DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyUto Nov 25, 2008 12:05 am

First topic message reminder :

Pošto na forumu imamo većinu pripadnica lepšeg pola, da imamo i ovakvu temu. Dakle, ovde možete pisati o parfemima, bojama za kosu , kremama, šminki i koječemu šta već damama treba, (a ja verovatno nemam ni predstavu o tome) a može se naći u jednoj parfimeriji . Naravno, i same možete preporučiti neki proizvod koji vam se dopao , posavetovati i sami, pitati....naravno, ni muški svet se ne isključuje iz ove teme ! [You must be registered and logged in to see this image.]

Poslednji izmenio Danubius dana Ned Jun 05, 2011 12:08 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_

Datum upisa : 20.12.2011

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPet Okt 30, 2015 10:19 am

Parfemi zaista imaju magijsku moć.
Onako, nekoliko kapi i osećam se kao da sam najbogatija naslednica...i u najobičnijoj trenerci...
To je i razlog što sam pre dve godine počela da se bavim malo prodajom parfema, ali ni dinar ne ostavim na stranu, sve to ide u bočicu za mene :D
Pošto imam mnogo uzoraka u mogućnosti sam da proverim šta mi paše, a šta nije za mene.
I ni jedan parfem ne miriše na svakome isto, to svi znaju.
Ono što je definitivno moj miris je Chanel Chance. "Dosadno" otmen, ali kad mi zagolica nozdrve ja sam nepobediva. Uliva mi neizmerni osećaj sigurnosti, ponosa, odlučnosti. Možda vam zvuči glupo, ali tako ja doživljavam svoj parfem.
Od Chanela može još i Coco Mademoiselle, no toliko je opšte primenjen da je malo smorno :D  a kad mi dođe  da promenim onda isključivo Bvlgari Omnia Crystalline.

Eksperimentisala sam i sa Calvin Klein Downtown i Truth; Cacharel NOA; D&G Ligt blue; Paco Rabbane Lady Million; Naomi Campbell...
Za mene definitvno nisu Cacharel-ovi, Chopard-ovi, Kenzo, Burberry... A na drugima mi se dopadaju.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Poslednji izmenio Sibila_ dana Pet Okt 30, 2015 9:02 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPet Okt 30, 2015 10:40 am

Dame,da vas pitam....nadam se da necu biti krivo shvacena....prije mjesec i dva sam obilazila parfimerije....u Njemackoj,da bi to bilo jeftinije....ne kupih bogami sta sam trazila,jer cijena je od 70 eura pa ide preko 100.
Kakve su cijene kod vas....mislim,na vasa primanja,ko moze da si priusti pravi dobar parfem....a i kad ga imam....stavljam samo za svecane prilike....ahahahha,dusa me boli,kako su bezobrazno skupi.
Ne zelim da ponizim nikoga....eto ja priznam da mi je preskupo ono sto bih stvarno uzela,pa se odlucim za onaj koji je oko 50 Eura.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_

Datum upisa : 20.12.2011

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPet Okt 30, 2015 11:00 am

Isto je i ovde. Chanel je oko 100 e, ali ja i ne kupujem u parfimeriji. Gledala sam po free shopovi, sve je to isto.
Snalazim se za to moje veliko zadovoljstvo.
Joj, a kad se domognem dobre parfimerije, pa nadjem nesto sto mi se svidi, pa se naspricaaam...ih! 😀

Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

Godina : 39
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptySub Dec 19, 2015 3:22 am

Kupim ga danas kao jedan od poklona...
Kako sam ga probavala u parfimeriji... sve se onako "njuškam" ... a baš si lijepo mirišem, da mi se čini da ću ga zadržati za sebe, a za poklon kupiti neki drugi ererere

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptySub Dec 19, 2015 3:48 am

Bosno i meni se svidja milion....muz ne voli da mijenja,ali zato ga sin trosi,izmedju svih ostalih.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

Godina : 39
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptySub Dec 19, 2015 3:54 am

Uh i muški je mmmmmmmmm lu6777

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptySub Dec 19, 2015 3:56 am

Milion je omiljeni parfem i mojih momaka.
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

Datum upisa : 08.06.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyČet Jan 05, 2017 12:17 pm

Po nalogu sefa Danija, dodjoh ovde da zapevam ko Stanija.. :rlol: Sefa zanima kako u novoj godini treba da se mirise. ako cemo iskreno, naj aktuelniji miris je kupus koji vri i kiše..A oseca se miris ribe i pasulja..sutra je badnji dan..pa da sto bude pun da ima sta da se stavi u kljun.
Domacice iz zgrade, preplavise hodnik kupusim i ribom..i tu Dani ne pomaze ni jedan parfem...i tako ce biti sve dok traju zalihe kupusa.. . :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67

Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 19.12.2007

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyČet Jan 05, 2017 12:39 pm

Svi kažu da je laž.....da imponuje prirodni "Znojaž" ? smehsmeh :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyČet Jan 05, 2017 8:50 pm

Old spice & Victory rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
el_vibrador
בנו של ישראל
el_vibrador

Datum upisa : 06.02.2012

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPet Jan 06, 2017 1:14 am

Old Spice, i Aramis
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski

Godina : 57
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPet Jan 06, 2017 1:41 pm

Pruzila se mogucnost kupiti parfem u Free Shopu pa zaredah pun nade da ce pronaci nesto i za moj nos. Fuuuuuuuuj.
Od najmanje deset muskih mirisa nisam izabrao niti jedan. Svi imaju istu notu.....odvratno jak prodoran miris (smrad) i niti jedan nije bio ispod cca. 70 Eura. Na kraju se poradujem jer sam nasao jedan fin miris koji zove da se jos jednom pomirise...samo mi nije jasno zasto je bio medju muskim mirisima. Mogao sam misliti da je zenski cim je boca bila skroz bela....jbg.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPet Jan 06, 2017 1:46 pm

daljinski.....to nije cudo zenski parfemi se prave da bi se svidjeli muskarcima......nego sto ga ne kupi?

.
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski

Godina : 57
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPet Jan 06, 2017 1:53 pm

Ne volim da mi zene isto mirisu smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPet Jan 06, 2017 1:55 pm

daljinski ::
Pruzila se mogucnost  kupiti parfem u Free Shopu pa zaredah pun nade da ce pronaci nesto i za moj nos. Fuuuuuuuuj.
Od najmanje deset muskih mirisa nisam izabrao niti jedan. Svi imaju istu notu.....odvratno jak prodoran miris (smrad) i niti jedan nije bio ispod cca. 70 Eura. Na kraju se poradujem jer sam nasao jedan fin miris koji zove da se jos jednom pomirise...samo mi nije jasno zasto je bio medju muskim mirisima. Mogao sam misliti da je zenski cim je boca bila skroz bela....jbg.

Daljinski, ako ne volis ostre i prodorne mirise...tebi bih preporucila paco rabanne ultraviolet man. Zatrazi tester, probaj i videces. Dala bih ti i savet..kod kupivine parfema nikada nemoj probati vise od 3 mirisa..jer samo tri note culo mirisa prepoznaje..sve preko toga je samo smesa svih mirisnih nota koje si pomirisao.i parfem drugacije mirise u zatvaracu..kako u vecini parfimerija nude da se oseti miris, merodavnije je probati na unutrasnjoj strani clanka..ili na vratu..tu gde krv struji..tu je prava nota.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 20.12.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPet Jan 06, 2017 2:13 pm

Od svih parfema -najdraži

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPet Jan 06, 2017 2:25 pm

Kijara-brm ::
Od svih parfema -najdraži

Nezan, stvoren za plavuse..dok crnke koriste jace, ostrije. Moji omiljeni su dolce&gabbana light blue i dolce&gabbana the one. Potrosim jedan, za promenu kupim drugi..kad ga potrosim ponovo prvi. Obozavam ih!
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns

Datum upisa : 06.01.2010

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPet Jan 06, 2017 2:32 pm

Oci-ANDJELA ::
Moji omiljeni su dolce&gabbana light blue i dolce&gabbana the one.

Totalno različiti. Čudno da ih koristi jedna te ista osoba.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPet Jan 06, 2017 2:35 pm

Upravo to Okice.
Jedno vreme sam koristila trešnjin cvet iz Loksitana.Toliko mi je odgovarao,nekako leti pogotovo.
Mnogo parfema sam probavala ali ne odgovara mi miris nikako.
Uvek se vraćam Angelu i  Chanelu No 5.
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns

Datum upisa : 06.01.2010

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPet Jan 06, 2017 2:38 pm

Uvek se vraćam Angelu i  Chanelu No 5.

Šta će tebi Chanel, to je za babe smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPet Jan 06, 2017 2:43 pm

Okice ovaj ću da probam.

Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPet Jan 06, 2017 10:56 pm

sanjalica.ns ::
Moji omiljeni su dolce&gabbana light blue i dolce&gabbana the one.

Totalno različiti. Čudno da ih koristi jedna te ista osoba.

Naravno, bas zbog toga ih koristim naizmenicno. Obozavam i jedan i drugi, prosto ne mogu izdvojiti koji mi je drazi.. :grudva :
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptyPet Jan 06, 2017 11:15 pm

Okice ovaj ću da probam.

Lep je, ali opet je sve stvar ukusa. Kijarita, dacu ti savet..ako zelis jaci parfem, zima je pravo godisnje doba za to. Uzivas i pri tom ne smetas okolini. To je moje licno iskustvo, steceno dugogodisnjim radom s kozmetikom. Obozavam parfeme. Mada, iskrena da budem, dok sam odabrala meni omiljene potrosila sam nemali broj drugih. Kako se bocica parfema ne moze potrositi za mesec dana, vec traje mesecima pa i godinu..videla sam da jedan te isti parfem daje drugaciju mirisnu notu po vrucini a sasvim drugaciju na hladnoci. Jaci parfemi po toploti guse, zbog toga su za leto sveziji, laganiji..dok su oni tezi stvoreni za zimu. Sa ovim saznanjem sam sebi odabrala dve mirisne note..koje kombinujem zavisno od godisnjeg doba. :saonice:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptySub Jan 07, 2017 12:09 am

Po nalogu sefa Danija, dodjoh ovde da zapevam ko Stanija..  :rlol: Sefa zanima kako u novoj godini treba da se mirise. ako cemo iskreno, naj aktuelniji  miris je kupus koji vri i kiše..A oseca se miris ribe i pasulja..sutra je badnji dan..pa da sto bude pun da ima sta da se stavi u kljun.
Domacice iz zgrade, preplavise hodnik kupusim i ribom..i tu Dani ne pomaze ni jedan parfem...i tako ce biti sve dok traju zalihe kupusa.. . :rlol:
Mora da me zanima -jer sad u kući imam jednog velikog potrošača ,koji nikako da shvati šta je parfem ,i zašto su tri kapi dovoljne . 
Taj tretira i dalje moje parfeme koji su meni trajali i trajali skoro kao "after shave" ,rezerve rapidno padaju ,a pacijenti se skroz pokvarili -ne donose kao nekada .Tačnije -ne donose uopšte !  zlz
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 EmptySub Jan 07, 2017 12:43 am

Danubius ::
Po nalogu sefa Danija, dodjoh ovde da zapevam ko Stanija..  :rlol: Sefa zanima kako u novoj godini treba da se mirise. ako cemo iskreno, naj aktuelniji  miris je kupus koji vri i kiše..A oseca se miris ribe i pasulja..sutra je badnji dan..pa da sto bude pun da ima sta da se stavi u kljun.
Mora da me zanima -jer sad u kući imam jednog velikog potrošača ,koji nikako da shvati šta je parfem ,i zašto su tri kapi dovoljne . 
Taj tretira i dalje moje parfeme koji su meni trajali i trajali skoro kao "after shave" ,rezerve rapidno padaju ,a pacijenti se skroz pokvarili -ne donose kao nekada .Tačnije -ne donose uopšte !  zlz

Sefe, ovo sa kupusom je spam koji je trebao biti obrisan, ti si ga sad samo umnozio.eeeeeee8
Nisi trebao da se nadovezujes na tu glupost. aplauseee

Da se vratim ne temu..Dani, postoje parfemi koji su verna kopija originala. Veoma su postojani i odlicni su za mlade koji obozavaju da ih trose u velikim kolicinama. Imam par roditelja koji kupuju svojoj deci bas ove parfeme.. Deca srecna, roditelji zadovoljni jer su spojili lepo i korisno.   Kupili detetu parfem a pri tom su i ustedeli novac..  Postoje ljudi koji kupuju samo originale, ali ne mirisu lepo, vec svojom pojavom guse..a imam jednog gospodina koji koristi crni str8 i pleni..On ima stav, zna sta voli. Drzi do sebe i do svog izgleda, ima prelepe manire i preljubazan je. Jednom recenicom..oduvao je jednog koji je dosao  pun sebe sa punim novcanikom..kojim mase da svi prisutni uocimo njegovo materijalno stanje.Misleci da je to najvrednije u zivotu. Najdragocenije mu manjka..da nije ni sam svestan koliko. zalosnije od toga  je sto novcem ni ne moze kupiti to. Stoga,  sefe, reci svom sinu, parfem ne cini coveka, vec ono u dusi i srcu sto nosimo sa sobom i trudimo se da ga s godinama nadogradimo sto vise.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa
Nazad na vrh 
Strana 6 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: WELLNESS CENTAR :: KOZMETIKA & ŠMINKA-
Skoči na: