DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pozajmice...???  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Pozajmice...???  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Pozajmice...???

Ići dole 
+2
Danubius
Schveca
6 posters
AutorPoruka
Schveca

Schveca


Godina : 39
Location : www.odmorise.com
Datum upisa : 04.09.2008

Pozajmice...???  Empty
PočaljiNaslov: Pozajmice...???    Pozajmice...???  EmptyNed Nov 23, 2008 5:28 pm

pozajmljujete li novac svojim prijateljima?
i da li pozajmljujete od njih?

jeste li ikada bili u situaciji da ste nekom pozajmli novac, a da vam taj neko nije vratio, a vi ste imali utisak da je to namerno "zaboravio"?
ili ste vi nekada pozajmili pa niste hteli ili niste mogli da vratite novac?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.oaza.in.rs
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pozajmice...???  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozajmice...???    Pozajmice...???  EmptyNed Nov 23, 2008 5:46 pm

Pozajmim od koleginica u smislu-treba mi odmah, ići ću posle do bankomata I to mi tesko pada ....Ranije sam pozajmljivao čak i veće sume sestri, koleginicama , ali kada bih ja trebao da tražim...ne znam kako bih to izveo Ostalo mi je duboko urezano da sam jednom tražio nekih 1500 DM od oca, za neku klavijaturu, za dan-dva (bila je neka glupost sa bankama, moglo se dizati samo po 300 Dm dnevno) i nije mi dao, iako je znao da imam .Odgovor je bio-šta će ti, imaš već jednu??? A banci sam naravno , dužan ,kao i svako u Srbiji, nekih 20 000 na VISI , i to otplacujem-sa zverskom kamatom Jednom sam je upotrebio, i to nepotrebno,,,sumnjam da ću skoro.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

Pozajmice...???  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozajmice...???    Pozajmice...???  EmptyNed Nov 23, 2008 6:18 pm

Ja licno ne trazim na zajam, ne volim da dugujem i ne volim da zavisim od drugih..
Trosim koliko imam, i trudim se da zadovoljim sebe...
Sto se tice pozajmljivanja, pozajmila sam novac svom saradniku kome su menicom blokirali racun.
Jos uvek mi vraca :lol: , i nadam se da ce vratiti :lol:
I verujte, da vise nikada, nikome ne pozajmljujem..
Jer ima bezobraznih ljudi.. ::da
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

Pozajmice...???  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozajmice...???    Pozajmice...???  EmptyNed Nov 23, 2008 6:30 pm

Ja sam pozajmljivao..posle me bilo sramota da trazim svoje pare..i onda sam cekao..cakeao..prebijo dugove..raznim poslovima..sad samo pozamljujem od najrodjenijih..a....da pozajmim vishe drugom .ne.. a i .nemam shta.. :008yn9: ..i kad bi imao ne dam..zavisi od osobe..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Pozajmice...???  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozajmice...???    Pozajmice...???  EmptySre Nov 26, 2008 7:35 pm

danubius ::
Pozajmim od koleginica u smislu-treba mi odmah, ići ću posle do bankomata I to mi tesko pada ....Ranije sam pozajmljivao čak i veće sume sestri, koleginicama , ali kada bih ja trebao da tražim...ne znam kako bih to izveo Ostalo mi je duboko urezano da sam jednom tražio nekih 1500 DM od oca, za neku klavijaturu, za dan-dva (bila je neka glupost sa bankama, moglo se dizati samo po 300 Dm dnevno) i nije mi dao, iako je znao da imam .Odgovor je bio-šta će ti, imaš već jednu??? A banci sam naravno , dužan ,kao i svako u Srbiji, nekih 20 000 na VISI , i to otplacujem-sa zverskom kamatom Jednom sam je upotrebio, i to nepotrebno,,,sumnjam da ću skoro.

Sta ovo znaci i koliko je to i kako to....püojma nemam pa kad vec spominjes,prosvjetli me.

Ostala sam klinka sa mladjom sestrom,ni jedna nije radila,obe u skoli........majka nam je na samrti rekla da nikad ne dozvolimo sebi da budemo nekome duzne.ja se toga drzim i sad ko i tad kad stvarno nije bilo ni malo lako.Ne pozajmljujem od nikoga,mislim da bih i crkla a ne bih zatrazila,a vjerujte bilo je dana kad nisam imala sta jesti,samo sam pravila sestri obroke,ali nikome nisam od familije zatrazila nista.Taj neki ponos je ostao u meni i danas,a zato s druge strane,ne znam vise koliko ih je kojima sam davala novac,vjerujete cak i covjeku u autobusu koji mi je rekao da nema djetetu za hljeba....i vratio mi je taj novac jer je znao gdje ce me naci.Sretan je onaj covjek koji moze posuditi a ne onaj koji posudjuje od drugoga i molim Boga da tako i ostane.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Pozajmice...???  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozajmice...???    Pozajmice...???  EmptyUto Mar 15, 2011 5:16 pm

Niti trazim,niti mi traze...Ne volim da budem duzna...cak se jezim i na ono..."uzeti nesto na otplatu" ...Kupim onda kad imam i koliko imam.
Nikad nisam nikom pozajmila neku vecu sumnu,a za manju...pa bilo mi je svejedno da li ce vratiti ili ne...
Sjecam se kad je moj otac davno,davno pozajmio "prijateljima" neki novac...u iznosu od 1 500 DM,sa onim...samo do vikenda kada mi dolazi brat i odmah ti vracam,najkasnije u nedjelju i dosao je i prosao vikend,ali oni se naravno nisu ni javili,a kamoli pojavili..Prolazili su dani,mjeseci...bome i godine prodjose.Tata to nije ni spominjao niti bilo sta...Ti ljudi su jednostavno prekinuli odnos sa mojim roditeljima.I tati nesto bude krivo,kad ga je ovaj hladno prosao na ulici bez ZDRAVO...i odluci iz principa da trazi svoje...
I vratise oni tati taj novac,ali im je bilo krivo zasto je trazio...pa vratili bi mu ....NEKAD...
I eto...oni su se nasli uvrijedjeni (sto su mom ocu prestali zdravo govoriti),a moj otac ne bi ljut sto je na novac cekao gotovo 10 godina...

Elem...ne rekose badava..ako hoces izgubiti prijatelja,pozajmi mu novac.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Pozajmice...???  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozajmice...???    Pozajmice...???  EmptyUto Mar 15, 2011 10:14 pm

bosankaa ::
..
..
I eto...oni su se nasli uvrijedjeni (sto su mom ocu prestali zdravo govoriti),a moj otac ne bi ljut sto je na novac cekao gotovo 10 godina...

Da, poznajem takve ljude-i nikada mi nece biti jasno .Ako se i nadjes u takvoj situaciji , ljudski je reci "Čuj, nisam zaboravio , znam za dug ....čim budem mogao " I onda vraćaš kad god imaš neki novac, makar i u malim sumama . I ljudski je da se shvati-no ako to ne činiš...prilično je jasno . Čovek se valjda pre svega ceni po -reči i ispunjenju obećanja ,
Srbija je posebna -mi smo nazalost prisiljeni da idemo u "dozvoljeni minus ", da dizemo sa kartica novac koji nemamo, da dizemo kredite sa zverskim kamatama.....
No znam ljude,kojima recimo komsija prodavac "da na poverenje" ,ono,hranu, hleb, mleko i ostalo...pa kada se toga baš, baš skupi...značajnija suma , šta će čovek , mora da trazi svoje , obično posle dugo vremena . Onda to drustvo jednostavno promeni prodavnicu -gde uradi isto , ne vrativsi ovome prvome ni deo , a kamoli sve .Jos su oni "uvredjeni !"
E za to treba imati obraza .Uopšte ....ljudi se cene po tome .Ako nekoga "bije glas" da rado pozajmljuje od drugih , a ne vraća...budite sigurni da je u pitanju jako loš čovek -onako, uopšte . To je najmanji test na kome se to pokaže -i nikada ne omaši .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content





Pozajmice...???  Empty
PočaljiNaslov: Re: Pozajmice...???    Pozajmice...???  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pozajmice...???
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: