DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NOĆ... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NOĆ... BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 NOĆ...

Ići dole 
+4
Lakota
Kijara-brm
brunolino
Ladyintheblack
8 posters
AutorPoruka
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

NOĆ... Empty
PočaljiNaslov: NOĆ...   NOĆ... EmptyPet Okt 31, 2014 8:38 pm

Koliko noc utice na vas?Znate ono,kad lezimo,cekamo san i dok nas to blazenstvo ne savlada kroz glavu nam prolaze razne misli.Da li vam se desavalo da tada otkrijete neke sitnice o sebi,priznate neke male,jednostavne istine i koristeci se slobodom nocnog mira pokusavate da zamislite kuda ce vas ta spoznaja odvesti sledeceg dana?

Recimo,meni se desila noc kada sam shvatila da ne zelim vise da se pravdam zbog dnevnih iluzija,pa onda noc kada sam shvatila da previse danju skrivam ono sto sam ili osecam zaista..i resila da menjam.

Sta ste vi,ako imate takve noci..bilo sta,sve,nesto,nista spoznali,priznali sebi ili promenili..
Nazad na vrh Ići dole
Ladyintheblack
Maskota Foruma
Ladyintheblack


Godina : 31
Location : Gdje ljubav putuje....
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

NOĆ... Empty
PočaljiNaslov: Re: NOĆ...   NOĆ... EmptyPet Okt 31, 2014 10:16 pm

Pretezno nemam vremena da razmisljam jer legnem prekasno i zaspim odmah...

Mada ima noci kada nemogu spavat e onda mi se svakakve misli vrzbaju po glavi...
Pretezno mislim sta bi bilo kad,il sta bi bilo da neke ljude posaljem gdje dolikuje,nekadmislim i na "njega"...
Mislim da svakom coveku takve misli dolaze pred spavanje...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NOĆ... Empty
PočaljiNaslov: Re: NOĆ...   NOĆ... EmptySub Nov 01, 2014 2:03 am

Lakota ::
Koliko noc utice na vas?Znate ono,kad lezimo,cekamo san i dok nas to blazenstvo ne savlada kroz glavu nam prolaze razne misli.Da li vam se desavalo da tada otkrijete neke sitnice o sebi,priznate neke male,jednostavne istine i koristeci se slobodom nocnog mira pokusavate da zamislite kuda ce vas ta spoznaja odvesti sledeceg dana?

Recimo,meni se desila noc kada sam shvatila da ne zelim vise da se pravdam zbog dnevnih iluzija,pa onda noc kada sam shvatila da previse danju skrivam ono sto sam ili osecam zaista..i resila da menjam.

Sta ste vi,ako imate takve noci..bilo sta,sve,nesto,nista spoznali,priznali sebi ili promenili..
Ima noći kad dolutaju svakave misli.Da li sam ispravno postupila prema nekim ljudima,treba li šta da promenim kod sebe.Da je vreme da povećam kriterujem prema svima.
Mnogo misli.Opširna je ovo tema i odmah me podseti i na one ružne stvari.Toliko rodbine na tom fb.
Ne javaljaju se oni sem ako im nešto treba.

Jedan primer.Stigne mi pouka od bratića.Možeš da mi podigneš rodni list i pošalješ.
Ne odgovorim.Uveče razmišljam šta da uradim.Ima telefon,a šalje mi poruku na fb,a nismo se čuli mesecima.
Naravno odlučim preko dana da se konsultujem sa tatom,jer je on bio uz mene i sa mnom jurio papire sestričini koja nam nije rekla ni hvala.Bez obzira što sam imala poznanstvo svuda i rešila joj gomilu papira u dva dana gde smo se tata i ja u sred zime prehladili kao nikad.
I naravno odgovorim ja njemu isto na fb,kako sam prošla sa njegovom sestrom.Pride dodam koliko sam joj pomogla u životu da me tako otkačila kao i moju sestru(njoj sam samo rekla što je takva da nas se ni ne seti,a ona dama,kako je rekla.haha..napisala pisamce na fb ..i blok ali mene.)
To je jedna od osoba koju bi poslala ladno tamo gde Lady spomenu.
I naravno bratić je to lepo pročitao -vidim,i ne odgovara,nego nakon dva dana,pa on s tim nema ništa.Rekoh da,ali odlučila sam da više neću nikome ništa uraditi,jer ovo mi je bila lekcija.I oda tada sam poruka ,ali SMS .Kako ste,šta radiš?Šta ima novo?
Te večeri se prelomila odluka nikome od rodbine više ne rešavam nikakve papire,jer mogao je davno da prebaci rodni list u matični ured gde živi.Isto tako mogao je doći da me obiđe ,pa uz put da podigne papir.No,to je jedna od odluka koja je donešena.


Dese se i noći kada se vrate neka sećanja  pa tako i sklizne po koja suza.Što od lepih,što od tužnih sećanja.
Da,dosta odluka sam donela razmišljjuaći noći,i mislim da sam se mnogo promenila .Nema više brzopletih odluka koje su me stajale  razočarenja.Obično noću dok ne zaspem razmišljam šta i kako rešiti.Šta je prioritet'Gde pre?
Svaka odluka i razmišljanje vredele su.
Ima još noći za razmišljanje .Još se mnogo toga mora promeniti i na bolje i na gore.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

NOĆ... Empty
PočaljiNaslov: Re: NOĆ...   NOĆ... EmptySub Nov 01, 2014 2:11 am

a, ima tih noći...kada bih krenuo sa pisanjem ne bih znao da stanem...ovo Kijarino je slično mome+druge stvari...opet nekad mozak stane da ne znam ni kako se zovem više...možda jednom napišem...sad nisam baš za to...drugi put...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NOĆ... Empty
PočaljiNaslov: Re: NOĆ...   NOĆ... EmptyNed Feb 15, 2015 11:50 pm

brunolino ::
a, ima tih noći...kada bih krenuo sa pisanjem ne bih znao da stanem...ovo Kijarino je slično mome+druge stvari...opet nekad mozak stane da ne znam ni kako se zovem više...možda jednom napišem...sad nisam baš za to...drugi put...
Upravo to Bruno.Kad bi krenula ne bi završila nikada.Pišem,pa zastanem.Odlutaju misli.Sve pokušavam da skratim,pa svatim ima još što bi dodala.Mnogo primera iz tog razmišljanja.

Samo ti kad uvatiš pero pa napiši.. :)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

NOĆ... Empty
PočaljiNaslov: Re: NOĆ...   NOĆ... EmptyPon Feb 16, 2015 12:08 am

Kijara-brm ::

Upravo to Bruno.Kad bi krenula ne bi završila nikada.Pišem,pa zastanem.Odlutaju misli.Sve pokušavam da skratim,pa svatim ima još što bi dodala.Mnogo primera iz tog razmišljanja.

Samo ti kad uvatiš pero pa napiši..
:)

kužim Te dobro, a možda objavim, vidjeti ćemo... migg nije još gotovo... migg
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

NOĆ... Empty
PočaljiNaslov: Re: NOĆ...   NOĆ... EmptyUto Feb 24, 2015 5:54 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


..bas ovo sam zelela reci..neko pre mene to ucinio...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



NOĆ... Empty
PočaljiNaslov: Re: NOĆ...   NOĆ... EmptyUto Feb 24, 2015 8:34 pm

Prije nego san dodje pravim uvjek replay danasnjeg dana, kad to zakljucim ond ulazim u san.

Nekad kad je dan bio smijesan, nemogu zaspat, jer se smijem cijelo vrijeme u krevetu i mislim na tu situaciju ili nesto drugo a ujutro oci kao krofne. booored
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

NOĆ... Empty
PočaljiNaslov: Re: NOĆ...   NOĆ... EmptyUto Feb 24, 2015 11:25 pm


U poslednje vreme nekako ležem sa smeškom. Ako i nije vidljiv, negde je unutra duša nasmejana.
Naiđe po neka siva misao, ali dobrim treningom uvežbala sam da je brzo oteram i da utonem u san smirena.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

NOĆ... Empty
PočaljiNaslov: Re: NOĆ...   NOĆ... EmptySub Maj 02, 2015 1:57 am

Lakota ::
Koliko noc utice na vas?Znate ono,kad lezimo,cekamo san i dok nas to blazenstvo ne savlada kroz glavu nam prolaze razne misli.Da li vam se desavalo da tada otkrijete neke sitnice o sebi,priznate neke male,jednostavne istine i koristeci se slobodom nocnog mira pokusavate da zamislite kuda ce vas ta spoznaja odvesti sledeceg dana?

Recimo,meni se desila noc kada sam shvatila da ne zelim vise da se pravdam zbog dnevnih iluzija,pa onda noc kada sam shvatila da previse danju skrivam ono sto sam ili osecam zaista..i resila da menjam.

Sta ste vi,ako imate takve noci..bilo sta,sve,nesto,nista spoznali,priznali sebi ili promenili..

U poslednje vrema zaspim brzo..umorim se od svega..citam , dosta i radim..pa onda ..porodica..sve me umori..generalno..kada ostanem bez problema i konflikata ..onda sa mirom zaspim brzo..ako me masta negde ne odvede..ali kada sam u problemu.onda cesto razmisljam..i do jutra.. i sta sve ja ponekad otkrivam o sebi i ljudima i uopste..Jeste interesantna ta noc..mozes svasta ''doziveti i proziveti'.. smehsmeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NOĆ... Empty
PočaljiNaslov: Re: NOĆ...   NOĆ... EmptySub Maj 02, 2015 12:17 pm

Ja sam nocni tip...sve sto radim,mislim,odlucim...uvijek se to desava nocu....tad mi niko ne sugerise,niko ne smeta....niko ne vidi koliko se lomim.
ja cak nocu mislim i sta cu sutra kuhati...a da ne spominjem vece stvari u zivotu.
Nekad ima noci,pa udje nemir u dusu....ne zelim pisati kako se ona tad osjeca....bitno je upaliti svjetlo,pustiti muziku i sve ce to mila moja prekriti sas...ruzmarin i ko zna sta vec.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard


Godina : 49
Location : Crne Dveri
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

NOĆ... Empty
PočaljiNaslov: Re: NOĆ...   NOĆ... EmptyUto Apr 25, 2017 10:47 pm

... je moj drugi život. Najbolje se osećam noću.
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Sponsored content





NOĆ... Empty
PočaljiNaslov: Re: NOĆ...   NOĆ... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NOĆ...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: TAJNE UMA i EMOCIJE :: FILOZOFIJA-
Skoči na: