DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyUto Nov 25, 2008 12:05 pm

First topic message reminder :

Pošto na forumu imamo većinu pripadnica lepšeg pola, da imamo i ovakvu temu. Dakle, ovde možete pisati o parfemima, bojama za kosu , kremama, šminki i koječemu šta već damama treba, (a ja verovatno nemam ni predstavu o tome) a može se naći u jednoj parfimeriji . Naravno, i same možete preporučiti neki proizvod koji vam se dopao , posavetovati i sami, pitati....naravno, ni muški svet se ne isključuje iz ove teme ! [You must be registered and logged in to see this image.]

Poslednji izmenio Danubius dana Ned Jun 05, 2011 1:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns

Datum upisa : 06.01.2010

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyNed Jan 08, 2017 11:26 pm

Oci-ANDJELA ::
Stoga,  sefe, reci svom sinu, parfem ne cini coveka, vec ono u dusi i srcu sto nosimo sa sobom i trudimo se da ga s godinama nadogradimo sto vise.

Ne čini, naravno, ali dosta govori o njemu. Nego, na tu temu..., mislim da bi Šefu baš dobro pristajao 'Hugo Boss Selection' . Pravi parfem za muškarca sa jasnim životnim ciljevima. :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

Datum upisa : 08.06.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyNed Jan 08, 2017 11:57 pm

sanjalica.ns ::
Stoga,  sefe, reci svom sinu, parfem ne cini coveka, vec ono u dusi i srcu sto nosimo sa sobom i trudimo se da ga s godinama nadogradimo sto vise.

Ne čini, naravno, ali dosta govori o njemu. Nego, na tu temu..., mislim da bi Šefu baš dobro pristajao 'Hugo Boss Selection' . Pravi parfem za muškarca sa jasnim životnim ciljevima. :brdski2:

Sudeći po parfemu koji si predložila Šefu, shvatila sam da se ti družiš sa pravim muškarcima.. 55555

Zbog toga te na forumu i nema tako često.. tongue

:prosit:
Nazad na vrh Ići dole
ZIKO
MEDOLINA
MEDOLINA
ZIKO

Datum upisa : 03.12.2013

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyPon Jan 09, 2017 3:17 am

Sudeći po parfemu koji si predložila Šefu, shvatila sam da se ti družiš sa pravim muškarcima.. 55555

Zbog toga te na forumu i nema tako često.. tongue

:prosit:

Vidim da sam naisao na prave experte. Hocete li biti tako ljubazne da i meni nesto predlozite. Talent za tu oblast mi se negdje zagubio u mome genetskom materijalu.

P.S.
Prihvatam svaku sugestiju i u rimama, pogotovo kad dolazi od onekoga ko ih tako vrsno upotrebljava. Ni takav talent nemam pa ne mogu da se javim kako dolikuje.

Hvala.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyPon Jan 09, 2017 10:59 am

smehsmeh
Hvala ,sanjalice ,prihvatiću sugestiju . Možda se koja i "navuče" na to ,a ?  smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac

Godina : 64
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyPon Jan 09, 2017 7:42 pm

Trenutno i zadovoljan sam .

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski

Godina : 57
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyPon Jan 09, 2017 8:36 pm

Bio i ostao do sada najbolji

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyPon Jan 09, 2017 9:39 pm

daljinski ::
Bio i ostao do sada najbolji

Tako je ,Daljinski ,apsolutno se slažem . 
Samo što kod nas ga slabo ima (originalnog Maurer & Wirtz ,inače su oni proizvođači i legendarne 4711 ) a kada se i nađe ,samo after shave je preko 30 eu ,što je za nas malkice premnogo .Kad to uzmeš -moraš naravno uzeti celu kolekciju(after shave ,toaletnu vodu ,kolonjsku itd )  ,ne možeš mirisati na tri razne stvari ,pa mu to dođe preko 100 eu ,a to je -trećina prosečne plate u Srbiji .
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyPon Jan 09, 2017 9:57 pm

Moj Dany,ide sampon za kupanje,ista nota redovno(ko da ga pijea ne kupa s njim),saFun,stick,ali iskrena da budem ovdje je to jedan od jeftinijih mirisa,(sin trosi 3x skuplje)ali ja ga obozavam,nekako to je on,ne mogu ga zamisliti s drugim mirisom.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyPon Jan 09, 2017 10:02 pm

Astra ::
Moj Dany,ide sampon za kupanje,ista nota redovno(ko da ga pijea ne kupa s njim),saFun,stick,ali iskrena da budem ovdje je to jedan od jeftinijih mirisa,(sin trosi 3x skuplje)ali ja ga obozavam,nekako to je on,ne mogu ga zamisliti s drugim mirisom.
Pa to ti i rekoh ....samo mi nismo "tamo" nego "ovde ". 
Lako vi "svirate po notama" eeeeeee smehsmeh NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 98966
Čak i tamo ,od onih sa prosečnom platom i porodicom ,slabo ko daje trećinu plate za "kolekciju" ,zar ne ?  NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 111827
Mislim -od muških .Žene ,verovatno, da .   parfem
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyPon Jan 09, 2017 10:13 pm

Nemoj me da racunam...kad saberem sve preparate i uporedim sa mojim 1 parfemom,ev.kremom ....mnogo sam rentabilnija za budzet kuce.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyPon Jan 09, 2017 10:26 pm

Astra ::
Nemoj me da racunam...kad saberem sve preparate i uporedim sa mojim 1 parfemom,ev.kremom ....mnogo sam rentabilnija za budzet kuce.
smehsmeh

Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyUto Jan 10, 2017 8:17 am

ZIKO ::

Vidim da sam naisao na prave experte. Hocete li biti tako ljubazne da i meni nesto predlozite. Talent za tu oblast mi se negdje zagubio u mome genetskom materijalu.

P.S.
Prihvatam svaku sugestiju i u rimama, pogotovo kad dolazi od onekoga ko ih tako vrsno upotrebljava. Ni takav talent nemam pa ne mogu da se javim kako dolikuje.

Hvala.

Ziko, obzirom da parfem mozemo nazvati i mirisnom licnom kartom..svakog  ko do sebe drzi,  u odabir istog..moras krenuti ozbiljno i bez zurbe. Kao sto vec rekoh, vodjena svojim iskustvom..zima je najmerodavnija u odabiru parfema. Hladnoca daje pravu mirisnu notu..i neces pogresiti ako pri odabiru  vodis racuna da nikad ne probas vise od tri parfema. Daj sebi dan, dva pa i tri dana..ali veruj mi..odabraces bas onaj pravi koji ce biti bas tvoja mirisna licna karta. Nije merodavno preporucivati ovako tekstom..bez blotera i testera...a pri tom i ne znam tvoj karakter..ni tvoju licnost....ni tvoj ukus. Ne znam, jel volis jace ili slabije mirisne note? Meni je, a verujem i velikoj vecini ljudi..kupovina parfema drugome za rodjendan nesto  najnezahvalnije..jer ukusi su vrlo razliciti. Moras bas biti blizak s onim kome mozes sa sigurnoscu odabrati mirisnu notu, koja ce ga zaista okarakterisati.
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptySre Jan 11, 2017 1:31 am

Nije merodavno preporucivati ovako tekstom..bez blotera i testera...a pri tom i ne znam tvoj karakter..ni tvoju licnost....ni tvoj ukus. Ne znam, jel volis jace ili slabije mirisne note? Moras bas biti blizak s onim kome mozes sa sigurnoscu odabrati mirisnu notu, koja ce ga zaista okarakterisati.

Evo, ja ću da ti pomognem Anđo, za Ziku je k'o stvoren:

[You must be registered and logged in to see this image.] :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptySre Jan 11, 2017 1:48 am

Danubius ::

Hvala ,sanjalice ,prihvatiću sugestiju . Možda se koja i "navuče" na to ,a ?  smehsmeh

I treba da prihvatiš, red bi bio da i tebe oženimo. :brdski2:

Kad bi samo znao kako na ženska čula deluje pravilno odabran muški parfem, ne bi mogao da se odbraniš od ženskog roda. Evo, ja svom muškarcu skoro poklonila [You must be registered and logged in to see this image.]
pa svaki put kad ga osetim pomislim da gledam 'Desperado' ...mmmmm....smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
ZIKO
MEDOLINA
MEDOLINA
ZIKO

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptySre Jan 11, 2017 3:00 am

Nije merodavno preporucivati ovako tekstom..bez blotera i testera...a pri tom i ne znam tvoj karakter..ni tvoju licnost....ni tvoj ukus. Ne znam, jel volis jace ili slabije mirisne note? Moras bas biti blizak s onim kome mozes sa sigurnoscu odabrati mirisnu notu, koja ce ga zaista okarakterisati.

Hvala vam cure mnogo na preporuci. Smatrajte se izljubljenim. Nadam se da nije previse privlacna nota pa da se to ne okrene u problem.
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

PočaljiNaslov: 7   NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptySre Jan 11, 2017 7:37 am

[quote="ZIKO"]

Sanjalice, svaka cast!  aplauseee Meni je ovaj omiljeni, zapravo, moj suprug ga koristi i zaista je za prave muskarcine. Boga mi, uvek kad ga osetim, svasta mi padne na pamet.  NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 933166
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptySre Jan 11, 2017 7:58 am

Hvala vam cure mnogo na preporuci. Smatrajte se izljubljenim. Nadam se da nije  previse privlacna nota pa da se to ne okrene u problem.

Nema na cemu! top88

ZIKO, ako budes resio da kupis parfem koji ti je Sanjalica preporucila, molim te, nemoj ga koristiti kad budes dolazio na forum... lol!
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptySre Jan 11, 2017 9:28 am

Neko džaba koristi parfem, kada prirodno smrdi. rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyNed Jan 15, 2017 4:55 pm

ZIKO, ako budes resio da kupis parfem koji ti je Sanjalica preporucila,  molim te, nemoj ga koristiti kad budes dolazio na forum...  lol!

Da, nemoj slučajno na forum, stavi ga kad budeš kod mene dolazio! :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyNed Jan 15, 2017 5:16 pm

Evo, ja svom muškarcu skoro poklonila [You must be registered and logged in to see this image.]
pa svaki put kad ga osetim pomislim da gledam 'Desperado' ...mmmmm....   smehsmeh
Eeee ,da smo životinje pa da se "nanjušimo" ,bilo bi lako .
Ovako nije ....dugo sam imao Bandersov "Meditareneo "(dugo ...dok ga moj  klinac nije spazio ) pa mi nijedna nije rekla "O ,Antonio....uzmi me "  smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyNed Jan 15, 2017 5:23 pm

Danubius ::

Eeee ,da smo životinje pa da se "nanjušimo" ,bilo bi lako .
Ovako nije ....dugo sam imao Bandersov "Meditareneo "(dugo ...dok ga moj  klinac nije spazio ) pa mi nijedna nije rekla "O ,Antonio....uzmi me "  smehsmeh

E, jbga sad, pa ne ide to baš tako kako si ti zamislio :brdski2:

Parfem se bira u skladu sa karakterom i fizičkim izgledom, a ne k'o ti....otišao skroz u drugu krajnost.....namirisao se 'mediteraneo-m' pa umislio da je Banderas... smehsmeh ....i još se čudi što to i drugi ne primećuju.. :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
ZIKO
MEDOLINA
MEDOLINA
ZIKO

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyNed Jan 15, 2017 6:36 pm

ZIKO, ako budes resio da kupis parfem koji ti je Sanjalica preporucila,  molim te, nemoj ga koristiti kad budes dolazio na forum...  lol!

Sad si se sjetila da mi to kazes. Izlazak napolje nisi ni pomenula. Pa to cudo od parfema pravi haos medju zenama. Jedva zivu glavu izvukoh. Trebala si mi reci da ne izlazim nigdje prva tri dana.
Kad sam vec tu, da te pitam, cime se ona cudesna vodica moze razblaziti pa da svaki dam mogu ici medju narod?

A i Agela se nije bas iskazala. Ima iskusto a tako bitnu cinjenicu da mi precuti. Mogla me je makar upozoriti.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyNed Jan 15, 2017 6:39 pm

Šta vi nemate nos,da osetite koji vam parfem odgovara,nego po preporuci drugih pa taman davili istim sve oko sebe :D?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZIKO
MEDOLINA
MEDOLINA
ZIKO

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyNed Jan 15, 2017 9:24 pm

Kijara-brm ::
Šta vi nemate nos,da osetite koji vam parfem odgovara,nego po preporuci drugih pa taman davili istim sve oko sebe :D?

Vidis, Mala, savjet se trazi od onih koji su upuceni u problematiku vise od tebe. Pametni se sluze tudjim iskustvima a budale svojim. Parfem se ne kupuje zbog sebe. Ne znam kako da ti to objasnim. Nije dovoljno imati samo nos. Eto, i ti imas noge.
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 EmptyNed Jan 15, 2017 11:07 pm

Sad si se sjetila da mi to kazes. Izlazak napolje nisi ni pomenula. Pa to cudo od parfema pravi haos medju zenama. Jedva zivu glavu izvukoh. Trebala si mi reci da ne izlazim nigdje prva tri dana.
Kad sam vec tu, da te pitam, cime se ona cudesna vodica moze razblaziti pa da svaki dam mogu ici  medju narod?

A i Agela se nije bas iskazala. Ima iskusto a tako bitnu cinjenicu da mi precuti. Mogla me je makar upozoriti.

Ziko, upozorila sam te, ne koristi parfem kad dolazis na forum. Toliko je opojan i ostar da ubada i one najjace...a obara neoborive. Bio si i ostavio tisinu za sobom...sto mi govori da nisi poslusao moj savet vezan za forum.  lol!

E sad, sto se izlaska iz kuce tice..nisam te savetovala, smatrajuci da umes da se nosis kao pravi muskarac koji drzi do sebe i do svoje lepse polovine, bez obzira kako delujes na zenska cula.  :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa
Nazad na vrh 
Strana 7 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: WELLNESS CENTAR :: KOZMETIKA & ŠMINKA-
Skoči na: