DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
 Kakva stranka Srbiji treba? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
 Kakva stranka Srbiji treba? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

  Kakva stranka Srbiji treba?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

 Kakva stranka Srbiji treba? Empty
PočaljiNaslov: Kakva stranka Srbiji treba?    Kakva stranka Srbiji treba? EmptyČet Dec 06, 2012 6:04 pm

Shta ste uochili kao propuste svih dosadashnjih stranaka, i kakav program bi trebalo da ima stranka koja bi donela prosperitet Srbiji, a blagostanje i sigurnost njenim građanima!?
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

 Kakva stranka Srbiji treba? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakva stranka Srbiji treba?    Kakva stranka Srbiji treba? EmptyČet Dec 06, 2012 6:15 pm

...moje mishljenje je da nama treba chudo od stranke..neka koja ce da ispuni sve shto obeca u predizbornoj kampanji...u onoj istoj kampanji koju mi krvavo placamo....ajd volela bih da chujem i vas..samo bez svadje inache ,oma gasim temu... :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Kakva stranka Srbiji treba? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakva stranka Srbiji treba?    Kakva stranka Srbiji treba? EmptyČet Dec 06, 2012 6:42 pm

Iskrena,moderna ,građanska socijaldemokratska stranka ,u kojoj ne sme da bude niko ko je u poslednjih 20 godina učestvovao na bilo koji način u vlasti .
Zabraniti na 5 godina rad svim postojećim strankama i zabraniti sve stranke bilo kog ekstremističkog smera ,levo ili desno ,dok se ne stabilzuje politička mapa Srbije .










 Kakva stranka Srbiji treba? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

 Kakva stranka Srbiji treba? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakva stranka Srbiji treba?    Kakva stranka Srbiji treba? EmptyČet Dec 06, 2012 6:45 pm

Ma ja bih predložila da dođe jedan Turski Sulejman - izgleda da nas samo oni mogu ujediniti i opametiti....
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Zana


Godina : 59
Datum upisa : 30.05.2012

 Kakva stranka Srbiji treba? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakva stranka Srbiji treba?    Kakva stranka Srbiji treba? EmptyPet Dec 07, 2012 8:20 am

Vidim perspektivnu Srbiju. Vidim Srbiju u kojoj ljudi mogu pošteno da žive od svoje plate. Vidim Srbiju u kojoju se mladi vraćaju umesto da odlaze iz nje. Vidim Isusa Hrista i pričam sa Elvisom u supermarketu.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Kakva stranka Srbiji treba? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakva stranka Srbiji treba?    Kakva stranka Srbiji treba? EmptyČet Dec 13, 2012 3:28 pm

www.novastranka.rs

Evo nam nove stranke -sa starim licima .

Zoran Živković .Vesna Pešić ...nekadašnji "pozitivci" koji se ne nađoše više ni u DS ni u LDP .Koga zanima -manifest i program ,naširoko -OVDE  Kakva stranka Srbiji treba? 601923926










 Kakva stranka Srbiji treba? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

 Kakva stranka Srbiji treba? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakva stranka Srbiji treba?    Kakva stranka Srbiji treba? EmptyČet Dec 13, 2012 3:38 pm

slatkicass ::
Ma ja bih predložila da dođe jedan Turski Sulejman - izgleda da nas samo oni mogu ujediniti i opametiti....
Ma gde bre, slatka, on bio neki papučić, viš da ga žena vrtela kako je htela :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

 Kakva stranka Srbiji treba? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakva stranka Srbiji treba?    Kakva stranka Srbiji treba? EmptyNed Dec 30, 2012 11:09 am

Po istom receptu kako su "radikali" postali "napredni" sada se razbija Demokratska stranka . Ništa nismo naučili iz prošlosti ,umesto pročišćavanja ,dobijamo usitnjavanje demokratskih partija ,dok populističko /demagoške beleže rast rejtinga,a istovremeno dokazane lopurde i lažljivci u njihovim redovima će da dočekaju i penziju u poslaničkim klupama . .Eto nama i treće frakcije DS ,Dušan Petrović će da osnuje "Zapadnu Srbiju " .
Nije prvi put da u Srbiji imamo ono što nigde na svetu nema -eksetremnu levicu i desnicu u koaliciji na vlasti + tehnokrate & tajkunska struja kao tihi partner .
No,suština je ono što je Corax lepo uočio ,kakvi "programi" i "ideologija "
Srbiji treba potpuno nova stranka koja bi skupila sav demokratski potencijal u jednu partiju ,e to treba . I novi lider-neko ko se nije eksponirao politički u poslednjih 20 godina . Mesija .

 Kakva stranka Srbiji treba? 603177_313155058792901_314069942_n










 Kakva stranka Srbiji treba? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



 Kakva stranka Srbiji treba? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakva stranka Srbiji treba?    Kakva stranka Srbiji treba? EmptyNed Dec 30, 2012 11:20 am

Mislim da je to sve isto, sve stranke su u principu iste,kazu nece u koaliciju.

Kad nemaju izbora ulaze, interesatno uvjek u pogresnom smjeru.


Koalicija = Stranka :329340:
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

 Kakva stranka Srbiji treba? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakva stranka Srbiji treba?    Kakva stranka Srbiji treba? EmptyNed Dec 30, 2012 11:49 am

Problem je što ljudi imaju kratko pamćenje. Odnosno, tek sam posle shvatio suštinu. Ljudi se trude da nešto zaborave.
To je velika istina.
Kada se krene u neke promene, obično državni aparat i oni koji su u njemu i žive od njega su o ogromnoj većini. Ti postaješ jedna avangarda, ljudi ti se dive, ali ipak glasaju protiv tebe.
Kasnije, svi polako počinju da shvataju neminovnost promena, ali svako oseća svoj lični greh što je bio na strani vlasti. Odaju ti verbalno priznanje, ali im je bliži preletač. Pre svega što ga doživljavaju kao sebe samog, a racionalno posmatrajući, tu su u boljoj statnoj poziciji, jer im ne može niko prebaciti da su kasno ušli u sve. Na kraju, iako se ne usuđuju da to kažu jer su režimlije pičke u duši, govore oni hvalospeve o tebi, ali u dubini duše ubede sami sebe, da je upravo taj talas preletača gde su oni tajno, snaga koja će nešto promeniti.

Sam sam ovo iskusio.
Bio sam kandidat na prvim višestranačkim izborima i sa svojom strankicom. Protiv Vuka, Slobe, Šešelja. Izgubio sam u prvom krugu za nekoliko desetina glasova od SPO, koji je u drugom krugu zahvaljujući mojim glasovima prošao i bio jedan od dvadesetak svega opozicionih poslanika u Skupštini. Pošto je bio većinski sistem, republički parlament, velika izborna jedinica, ja sam u svom kraju potukao sve, ali ima zaseoka okolo gde bez TV i podrške gore pomenutih lidera nisam dobio ni jedan glas.

Razlog je bio, što nisam želeo da se šlihtam narodu, već sam na plakatu istakao S VEROM U BOGA ZA KRALJA I OTADŽBINU, ali je postojala još jedna fatalna greška, zbog koje nisam prošao.
Napisao sam crvenim slovima preko velog plakata, NIKAD ČLAN SKJ.
Svi su to javno pozdravljali, ali sam shvatio, da su čak i moji prijatelji osećali neku krivicu, nije im odgovaralo što ih na taj način proziv, pa su se ipak okrenuli SPO, bivšem komunisti Vuku.

To se dogodilo i kasnije. Izmišljanje Otpora je genijalna Đinđićeva ideja. Da se novi preletači uključe u nešto od početka. Da nije toga, ne bi bilo promena. Jer neće ljudi da 2000 godine uđu u DS i SPO, kad znaju da kasne 10 godina i da će uvek biti članovi II reda. Znači, čist ego i lični interes.
I ovo je velika činjenica.

E to je cela masa Radikala, koja je kasno palila, nije bila za Slobu, ali sve sami sindikalci i vukojebi, koji su iz kompleksa što se nisu uključili ranije, ostali čak i za miloševića, pre nego da dozvole da neki tamo antikomunisi i njihovi protivnici budu avangarda. Kočili su promene, da bi oni bili ti koji će ih izazvati. To se na žalost desilo.
Zbog toga, svi mi iskreni i srčani nemamo šta da tražimo u politici.
Sve što pred stoku baciš i zbog čega budeš ispljuvan, to se ostvari, ali ostvare oni. Neko je tođen da pliva nizvodno, a izađe na kopno kada voda počinje da nestaje. Ali je njih tolika većina, da onda preplave one ostale.
Problem je biti režimlija ili opozicionar.
Nije bitno koja je stranka u pitanju. Verujte.










 Kakva stranka Srbiji treba? 2iiv51g Kakva stranka Srbiji treba? 28wf5a8
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





 Kakva stranka Srbiji treba? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakva stranka Srbiji treba?    Kakva stranka Srbiji treba? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kakva stranka Srbiji treba?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stranka - Pravoslavni put
» KO JE KO u SRBIJI ?
» Sudstvo u Srbiji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: GEOGRAFIJA PREBIVALIŠTA/ETNOSI :: DRŽAVE :: SRBIJA-
Skoči na: