DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyČet Jun 19, 2014 12:15 am

First topic message reminder :

padobranac62 dobro došao na Danubius forum.  mahmah
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptySre Jan 20, 2016 9:57 pm

Kume dobrodošao.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
justicija

justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptySre Jan 20, 2016 9:59 pm

Dobro nam došli i stari i novi!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyUto Jan 26, 2016 10:45 pm

Dobrodosao merlin ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 527949

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns

Datum upisa : 06.01.2010

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptySre Jan 27, 2016 12:45 am

Astra ::

Kasniš Astro,....., bar 4 godine. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptySre Jan 27, 2016 1:07 am

sanjalica.ns ::

Kasniš Astro,....., bar 4 godine. smehsmeh

Znam,al opet je dobro dosao.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyČet Jan 28, 2016 7:53 pm

Ime ;p ....dobro nam došla . Verovatno najoriginalniji nick ikada .  top88

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 527949
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Ime ;p

Ime ;p

Datum upisa : 28.01.2016

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyČet Jan 28, 2016 8:01 pm

Danubius ::
Ime ;p ....dobro nam došla . Verovatno najoriginalniji nick ikada .  top88

► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 527949

...iii najnezanimljiviji :) eto vidis kako se nisam setila toga ..hm "nick" ;) salim se ...fala , fala lepo ...inace stari clan koji se vise ne seca ni starog nika ni emaila ...elem...lepo je sto ste verni forumu , vecine se secam ...osim sebe tesim te
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyČet Jan 28, 2016 8:05 pm

Pa dobro se vratila pod novim nickom Ime ;P.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyČet Jan 28, 2016 8:09 pm

Ime ;p ::

...iii najnezanimljiviji :) eto vidis kako se nisam setila toga ..hm  "nick" ;) salim se ...fala , fala lepo ...inace stari clan koji se vise ne seca ni starog nika ni emaila ...elem...lepo je sto ste verni forumu , vecine se secam ...osim sebe tesim te
Nick može da se promeni ,ako želiš Samo javi na PP koji (ili napiši ovde ) ,i menjamo odmah (mada se meni baš ovaj sviđa ,bilo je svakakvih nickova ,ali ovakav ,nikada )
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

Godina : 39
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyČet Jan 28, 2016 8:11 pm

Ime, dobro dosla nazad. Bas ti je simpa novo *aljince ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 527949

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyČet Jan 28, 2016 8:15 pm

Ime,dobro nam dosla nazad,pokusaj se sjetiti bar otprilike nika...mozda mozemo mi "stari" da se sjetimo....a mozda i kazes nesto o sebi...koga si simpatisala,koga zahebavala....ahahah s kim se svdjala....salim se,samo se ti smjesti,stavi avatar i pocni ispocetka.

.
Nazad na vrh Ići dole
Ime ;p

Ime ;p

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyČet Jan 28, 2016 8:53 pm

E hvala, ali kad sam se vec krstila tako onda neka i ostanem samo ime :) .. hvala na dobrodoslici jos jednom...e Astra ne mogu se setiti , mislim mogla bih da krenem da tumbam i prevrcem , sto me iskreno i mrzi, ali u to vreme sam bila aktivna na svim prijateljskim i neprijateljskim :) forumima...ko ce popamtiti sve to, a vec tri godine sigurno nisam posetila nijedan forum, tako da to je davna proslost...rekoh sebi, ako koji forum jos uvek postoji to je onda ovaj...znam dosta clanova ali ne znam koje nikove koriste, debilka se secam i onog Dzoni Stulic - clana, sa njima sam ok :) ostalih se samo secam :)
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

Godina : 57
Datum upisa : 02.08.2010

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyPet Jan 29, 2016 1:19 pm

Dobro ti dodjila   dm2 i ja nekad zaboravim ko sam i oklen sam ,nemo da se brigaš  :12738879:
Kad se najmanje budeš nadala  jesvala neko ce se seti koj si i kako ti bidne nick  jbt i resen problem daj pivo
Nazad na vrh Ići dole
Ime ;p

Ime ;p

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyPet Jan 29, 2016 1:34 pm

promaja ::
Dobro ti dodjila   dm2 i ja nekad zaboravim ko sam i oklen sam ,nemo da se brigaš  :12738879:
Kad se najmanje budeš nadala  jesvala neko ce se seti koj si i kako ti bidne nick  jbt i resen problem daj pivo

E fala vi ...ako se neko seti neka me obavesti ...znam oklen sam al ne znam kako se zovem drink2
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

Godina : 57
Datum upisa : 02.08.2010

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyPet Jan 29, 2016 2:05 pm

Manje piva,manje piva  drink2
živa ti nama bila  top88
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyPet Jan 29, 2016 2:43 pm

Bogu fala da se mene ne seća.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Ime ;p

Ime ;p

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyPet Jan 29, 2016 2:55 pm

John Doe ::

rasta

Ko je rekao da se ne secam?
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyPet Jan 29, 2016 3:01 pm

Ime ;p ::

rasta

Ko je rekao da se ne secam?

Ko je rek'o da je rek'o, ko je rek'o da se ne sećam.
Elem, ako pišeš "Ć", ne zaboravi stavit' crticu iznad "C".
rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Ime ;p

Ime ;p

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyPet Jan 29, 2016 3:05 pm

Ko je rek'o da je rek'o, ko je rek'o da se ne sećam.
Elem, ako pišeš "Ć", ne zaboravi stavit' crticu iznad "C".

booored

Elem, mogu kako hocu.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyPet Jan 29, 2016 11:53 pm

Ime....znam ko si

Alisa,pa ako zelis taj profil da koristis,lako cu ti promijeniti pas,da mozes da udjes.

[You must be registered and logged in to see this image.]

.
Nazad na vrh Ići dole
Ime ;p

Ime ;p

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptySub Jan 30, 2016 9:09 am

Ime....znam ko si

Alisa,pa ako zelis taj profil da koristis,lako cu ti promijeniti pas,da mozes da udjes.

[You must be registered and logged in to see this image.]

E moguce...koje dobro pamcenje ima zena ... lol ...e ma jok, ne moras ...meni je ok ovako jedino sto se tice pravilnika foruma , onda nije problem ...
p.s. e secam se tih sandala sa avatara imala sam i na screansaveru na tel tu sliku ... fuj kakve su... :)
Nazad na vrh Ići dole
Svemimir

Svemimir

Datum upisa : 21.02.2015

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptySub Jan 30, 2016 10:55 am

pozdrav svim novim clanovima........i onim staro-novim top88
Nazad na vrh Ići dole
_Andjela_

_Andjela_

Godina : 42
Humor : Preteran
Datum upisa : 05.02.2016

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyPet Feb 05, 2016 11:10 pm

Pozdrav svima na Danubius forumu.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyPet Feb 05, 2016 11:11 pm

Pozdrav Andjela....je li to jos jedna plavusa,kao pojacanje....dobro dosla.

.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 EmptyPet Feb 05, 2016 11:16 pm

Dobrodošla Anđela.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: ► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄   ► DOBRODOŠLICA  NOVIM ČLANOVIMA  ◄ - Page 15 Empty

Nazad na vrh Ići dole

► DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA ◄
Nazad na vrh 
Strana 15 od 30Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 22 ... 30  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA-
Skoči na: