DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA

Ići dole 
+7
dusicaa
bosankaa
Danubius
milicansw
Lily
AstrinaKomsinica
sonia
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Okt 29, 2013 10:57 pm

First topic message reminder :

X Factor Adria: Večeras počeo najveći svetski pevački šou!

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 249658781
29. oktobar 2013. 13:39
Večeras će na televiziji "Pink" početi emitovanje najvećeg pevačkog šou programa "X Factor Adria" koji će ugostiti brojne takmičare, ali i interesantan i strog žiri.

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Lg.php?bannerid=107&campaignid=67&zoneid=118&loc=http%3A%2F%2Fwww.svetplus.com%2Fvesti%2F33811%2Fx-factor-adria%3A-veceras-pocinje-najveci-svetski-pevacki-sou-%28foto%29&referer=http%3A%2F%2Fwww.svetplus

Sudeći po najavama koje smo imali prilike da vidimo, takmičarima neće biti nimalo lako da impresioniraju žiri u kme su Željko Joksimović, Kiki Lesendrić, Emina Jahović i Kristina Kovač. Sem što žiri nije blag prema takmičarima ni među sobom ne razmenjuju baš najnežnije reči.

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 X-f-ziri

Već je postalo poznato da u žiriju često dolazi do sukoba mišljenja, a najviše varnica ima između Željka Joksimovića i Kristine Kovač.
__________________


I počelo je i imalo se šta i čuti .
Nema ,naravno još ništa na You Tube -upravo se završila prva emisija .
Ubedljivo ,u gomili odličnih pevača -jedna devojčica ,13 godina iz Kiseljaka -ono je neverovatno .
Pevala je pesmu Zorice Kondže ,koja je i sama fenomenalna pevačica ,ali ova mala ....NEVIĐENO !
Kakav glas ,kakva sigurnost -besprekorno .
Samo 13 godina .:agree: :agree: :agree:










X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي



Datum upisa : 02.12.2012

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPet Jan 31, 2014 8:55 am

Moj favorit je mala Ilma  zateleban 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPet Jan 31, 2014 2:02 pm

malena Ilma..  ocene
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySub Feb 08, 2014 12:54 am

EMINA ODGOVORILA KRISTINI: Radim najbolje, nisam izgubila nijednog kandidata!

Jahovićeva je vrlo profesionalno shvatila ulogu člana žirija u X Faktoru i pokazala svoju predanost i požrtvovanost prema svojim kandidatima, rekao je pi-ar pevačice
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Emina-jahovic-kristina-kovac-foto-luka-pilipovic-1391769146-441351
U petoj epizodi popularog šou prigrama X Faktor takmičenje je napustila ženska grupa "4U" kojoj je mentor bila Kristina Kovač.
Kristina je izjavila da je tužna što je njena grupa “4U” napustila takmičenje, budući da misli da su šarmantne devojke mnogo napredovale od početka takmičenja, ali je i dodala da se to ne može reći za drugog duelistu iz Eminine grupe - mladog Harisa Ćata.
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 X-factor-foto-luka-pilipovic-1391768639-441345
"Svi znaju koliko od početka podržavam Harisa i borim se iskrenim i preciznim komentarima da on zasija u lajv emisijama punom snagom svog talenta, ali to se iz emisije u emisiju ne dešava. To nije njegova krivica, mislim da odgovornost za to leži kod njegove mentorke koja po mom mišljenju nije prepoznala šta Harisu najbolje leži i u čemu je najbolji, a to jeste jedan od važnijih zadataka mentora", rekla je Kovač.
Povodom ove njene izjave Ninoslav Prodanović, pi-ar menadžer Emine Jahović je rekao: "Emina je vrlo profesionalno shvatila ulogu člana žirija u X Faktoru. Još jednom je pokazala svoju predanost i požrtvovanost prema svojim kandidatima. Nastaviće i dalje da maksimalno radi sa njima i da u narednim emisijama budu još bolji! Moram da istaknem i tu činjenicu da samo ona kao mentor do sada nije izgubila ni jednog kandidata i da to isto govori u prilog tome da ovo što radi, radi najbolje!"
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 X-factor-foto-luka-pilipovic-1391768639-441347
Da li će u sledećoj emisiji Haris Ćato dobiti odgovarajuću pesmu po Kristininom mišnjenju ili će Emina ostati dosledna sebi u odabiru kompozicija za ovog talentovanog tinejdžera, ostaje da vidimo u utorak uveče na TV Pink.
 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Feb 11, 2014 8:59 pm



Lukijan do pobjede    :ajdeeeea5: :ajdeeeea5: :ajdeeeea5: 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Feb 11, 2014 9:18 pm

bosankaa ::


Lukijan do pobjede     :ajdeeeea5: :ajdeeeea5: :ajdeeeea5: 
Ma nemoj ,kakva slučajnost ? Lepotanko ,pa hajd ...?  ignore 
Meni ne bi prošao ni dovde -brljao je dva puta ,prošao jer ga "guraju" žene .
I onaj Bečlija Kajmakovski je bolji od njega -ne ti se dopaduva ?  beljenje 
Mala Irma (Ilma ?) do pobede -bolja je od svih ,ubedljivo .  99i
Nego....što nema "Faktora" ,da ne počinje danas kasnije ,ili ....???
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Feb 11, 2014 9:25 pm

oko  22.00 sata.
Ilma do pobede... peva
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Feb 11, 2014 9:30 pm

Danubius ::
bosankaa ::


Lukijan do pobjede     :ajdeeeea5: :ajdeeeea5: :ajdeeeea5: 
Ma nemoj ,kakva slučajnost ? Lepotanko ,pa hajd ...?  ignore 
Meni ne bi prošao ni dovde -brljao je dva puta ,prošao jer ga "guraju" žene .
I onaj Bečlija Kajmakovski je bolji od njega -ne ti se dopaduva ?  beljenje 
Mala Irma (Ilma ?) do pobede -bolja je od svih ,ubedljivo .  99i
Nego....što nema "Faktora" ,da ne počinje danas kasnije ,ili ....???

Znaš šta morE... Lukijana sam slušala još iha haj ...pjevao sa mojom Mrkonjićankom. Mali bolan PJEVA!!!
Bečliju ne zamjetih, ne?

Ilma PJEVA, ali je preeeemlada.

Da se mene pitalo, Luisova kćerka bi bila negdje na vrhu, ali me se ne pita (zamisli!)

I zato Jopet kažem... Lukijan do pobjede!  :ajdeeeea5: :ajdeeeea5: :ajdeeeea5: 

 beljenje 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Feb 11, 2014 9:54 pm

bosankaa ::

Bečliju ne zamjetih, ne?

Ilma PJEVA, ali je preeeemlada.

Da se mene pitalo, Luisova kćerka bi bila negdje na vrhu, ali me se ne pita (zamisli!)

I zato Jopet kažem... Lukijan do pobjede!  :ajdeeeea5: :ajdeeeea5: :ajdeeeea5: 

 beljenje 
Auuu -ne zamijeti Bečliju ?
Pa svi su bili frapirani kako čovek peva ,svetski glas ima ,pune novine bile .
No ona ne "zamijeti" ,cccc ?
Mala je dete -baš zbog toga je neverovatno što ima tako zreo glas ,ponašanje , sigurnost ...
Ona je baš ono što traže -svetski kvalitet .
A tvoj Lukijan može da peva ,ne kažem ....ali je daleko od toga da je "X" -možda može do prvih 5 -i to ako žene budu glasale .  spite
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي



Datum upisa : 02.12.2012

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Feb 18, 2014 9:57 pm

Ova mala Ilma je prosto fenomenalna !!!
Prosto ne mogu da verujem da dete od 13 godina moze ovako da iznese pesmu.
Bravo mala!
Napred do pobde!!!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Feb 18, 2014 10:09 pm

dusicaa ::
Ova mala Ilma je prosto fenomenalna !!!
Prosto ne mogu da verujem da dete od 13 godina moze ovako da iznese pesmu.
Bravo mala!
Napred do pobde!!!
Nema sumnje da su svi koji su tamo kvalitetni pevači .
Nema sumnje da će svi imati karijere ,i možda je nebitno ako neko veče neko i zabrlja (kao što je to uradio večeras onaj Lukijan )
Nema sumnje da neki imaju kvalitet za određenu vrstu muzike -i da će puno učiniti u svom fahu.
Ali samo jedna osoba može da peva SVE ,bez i mikrona falša ,punom snagom ,bez treme i manirom svetske zvezde -dakle ,apsolutno savršeno .
Ta mala Ilma ne da ima ono što traže ,X Faktor -nego je jedina koja ispunjava uslov -da bude svetska zvezda .
Ja gledam i američki X faktor ,tamo je kvalitet još žešći ,ima i dece sa fenomenalnim glasovima ,ali NIKO ,ni tamo ,ni u X Srbija nema takav kontinuitet,takvu mirnoću ,glas i emociju -kakvu ima ova mala Ilma .
Nadam se da i oni gledaju .Nema tu šta da se priča -Ilma Karahmet je apsolutno čudo .

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Ilma-karahmet-odusevila-regiju-nisam-znala-da-li-da-placem-ili-da-se-smijem










X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Feb 18, 2014 10:25 pm

Ja sam već pomislila da je šef osuo drvlje i kamenje po Lukijanu  zubbb 
No, za divno čudo bio je blag pri pominjanju njegovog imena :D

Uh... pa svi su dobri, ali da se ne lažemo, ja pustih i suzicu gledajući i slušajući Ilmu...

Zanima me i ona mala Tamara, kako će to izgledati večeras...












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Feb 19, 2014 12:37 am

bosankaa ::
Ja sam već pomislila da je šef osuo drvlje i kamenje po Lukijanu  zubbb 
No, za divno čudo bio je blag pri pominjanju njegovog imena :D

Uh... pa svi su dobri, ali da se ne lažemo, ja pustih i suzicu gledajući i slušajući Ilmu...

Zanima me i ona mala Tamara, kako će to izgledati večeras...

E pa zbog toga izađoh iz kreveta (u hladnu sobu )
Dakle -očigledno je da je Lukijan favorizovan .Ne samo da se isfalširao na nastupu -nego je u raspevavanju bio još gori .
Pevač koji ispada iz ritma i gubi intonaciju kada mu publika dlanovima još i pomaže da se u njemu održi -ne zaslužuje da  ide dalje .
Iako mislim da klinac iz Sarajeva nema šta da traži više tamo sa ipak ,dečijim (ali odličnim glasom ) kada je bilo očigledno da mu leži samo "bosanska škola" pevanja -bio je bolji ,i da je pošteno ,ostao bi .
Krajnje je sramotno da ona mala Ilma "za dlaku" prođe ? Kakva je to publika ,breeee ?
Krajnje je sramotno da žiri ukopava takmičara zbog garderobe i stajlinga -pa pobogu ,ne biraju oni ?
To su uradili večeras sa onom devojkom Tamarom .
Krajnje je sramotno da onako ocenjuju pevanje one Čačanke ,za koju da je ne vidite ,nego samo slušate ,bi rekli -Ejmi Vajnhaus ,koja je i pevala tu pesmu u originalu (a usput bila i jedan od najboljih vokala svih vremena ) Nije prvi put da je pokušavaju ukopavati -a devojka je pravo otkrovljenje ,fenomenalan pevač .
Krajnje je sramotno favorizovati onog Emininog Aleksu Lepotanka ,koji nije nimalo ubedljiv ,ili Željkovog Maida (valjda ,Maid ) za koga je isto očigledno da je doktor za ex Yu muziku ,zabavnjački smer -ali da teško da će se snaći u ozbiljnijoj stranoj muzici .
Najgore među najgorima -Kristinini "Doktori" za koje mi nije jasno ko ih toliko gura ,i čemu ?
Pa boy bendova ima na stotine -a ovi čak nisu ni super kvalitet ?
Makedonac standarno dobar ,mala Ilma bez premca,i to će biti finalisti ,tj trebali bi  -to je moje mišljenje ,i verovatno i najrealnije i najpoštenije ,a "publici" treba zabraniti da glasa i odlučuje -jer to nema veze sa realnim sudom .










X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Feb 25, 2014 11:04 pm

Ko prati X Faktor -Doktori ,Aleksa i Lukijan nemaju tu šta da traže -ako se držimo smisla emisije X faktor .Ali nije uvek tako -svako iz žirija forsira "svoje " ,a troje od četvoro otvoreno sabotira "čačansku oluju" Aleksandru Brković koja je -svetska klasa ,upravo ono što bi trebali da traže .
Željko nikako da shvati da ovo nije "Grand Šou" ni "Prvi glas Srbije" ,a Emina da nije bitno koliko je ko "sladak" ,nego kako peva i kakav je ukupni izvođački nivo .
Ilma ,Tamara ,Aleksandra , Danijel -imaju ono što treba da ima svetska zvezda ,sigurnost ,harizmu ,odličan glas ,rodjeni su za scenu .
Peti možda može da bude Maid ,koji jeste fenomenalan ,ali samo za ex Yu zvuk(bar do sada nije pokazao ništa drugo)
Ostali ...dobri naravno ,ali nemaju šta da traže u ovako visokoj fazi ovakvog takmičenja .
Ako je po nekoj logici -a ne po sms i ostalim "glasovima publike" ,niti po simpatijama članova žirija ,one koje pomenuh bi trebali da budu superfinalisti. Ali je ovo Srbija ,pa ćemo videti.










X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Feb 26, 2014 3:15 pm

U duelu između Maida i Alekse ispao je ALEKSA PEROVIĆ! Pored njega, takmičenje je napustila i ALEKSANDRA BRKOVIĆ.

Za Aleksandru mi je baš žao, a Aleksa je mogao i ranije da ide kući :D











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Feb 26, 2014 5:37 pm

Aleksandra da je znala i mogla bolje ona bi to i pokazala... booored 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2014 10:43 pm

Elem ,vreme je da se pozdravimo sa "Doktorima" ,koji su bez veze toliko i ostali .Ok je to, Kristina to radi perfektno -ali koga zanima boys bend kakvih ima na stotine na svetu?
Velika je šteta što nije ostala Aleksandra ,po meni je ona tri puta bolja od "Doktora" a i od Lukijana i Maida ,no,tako je kako je .
Ilma ,Tamara ,Danijel -tu će se voditi prava borba ,preostalih dvoje su odlična dekoracija ,i dobri pevači no ,ako idemo na to ko ima X Faktor ,pričamo o ovo troje .
Ja lično tipujem na Ilmu ,čudo od deteta ,sa obzirom na njene godine -aposlutno je fenomenalan glas i ukupni utisak .










X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2014 11:13 pm

Ilma je definitivno obeležila X faktor i zaslužila je pobedu.Neprocenjiv glas,stajling za njene godine... aplauseee










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2014 11:31 pm

Kakva svinjarija-Ilma i Maid u "dopevavanju" ?
Krajnja svinjarija ,nemam reči .
I ispadanje Aleksandre je već bila svinjarija -ali je ovo nečuveno .
Čim nešto radi "Pink" TV -računajte na prevaru . 
Kakva "publika" -to radi produkcija .
Nemam reči ,sem -svinjarija ,nameštaljka ,prevara , uobičajena za Pink ,bila to "Farma" ili bilo šta drugo .










X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2014 11:41 pm

Maleckaje savršena,za svoje godine.
Ah taj *PINK*...
Produkcija je već odlučila ko će biti pobednik..kao i uvek...












Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Mar 04, 2014 11:53 pm

Kakvo licemerno objašnjenje "mlada ,pred njom je budućnost " ?
Aloooo ? Pa nije ona onaj mali Haris Ćato što nije još ni mutirao? Dete ima svetski kvalitet !
Ilma kroz dupe otpeva ovo što neki od "finalista" ne mogu ni u snu ,nikad . U svakom slučaju peva bolje od Emine Jahović .Kakve veze imaju godine i koga briga što je Maidu "poslednji voz" ?
Pa nije ovo socijalna ustanova za pomoć pevačima na zalasku anonimne karijere  ?
Ovo je X faktor bre ,i vajna publika i "stručni žiri" mogu da se pokriju ušima ,čemu X faktor -za nas su "Zvezde Granda" i "Prvi glas Srbije" ,ako ne kapiramo smisao ovog šoua .
Zakitite se "Doktorima" ,pošaljite njih u svet ,da nam se imaju zašto smejati ,kad su "boys bendovi" propali pre 20 godina ,a mi to izgleda ,nismo čuli . :smtzle:










X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 12:13 am

Ilma je napustila X Faktor. Finale je 23.3.   affraid  
Nemam reči...




Najmlađa i najtalentovanija učesnica X Faktora neće pevati u finalu!

Za Ilmu Karahmet šou je gotov. Devojčica koja je oduševila publiku od samog početka X Faktora neće pevati u finalu 23. marta.

Za titulu prvog pobednika regionalnog X Faktora takmičiće se Daniel KajmakoskiTamara MilovanovićLukijan IvanovićDoktori i Maid Hećimović.
Ilma je, nakon izbacivanja, mirno rekla da nije očekivala da ispadne, i da je ovo smatrala svojom šansom za slavu, ali nije delovala kao da se naročito potresla. Ipak je kasnije zaplakala u emisiji X Star.
Učesnici su imali možda najteži zadatak do sada, jer su svi pevali pesme svojih mentora. Željkovi puleni Maid i Daniel pevali su "Nije ljubav stvar" i "Ljubavi", Lukijan i Emina "Još ti se nadam" koju Emina izvodi sa Sašom Kovačevićem, Doktori Kristininu "Da te volim", Ilma "Kao ptica na mom panju" Pilota i Tamara Kikijevu pesmu "Slučajno".
U duel je publika poslala Ilmu Karahmet i Maida Hećimovića, a gledaoci su bili zaduženi i za biranje "pesme spasa".  Maid je galantno rekao da je iznenađen, ali ne zbog sebe, već zbog Ilme "koja je najbolje pevala večeras".  Izgleda da ni ona nije očekivala da završi u duelu, jer je rekla da pesmu nije ni probala?!
Maid je otpevao "Odiseju" Lea Martina, a Ilma "Korake ti znam" Maje Sar, i zaista su oboje bili fantastični.
"Frapantno je kako je publika glasala! Ilma, ti najbolje pevaš od njih, ali ovo je Maidovih pet minuta", rekao je Željko. I Kiki je bio šokiran slanjem "dva fantastična vokala" u duel, a svoj glas dao je Ilmi kao "definiciji X Faktora".
"Ovo je užasno i boli me, ali glasaću da Ilma ide kući jer mislim da je pretalentovana, ali i premlada", rekla je Kristina, a Emina prelomila i poslala "vunderkinda" kući, rekavši da zna šta znači "kada u ovom poslu imaš 30 godina, a nemaš nijednu pesmu".
U revijalnom delu pevali su Parni Valjak, Ana Stanić, Nataša Bekvalac sa novom pesmom "Najgora", ali i jedan neočekivani povratnik!
Slavko Kalezić najpre je bio učesnik, zatim voditelj, a sada zabavljač u "poluvremenu" X Faktora! Izveo je pesmu "Krivac", a zatim se pokupio sa scene bez da je dobio šansu da popriča sa Anom Grubin, koja ga je zamenila u emisiji.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 12:22 am

ŠOK U X FACTORU: Talentovana Ilma ispala sramotnom odlukom žirija! (FOTO) link

Žiri radi što produkcija kaže .
Jelena Golubović -pobednik Farme .
Javnost je zaprepašćena ?
Ma ko j.... javnost -ja sam Željko Mitrović .
Ilmu izbacujemo ,jel jasno klošari u žiriju ?
Da ,Željko ,kako ti kažeš .  asskis










X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 1:34 am

"Ovo je užasno i boli me, ali glasaću da Ilma ide kući jer mislim da je pretalentovana, ali i premlada", rekla je Kristina, a Emina prelomila i poslala "vunderkinda" kući, rekavši da zna šta znači "kada u ovom poslu imaš 30 godina, a nemaš nijednu pesmu".

Ovo su znali i na pocetku,sto joj tada nisu rekli da je premlada i da ide kuci,vec na kraju kad je dijete vec bilo skoro sigurno u svoju pobjedu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 9:44 am

Sta reci osim STRASNO!
Mala ih je sve redom oduvala, a eto ispala!!!
Mlada jel' ?
Zar je mladost u X Faktoru greh ?
Zrelije i bolje peva od svakog clana zirija pojedinacno!
Posebno me razbesneo komentar - mnogo je vremena pred tobom, ovo je Maidu zadnji voz"
Aman...pa gde je do sad bio?
I ako mislim da i taj decko dobro peva, da ima sarma, harizmu, energiju...ima sve.
Nije mi jasno da su se uopste njih dvoje nasli u duelu i dopevavanju.
Doduse, neke stvari mi pocinju biti jasnije, ali ne bih o tome.
Sve u svemu, SRAMOTA  da mala Ilma bar ne udje u super finale.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 7:27 pm

Oboje su bili dobri  top88 ..ali,zar nisu glasovi odlucili? 55555 ja sam razumela da je ona manje dobila..uglavnom,po njenoj reakciji posle zaista je mlada za taj posao..setimo se sta se desilo M.Majstorovic posle slicnog soua..
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 7:31 pm

Pa da kažem da sam i ja bila šokirana da je Ilma ispala...
Mada, njoj je još uvijek mjesto u školi ... Pred njom je blistava budućnost sigurno (bar što se pjevanja tiče) ali slažem se sa tim da je premlada za te vode...











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 8:22 pm

Lakota ::
Oboje su bili dobri  top88 ..ali,zar nisu glasovi odlucili? 55555 ja sam razumela da je ona manje dobila..uglavnom,po njenoj reakciji posle zaista je mlada za taj posao..setimo se sta se desilo M.Majstorovic posle   slicnog soua..

bosankaa ::
Pa da kažem da sam i ja bila šokirana da je Ilma ispala...
Mada, njoj je još uvijek mjesto u školi ... Pred njom je blistava budućnost sigurno (bar što se pjevanja tiče) ali slažem se sa tim da je premlada za te vode...
Ne razumete smisao X Faktora ?
Da ponovim -X Faktor nije takmičenje u samo u pevanju -traži se kompletna ličnost koja ima harizmu na sceni ,i za koju se procenjuje da li može da bude "zvezda" na svetskom tržištu .Dobrih pevača ima ,svi oni su dobri pevači -ali samo mala Ilma i možda ona Tamara imaju "čaroliju" ,živu emociju ,"ono nešto" što publika prepoznaje .Pogotovu što su obe dokazale da se odlično snalaze ma kakvu pesmu pevale , i na ma kojem jeziku .
Doktori ? Pa nemojmo biti smešni .Kažite mi da li ste čuli za koji boys bend koji ima svetsku karijeru posle "New Kids of the Block" a to je bilo pre bar 20 godina ?
Sećate se one Evrovizije ,kada su "Flamingosi" imali "Ludi letnji ples" ,sve sa pokojnim Luisom ,a ovi naši poslali one Crnogorce ,"no Name "valjda ?
I šta su uradili ? Tamo je bilo bar 5-6 isto takvih "boys bendova" ,utopili se ,niko ih ni primetio nije .

 Maid ,Lukijan , dobri -ali takvih ima bar 100 -200 u Srbiji ,odnosno BIH ? Dobri u moru dobrih ,u prevodu -bezlični .
Da su tako "izuzetni" ,harizmatični -pa čuli bi za njih i do sada ,imali bi neke snimke ,karijeru ,ima raznih takmičenja ...onaj Maid ima skoro 30 godina,gde je bio do sada  ? Likovi su za lokalnu upotrebu ,a ako pamtite razne slične programe -videste li "pobednike" negde ,da su nešto napravili ,sem ako ih ne gura Saša Popović i "Grand " ?
Kajmakovski ima "priču" koja je odlična za karijeru -siromašni građevinac kojeg je glas "lansirao" na scenu ,holivudski kliše ,koji može da "upali" -a peva bolje od one dvojice za klasu i svih 5 "doktora" na gomili .
Jedino Ilma ima sve što treba -čudo od deteta ,super kvalitetan glas ,mirnoću ,emociju ,sigurnost na sceni ...
TO je poenta cele priče ,i smisao X faktora .I još je iz ,za svet egzotične Bosne ,za koju su čuli samo po ratu ,a ni ne znaju tačno gde je .
Pa oborila bi Ameriku sa nogu ,mislite da je njoj problem da peva Witni Hjuston ,ili bilo koga ?
Ima svet dobrih pevača na kile -svet traži više ,traži ČUDO .
Kao što je bila baba Suzan Bojl ,iz neke vukojebine provincijske -TO je bilo iznenađenje ,i napravila je svetsku karijeru .
Premlada ? Budalaština .
Šta treba , da čekaju da napuni 20 -pa da bude jedna od hiljadu  20 godisnjakinja koje će se negde pojaviti,a sve "super ribe" i znaju pevati?
Trebala je da pobedi SADA jer je to zaslužila , i X faktor nije "Pink" pa da ne plati honorar,nego su obavezni da joj "lansiraju" karijeru u svetu.
Ovako ...cela ta predstava je obesmišljena ,i što se mene tiče ,neka pobedi ko god hoće ,a neka "sude" baška oni kompleksaši koji su "svetsku karijeru" samo blago omirisali .
Željko Joksimović ,superstar ,Evrovizijska zvezda ? Ma hajde ....Džoni Logan je pobeđivao x puta ,koga briga i ko ga pamti?
Može da napuni diskoteku u Beču ili Cirihu ,sa "našima" .
Kiki je faca u Grčkoj ,ok, ali je to ipak "lokal" , Emina se grebe na imidž muža u Turskoj  ,a Kristina je sve sa sestrom snimila komada jedan "nosač zvuka" u Španiji -bez nekog uspeha .
Sudije su trebale biti -Goran Bregović ,Nele Karajlić ,koji imaju svetsku karijeru,pa znaju šta treba i Marija Šerifović ,Slađana Milošević recimo -koje bi bile sigurno objektivni ,a ne .....ma neću više ni da pišem na ovu temu .










X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 8:46 pm

Verujem da sve to stoji Dani..ali verujem i u jos nesto.Ako poseduje x faktor,nigde otici nece.Ona ce ga iskoristiti.Inace,pevaci su potrosna roba,zanimljivi,egzoticni,bilo kakvi,jednu sezonu ili dok ih medijski ne iskoriste.Sta posle s detetom od 15 godina?Imas primer Britni Spirs..
Mozes gledatii uspeh na kratko ili na duge staze,njoj u toj karijeri je neophodna zrelost,zrelost da se suoci i sa pobedama i sa porazima,mada,ona je vec sad stekla i ime i renome i ponude nece izostati.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 05, 2014 8:46 pm

No name se raspao pre neg se sastavio...Danas sam slušala njihovu pesmu.
Flamingosi,bez komentara ..  pacov 

Namešteno je bre..Totalno razočarenje od strane žirija.
Od ekipe   jedino je  Željko Joksimoić nešto uradio..
Pink produkcija stoji iza svega.Najtužnije je kad nekoga pošalješ kući pred samo finale..
Devojčica je talentovana i može vrhunski da otpeva što niko iz žirija ne može.
Neki pevači su zaboravili sa koliko godina su zapevali.I sad se vade na Ilminu mladost.Pa zar mlade ne treba podržati?
Sve koje poznajem ,a pratili su X faktor-razočarani su...
Nemam reči...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPon Mar 10, 2014 9:29 pm

Narode ,zna li neko šta je sa X Faktorom ?
Utorak ,21 h prošao ,na PINK "Narod pita " i oni iz "Zvezda Granda " ?










X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPon Mar 10, 2014 9:45 pm

..danas je ponedeljak.. 55555 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPon Mar 10, 2014 9:48 pm

kada77  ponedeljak je...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPon Mar 10, 2014 9:51 pm

Lakota ::
..danas je ponedeljak.. 55555 
A ja imam Alchajmera ,izgleda  :rlol:  dem  jbt

No ,kad sam već na temi.....
Videste li ono -skandal sa izbacivanjem male Ilme ,pola regiona se diglo na noge, a ona loše formulisala ono na FB  Emini " dabogda i tvojoj deci ...." i časom se javnost okrenula .
Vidi balavice , proklinje .....ma neka je izbacili .
Sve mi se čini da će i ostali učesnici ,kada se priča završi ,biti zaboravljeni kao i oni ,čak i pobednici ,iz sličnih programa .
Jer ovde "Grand" nema interesa da ikoga "gura" ,nisu "narodnjaci" .










X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPon Mar 10, 2014 10:15 pm

Citala sam dosta komentara. Nisam promenila stav posle njenog pisanja, ali i ne mislim da se radi o losoj formulaciji.
Mala je bila ironicna i da moze se uzeti kao kletva. No to je dete i ne treba ni zameriti. Razocarana je.
Unistili su joj snove...
Bas mi je zao male.
Bolje bi prosla da se prijavila za *Zvezde Granda*  smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPon Mar 10, 2014 10:18 pm

A sto su joj unistili snove  lalal ..ona je toliko dobra da ce se ti snovi sigurno ostvariti..
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPon Mar 10, 2014 10:24 pm

dusicaa ::
Citala sam dosta komentara. Nisam promenila stav posle njenog pisanja, ali i ne mislim da se radi o losoj formulaciji.
Mala je bila ironicna i da moze se uzeti kao kletva. No to je dete i ne treba ni zameriti. Razocarana je.
Unistili su joj snove...
Bas mi je zao male.
Bolje bi prosla da se prijavila za *Zvezde Granda*  smehsmeh 

 Toliko truda,rada,vežbanja,i izbace je pred samo finale..Pa naravno da su joj uništili snove:(((
Verujem da će malena da ipak ostvari svoj san...:))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyUto Mar 11, 2014 5:00 pm

HMMMM.. mala Ilma neosporno je veliki talenat, ali.. jeste premlada sto je I pokazala kada je pukla pod tolikim pritiskom, a potom ishitreno odreagovala sa spominjanjem dece.. svi smo slabi na decu, a ona je tim postupkom mnoge dotakla, nehotice.. mnogi se sada pozivaju na roditelje, vaspitanje.. ali to je bila reakcija uvredjenog deteta.. mislim da je sebe vec videla kao veliku zvezdu.. malo je potrcala pred rudu, mnogo truda treba da bi se zvao zvezda. No, zarad buduce karijere, trebali su I sami roditelji da je utese I savetuju drugacije a ne da se nadovezuju javno na tako ruzan I sraman nacin.. mislim da su guzama zatvorili mmnoga vrata I vecinu simpatija koje je Ilma stekla do tada. A too je tuzno, devojcica je tako talentovana.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 12, 2014 12:26 am

PET VELIČANSTVENIH: Večeras specijal epizoda X FaktoraGledaoci će saznati šta je superfinalistima bilo najemotivnije tokom takmičenja i kako ovaj popularni format izgleda iz njihovog ugla i iz ugla njihovih porodica
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 X-faktor-finalisti-foto-x-faktor-1394543377-459731
Ljubitelji "X Faktora" večeras će uživati u specijalnoj emisiji pod simboličnim nazivom "Pet veličanstvenih"!
Epizoda je posvećena superfinalistima ovog popularnog šoua Lukijan Ivanović, Maid Hećimović, "Doktori", Daniel Kajmakoski i jedina dama među superfinalistima Tamara Milanović u ekskluzivnim intervjuima otkriće kako se osećaju i šta očekuju od superfinala koje je zakazano 23. marta u Kombank areni.
Takođe, gledaoci će saznati  šta je superfinalistima bilo najemotivnije tokom takmičenja i kako ovaj popularni format izgleda iz njihovog ugla i iz ugla njihovih porodica.
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 X-factor-foto-luka-pilipovic-1394542960-459723
U poslednjem "X Faktor" specijalu eksluzivno ćemo čuti i mišljenja sudija ovog gledanog muzičkog takmičenja Kikija Lesendrića, Emine Jahović, Kristine Kovač i Željka Joksimovića.
"Svaki mentor je iskreno i bez dlake na jeziku rekao šta misli o svojim takmičarima!", kaže naš izvor.
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 X-factor-foto-luka-pilipovic-1394542960-459721
Kako saznajemo, superfinalisti su već zakazali grupno gledanje večerašnje emisije. "Veoma smo uzbuđeni s obzirom na to da se bliži superfinale! Drago nam je što ćemo večeras svi zajedno uživati uz specijal emisiju, obično nije lako da se svi uskladimo i okupimo!", rekli su superfinalisti, a na pitanje kakav je osećaj kada gledaju sami sebe na TV jedina devojka iz ekipe odgovara.
"Neobično nam kad vidimo sami sebe na TV, ali zabavno je. Uvek neko ima zanimljivu doskočicu!", kroz osmeh kaže superfinalistkinja Tamara Milanović.
Da podsetimo, večerašnja specijal emisija "Pet veličanstvenih" je na programu u 21 sat na TV Pink.
 Nema novosti...  cherry 

 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 12, 2014 2:50 pm

ILMA KARAHMET ISKULIRALA KIKIJA: Nije došla na koncert u Tuzli!
Mlada Bosanka nije došla na koncert iako je bila najavljena kao specijalni gost
Ilma Karahmet, iako je bila najavljena kao specijalna gošća, nije se pojavila na koncertu svog mentora iz X faktora Kikija Lesendrića u Tuzli! Publika je očekivala i mladu Ilmu, ali je ipak bila uskraćena za njeno gostovanje.
Inače, na koncertu je, pored Lesendrića, svirao i njegov sin Đorđe. Kako bi na tuzlanskom koncertu svirao bubnjeve, Lesendrić junior je doputovao iz Rima, gde živi i školuje se. Kiki je koncert otvorio pesmom „Svet je lep kada sanjamo“, čime je od samog početka publiku podigao na noge.
Podsetimo, mentor Ilme Karahmet bio je tužan zbog ispadanja mlade pevačice iz daljeg takmičenja X Factora, a najviše su ga povredila obrazloženja kako za nju ima vremena, jer ima samo trinaest godina.
"Celu noć nisam oka sklopio zbog Ilmine eliminacije iz daljeg takmičenja. Jako sam tužan što nije ušla u superfinale jer smatram da je to zaslužila. Mislim da ostatak žirija nije postupio fer i korektno zbog slanja Ilme kući, jer smo svi svedoci njenog talenta i napredovanja za ovo kratko vreme", rekao je Kiki i dodao:
"Spominjanje njen mladosti i godina, pogotovo, nije razlog za izbacivanje. Jako mi je žao, ali šta da se radi, siguran sam da će ona uspeti u životu, a u tome ima moju veliku podršku.



Nije se pojavila na dogovorenom koncertu
KIKI OSUDIO ILMIN POTEZ: Ona je poslednja sa kojom bih radio!
Ilma se nije pojavila na osmomartovskom koncertu u Tuzli svog mentora Kikija Lesendrića, iako je bila najavljena kao specijalna gošća
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Zoran-kiki-lesendric-1384901330-399987 Ne propustite...
ILMA KUNE EMINU: Imaš decu, dabogda te usrećila kao što si ti mene!

Bivša takmičarka šoua X factor Ilma Karahmet nije se pojavila na osmomartovskom koncertu u Tuzli svog mentora Kikija Lesendrića

"Rekla je da će doći. Žao mi je što se nije pojavila da sagleda pevački poziv na koncertu", kaže Kiki Lesendrić.
Lesendrić je prvo tvrdio da je mala Ilma nepravedno eliminisana iz daljeg takmičenja, ali je promenio mišljenje nakon što je video glasove publike.
"Gledaoci su glasali za Maida Hećimovića. Očekivanja Ilminih roditelja bila su prevelika. Želeli su prvu nagradu. Ona jeste talentovana, ali prvo mesto nije bilo realno ukoliko se pogleda njen broj glasova. Od kada publika učestvuje u glasanju, uvek je neko drugi imao više poena od nje. Nisam u kontaktu sa Ilmom. Bio sam joj mentor, a sada je prepuštena sama sebi. Ona je poslednja sa kojom bih radio. Jednostavno, nemam muziku za njen glas", smatra Kiki.
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Ilma-karahmet-1394051011-456603


------------------
mislim da je Ilma ovim potezom zatvorila sebi vrata estrade...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 12, 2014 3:01 pm

VELIKO PIZNANJE: X Faktor najveći šou na Balkanu, Daniel otkriće godine!
Ovo je šou koji pronalazi pevačke talente, ljude božanskog glasa koji čekaju da svetu pokažu svoj dar! Zahvaljujem još jednom na priznanju, a posebno želim da zahvalim makedonskoj publici koja nas tako vatreno podržava od samog početka serijala!, rekla je Marija Nastasijević
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 X-faktor-finalisti-foto-x-faktor-1394617744-460203
Sinoć je na TV Pink prikazana specijalna emisija "Pet veličanstvenih" posvećena superfinalistima "X Faktora" u kojoj smo još bliže upoznali Lukijana Ivanovića, Tamaru Milanović, "Doktore", Maida Hećimovića i Daniela Kajmakoskog! Superfinalisti su otkrili da imaju tremu pred superfinale, ali i da im veoma prija popularnost koju su stekli zahvaljujući ovom šou programu.
Da je prva sezona muzičkog takmičanja “X Faktor” veoma popularna u Srbiji, ali i u regionu govori i video koji je eksluzivno prikazan u jučerašnjoj emisiji: na nedavno održanoj makedonskoj manifestaciji “Zlatna Bubamara” produkcija ovog šoua dobila je nagradno priznanje za "Najgledaniji balkanski šou program”, a talentovani  Daniel Kajmakoski  je tom prilikom proglašen za “Najveće otkriće godine”.
U ime MBK produkcije koja je i vlasnik licence ovog svetski poznatog tv formata u svečanoj atmosferi Univerzale sale u Skoplju, nagradu je preuzela Marija Nastasijević, marketing menadžer ovog projekta.
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 X-faktor-finalisti-foto-x-faktor-1394617795-460205
“Dragi prijatelji, od srca vam hvala. “X Faktor” je najveći muzički šou na planeti, najveći šou na Balkanu! Ali, on nije samo to. “X Faktor” je šou koji pronalazi pevačke talente, ljude božanskog glasa koji čekaju da svetu pokažu svoj dar! Zahvaljujem još jednom na priznanju, a posebno želim da zahvalim makedonskoj publici koja nas tako vatreno podržava od samog početka serijala!", rekla je Nastasijević obrativši se publici i na mekedonskom jeziku, što je izazvalo veliki aplauz svih prisutnih.
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 X-faktor-finalisti-foto-x-faktor-1394617795-460207
Talentovani finalista X Faktora Danijel Kajmakoski je ovom prilikom dobio nagradu za “Najveće otkriće godine”, a pošto je primio nagradu publika je uživala u njegovoj sjajnoj interpretaciji čuvenog hita američke grupe “Red”. 
Da podsetimo, super finale ovog šou programa zakazano je za 23. mart u Kombank Areni kada ćemo saznati ko je nova muzička zvezda Srbije i regiona.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 12, 2014 10:49 pm

ZA NJIM UZDIŠU MNOGE DEVOJKE: Prepoznajete li dečaka sa fotografije?
Pre dve godine počeo sam da snimam covere koji su postali prepoznatljivi tako da sam imao publiku putem interneta, društvenih mreža na osnovu tih obrada, rekao je superfinalista najgledanijeg muzičkog šoua
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Lukijan-ivanovic-x-factor-1394460207-459117
Još kao dečak pokazivao je skolonost prema muzici. Pre nekoliko godina počeo je da snima poznate hitove, ali u sopstvenim aranžmanima, što se veoma dopalo internet publici. A onda je uledila prijava za najpoznatiji muzički šou na Balkanu – X Faktor Adria!
"Pratio sam ovaj format u Engleskoj i Americi i kada sam saznao da ce biti i kod nas, prijavio sam se. Pre dve godine počeo sam da snimam covere koji su postali prepoznatljivi tako da sam imao publiku putem interneta, društvenih mreža na osnovu tih obrada. Ljudima iz regiona se dopao moj rad i eto. Svi oni koji su mi pisali i pružali podršku na mom Jutjub kanalu da se prijavim. Smatrao sam da je ovo prilika koju ne treba propustiti I nisam pogrešio!", objašnjava Lukijan Ivanović, superfinalista X Faktora, čiji ćemo nastup gledati u super finalu u Kombank areni 23. marta!
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Lukijan-ivanovic-x-factorluka-pilipovic-1394460181-459115
Njegova mentorka popularna pop pevačica Emina Jahović uveliko radi sa talentovim Lukijanom na ovom nastupu I veruje u njegov uspeh, a dodatnu podršku Lukijan dobija i od svoje porodice: “Mi smo jedna srećna muzička porodica! Veoma mi znači Eminina podrška, ali I podrška mame, tate, sestre i brata I svih mojih vernih pratilaca - jedva čekam superfinale da se svi okupimo! Ovo takmičenje mi je pomoglo da se osamostalim, odvojio sam se od porodice i zaista sam ih se uželeo. Međutim, iako nije bilo lako, vredelo je -  X Faktor nam je svima pružilo veliku popularnost: od kada smo postali superfinalisti uverili smo se šta je ludilo koje se zove biti popularan!", naglašava šarmanti Lukijan.
Podsetimo, sutra uveče na TV Pink na programu je specijalna epizoda X Faktora posvećena superfinalistima ovog popularnog takmičenja, a veliko superfinale zakazano je 23. marta u Kombank areni!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySre Mar 19, 2014 12:59 am

KO IMA X FACTOR: Glasajte za svog favorita!

Tamara Milanović, Daile Kajmakoski, Lukijan Ivanović, Maid Hećimović i Doktori
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 X-factor-1386101516-407133



Potraga za prvom X Factor muzičkom zvezdom polako se privodi kraju.
Superfinalisti su: Tamara Milanović, Daile Kajmakoski, Lukijan Ivanović, Maid Hećimović i Doktori.Žiri u sastavu Željko Joksimović, Kiki Lesendrić, Emina Jahović i Kristina Kovač u proteklih nekoliko meseci imali su priliku da prvi put čuju i vide svih tristotine kandidata koji su prošli pred audicije.
Zatim je usledilo regrutni kamp u koji se plasiralo [više od 130 takmičara, ali samo dvadesetčetvoro je prošlo u sledeći krug - "kuće sudija“
takmičari su se predstavili svojim mentorima u kućnoj atmosferi, a samo po troje kanidata iz svake kuće plasiralo se u finale.
Veliko superfinale zakazano je za 23. mart, kada ćemo napokon saznati ko će odneti titulu najboljeg.



OVDE MOŽETE GLASATI ZA SVOG FAVORITA










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPet Mar 21, 2014 3:06 pm

Ohh.. ovome JOS nije kraj??!!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySub Mar 22, 2014 1:45 am

Lily ::
Ohh.. ovome JOS nije kraj??!!
ima se vremena...  dm2 .haha..

superfinalisti..Tamara Milanović, Daile Kajmakoski, Lukijan Ivanović, Maid Hećimović i Doktori


23.mart..još malooooo..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyNed Mar 23, 2014 7:14 pm

Veceras je finale!
Na koga tipijete ?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyNed Mar 23, 2014 7:28 pm

dusicaa ::
Veceras je finale!
Na koga tipijete ?
Ako se budu držali suštine ,zašto je uopšte osmišljen X faktor , onda bi pobednik trebao da bude Kajmakovski ili Tamara .
Oni jesu "svetski" .
Ako bude odlučivala "publika" ,sve je otvoreno ,pa da pobedi i Maid ili Lukijan . Umeju pevati ,nije upitno -ali su oni za "region" a ne za  svet .
Za "Doktore" neću ni da trošim reči ,glupost ,takvih bendova ima na hiljade .
Najbolju emociju i "lice " ima Tamara ,najbolje peva Kajmakovski -da se ja pitam ,onda Tamara ,mada je za mene apsolutni pobednik mala Ilma ,bez obzira na "publiku" i "žiri" Ona je imala baš sve što se podrazumeva pod X Faktor .










X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyNed Mar 23, 2014 7:34 pm

Bilo ko, samo ne Doktori  dm2 











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyNed Mar 23, 2014 7:40 pm

Ne znam Dani sto se uporno vezujes za svet ???
Nabroj mi nekoliko nasih izvodjaca koji su svetski poznati ?
Znam sta zelis da kazes, ali daleko smo mi od toga i naravno da ce preovladati regionalna svest.
Ko u ovoj zemlji zapravo glasa ?
Tinejdzeri, zar ne? Tako nemoj da se iznenadimo ako DOKTORI veceras odnesu pobedu. Ne bih volela naravno ali je moguce.
Licno sam za Tamaru ili Maida. Pre Tamara, svajkako.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyNed Mar 23, 2014 7:49 pm

I ja se pitam sto se drzi -sveta-?Ne mislis valjda da ce tamo neko kupovati njihove pesme,ili da ce oni postati zvezde u inostranstvu?ovo je xfaktor ovih prostora,i bira se osoba koja moze ovde da prodje,ovde ce mu biti publika ..
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyNed Mar 23, 2014 9:10 pm

bosankaa ::
Bilo ko, samo ne Doktori  dm2 
Tvoj Lukijan dobro kotira...  :zubi3: ...
Gost X faktora-Toni Cetinski..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPon Mar 24, 2014 8:19 am

FINALE X FACTOR: Daniel Kajmakoski je pobednik, dobija nagradu od 10.000 evra!
On je svakim svojim nastupom oduševljavao žiri i publiku sve više i više što je i rezultiralo njegovom pobedom

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Daniel-kajmakoski-1395619651-467415

Makedonac Daniel Kajmakoski je pobednik prve sezone najpopularnijeg šoua na svetu X Factor!
On je svakim svojim nastupom oduševljavao žiri i publiku što je dovelo do njegove pobede. Danielov mentor Željko Joksimović rekao je da je presrećan i da Kajmakoskog očekuje sjajna karijera.
Petoro superfinalista Lukijan, Maid, Tamara, Daniel i Doktori borilo se za prestižnu titulu pevača sa posebnim x faktorom! Njihovi mentori, Emina Jahović, Kristina Kovač, Kiki Lesendrić i Željko Joksimović potrudili su se da dobro pripreme svoje kandidate kako bi se što bolje predstavili publici.
Glasanje se razlikovalo od prethodnih emisija. Naime, čim je počelo finale uživo iz Kombank Arene, publika je moglada glasa za svog favorita, a redosled takmičara se nije znao unapred.
Podsetimo, Daniel dobija novčanu nagradubiće mu obezbeđena turneja, izdanje za City records i "Sony music", dva video spota, PR podrška TV "Pink", kao i automobil Mini Coooper Coupe i novčana nagrada od Master Carda.
Tamara Milanović dobiće novčanu nagradu od Rajfajzen banke u vrednosti od 5.000 evra, a Maid Hećimović na trećem mesto dobiće paket Samsungovih uređaja."Sony music" i "City records" imaće mogućnost da izaberu još takmičara kojima će graditi karijeru.
Ovaj šou osvojio je publiku u četrdeset zemalja sveta, pa nema sumnje da će i u Srbiji i regionu podići prašinu i imati veliku gledanost.
Tok takmičenja:
00.47 Pobednik X Factora je Daniel Kajmakoski. On je proslavio pobedu sa svojim kolegama takmičarima ogrnut makedonskom zastavom. Otpevao je pesmu Tošeta Proeskog "It's the hardest thing".
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Daniel-1395619233-467407

00.40 "Drago mi je da je sve proteklo kako treba večeras i da su svi dali svoj maksimum", rekao je Željko. 
Emina je rekla da treba da prate i dalje svoje snove.
"Oboje su bili toliko dobri. Ponosan sam na oboje, divna deca", rekao je Kiki.
"Ja sam svoje već rekla. Fenomenalan nastup oboje. Tamara, povratila si emociju", rekla je Kristina i poslala poljubac Danielu.
00.19 Daniel i Tamara se bore u dvoboju. Kajmakoski peva Tošetovu pesmu "It's the hardest thing". Tamara Milanović izabrala je pesmu grupe Snow patrol "Run".
Danielov drugi izbor je pesma koju je već pevao u takmičenju "Red" Daniela Merivedera, dok Tamara peva pesmu Adel "Don't you remember".
00.02 Daniel i Tamara nastavljaju takmičenje, a Maid ispada. "Nisam imao tremu. Mnogo sam srećan. Ovo nije nikakav poraz. Ja sam na trećem mestu od 10.000 ljudi na Balkanu", rekao je Maid koji je svoje treće mesto posvetio svojoj pokojnoj majci.
On se zahvalio svim članovima žirija zahvalio ponaosob.
00.00 "Srećna sam što sam dobila poziv da dođem ovde. Bila sam razočarana kada sam ispala, ali u suštini, sve je ok. Nisam se pozdravila sa Eminom. Videle smo se, ali se nismo pozdravile", rekla je Ilma u bekstejdžu.
23.47 Medlik, bend koji je otvorio ovogodišnji Berlinski festival, specijalno na sceni X Factor Adria. Izvode pesmu "Joko Ono".
23.37 Kiki i Piloti nastupaju na sceni X Factora, a njemu su se na bini priključili dosadašnji učesnici, među kojima je bila i Ilma Karahmet. Ona je stajala tik uz Kikija, verovatno želeći da pokaže da je sve u redu između nje i bivšeg mentora.
23.32 U međuvremenu, takmičar koji je ispao u prvom krugu takmičenja, Lukijan Ivanović, obratio se svojim fanovima na Fejsbuku zahvaljujući na podršci.
23.30 Tijana Dapčević, makedonska predstavnica na Evroviziji predstavlja svoju pesmu "To the sky"

23.20 Tamara Milanović peva pesmu grupu Negativ "Ja bih te sanjala".
"Moram da pohvalim tvoj stajling. Ovo je možda i najzahtevnija pesma "visinski" koju si do sada izvodila. Bilo mi je malo dosadno, ali to je do izbora pesme", rekla je Emina.
"Ja sam malo pre kada sam komentarisao izvođenje, razmišljao da ti kažem da uzmeš pasoš i da zakucaš na neka vrata u inostranstvu", smatra Željko.
Kristina je rekla da još uvek nije videla Tamarinu emociju koju je očekivala.
"Ja sam čuo emociju. Bitno je što si ti dostojna ovog finala, kao Maid i Daniel", ohrabrio je Kiki Tamaru.
23.12 Maid peva "Eh, da je tuga snijeg" Dina Merlina.
"Osim što si čovek drama i što mislim da si novi ozbiljan pevač Balkana. Ti uopšte nisi moja šolja čaja. Ja nikad ne bih slušala to što ti pevaš, ali sam ja veoma objektivna  baš zbog toga", rekla je Kristina.
"Maid je jedini neko koga vidim u centru ovog "iksa". Ja prosto ne mogu da odolim toj emociji koju proizvedeš dok pevaš. Ako ne snimiš odmah nešto, prebiću te. Kralju, bravo", povikala je Emina.
Kiki mu je rekao da je pokazao da je možda jedan od najboljih vokala na ovim prostorima i da mu želi svu sreću, od srca.
"Maide, iskreno, Daniel i ti ste moji kandidati. Ja u ovom trenutku ne bih znao za koga da glasam, kao posmatrač, od kuće. Želim ti puno sreće", rekao je Maidov mentor Željko.

23.03 U drugom krugu takmičenja nastupa Daniel Kajmakoski, a peva pesmu Robija Vilijamsa "Angles".
"Dragi Daniele, došli smo do finalne trojke i vreme je da stavimo karte na sto. Ti si za mene jedini pobednik, od početka ovog šoua", bila je veoma iskrena Kristina.
Kiki je rekao da je Daniel pokazao svoj stil i složio se sa Kristinom.
"Emina je rekla da je Daniel jako skroman i dobar momak", rekla je Emina, a svi su prokomentarisali srce koje je  bilo na reveru Danielovom.
"To je srce koje je Marija Šerifović nosila kada je pobedila na Evrosongu", rekao je Daniel.
Pevač je rekao da je odlučio da ostane u Beogradu, a Željko mu je poželeo svu sreću.

22.43 Tamaru je publika sačuvala i ona ostaje u finalu, ali Doktori napuštaju takmičenje. Daniel nastavlja dalje, a Lukijan odlazi kući. Maid ostaje u takmičenju.
"Ja ću stati iza Lukijana i mislim da će njegova pesma biti veliki radijski hit", rekla je Emina, vidno potrešena.
Tviteraši su šokirani Lukijanovim ispadanjem.
22.33 Marija Šerifović izvodi svoj singl koji je uzdala posle 5 godina. Pesma se zove "Ja volim svoj greh". Marija je najavila svoj veliki koncert 11. maja, ali nije želela da kaže ko joj je favorit u takmičenju.
22.08 Tamara Milanović je jedina predstavnica ženskog roda i poslednja nastupa u superfinalu. Ona je izabrala pesmu Majli Sajrus "Wrecking ball".
"Ova pesma je jedna od najboljih koja se pojavila na pop sceni. Tehnički skoro perfektno. Volela bih da u sledećoj pesmi pokažeš emociju na koju sam ja pala na početku", rekla je Kristina Tamari.
"Prava si lepotica, kao i svaki put. Slažem se sa Kristinom. Bilo je jako dobro tehnički, mislim da ti stoji. Falilo ti je malo emocija, ali potpuno razumem to. Želim ti puno sreće i da se lepo osećaš", rekla je Emina.
Željko ju je pitao kako se oseća što je radio i svakom takmičaru. Tamara nije mogla da veruje koliko je ljudi došlo.
"Ti si pobednica. Sećaš se sebe sa početka? Mnogo si napredovala", rekao joj je Kiki i poželeo sreću.

Exit je odlučio da Tamari uruči specijalnu nagradu. "Tamara ima poseban "Exit" faktor, tako da smo mi želeli da joj omogućimo nastup na najboljem evropskom festivalu, kao i da snimi album za "Exit label".
21.57 Željkov pulen, Maid Hećimović nastupa pretposlednji i to sa pesmom Zdravka Čolića "Kao moja mati".
"Hvala vam puno svima kojisu došli iz svih krajeva bivše države da nas sve podržite od srca", rekao je Maid.
"Čovek drama, rekla sam. Molim te, nemoj i ti da plačeš. Imaš mnogo razloga za osmeh i veselje. Ti do sada nisi otpevao nijednu pesmu ne engleskom. Meni je drago  što si ostao dosledan i šo si zahvaljujuće tome došao do ovde. Ti si jako kvalitetan pevač. Kako god da se plasiraš večeras, ja se za tebe ne brinem", rekla je Kristina.

"Zdravko Čolić ima dostojnog zamenika. Ogroman glas, svaka čast. Ovo je tvoj trijumf večeras. Ti si jedini od svih takmičara imao odlazak pa dolazak i zaslužio si ga sto odsto", rekao je Kiki.
"Ti kad pevaš, ti si čovek emocija. Ti si najveći glas koji sam ja čula u poslednjih 10 godina. Ti si jedini takmičar na čiji bih koncert, osim Lukijana došla i platila kartu. Ovo se zove X factor", rekla je Emina.
"Maide, toliko si uživao u pesmi i toliko si je maestralno otpevao da ti savetujem da je više ne pevaš jer bolje od ovoga ne može. Pokazao si koliki si profesionalac i kakav si čovek. Srećno", rekao je Željko.
21.45 Daniel Kajmakoski nastupa treći po redu. On je izabrao pesmu od grupe Kings of leon koja se zove "Sex on fire"
"Daniele, sine Mitre. Drago mi je da vidim i da čujem da si u svom elementu. Fantastičan izbor pesme, i znam da ćeš biti tu da nam pevaš još. Odlična izvedba, odlično vladaš scenom u Areni. Jako mi se sviđa izbor pesme i jedan detalj u pesmi. Grizao si glavni stih u pesmi "Sex is on fire", rekla je Kristina.
Kiki je rekao da je Kristina rekla sve što se tiče pesme. "Ovo je bio jedan od tvojih najboljih nastupa. Siguran sam da ćeš napraviti veliku karijeru bitnu za ovaj region", smatra Kiki.
"Ti goriš čoveče, zapalio si Arenu. Svaka ti čast, bio si fenomenalan", rekla mu je Emina.
Njegov mentor Željko je počeo da aplaudira "Danije, majstore. Sada je sve na odluci ovih ljudi. Želim ti puno sreće".
21.36 Lukijan Ivanović nastupa drugi po redu sa pesmom koju izvode "Swedish house mafia" - "Don't you worry child".
"Osećam se fenomenalno pred ovoliko ljudi, hvala vam mnogo što ste došli", rekao je Lukijan dok mu je Željko rekao da je sjano pevao i da je odabrao super pesmu.
"Jako volim ovu pesmu i super je izbor. Solidno si otpevao, mada ja tebe više volim u akustično-emotivnom izdanju. Čestitam ti", rekla je Kristina.
Kiki je pohvalio Lukijanov autfit i rekao da je zaslužio da bude tu gde jeste.
"Lukijane, od tebe mnogi treba da uče. Mnogo si se promenio na bolje od početka takmičenja. Svaka čast, bio si divan, a ako budeš verovao, ovo je tvoja budućnost", rekla je Lukijanova mentorka Emina.
21.26 Doktori nastupaju prvi sa kombinacijom pesmama "Troublemaker" koju izvodi Olly Mars i pesmom Bruna Marsa "Just the way you are".
"Doktori, očigledno da vam je publika jako naklonjena, i ja sam zajedno sa njima. Sastavljeni ste na najbolji način. Mislim da ste zasluženo tu gde jeste, fantastični tu gde jeste. Savršeno", rekao je Kiki.
"Momci, preslatki ste. Mislim da se devojke slažu, je l' tako? Imala sam utisak da sam gledala Bekstrit bojs. Bili ste odlični", ocenila je Doktore Emina.
Željko ih je pohvalio i rekao da su bili energični i da su sazreli kao izvođači.
Mentorka Kristina se "tupavo" nasmejala. "Toliko sam ponosna i veoma sam vas zavolila. Nadam se da ćete imati priliku da otpevate i drugu i treću pesmu, jer ja znam da hoćete".
21.24 Una Senić upitala je Maida gde će ići na more, a on je odgovorio da želi da promoviše BiH turizam. "Ne postoji reč koja opisuje X Factor. To ili imaš, ili nemaš. Trebalo bi da pobedim, ali i ne moram", rekao je Maid.
21.12 Željko je rekao da se sjajno oseća i pozdravio gledaoce u Areni. "Oba moja kandidata imaju x faktor", rekao je Željko.
Emina je pozdravila sve u Areni. "Ja se osećam divno, a Lukijan je spreman kao zapeta šuška. Već sam počela da radim za Lukijana aranžman. On je uradio tekst i melodiju. I za Aleksu sam uradila jedan hit", rekla je Emina.
Kiki je rekao da "ono što je tražio, to je i dobio", i da ko god pobedi večeras da neće biti greška.
Kristina je pozdravila gledaoce pored malih ekrana. "Nada mi je velika, a očekivanja su nepoznata", rekla je Kristina i dodala da će i nakon X Factora raditi sa Doktorima

21.03 Superfinale je počelo. Večeras region odlučije ko odnosi pobedu X Factora u regionu. "Sa jednog broja mobilnog telefona može se poslati neograničen broj poruka", objasnila je voditeljka Ana Grubin. Gledaoci su se podsetili na najzanimljivije momente iz X Factora.
Petoro finsalista će otpevati po jednu pesmu, nakon čega će se napraviti presek glasova, kada ispada dvoje takmičara.

21.00 U Kombank Areni se okupilo preko 10.000 ljudi koji željno iščekuju da čuju izvođenje svojih omiljenih kandidata. Više od 10 autobusa pristiglo je iz Makedonije kako bi podržalo Daniela Kajmakoskog. Maid Hećimović je otišao u bekstejdž kako bi pozdravio kolege novinare. On je napomenuo da nema tremu jer je čuo sebe kako zvuči na generalnoj probi i da je veoma zadovoljan.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySub Mar 29, 2014 1:35 pm

Posle svih skandala koji su pratili X faktor Srbija ,pa izostanka stranih zvezda u finalu (mislim na velika svetska imena ,kao što je red u ovom serijalu ) pa na kraju (nedopustivih) tehničkih problema i očajnog stajlinga izvođača u finalu -sve mi se čini da ga nećemo skoro opet gledati.
Većina gledalaca se podelila oko toga koja članica žirija ima bolji -dekolte .
(ako se ja pitam -Kristina ,i to "natural " )

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 IMG_20140323_211515X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Emina










X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySub Mar 29, 2014 8:48 pm

Šou koji je najmanje traga ostavio.Svi su očekivali više,ali teško razočarenje..
Krajnje neprofesionalno odrađeno..Učesnici ..bahati do samog kraja..
Sve u svemu  veliko *ništa*...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptySub Apr 12, 2014 10:37 pm

Daniel Kajmakoski: Oženio bih se Cecom iako ne volim silikone!

Puca na visoko: Ne podnosim plastične devojke, koje izgledaju kao barbike, ali ona nije takva. Predivna je. Obožavam njen moćni glas i hitove
Uvek je iskren.
Daniel Kajmakoski (29), pobednik „X faktora“, prezadovoljan je životom u Beogradu. Makedonski pevač preksinoć se zabavljao na proslavi osmog rođendana nedeljnika Puls, kojoj su prisustvovale mnoge poznate ličnosti. On je bio raspoloženiji nego ikad za priču, a u intervjuu za Kurir otkrio je mnoge zanimljive detalje, pa čak i to da bi se oženio Svetlanom Cecom Ražnatović. On je oduševljen najvećom balkanskom zvezdom i smatra je najlepšom pevačicom na estradi.

Šta se promenilo u tvom životu nakon završetka šoua?
- Sve se promenilo još od audicije. Pobeda je bila samo šlag na torti. Posle toga sam bio zatvoren tri-četiri dana u kući, odgovarao sam na intervjue i gledao da svima udovoljim koliko mogu. Kad sam otišao u Makedoniju, imao sam doček na aerodromu i to je nešto neverovatno. Tada sam shvatio koliko se zapravo promenio moj život i koliko su ljudi sa celog Balkana ponosni na mene. Ja ih nikada neću izneveriti!

Sad si se definitivno preselio u Beograd?
- Da. Ostajem ovde da osetim dušu ovog grada u koji sam se zaljubio. Ali naravno da ću često ići i u moju Makedoniju, bez koje ne bih mogao da živim
Čestitao si svom mentoru Željku Joksimoviću rođenje sina?
- Neka mu je sa srećom i da mu je sin živ i zdrav! Stvarno se radujem, nazvao sam ga čim sam saznao.

Koja pevačica najbolje izgleda? Kojom bi se oženio da možeš?
- Hmmm... Oženio bih se Cecom jer je jedna od najlepših pevačica. Iako ne podnosim plastične devojke, koje izgledaju kao barbike, ona nije takva. Predivna je u svakom smislu te reči. Obožavam njen moćni glas i hitove koji ostaju za sva vremena. Ne bih se bunio ni da mi jednog dana žena izgleda kao Jelena Tomašević ili Tamara Milanović.

Sa kojom pevačicom bi voleo da snimiš duet?
- Sa Rijanom, Šakirom... A sa naše estrade sa Marijom Šerifović i Cecom. One su mi najbolje.

Samo pevanje
NIKAD SE NE BIH SKINUO GO

Da li bi se skinuo go zarad naslovne strane i velikog honorara?
- Nikada to ne bih uradio. Jednostavno, nisam takav i to mi nije potrebno. Moja moć je pevanje.



--------------------------------------

Koja slučajnost.Ceca te videla kao pobednika-mezimče
Možda paDne i duJet.  :zubi3: 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyČet Apr 24, 2014 12:38 pm

Zvezda „X faktora“ postala šnajderka

K. Denčić | 24. 04. 2014. - 06:48h | Foto: Promo | Komentara: 13
Članica grupe „4U“ Katarina Manojlović odustala je od muzičke karijere nakon „X faktora“. Ona priznaje da se razočarala u estradu i da će se posvetiti šnajderskom poslu.
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 461831_katarina-manojlovic02rasfoto-promo_f


Pevanje je prošlost: Katarina (druga s leva) i grupa "4U"
- Nikada se više neću baviti pevanjem! Shvatila sam u „X faktoru“ da to nije za mene i da je težak put do uspeha. Kažu da treba ići preko trnja do zvezda, ali nisam ja za to - kaže Katarina i dodaje da ne postoji poseban razlog za odustajanje.

Raskid
Slabo se viđam i čujem sa članicama „4U“. Svaka je krenula svojim putem. Bar sam sigurna da ja jesam.
- Jednostavno, nisam se uklopila. Nije mi prijala ta tenzija. Jesam umetnička duša, ali to ću iskoristiti na drugi način. Pevanje je za mene prošlost, upisaću kurs šivenja. Oduvek sam volela krpice, da šijem i kombinujem garderobu. Mislim da je to pravi put za mene. Ako ništa drugo, bar ću ispeći zanat, i onda za mene nema brige. Sa zanatom u rukama, imaću i siguran posao - kaže ona.

Katarina uporedo radi kao promoterka jednog kozmetičkog brenda.

- Kada me vide kao promotera, čude se i ništa im nije jasno, ali ne znam zašto. Naravno da ću raditi i zarađivati, sigurno neću sedeti kod kuće i čekati da mi prilika padne s neba. Nije sramota raditi - poručuje ona.

..pametno dete,ne naseda na sarene laze.. ererere 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPet Apr 03, 2015 10:08 pm











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyNed Apr 12, 2015 10:09 pm


Klinac iz Apatina je malo pokazao i nešto drugačije od većine -a žiri se oduševio.
Klinca ne poznajem (lično) , ali sam se svojevremeno "malkice" muvao sa mamom . :948208144:
Iver ne pada daleko od klade (mama bila rokerka ,specijalnost "Doors"-i ) mahmah
A kako Danubius ima njuh za talente ,saznaćete ako pogledate u pdf "Demo bendovi" ,pre koje godine  postavljenu temu "grupa Etnika " (Apatin)
Ništa slabije ne peva ni "metal" (teško da ga možete i prepoznati ovde ?)

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 1298
Pa ,evo ga...

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 11063051_10204040127745198_1145110107_n


A i ovo je on

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 11073275_10204040126345163_1355681851_n

Nije multinstrumentalista kao Slobodan Trkulja ,ali glasom je barabar . top88 
Samo 21 godina .










X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyNed Apr 12, 2015 10:19 pm

Bome ovaj mali Guzijan je odro pesmu.(kao da je Ličan :D   :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 EmptyPon Apr 20, 2015 6:47 pm

U novoj emisiji showa X Factor Adria, žiri i publiku oduševila je 16-godišnja Magdalena iz Bosne i Hercegovine.  uzuz9 uzuz9 uzuz9 uzuz9 uzuz9











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Srbija u NATO?!
» KUDA IDE SRBIJA ?
» SRBI I SRBIJA
» Srbija kao monarhija?
» OVO je PRAVA SRBIJA !

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: