DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI

Ići dole 
+14
Samouka
Kijara-brm
Okano
Kica/Praja
ZoxZoja
debilko
doctorr67
montoya
Danubius
cojle
Gothic
Lakota
MadamX
Astra
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPet Dec 06, 2013 10:26 pm

First topic message reminder :

15.12.2013.godine, u beogradskoj opštini Voždovac održaće se lokalni izbori. Ovi izbori se održavaju mimo ostalih izbora, jer je i Voždovac kasnije od drugih opština formirao opštinsku vlast.

Neregularnosti ima od samog početka izbornog procesa. Dan nakon objavljivanja datuma za izbore, izborna komisija je imala odštampane materijale potrebne za prijavljivanje liste ( što je urađeno po zakonu, da ne grešim dušu ) i samo dan kasnije posle toga SNS je predala listu. Prva.

Kako je moguće organizovati sudskog overivača potpisa, kako je moguće da svi kandidati pribave uverenje o državljanstvu, uverenje o prebivalištu i potvrdu o izbornom pravu, u roku od jednog dana?
I u roku od jednog dana da prikupe hiljadu i nešto više potpisa?

Da sam Supermen, ne bih uspela u tome.

Na dan predaje liste SNS u opštinu su dolazili predstavnici Dveri koji su tražili matetijal za kandidovanje. Rečeno im je da materijal još nije gotov i da dođu u ponedeljak!

Liste su zatim predavane, štampan je reklamni materijal i dođe poslednji dan za predaju lista.

Lista "Ne volim političare" tog momenta odustaje od kandidature, izjavljuje da podržava DS.

Dolaze predstavnici DS-a na čelu sa Draganom Đilasom, predsednikom stranke i predaju preko hiljadu i više potpisa.
Lista im se sutradan vraća jer je 550 potpisa neregularno!  Ljudi imaju više od potrebnog broja potpisa za kandidaturu, ali lista im se vraća.

Sledi potvrđivanje liste "Nova stranka" i liste "Beogradska inicijativa".

Na sajtu opštine NEMA danas, nedelju i dva dana pre izbora, ZBIRNE IZBORNE LISTE!

Nije objavljeno ni da li je usvojena izmenjena lista potpisnika liste DS, niti su objavljeni njihovi kandidati.

Pošto je lista pod rednim brojem 2 " Ne volimo političare" odustala od kandidature, nastao je haos sa rednim brojevima ostalih stranaka.

Niko sem SNS članova i simpatizera ne zna pod kojim je rednim brojem stranka za koju će glasati.

Zove me pre neki dan žena iz stranke Rasima Ljajića i ja pitam, pod kojim su rednim brojem, kaže -ne znam. Ukoliko želite da glasate za nas, tražite na listiću ime Rasima Ljajića!

Jedino je SNS imao novca za TV reklamu. Reklamiraju se na RTS-u i na TV Prvoj. Za ostale televizije ne znam.

Haos sa ovim rednim brojevima je SRAMOTA!  Dešava se tako da su urađeni bilbordi
DSS-a, SDP-a i Beogradske inicijative i svi imaju broj 4.

Da li je to sve legalno, ma da li je normalno?

Zna li SNS koliko košta jedan bilbord, jedan plakat, flajeri, koliko košta reklamni materijal u celini?

Dobrodošli u devedesete...i glasaj narode, glasaj, jer "sve ispod 40 posto je poraz"...

****

Ogorčena sam, vidi se to. I ne mogu da ćutim. Ne dam broju 1 glas..i iskreno mislim da neće imati 40 posto. Nadam se.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyNed Jan 14, 2018 7:02 pm

debilko ::
Najgori potez bi bio uprvo poziv na bojkot zbog straha i zastrašivanja. Vrlo brzo bi se napravila klima, da je gore ne izaći na izbore, engo glasati protiv SNS-a, U tim usllovima, ljudi bi bili žigosani, a i tako ima onih koji obavezno izlaze na izbore jer se plaše represalija, iako u dosadašnjim režimima njih nije bilo nešto puno. Bojkot izbora bi bio javni bunt a narod za to nema poverenja ni u kog. Zbog toga, najbolje je izaći i zaokružiti bilo šta, osim naravno zna se koga. Ishod izbora u BG nije baš tako izvestan. To je jasno svima. A izbori u BG su velika priprema za parlamentarne sledeće godine. Problem je što ja prvi put ne vidim za koga bih glasao. Ali, naći će se već neko.

Tačno ,ljudi jesu maltretirani i zastrašeni da glasaju . Zato neki delimični bojkot i nema svrhe .Ali ,kada bi se mogao organizovati masovni ? Sećaš se verovatno predvečerja 5 oktobra ,i Beograda ? Ni Legija sa "hamerima" i JSO nije mogao ništa da promeni ,kada je masa naroda izašla na ulice . Ne mogu sve da prebiju i ubiju ,zar ne ?
No jeste istina da "građanska Srbija" nema validnog kandidata ,a sve "opozicione" partije na gomili ,čak i sa onim "desnima " nemaju nikakvu kampanju ni "plan" .
Glasali ne glasali ,biće isto ,SNS ima načina da ,ako treba ,lako lažira izbore .
Ja očekujem da će najveći "bunt" biti na desetine hiljada glasova za "Beloga" ,što SNS neće suviše smetati,niti ih uzdrmati ,nego će to da upotrebe kao "eto, izbori su validni" .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyNed Jan 14, 2018 8:01 pm

I da dodam ...kako je moguće da lista SNS za Beograd" nosi ime "Aleksandar Vučić-zato što volimo Beograd "?
Pa ne kandiduje se on ? (kamo sreće ,pa da popuši kao poslednji put ) spite
Valjda su kandidati "ispred stranke " ,to ima logike ?
Da opozicija ima mozga ,stavila bi naziv liste "XY -za Beograd bez Vučića i njegovih " spite
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyNed Jan 14, 2018 8:20 pm

Najiskrenije pun mi je piiiip izbora. I Republičkih i svih ostalih. Pozicja ili opozicija isto nam se vata. Laž, krađe, stranačka zapošljavanja, partijski plen ... a Srba sve manje u Srbiji. Uzimamo mađarsko državljanstvo, grebemo za slovački pobit ... jer ovde se već čitav jedan birački život (moj) ne menja nabolje.

Evo vam kako to radi jedna civilizovana Država ili bar kako partije i kandidati poštuju svoj grad. Grad je Galanta. Bili su u toku neki izbori sad kakvi i na kom nivou nisam se mnogo raspitivala. Ali sem na ovakvim stubovima i na po nekom bilbordu ja NIGDE više nisam videla plakate i predizborne poruke. Tačno mi dođe da kažem da ću sledeći put glasati za onog ko ne bude imao ni jedan plakat zalepljen van mesta za to predviđenog.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyNed Jan 14, 2018 10:59 pm

Citat :
Sećaš se verovatno predvečerja 5 oktobra ,i Beograda ?
Vrlo se dobro sećam i to sa po malo gorčine. Slično je bilo i kada je pobedio Toma Nikolić za predsednika, ali nije bilo protesta. Uvek je tako kada zapad da podršku. Tako će biti i sa Vučićem kada ga puste niz vodu. Ali meni smeta što smo mi tu samo marginalci, a ološ najgore vrste oseti takve situacije i stanu u prve redove i odu u vrh. Želeo bih da se bar jednom dogodi nešto autentično i nerežirano, a jedino slično sam doživeo 1996, kada je krenuo onaj protest. To je Đinđićevo delo, on je ulio narodu tu novu energiju i prvi put nešto što nije organizovano već spontano. Sećaš se kako smo postepeno lomili zapadne medije koji nas u početku nisu podržavali. A prvih desetak dana bukvalno nas nekoliko stotina, skoro mogu sve da nabrojim poimence. I tu sam spominjjao Kimijevog oca Radeta Ajkulu Radosavljevića koji je sa ženom i dvoje dece bio od prvog dana. Tada sam rekao da sam doživeo ono o čemu sam maštao i da ne žalim da umrem. A onda režim igra na oslednju kartu i razotkriva Vuka Draškovića koji ubacuje klipove i sve to ruši u postdemonstracionom periodu, za samo apr meseci. E zbog toga će goreti u paklu jer je nešto najsvetije, jedan sponatani bunt slomio. Pored mene i par mojih prijatelja, jedini je Đinđić to ukapirao pa je zato i dao izjavu 5 oktobra da je ovaj dan veliki ne samo što je srušen Sloodan Milošević, već i što je konačno demaskiran SPO. Sada takvih SPO-a ima poprilično, mali ali mnogobrojni. Protiv svih se treba izboriti, ali je skoro isključeno da se to dogodi spontano i nerežirano sa strane. Pre svega što se jedan genije kao Zoran rađa jednom u milenijumu.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyNed Jan 14, 2018 11:03 pm

I dodao bih samo da po mojim političkim opredeljenjima Boško bi jedini mogao da dobije moj glas od srca, ali me neodoljivo podseća na Vuka (ne fizički) pa sam prilično rezervisan prema njemu.
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPon Jan 15, 2018 1:08 am

Jedina šansa da se AV skloni sa vlasti je jedna kolona! Jedna jedina za Beograd a možda i za parlamentarne izbore.

Ali sujeta političara je čudo. I muka mi je zbog toga.

Ako je to moglo da se uradi 2000.godine-DOS i 18 stranaka-ili 19 više se ne sećam, zašto ne bi moglo i sada? Pa kada padne AV da se osnivaju posebni odbornički i poslanički klubovi..i da se propagira svoj program.

Žao mi je što su Dveri ušle u priču sa Radulovićem. On je bio ministar u Vladi AV. Ne dopada mi se ni što se tu muva onaj ex radikal Todorović. Ali ostajem član Dveri, neću više nikada da menjam stranku.

A u Beogradu znam za koga ću glasati.brdski
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyUto Feb 13, 2018 12:17 pm

Sloba je sa svojim "rent a mitingaš" bio teški amater u odnosu na SNS .
Ovo je Batajnica ,juče

[You must be registered and logged in to see this link.]

Konvoj autobusa pun "sendvičara" ,koji džip batinaša i nema problema -"pobede " svuda .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptySre Feb 14, 2018 3:49 pm

Plašim se da će se fotografija izgubiti kao što se mnoge gube..U Ripnju je u četvrtak, kada je pijačni dan, sns delila besplatne pljeskavice!

Red je bio ogroman! Jad i beda. Ripanj je inače prigradska mesna zajednica na opštini Voždovac.

Takođe mi smeta što se samo priča o BG izborima..ok, meni su bitni jer sam iz Beograda..a šta je sa ovim ostalim opštinama u kojima su 4.03. izbori?

Čak su i na Fejsu i na Twitteru informacije šture.

Inače, nisam aktivna u ovoj predizbornoj kampanji. Iskreno, muka mi je od politike, ali znam da Gospodar MORA da ode...tako da ću glasati, neću bojkotovati izbore.

I opet se vraćam na Ripanj. Meštani imaju bašte, svinje, kokoške...nisu siromašni niti gladni..i ZAŠTO su stajali u redu za pljeskavicu koja košta oko 200 dinara, do 250?

Kakav smo mi to narod, da se prodajemo za jednu pljeskavicu, užas!

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptySub Feb 17, 2018 11:02 am

Ni u vreme Slobodana Miloševića nije nikada zabeležena baš toliko prljava kampanja ,kao ova koju SNS sprovodi za lokalne izbore u BG . 
Nastranu što su od Slobe pokupili patent za kolone autobusa sendvičara , džipove sa batinašima ,zloupotrebu medija , angažovanje smeća od novinara ,potplaćivanje gladnog i zaglupljenog naroda ,mahinacije sa biračkim spiskovima i korumpiranim izbornim komisijama ,ali da ovako bezobrazno i bahato troše pare naroda ,e to još nije viđeno .

Jedini ,ali jedini način da se ovima pošalje "poruka" je masovni narodni bojkot izbora .
To je jedini ,a nenasilni način . No bojim se da će se farsa nastaviti još godinama .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2018 1:08 pm

Ovo znači Vučić "Forever" .Mnogo mladih šera "glas za Vučića".


[You must be registered and logged in to see this image.]
Pride ,mrtvi će opet glasati.

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPet Mar 02, 2018 7:01 pm

Nikada skuplje i prljavije kampanje -naravno ,mislim na SNS . Da ne tupimo o tome kako će glasati mrtvi ,nepostojeći "Beograđani" ,i kako je GIK u stvari ,sastavljena od "njihovih" . 
Nikada svi dnevni listovi i televizije sa nacionalnom frekvencijom nisu imale toliko sramnih ,višesatnih pljuvačina ,kao ovoga puta . 
Ovo je zemlja bezakonja i diktature ,KPJ ,pa čak i "Slobin SPS" potpomognut "radikalima" nije toliko agresivno zatirao svaku slobodnu reč u zemlji .
Jer ,onda je bilo ,ipak ,i opozicije ,i medija koji se nisu dali ,po svaku cenu . 
Strahovito podaničku ,prljavu ulogu su imale i tkzv "javne ličnosti ",koje su u ogromnom broju prodale dušu za novac (što nije teško čak ni pratiti ,pratite li put novca ) 
Beograd je pretvoren u paradu neukusa i jeftine ,pučke zabave ,prostakluka i stupidnog jednoumlja .
Ono što je moglo spasiti Beograd ,je masovni bojkot izbora ,ali se to neće desiti . 
Ispada da najbolji slogan imaju meni mrske "Dveri" -"Da ovi odu, a oni se ne vrate "  ,međutim -ovi nisu otišli ,niti misle ,a i ovi i oni su se "vratili" maskirani u tkzv SNS ,koji je sigurna kuća za sav politički ološ od 30 godina unazad ,bez obzira na neku "ideologiju" .
Jedina ideologija je -prevara i pljačka ,a to im dobro ide ,čak odlično .
Zašto ? Jer je Srbija postala zemlja kojom vladaju maloumni ,pokvareni i opasni ,a tkzv "narod" se pokrio ušima i ćuti ,brinući isključivo za svoju bednu koricu hleba .
Ili beži iz zemlje -što ove nimalo ne zanima ,čak ih i raduje .
Njima ne trebaju mladi i školovani ,to nije njihovo "glasačko telo" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptySub Mar 03, 2018 10:31 pm

Kakav govor.Vućić se raspalio kao da će ispuniti obećano.(dobro ne dobi infarkt u lajvu)











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyNed Mar 04, 2018 1:58 pm





Ovo je jedan u nizu .... bice do uvece perja garantujem ...

Na biračkom mestu broj 66 na Zvezdari, MZ Novo Mirijevo 2, oko 11h došlo je do incidenta prilikom kog je fizički nasrnuto na glasača koji je ukazivao na vođenje paralelnog spiska od strane članova biračkog odbora. Glasač koji je zahtevao da se prekine sa vođenjem paralelnog spiska prvo je tražio da se prestane sa tim, zatim se obraćao predsedniku biračkog odbora, koji takođe nije reagovao, pa je zahtevao da se na biračko mesto pozove policija. Na zahteve da se pozove policija predsednik biračkog odbora ga je uhvatio za ruku i rekao “ja sam policija”. Na snimku koji je napravljen jasno se čuje članica biračkog odbora koja je vodila paralelnu evidenciju kako predsedniku biračkog odbora govori da joj je izvesni “Vlada tražio da to radi” što ukazuje da predsednik biračkog odbora ima saznanja o kojoj se osobi radi i da se nezakonito vođi dodatna evidencija birača.

Vođenje paralelnog spiska ukazuje da je došlo do povreda slobode izbora. Paralelni spiskovi se prave kao vid kontrole lica od kojih se očekuje glas za određenu listu, kako bi se kasnije mogli nagraditi, odnosno sankcionisati oni koji su glasali, odnosno izostali sa glasanja. Samim pravljenjem paralelnog spiska čini se krivično delo iz čl. 156. st. 3. Krivičnog zakonika za koje je zaprećena kazna zatvora do 5 godina.
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyNed Mar 04, 2018 4:22 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Po onome što se može čitati na društvenim mrežama ,konvoji autobusa "beogradskih glasača" su stigli još juče i smešteni su po kasarnama Vojske Srbije i školama . 
Iz Bora se može čuti da su stigli crni džipovi sa "ubeđivačima" .
Sa režimskih televizija se može čuti da su "napadani aktivisti SNS" na više mesta . A šta rade "grupe aktivista" na dan izbora ,čime se pa oni bave ? 
Koliko se može dalje čitati -uopšte nema "stranih posmatrača" na izborima ? 
Predugo da se nabraja . Srbija će već u 21 h čuti da je "velikom većinom" SNS pobedio u Beogradu . 
Jedina svetla tačka je da je do 14 h izašlo tek negde između 20 i 25 % glasača ,što je manje u odnosu na predhodne izbore ,no prerano je za zaključke ,jer je za očekivati da će izlaznost porasti posle "nedeljnog ručka " .Ako ne bi prešla 40 -45 % to bi bio dobar znak ,da se bar polovina Beograđana odlučila za bojkot ,a više nego divno bi bilo da SNS kandidat od izašlih ne dobije više od 40 % ,jer je za očekivati da će "njihovi" izaći u punom broju ,sve sa onima od 2000 rsd honorara + "fantoma" iz unutrašnjosti .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyNed Mar 04, 2018 5:20 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyNed Mar 04, 2018 5:26 pm

Kako nema stranih posmatraca bio ovaj Americki Ambasador Skot jos od jutros da prati regularnost glasanja, mislim da je bio na izbornom mestu Altina. booored
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyNed Mar 04, 2018 7:25 pm

Eugen Grafvajer ::
[You must be registered and logged in to see this image.]
E,baš tako .  top88










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyNed Mar 04, 2018 8:10 pm

Izbori još nisu ni završeni ,a već imamo "preliminarne rezultate" o procentu izašlih  .Gle čuda , baš svuda preko 52 % ,taman toliko koliko odgovara SNS ,a svima ostalima diže izborni prag na nekih najmanje 15 000 glasova . 
Verovatno ćemo noćas svedočiti još jednoj srpskoj sramoti ,licemernom "trijumfu" najgorih među najgorima ,koje "narod podržava" i "daje legitimitet" . 
Beograd je sada i službeno okupiran ,a time što nećemo gledati kako ovi ološi "seire" ,ništa se neće promeniti . 
Beograd nije bojkotovao ,izgleda da će proći decenije dok neko ne kaže za Prestonicu "Das ist Valter" .
edit : 
Iako se nije oglasio ni RIK ,ni CESID ,ni niko drugi ,ko je nadležan ,tv "Pink" i "Informer" već znaju,pre ,ponavljam ijedne zvaniče informacije , da je Vučić osvojio najmanje 45  % ,(a predviđaju i do 60 %,sa "koalicionim partnerima"  ) ,a ostali (Đilas 18 % ,Šapić  10 % ) i Dačić sa 6 % su jedini prešli cenzus . Zanimljivo -Preletačević Beli ,Ne davite Beograd i DJB/Dveri po 3,8 ,a Šešelj -2,1 % .
Čak i ta "nezavisna televizija" i ne krije svoju ulogu u svemu ,voditelji koriste izraz "mi" ??? 
Neviđeno .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyNed Mar 04, 2018 9:59 pm

A sad plačipičke izvolite kukati na fejsu i jadikovati na tviteru. Jer bilo bi za očekivati da Surdulica, Subotica, Vranje, Kragujevac i Kikinda izađu na ulice i ponište rezultate u vašem gradu. Dobro su Rumuni napisali onaj transparent - NISMO VAM MI SRBI.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPon Mar 05, 2018 11:37 am

ZoxZoja ::
A sad plačipičke izvolite kukati na fejsu i jadikovati na tviteru. Jer bilo bi za očekivati da Surdulica, Subotica, Vranje, Kragujevac i Kikinda izađu na ulice i ponište rezultate u vašem gradu. Dobro su Rumuni napisali onaj transparent - NISMO VAM MI SRBI.
A Srbi su pokazali totalni amaterizam u demokratskoj  borbi protiv režima ,i dali se "navući" na "divide et impera" .
Tako je 180 000 glasova "otišlo u vetar" . Evo:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ako se odbije ekstremna desnica i par bezveznjaka ,i ako se zanemari očajna kampanja "opozicije" (koja se uglavnom pljuvala među sobom ) elementarna matematika kaže -sa ovom "sićom" bi bar jedna lista bila u egalu sa SNS .
Ovako ,jedan DS je ostao ispod crte u BG ? Čemu onda da se nada "šire" ?
Da je bilo jedinstvene liste ,možda bi bilo i koja desetina hiljada glasova više od ljudi koji su uradili šta je trebalo -bojkotovali ove i ovakve izbore .
Pa pobogu...i Đilas ,Šapić ,Vuk Jeremić ,Čeda Jovanović i mnogi drugi su do juče bili u DS . Ne moraju da se vole ,ali moraju da i dalje dele iste demokratske vrednosti .
Ovako ,neki najavljani protesti su kontraproduktivni ,ukoliko ne bude najmanje 100 000 ljudi (a bojim se da neće biti )
Možda i nije za čuđenje ovako visok procenat SNS .Jeste činjenica da SNS nemilice troši pare u BG ,a obećala je Beograđanima još ekstremnije trošenje para za "grad" ,pa što i ne bi glasali ,kada polako postaju "država u državi" .

ps .Nikada mi neće biti jasno ,kako ovaj narod pamti kao kokoška ,pa u horu viče ono što im je SNS servirala ,parolu "žuta banda" ,a ne vidi da u svom vrhu SNS ima Vesića ,Kneževića , Krstića i mnoge druge ,do juče iz istog tog DS ??? Stupidno.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyUto Mar 06, 2018 10:46 pm

ZoxZoja ::
A sad plačipičke izvolite kukati na fejsu i jadikovati na tviteru. Jer bilo bi za očekivati da Surdulica, Subotica, Vranje, Kragujevac i Kikinda izađu na ulice i ponište rezultate u vašem gradu. Dobro su Rumuni napisali onaj transparent - NISMO VAM MI SRBI.

Ne, to ne očekujemo, bar moja porodica, moji prijatelji i ostali za koje znam da su glasali protiv sns-a i da nisu dali glas nebitnim, fantomskim listama.

Izbori su završeni. Gradom će vladati sns još četiri godine.

Niko nije najavio proteste.

GIK je saopštio konačne rezultate koji se malo razlikuju od rezultata IPSOS-a i ostalih agencija..

Da, razočarana sam. I ljuta što se nisu ujedinili makar u dve kolone-građanske opcije na jednoj, nacionalne na drugoj listi.

Kada su znali još mnogo pre izbora za fantomske glasače koji su na brzinu menjali prebivalište kako bi glasali za sns, zašto opozicione stranke tada nisu digle glas?

Na FB-u i Twitteru su obelodanjene sms poruke nekih sns-ovaca koji su nesvesno i priznali da su autobusima i kolima došli iz Vršca da glasaju.

Nepravilnosti nije bilo, rekao je predsednik GIK-a i možda je čovek u pravu..sve te nepravilnosti morale su da ostanu zabeležene u ZAPISNIKU o radu biračkog odbora kako bi imale pravno dejstvo i bile zakonski legitimne.

Pitam se ko su bili kontrolori na biračkim mestima ispred ozbiljnih opozicionih stranaka? Da li je bilo uopšte, da li je na bm bio po jedan član...da li su bili prvi put na izborima.

Odgovore na ova pitanja moraće da daju stranke..

Inače, Predsedništvo Dosta je bilo kompletno je sa Radulovićem podnelo ostavku.

Ostali predsednici stranaka još to nisu uradili i plašim se da to neće ni uraditi..čast izuzecima unapred..










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptySre Mar 07, 2018 10:35 am

MadamX ::
ZoxZoja ::
A sad plačipičke izvolite kukati na fejsu i jadikovati na tviteru. Jer bilo bi za očekivati da Surdulica, Subotica, Vranje, Kragujevac i Kikinda izađu na ulice i ponište rezultate u vašem gradu. Dobro su Rumuni napisali onaj transparent - NISMO VAM MI SRBI.

Ne, to ne očekujemo, bar moja porodica, moji prijatelji i ostali za koje znam da su glasali protiv sns-a i da nisu dali glas nebitnim, fantomskim listama.

...


Žao mi je što si se pronašla u mom postu. Nije bilo upereni ninakog konkretno. Ali bio mi je pun PIIIIP više i beoGradskih izbora i prenemaganja po fejsu kako su izbori nefer (a jesu bili nefer od početka) ali niko nije ni pomislio da išta uradi tim povodom. Konkretno uradi.

Da citiram stih iz jedne pesme iz epskih ciklusa (samo to i znamo da naprazno guslamo) - Ne dobi se carstvo na meku dušeku sve duvan pušeći. - tako nekako već.

A onda posle izbora opet prenemaganja kako nije bilo fer, kako nešto treba učiniti, kako ... ali ako je moguće da ja ne dižem PIIIP sa stolice i ako može neko drugi to da uradi. Rumuni možda? Iovako svako malo izađu na ulicu i naprave dar mar ne dajući svoja prava ili tražeći ono što im pripada. Pa kad su već u poslu nek završe i naše. Bukurešt ... Beograd ... pa počinje istim slovom bar.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptySre Mar 07, 2018 6:21 pm

Zoksi naslućuje se tvoja sve veća naklonost za komšije Rumune. Meni je to ok, ja više volim Mađarice ali svako nosi svoj krst. :sanke:

To da je bg sirotinja kriva za sirotinju van bg sam čuo puno puta. Dobra fora, što bi reko Raša Popov.

Jel nas ima još naivčina koji misle da se izborima bilo šta postiže i menja?










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptySre Mar 07, 2018 9:59 pm

Kica/Praja ::


Jel nas ima još naivčina koji misle da se izborima bilo šta postiže i menja?  
Apsolutno se slažem . Lepeza prevara ,prisile ,podmićivanja,zloupotrebe i infiltracije u sve državne organe ,lažni birački spiskovi ,sa potpunim onemogućavanjem bilo kakvog pravnog delovanja koje je SNS usavršio ,svake izbore čini besmislenim .
Jedino sredstvo kojim se ovo može promeniti ,a da nije nasilno je masovni bojkot i građanski otpor .
Nema više nijedne druge mogućnosti .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2018 12:25 am

E što volim kad moram da crtam. Još da sam se setila da uzmem od bratanca flomastere pa i da obojim možda bi bilo i jasnije.

Ebe mi se za izbore i mom selu a ne u Beogradu. Koja god gomna da dođu neće znati da urade ni osnovno na lokalu kao što je organizacija odnošenja smeća ili čišćenje snega. A svi misle da su se izborom za odbornika u MZ bilo kojih Pizdinaca (tu uključujem i najveće u Srbiji tj Prestonicu) automatski kvalifikovali za vođenje "visoke politike" i da bi bez problema mogli da vode i Imperiju (onu iz franšize SW).

Ono gore je bilo pod prvo. Pod drugo je sledeće:

Pun mi je PIIIIIP fejsbuk političara. Koji isto kao i oni izabrani znaju sve ali im je smor da se kandiduju ili angažuju u ičem. Znaju oni i kako ovi (a i oni pre njih i oni pre ovih) kradu ali ko će sad da se zamajava čuvajući Red i Zakon. Onda ne bi bilo vremena za fejs rasprave visokih moralnih kvaliteta i intelektualnih dometa. A kad izbori prođu onda su puni analiza, rešenja marke "general posle bitke" baš kao i mudrih saveta o ostavkama i prekomponovanju svih gubitničkih stranki bilo koje orjentacije. Neki idu tako daleko da čak u pravedničkom gnevu kritikuju čak i opciju za koju bi glasali samo da im eto nije bio smor da baš tog dana izađu na izbore.

Inače je reč i sasvim normalnim ljudima koji van predizbornog i postiizbornog ludila sasvim normalno zvuče.

Dakle zaboli me ko će da vlada Beogradom, Srbijom ili Pozdincima. Imam ja važnija posla. A što sam sve ovo pisala? Pa eto i ja moram negde da istresem svoju frustraciju a neću da smaram narod na FB. Tamo me ionako smatraju čudakom koji ne kaći citate, recepte, odbija da šeruje "amin" slike a trakalice u inboksu arhivira u kantu za smeće po kratkom postupku.

Jel dovoljno dobro nacrtano i obojeno?

Zoxy the Pikaso bez flomastera










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2018 2:05 pm

Slažem se sa Danijem da je krajnje vreme za organizovan i masovan bojkot ali sumnjam da je on izvodljiv jer imamo ljude poput čede, čanka, šutanovca, koji će poleteti na izbore kao iz topa ako im nešto obećaju za uzvrat.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyNed Dec 16, 2018 11:49 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]

otvorite link i pogledajte videa !

Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPon Dec 17, 2018 5:31 pm

Okano ::
[You must be registered and logged in to see this link.]

otvorite link i pogledajte videa !

Ovo što si stavila -neće doći ni do jedne TV stanice ili dnevnih novina u Srbiji . Ali zato glavni licemer lično i njegove podguzne muve se ne skidaju sa režimskih glasila gde od dželata prave žrtve i obrnuto .Naravno ,nažalost ima mnogo ljudi koji će im verovati ,i u nedostatku prave informacije ,i mogućnosti da se ona plasira , po Gebelsovoj formuli -laž će postati "istina" .
Jedina naša nada je u onoj narodnoj poslovici "Ničija nije gorela do zore" ,ili u onoj Andersonovoj bajci "Carevo novo odelo" ,jer smo već 90 tih videli potpuno isti šablon ,i jednom je došlo do "osvešćenja" .
"Ko se mača laća -od mača i pogine ",možda se našoj generaciji neće posrećiti da skoro vidimo kraj ovome ,ali je realno očekivati da će neke druge generacije podići "bunu" protiv ovolikih laži i neviđenog lopovluka sadašnje "vlasti" , ( koji je praktično ,"prošli" ,reciklirani režim ) i da će umeti da zatru svaku mogućnost da dotični "vaskrsnu" (što mi nismo uradili )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyUto Dec 18, 2018 11:57 am

Evo šta se zaista desilo u Lučanima (staje u 2 minuta) 

[You must be registered and logged in to see this link.]

A onda uporedite ovo sa onim što ste čuli na režimskim medijima . 

Nasilje ,krvnički nasrtaji na policiju ? Pa ko je ,i na osnovu čega uhapsio opozicionare ?
Nema odgovora ? 

Zbilja ...šta radi generalna sekretarka MUP(zvana "mafijaška kuma" )  i gomila džipova bez registracije (kao i gomila vozila sa registracijama drugih gradova ) na jednim lokalnim izborima u nekoj vukojebini ? 

Nema odgovora ? 
SNS je toliko razradio "izborni sistem" -prevarom, pretnjom ,korupcijom ,nasiljem da ni lokalni ,a kamoli neki drugi izbori nemaju nikakvog smisla .
Jedino rešenje je -bojkot .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyUto Dec 18, 2018 2:26 pm

Danubius ::
...

Jedino rešenje je -bojkot .

Jedino rešenje je REVOLUCIJA. I to krvava. Da se sledećih 50 godina svi prvo zapitaju zašto se kandiduju pa tek onda da se kandiduju.

Drugo rešenje je otići. I ne vraćati se sem za zadušnice. Jednom godišnje. A i to je mnogo.

Bojkot ludismeh ludismeh ludismeh










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPet Feb 08, 2019 7:44 pm

Posle raznih otimačina na lokalu ,SNS se dosetio kako će o trošku građana da bogato vodi kampanju za buduće izbore i da pri tome obuhvati svaku rupu u Srbiji .
Vučić će sa svojom svitom pod nazivom "Budućnost Srbije" da poseti sve okruge ,nekih 29 gradova ,a režimski mediji će da sve to isprate .
SNS to neće koštati ni dinara ,jer će SNS direktori i funkcioneri da doteraju zaposlene kao marvu da mu apaludiraju ,a "karavani sendvičara " se inače plaćaju iz budžeta .
Savršeno ,to se mora priznati .
Samo ,to znači apsolutno nefer kampanju i zakonsku zloupotrebu državnih funkcija i resursa ,pa pošto u ovakvim uslovima (medijska blokada ,manipulacija biračkim spiskovima )nikakva opozicija nema ama baš ni teoretsku šansu .
Jedini način odupreti se ovome,i jedina šansa je -apsolutni i totalni bojkot svih izbora .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyUto Feb 25, 2020 9:52 pm

Ovako je u svakom gradu ,a "uputstvo" je dao lično Šizoje na sednici GO SNS juče .
Toliko o "poštenim izborima" i poštovanju zakona u Srbiji . Jer NIKO nema pravo da vas pita za koga ćete glasati ,a još manje ima pravo da vas uznemirava u sopstvenoj kući. 
Crne trojke krstare Srbijom ,firmama , šalju SMS -ove ,zovu fonom....











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyUto Mar 03, 2020 9:00 pm

AV je najavio veliki broj "mladih, obrazovanih,pametnih" na listi SNS za ove izbore . 
Na danas održanoj sednici vrha stranke -rečeno je i koji će to biti "kadrovi .
Među prvih 5 -sin Isidore Bijelice ,Lav Pajkić . 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovaj salonski fašista ,Gebels u pokušaju je jako dobro poznat javnosti ,ako ni po čemu drugom, onda po moronskoj emisiji "Kontravizija" na Pinku .
Ja zaista ne znam koliko malouman treba biti -pa da za ovoga neko glasa da sedi u Skupštini ?
O ostalima da se i ne priča .
Bez "prvog mesta" na listi će ostati 10 gradonačelnika koji su se debelo napljačkali (što je dokazano -i nisu naravno nizašta odgovarali ,poput sina Tomislava Nikolića ) ,jer treba sad i neki drugi da se napljačkaju .
Šizoje i SNS zaista smatraju narod Srbije retardima.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPet Mar 06, 2020 9:50 pm

E -još ovo moram -pa više neću komentarisati ,jer je moj izbor BOJKOT .
Elem ,reciklirani radikali predali 50 000 "glasova" za samo 5 sati .Verovali ili ne -u redu se čekalo ,što sasvim očigledno implicira da se radi o ljudima iz javnih preduzeća i državne uprave -koji su naterani (za vreme radnog vremena .Nadalje -nepoznata maskirana lica već biju ne samo "opoziciju" nego i SPS -u Žablju recimo ,gde su teško povredili lokalne SPS zvaničnike metalnim šipkama,i uništili im materijal ,tj "glasove" .
Ni to nije bitno . Svima je poznat slogan ,i Šizojeve izjave o "mladim ,pametnim ,obrazovanim "...ali gle čuda? Svi dobro poznati moroni su opet na listi ,plus Vulini, Rističevići, Karići ,Draškovići ,Krkobabići ?
I ni to nije sve -na listi su pored Pajkića još opskurnije face -Branko Kockica ,Neda Ukraden ,Oliver Mandić ,Marina Tucaković ,neki levi ex košarkaši ,"kreatorke" itd ?
Pa ako iko normalan hoće da glasa za ove -samo napred "Za našu decu" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyUto Mar 24, 2020 9:37 pm

Apropo kampanje SNS "Za našu decu" Jednom i Ludi Velja ima pravo .



To je isto kao kada vrh nacističke stranke priča o "arijevcima" ,nadrasom plavih ,visokih ...a ono Adolf-prcmoljak ,Gebels-nakazni patuljak ,Gering i Borman -gojazni veprovi ,i da ne nabrajam dalje ,shvatate suštinu .
Ali je ona propaganda prošla itekako ,masovna histerija ,a bojim se da će i ova ,na isti sistem.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptySre Mar 25, 2020 12:13 pm

Dokle god je sitnih glodara iz opozicije, govnar će vladati. Svaki sitni pacov je željan 'leba bez motike a govnar je potkupio više od pola Srbije. Opozicionari, nađite jednog bez putera na glavi i neka Vas On predvodi, ovako ćete da se glođete oko koske koje vam govnr servira.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPon Apr 13, 2020 9:41 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Budite sigurni da će izbori biti raspisani čim se "pobedi korona" .
A ko je obezbedio (i raznosio) respiratore ,doveo Kineze i ostalo ? tongue










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPon Apr 13, 2020 10:19 pm

Danubius ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Budite sigurni da će izbori biti raspisani čim se "pobedi korona" .
A ko je obezbedio (i raznosio) respiratore ,doveo Kineze i ostalo ? tongue

Kome su se vratili gasterbajteri? Ko nije hteo da ih pusti u Srbiju ali je eto morao jer poštuje Ustav? Kome se to pojavilo 300.000 glasača koje je mogao da falsifikuje samo da su ostali tamo gde su bili?

:smajlikojisezlobnosmeje" :smajlikojisejošzlobnijezlobnosmeje:










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPon Apr 20, 2020 8:44 pm

Da se ovde zabeleži :
PRVI sam se setio slogana za buduće izbore ,za sve one koji su protiv SNS :

#ostanikodkuce










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyUto Maj 19, 2020 8:40 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

...i tu nema šta da se doda.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyUto Maj 26, 2020 10:55 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tih 157 su SNS .Upravo kako čovek kaže -ovi nas smatraju moronima ?
Da .Smatraju.
I da -90 % "glasača" neće ovo ni konstatovati.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyČet Maj 28, 2020 11:07 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nebitno fizičke ....moralne .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPet Maj 29, 2020 11:12 pm

Kolika fekalija trebaš da budeš za ovo?











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyČet Jun 04, 2020 11:10 pm

Zašto BOJKOT ?
Pa zbog dokazanih nedela i pljački SNS :

1) KRUŠIK,
2) JOVANJICA,
3) SAVAMALA,
4) HELIKOPTER,
5) NAPLATNA RAMPA,
6) DOKTORAT(I),
7) MEGATREND,
😎 OLIVER IVANOVIĆ,
9) RUSKI ŠPIJUN,
10) PKB,
11) RTB BOR,
12) JELENA MARJANOVIĆ,
13) BEOGRAD NA VODI,
14) GLAVNA ŽELEZNIČKA STANICA,
15) ŽELEZNICE SRBIJE,
16) TRG REPUBLIKE,
17) POPLAVE 2014.,
18) KOSOVO,
19) LIČNA KARTA,
20) STANOVI U BUGARSKOJ,
21) KAFANA NA KOPAONIKU,
22) JUTKA,
23) PALJENJE KUĆE NOVINARA,
24) LUČANI,
25) MITROVIĆEV SIN,
26) IZBORNE KRAĐE,
27) MALA MATURA,
28) MIGRANTI,
29) GONDOLA,
30) METRO,
31) JELKA,
32) KANTRIMEN,
33) ODSLUŽENJE VOJSKE ZA 15 DANA,
34) KOFERČE,
35) VALJEVSKA GRAČANICA,
36) KRAĐA BEBA,
37) ISKAZIVANJE ZAHVALNOSTI U VIDU POKLONA VREDNOSTI DO 462 EVRA,
38) AFLATOKSIN 2013.,
39) MHE,
40) NAJSMEŠNIJI VIRUS I ŠOPING U MILANU,
41) MITING U KRUŠIKU 6.3. I PREDAJA IZBORNE LISTE - PRVI SLUČAJ VIRUSA 1.3.,
42) PROGRAM OBAVEZNE I PREPORUČENE IMUNIZACIJE STANOVNIŠTVA, 6.5.2020.,
43) DVA MILIONA EVRA SZO
44) MILIONSKI POSLOVI PORODICE KISIĆ SA JAVNIM PREDUZEĆIMA,
45) IVANA BODROŽIĆ,
46) PALJENJE KUĆE PREDSEDNIKU SINDIKATA U VOJSCI SRBIJE,
47) zapošljavanje na naplatnim rampama članova SNS
48) Šreder (podrška)
49) Toni Bler (savetnik)
50) KUPOVINA GLASOVA OPRANIM NOVCEM
51) Davanje novca Klintonu za kampanju
52) Davanje pozivnog broja Kosovu
53) ZLOUPOTREBA DECE U POLITIČKE SVRHE
54) IZBEGAVANJE DUELA
55) ЗАБРАНА ОДЛАСКА НА ЛИТУРГИЈУ
56) РЕСПИРАТОРИ КАМПАЊА У ВРЕМЕ ВАНРЕДНОГ СТАЊА У НОВОМ ПАЗАРУ
...Povecanje duga sa 15,3 milijarde evra na 26,uskoro 32. Najniza kumulativna stopa rasta bdp proteklih 7 godina u Evropi, prvi po korupciji, na granici siromastva 1800 000 Srba, 350 000 na minimalcu, rasprodaja drzavne imovine:aerodrom, Beograd na vodi, PKB, Sartid, RT Bor... Krsenje Ustava i zakona Srbije potpisivanjem Briselskih sporazuma.

Šta još treba ,pobogu ? jbt










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPet Jun 05, 2020 8:43 am

E moj Šefe. Berem jagode pored žene koja je penzioner (porodični, još nema uslov za svoju) i slušam šta priča ženici sa druge strane. Onako prepričano - "Nije ni sad baš dobro ali je bolje nego pre. ON se bar trudi, radi nešto. Ako uspe što je obećao da nam za 3-4 godine penzija bude 900 evra treba stope da mu ljubimo". Kako sam uspela da očutim i ne kažem joj da je budala nemam pojma. Dalaj Lama da mi traži da mu održim seminar o samokontroli. I ti hoćeš da toj Radmili objasniš zašto BOJKOT?

Scena druga. Vraćam se sa pomenutog branja jagoda. Malo pre kuće (susedna ulica) vidim poznatu poselušu i jednog tipa kako pričaju sa dvoje ljudi (pred njihovom kapijom) Drže neki spisak. Odmah mi bilo jasno da su u "kampanji" mada nisu nosili one čuvene bele kurton jakne.
Srećom pa sam bila u kupatilu kad su došli kod nas da pitaju "Hoćemo glasati za Vučića". Gospođa Senior im je rekla da će razmisliti. Da sam im ja izašla mislim da bi još slušali izliv besa koji nikako da provali iz mene. Da ih pripitam za to kome su zabranjivali povratak u zemlju. Koga su proglašavali bioteroristom i koga su hteli u konc logor da smeste. Inaće taj muški što radi tu kampanju od vrata do vrata je mašinski inženjer (bio šef u firmi gde sam radila) bivši direktor lokalnog Komunalnog.

Kad sam se ohladila shvatila sam da sam na "crnoj listi" verovatno. Jer prebrzo su došli do nas. Bar 3-4 kuće još su imali da "odrade" da idu redom. Uz to skrenuli su u moju ulicu a nisu nastavili pravo tom u kojoj sam ih srela. Mogla bih da se kladim da imaju spisak onih za koje znaju da nisu njihovi i da bukvalno pokušavaju da nas zastraše tim dolascima i "pitanjima". Snajka mi kaže da su kod nje već 2-3 puta bile neke jedva punoletne balavice da ih pitaju hoće li izaći uopšte na izbore. Što mi govori da ZNAJU da ona nikad ne izlazi a i da Građanku Punoletnu (stariju bratanicu) ubede da izađe i da glasa za njih.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPet Jun 05, 2020 12:09 pm

Ljudi, mi necemo izaci na izbore ali ce jedna ogromna cifra jadnika izaci. Da, cujem i ja taj rezon kako on bar nesto radi, kako misli na penzionere dao nam 4ooo dinara pa sto evra... Tuga. A jos veca je tuga sto Srbija nema opoziciju. I ono malo jada se rasipa i dolaze u konflikt. Mislim da smo najebali. Dijagnoza ce ostati da nas zajebava i dalje neukusno glumeci Marsala.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptySub Jun 06, 2020 11:39 pm

Samouka ::
Ljudi, mi necemo izaci na izbore ali ce jedna ogromna cifra jadnika izaci. Da, cujem i ja taj rezon kako on bar nesto radi, kako misli na penzionere dao nam 4ooo dinara pa sto evra... Tuga. A jos veca je tuga sto Srbija nema opoziciju. I ono malo jada se rasipa i dolaze u konflikt. Mislim da smo najebali. Dijagnoza ce ostati da nas zajebava i dalje neukusno glumeci Marsala.
Više nego očigledno .NAŠ bojkot  je propao .
Ovi POKS ,SRS ,Zavetnici i ostala žgadija je njegova kvazi "opozicija" . "Dosta je bilo" , "Pokret slobodnih građana" ,"Ujedinjena demokratska Srbija" ,koji će ići na izbore ,.ama baš ništa neće moći da učine u Skupštini .
A taman i da imamo jaku opoziciju -pa već dva puta su pokrali izbore ,a ovoga puta će biti još lakše .RIK je "njihov" ,mediji su njihovi -nema nade. Sem eto što će pravi ljudi bojkotovati ,a to je nedovoljno .
700 000 "članova stranke" + najmanje 1 500 000 mrtvih i "kosovara" +"dijaspora" -glasali ne glasali ,isto je .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptySre Jun 10, 2020 6:34 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptySre Jun 10, 2020 8:50 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPon Jun 15, 2020 9:31 am

Mi iz Vojvodine smo fini ljudi. Ćutimo, trpimo ... dok nam ne pukne štranjka pa izvadimo brisu. Slovaci su jedan od školskih primera tog mentaliteta. Mirni, radni, lojalni građani. I velike patriote. Al im dopizdilo pa to pokazali

[You must be registered and logged in to see this image.]










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPon Jun 15, 2020 7:37 pm

ZoxZoja ::
Mi iz Vojvodine smo fini ljudi. Ćutimo, trpimo ... dok nam ne pukne štranjka pa izvadimo brisu. Slovaci su jedan od školskih primera tog mentaliteta. Mirni, radni, lojalni građani. I velike patriote. Al im dopizdilo pa to pokazali

[You must be registered and logged in to see this image.]


Meni se taj mentalitet mnogo dopada. Nekakva pitomost i lakoca u svemu uliva mir u coveku. Volim taj mentalitet, bila sam u Kuli, Crvenki i Sidu, dovoljno sam osetila i videla. Mirniji zivot, bolje reci laganiji, jedna divna nonsanlantnost koja pleni, naravno i gostoljubivost.

A izbore... ebo izbore.Ja ne izlazim,ima mnogo onih koji su zadovoljili sve svoje potrebe sa sto evra.... Nazalost, mislim da je bitka izgubljena jer nema opozicije.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPon Jun 15, 2020 9:28 pm

Kao i svuda .

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPon Jun 15, 2020 9:37 pm

ZoxZoja ::
Mi iz Vojvodine smo fini ljudi. Ćutimo, trpimo ... dok nam ne pukne štranjka pa izvadimo brisu. Slovaci su jedan od školskih primera tog mentaliteta. Mirni, radni, lojalni građani. I velike patriote. Al im dopizdilo pa to pokazali

[You must be registered and logged in to see this image.]

Voša Forever . I ako bi mogla ikako ..."nezavisna" ,molićemo fino .
A što se izbora tiče -sve je jasno .
Možda da uguramo Čanka i "Ujedinjenu Vojvodinu" u Skupštinu ,čisto da ima ko od "našeg sveta" .
Bez naravno ikakve nade da će šta bitno promeniti-nažalost .
Ali da bar ima ko da odgovori kada "laju kere" . zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptySre Jun 17, 2020 6:50 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptySre Jun 17, 2020 9:15 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Da nas je dovoljno -mogli bi da sviraju sa "izborima" Kao nikada ,vlast je stvorila i sebi i "lažnu opoziciju" ,tako da -lični bojkot će biti pitanje časti svakog pojedinca .
Šta više reći o "demokratskim izborima" ,kada se svet zgražava nad stepenom korupcije glasača, pritiscima ,nezakonitim radnjama ,kampanjom koja se sprovodi na "režimskim medijima" itd?
Pa REM je ,potpuno protivzakonito ,zabranio (plaćene ) spotove koji pozivaju na bojkot ?
Glupi narode -pravo glasanja nije ZAKONSKA OBAVEZA ,nego vaša slobodna demokratska volja ,koju vam garantuje (ma kakav bio) Ustav Srbije !










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptySre Jun 17, 2020 9:24 pm

Danubius ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Da nas je dovoljno -mogli bi da sviraju sa "izborima" Kao nikada ,vlast je stvorila i sebi i "lažnu opoziciju" ,tako da -lični bojkot će biti pitanje časti svakog pojedinca .
Šta više reći o "demokratskim izborima" ,kada se svet zgražava nad stepenom korupcije glasača, pritiscima ,nezakonitim radnjama ,kampanjom koja se sprovodi na "režimskim medijima" itd?
Pa REM je ,potpuno protivzakonito ,zabranio (plaćene ) spotove koji pozivaju na bojkot ?
Glupi narode -pravo glasanja nije ZAKONSKA OBAVEZA ,nego vaša slobodna demokratska volja ,koju vam garantuje (ma kakav bio) Ustav Srbije !

Mislim da sam još uvek član LSV. Učlanio sam se '97. il' neke tamo.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPet Jun 19, 2020 6:17 pm

Momci iz Bečkereka. Čitav opus im je dobar. Ovih nekoliko zadnjih su u malo veselijem ritmu ali rani opus je crn da crnji ne može biti. Toplo preporučujem u svakom slučaju.











Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptyPet Jun 19, 2020 8:18 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zato.... flipp

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 EmptySub Jun 20, 2020 6:07 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI    IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI  - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
IZBORI (REFERENDUMI ) u SRBIJI
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
»  Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???
» IZBORI ZA MIS
» IZBORI MONTENEGRO
» Izbori u Hrvatskoj :)
» IZBORI U BIH -promene ili status quo ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: