DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )

Ići dole 
+31
Astra
Ladyintheblack
srculence
Ivana_258
Lakota
MonteGirl
Tarja
Zana
Kijara-brm
AstrinaKomsinica
djadja
Leona ;)
zoran1970
brunolino
promaja
Lily
Zanina_kuma
Samouka
emanuella
montoya
Trojanka
determinanta
Helena Trojanska
sanjalica.ns
Tea 1
popovac
bosankaa
Silvy
doctorr67
anja007
komunikativn@
35 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyNed Sep 14, 2008 9:19 pm

Verovatno najromatičniji trenutak u životu jedne (udate ) žene Da li je bilo romantično, da li je taj čin ispunio vaša očekivanja,kako bi vi želeli da to bude (za neudate/neoženjene) da li ste bile iznenadjene ? Naravno , ovo je tema za sve , dakle , važi i za muški svet .Prisetitite se uspomena , upotrebite maštu , podelite taj trenutak sa nama ... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyNed Sep 14, 2008 9:24 pm

Ne sjecam se ni da sam isprosena,majke mi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyNed Sep 14, 2008 9:52 pm

eeeee....bilo je to--davno,
vracali se iz disca,josh onako munjeni od rocka i popa,
malo ja njega pridrzavala,malo on mene,i....
kad najednom stao kao ukopan affraid
Pitam ja njega: was ist los schatz?

A on gurnooo...dubokoooo,
ruku u dzep i...... izvadi,
prsten-bizuterija 5€ hat gekosttet.. :D

spustio se na koljena i zamolio me za ruku,uz nama najdrazu pjesmu koju je znao otpjevati.
prolaznici su zastali ,
pljeskali.
Bila sam njema,suze su klizile i samo sam klimala glavom.
............................................................................
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyNed Sep 14, 2008 10:32 pm

Bravo,das war sicher wunderschön!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyPon Sep 15, 2008 7:53 am

Iako sam bio u braku , prosidba se nije desila -ni na jedan način . Te noći, kada se taj nemili čin , kao, desio, bilo je malo suviše piva i rocka...Uglavnom, moja ex žena to obavila bez mene-sama se zaprosila, rekla DA i dok sam ja "progledao"....već je zvala moje drugare na "čast" Neverovatno, ali istinito--------na svršen čin I danas sam siguran da ništa što bi se ikako moglo tako tumačiti, nisam izgovorio...čak i ako sam možda buncao u snu.........










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptySre Sep 17, 2008 8:42 pm

bla,bla,bla i jopet Dani bla ne znam :yahoo:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptySre Sep 17, 2008 9:24 pm

komunikativn@ ::
bla,bla,bla i jopet Dani bla ne znam :yahoo:


...Dani kaže kako je bilo-i cela priča nije za pohvalu...Drugi put će biti kako treba.No da čujemo tebe, Frau H. , plezzz a i ostale dame ?? tongue










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptySre Sep 17, 2008 10:11 pm

Frau H....se izjasnila,ali sto drugi cute?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
komunikativn@
Fatal Femme
komunikativn@


Godina : 51
Location : tu i tamo -:)
Datum upisa : 02.02.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyČet Sep 18, 2008 8:34 am

danubius ::
komunikativn@ ::
bla,bla,bla i jopet Dani bla ne znam :yahoo:


...Dani kaže kako je bilo-i cela priča nije za pohvalu...Drugi put će biti kako treba.No da čujemo tebe, Frau H. , plezzz a i ostale dame ?? tongue

Meni se chini da Herr "T".. muss zum augen arzt :scratch: plezzz

was sagst du astra ? :raz6:
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyČet Sep 18, 2008 11:01 am

U jednom kaficu u Vrscu...znala sam ga samo 1 dan.....a onda je on kleknuo isped mene i uhvatio me za ruku.....i rekao da je te noci kada me upoznao u disco -klubu ukapirao da je nasao zenu svoga zivota.....a ja sam se neckala.......
Posle tri dana Uz obalu dunava.....u bg pricao mi je bajke o princezi .....pa onda pored jenog vodopada u kaficu u Knez Mihajlovoj gde me je opcinio putesestvima o Karibiku ......o tome da ce me njegov tata sluziti kafom a mama obozavati.....ja se i dalje neckala....
A onda u Novome-Sadu posle par dana setajuci po nekoj ulici od kaldrme izvadio verenicki prsten i zaprosio me ....e tada nisam mogla da odolim.....Veridba je bila naravno tajna , a prava je nastupila par meseci iza toga al tada je znala sva familija....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyPet Sep 19, 2008 4:18 pm

U sred zime po najvecem snegu, 30. Decembra nije bitno koje godine...
U sred Bubnja, u sred sume......
Okitio 6 metara visoku jelku sa 8 kompleta novogodisnjih sijalica i oko 30-ak ukrasa....
Oko jelke postavio oko 20-ak sveca, a ispred nje mali stocic sa svecnjakom...
Na stocicu boca vina i dve case...
Pod jelkom novogodisnji poklon....
U pozadini Eric Clapton i "Layla"....
Tacno u ponoc.....
U ruci verenicki prsten.......
......kraj nije ni bitan, nek se zavrsi na ovome....da ne kvarim zabavu.

Nije normalno sta je covek sve u stanju da uradi iz ljubavi, To prevazilazi sve moguce granice....
I ne pitajte me odakle mi struja u sred te vuko..bine!!! Da sam mogao sagradio bih elektranu samo za tu noc!


(sa jednog foruma, nije na ovu temu-ali ovde "pasuje" ) Bravo, majstore !!! aplauseee










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyPet Sep 19, 2008 4:20 pm

Znam kome se to desilo i cestitala sam mu!
Zalosno je sto nije sa tom osobom.Ali je zaista romanticno i prekrasno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyPet Sep 19, 2008 4:24 pm

Astra ::
Znam kome se to desilo i cestitala sam mu!
Zalosno je sto nije sa tom osobom.Ali je zaista romanticno i prekrasno.



....svet (net) je mali, zar ne ? Znam da znas ---- ::da










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyPet Sep 19, 2008 4:26 pm

A kako znas da znam?..............
Postavila sam na osnovu te price temu Sta sve ljubav moze da ucini,ali nema bas odjeka medju drugarima.....valjda se ne zeli niko vise zrtvovati za ideale ljubavi.
Eto ,pokazuje to i ova tema,ako par nas nismo imali prosidbu snova,zasto se drugi ne jave i opisu svoju.Kud je nestala romantika?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyPet Sep 19, 2008 5:04 pm

Astra ::
A kako znas da znam?..............
Postavila sam na osnovu te price temu Sta sve ljubav moze da ucini,ali nema bas odjeka medju drugarima.....valjda se ne zeli niko vise zrtvovati za ideale ljubavi.
Eto ,pokazuje to i ova tema,ako par nas nismo imali prosidbu snova,zasto se drugi ne jave i opisu svoju.Kud je nestala romantika?


Znam-pošto njuskam po drugim forumima , čitam , i sve što mi se dopadne dovučem u našu "kuću" , bila to slika, animacija, pesma , tekst ili čitava tema..........tako sam prepoznao i jednu tvoju priču koju sam , u sličnom obliku čitao ovde ....možda se više ni ne sećaš gde si je i kada napisala (Odg: Precutane reci...
« Odgovor #11 poslato: 25.01.2008. 23:40 » ) Ko zna, možda je i on pročita , i bude mu drago, posle toliko godina....










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyPet Sep 19, 2008 6:12 pm

Ajde me na pp podsjeti,i ja sam zaboravila,a rado bih procitala.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyPet Sep 19, 2008 7:09 pm

anja007 ::
U jednom kaficu u Vrscu...znala sam ga samo 1 dan.....a onda je on kleknuo isped mene i uhvatio me za ruku.....i rekao da je te noci kada me upoznao u disco -klubu ukapirao da je nasao zenu svoga zivota.....a ja sam se neckala.......
Posle tri dana Uz obalu dunava.....u bg pricao mi je bajke o princezi .....pa onda pored jenog vodopada u kaficu u Knez Mihajlovoj gde me je opcinio putesestvima o Karibiku ......o tome da ce me njegov tata sluziti kafom a mama obozavati.....ja se i dalje neckala....
A onda u Novome-Sadu posle par dana setajuci po nekoj ulici od kaldrme izvadio verenicki prsten i zaprosio me ....e tada nisam mogla da odolim.....Veridba je bila naravno tajna , a prava je nastupila par meseci iza toga al tada je znala sva familija....

Neverovatno kako te je "skovitlao" na brzinu.Svaka njemu chast na "klecanje", bajkama i v.prstenju.Chovek nije gubio vreme odma reshio i zavrshio.Recept mu je dobar ..samo sto nisu svi spremni na "klecanje"a to je izgleda
glavni kljuch:)) svakako .........BRAVO!!!
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyPet Sep 19, 2008 9:33 pm

doctorr67 ::
anja007 ::
U jednom kaficu u Vrscu...znala sam ga samo 1 dan.....a onda je on kleknuo isped mene i uhvatio me za ruku.....i rekao da je te noci kada me upoznao u disco -klubu ukapirao da je nasao zenu svoga zivota.....a ja sam se neckala.......
Posle tri dana Uz obalu dunava.....u bg pricao mi je bajke o princezi .....pa onda pored jenog vodopada u kaficu u Knez Mihajlovoj gde me je opcinio putesestvima o Karibiku ......o tome da ce me njegov tata sluziti kafom a mama obozavati.....ja se i dalje neckala....
A onda u Novome-Sadu posle par dana setajuci po nekoj ulici od kaldrme izvadio verenicki prsten i zaprosio me ....e tada nisam mogla da odolim.....Veridba je bila naravno tajna , a prava je nastupila par meseci iza toga al tada je znala sva familija....

Neverovatno kako te je "skovitlao" na brzinu.Svaka njemu chast na "klecanje", bajkama i v.prstenju.Chovek nije gubio vreme odma reshio i zavrshio.Recept mu je dobar ..samo sto nisu svi spremni na "klecanje"a to je izgleda
glavni kljuch:)) svakako .........BRAVO!!!
Doco, ajd ti nama ...i ju uplasi me ovaj aladin sto javlja pp....(svaka cast Danubius)....
Doco ajde ti nama opisi svoju veridbu.To je bio jedan deo , sto sam pisala ali i dalje mislim da se prsten daje onako kad kleknes na koleno pa otvoris kutijicu...ili jos bolje onako ko Danubius.....Suze mi podjose na oci, bar da je pamti po dobru...
Nazad na vrh Ići dole
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 47
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyPet Sep 19, 2008 10:26 pm

lepo vas je citati, a ja na ovu temu nemam sta da napisem :(
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyPet Sep 19, 2008 11:11 pm

Napisi kao ja,udala se a pojma nemam da me isprosio! :348949: a mozda sam ja njega zaprosila :raz6:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyPet Sep 19, 2008 11:35 pm

Silvy ::
lepo vas je citati, a ja na ovu temu nemam sta da napisem :(

Ni ja... :348949:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyPet Sep 19, 2008 11:36 pm

Ti si bio ozenjen,nisi valjda dozivio amneziju....pricaj!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyPet Sep 19, 2008 11:38 pm

Astra ::
Ti si bio ozenjen,nisi valjda dozivio amneziju....pricaj!

Šta ću,kad me ni jedna nije isprosila...? :008yn9:
Sve TO pokvareno postalo... :348949:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptySub Sep 20, 2008 12:10 am

Za jednog zaljubljenika Sekspira,cudi me da je tebi promakela bombasticna prosidba.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptySub Sep 20, 2008 6:55 pm

Astra ::
Za jednog zaljubljenika Sekspira,cudi me da je tebi promakela bombasticna prosidba.

Ma,bilo mi povredjeno koleno... :008yn9:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptySub Sep 20, 2008 6:58 pm

Ka5an Storm ::
Astra ::
Za jednog zaljubljenika Sekspira,cudi me da je tebi promakela bombasticna prosidba.

Ma,bilo mi povredjeno koleno... :008yn9:


...sad ima onih štitnika što klinci koriste kad voze rolere....nego....kleknuti još nekako, ali ustati posle, eeeeeee cyclops (a može se desiti da se gospodji taj stav i dopadne , pa čim digneš glavu bom ) :zubarv7:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptySub Sep 20, 2008 7:00 pm

Saće ti se javi frau komunik@tiFn@,na ovakvu reakciju... :D
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptySub Sep 20, 2008 7:02 pm

Ka5an Storm ::
Saće ti se javi frau komunik@tiFn@,na ovakvu reakciju... :D



...da znaš....ona voli mlatiti tiganjem.... :twisted:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyUto Sep 21, 2010 10:46 pm

E sad ste me bacili u razmisljanje...Prsten dobih za 8.mart u mojoj oazi cvijeca...ali to je bilo "nezvanicno" jelte...Samo se obecasmo na ljubav:zubbb: E ondaK on ode za Spaniju i bijasmo kao ludi.I vrati se on lijepo kuci da mi TO obavimo kako valja.Mi se dogovorismo i saopstismo roditeljima i prijateljima 2.3.2002. a zvanicna prosidba bila 16.3. gdje su bili prisutni najuzi krug familije i prijatelja.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyUto Sep 21, 2010 11:01 pm

Zanimljivo...dobar deo dama na forumu je udat....a nesto se ne javljaju na ovu (i slične )teme ?

Nije valjda da se nerado sećate ??? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
popovac

popovac


Godina : 55
Location : Trebinje
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyUto Sep 21, 2010 11:24 pm

Danubius ::
Zanimljivo...dobar deo dama na forumu je udat....a nesto se ne javljaju na ovu (i slične )teme ?

Nije valjda da se nerado sećate ??? [You must be registered and logged in to see this image.]

Taman sam hteo napisati kako sam to ja pre dvadeset i kusur godina izveo al ti prozva dame ,pa se prikočih ! Sam sebi velim gde se ti trpaš vidiš da se traže mišljenja dama ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Tea 1

Tea 1


Datum upisa : 31.07.2010

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptySub Nov 27, 2010 9:59 pm

Ne mogu se ni ja baš sjetit.Možda sam i ja...nekako...bilo je to baš prirodno..nakon 6 godina veze.Cijela ekipa prijatelja...svi su bili u vezama...jedan po jedan se poženili...pa tako i mi.Mislila sam da to nije ništa posebno...taj brak.Ma bila je velika promjena. :)
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptySub Nov 27, 2010 11:21 pm

Citat :
Verovatno najromatičniji trenutak u životu jedne (udate ) žene.
Moram priznati da je bilo very, very romantic..... smehsmeh.... umesto prstena poklonio mi je nešto što se nakon devet meseci pretvorilo u jedno divno malo biće.... :zlz:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyČet Maj 19, 2011 6:35 pm

Kao u filmu!

Met Stil je želeo da napravi veliko iznenađenje za svoju devojku Džini Džojner, pa je angažovao profesionalnog snimatelja i fotografa Majkla Eskobara iz Atlante sa kojim je snimio uzbudljiv filmski trejler koji je doveo do javne prosidbe u bioskopu!

NAJBOLJA PROSIDBA NA SVETU!


Nakon što je od vlasnika lokalnog bioskopa dobio dozvolu za emitovanje specijalnog filma, Met je zamolio svog brata da odvede Džini u bioskop. Niko nije znao šta će ugledati na filmskom platnu.

Kada je trejler pušten, na snimku se videlo kako Met razgovara sa Džininim ocem i traži njegovu dozvolu da je oženi. Kada je otac dao svoj blagoslov, Met je uleteo u auto, odvezao se do bioskopa, a onda je, pred kraj filma ušao u salu i pred stotinak ljudi zaprosio svoju Džini. Ona je pristala da se uda za njega, a Metu možemo samo da čestitamo na sjajnom scenariju veridbe.

Džini nije znala da su u bioskopskoj sali sedeli i članovi njene porodice i prijatelji, a kada ih je ugledala, njeno oduševljenje je bilo još veće.

Snimak spektakularne veridbe je na Ju tjubu za samo tri dana pogledalo više dva miliona ljudi!

Pogledajte i vi:










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyUto Maj 08, 2012 12:53 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyUto Maj 08, 2012 5:21 pm

Ja sam svome bacila karte i rekla....evo vidim da ces se ozeniti i dobiti sina s tom osobom....hahaha,pa nek se misli.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyUto Maj 08, 2012 5:38 pm

Meni je ova gore nesto u kafu stavila migg
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyUto Maj 08, 2012 9:11 pm

obično sve ide prvo sa kafom... smehsmeh










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
emanuella

emanuella


Godina : 50
Datum upisa : 08.04.2012

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyUto Maj 08, 2012 10:03 pm

Bio je to dobar oralni sex,kad je dosao do daha,pitao me...oces se udat za mene.
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptySre Maj 09, 2012 11:02 am

Pa rekla sam: Truuuuuuuudna sam!


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zanina_kuma

Zanina_kuma


Datum upisa : 17.02.2012

kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) EmptyČet Maj 10, 2012 11:11 am

Nije imao kud,brava se zaglavila cucla
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty
PočaljiNaslov: Re: KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )   kako - KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili ) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KAKO STE ZAPROŠENE ? (kako ste zaprosili )
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» hik???kako cu kuci?
» RADITE LI "NA SEBI "?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: