DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa

Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  Empty
PočaljiNaslov: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptyUto Nov 25, 2008 12:05 pm

Pošto na forumu imamo većinu pripadnica lepšeg pola, da imamo i ovakvu temu. Dakle, ovde možete pisati o parfemima, bojama za kosu , kremama, šminki i koječemu šta već damama treba, (a ja verovatno nemam ni predstavu o tome) a može se naći u jednoj parfimeriji . Naravno, i same možete preporučiti neki proizvod koji vam se dopao , posavetovati i sami, pitati....naravno, ni muški svet se ne isključuje iz ove teme ! [You must be registered and logged in to see this image.]

Poslednji izmenio Danubius dana Ned Jun 05, 2011 1:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptyUto Nov 25, 2008 12:09 pm

Evo, ja ću prvi:Andjela, šta misliš o proizvodima AVON-a, meni se čini da se tu radi o nekoj šklj kozmetici , jer , sem prihvatljive cene, nekako mi je nenormalno da neki prozvod postoji u jednom katalogu , pa ga već u drugom nema? Da li se tu radi o prepakivanjima proizvoda nepoznatih proizvodjača u AVON amabalažu ili ?
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

Datum upisa : 08.06.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptyUto Nov 25, 2008 12:16 pm

Dany, ja lichno ne volim da koristim nesto sto se naruchuje iz kataloga...
Ne nude testere, samo napishu za koji tip koze odgovara..
Kad je moja koza u pitanju, radije bih uzela nesto provereno, nego eksperimentisala iz kataloga..
Ne radim s avonom, mozda zato imam takvo misljenje, imala sam prilike da listam katalog, i sve je tu lepo, ali sta sadrzi ta ambalaza??
Cene su pristupacne, a kvalitet??

Odatle bih mozda uzela samo parfem i nakit ::da
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67

Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptyUto Nov 25, 2008 12:22 pm

a u katalogu swe lepo, ambalaza extra, tekstovi po zelji za vase usi...a kad naruchish i stigne....obichno shit.....(moje iskustvo ), a no "o" od originala:))
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica

Godina : 44
Datum upisa : 16.08.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptyUto Nov 25, 2008 2:42 pm

Htela bih samo da pohvalim tekuće karmine iz Max factor linije.
Traju 24 sata i ništa ih ne može izbrisati sa usana...
Možete slobodno da jedete, kupate se, umivate lice, pijete šta želite.....
Najbitnije je to što ne ostavljaju tragove ni kad nekoga poljubite.
:63268:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca

Datum upisa : 21.12.2007

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptyUto Nov 25, 2008 9:47 pm

Od sad trazim samo zenu koja koristi MAX faktor liniju.Onda me ova kuci nece ribati zbog karmina na kragni.
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptySre Nov 26, 2008 6:04 pm

[quote="Sanjalica"]Htela bih samo da pohvalim tekuće karmine iz Max factor linije.
Traju 24 sata i ništa ih ne može izbrisati sa usana...
Možete slobodno da jedete, kupate se, umivate lice, pijete šta želite.....
Najbitnije je to što ne ostavljaju tragove ni kad nekoga poljubite.
:63268:[/quot

A da probas maxfactor ruz volumizante tongue
Daje bujnost usnama i deluju bas sexi :upravusi:
Postojanost boje i do 10h, a usne izgledaju bujne i mame muske poglede tongue a tek mastu:silent:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptySre Nov 26, 2008 6:21 pm

Ruževi za usne

[You must be registered and logged in to see this image.]Za produženu trajnost klasičnih ruževa na cijelu površinu usana prvo možete nanijeti tekući puder ili korektor koji stvaraju podlogu za ruž. Drugi dobar razlog za nanošenje takve podloge ispod klasičnog ruža je prekrivanje prirodnih kontura usana što omogućuje lakše korigiranje njihovog oblika.
Najbolje je ruž nanositi četkicom za usne jer tako boju možete nanijeti i u malene nabore na usnama. Ovakav način nanošenja daje ružu dodatnu postojanost na usnama.
Za isticanje usana najbitniji je njihov sjaj. Sjajna boja naglašava usne i daje im punoću. Ipak pripazite jer nanošenje veće količine dodatnog sjaja može privući pažnju i na nesavršenosti na usnama.
Neutralni ruževi za usne smanjuju prenaglašen izgled velikih usana, ali tamnije boje još više smanjuju male i tanke usne.
Mat ruževi upijaju svjetlost i blago smanjuju volumen usana, usne izgledaju sofisticirano i prirodno, ali ako želite senzualne usne, koristite sedefasti ruž ili sjajilo za usne jer oni reflektiraju svjetlost i usne izgledaju punije.
Sjajilo s reflektirajućim česticama nanesite na sredinu gornje i donje usne, za puniji i senzualniji izgled.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Colour Perfection

Colour Perfection - ruž za usne
Prednost:
Colour Perfection je originalni novi ruž, ima glatku gel bazu kojom postiže vrhunske rezultate – daje boji ruža trajnost te gladak i ujednačen izgled na usnama.
Glavne karakteristike:

• Lako se nanosi i ravnomjerno se troši, za prekrasne usne o kojima žene satima ne moraju brinuti
  • Ne razlijeva se i ne nakuplja se u boricama
  • Ne blijedi i ne nakuplja se u kutovima

Colour Perfection Lipstick ima glatku gel bazu koja sadrži mrežu mekih mikro-slojeva. Ovi slojevi štite pigmente i daju gladak i ujednačen izgled na usnama.
Koristite ga s:
Gold Lip Liner olovkom za usne, sa sličnim nijansama Nailfinity lakova za nokte.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z

Godina : 50
Datum upisa : 07.02.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptySre Nov 26, 2008 7:42 pm

Ruzeve treba stavljati samo ako ste sigurni da ih niko nece poruckiti inace dzabe bacanje novca i vremena ;)
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptySre Nov 26, 2008 7:44 pm

Ali Stormi,njihov efekat i jeste da neko pozeli da porucka ne samo usne nego cijelu tebe.....ma ne zalim para,zadnji ruz platih 38Fr.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptySre Nov 26, 2008 7:50 pm

Ma namazes ruz koji se ne skida i ljubi se do mile volje ;)
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z

Godina : 50
Datum upisa : 07.02.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptySre Nov 26, 2008 8:21 pm

Ih,pa gde je tu car :D Nego ima li neki lepljiv kad krene da ljubi nek ne prestaje tongue
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptyNed Dec 21, 2008 6:47 pm

Božić-Nova godina-vreme darivanja-i vreme velikih nevolja za muškarce (Neeeee, nemojte da se odmah zlobne"to košta " :evil: ) koji se po defaultu slabije razumeju u parfeme i kozmetiku...Dakle , Andjela:
-preporuči za muškarce šta da poklone svojim damama (ako može i sa nekim orijentacionim cenama? )
-isto to-ženama........

Spasavaj sestro muški rod.......... cat
Nazad na vrh Ići dole
Andjelika

Andjelika

Godina : 37
Humor : zdrav seljachki, rekla bih...
Datum upisa : 16.05.2009

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptySre Maj 27, 2009 4:51 pm

chula sam da ima sjajeva koji sadrze neke materije koje daju punocu usnama kad se nanesu... kao, usne izgledaju vece, lepse...
e sad, ima ih u Jasminu, zaboravila sam koji je proizvodjach, ali su kostali oko 2000 dinara, sto i nije toliko mnogo, ako je efekat zaista takav kako ga opisuju. Medjutim, u parfimeriji tvrde da nemaju testere, a ja bash neshto ne bih kupovala machku u dzaku....
Jesi li imala iskustva sa tim sjajevima? Da li su efekti stvarno tako dobri?
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptySre Maj 27, 2009 8:55 pm

Probala sam lorealov sjaj za volumen usana, zaista daje pozitivan efekat:))
Prilikom nanosenja, sjaj daje blag osecaj peckanja koji poboljsava mikrocirkulaciju tako da povecava volumen usana za samo pet minuta od nanosenja:)
Ima deborah, max factor, lancom....
Pored ovih gore navedenih ima i eveline koji je jeftiniji a isto tako efikasan kao i svi ostali.. ima prelpe pastelne nijanse koje su za leto stvorene:))
Naneses taj sjaj i usne mame na poljubac ;) :400654:
Nazad na vrh Ići dole
Andjelika

Andjelika

Godina : 37
Humor : zdrav seljachki, rekla bih...
Datum upisa : 16.05.2009

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptySre Maj 27, 2009 9:03 pm

hvala puno, Andjela :) aplauseee
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptySre Maj 27, 2009 9:26 pm

Nema na cemu! ;)
Nazad na vrh Ići dole
Zvončić

Zvončić

Godina : 36
Humor : Zaljubljena
Datum upisa : 30.07.2009

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptyPet Nov 13, 2009 12:16 pm

Moze li meni neko pomoci?
Ja se uopste ne sminkam, ne zato sto necu vec sto ne znam.
Ne znam sta da koristim, niti cime da pokrijem par crvenih tackica, trag jedne bubuljice.
Moje lice je cisto(sem par manjih mitisera) i imam svetlu put, ne bih zelela da sa nekim puderom izgledam kao indijanac.
Korektor u olovci pomogne, ali ne sasvim.
Prvo ne znam koji puder da kupim, tecni, u kamenu, ovaj, onaj, drugo... ne znam kojim se redosledom sminka, sta se prvo stavlja?
Veoma mi je bitna i cena, da nije preskupo, jer nemam uslova za skupu sminku, a opet ne bih ni nesto da mi isusi ili zapusi pore.
Moja koza je mislim kombinovana, neki kazu da imam T zonu.
Celo, nos i brada znaju biti masniji ako tih dana jedem neke parizere, kobasice ili kackavalj, ovako je hajde da kazem, relativno ok, eto malo masnija od ostatka lica.
Obrazi mi nisu masni nikada bili, nisu ni suvi, bas su ok.
Ni bubuljica nemam cesto, obicno jednu dve, iznad usne, na bradi ili sa strane izmedju slepoocnica i kose. Tu mi najcesce i ostane trag-crvenilo, iako ih nikada ne diram.
Obicno stavim samo maskaru i sjaj za usne ili neki super karmin.

Dakle, koju sminku da koristim, kojim redosledom se nanosi, kako i koliko?
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptyNed Nov 15, 2009 12:59 am

Zvoncicu, trebas prvo odabrati nesto za negu lica, pa tek onda prelazis na smiknu.. Kazes da imas mitisere, zbog toga moras uzeti gel protiv mitisera, kojim ces umivati lice.. ne znam sta bi tebi odgovaralo, reci cu ti sta ja koristim.
Umivam se vishijevim gelom koji je bas za ciscenje pora i otklanjanje mitisera, veruj mi da dubinski cisti kozu i zatvara pore..Koristim ga ujutru i obavezno uvece pre spavanja, nakon umivanja nanesem anti rid kremu za predeo oko ociju da bih sprecila nastajanje sitnih borica jer se previse smejem:), takodje lice namazem nocnom kremom protiv bora, obavezno i dekolte..
Ujutru, kad se probudim, opet sledi umivanje gelom, krema za predeo oko ociju, dnevna krema protiv bora, dekolte ne izostavljam, jer je to deo tela gde se tesko skrivaju, otklanjaju (bore) ako se ne negujes pre njihovog nastanka..
Koristim kreme koje odgovaraju mojim godinama. Moras voditi racuna o tome, ne mozes koristiti nesto sto je za zrelu kozu.

Puder koji koristim je afiniton (mejbilajn) njegova cena je 570 dinara. On je na bazi vode i ne ostecuje kozu, ne zatvara pore i kozmeticarke ga preporucuju svim zenama koje imaju problematicnu kozu i zenama koje nemaju problema sa kozom.. Moj ten je takodje svetao i meni odgovara afiniton br. 24
Mozes otici do parfimerije i zatraziti tester jer verujem da svaka parfimerija ima testere.. Pored tecnog pudera imas isti i kompaktni, koji trebas koristiti da bi prekrila sjaj lica (mejbilajn afiniton br 24- kosta 570 dinara).
Nemoj preterivati s kompaktnim puderom, jer on moze istaci nedostatke na licu, kao sto su: sitne bore oko ociju, ili otvorene pore.. Ako slucajno preteras, mozes ga otkloniti blaznicom za skidanje sminke.. tek nakon toga lice je spremno za sminkanje..
Kad koristis kompaktni puder, moras koristiti isto takvo rumenilo, ne ide masno rumenilo na kompaktni puder jer se sve sakuplja na jednom mestu i bude kao neka velika fleka na licu..Bez rumenila lice deluje prazno, moras naglasiti jagodice, ali sve umereno da ne bude vestacki vec prirodno i lepo:)
Mlada si, ne trebas se kreciti, dovoljno je naneti maskaru, rumenilo i sjaj za usne.
Preporucila bih ti sjaj za volumen usana, verujem da ce ti se svideti jer zaista daje punocu usana i deluju bujnije bez ikakvog zahvata..Sjaj koji nije tako skup, a daje odlican rezultat je eveline koji kosta 450 dinara..
Nisam rekla da kompaktni puder odlicno isusuje bubuljice. Pa kad ti se neka pojavi ti samo nanesi malo kompaktnog pudera ( puder u kamenu). Izbegavaj korektor, jer je on mastan i ne isusuje bubuljicu, vec je samo trenutno prekrije..
Takodje izbegavaj masne kreme, jer su one te koje izazivaju pojavu bubuljica kod masne koze..
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptyNed Nov 15, 2009 1:05 am

[You must be registered and logged in to see this image.]Najbolja kozmetika.Samo nema je u Srbiji.U Hrvatskoj samo na dva mesta u Zagrebu,jedno na moru i jedno u Sisku...
Preparati su skupi,ali fenomenalni...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptyNed Nov 15, 2009 1:11 am

Čoveče ----čitam Zvončić(pitanje ) i Andjelu (odgovor)

Pa to je cela nauka ...a i umetnost .....i onda dodje neki baja i sredi sav taj trud za 2 minuta .........
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptyNed Nov 15, 2009 1:12 am

Danubius ::

Pa to je cela nauka ...a i umetnost .....i onda dodje neki baja i sredi sav taj trud za 2 minuta .........

Pa takve žene neće bilo kog baju... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] ..

Samo nešto markantno i egzotično.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Zvončić

Zvončić

Godina : 36
Humor : Zaljubljena
Datum upisa : 30.07.2009

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptyNed Nov 22, 2009 2:27 am

Danubius ::

Hahhaha, e nasmeja me, pa žene su čudo, cccc.
Sve sam ovo pročitala ali imam još par pitanjca, no to cu preko pp-a, da Dany-ju ne bi ispale oči od čitanja, hahahah :)))))
Nazad na vrh Ići dole
http://foto-art.serbianforum.info/forum.htm
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptyNed Nov 22, 2009 2:31 am

Zvončić ::
Hahhaha, e nasmeja me, pa žene su čudo, cccc.
Sve sam ovo pročitala ali imam još par pitanjca, no to cu preko pp-a, da Dany-ju ne bi ispale oči od čitanja, hahahah :)))))

U pravu si, neka ga nek se pita sta li te to jos zanima a nije za njegove oci.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko

Godina : 57
Datum upisa : 22.06.2009

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  EmptyNed Nov 22, 2009 2:36 am

CHANEL No5
Interesuje me cena u srbiji?

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  Empty

Nazad na vrh Ići dole

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 9Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: WELLNESS CENTAR :: KOZMETIKA & ŠMINKA-
Skoči na: