DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Psiho testovi

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Psiho testovi   Pon Mar 10, 2014 8:11 pm

First topic message reminder :

URADITE OVAJ TEST VRLO JE ZANIMLJIV
( ako ga negde ima, brsite temu )

Test 1
Kod kuce ste i istovremeno se desava sledecih 5 stvari koje zahtevaju
vasu paznju:
1 - Zvoni telefon
2 - Vase dete place
3 - Neko vam zvoni na vrata
4 - Rasirili ste ves napolju, a pocinje da pada kisa
5 - Ostavili ste otvorenu slavinu, a voda pocinje da prelazi ivicu
sudopere

Kojim redosledom resavate  ove probleme?

Zabelezite na komadu papira vas redosled - oznacavajuci ih brojevima, a
zatim prekontrolishite vashe rezultate!!

URADITE TO! REZULTATI SU ZAISTA VRLO ZANIMLJIVI.....
A rezultte cu vam dati posto vecina uradi test zlz

Kod mene je sledecei redosled
2,5,3.1,4
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
zoran1970
Mejac
Mejac

Godina : 48
Datum upisa : 03.09.2011

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Pon Mar 17, 2014 9:20 pm

[quote="Kijara-brm"]1. automobil sa visokim performansama i svom dodatnom opremom 
2. dizajnersko remek-delo sa blestavom sasijom-
3. automobil kao statusni simbol sa odgovarajucom cenom-a što ne bi moglo
4. sve dolazi u obzir samo da ide 

4.  55555  i da se sedišta obaraju  smehsmeh 

Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Uto Mar 18, 2014 8:39 am

Astra ::

PS
Dusice sta fali da mastas....a u masti sigurno ne bi juga 45 zamislila...tako da bar u masti moze da se fantazira.

Ebo vas drvene...nisam ni ja oblak tip...ali fino kaze ZAMISLI AUTO SNOVA...i meni je bitno da je ispravan auto...jeste da je ljepse za duze putovanje,nesto udobnija limuzina...ali ako cu vec da mastam...daj nesto ludo...ja bi Dusici i Daniju dala po (polovnu) peglicu ili trabanta...pa nek se vozaju.

Ne znam Astra zasto se obracas meni i to u dva posta ?
Niti sam resavala test, niti se izjasnjavala. Rekoh na samom pocetku da ja necu resavati testove, kako ne bi bilo da biram odgovore jer imam resenja.

Danubius ::

A za Dusicu ne brini -ta ima vozni park ,i to "sa visokim performansama" ,mozda žena samo neće da se *fali .
Ostajem pri 4 !
Dani, nema potrebe da me branis  smehsmeh 
I tebi preporuka citaj ko sta pise  :rlol: :rlol: :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 58
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Uto Mar 18, 2014 8:44 am

Hahhaha,izvini Dusice,a fino sma rekla Zoxy da mjenja avatar...ne znam sigurno sto,ali taj avatar me asocira na tebe i ne gledajuci ko je pisao,okrenem sve lijepo na tvoju adresu...znaci,sve ovo ide na adresu Zoxy,a tebi jos jednom IZVINi.Povrsnost mi inace nije karakteristika....hahaha,ali taj avatar me zbunio skroz da cak nisam razmisljala ni to da si rekla da neces rjesavati testove.
Dusiceeeeeeeeeee.... jakog 

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Uto Mar 18, 2014 8:45 am

Znala sam da je sesir na avataru, kriv za sve  smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Uto Mar 18, 2014 8:51 am

RESENJE:
Karakteristike koje ste zamislili da ima vas automobil otkrivaju osobine koje vas privlace kod suprotnog pola.

1. automobil sa visokim performansama i svom dodatnom opremom - Vasa siroka lepeza ukusa moze se ciniti pomalo nedoslednom jer vas podjednako privlaci lepota i ljubaznosti, sarm i duhovitost i sofisticiranost. Sve to vam omogucava da pravilno procenite dobre strane partnera i uporedite ih pre nego sto se odlucite.

2. dizajnersko remek-delo sa blestavom sasijom - Nema sumnje da je spoljni izgled kljuc do vaseg srca. Ne radi se o tome da zelite da nadjete nekoga ciji vam se izgled dopada, vi zelite i da se pravite vazni pred drugima. Ovaj izraziti naglasak na spoljasnosti znaci da vam se moze desiti da zavrsite po onoj staroj: Spolja gladac, iznutra jadac...

3. automobil kao statusni simbol sa odgovarajucom cenom - Drustveni polozaj i finansijski uspeh za vas su kljucne vrednosti i to isto vazi i za izbor vasih partnera. Ambicija sama po sebi nije tako losa, ali vasem partneru se mozda nece dopasti da bude samo jos jedna u nizu vasih stepenica ka uspehu.

4. sve dolazi u obzir samo da ide - Zadovloljni ste skoro bilo kim ko ispunjava najminiamlnije uslove, sto vas cini otvorenom, pomirljivom osbom punom razumevanja. Ne ocekujete od drugih da ispunjavaju vase snove. Ali kad malo bolje razmislite, moze znaciti da ni drugi ne ocekuju mnogo od vas.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 38
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Uto Mar 18, 2014 9:11 am

1. automobil sa visokim performansama i svom dodatnom opremom - Vasa siroka lepeza ukusa moze se ciniti pomalo nedoslednom jer vas podjednako privlaci lepota i ljubaznosti, sarm i duhovitost i sofisticiranost. Sve to vam omogucava da pravilno procenite dobre strane partnera i uporedite ih pre nego sto se odlucite.  
--------------
E jesam komplikovana..  bom ...
btw-imam i ja šešuar...  lol! ...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Sre Mar 19, 2014 12:50 pm

Jednog subotnjeg popodneva, iz lencarenja i sanjarenja u svom
domu trgao vas je zvuk zvona na vratima. Kada otvrorite vrata,
ceka vas neverovatno iznenadjenje - dvojica glasnika iz zivoti-
njskog sveta dosli su da vam donesu vesti o vasoj buducnosti.
Ali nakon sto procitate njihove poruke videcete da sadrze veo-
ma razlicite prognoze o onome sto vas u buducnosti ocekuje .
Jedna od zivotinja donela je pismo koje vam prorice srecu i za-
dovoljstvo u zivotu, druga najavljuje samo nesrecu i ocajanje.
Koja je od dole navedenih zivotinja donela dobre vesti a koja
zle slutnje? (Odaberite razlicitu zivotinju za svaku od ove dve mogucnosti.)

1. Tigar
2. Pas
3. Ovca
4. Papagaj
5. Kornjaca
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Sre Mar 19, 2014 12:53 pm

Hajdemo na putovanje kroz nase detinjstvo i kroz svet uzbudjenja i zabave.
Odgovorite na sledeca pitanja

1.Usli ste na glavnu kapiju zabavnog parka.Tacno ispred vas stoji veliki tobogan.Red za karte je suvise dugacak, koliko dugo cekate da bi ste se vozili

2.Konacno je dosao red na vas.Sad se vozite strmoglavom brzinom.Kakva osjecanja ta brzina izaziva u vama

3.U trenutku najveceg uzbudjenja sine se sunovracuju nadole, pravo u bazen.Vas vagoncic prolazi kroz oblak kapljica vode i vi ste potpuno isprskani.Sta kazete ili viknete u tom trenutku

4.Sada ste odlucili da odete na vrtesku.U toku voznje, iz nepoznatog razloga bas konjic koga vi jasete pokvari se i stane.Koje rijeci upucujete konjicu

5.Vasa voznja na toboganu bila je uzbudljiva, ali mogla je biti i bolja.Kada biste vi projektovali tobogan-kakav bi on biokAKVU BISTE STAZU SMISLILI-OPISITE RIJECIMA.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Sre Mar 19, 2014 12:54 pm

tigar za srecu a papagaj za nesrecu

------------------------------------
1.vjerovatno necu cekati ....uvijek se mogu vratiti kad bude manji red
2.prvo strah
3.ovo je super
4.pa da...znala sma da sam ti preteska...idem naci nekog slona da me povuce,hahahha
5.posto ne volim nagla poniranja,ja bih izvela vise krivina ali i prolazak kroz razne prostorije...svemir,ocean,kisnu sumu....

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

Godina : 57
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Sre Mar 19, 2014 1:29 pm

TEST 1.
... SREĆA - PUPPY...
... SHIT HAPPEN'S - ARA...

1.Usli ste na glavnu kapiju zabavnog parka.Tacno ispred vas stoji veliki tobogan.Red za karte je suvise dugacak, koliko dugo cekate da bi ste se vozili

... toliko, koliko treba...

2.Konacno je dosao red na vas.Sad se vozite strmoglavom brzinom.Kakva osjecanja ta brzina izaziva u vama

... ushićenje, radost...

3.U trenutku najveceg uzbudjenja sine se sunovracuju nadole, pravo u bazen.Vas vagoncic prolazi kroz oblak kapljica vode i vi ste potpuno isprskani.Sta kazete ili viknete u tom trenutku

... sastavni deo programa...

4.Sada ste odlucili da odete na vrtesku.U toku voznje, iz nepoznatog razloga bas konjic koga vi jasete pokvari se i stane.Koje rijeci upucujete konjicu

... šta 'e pičko, smrz'o si se???

5.Vasa voznja na toboganu bila je uzbudljiva, ali mogla je biti i bolja.Kada biste vi projektovali tobogan-kakav bi on biokAKVU BISTE STAZU SMISLILI-OPISITE RIJECIMA.

... bez truckanja, samo : gore-dole, levo-desno, par lupinga (mora da se oseti sila G) i na kraju jedna lepa blaga uzbrdica bez naglog kočenja...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Sre Mar 19, 2014 8:10 pm

Auuu...Johni...bices odusevljen rezultatima testa zlz  ( ili ti je test poznat...mada ne verujem da bi se ti sluzio time)...ali da sacekamo do sutra.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Sre Mar 19, 2014 8:18 pm

1.Usli ste na glavnu kapiju zabavnog parka.Tacno ispred vas stoji veliki tobogan.Red za karte je suvise dugacak, koliko dugo cekate da bi ste se vozili.

..nekoliko minuta,nikako ne volim redove..idemo dalje,vraticu se  kad ne bude reda..

2.Konacno je dosao red na vas.Sad se vozite strmoglavom brzinom.Kakva osjecanja ta brzina izaziva u vama.

..mucninu,sad sam ovde sela i vise nikad..

3.U trenutku najveceg uzbudjenja sine se sunovracuju nadole, pravo u bazen.Vas vagoncic prolazi kroz oblak kapljica vode i vi ste potpuno isprskani.Sta kazete ili viknete u tom trenutku.

....uuu hebote..

4.Sada ste odlucili da odete na vrtesku.U toku voznje, iz nepoznatog razloga bas konjic koga vi jasete pokvari se i stane.Koje rijeci upucujete konjicu.

..previse su te koristili...moras kod majstora..

5.Vasa voznja na toboganu bila je uzbudljiva, ali mogla je biti i bolja.Kada biste vi projektovali tobogan-kakav bi on bio ,kAKVU BISTE STAZU SMISLILI-OPISITE RIJECIMA.

..ne bih ja tu nista menjala..
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Čet Mar 20, 2014 8:52 am

dusicaa ::
Jednog subotnjeg popodneva, iz lencarenja i sanjarenja u svom
domu trgao vas je zvuk zvona na vratima. Kada otvrorite vrata,
ceka vas neverovatno iznenadjenje - dvojica glasnika iz zivoti-
njskog sveta dosli su da vam donesu vesti o vasoj buducnosti.
Ali nakon sto procitate njihove poruke videcete da sadrze veo-
ma razlicite prognoze o onome sto vas u buducnosti ocekuje .
Jedna od zivotinja donela je pismo koje vam prorice srecu i za-
dovoljstvo u zivotu, druga najavljuje samo nesrecu i ocajanje.
Koja je od dole navedenih zivotinja donela dobre vesti a koja
zle slutnje? (Odaberite razlicitu zivotinju za svaku od ove dve mogucnosti.)

1. Tigar
2. Pas
3. Ovca
4. Papagaj
5. Kornjaca

Evo resenja....

Zivotinje - glasnici u ovoj prici upravo odgovoaraju vasem shvatanju one vrste ljudi koji vam mogu doneti radost i bol.

Tigar

Dobre vesti: Smatrate da biste bili najsrecniji sa ambicioznim i snaznim partnerom, koji ima nepopustljivu zelju da vlada.

Zla sudbina: Uzasavate se buducnosti sa uobrazenim, tiranskim partnerom koji se sepuri okolo kao gospodar dzungle i rezi na svaki nagovestaj podele kucnih poslova.

Pas

Dobre vesti: Bespogovorna odanost i apsolutna vernost osobine su koje najvise cenite kod svog partnera.

Zla sudbina: Vi se nikako ne mozete uskladiti sa onima koji zele svakome da ugode i plase se onoga sto bi drugi mogli da pomisle.

Ovca

Dobre vesti: Srecnu buducnost vidite sa partnerom koji ce sa puno topline brinuti o vama.

Zla sudbina: Plasite se da biste mogli zavrsiti sa dosadnom osobom vezanom za kucu koja se zadovoljava time da svaki dan provede na istom starom pasnjaku.

Papagaj

Dobre vesti: Najvise bi vam odgovarala pricljiva, zabavna osoba koja zna kako da vas nasmeje.

Zla sudbina: Nista vas ne bi vise nerviralo od brbljivog lenjivca koji je alergican na svaku vrstu rada.

Kornjaca

Dobre vesti: Vas idealni partner je ozbiljan, stabilan, i uvek uz vas
kada vam je potreban.

Zla sudbina: Mogucnost da provedete zivot sa uzasavajuce sporim, tromim partnerom predstavlja vasu najstrasniju nocnu moru.
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Čet Mar 20, 2014 8:55 am

dusicaa ::

Rešenje:
1.Vrijeme koje provodite cekajuci u redu otkriva koliko vremena posvecujete, ili biste zeljeli da vas partner
posveti predigri.

2.Ono sto osjecate dok se vozite otkriva kako se osjecate dok vodite ljubav.

3.Po Jungu, voda je simbol izvora zivota.
Rijeci koje ste izgovorili u trenutku kad se tobogan sjurio u vodu govore o tome sta biste rekli na vrhuncu sexualnog cina.

4.U psihologiji konj je simbol muskosti.
Rijeci koje ste uputili pokvarenom pastuhu jesu rijeci koje biste uputili sebi li partneru ako niste na visini zadatka.

5.Vasa zamisao idealnog tobogana ukazuje na vasu viziju savrsenog sexa.
Usponi i padovi tobogana su metafora bura i zatisja u vodjenju ljubavi.
[/b]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Čet Mar 20, 2014 12:50 pm

Lakota ::

1.Usli ste na glavnu kapiju zabavnog parka.Tacno ispred vas stoji veliki tobogan.Red za karte je suvise dugacak, koliko dugo cekate da bi ste se vozili.

..nekoliko minuta,nikako ne volim redove..idemo dalje,vraticu se  kad ne bude reda..

2.Konacno je dosao red na vas.Sad se vozite strmoglavom brzinom.Kakva osjecanja ta brzina izaziva u vama.

..mucninu,sad sam ovde sela i vise nikad..

3.U trenutku najveceg uzbudjenja sine se sunovracuju nadole, pravo u bazen.Vas vagoncic prolazi kroz oblak kapljica vode i vi ste potpuno isprskani.Sta kazete ili viknete u tom trenutku.

....uuu hebote..

4.Sada ste odlucili da odete na vrtesku.U toku voznje, iz nepoznatog razloga bas konjic koga vi jasete pokvari se i stane.Koje rijeci upucujete konjicu.

5.Vasa voznja na toboganu bila je uzbudljiva, ali mogla je biti i bolja.Kada biste vi projektovali tobogan-kakav bi on bio ,kAKVU BISTE STAZU SMISLILI-OPISITE RIJECIMA.

..ne bih ja tu nista menjala..

Rešenje:
1.Vrijeme koje provodite cekajuci u redu otkriva koliko vremena posvecujete, ili biste zeljeli da vas partner
posveti predigri.

2.Ono sto osjecate dok se vozite otkriva kako se osjecate dok vodite ljubav.

3.Po Jungu, voda je simbol izvora zivota.
Rijeci koje ste izgovorili u trenutku kad se tobogan sjurio u vodu govore o tome sta biste rekli na vrhuncu sexualnog cina.

4.U psihologiji konj je simbol muskosti.
Rijeci koje ste uputili pokvarenom pastuhu jesu rijeci koje biste uputili sebi li partneru ako niste na visini zadatka.

5.Vasa zamisao idealnog tobogana ukazuje na vasu viziju savrsenog sexa.
Usponi i padovi tobogana su metafora bura i zatisja u vodjenju ljubavi.

...ahaaa..znaci,predigra kratko,a muka mi dok se seksamo  smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Čet Mar 20, 2014 1:00 pm

Lakota ::

Meni je ova tvoja izjava vrh  top88 :prolece : 
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Čet Mar 20, 2014 2:05 pm

..da znas.. smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Pon Mar 24, 2014 11:41 am

Hahhaha,izvini Dusice,a fino sma rekla Zoxy da mjenja avatar...ne znam sigurno sto,ali taj avatar me asocira na tebe i ne gledajuci ko je pisao,okrenem sve lijepo na tvoju adresu...znaci,sve ovo ide na adresu Zoxy,a tebi jos jednom IZVINi.Povrsnost mi inace nije karakteristika....hahaha,ali taj avatar me zbunio skroz da cak nisam razmisljala ni to da si rekla da neces rjesavati testove.
Dusiceeeeeeeeeee.... jakog 

Fuck, gdje ovu temu propustih! hahahahahahahahahhahahaha

Sad bi Nut rekla:

..Potisnuti sadrzaji..pa , sta cu sa tim..?
Kako to objasniti sada..onako kratko..Recimo,Ona je ljubomorna na jednu od saradnica svog poslodavca..I redovno zaboravlja da je pozove ,na sastanke.A kada joj se skrene paznja na to,ona jednostavno govori i da je zaboravila ..
Dakle,ona nikada, ne priznaje ,cak ni samoj sebi ,pravi razlog svoga propusta..

Mnogi ljudi sasvim pogresno precenjuju ulogu voljne moci i misle da njihovim umovima ne moze da se dogodi nista sto oni sami predhodno ne odluce i sto nije njihova namera..

Trebalo bi da naucimo da pazljivo pravimo razliku izmedju namernih i nenamernih sadrzaja naseg uma ...Prvi poticu iz ego-licnosti ,a ,ovi drugi iz vrela koje nikako nije istovetno sa egom ..vec je njegova druga strana..I upravo ta druga strana ,navodi ''NJu'',da zaboravi, da posalje poziv..

E takooooo..

Rezultati "testa" by Nutela hahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Pon Mar 24, 2014 12:45 pm

A sta bi Nutela rekla na ...ja se samo salim....lavju ja vas sve....zivo me zanima.

.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Pon Mar 24, 2014 12:47 pm

A sta bi Nutela rekla na ...ja se samo salim....lavju ja vas sve....zivo me zanima.

No, no se ljutiti, primiti  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 
Nazad na vrh Ići dole
zoran1970
Mejac
Mejac

Godina : 48
Datum upisa : 03.09.2011

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Pon Mar 24, 2014 9:41 pm

AstrinaKomsinica ::
.

No, no se ljutiti, primiti  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: [/quote]

OŠ,NEŠ,,,, smehsmeh  OŠ,OŠ  smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Čet Apr 10, 2014 5:47 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Čet Apr 10, 2014 5:52 pm

Pronadjoh:
Osjecajan,miroljubiv dramaticar, karizmatican  :prolece : 
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Čet Apr 10, 2014 5:53 pm

Dramaticari
Karizmatican
Drustven
Tvrdoglav

ubode ga

.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   Čet Apr 10, 2014 5:54 pm

sretan
elegantan
miroljubiv
sladak  dm2 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Psiho testovi   

Nazad na vrh Ići dole

Psiho testovi
Nazad na vrh 
Strana 5 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: PSIHOLOGIJA-
Skoči na: