyNed Jan 31, 2016 4:44 pm

'oćemo da se skriptamo.
Elem, skripti nikad dosta.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyUto Feb 02, 2016 4:09 pm

Bludne skripte, za bludne radnje, koliko sam shvatila šta hoće JD :brdski2:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyUto Feb 02, 2016 9:11 pm

E to sto neki hoce, nema..... nazalost
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyUto Feb 02, 2016 10:55 pm

sunrise ::
E to sto neki hoce, nema..... nazalost

Ima al' za odabrane.
Elem, da ne bude spam... chat radi, chat radi, chat radi...


rasta
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyUto Feb 02, 2016 11:41 pm

John Doe ::
sunrise ::
E to sto neki hoce, nema..... nazalost

Ima al' za odabrane.
Elem, da ne bude spam... chat radi, chat radi, chat radi...


rasta

Ja mislila na skripte i chat...
Ali da... Necemo spamovati... Chat je njesra.... :)
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySre Feb 03, 2016 7:47 am

sunrise ::
John Doe ::
sunrise ::
E to sto neki hoce, nema..... nazalost

Ima al' za odabrane.
Elem, da ne bude spam... chat radi, chat radi, chat radi...


rasta

Ja mislila na skripte i chat...
Ali da... Necemo spamovati... Chat je njesra.... :)

Chat je do jaja. Da znaš koga sve ogovaramo.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySre Feb 03, 2016 12:45 pm

Ako mene pitate,nikakav nam ne treba....prvo kuturu savladati pa cEtovati.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySre Feb 03, 2016 12:56 pm

Astra ::
Ako mene pitate,nikakav nam ne treba....prvo kuturu savladati pa cEtovati.

... spamuj, spamuj...

Chat je vrsta otvorene diskusije gde kultura, najviše dolazi do izražaja.
Na chatu smo svi jednaki.
Ukoliko neko zezne chat, ima da ga opravim, k'o da ga je Đenka opravio.



rasta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySre Feb 03, 2016 4:27 pm

Hmmm
Malopre sam saznao za sramotni događaj.
Ja nisam simpatizer chata i kada uđem, prozborim par rečenica.
Bez obzira da l' je meni neko simpatičan il' ne, ni iz zajebancije ga ne bi' banov'o.
Takvo ponašanje, nije u redu.
Svako im pravo na chat!
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySre Feb 03, 2016 6:48 pm

Imao je "covek" bezuspesan pokusaj da me otera odavde, e pa nece da moze! Zalosno je to sto je dozvolio da bude toliko nemocan da jedino sto moze da uradi jeste banovati nekoga nicim izazvan. No, dobro... To govori o njemu, necu mu pruziti to zadovoljstvo da se povucem.
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySre Feb 03, 2016 6:52 pm

Ko bi tebe banovao sun?
Koliko sam ja ovdje, ako su banovane 3 osobe koje su, kako kazu, zasluzile ban svojim "neponasanjem".











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySre Feb 03, 2016 7:08 pm

Na chatu me ZIKO banovao, no nema veze... Ko ga sisa. Samo posto je JD saznao i spomenuo ovde, nadovezala se i objasnila o cemu se radi :)
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySre Feb 03, 2016 8:23 pm

Dosadni ste, bre, više sa ovom temom! Ako je chat jedino što vas interesuje na ovom forumu, onda i niste za forum. Idite i chatujte tamo negde, dalekooooo.....
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptySre Feb 03, 2016 9:29 pm

John Doe ::
Hmmm
Malopre sam saznao za sramotni događaj.

Ja nisam simpatizer

Takvo ponašanje, nije u redu.
Svako im pravo na chat!

Nomade mi dojaviše i jako me potreslo. nesvest

Nisam član al verujem da će Astra, Zoja... i ostali članovi tima uspešno na svojim plećima izneti ceo slučaj.

Molim da se zaštiti javni interes i omogući pristup informacijama od javnog značaja.

Takođe ukazujem na potrebu da se inovira Pravilnik DF i ograniči reklamiranje pornografskih sadržaja na četu u vreme kad deca spavaju.

I da se reši pitanje svojinskih prava, šta kome pripada, čije su skripte a čiji je čet?

Tolko. TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 900975











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyPet Feb 05, 2016 2:51 am

Zbog desavanja na catu zadnje vrijeme,obavjestavam sve da nemam nikakvu odgovornost za bilo sta, sta se tamo kaze ili desi,jer ga ne smatram vise nekim da nazovem oficijelnim catom uz DFR.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyPet Feb 05, 2016 9:08 am

Astra ::
Zbog desavanja na catu zadnje vrijeme,obavjestavam sve da nemam nikakvu odgovornost za bilo sta, sta se tamo kaze ili desi,jer ga ne smatram vise nekim da nazovem oficijelnim catom uz DFR.

Očit primer demokratije na delu.

Od sada, sano slušam radio i boli me kita za sve.
Da... i dalje ću se zajebavati.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyPet Feb 05, 2016 7:05 pm

Astra ::
Zbog desavanja na catu zadnje vrijeme,obavjestavam sve da nemam nikakvu odgovornost za bilo sta, sta se tamo kaze ili desi,jer ga ne smatram vise nekim da nazovem oficijelnim catom uz DFR.

Po ovome. ..rekla bih i da nema nekih lijepih desavanja na chatu. .. Mozda je i nepotreban ...











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyPet Feb 05, 2016 7:35 pm

Sa chatom ili bez njega uvek ima onih koji iz bessa ili uvredjenosti pokusavaju da torpediraju nesto sto postoji.
Buduci da neki ljudi ne znaju kada je dosta dolazi do toga do cega je doslo. Sto rece JD "DA nisam tako fin .....". U prevodu znaci nista nije neophodno, ni chat, ni radio ,ni forum. Ja nemam nameru zbog necije povredjene sujete da ne koristim bilo sta od navedenog ali bogami necu ni da cutim ako se ovako nastavi pa da vidim dokle ce se zatvarati oci nad ocitim.

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 EmptyPet Feb 05, 2016 9:14 pm

Hm,opet bilo neko sranje ,opet ima onih koji traze samo da se svadjom resavaju sporovi....Nisu mi jasni ljudi koji kad udju u sukob sa jednom osobom ,zasto im smeta chat,radio ili forum,zar nisu u stanju da to rese jedan na jedan pisanim putem ,da li PP ili na temi koja je otvorena za takve stvari.
Zasto zbog pojedinaca moraju drugi da ispastaju,zasto nekom smeta chat ili radio ,zasto se svaki put ponavlja ista situacija i zasto se jednom zauvek ne napise /ko dodje na forum,chat sa namerom da provocira i izaziva momentalno da se izbaci i da se ne polemise da li je to kriva tema ili chat ...kome je bila namera da se svadja ,nek se oladi na par meseci i tacka 99i
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?    TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji  CHAT na forumu ?  - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
TREBA LI NAM (novi ) ili bilo koji CHAT na forumu ?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» POVERENJE-treba li ga imati u bilo koga ?
» Problemi sa slikama na forumu (i saveti )
» Novi Sad

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: UPUTSTVA ZA RAD NA FORUMU-
Skoči na: