DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji

Ići dole 
+7
Diplomirani Duduk
brdjanin
sonia
debilko
ZoxZoja
Lakota
dusicaa
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyUto Dec 09, 2014 8:43 pm

First topic message reminder :

Nedeljama smo svedoci da mladi gube zivote u saobracajnim nesrecama, mahom izazvane brzom voznjom, voznjom pod dejstvom alkohola, a mozad i narkotika, voznjom bez vozacke dozvole...
Ministarstvo saobracaja je  donelo odluku da se izmeni zakon za mlade vozace do 21 godine.
Verovatno svi znate sta ce se preduzeti, da ne navodim ovde.
Sta mislite, da li ce te izmene doprineti smanjenju teskih saobracajki i bezbednijem saobracaju ?
Da li su to jedine mere koje se mogu preuzeti ?
Sta vi predlazete ?

Koji zakon ce postovati ovakva lik, koji je pre par dana pokosio dve devojcice, a vozio je bez vozacke dozvole?


srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Cane
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptySre Dec 10, 2014 11:17 pm

Bez starca nema udarca
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda



Datum upisa : 22.06.2009

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptySre Dec 10, 2014 11:22 pm

Stvarno se mnogo uzbuđujete za gluposti.
Vidim i moji neki drugari kad voze, pa stalno komentarišu, ovaj pijan, vidi kako ovaj vozi.
Ja bre vozim pažljivo, vidim pijanac, šara po putu, pažljivo prođem i ne obraćam pažnju na njega.
Pijan pa šta, uvek ovaj drugi može pripaziti i izbeći.
Ma dajte bre, opustite se više, stalno zabadate nos u tuđe stvari.
Neka svako gleda sebe, da vozi u trezvenom stanju, a budala će uvek biti. Prosto ih se pričuvaš pa neka voze kako hože.
Nikad ih ne bih ni prijavio, njihova stvar.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyPon Dec 15, 2014 11:44 am

Pogledajte slike ove saobracajke...pa da se upitamo,da li je bolje da nam djeca imaju jaci,sigurniji auto

http://www.telegraf.mk/foto/224919-golema-soobrakajka-na-obikolnica-kaj-volkovo-foto
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyUto Avg 11, 2015 10:04 am

Kazu, 5000 saobracajnih nesreca za dva meseca na putevima Srbije?! 

Ne mogu samo izmene i dopune pomoci, vec kao sto rekoh , primena istih.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyUto Avg 11, 2015 11:11 am

Jedno od pravila u CH saobracaju je vrlo vrijedno i primjene:

Odstupi od svoje prednosti ako ces smanjiti rizik....vjerujem da zbog toga ima vidno manji broj saobracajki.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
brdjanin
peskovit je put do zvezda



Datum upisa : 13.09.2013

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyUto Avg 11, 2015 11:21 am

Astra ::
Jedno od pravila u CH saobracaju je vrlo vrijedno i primjene:

Odstupi od svoje prednosti ako ces smanjiti rizik....vjerujem da zbog toga ima vidno manji broj saobracajki.

Da. Kao onaj natpis na nadgrobnoj ploči:
"Ovde počiva onaj koji je imao prednost!"
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyUto Avg 11, 2015 4:24 pm

I dalje sam ubeđena da nikakve "izmene i dopune" neće popraviti statistiku. I sad mi imamo sasvim pristojno zakonodavstvo. To što ga deo policije ignoriše primanjem mita i sudstvo nečinjenjem ili pravosuđe minimalnim i ispod minimalnih kazni je iz druge priče. Panduri moraju da budu pod nadzorom (uključene kamere prilikom intervencija), kazne moraju da budu adekvatne tako da neko kome je kazna od 5 ili 10 hiljada din ne može da se smeje kad napravi prekršaj i treba da plati kaznu. Nego kazne određivati procentualno po vrednosti auta koji si vozio u trenutku prekršaja. Znam da sam utopista ali ovo je bilo jače od mene.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyUto Avg 11, 2015 5:18 pm

Kazna se odredjuje na osnovu tezine prekrsaja i ne bi smjela da ima veze sa vrijednosti auta,jer ja mogu da vozim bezbjedno najbolju mrcinu na cesti,a neki mladi raser obicnog Punta recimo.
Najveca greska je korupcija u policiji...da se to sredi,a nemoguce je,bilo bi mnogo manje i zrtava i materijalne stete,a puno vise novca u drzavnoj blagajni.
Znam momka koji u CH vozi po ogranicenju...ima sa svojih 20 godina ludog BMW,ali cim predje granicu,sam se hvali da ga ne spusta ispod 200km/h.
Kazna i njemu i ocu i oduzimanje auta....e to bi bilo nesto,bez mogucnosti podmicivanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyUto Avg 11, 2015 5:29 pm

Astra to sa procentualnom vrednošću kazne je samo moj očajnički pokušaj da vidim svetlo na kraju tunela. Jer tom momku o kojem pričaš je kazna od 5000 (manje od 50 eura) sigurno smešna dok nekom je to 1/4 plate. Zato je to jedna od mogućih ideja. I ova tvoja je dobra mada i tu se postavljaju razna pitanja o legalnosti takvog čina. Bilo je rasprava na nekim blogovima i pravnici su pominjali razna čudesa od članova Ustava koje bi onda trebalo promeniti.

Snimanje Policije kao prvo. kao drugo društvenokoristan rad kao deo kaznene politike. Ništa neće smiriti divljake kao to da moraju da čupkaju travu pored puteva.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyUto Avg 11, 2015 5:50 pm

Astra ::
Kazna se odredjuje na osnovu tezine prekrsaja i ne bi smjela da ima veze sa vrijednosti auta,jer ja mogu da vozim bezbjedno najbolju mrcinu na cesti,a neki mladi raser obicnog Punta recimo.
Najveca greska je korupcija u policiji...da se to sredi,a nemoguce je,bilo bi mnogo manje i zrtava i materijalne stete,a puno vise novca u drzavnoj blagajni.
Znam momka koji u CH vozi po ogranicenju...ima sa svojih 20 godina ludog BMW,ali cim predje granicu,sam se hvali da ga ne spusta ispod 200km/h.
Kazna i njemu i ocu i oduzimanje auta....e to bi bilo nesto,bez mogucnosti podmicivanja.

Upravo tako. Nema veze vrijednost auta sa visinom kazne. Naravno da je problem korupcija. Ja o tome svako malo čujem na poslu.
A što se tiče oduzimanja vozila, znam da za neke prekršaje u Federaciji BiH postoje propisane kazne oduzimanja vozila, čak i u slučaju da sam ja npr. dala Zoji auto kojim ona napravi prekršaj meni se oduzima auto, a njoj izriče kazna za počinjeni prekršaj kao vozaču. Ne znam o kojim prekršajima je riječ, ali mislim da je to odlična sankcija i ja bi je maksimalno koristila - svuda gdje je to moguće. No opet dođemo do korupcije, kvalifikacije prekršaja....
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyUto Avg 11, 2015 5:53 pm

Ovdje postoji takav clan zakona....nisam upoznata bas sa pojedinostima i u kojem slucaju se oduzima bespovratno auto,ali desava se....zato se u Ch mnogo cuvaju prekrsaja a bogami i malo ih gine...nikad nije malo,ali mislim u odnosu na druge drzave.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyUto Avg 11, 2015 6:04 pm

Nije problem u zakonodavstvu. Problem je u neprimenjivanju istog. Često pričam ovu pričicu pa moguće i na Forumu da sam je negde već napisala. Izvinite ako se ponavljam.

Imamo mi malen park u centru sela. I na oba ulaza je jednom davno bio skoro zarđali znak "zabranjena vožnja biciklom". Kad te ondašnji milicioner od milošte zvani i pandur uhvati u nedozvoljenoj raboti sledilo ti je čupanje uveta i "pozdravi oca". A znali su nas taman kao Miloš Obilić u onom stihu narodne pesme "svako jagnje po ovci poznajem". Pa kad ocu preneseš "pozdrav" a on čuje zašto onda su ti sledile batine danas zvane kršenje dečijih prava. Ako probaš da "zaboraviš" e pa pandur neće pa ti onda sledi dupla porcija. Za kršenje propisa i za zaboravljanje. Danas se dešava da po tom parkiću provezu auto a da panduri ne reaguju. Juče bih potpisala da se vratim u onu "tiraniju" gde se znao red.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2016 10:43 am

SAOBRAĆAJCI VIŠE NE OPRAŠTAJU NIŠTA Kazne i za najmanje prekoračenje brzine

Jutros, naslov na http://www.blic.rs/vesti/

Nisam bas razumela kontekst teksta, izostavili su cak i rec sokantno :brdski2:










srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Diplomirani Duduk

Diplomirani Duduk


Godina : 80
Location : Smederevo
Datum upisa : 26.11.2015

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2016 11:25 am

Astra ::
Najveca greska je korupcija u policiji...da se to sredi,a nemoguce je,

"Kad se hoće, sve se može!"
Korupcija bi se u policiji lako sredila da nije korupcije na višem nivou.
Pošto su oni sa višeg nivoa još gori, ne mogu ovima ništa.

Prema tome, vraćamo se na početak: vrh vlasti, odnosno Vučić&co.
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2016 11:33 am

Diplomirani Duduk ::


Prema tome, vraćamo se na početak: vrh vlasti, odnosno Vučić&co.


Nama je uvek i bilo pogresno sto sve zakone vezujemo za imena. Koga treba da je briga da li je to Vucic ili Pera? U normalnim drustvima, zakon je drzava, a premijer i ministri su tu radnici. Kad takvo vreme dodje, mozemo da razgovaramo ozbiljno. 
Vraticu se na ono iz teksta- Oprastaju . Sta oni ima da oprastaju?! Ides u skolu, ucis zakone i tu si da ih primenjujes. Tacka.
Gledano sa strane, vezano za  temu, koliko ljudi gine na ulicama svakodnevno, malo je nama i Vucic, Staljin nam treba.










srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyPon Feb 22, 2016 2:36 pm

sonia ::
Diplomirani Duduk ::


Prema tome, vraćamo se na početak: vrh vlasti, odnosno Vučić&co.


Nama je uvek i bilo pogresno sto sve zakone vezujemo za imena. Koga treba da je briga da li je to Vucic ili Pera? U normalnim drustvima, zakon je drzava, a premijer i ministri su tu radnici. Kad takvo vreme dodje, mozemo da razgovaramo ozbiljno. 
Vraticu se na ono iz teksta- Oprastaju . Sta oni ima da oprastaju?! Ides u skolu, ucis zakone i tu si da ih primenjujes. Tacka.
Gledano sa strane, vezano za  temu, koliko ljudi gine na ulicama svakodnevno, malo je nama i Vucic, Staljin nam treba.

Završiš srednju pedagošku posle koje nemaš diplomu s kojom bi išta mogao da radiš a i to si upisao jer te nigde nisu primili, upišeš se u partiju, završiš kurs od tri meseca i misliš da si Bog. Primer koji lično znam. Koji zakoni koji bakrači.

Kad počnu da snimaju svaku intervenciju policije onda možemo da se nadamo bar smanjenju korupcije. Do tad će nam lokalne"Vaspitačice" (tako zovu pandura iz gornjeg pasusa" biti i Bog i pobožje. I niko mu ništa neće moći jer je uvek u stranci u vlasti a i Kum mu je važna referenca u poslovnoj biografiji.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyPet Dec 02, 2016 5:23 pm

Za sve "izmene i dopune " saobraćajnih propisa postoji samo jedna reč -još pljačke ,i to bezobrazne . 
Odem ja da mi se zameni plinska boca u autu ,nema šta ,"istekao rok" po zakonu -menjam ,ne bunim se ,i to idem u ovlašteni servis AMSS . 
Mora se "zakazati ",ok ,ujutru u 8 ,ortaci pregledaju ,sve je u dobrom stanju ,ali boca mora napolje ,zakon ....
Kad će biti gotovo -pa za sat ,dva ,zvaćemo vas na mob . 

U 12 h oni još ne zovu ,i ja odem . 

Naravno -nije gotovo ,jer ...ipak su morali menjati i glavno crevo ,bilo je "prekratko" (a stavljaju bocu identične veličine i marke ) ovo -ono ...sad će oni . U 12 .30 -gotovoooo....ali sad izvolite na pumpu da se napuni butan ,da vide da li curi . 

Potplatim ja tamo jednog od njih da odveze ,da ne idem ja .Evo njega ubrzo nazad -curi ,čim su počeli puniti ,videli ,na samom ulaznom ventilu ? 

Sad će to oni ...da ne dužim .Na kraju su razvalili ceo ventil ,napukla karoserija gde ulazi ...stavili novi . Ok....sad će oni da "testiraju" .

"Test" u XXI veku se sastoji iz prskalice sa sapunicom ??? Naprskaju -pa gledaju ima li mehurića ,to je "test" ???

OK,ne curi da se plati .Kad počeše da nabrajaju ,ispalo da su zamenili apsolutno sve do zadnje stavke ,kao da prvi put "ugrađuju " .Ništa ,platim ja to (papreno ) pa pošto oni nude i registraciju (ističe mi 12 .12 ) kažem ja -hajde da to obavimo .

Neeeee....kažu oni ....morate napraviti REATEST plina ,bez toga ne može na tehnički ?

Kakav bre "reatest" -pa sad ste mi ugradili novu ,atestiranu bocu ,i potpuno novu instalaciju ???

NOVI PROPISI ,kaže ortak ,mora .

I to se "zakazuje" ,ali ne rade tu -nego u drugoj njihovoj filijali (Bogu iza nogu )
I da ...to se plaća nekih 5-6 000 ne znaju tačno .

Sad ja pitam -pa šta je taj "reatest" a oni kažu ....ma ništaaaaa,kolega će fotografisati bocu ,izdati papire ,platite i to je to ???

Elem ...kad sve to isplaćam (po "dopunjenim propisima ",i konačno registrujem vozilo -mirne duše sam mogao kupiti registrovanog ,polovnog "yuga" za te pare .

Ispravnost boce važi 10 godina,"reatest" ističe za 5 -gde je tu logika ?

SNS država -pljačka na svaki način ,i to licemerno i bezobrazno ,fol "sigurnosti vozača radi" .










srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Diplomirani Duduk

Diplomirani Duduk


Godina : 80
Location : Smederevo
Datum upisa : 26.11.2015

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyPet Dec 02, 2016 10:46 pm

Danubius ::
Neeeee....kažu oni ....morate napraviti REATEST plina ,bez toga ne može na tehnički ?

Kakav bre "reatest" -pa sad ste mi ugradili novu ,atestiranu bocu ,i potpuno novu instalaciju ???

NOVI PROPISI ,kaže ortak ,mora .

Sad ja pitam -pa šta je taj "reatest" a oni kažu ....ma ništaaaaa,kolega će fotografisati  bocu ,izdati papire ,platite i to je to ???

Elem ...kad sve to isplaćam (po "dopunjenim propisima ",i konačno registrujem vozilo -mirne duše sam mogao kupiti registrovanog ,polovnog "yuga" za te pare .

Ispravnost boce važi 10 godina,"reatest" ističe za 5 -gde je tu logika ?

SNS država -pljačka na svaki način ,i to licemerno i bezobrazno ,fol "sigurnosti vozača radi" .

U vreme kada sam atestirao novu plinsku instalaciju (2008. ili 2009.) to je podrazumevalo dva tehnička pregleda, dve (taksirane) molbe SUP-u i zamenu saobraćajne dozvole (to je treći odlazak u SUP).
Kada sam prodao taj auto rekao sam: "Nikad više plin - makar auto bio i besplatan!"
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyPon Apr 02, 2018 9:21 pm

OD APRILA STROŽE KAZNE: Za dete u krilu 30 dana robije! OVO SU SVE IZMENE!

Zatvor za vožnju mališana na prednjem sedištu mogu da zarade i vozač i suvozač ukoliko se ne izvuku s novčanom kaznom, koja može iznositi i do 120.000 dinara

Ako vozač prevozi dete u krilu, moraće da plati od 100.000 do 120.000 dinara, ili čak zaglavi zatvor od najmanje 15 dana, a ukoliko mališana tokom vožnje u krilu drži suvozač, biće kažnjen sa 20.000 do 40.000 dinara ili robijom do 30 dana!





Ovo su samo neke od novina koje predviđa izmenjen Zakon o bezbednosti saobraćaja, koji su poslanici usvojili pre dva dana, a koji će početi da se primenjuje od 1. aprila.

Vozači ubuduće neće smeti da popiju koju više jer je dozvoljena količina alkohola u krvi smanjena sa 0,3 promila na 0,2, a ko premaši ovaj nivo, zaprećena mu je kazna od 10.000 do 120.000 dinara, ili zatvor od 30 do 60 dana, ili kazna rada u javnom interesu od 240 do 360 sati, kao i 14 do 16 kaznenih poena i devet meseci zabrane upravljanja vozilom.

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 14405210

Direktor Komiteta za bezbednost saobraćaja Damir Okanović očekuje da će oštrije kazne naterati mnoge vozače da poštuju saobraćajne propise.

– Pojedinci tvrde da je država to preduzela kako bi punila budžet, moja poruka njima je: „Vežite pojas, nemojte držati mobilni u ruci, vozite trezni i nećete puniti budžet!“ – upozorio je Okanović
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
savo

savo


Datum upisa : 21.03.2014

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyUto Apr 03, 2018 3:18 pm

a drzanje dete u krilu na sadnijem sedistu? A sta ako se vozimo taksijem? Ko treba da obezbedi sediste za dete? Ili ako se uznajmi rent a car? Da li agencije imaju za sve automobile auto sedista? Neko nema auto, a treba d aima auto sediste!
A sto se tice pricanjem preko mobilnog, nista se ne menja u ponasanju vozaca, da ne preteram ali svaki treci drzi mobilni u ruci. Nije problem u visini kazne, nego sto niko ne kaznjava.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2018 7:43 pm

Posle najave da će se morati menjati sve tablice koje sadrže slova č,ć,ž,š na trošak vozača (koji nisu nimalo mogli uticati na to šta će im se "dodeliti" I uopšte -takva ideja da se ova slova ubace je mogla pasti na pamet samo nekom dežurnom patriJoti ) dolazi novi udar na sirotinju :
Sva kola starija od 15 godina ,moraće na tehnički 2 puta godišnje . Koštaće 30 eu (x2) i biće rigorozan ,a moraće se i snimati ? 
U prevodu -neće smeti da ima nikakvih oštećenja na limariji ,zaključno sa bojom ,na šoferšajbni neće smeti da bude nikakvih "pikni" i sl . 
Bar 70 % građana Srbije vozi kola starija od 15 godina ,ili su jako blizu tome .Ne zato što vole ,nego što ne mogu da sebi nešto drugo da dopuste .
Naravno da nije sporno da kola trebaju da budu ispravna ,ali ,tražiti i "kozmetiku" od sirotinje ,to je već više nego bezobrazluk .










srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2018 11:22 pm

Ovo je zaista povod da svi izadju na ulice....nigdje u svijetu nema tehnickog pregleda 2 x u godini.....cista pljacka.
Radite nesto za sebe....
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2018 11:27 pm

Astra ::
Ovo je  zaista povod da svi izadju na ulice....nigdje u svijetu nema tehnickog pregleda 2 x u godini.....cista pljacka.
Radite nesto za sebe....
Ko će da izađe Astra.Šačica onih koji imaju starija kola ćutaće i platiće.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2018 11:43 pm

Astra ::
Ovo je  zaista povod da svi izadju na ulice....nigdje u svijetu nema tehnickog pregleda 2 x u godini.....cista pljacka.
Radite nesto za sebe....
Nigde u svetu nema ni da ,kada ispuniš zakonom predviđeni radni staž ,nemaš "godine života" ,a nemaš više snage ili živaca da radiš do "predviđenih godina" ,ili smatraš da je zaista sranje da moraš da radiš 43-45 godina do "godina života" -plaćaš doživotne penale  u iznosu od 20 % svoje zarađene penzije .
Nema "izlaska na ulice ",jer mlade to ne zanima ,stare koji su penziju dobili "po starom" još manje ,a ugrožena grupa je relativno premala ,neorganizovana ,i bez podrške šire javnosti .
Tako je i sa ovim .Ovi koji su zakon doneli ,nemaju auto stariji od 5 godina ,niti im je problem da kupe novi . Uvek se mogu vaditi da se u stvari brinu za "bezbednost" i "živote" ,tj da je sve to, u stvari "za naše dobro" .
U stvari -to je njima super . Svaki treći auto neće "proći" ,pa će oni moći da mirno voze propisanih 130 km/h ,jer će saobraćaj da bude značajno manji .










srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyČet Maj 10, 2018 11:53 pm

Iskreno rečeno više nemam ni snage ni energije da razmišljam o suludim stvarima koje se dešavaju u Srbiji. Život mi je prošao u tome. U jalovim borbama, obećanjima ... nadanjima. Za šta? Da bi milion njih prodali još četiri godine mog života za kilogram ulja? Za jednu crvenu sa kojom neće preživeti više od tri dana? Gadi mi se sve to. Stvarno mi se gadi da više budem taoc takvih.

One poslovične bisere su svinje pojele i izbalegale kao i svako živinče bez razuma. Sad kusaju još poslovičnije sendviče smatrajući da su dostigle vrhunac životnih uspeha.

Još jednom - Neka hvala. Ovo malo života što mi je preostalo probaću da provedem negde drugde. U Apsurdisan se možda bratim da krepam.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyPet Maj 11, 2018 12:34 am

U redu je da se zahtjeva ispravnost vozila,dobre gume,katalizator u autu....ali 2x godisnje kontrola....zaista su pretjerali....mada je to jos prijedlog zakona,ali ne sumnjam da ce biti usvojen....a do usvajanja treba se zaliti,poslije je kasno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyPet Maj 11, 2018 8:45 am

Astra ::
Ovo je  zaista povod da svi izadju na ulice....nigdje u svijetu nema tehnickog pregleda 2 x u godini.....cista pljacka.
Radite nesto za sebe....


Nigde u svetu se ne voze metuzalemi od auta. U svetu ima ispravnih auta. Ne govorim o novim autima, nego o starijim autima. Skoro svi poseduju servisnu knjižicu. Ovde je sirotinja pa čak štede i na svetlima za tablicu i kupuje se gorivo za 100tinjak kilometara. 99% auta je tehnički neispravno i davno su se trebali skloniti sa ulica, no...
zubic
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyPet Maj 11, 2018 10:37 pm

Slazem se, ali ako je prosao jedan tehnicki...pravi, ne vidim da je za 6 mj. potreban i drugi.Jednom godisnje je dovoljno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyPet Maj 11, 2018 11:01 pm

Astra ::
Slazem se, ali ako je prosao jedan tehnicki...pravi, ne vidim da je za 6 mj. potreban i drugi.Jednom godisnje je dovoljno.
Prošao jer je gurnuo onom tamo (zavisi od problema) sto dvesto kn. ili dinara u džep.Dotični mu napisao u čemu je problem i da to reši(da ga ne vraća),a neki to odrade,neki ne,i tako do sledećeg tehničkog.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyUto Jul 03, 2018 12:28 pm

Pljačka vozača u Srbiji se nastavlja . Posle protesta vozača oko "dva tehnička pregleda" i cene goriva (koji ništa nisu promenili ,ali bi trebalo da su "opomenuli režim" ) ovi su pronašli način kako da ponovo nekažnjeno pljačkaju .
Biće jedan tehnički pregled ,ali rigorozan ,a novina koja treba da izvuče pare je -obavezno slikanje automobila ?
Pa kako pobogu da na osnovu slike neko utvrdi da su labave poluosovine ,ili nešto slično ?
Fotografisanje diže cenu od prosečnih 1500 do verovatno 3-4 000 rsd ,kako je rekao ministar saobraćaja .
Ista stvar je sa "reatestom" plinske boce . Ovlašćeni servis je ugradi , priloži svu dokumentaciju ,i onda idete na "reatest" gde se boca fotografiše i to platite 6000 rsd ?
U Srbiji je bilo pljačkaških režima ,ali kao ovaj -nikada .
I onda još licemerno kažu -pa to je zbog vaše sigurnosti ???










srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyUto Jul 03, 2018 10:20 pm

Jeste rigorozno,ali Srbi su toliki muckarosi,da bi trebalo i rentgen snimak da priloze....znas i sam,a znam i ja primjere,krntija koja vise i ne lici na auto,prolazi tehnicki samo preko telefonskog poziva....zlo na cesti....niko ne misli da vozi smrt takvim autima.Krajnje vrijeme je da se stane u kraj takvim malverzacijama.
Nego,cujem da jedu govna zbog malo zatamnjenih stakala,zadnje sajbe i eventualno zadnjih prozora,u CH je dozvoljeno,a kazu u Srbiji te oderu,jer tamo nije dozvoljeno u cilju suzbijanja kriminala.....zna li iko ista o tome.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptySre Jul 04, 2018 9:16 am

Koliko ja znam kod nas je stanje sledeće: vozila sa zatamnjenim staklima mogu se voziti bez problema ukoliko su ta stakla fabrički zatamnjena. Lijepljenje folije na fabrički "čista" stakla nije dozvoljeno.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptySre Jul 04, 2018 10:01 am

Astra ::
Jeste rigorozno,ali Srbi su toliki muckarosi,da bi trebalo i rentgen snimak da priloze....znas i sam,a znam i ja primjere,krntija koja  vise i ne lici na auto,prolazi tehnicki samo preko telefonskog poziva....zlo na cesti....niko ne misli da  vozi smrt takvim autima.Krajnje vrijeme je da se stane u kraj takvim malverzacijama.
Nego,cujem da jedu govna zbog malo zatamnjenih stakala,zadnje sajbe i eventualno zadnjih prozora,u CH je dozvoljeno,a kazu u Srbiji te oderu,jer tamo nije dozvoljeno u cilju suzbijanja kriminala.....zna li iko ista o tome.
Jesu naravno krntije na našim putevima ,ali ipak i te krntije prođu tehnički -kočnice i svetla idu "kompjuterski" i oni što rade tehnički moraju da prilože snimak rezultata ,tako da je "pustiš me" zaista svedeno na malu meru . To pokazuju i statistike -zanemariv procenat saobraćajnih nesreća je usled "neispravnosti" Alkohol i bahata vožnja -najčešći uzroci . 
Zatamnjena stakla može-ako je fabrički . 
Naknadno zatamnjena ,takođe može ,ali ne šofer šajbna . Bočna stakla 30% ,zadnja šajbna može koliko god hoćeš da je tamna ,ali...
Moraš imati bočne retrovizore ,i folija mora biti atestirana .
Sve ovo košta oko 33 000 rsd,ugrubo ,200 eu. Od toga je pola sama folija i lepljenje ,uz "uvoznu dozvolu" ,a pola su "uverenja AMSS" -dakle, pljačka države .
Krimosima to nije problem da plate,ako već ne voze auto sa "ugrađenim" zatamnjenjem .










srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptySre Jul 04, 2018 10:44 am

Zanima me u slucaju da imam (mada nemama) vec zatamnjena stakla,kako se to tretira,jer neki mi rekose da mora da se ima ta dozvola od Srbije,sto je glupo ako sam samo turista u Srbiji i neostavljam vozilo tamo.
Kod vas,izvini,ubica prodje nekaznjeno,a da nece tehnicki da se falsira.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptySre Jul 04, 2018 12:48 pm

Astra ::
Zanima me u slucaju da imam (mada nemama) vec zatamnjena stakla,kako se to tretira,jer neki mi rekose da mora da se ima ta dozvola od Srbije,sto je glupo ako sam samo turista u Srbiji i neostavljam vozilo tamo.
Kod vas,izvini,ubica prodje nekaznjeno,a da nece tehnicki da se falsira.
Koliko sam pročitala u Srbiji mora da se ima atest proizvođača folije.

http://mondo.rs/a1067757/Auto/Vesti/Policijska-kontrola-vozila-sa-zatamnjenim-staklima.html










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptySre Jul 25, 2018 7:55 pm

Novi zakon o tehničkom pregledu dao je mogućnost radnicima po servisima  da se iživljavaju na vlasnicima vozila .
Sada zakazuju na 7 ili 10 dana ,pa "pregledaju" po sat i više ,vraćaju vozila zbog sitnica ,itd.
Danas je jedan vozač iz Požege ,star 42 godine ,kome je rečeno da "ne može da registruje vozilo  " zbog slomljenog spoljnog retrovizora (inače se radi o "Dačiji" staroj 10 godina ) ,zapalio svoje vozilo i gurnuo ga na ulicu .

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 1564365_auto_ls


Postupak nije u redu ,jer je mogao da izazove katastrofu ,ali mi se sve čini da neće biti teško naći pedesetak takvih ljudi koji će svoja vozila da spale pred Skupštinom -možda i zajedno sa njom.spite

Cirkus sa "obaveznom zamenom tablica" koje imaju č,ć,š,ž je počeo .I to moraju da plate vozači-kojima su ta slova određena i nametnuta ,i ni na koji način nisu mogli da utiču na to ???
Nečuveno.










srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptySub Jul 28, 2018 11:06 am

SAOBRAĆAJNA INKVIZICIJA  link 

Fenomenalan tekst koji na mnogo bolji način rasvetljava ono o čemu govorim u gornjem postu. 
Vozači iz Srbije -pročitajte .










srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyČet Avg 02, 2018 4:06 pm

Još jedan automobil koji "nije prošao tehnički ",vlasnik je zapalio

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 1571391_79797979797_ls

U videu je objasnio i zašto:

https://www.facebook.com/DjordjeMilanovic/videos/10216812989945428/

Ukratko -momak i supruga oboje imaju fakultete ,došli su na selo (jer nemaju posla ) da tamo rade i oforme porodicu.
Uspeli su nekako da kupe ovaj auto i da ga održavaju koliko su mogli .
"Rigorozni tehnički "je otkrio koroziju . Popravka limarije košta 250 eu + 300 registracija ,što mladi ljudi nemaju ,i uz zahvalu Srbiji ,momak je auto -spalio .
Nadam se da će neko sprovesti moju ideju -doći sa par desetina automobila pa ih spaliti tamo gde se "odlučuje" o svim nametima i haračima preko kojih "vlast odlično radi" .










srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyČet Avg 02, 2018 4:44 pm

Danubius ::
Još jedan automobil koji "nije prošao tehnički ",vlasnik je zapalio

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 1571391_79797979797_ls

U videu je objasnio i zašto:

https://www.facebook.com/DjordjeMilanovic/videos/10216812989945428/

Ukratko -momak i supruga oboje imaju fakultete ,došli su na selo (jer nemaju posla ) da tamo rade i oforme porodicu.
Uspeli su nekako da kupe ovaj auto i da ga održavaju koliko su mogli .
"Rigorozni tehnički "je otkrio koroziju . Popravka limarije košta 250 eu + 300 registracija ,što mladi ljudi nemaju ,i uz zahvalu Srbiji ,momak je auto -spalio .
Nadam se da će neko sprovesti moju ideju -doći sa par desetina automobila pa ih spaliti tamo gde se "odlučuje" o svim nametima i haračima preko kojih "vlast odlično radi" .

Neće! Nemaju svi muda. zubic

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyČet Avg 02, 2018 4:52 pm

Po pitanju saobraćajnih propisa bi se dalo satima diskutovati ali za jedan bih uvek glasao i podržavam ga a to je procenat alkohola u krvi za koji smatram da teba da bude 0,00‰ zubic
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyČet Avg 02, 2018 4:55 pm

Eugen Grafvajer ::
Po pitanju saobraćajnih propisa bi se dalo satima diskutovati ali za jedan bih uvek glasao i podržavam ga a to je procenat alkohola u krvi za koji smatram da teba da bude 0,00‰ zubic

Kazna? Moj predlog - Doživotno oduzimanje dozvole i društveno-koristan rad od par stotina sati.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyČet Avg 02, 2018 5:00 pm

Ovdje mladi vozaci u roku od 3 godine ne smiju imati ni 0,01 promil alkohola,to mi je ok.
Inace,sjedis na proslavi,popijes jednu pivu i da te zajebava,ne ide.
Licno ne pijem bas nikako kad znam da cu da vozim,ali o,oo je pretjerano.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyUto Avg 14, 2018 8:50 am

I treći auto gori -jer nije "prošao tehnički" zbog "novih propisa"



A da poslušaju mene ,objedine akciju i promene lokaciju ? spite










srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 EmptyUto Avg 14, 2018 9:38 am

Znači, jebiga. Pre neki dan na samom izlasku iz sela, radar. Brzina je bila 61km/h, dodavao sam gas. Kazna 5000RSD. Nabijem ihna kurac. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji   srbiji - Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Izmene i dopune saobraćajnih propisa u Srbiji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» KO JE KO u SRBIJI ?
» Sudstvo u Srbiji
» Srebrna Voda - Postupak Proizvodnje
» Najlepsi stihovi o Srbiji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PUT PUTUJEM :: SAOBRAĆAJ :: AUTO SVET-
Skoči na: