DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?

Ići dole 
+7
ZoxZoja
AstrinaKomsinica
Kijara-brm
Okano
Auror@
Astra
dusicaa
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptySre Apr 23, 2014 7:47 pm

First topic message reminder :

I kako sankcionisati ?
Ovih dana smo svedoci dva odvojena slučaja silovanja pasa .

Muškarac silovao psa na divljoj plaži Bećarac!  link 

(autentični snimak )
[You must be registered and logged in to see this image.]

Tačno je, ja sam silovao kerušu! link

(autentični snimak ) 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Šta mislimo ,šta je navelo ove ljude na takav čin ,i kako zakonski formulisati ovo što je ipak više od "zlostavljanja životinje" ?










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Sre Apr 23, 2014 9:48 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptySre Apr 23, 2014 10:09 pm

aurora0405 ::
AstrinaKomsinica ::



Ne barkaj mi gay paradu please  :pušač: wsmile 

Come on, ne moze se to porediti. Homoseksulanost nije bolest. "Dekanje" zivotinja jeste  lu6777 
Oke, Kono, nemoj mi se jediš... Najbolji prijatelji -prijateljice su mi bili gay braća - i da me posavetuju za styling i za momka, ali ko tu kome "trpa" nisam baš bila voljna da zamišljam. Sve što drugi rade, a da ne ugrožavaju nikog, "ne me briga". Naturanje i slavlje je nešto drugo, za moje shvatanje, kao i svaka vrsta silovanja...
a tebi   jakog da oprostiš barkanje

Ma znas valjda mene (dosad;), salim se bona:)
Al baci ti mene u razmisljanje, mi imamo dobre prijatelje, gay par, a sve nesto preferiraju "slucajne posjete" kad mi je coJek sam kod kuce  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 

Ne brigaj draga, ne ljutim se nikad  jakog 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptySre Apr 23, 2014 10:18 pm

Lakota ::
Hmm,pa nije odavno zabranjena.. ererere 
Nije ,da .

Predsednik udruženja nemačkih zoofila "Zeta ",neki Mihael Klok ,prilikom najave žalbe Ustavnom sudu zbog "diskriminacije ljubitelja sexa sa životinjama" ovom zabranom ,je između ostalog ,rekao za "Tageszeitung " (citiram)
"Životinje je lakše razumeti nego žene "  affraid
Šta dame kažu na ovo ?  jbt
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptySre Apr 23, 2014 10:20 pm

Danubius ::
... (citiram)
"Životinje je lakše razumeti nego žene "  affraid
Šta dame kažu na ovo ?  jbt

Nisam baš neka dama al kažem da ovde fali Nut da da smisleno objašnjenje ovog mozga.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptySre Apr 23, 2014 10:21 pm

Danubius ::
Lakota ::
Hmm,pa nije odavno zabranjena.. ererere 
Nije ,da .

Predsednik udruženja nemačkih zoofila "Zeta ",neki Mihael Klok ,prilikom najave žalbe Ustavnom sudu zbog "diskriminacije ljubitelja sexa sa životinjama" ovom zabranom ,je između ostalog ,rekao za "Tageszeitung " (citiram)
"Životinje je lakše razumeti nego žene "  affraid
Šta dame kažu na ovo ?  jbt
Da je blesv kao i ovaj i nek se nosi more......

Muškarac tvrdi da se prostitutka pretvorila u životinju
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptySre Apr 23, 2014 10:35 pm

ZoxZoja ::


Nisam baš neka dama al kažem da ovde fali Nut da da smisleno objašnjenje ovog mozga.
Možda i nije tako komplikovano?
Možda je lik hteo reći da je lakše  hump  neku životinju ,nego ženu ,pa eto ,zato se tome posvetiše ?

Kod nas ,kako ja tumačim -stvari stoje ovako :


 Član 269. Krivičnog zakonika Republike Srbije 


Ubijanje i zlostavljanje životinja



  1. Ko kršeći propise ubije, povredi, muči ili na drugi način zlostavlja životinju, kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do jedne godine 




Kazna je veća ako se radi o zaštićenoj vrsti, ili se organizuju borbe životinja (tu jeste do tri godine )

Možda je i to dobar početak ,masno po džepu ,i godina zatvora ,ali ne uslovno .
Robijaši imaju svoj kodeks ,jako "lepo" dočekaju pedofile i druge perverznjake ,tako da bi i primena postojećeg zakona sigurno imala efekta .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptySre Apr 23, 2014 10:42 pm

Moj mozak odbija da obradi informacije koje sam pročitala. Ne funkcioniše na tim frekvencijama na kojim funkcionišu zoofili, pedofili, nekrofili ... Mogu oni da pričaju koliko hoće o nekim "pravima" ta prava ja ne zarezujem ni za suvu šljivu. To niti je prirodno niti je normalno. A ne može ni da se leči. Većina dokazanih monstruma su povratnici u učinjenom delu. Za pedofile postoje podaci da ih 90% ponovi delo kad izađe iz zatvora odnosno ustanove za lečenje narodski zvane ludnica. Takve treba izolovati od društva ma koliko nas to koštalo. Sve je jeftinije od nove žrtve, pa makar ta žrtva bila i beslovesno stvorenje koje ne ume da kaže da li je to učinjeno prija ili ne.
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža



Datum upisa : 06.01.2012

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyČet Apr 24, 2014 12:02 am

ma jbt sta je ovo ? *ebem ti bolesne umove , ili nagon bolesni ....
ovi ljudi su u stvari greska prirode i odma su ih trebali selektirati i potamaniti  vrag 

E da sam ja vlast ..... 99i mislim da bi svog "Djordja" nosio u tegli sa sobom , ni za pisanje mu ne bi ostavila ni mali batrljak !!! Uzas ....prosto ne nalazim adekvatne reci da bih izrazila gadjenje .
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyČet Apr 24, 2014 7:03 am

ZoxZoja ::
Takve treba izolovati od društva ma koliko nas to koštalo. Sve je jeftinije od nove žrtve, pa makar ta žrtva bila i beslovesno stvorenje koje ne ume da kaže da li je to učinjeno prija ili ne.
Nije tako jednostavno . Ovde pod udar zakona dolaze "uhvaćeni na delu" .
Ali ...u principu ,kupi se kuče ,i sa njim se radi šta hoće ,zar ne ?
Možda da veterinar ima obavezu prijaviti sumnjivu povredu ,kao što imaju lekari ,kada sumnjaju na nasilje u kući ?
Okano ::


E da sam ja vlast ..... 99i mislim da bi svog "Djordja" nosio u tegli sa sobom ...
Postoji ta ideja -hemijska kastracija ,za pedofile i ostale "file" .
Ali ,teško prolazi u zakonsku proceduru ,jer se tehnički smatra "sakaćenjem" i teško je odrediti ko ima pravo na to ,bila to i "država" -prema drugoj osobi ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Okano
Somborska Ruža



Datum upisa : 06.01.2012

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyČet Apr 24, 2014 9:54 am

ma to se ni ne treba pitati , samo skratiti jbt ! Koji zakon ? Pa jel ti retardi pitaju ikoga kad "navlače" jadne zivotinje ? Ju ju ju kako se ja na ovakve stvari iznerviram pa to ti je ..... vrag svugde postoje svakakvi debilni zakoni , a ovo po svemu sudeci ispada normalno ...jbt odseku negde ruku coveku ako pročačka dupe a ovo kod nas sve ok ?  suicid 

Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyČet Apr 24, 2014 10:05 am

Okano ::
ma to se ni ne treba pitati , samo skratiti jbt ! Koji zakon ? Pa jel ti retardi pitaju ikoga kad "navlače" jadne zivotinje ? Ju ju ju kako se ja na ovakve stvari iznerviram pa to ti je ..... vrag svugde postoje svakakvi debilni zakoni , a ovo po svemu sudeci ispada normalno ...jbt odseku negde ruku coveku ako pročačka dupe a ovo kod nas sve ok ?  suicid 

Šta se nerviraš bre.Kod nas još mnogo toga neće zaživeti uskoro.

To je bolest,ali nikoga nezanima..."dok ne pokuša neko da nategne tuđu životinju".Mislim da bi mu onda taj neko presudio

Jbg pušku pa roknuti onoga ko "navlači" životinju,a životinju roknuti da se ne muči...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyČet Apr 24, 2014 11:13 am

Evo nekih debilnih zakona, pa se sad ja pitam : mi nemozemo da kaznimo zoofile?  pacov 

1. Kada ste u Aljasci, nemojte gurati lososa iz aviona

2. U istom mestu možete upucati medveda, ali ne i probuditi ga iz zimskog sna kako biste ga fotografisali

3. U glavnom gradu Aljaske, Džunou, ne smete da uvodite flaminga u berbernicu

4. Ukoliko se nađete u Akranzasu, vodite računa da prošetate kravu glavnom ulicom samo pre 13 časova nedeljom

5. U Belvedereu psi nisu dozvoljeni na javnim mestima ukoliko njihov vlasnik nije na povocu (da, dobro ste pročitali, vlasnik)

6. Psi u Koloradu očito mogu da čitaju, pošto oni koji hvataju pse ih moraju obavestiti putem znaka koji su dužni da postave tri dana ranije

7. U Hartfordu psi nisu te sreće, pošto je ovde zabranjeno obrazovanje pasa

8. Što se tiče grada Kolambusa, mačkama je zabranjeno da mjauču posle devet časova uveče

9. Isto pravilo važi i za pse u Litl Roku, gde psi ne smeju da laju posle šest časova

10. U Ajdahu ne smete da pecate dok sedite na kamili

11. U Čikagu ne smete gledati operu zajedno sa francuskom pudlom

12. U Ajovu kauboji moraju da spreče svoje konje da ne jedu protivpožarne hidrante

13. U Masačusetsu gorile jedino mogu da sede na prednjem sedištu u autu, pošto im je na zadnjem zabranjeno

14. Što se tiče vlasnika mačaka u Red Sitiju, njima je u ovom gradu zabranjeno da pored svoje ljubimice čuvaju kao kućnog ljubimca pticu

15. Vlasnicima pasa i vlasnicima mačaka je zabranjeno da se biju u Severnoj Karolini

16. Motoristi u Pensilvaniji u slučaju da ugledaju konja koji ide u njihovom pravcu, moraju da se zaustave sa strane i uklope u okolinu

17. Konjima u Južnoj Dakoti nije dozvoljeno da uđu u fontanu, osim ako nemaju pantalone

18. Dok ste u Liaju, možete duvati nos samo unutra, jer ukoliko to učinite napolju, možete uplašiti konje, koji bi mogli da počnu da paniče

19. U Zapadnoj Virdžiniji je legalno da odnesete životinju koja je ubijena pored puta i da je pojedete

20. Ukoliko planirate da fotografišete zečeve u Vajomingu, možete to učiniti od januara do aprila, i to samo uz zvanično odobrenje


 pacov pacov pacov 
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyČet Apr 24, 2014 11:23 am

Ti se baš ufurala..Živote koje su ovo provale...  pacov.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyČet Apr 24, 2014 1:20 pm

Okano ::


7. U Hartfordu psi nisu te sreće, pošto je ovde zabranjeno obrazovanje pasa


Ih, ja znam par avlijanera sa diplomom  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 

Ovo su bona Mala saljive provale, sta padas;)))))))
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyČet Apr 24, 2014 1:41 pm

Danubius ::
ZoxZoja ::
Takve treba izolovati od društva ma koliko nas to koštalo. Sve je jeftinije od nove žrtve, pa makar ta žrtva bila i beslovesno stvorenje koje ne ume da kaže da li je to učinjeno prija ili ne.
Nije tako jednostavno . Ovde pod udar zakona dolaze "uhvaćeni na delu" .
Ali ...u principu ,kupi se kuče ,i sa njim se radi šta hoće ,zar ne ?
Možda da veterinar ima obavezu prijaviti sumnjivu povredu ,kao što imaju lekari ,kada sumnjaju na nasilje u kući ?

Sve je to meni jasno Dani zato sam i rekla u jednom ranijem postu podatak o pedofilima povratnicima. Ako ne mogu da se izoluju "neuhvaćeni na delu" ili bar da lekari/veterinari pokrenu neki postupak ako sumnjaju dokazane ne treba maziti i paziti i nadati se "izlečenju" ili da će kazna na njih uticati. To je u mozgu kao tumor i ne leči se i ne deluje ništa na taj poriv.


Danubius ::

Okano ::


E da sam ja vlast ..... 99i mislim da bi svog "Djordja" nosio u tegli sa sobom ...
Postoji ta ideja -hemijska kastracija ,za pedofile i ostale "file" .
Ali ,teško prolazi u zakonsku proceduru ,jer se tehnički smatra "sakaćenjem" i teško je odrediti ko ima pravo na to ,bila to i "država" -prema drugoj osobi ?


Hemjska kastracija je šarena laža za zamazivanje očiju javnosti. Silovanje i ljudskog bića i životinje može da se uradi i predmetima. Čak su hemijski kastrirani pojedinci možda i opasniji jer su frustrirani zbog "nemoći" pa mogu da krenu u "obračun" sa društvom koje ih je "osakatilo". Kao druga mogućnost postavlja se pitanje žena koje se bave ovim "sportom" kako njih "kastrirati". Opet ponavljam to ej u glavi ne u genitalijama.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyČet Apr 24, 2014 4:14 pm

AstrinaKomsinica ::
Okano ::


7. U Hartfordu psi nisu te sreće, pošto je ovde zabranjeno obrazovanje pasa


Ih, ja znam par avlijanera sa diplomom  smehsmeh :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: :rlol: 

Ovo su bona Mala saljive provale, sta padas;)))))))
padam na provale koje ljudi izmišljaju..strašno... :zubi3: ....










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyPet Apr 25, 2014 1:39 am

sve je to ok , ali relanost i nije sala ...ja bi im otfikarila i tacka a sad sudite da sam bezdusna kucka , ali ako ne ume da ga koristi ...brate pa nije ga ni zasluzio !
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyNed Maj 11, 2014 2:43 pm

Ova il nije normalna il je nenormalna.

[You must be registered and logged in to see this image.]










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE
Auror@


Godina : 64
Location : Neoplanta
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyNed Maj 11, 2014 2:50 pm

Šta je muči, to je i "istovarila", tamo gde joj se učinilo da je prozvana ... 
Hoću nešto još da ukuckam, ali nešto nemam mašte od bljutavštine koju osećam od ovoga... Ovaj smajli što povraća, nije dovoljan...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyNed Maj 11, 2014 5:39 pm

Omg..da se izrigaš .Ostala sam bez komentara kad sam videla dva lajka za odgovor...  pacov 










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyPet Dec 12, 2014 3:37 pm

..uopste se ne bih trudila objasnjavati izopacene umove,oni to ne zasluzuju..
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyPet Dec 12, 2014 8:21 pm

Smisliti neku opaku kaznu za takve bolesnike!!!

Zao mi je kad neko udari zivotinju, a tek nesto vise !!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyNed Avg 21, 2016 11:32 am

Ovaj znak je postavljen na jednoj farmi u Oklahomi .
Ne bi farmer stavljao ,da nema neki razlog ,zar ne ?  spite

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptySre Nov 16, 2016 9:59 pm

Silovanje? Možda je keruša htela ali nije znala da kaže ne. Navabila ga na šarm.:rlol:
Davno sam čitao da je prihvatljivo kod čobana da imaju sex sa ovcama, usled dugotrajne apstinencije???
Nije normalno.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyPet Apr 28, 2017 12:23 pm

John Doe ::
Silovanje? Možda je keruša htela ali nije znala da kaže ne. Navabila ga na šarm.
rasta


Hrvatska policija je "uhitila" izvesnog Igora Ivaniševića (41) koji se sumnjiči da je od 2009. do 2015. godine seksualno i fizički zlostavljao svoje pse.
Policajci su na njega naleteli slučajno ,u okviru akcije za suzbijanje pedofilije i istrage osoba iz crkve i bliskih crkvi u Hrvata .

Tada su istražitelji uočili jednu IP adresu s koje su se širili podaci o životinjama u eksplicitnim pozama.

E-mail adresa je bila registrirovana  na firmu  koja se bavi grafičkim dizajnom, a sjedište joj je bilo na zagrebačkoj Knežiji.

Vlasnik firme  bio je Ivanišević, a nakon pretresa tvrtke pretražen je i njegov stan u Zagrebu.

Oduzeli su mu 111 DVD-ova i CD-ova, mobitele i memorijske kartice te su utvrdili kako je koristio barem pet različitih mailova za širenje spornog sadržaja.

Preko tih mailova je slao slika pasa u seksualnim pozama s muškarcima i fotografije polnih organa. U jednom od brojnih mailova opisao je kako je sa psima pokušao ostvariti sado-mazo odnos.

Nesretni psi, mužjak i ženka, pronađeni su u lošem stanju te su poslani u prihvatilište u Dumovec.

Ortak nije nimalo nepoznat javnosti -član je Hrvatske Biskupske Konferencije za ekumenizam i dijalog .
Suđenje počinje ovih dana .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyPet Apr 28, 2017 12:40 pm

Danubius ::


Hrvatska policija je "uhitila" izvesnog Igora Ivaniševića (41) koji se sumnjiči da je od 2009. do 2015. godine seksualno i fizički zlostavljao svoje pse.
Policajci su na njega naleteli slučajno ,u okviru akcije za suzbijanje pedofilije i istrage osoba iz crkve i bliskih crkvi u Hrvata .

Ček, 'vatali pedofiličare a naišli na ZOOsex. Optuženi se može vaditi na pogrešan nalog.

[/quote]Tada su istražitelji uočili jednu IP adresu s koje su se širili podaci o životinjama u eksplicitnim pozama.

E-mail adresa je bila registrirovana  na firmu  koja se bavi grafičkim dizajnom, a sjedište joj je bilo na zagrebačkoj Knežiji.

Vlasnik firme  bio je Ivanišević, a nakon pretresa tvrtke pretražen je i njegov stan u Zagrebu.[/quote]

Stan? Nije ih vodio na jahtu il' u vikendicu?
[/quote]
Oduzeli su mu 111 DVD-ova i CD-ova, mobitele i memorijske kartice te su utvrdili kako je koristio barem pet različitih mailova za širenje spornog sadržaja.[/quote]

ccc

[/quote]Preko tih mailova je slao slika pasa u seksualnim pozama s muškarcima i fotografije polnih organa. U jednom od brojnih mailova opisao je kako je sa psima pokušao ostvariti sado-mazo odnos.[/quote]
SM, kere nisu pristale?

[/quote]Nesretni psi, mužjak i ženka, pronađeni su u lošem stanju te su poslani u prihvatilište u Dumovec.[/quote]

Br'te, razvalio i' je, Ženka i mužjak? Nastrano do bola!


[/quote]Ortak nije nimalo nepoznat javnosti -član je Hrvatske Biskupske Konferencije za ekumenizam i dijalog .
Suđenje počinje ovih dana .

[You must be registered and logged in to see this image.][/b][/quote]
Šta li radi ta biskupska konferencija?

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyPet Apr 28, 2017 1:37 pm

Eugen Grafvajer ::


Ček, 'vatali pedofiličare a naišli na ZOOsex. Optuženi se može vaditi na pogrešan nalog.

Pročitaš li ti uopšte tekst ?
Lepo sve piše u par rečenica ,sa sve policijskim podacima .(namerno maksimalno skraćeno ,da se izbegne spočitavanje" prepisivanja iz novina " ,što i sam radiš na nekoliko tema ,u čemu je razlika ??)

Tema je "zoofija u porastu" ,a ovakav slučaj upravo govori o tome ,da postoje čitave "mreže" koje međusobno "dele materijal" .
Za nešto što bi ipak trebalo da spada u ređe devijacije ,suviše često nešto "ispliva "(recimo ,u Srbiji su se novine bavile time da jedna od učesnica aktuelnog "rijalitija" ima snimke sexa sa psom ) pa je valjda logično zapitati se -šta se to dešava?

Time se bave psihijatri ,sociolozi ,seksolozi ,analitičari društva ,lekari ...šta je tu smešno ?

Za ovog ortaka ,po krivičnom zakonu sleduje najmanje godina zatvora .Skandal je utoliko veći što je indirektno umešana i crkva ,jer se radi o osobi koja je visoko kotirana tamo .Hrvatska Biskupska Konferencija je isto što i Sinod SPC ,dakle ,vrhovno telo crkve "u Hrvata" . Njima se spočitava isto što i SPC -enormno bogaćenje ,sakrivanje homoseksualnih i pedofilskih afera ,mešanje u državnu politiku i podrška "desničarima" ,ultranacionalistima i ekstremistima.
Sumnjam da to ne znaš ,nego mi se zaista čini da ti je osnovna namera miniranje svake teme i izvrgavanje ruglu svakoga ko išta ovde postavi u nameri da izazove neki dijalog,nebitno po kojoj temi ?
Ne razumem zaista ,čemu to ?
Ironija i cinizam su ok -ukoliko u tome ima mere ,i prati neki konstruktivni komentar .

Ovako ...ne razumem zaista ,sem da je "Eugen" potpuno na tragu onoga što je radio "John Doe " .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyPet Apr 28, 2017 2:14 pm

Ja se ne gi' nervir'o zbog toga i oko nickova. Smešno mi je šti nalaziš tako sablažnive tekstove i zato se zajebavam. Pedofilija, homosexulizam, zoofilija, jesi li se preplatio na te naslove? Kako to meni nikada, ni u najgorem ludilu, ne iskače, slučajno. Definitivno su te grupe sa devijantnim ponašanjem za psihijatriju a pojedini, čak i za odstrel ali ne vidim svrhu u poklanjanju pažnje, takvima. Više zabave za minornu grupu ljudi, koja sebe nazivaju psiholozim, sociolozima, analitičarima društva... Zaista sam zadrt po nekim liberalnim shvatanjima. Nisam cinik, ponekada sam ironičan i sarkastičan ali nisam pizda od čoveka i razlikujem dobro Zzlo. lo ne sme da postoji i radikalno bih se razračunao satim a ne dao ga nekoj grupi ljudi kojima je to zabava, sociolozima, sexolozima... Po mom mišljenju su i oni devijantni.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyNed Avg 20, 2017 10:45 am

Zoofilija nije nikakva "nova pojava" , u pojedinim kulturama je čak i endemska i tradicionalna ,i njeni "tragovi" se mogu pratiti i kroz literaturu i kroz umetnost ,dokumente itd . 
Tako se izgleda desilo da onaj koji je pravio ovu žardinjeru nije baš puno gledao odakle uzima "odlivak" ? Pa ispadoše mnogo "nevaljali anŽeljčići" . jbt 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyUto Okt 17, 2017 10:08 am

Izgleda da je vrlo lako objasniti -motiv su pare .
Navodno ,za "uslugu" se plaća 70-150 eu ,a za "snimak događaja" dodatnih 50 . Verovatno su neki naši sunarodnici pronašli tu računicu za biznis ,džukaca ima ,pa ko voli ,neka izvoli ?

Turisti zoofili organizovano dolaze u Srbiju, većinom iz Nemačke, Holandije, Švedske i Velike Britanije, tražeći sreću u „životinjskim bordelima”, gde plaćaju za seks sa životinjama! link

Jedan od najpoznatijih svetskih seksologa ,dr .Alfred Kinsi ,ozbiljnim istraživanjima je došao do sledećih činjenica : 

- 4 odsto žena barem jednom je imalo seks s nekom životinjom
- 8 odsto muškaraca imalo je seks s životinjom
- 17 odsto muškaraca sa farmi probalo je seks s životinjom
kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 111827 jbt










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyUto Okt 17, 2017 11:24 am

- 4 odsto žena barem jednom je imalo seks s nekom životinjom - 8 odsto muškaraca imalo je seks s životinjom - 17 odsto muškaraca sa farmi probalo je seks s životinjom ::

affraid AMAN BRATE PORED TOLIKO LEPIH ŽENA I MUŠKARACA










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyUto Okt 17, 2017 11:28 am

podbarac ::


   affraid  AMAN BRATE PORED TOLIKO LEPIH ŽENA I MUŠKARACA  
Kakvi su to bolesnici.Koja je to "dijagnoza u glavi".










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyUto Okt 17, 2017 11:38 am

podbarac ::


   affraid  AMAN BRATE PORED TOLIKO LEPIH ŽENA I MUŠKARACA  
Pa za verovati je ,Alfred Kingsli je napoznatiji svetski seksolog (inače je predavao na fakultetu (i doktorirao) biologiju ,entmiologiju i zoologiju ) Pisac je više knjiga ,a "Kinglsijevi izveštaji" se smatraju najobimnijim studijama koje su ikada urađene po temi seksualnosti . Zanimljivost -sam prof.dr .Kingsli je bio biseksualac ,živeo je u "otvorenom braku" (iz koga je ipak imao četvoro dece ) ,i sporazumno sa ženom ,su oboje imali odnose sa ženama i muškarcima (o čemu je vrlo otvoreno i pisao ) 
dr Pol Gebhard je 1970 još jednom proverio sve Kingslijeve statističke podatke i izvore (Kingslijevi najviše  potiču između 1940 -1960 ) i došao je do zaključka da su odstupanja zanemarljiva ,tako da se dr Kingsliju može verovati .
Doduše ,podaci se odnose na USA ,i istine radi -nisu uključeni ispitanici afroameričkog porekla . 
Što se same zoofilije tiče ,poznato je da Amerika prepuna usamljenih farmi na ogromnim ,slabo naseljenim prostranstvima  ,i da je ponegde to i "endemska" pojava (kao ,uostalom ,i u zabačenijim ruralnim prostorima i kod nas )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyPon Dec 25, 2017 5:39 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyPon Dec 25, 2017 7:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyUto Okt 23, 2018 9:43 pm

Možda sam ovo već pisao (mislim na "oznake" zoofila ) ,no pojavila se još jedna "rijaliti zvezda" koja je šokirala svojim "slobodnim shvatanjima" u sexy (o čemu je pričala javno ,a i pisale su sve novine ) 
Ona takođe ima karakteristične tetovaže na "pozadini" ,kao i već "poznata rijalti veteranka" Aleksandra Subotić (takođe iz miljea "seksualno slobodnih" ) 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Elem ,izvesna Ljubica Stankov

[You must be registered and logged in to see this image.]

takođe ima karakteristične "šapice" ,što svuda u svetu znači -"opštim sa životinjama ". (Slično kao što je "znak prepoznavanja" profesionalnih prostitutki tetovaža leptira ili delfina ) Proverite na bilo kom zoosex sajtu -sve i jedna "akterka" ima tu tetovažu .
Opštenje sa životinjama je regulisano zakonom čak i Srbiji -smatra se mučenjem i krivično je delo ,ali da ostavimo to po strani .
Da li je moguće da "produkcije" rijaliti programa za ovo ,kao, "ne znaju" ,i da "nesvesno" ,pored prostitucije (što rade namerno) ,propagiraju i zoosex ?
Čisto sumnjam ,da ne znaju.
Naravno da je zoofilija u porastu-kada dobija svakodnevnu reklamu na "televizijama sa nacionalnom frekvencijom"










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyUto Okt 23, 2018 10:48 pm

Ljudi tetoviraju sliku koja im se svidja i vjerujem da veliki dio pojma nema o tom znacenju koje ti navodis,evo Oki ima delfine,moja sestra leptire,znam ih jos sa leptirima.....tako da,suditi ljudima po slici nije uvijek dobar pokazatelj.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyUto Okt 23, 2018 11:57 pm

Astra ::
Ljudi tetoviraju sliku koja im se svidja i vjerujem da veliki dio pojma nema o tom znacenju koje ti navodis,evo Oki ima delfine,moja sestra leptire,znam ih jos sa leptirima.....tako da,suditi ljudima po slici nije uvijek dobar pokazatelj.

NE MORA da znači -jer tetovaža leptira znači i prolaznu lepotu, nestabilnu osobnost, taštinu..(molim proveriti ,ako mi se već ne veruje )
Tetovaža delfina znači - želju za duhovnošću, dostojanstvom, mudrošću  i ravnotežu u životu.
E sad ,jednostavno pitanje ,kao ženi :koje žene imaju "prolaznu lepotu " ,nestabilnu osobnost ,pate od taštine ?
Koje žene žele dostojanstvo i "ravnotežu" u životu ?
One koje su svesne "ko su i šta su" i koje na taj način pokazuju šta im "fali" .

Osnovni problem kod tetovaža je što se ljudi (obični) odlučuju za tetovažu bez ikakve informacije o značenju -jer im se "slika sviđa" .

Tako možete da ponosno nosite "kineske znake" ,koji možda znače -ja volim da jedem pse ,recimo ? X slučajeva ima da su ljudi po sebi tetovirali "kineske" gluposti -samo zato što im se svidelo .
Usput -nikada ne napišem nešto ,ako prethodno ne proverim iz više izvora . "Leptir" i "Delfin" ne moraju obavezno da znače što sam rekao ,ali je činjenica da je upravo skoro svaka "prijateljica noći" ima takvu tetovažu . (opet -molim proveriti ,nije teško -svaka porničarka pored "tribala" ima i kakvog leptira ili delfina ,nisam ja to izmislio ) Evo jednog primera -Jelena Krunić ,poznata "rijaliti ličnost " ,u stvarnom životu -po zanimanju ,seksualna "domina" . I šta ima na vratu?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Evo i ovo,čisto da "dokažem"  (mada sam "zatamnio" ,opet nas mogu "prijaviti za "sexual explicit) Na stotine ovakvih i sličnih slika možeš naći na netu .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dopuštam da i "šapice" mogu da istetoviraju oni koji "obožavaju svog ljubimca" Ali je ČINJENICA (koju nisi proverila,a lako je, ukucaj bilo koji "zoosex" ,"animal sex" ,i sl sajt ) pa ćeš videti da svaka druga ima "šapice" na dupetu , butini,ili grudima  .

[You must be registered and logged in to see this image.]
Ponavljam -nikada ne napišem nešto -što ne proverim, na više mesta .
Ne treba biti ni stručnjak za "tragove" pa da se vidi da se radi o "psećim šapicama"

Evo ,staviću najbenigniju sliku .Pa pobogu "šapice" su "grb" zoosex sajtova?

[You must be registered and logged in to see this image.]


A ove dve gospođe ,"domaće" ,koje sam uzeo za primer -imaju potpuno bizarnu,burnu  i skandaloznu "seksualnu prošlost" .Javno su izjavile da su "probale sve" (da ne nabrajam "šta sve" )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptySre Okt 24, 2018 12:04 am

Nisam ja porekla tvoje tvrdnje,samo sam htjela reci da mnoge zene obozavaju leptirice,kao nesto njezno sto simbolizuje zaljubljenost i vjerujem da njih pola nemaju veze sa burnim nocnim zivotom.Rekoh upravo to,istetoviraju sliku sto im je lijepa,sto za njih licno ima simboliku,ne obracajuci paznju cega je to u nekom drugom svijetu obiljezje.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyNed Apr 07, 2019 5:08 pm

Pročitajte ovo?  jbt

(Iz posta se vidi da sex sa konjem u Arkanzasu nije ništa neuobičajeno)  smehsmeh

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyPet Apr 26, 2019 8:44 pm

Nameri se junak na junaka ,pa se nose letnji dan do podne -što bi rekli u Srbiji .  zubic
Želim reći -ovaj "film" zaista postoji (a ovo su glavni "glumci" )  spite migg

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 EmptyPet Avg 09, 2019 11:02 pm

Dnevni list "Alo" ,Srbija,naslovnica  .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?    kako - ZOOFILIJA  u porastu -kako to objasniti ?  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
ZOOFILIJA u porastu -kako to objasniti ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: DRUŠTVENE NAUKE :: SOCIOLOGIJA-
Skoči na: