DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA

Ići dole 
+7
dusicaa
bosankaa
Danubius
milicansw
Lily
AstrinaKomsinica
sonia
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 EmptyUto Okt 29, 2013 10:57 pm

First topic message reminder :

X Factor Adria: Večeras počeo najveći svetski pevački šou!

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 249658781
29. oktobar 2013. 13:39
Večeras će na televiziji "Pink" početi emitovanje najvećeg pevačkog šou programa "X Factor Adria" koji će ugostiti brojne takmičare, ali i interesantan i strog žiri.

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Lg.php?bannerid=107&campaignid=67&zoneid=118&loc=http%3A%2F%2Fwww.svetplus.com%2Fvesti%2F33811%2Fx-factor-adria%3A-veceras-pocinje-najveci-svetski-pevacki-sou-%28foto%29&referer=http%3A%2F%2Fwww.svetplus

Sudeći po najavama koje smo imali prilike da vidimo, takmičarima neće biti nimalo lako da impresioniraju žiri u kme su Željko Joksimović, Kiki Lesendrić, Emina Jahović i Kristina Kovač. Sem što žiri nije blag prema takmičarima ni među sobom ne razmenjuju baš najnežnije reči.

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 X-f-ziri

Već je postalo poznato da u žiriju često dolazi do sukoba mišljenja, a najviše varnica ima između Željka Joksimovića i Kristine Kovač.
__________________


I počelo je i imalo se šta i čuti .
Nema ,naravno još ništa na You Tube -upravo se završila prva emisija .
Ubedljivo ,u gomili odličnih pevača -jedna devojčica ,13 godina iz Kiseljaka -ono je neverovatno .
Pevala je pesmu Zorice Kondže ,koja je i sama fenomenalna pevačica ,ali ova mala ....NEVIĐENO !
Kakav glas ,kakva sigurnost -besprekorno .
Samo 13 godina .:agree: :agree: :agree:










X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 EmptyPon Mar 24, 2014 8:19 am

FINALE X FACTOR: Daniel Kajmakoski je pobednik, dobija nagradu od 10.000 evra!
On je svakim svojim nastupom oduševljavao žiri i publiku sve više i više što je i rezultiralo njegovom pobedom

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Daniel-kajmakoski-1395619651-467415

Makedonac Daniel Kajmakoski je pobednik prve sezone najpopularnijeg šoua na svetu X Factor!
On je svakim svojim nastupom oduševljavao žiri i publiku što je dovelo do njegove pobede. Danielov mentor Željko Joksimović rekao je da je presrećan i da Kajmakoskog očekuje sjajna karijera.
Petoro superfinalista Lukijan, Maid, Tamara, Daniel i Doktori borilo se za prestižnu titulu pevača sa posebnim x faktorom! Njihovi mentori, Emina Jahović, Kristina Kovač, Kiki Lesendrić i Željko Joksimović potrudili su se da dobro pripreme svoje kandidate kako bi se što bolje predstavili publici.
Glasanje se razlikovalo od prethodnih emisija. Naime, čim je počelo finale uživo iz Kombank Arene, publika je moglada glasa za svog favorita, a redosled takmičara se nije znao unapred.
Podsetimo, Daniel dobija novčanu nagradubiće mu obezbeđena turneja, izdanje za City records i "Sony music", dva video spota, PR podrška TV "Pink", kao i automobil Mini Coooper Coupe i novčana nagrada od Master Carda.
Tamara Milanović dobiće novčanu nagradu od Rajfajzen banke u vrednosti od 5.000 evra, a Maid Hećimović na trećem mesto dobiće paket Samsungovih uređaja."Sony music" i "City records" imaće mogućnost da izaberu još takmičara kojima će graditi karijeru.
Ovaj šou osvojio je publiku u četrdeset zemalja sveta, pa nema sumnje da će i u Srbiji i regionu podići prašinu i imati veliku gledanost.
Tok takmičenja:
00.47 Pobednik X Factora je Daniel Kajmakoski. On je proslavio pobedu sa svojim kolegama takmičarima ogrnut makedonskom zastavom. Otpevao je pesmu Tošeta Proeskog "It's the hardest thing".
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Daniel-1395619233-467407

00.40 "Drago mi je da je sve proteklo kako treba večeras i da su svi dali svoj maksimum", rekao je Željko. 
Emina je rekla da treba da prate i dalje svoje snove.
"Oboje su bili toliko dobri. Ponosan sam na oboje, divna deca", rekao je Kiki.
"Ja sam svoje već rekla. Fenomenalan nastup oboje. Tamara, povratila si emociju", rekla je Kristina i poslala poljubac Danielu.
00.19 Daniel i Tamara se bore u dvoboju. Kajmakoski peva Tošetovu pesmu "It's the hardest thing". Tamara Milanović izabrala je pesmu grupe Snow patrol "Run".
Danielov drugi izbor je pesma koju je već pevao u takmičenju "Red" Daniela Merivedera, dok Tamara peva pesmu Adel "Don't you remember".
00.02 Daniel i Tamara nastavljaju takmičenje, a Maid ispada. "Nisam imao tremu. Mnogo sam srećan. Ovo nije nikakav poraz. Ja sam na trećem mestu od 10.000 ljudi na Balkanu", rekao je Maid koji je svoje treće mesto posvetio svojoj pokojnoj majci.
On se zahvalio svim članovima žirija zahvalio ponaosob.
00.00 "Srećna sam što sam dobila poziv da dođem ovde. Bila sam razočarana kada sam ispala, ali u suštini, sve je ok. Nisam se pozdravila sa Eminom. Videle smo se, ali se nismo pozdravile", rekla je Ilma u bekstejdžu.
23.47 Medlik, bend koji je otvorio ovogodišnji Berlinski festival, specijalno na sceni X Factor Adria. Izvode pesmu "Joko Ono".
23.37 Kiki i Piloti nastupaju na sceni X Factora, a njemu su se na bini priključili dosadašnji učesnici, među kojima je bila i Ilma Karahmet. Ona je stajala tik uz Kikija, verovatno želeći da pokaže da je sve u redu između nje i bivšeg mentora.
23.32 U međuvremenu, takmičar koji je ispao u prvom krugu takmičenja, Lukijan Ivanović, obratio se svojim fanovima na Fejsbuku zahvaljujući na podršci.
23.30 Tijana Dapčević, makedonska predstavnica na Evroviziji predstavlja svoju pesmu "To the sky"

23.20 Tamara Milanović peva pesmu grupu Negativ "Ja bih te sanjala".
"Moram da pohvalim tvoj stajling. Ovo je možda i najzahtevnija pesma "visinski" koju si do sada izvodila. Bilo mi je malo dosadno, ali to je do izbora pesme", rekla je Emina.
"Ja sam malo pre kada sam komentarisao izvođenje, razmišljao da ti kažem da uzmeš pasoš i da zakucaš na neka vrata u inostranstvu", smatra Željko.
Kristina je rekla da još uvek nije videla Tamarinu emociju koju je očekivala.
"Ja sam čuo emociju. Bitno je što si ti dostojna ovog finala, kao Maid i Daniel", ohrabrio je Kiki Tamaru.
23.12 Maid peva "Eh, da je tuga snijeg" Dina Merlina.
"Osim što si čovek drama i što mislim da si novi ozbiljan pevač Balkana. Ti uopšte nisi moja šolja čaja. Ja nikad ne bih slušala to što ti pevaš, ali sam ja veoma objektivna  baš zbog toga", rekla je Kristina.
"Maid je jedini neko koga vidim u centru ovog "iksa". Ja prosto ne mogu da odolim toj emociji koju proizvedeš dok pevaš. Ako ne snimiš odmah nešto, prebiću te. Kralju, bravo", povikala je Emina.
Kiki mu je rekao da je pokazao da je možda jedan od najboljih vokala na ovim prostorima i da mu želi svu sreću, od srca.
"Maide, iskreno, Daniel i ti ste moji kandidati. Ja u ovom trenutku ne bih znao za koga da glasam, kao posmatrač, od kuće. Želim ti puno sreće", rekao je Maidov mentor Željko.

23.03 U drugom krugu takmičenja nastupa Daniel Kajmakoski, a peva pesmu Robija Vilijamsa "Angles".
"Dragi Daniele, došli smo do finalne trojke i vreme je da stavimo karte na sto. Ti si za mene jedini pobednik, od početka ovog šoua", bila je veoma iskrena Kristina.
Kiki je rekao da je Daniel pokazao svoj stil i složio se sa Kristinom.
"Emina je rekla da je Daniel jako skroman i dobar momak", rekla je Emina, a svi su prokomentarisali srce koje je  bilo na reveru Danielovom.
"To je srce koje je Marija Šerifović nosila kada je pobedila na Evrosongu", rekao je Daniel.
Pevač je rekao da je odlučio da ostane u Beogradu, a Željko mu je poželeo svu sreću.

22.43 Tamaru je publika sačuvala i ona ostaje u finalu, ali Doktori napuštaju takmičenje. Daniel nastavlja dalje, a Lukijan odlazi kući. Maid ostaje u takmičenju.
"Ja ću stati iza Lukijana i mislim da će njegova pesma biti veliki radijski hit", rekla je Emina, vidno potrešena.
Tviteraši su šokirani Lukijanovim ispadanjem.
22.33 Marija Šerifović izvodi svoj singl koji je uzdala posle 5 godina. Pesma se zove "Ja volim svoj greh". Marija je najavila svoj veliki koncert 11. maja, ali nije želela da kaže ko joj je favorit u takmičenju.
22.08 Tamara Milanović je jedina predstavnica ženskog roda i poslednja nastupa u superfinalu. Ona je izabrala pesmu Majli Sajrus "Wrecking ball".
"Ova pesma je jedna od najboljih koja se pojavila na pop sceni. Tehnički skoro perfektno. Volela bih da u sledećoj pesmi pokažeš emociju na koju sam ja pala na početku", rekla je Kristina Tamari.
"Prava si lepotica, kao i svaki put. Slažem se sa Kristinom. Bilo je jako dobro tehnički, mislim da ti stoji. Falilo ti je malo emocija, ali potpuno razumem to. Želim ti puno sreće i da se lepo osećaš", rekla je Emina.
Željko ju je pitao kako se oseća što je radio i svakom takmičaru. Tamara nije mogla da veruje koliko je ljudi došlo.
"Ti si pobednica. Sećaš se sebe sa početka? Mnogo si napredovala", rekao joj je Kiki i poželeo sreću.

Exit je odlučio da Tamari uruči specijalnu nagradu. "Tamara ima poseban "Exit" faktor, tako da smo mi želeli da joj omogućimo nastup na najboljem evropskom festivalu, kao i da snimi album za "Exit label".
21.57 Željkov pulen, Maid Hećimović nastupa pretposlednji i to sa pesmom Zdravka Čolića "Kao moja mati".
"Hvala vam puno svima kojisu došli iz svih krajeva bivše države da nas sve podržite od srca", rekao je Maid.
"Čovek drama, rekla sam. Molim te, nemoj i ti da plačeš. Imaš mnogo razloga za osmeh i veselje. Ti do sada nisi otpevao nijednu pesmu ne engleskom. Meni je drago  što si ostao dosledan i šo si zahvaljujuće tome došao do ovde. Ti si jako kvalitetan pevač. Kako god da se plasiraš večeras, ja se za tebe ne brinem", rekla je Kristina.

"Zdravko Čolić ima dostojnog zamenika. Ogroman glas, svaka čast. Ovo je tvoj trijumf večeras. Ti si jedini od svih takmičara imao odlazak pa dolazak i zaslužio si ga sto odsto", rekao je Kiki.
"Ti kad pevaš, ti si čovek emocija. Ti si najveći glas koji sam ja čula u poslednjih 10 godina. Ti si jedini takmičar na čiji bih koncert, osim Lukijana došla i platila kartu. Ovo se zove X factor", rekla je Emina.
"Maide, toliko si uživao u pesmi i toliko si je maestralno otpevao da ti savetujem da je više ne pevaš jer bolje od ovoga ne može. Pokazao si koliki si profesionalac i kakav si čovek. Srećno", rekao je Željko.
21.45 Daniel Kajmakoski nastupa treći po redu. On je izabrao pesmu od grupe Kings of leon koja se zove "Sex on fire"
"Daniele, sine Mitre. Drago mi je da vidim i da čujem da si u svom elementu. Fantastičan izbor pesme, i znam da ćeš biti tu da nam pevaš još. Odlična izvedba, odlično vladaš scenom u Areni. Jako mi se sviđa izbor pesme i jedan detalj u pesmi. Grizao si glavni stih u pesmi "Sex is on fire", rekla je Kristina.
Kiki je rekao da je Kristina rekla sve što se tiče pesme. "Ovo je bio jedan od tvojih najboljih nastupa. Siguran sam da ćeš napraviti veliku karijeru bitnu za ovaj region", smatra Kiki.
"Ti goriš čoveče, zapalio si Arenu. Svaka ti čast, bio si fenomenalan", rekla mu je Emina.
Njegov mentor Željko je počeo da aplaudira "Danije, majstore. Sada je sve na odluci ovih ljudi. Želim ti puno sreće".
21.36 Lukijan Ivanović nastupa drugi po redu sa pesmom koju izvode "Swedish house mafia" - "Don't you worry child".
"Osećam se fenomenalno pred ovoliko ljudi, hvala vam mnogo što ste došli", rekao je Lukijan dok mu je Željko rekao da je sjano pevao i da je odabrao super pesmu.
"Jako volim ovu pesmu i super je izbor. Solidno si otpevao, mada ja tebe više volim u akustično-emotivnom izdanju. Čestitam ti", rekla je Kristina.
Kiki je pohvalio Lukijanov autfit i rekao da je zaslužio da bude tu gde jeste.
"Lukijane, od tebe mnogi treba da uče. Mnogo si se promenio na bolje od početka takmičenja. Svaka čast, bio si divan, a ako budeš verovao, ovo je tvoja budućnost", rekla je Lukijanova mentorka Emina.
21.26 Doktori nastupaju prvi sa kombinacijom pesmama "Troublemaker" koju izvodi Olly Mars i pesmom Bruna Marsa "Just the way you are".
"Doktori, očigledno da vam je publika jako naklonjena, i ja sam zajedno sa njima. Sastavljeni ste na najbolji način. Mislim da ste zasluženo tu gde jeste, fantastični tu gde jeste. Savršeno", rekao je Kiki.
"Momci, preslatki ste. Mislim da se devojke slažu, je l' tako? Imala sam utisak da sam gledala Bekstrit bojs. Bili ste odlični", ocenila je Doktore Emina.
Željko ih je pohvalio i rekao da su bili energični i da su sazreli kao izvođači.
Mentorka Kristina se "tupavo" nasmejala. "Toliko sam ponosna i veoma sam vas zavolila. Nadam se da ćete imati priliku da otpevate i drugu i treću pesmu, jer ja znam da hoćete".
21.24 Una Senić upitala je Maida gde će ići na more, a on je odgovorio da želi da promoviše BiH turizam. "Ne postoji reč koja opisuje X Factor. To ili imaš, ili nemaš. Trebalo bi da pobedim, ali i ne moram", rekao je Maid.
21.12 Željko je rekao da se sjajno oseća i pozdravio gledaoce u Areni. "Oba moja kandidata imaju x faktor", rekao je Željko.
Emina je pozdravila sve u Areni. "Ja se osećam divno, a Lukijan je spreman kao zapeta šuška. Već sam počela da radim za Lukijana aranžman. On je uradio tekst i melodiju. I za Aleksu sam uradila jedan hit", rekla je Emina.
Kiki je rekao da "ono što je tražio, to je i dobio", i da ko god pobedi večeras da neće biti greška.
Kristina je pozdravila gledaoce pored malih ekrana. "Nada mi je velika, a očekivanja su nepoznata", rekla je Kristina i dodala da će i nakon X Factora raditi sa Doktorima

21.03 Superfinale je počelo. Večeras region odlučije ko odnosi pobedu X Factora u regionu. "Sa jednog broja mobilnog telefona može se poslati neograničen broj poruka", objasnila je voditeljka Ana Grubin. Gledaoci su se podsetili na najzanimljivije momente iz X Factora.
Petoro finsalista će otpevati po jednu pesmu, nakon čega će se napraviti presek glasova, kada ispada dvoje takmičara.

21.00 U Kombank Areni se okupilo preko 10.000 ljudi koji željno iščekuju da čuju izvođenje svojih omiljenih kandidata. Više od 10 autobusa pristiglo je iz Makedonije kako bi podržalo Daniela Kajmakoskog. Maid Hećimović je otišao u bekstejdž kako bi pozdravio kolege novinare. On je napomenuo da nema tremu jer je čuo sebe kako zvuči na generalnoj probi i da je veoma zadovoljan.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 EmptySub Mar 29, 2014 1:35 pm

Posle svih skandala koji su pratili X faktor Srbija ,pa izostanka stranih zvezda u finalu (mislim na velika svetska imena ,kao što je red u ovom serijalu ) pa na kraju (nedopustivih) tehničkih problema i očajnog stajlinga izvođača u finalu -sve mi se čini da ga nećemo skoro opet gledati.
Većina gledalaca se podelila oko toga koja članica žirija ima bolji -dekolte .
(ako se ja pitam -Kristina ,i to "natural " )

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 IMG_20140323_211515X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Emina
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 EmptySub Mar 29, 2014 8:48 pm

Šou koji je najmanje traga ostavio.Svi su očekivali više,ali teško razočarenje..
Krajnje neprofesionalno odrađeno..Učesnici ..bahati do samog kraja..
Sve u svemu  veliko *ništa*...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 EmptySub Apr 12, 2014 10:37 pm

Daniel Kajmakoski: Oženio bih se Cecom iako ne volim silikone!

Puca na visoko: Ne podnosim plastične devojke, koje izgledaju kao barbike, ali ona nije takva. Predivna je. Obožavam njen moćni glas i hitove
Uvek je iskren.
Daniel Kajmakoski (29), pobednik „X faktora“, prezadovoljan je životom u Beogradu. Makedonski pevač preksinoć se zabavljao na proslavi osmog rođendana nedeljnika Puls, kojoj su prisustvovale mnoge poznate ličnosti. On je bio raspoloženiji nego ikad za priču, a u intervjuu za Kurir otkrio je mnoge zanimljive detalje, pa čak i to da bi se oženio Svetlanom Cecom Ražnatović. On je oduševljen najvećom balkanskom zvezdom i smatra je najlepšom pevačicom na estradi.

Šta se promenilo u tvom životu nakon završetka šoua?
- Sve se promenilo još od audicije. Pobeda je bila samo šlag na torti. Posle toga sam bio zatvoren tri-četiri dana u kući, odgovarao sam na intervjue i gledao da svima udovoljim koliko mogu. Kad sam otišao u Makedoniju, imao sam doček na aerodromu i to je nešto neverovatno. Tada sam shvatio koliko se zapravo promenio moj život i koliko su ljudi sa celog Balkana ponosni na mene. Ja ih nikada neću izneveriti!

Sad si se definitivno preselio u Beograd?
- Da. Ostajem ovde da osetim dušu ovog grada u koji sam se zaljubio. Ali naravno da ću često ići i u moju Makedoniju, bez koje ne bih mogao da živim
Čestitao si svom mentoru Željku Joksimoviću rođenje sina?
- Neka mu je sa srećom i da mu je sin živ i zdrav! Stvarno se radujem, nazvao sam ga čim sam saznao.

Koja pevačica najbolje izgleda? Kojom bi se oženio da možeš?
- Hmmm... Oženio bih se Cecom jer je jedna od najlepših pevačica. Iako ne podnosim plastične devojke, koje izgledaju kao barbike, ona nije takva. Predivna je u svakom smislu te reči. Obožavam njen moćni glas i hitove koji ostaju za sva vremena. Ne bih se bunio ni da mi jednog dana žena izgleda kao Jelena Tomašević ili Tamara Milanović.

Sa kojom pevačicom bi voleo da snimiš duet?
- Sa Rijanom, Šakirom... A sa naše estrade sa Marijom Šerifović i Cecom. One su mi najbolje.

Samo pevanje
NIKAD SE NE BIH SKINUO GO

Da li bi se skinuo go zarad naslovne strane i velikog honorara?
- Nikada to ne bih uradio. Jednostavno, nisam takav i to mi nije potrebno. Moja moć je pevanje.



--------------------------------------

Koja slučajnost.Ceca te videla kao pobednika-mezimče
Možda paDne i duJet.  :zubi3: 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Lakota
- slučajna prolaznica-



Datum upisa : 11.07.2013

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 EmptyČet Apr 24, 2014 12:38 pm

Zvezda „X faktora“ postala šnajderka

K. Denčić | 24. 04. 2014. - 06:48h | Foto: Promo | Komentara: 13
Članica grupe „4U“ Katarina Manojlović odustala je od muzičke karijere nakon „X faktora“. Ona priznaje da se razočarala u estradu i da će se posvetiti šnajderskom poslu.
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 461831_katarina-manojlovic02rasfoto-promo_f


Pevanje je prošlost: Katarina (druga s leva) i grupa "4U"
- Nikada se više neću baviti pevanjem! Shvatila sam u „X faktoru“ da to nije za mene i da je težak put do uspeha. Kažu da treba ići preko trnja do zvezda, ali nisam ja za to - kaže Katarina i dodaje da ne postoji poseban razlog za odustajanje.

Raskid
Slabo se viđam i čujem sa članicama „4U“. Svaka je krenula svojim putem. Bar sam sigurna da ja jesam.
- Jednostavno, nisam se uklopila. Nije mi prijala ta tenzija. Jesam umetnička duša, ali to ću iskoristiti na drugi način. Pevanje je za mene prošlost, upisaću kurs šivenja. Oduvek sam volela krpice, da šijem i kombinujem garderobu. Mislim da je to pravi put za mene. Ako ništa drugo, bar ću ispeći zanat, i onda za mene nema brige. Sa zanatom u rukama, imaću i siguran posao - kaže ona.

Katarina uporedo radi kao promoterka jednog kozmetičkog brenda.

- Kada me vide kao promotera, čude se i ništa im nije jasno, ali ne znam zašto. Naravno da ću raditi i zarađivati, sigurno neću sedeti kod kuće i čekati da mi prilika padne s neba. Nije sramota raditi - poručuje ona.

..pametno dete,ne naseda na sarene laze.. ererere 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 EmptyPet Apr 03, 2015 10:08 pm

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 EmptyNed Apr 12, 2015 10:09 pm


Klinac iz Apatina je malo pokazao i nešto drugačije od većine -a žiri se oduševio.
Klinca ne poznajem (lično) , ali sam se svojevremeno "malkice" muvao sa mamom . :948208144:
Iver ne pada daleko od klade (mama bila rokerka ,specijalnost "Doors"-i ) mahmah
A kako Danubius ima njuh za talente ,saznaćete ako pogledate u pdf "Demo bendovi" ,pre koje godine  postavljenu temu "grupa Etnika " (Apatin)
Ništa slabije ne peva ni "metal" (teško da ga možete i prepoznati ovde ?)

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 1298
Pa ,evo ga...

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 11063051_10204040127745198_1145110107_n


A i ovo je on

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 11073275_10204040126345163_1355681851_n

Nije multinstrumentalista kao Slobodan Trkulja ,ali glasom je barabar . top88 
Samo 21 godina .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 EmptyNed Apr 12, 2015 10:19 pm

Bome ovaj mali Guzijan je odro pesmu.(kao da je Ličan :D   :)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 EmptyPon Apr 20, 2015 6:47 pm

U novoj emisiji showa X Factor Adria, žiri i publiku oduševila je 16-godišnja Magdalena iz Bosne i Hercegovine.  uzuz9 uzuz9 uzuz9 uzuz9 uzuz9

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 EmptyPon Apr 20, 2015 8:57 pm

Ma moja Jajcanka je fantasticna! !!
Ne znam koliko puta sam je danas slusala. Odlicna je!Odlicna! ocene











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 EmptyPon Apr 20, 2015 9:00 pm

bosankaa ::
Ma moja Jajcanka je fantasticna! !!
Ne znam koliko puta sam je danas slusala. Odlicna je!Odlicna!  ocene
I ja sam slušala malecku više puta..
Neko ko ima samo 16 godina,a takvu glasčinu.Fenomenalna je. ocene










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 EmptyPet Jul 14, 2017 7:54 pm

VRATILA SE DJEVOJČICA ZBOG KOJE SE NAJEŽIO CIJELI BALKAN: Sudjelovala u talent showu, a sada ima i svoju pjesmu...













Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA   X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
X FAKTOR /SRBIJA -X FACTOR ADRIA
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» OVO je PRAVA SRBIJA !
» DESTINACIJA /SRBIJA
» SRBIJA NA ZAPADU
» KUDA IDE SRBIJA ?
» Srbija u NATO?!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: