DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa

Ići dole 
+27
Mima65
sanjalica.ns
doctorr67
Oci-ANDJELA
podbarac
daljinski
el_vibrador
dusicaa
bosankaa
Astra
Sibila_
Lakota
CaC1
Danubius
Kijara-brm
tvrtko
AstrinaKomsinica
slatkicass
Samhain
determinanta
Samouka
debilko
Zvončić
Andjelika
Storm_z
Crna_ovca
Sanjalica
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyUto Nov 25, 2008 12:05 pm

First topic message reminder :

Pošto na forumu imamo većinu pripadnica lepšeg pola, da imamo i ovakvu temu. Dakle, ovde možete pisati o parfemima, bojama za kosu , kremama, šminki i koječemu šta već damama treba, (a ja verovatno nemam ni predstavu o tome) a može se naći u jednoj parfimeriji . Naravno, i same možete preporučiti neki proizvod koji vam se dopao , posavetovati i sami, pitati....naravno, ni muški svet se ne isključuje iz ove teme ! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji izmenio Danubius dana Ned Jun 05, 2011 1:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Oci-ANDJELA
Anđelina



Datum upisa : 08.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptySre Jan 11, 2017 7:58 am

ZIKO ::


Hvala vam cure mnogo na preporuci. Smatrajte se izljubljenim. Nadam se da nije  previse privlacna nota pa da se to ne okrene u problem.

Nema na cemu! top88

ZIKO, ako budes resio da kupis parfem koji ti je Sanjalica preporucila, molim te, nemoj ga koristiti kad budes dolazio na forum... lol!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptySre Jan 11, 2017 9:28 am

Neko džaba koristi parfem, kada prirodno smrdi. rasta
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 4:55 pm

Oci-ANDJELA ::

ZIKO, ako budes resio da kupis parfem koji ti je Sanjalica preporucila,  molim te, nemoj ga koristiti kad budes dolazio na forum...  lol!

Da, nemoj slučajno na forum, stavi ga kad budeš kod mene dolazio! :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 5:16 pm

sanjalica.ns ::
 Evo, ja svom muškarcu skoro poklonila [You must be registered and logged in to see this image.]
pa svaki put kad ga osetim pomislim da gledam 'Desperado' ...mmmmm....   smehsmeh
Eeee ,da smo životinje pa da se "nanjušimo" ,bilo bi lako .
Ovako nije ....dugo sam imao Bandersov "Meditareneo "(dugo ...dok ga moj  klinac nije spazio ) pa mi nijedna nije rekla "O ,Antonio....uzmi me "  smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 5:23 pm

Danubius ::

Eeee ,da smo životinje pa da se "nanjušimo" ,bilo bi lako .
Ovako nije ....dugo sam imao Bandersov "Meditareneo "(dugo ...dok ga moj  klinac nije spazio ) pa mi nijedna nije rekla "O ,Antonio....uzmi me "  smehsmeh

E, jbga sad, pa ne ide to baš tako kako si ti zamislio :brdski2:

Parfem se bira u skladu sa karakterom i fizičkim izgledom, a ne k'o ti....otišao skroz u drugu krajnost.....namirisao se 'mediteraneo-m' pa umislio da je Banderas... smehsmeh ....i još se čudi što to i drugi ne primećuju.. :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 6:36 pm

sanjalica.ns ::
Oci-ANDJELA ::

ZIKO, ako budes resio da kupis parfem koji ti je Sanjalica preporucila,  molim te, nemoj ga koristiti kad budes dolazio na forum...  lol!

Da, nemoj slučajno na forum, stavi ga kad budeš kod mene dolazio! :rlol:

Sad si se sjetila da mi to kazes. Izlazak napolje nisi ni pomenula. Pa to cudo od parfema pravi haos medju zenama. Jedva zivu glavu izvukoh. Trebala si mi reci da ne izlazim nigdje prva tri dana.
Kad sam vec tu, da te pitam, cime se ona cudesna vodica moze razblaziti pa da svaki dam mogu ici medju narod?

A i Agela se nije bas iskazala. Ima iskusto a tako bitnu cinjenicu da mi precuti. Mogla me je makar upozoriti.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 6:39 pm

Šta vi nemate nos,da osetite koji vam parfem odgovara,nego po preporuci drugih pa taman davili istim sve oko sebe :D?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost




NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 9:24 pm

Kijara-brm ::
Šta vi nemate nos,da osetite koji vam parfem odgovara,nego po preporuci drugih pa taman davili istim sve oko sebe :D?

Vidis, Mala, savjet se trazi od onih koji su upuceni u problematiku vise od tebe. Pametni se sluze tudjim iskustvima a budale svojim. Parfem se ne kupuje zbog sebe. Ne znam kako da ti to objasnim. Nije dovoljno imati samo nos. Eto, i ti imas noge.
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina



Datum upisa : 08.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 11:07 pm

ZIKO ::
sanjalica.ns ::
Oci-ANDJELA ::

ZIKO, ako budes resio da kupis parfem koji ti je Sanjalica preporucila,  molim te, nemoj ga koristiti kad budes dolazio na forum...  lol!

Da, nemoj slučajno na forum, stavi ga kad budeš kod mene dolazio! :rlol:

Sad si se sjetila da mi to kazes. Izlazak napolje nisi ni pomenula. Pa to cudo od parfema pravi haos medju zenama. Jedva zivu glavu izvukoh. Trebala si mi reci da ne izlazim nigdje prva tri dana.
Kad sam vec tu, da te pitam, cime se ona cudesna vodica moze razblaziti pa da svaki dam mogu ici  medju narod?

A i Agela se nije bas iskazala. Ima iskusto a tako bitnu cinjenicu da mi precuti. Mogla me je makar upozoriti.

Ziko, upozorila sam te, ne koristi parfem kad dolazis na forum. Toliko je opojan i ostar da ubada i one najjace...a obara neoborive. Bio si i ostavio tisinu za sobom...sto mi govori da nisi poslusao moj savet vezan za forum.  lol!

E sad, sto se izlaska iz kuce tice..nisam te savetovala, smatrajuci da umes da se nosis kao pravi muskarac koji drzi do sebe i do svoje lepse polovine, bez obzira kako delujes na zenska cula.  :948208144:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 11:09 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 11:15 pm

ZIKO ::

Parfem se ne kupuje zbog sebe. Ne znam kako da ti to objasnim.  Nije dovoljno imati samo nos. Eto, i ti imas noge.

A, nemoj tako, ima Mala i još ponešto sem nosa i nogu smehsmeh .....dobru dušu..., dugu plavu kosu...,evo šta bih preporučila jednoj nežnoj plavuši(koja ume povremeno i da popizdi smehsmeh ):

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 11:15 pm

ZIKO ::
Kijara-brm ::
Šta vi nemate nos,da osetite koji vam parfem odgovara,nego po preporuci drugih pa taman davili istim sve oko sebe :D?

Vidis, Mala, savjet se trazi od onih koji su upuceni u problematiku vise od tebe. Pametni se sluze tudjim iskustvima a budale svojim. Parfem se ne kupuje zbog sebe. Ne znam kako da ti to objasnim.  Nije dovoljno imati samo nos. Eto, i ti imas noge.
Razumela sam ja tebe odlično pa neka sam i budala:)

Parfem kupujem zbog sebe ,koji se miris meni dopada,a ne da bi zadivila druge .

Isto tako nikada nikome ne kupujem parfem kao poklon ,samo zato što se meni dopada taj miris.Od kud znam da li će se dopasti drugarici ili momku (samo zato što bi ja volela da on tako miriše)

I uvek ono-*samo zato*....

Šta su ovo neke teorije zavera ili koji parfem koristite :D ?
Imam noge i to dobre ,čak odlične :)

Evo je upala mi dok sam pisala ova mala velika.
Jašta da imam dobru dušu i da umem da popizdim-ali sa odličnom notom Escade  na sebi :D










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑


Poslednji izmenio Kijara-brm dana Ned Jan 15, 2017 11:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 11:16 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 11:22 pm

Kijara-brm ::

Imam noge i to dobre ,čak odlične :)

Znamo, priča se na chat-u, a i dalje.  smehsmeh

doctorr67 ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Jedinstven, pravi muški.... :brdski2:

Mada, mislim da bi tebi još bolje pristajao:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 11:25 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

reče mi Sandra još lani da mi pristaje Armani.... trtrr :ritam: lu6777
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 11:32 pm

sanjalica.ns ::
Kijara-brm ::

Imam noge i to dobre ,čak odlične :)

Znamo, priča se na chat-u, a i dalje.  smehsmeh


Pusti ti moje noge.Ne fali ništa ni tvojima.:))
Nije važno od kud znam:p  smehsmeh

Još sam nešto htela napisati-otišla mi misao .Nadoće/š mi :D

Pazi sad ću biti brualno gruba.Obuci seljanku,ne mislim na seljake nego na ove džiberke  u Balmain ona će uvek ostati džiberka ma šta obukla .Isto je tako sa parfemima.I parfem treba znati *nositi*.

Džaba neko lepo miriše ako je prirodno smrad od čoveka.Ne pomažu mu ni litre Angela,ni Diora ..itd..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 11:42 pm

kad već nosim čiste gatje...tu je odmah i Versace
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 11:46 pm

Kijara-brm ::


Još sam nešto htela napisati-otišla mi misao .Nadoće/š mi :D

Zaboravila čim je počela da razmišlja o mojim nogama... smehsmeh :rlol:

Šalu na stranu...., prijatno je spaziti osobu koja drži do svog fizičkog izgleda. Higijena je osnova toga, ali kozmetika mu daje posebnu draž. Svakako je i odgovarajući parfem deo te draži. Pravilno odabran, može dosta toga da kaže o osobi koja ga koristi. To znači da ga prvenstveno biramo prema svom ukusu, ali i trendu.
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 11:48 pm

doctorr67 ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

reče mi Sandra još lani da mi pristaje Armani.... trtrr :ritam: lu6777

doctorr67 ::
kad već nosim čiste gatje...tu je odmah i Versace
[You must be registered and logged in to see this image.]

Jbga sad Doco, al' ti šaraš...., aj se odluči za jedan, ali vredan :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 11:50 pm

E pa sad..sa kojom....u zavisnosti ide i sa bojom :rlol: smehsmeh :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 11:52 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 11:53 pm

doctorr67 ::
E pa sad..sa kojom....u zavisnosti  ide i sa bojom :rlol: smehsmeh :brdski2:

Pazi sad, ovaj prolazi kod svake, nema da omaneš :rlol:


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 15, 2017 11:55 pm

ko bira...neće da svira,,,,,,, rasta

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyPon Jan 16, 2017 12:05 am

sanjalica.ns ::
Kijara-brm ::


Još sam nešto htela napisati-otišla mi misao .Nadoće/š mi :D

Zaboravila čim je počela da razmišlja o mojim nogama... smehsmeh :rlol:

Šalu na stranu...., prijatno je spaziti osobu koja drži do svog fizičkog izgleda. Higijena je osnova toga, ali kozmetika mu daje posebnu draž. Svakako je i odgovarajući parfem deo te draži. Pravilno odabran, može dosta toga da kaže o osobi koja ga koristi. To znači da ga prvenstveno biramo prema svom ukusu, ali i trendu.
Bi će da je zbog božanstvenih nogu.Ali ajde sad ću opet skrenuti sa teme. :)))

Svakako da je higijena bitna.Dok se mi razbacujemo tu kojekakvim markama(kad smo već ušli u dubiozu ove teme) koliko njih ne može da si priušti "parfem".
Gledam ljude koji ulaze u parfimeriju,DM - parfemišu se onim probnim testerima  zato jer je to za njih nedostižno.
Oni ne mogu da prate trend ,pa kad se već predlažu parfemi dajte nešto za one koji nisu  u mogućnosti da si priušte nešto skupo. Verujem da  i ovde ima onih koji si  ne mogu priuštiti (jer parfemi  jesu skupi za većinu pa im je čak i običan dezodorans luksuz  )










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyPon Jan 16, 2017 12:22 am

Kijara-brm ::

...... kad se već predlažu parfemi dajte nešto za one koji nisu  u mogućnosti da si priušte nešto skupo. Verujem da  i ovde ima onih koji si  ne mogu priuštiti (jer parfemi  jesu skupi za većinu pa im je čak i običan dezodorans luksuz  )

Pa sad, postoje sasvim pristojno urađene kopije, cena prava sitnica, odlično da se prskaš svaki dan u neograničenim količinama.
Pravi parfem koristiš samo u izuzetnim prilikama, pa kad se preračunaš to i ne izađe naročito skupo. Na kraju krajeva, odrekneš se nečeg drugog i uštediš za original. A ako je beda baš tolika da nemaš ni za dezodorans, onda jbga uzmeš neki bolji parfimisani sapun i udri.
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyPon Jan 16, 2017 12:30 am

Kijara-brm ::

...... kad se već predlažu parfemi dajte nešto za one koji nisu  u mogućnosti da si priušte nešto skupo. Verujem da  i ovde ima onih koji si  ne mogu priuštiti (jer parfemi  jesu skupi za većinu pa im je čak i običan dezodorans luksuz  )

Vec sam pisala o jeftinim, vernim kopijama, bas zbog toga sto original ne moze priustiti svako. 55555

affraid  Ti mene ne citas... 600

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyPon Jan 16, 2017 12:35 am

Da ne bude djalog na ovoj temi,eto nešto i za one tanjeg džepa.
 Uvek gledam mi koji možmo da si priuštimo , zaboravimo na one koji ne mogu,a opet je lepo napisati  kao ti  sad post iznad  .
Ipak da ne budemo samo u fazi-ima se.
Verujem da je nekima i ovo pomoglo.

Anđele sorry ako sam propustila .Nije namerno.  Zatrpali su se postovima slikama parfema.Jbg   ne znam.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyPon Jan 16, 2017 12:57 am

Kijara-brm ::


Anđele sorry ako sam propustila .Nije namerno.  Zatrpali su se postovima slikama parfema.Jbg   ne znam.

Ne izvinjavaj se, ni sama ne mogu pohvatati bas sve postove. Bitno je da se pise i polemise. top88
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptySre Jan 25, 2017 3:57 am

Oci-ANDJELA ::
ZIKO ::


Hvala vam cure mnogo na preporuci. Smatrajte se izljubljenim. Nadam se da nije  previse privlacna nota pa da se to ne okrene u problem.

Nema na cemu! top88

ZIKO, ako budes resio da kupis parfem koji ti je Sanjalica preporucila,  molim te, nemoj ga koristiti kad budes dolazio na forum...  lol!

Dogovoreno. Postovacu naredjenje. Toliko mi se svidja da necu dolaziti na forum.
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptySre Jan 25, 2017 12:08 pm

ZIKO ::


Dogovoreno. Postovacu naredjenje. Toliko mi se svidja da necu dolaziti na forum.

ZIKO, pa kako neces dolaziti? affraid
Uzivaj u parfemu  na forumu i van njega,  zbog parfema odavle niko ne sme bega..pa nemoj ni ti..sa nama ostani. jesvala

:grudva :
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyČet Jan 26, 2017 12:20 am

Oci-ANDJELA ::
ZIKO ::


Dogovoreno. Postovacu naredjenje. Toliko mi se svidja da necu dolaziti na forum.

ZIKO, pa kako neces dolaziti? affraid
Uzivaj u parfemu  na forumu i van njega,  zbog parfema odavle niko ne sme bega..pa nemoj ni ti..sa nama ostani.  jesvala

:grudva :

Pa odluci se vec jednom sta hices. Ja mogu kako god ti kazes. naklon
Nazad na vrh Ići dole
Mima65

Mima65


Godina : 58
Location : Beograd
Humor : volim
Datum upisa : 08.08.2016

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyČet Jan 26, 2017 10:11 am

[You must be registered and logged in to see this image.]



Ne znam šta je bila poenta ove teme, nijedan čovek ne može znati kako nekome stoji neki parfem, to isključivo od kože zavisi. Volim parfeme i to mi je veliki užitak, vremenom se jedan izdvojio, mislim da je to "moj" miris, definitivno.   :heart1:  Bvlgari Omnia
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyČet Jan 26, 2017 10:47 am

Bas tako Mima....meni djeca sigerisu da probam nove....ja sam godinama vjerna Trezoru.....zaista me vec poznaju po njemu a i ja....koji god "onjusim" trezor mi ljepse mirise.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 29, 2017 10:06 pm

Mima65 ::

Ne znam šta je bila poenta ove teme, nijedan čovek ne može znati kako nekome stoji neki parfem, to isključivo od kože zavisi.

Pretpostavimo da je tako. E, sad te ja pitam, a ti budi ljubazna pa mi odgovori, zašto skoro četvrtina ženske populacije bira kao 'svoj parfem' upravo OMNIu Crystalline? Nije valjda da svaka od tih žena ima isti miris kože?
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Jan 29, 2017 10:49 pm

Zene cesto biraju one koji su izvikani i "na cijeni"....davno,davno sam imala jedan parfem,tu je kupljen u CH,tad sam zivjela u BL...svi su me pitali koji je,odakle mi,a kostao je nekih 10 eura otprilike.....mnoge zene ga ne bi pogledale zbog cijene,iskreno....robu prodaje reklama a i cijena,jer mnogi jos uvijek idu logikom....ako ne znas sta je dobro,znas sta je skupo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyUto Jan 31, 2017 4:06 pm

Astra ::
Zene cesto biraju one koji su izvikani i "na cijeni"....davno,davno sam imala jedan parfem,tu je kupljen u CH,tad sam zivjela u BL...svi su me pitali koji je,odakle mi,a kostao je nekih 10 eura otprilike.....mnoge zene ga ne bi pogledale zbog cijene,iskreno....robu prodaje reklama a i cijena,jer mnogi jos uvijek idu logikom....ako ne znas sta je dobro,znas sta je skupo.

1000% si u pravu Astra. Svojevremeno sam imala kolonjsku vodu dobijenu od kolega sa kojima sam radila. Uvalila im trgovkinja najveću bočicu koju je imala u dućanu i koju nikako da proda. TO i moja koža su se tako našli da sam ne jednom pitana koji parfem je i gde sam kupila. Zadnju količinu koju sam imala sam čuvala za ekstra važne događaje. I nikad više nisam našla istu jer sam pametno bacila kutiju a na flašici nije bilo imena. Verovatno je bio neki lokalni proizvođač ali eto meni je legao više nego neki skupi koje sam imala.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Feb 19, 2017 6:00 pm

I kao sto sam vec pisala, jedini parfem koji uvijek moram da imam i kome se uvijek rado vracam jeste Trezor.
Juce se pocastih novom "dozom". wsmile
[You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Feb 19, 2017 8:31 pm

bosankaa ::
I kao sto sam vec pisala, jedini parfem koji uvijek moram da imam i kome se uvijek rado vracam jeste Trezor.
Juce se pocastih novom "dozom". wsmile
[You must be registered and logged in to see this image.]

Trezor je moj favorit godinama....ovu ponocnu ruzu bih trebala "onjusit"
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Feb 19, 2017 9:14 pm

Vjerujem da ce ti se svidjeti.
Ne znam ni koliko ljudi me pitalo koji parfem koristim.
Kako mu je cijena gotovo stotka, najdrazi mi je kad ga dobijem kao poklon smehsmeh
Salim se, naravno. Za ovaj parfem ne zalim platiti.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Feb 19, 2017 11:22 pm

Jbga ,na forumu se ne moze tagovat....DALJINSKI....vidi ovo...hahhaha
Pogledat cu u Njemackoj,mnogo je jeftinije nego u CH,a opet ne vjerujem da je manje od stoje.....a imam jos mog Lancome Trezora,pa kad njega potrosim.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyUto Jun 27, 2017 7:16 pm



[You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyUto Jun 27, 2017 7:55 pm

vec godinama koristim ovo... naravno imam sem ovih i drugih ali mi ovaj na 1. mestu ...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyUto Jun 27, 2017 8:07 pm

bosankaa ::


[You must be registered and logged in to see this image.]

Probala sam ga,vise je za mlade,pomalo sladunjav miris,ali prijatan....Tresor ne moze biti los,ali ga nisam kupila.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyUto Jun 27, 2017 9:50 pm

Ostala verna svom Angelu.
Probala Tresor-ne odgovara mi.

Iz Loksitana -Trešnjin cvet mi odgovara,a pomalo je sladunjav.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyUto Jun 27, 2017 10:13 pm

volim iskljucivo cvetne mirise , ne sladunjave to nikako ... recimo vec mnogo vremena trazim jedan parfem sto je moja mama koristila (pre rata, necete verovati sacuvala je jednu bocicu i kad otvorim poklopac jos uvek mirise i posle 20 i kusur godina) ... naime bocica je ljubicasta tamna , mala ... sa zlatnim cepom a miris je naravno LJUBICICE ...
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyUto Jun 27, 2017 10:15 pm

Okano ::
volim iskljucivo cvetne mirise , ne sladunjave to nikako ... recimo vec mnogo vremena trazim jedan parfem sto je moja mama koristila (pre rata, necete verovati sacuvala je jednu bocicu i kad otvorim poklopac jos uvek mirise i posle 20 i kusur godina) ... naime bocica je ljubicasta tamna , mala ... sa zlatnim cepom a miris je naravno LJUBICICE ...
Cvetne ,a lepe mirise pa i voćne ima Loksitan.Jako su prijatni za leto.

Jeste da su skupi,ali su ugodni.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyUto Jun 27, 2017 10:19 pm

Okano ::
volim iskljucivo cvetne mirise , ne sladunjave to nikako ... recimo vec mnogo vremena trazim jedan parfem sto je moja mama koristila (pre rata, necete verovati sacuvala je jednu bocicu i kad otvorim poklopac jos uvek mirise i posle 20 i kusur godina) ... naime bocica je ljubicasta tamna , mala ... sa zlatnim cepom a miris je naravno LJUBICICE ...
Kad bi još rekla kako se zove -možda ga gde i "iskopamo" ?

 Ako igde postoji -nađe se na netu , valjda je sve na svetu "tu" ,samo treba kopati. 

Apropo toga ,moja mama već godinama pominje neki dezodorans ,mislim da je ona "marka" Fa ,"Ocean Fresh" . 
I ja to ne nađoh nigde (a gledao sam ) doduše -ne na netu (da je još parfem ,verovatno bi i našao ,ali dezodorans ,teško .Verovatno ima 35385305838535803 vrsta ,samo od tog "brenda " pa nisam ni tražio "on line" )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyUto Jun 27, 2017 10:31 pm

pa u tome i je problem sto ime nisam zapamtila a sa bocice se izlizala od silnog vatanja smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyUto Jun 27, 2017 10:34 pm

Okano ::
pa u tome i je problem sto ime nisam zapamtila a sa bocice se izlizala od silnog vatanja smehsmeh
Moraš da pitaš neke starije osoba-možda znaju naziv.Pokaži im bočicu.Jbg šteta.Bar imaš uspomenu:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyUto Jun 27, 2017 10:43 pm

Okano ::
volim iskljucivo cvetne mirise , ne sladunjave to nikako ... recimo vec mnogo vremena trazim jedan parfem sto je moja mama koristila (pre rata, necete verovati sacuvala je jednu bocicu i kad otvorim poklopac jos uvek mirise i posle 20 i kusur godina) ... naime bocica je ljubicasta tamna , mala ... sa zlatnim cepom a miris je naravno LJUBICICE ...
Da probamo 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyUto Jun 27, 2017 10:50 pm

:12738879: ne znam ne nazalost
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptySub Dec 02, 2017 11:02 pm

bosankaa ::
I kao sto sam vec pisala, jedini parfem koji uvijek moram da imam i kome se uvijek rado vracam jeste Trezor.
Juce se pocastih novom "dozom". wsmile
[You must be registered and logged in to see this image.]

Par dana poslije ove objave odem da ga potrazim....nije mi se nesto svidio...odustanem.Danas (kad sam potrosila jedan) pomislim,ajde da vidim jos jednom,a i Atrolog je sa mnom pa nek i on onjusi i danas mi imao sasvim drugi miris....malo vockast ali kad se manje nanese ili par minuta kasnije,zaista je lijep.Nisam ga kupila,samo sam znacajno pogledala Astrologa i naglasila da je trenutno u Mülleru De akcion....hihihi
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Dec 03, 2017 12:35 am

De vidi, ako "slucajno"  nadjes pod jelkom...a ne svidi ti se, znas kome mozes poslati...cisto da ti ne stoji.
migg











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Dec 03, 2017 1:04 am

Astra ::



Par dana poslije ove objave odem da ga potrazim....nije mi se nesto svidio...odustanem.Danas (kad sam potrosila jedan) pomislim,ajde da vidim jos jednom,a i Atrolog je sa mnom pa nek i on onjusi i danas mi imao sasvim drugi miris....malo vockast ali kad se manje nanese ili par minuta kasnije,zaista je lijep.Nisam ga kupila,samo sam znacajno pogledala Astrologa i naglasila da je trenutno u Mülleru De akcion....hihihi
Ni meni se nije dopao  .Drugarica ga koristi ,osetim prijatam miris.Možda zato što ne volim da menjam parfeme pa se teško odlučujem .
Moj Angel je top 1.Trešnjin cvet iz Loksitana mi prija -jer je baš nežan.
Baš sam teška na parfemima.
Ne prija mi svaki miris.Čim osetim neki jak miris meni muka.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyNed Dec 03, 2017 1:12 pm

Prolece-Leto-Jesen...ARMANI ACQUA DI GIO  :948208144:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zima - BVLGARI SOIR  :948208144:

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptySub Jun 15, 2019 9:38 pm

Trenutno mi odgovara :
Paco Rabanne Olympea

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptySre Apr 28, 2021 4:22 pm

Bosno, da te pitam......da nisi slucajno probala ovaj nocni trezor....ja ga vidjeh u reklami, a nisam ga jos onjusila.....tebi vjerujem kad su ove stvari u pitanju.[You must be registered and logged in to see this image.]

bosankaa likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptySre Apr 28, 2021 4:27 pm

Naknadno citam.....jojjjjjj.....crna ruza,divlja vanilija i orhideja sa Tahitija......djeluje afrodizijatski
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Elektra

Elektra


Datum upisa : 16.04.2021

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 EmptyPet Apr 30, 2021 4:00 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: WELLNESS CENTAR :: KOZMETIKA & ŠMINKA-
Skoči na: