DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 2 EmptyUto Nov 25, 2008 12:05 pm

First topic message reminder :

Pošto na forumu imamo većinu pripadnica lepšeg pola, da imamo i ovakvu temu. Dakle, ovde možete pisati o parfemima, bojama za kosu , kremama, šminki i koječemu šta već damama treba, (a ja verovatno nemam ni predstavu o tome) a može se naći u jednoj parfimeriji . Naravno, i same možete preporučiti neki proizvod koji vam se dopao , posavetovati i sami, pitati....naravno, ni muški svet se ne isključuje iz ove teme ! [You must be registered and logged in to see this image.]

Poslednji izmenio Danubius dana Ned Jun 05, 2011 1:08 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 2 EmptyNed Nov 22, 2009 2:38 am

Nikako ne znam da kupim puder,naime boju,koji god uzmem ili je presvjetao za moju put,pa bi bila ko vostana figura,ili je taman pa bi izgledala kao indijanac.Imam svjetliji ten,pomalo pjegice i crvenu kosu,sa plavim pramenovima.Koja boja pudera je bolja,ali posto ne mogu da se odlucim,da li ej bolje staviti svjetliju nijansu ili pak tamniju.
To mi je oduvijek bio problem i znate sta sam radila uvijek,....krala od sestre pudere jer su mi bas takvi odgovarali,ne znam da li sam mozda jednom u zivotu ja kupila puder.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

Datum upisa : 08.06.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 2 EmptyNed Nov 22, 2009 2:50 am

Astra moras odabrati boju slicnu boji tvoje koze. Nije lepo da je svetliji ili pak tamniji jer to bas odudara od vrata i ruku..zato opet kazem, najbolje je zatraziti tester, i probati odmah na licu mesta..Ja imam svetao ten i meni odgovara boja golden bez..Nekako je zuckasta i bas deluje prirodno..e sad ima i svetla nijasna koja prelama na roze boju, meni to nikako ne odgovara nekako mi odudara od boje mojih ociju..videla sam tvoje slike Astra, ti imas ten svetao poput mog tena, mislim da bi tebi odgovarale te nijansice golden bez..Najbolje i najsigurnije je da probas pre nego sto se budes kupila, jer se moze desiti da odaberes pravu nijansu ali pak da puder ne odgovara tvojoj kozi..
.
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

Datum upisa : 08.06.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 2 EmptyNed Nov 22, 2009 3:01 am

debilko ::
CHANEL No5
Interesuje me cena u srbiji?

Spremi 100 eurica i imaces za parfem.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko

Godina : 57
Datum upisa : 22.06.2009

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 2 EmptyNed Nov 22, 2009 3:11 am

A jel iz linije Chanel izasao neki noviji.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 2 EmptyČet Apr 07, 2011 5:16 pm

Nema Andjele...pa moram ja ..... :eee:

PROLEĆE NA RUKAMA

Neka vas svi primate sa top pet nijansi lakova za nokte

Osim savršenog letnjeg mejkapa, negovanom i svežem izgledu svakako doprinose i vaše ruke. Sređeni i lepo oblikovani nokti, nalakirani veselim i jarkim nijansama, ne mogu proći neprimetno. Vrhunski poznavaoci lepote ponudili su pet nijansi koje će se nositi ovog proleća i leta. Izaberite i vi pravu nijansu koja odgovara vašem karakteru i obojite predstojeće sunčane dane.

1. Ako nemate nameru da kupujete više lakova za nokte, odlučite se za jedan, ali vredan. Po mišljenju modnih stručnjaka, ljubičasta nijansa, odnosno boja lavande, svakako je pun pogodak.

2. Za dame od stila, preporuka je lak u boji maline. Nanesite ga na kratke nokte i tako obojite kišne prolećne dane.

3. Uz neverovatni narandžasti ruž, koji je definitivno hit sezone, uklopite i lak u istoj boji. Sve nijanse su dozvoljene ali ako ste smeliji, drečavo narandžasta je pravi izbor za vas.

4. U kolekciji lakova za nokte ovaj put morate da imate i jednu plavu nijansu, a boja tirkiza svakako će vas učiniti kraljicom plaže!

5. Nema proleća bez bar jednog ružičastog dana. Razveselite okolinu i popravite raspoloženje besprekorno manikiranim noktima u pink boji.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 2 EmptyNed Jun 05, 2011 1:06 pm

Džastinov "Someday"

Džastin Biber za kojim vlada pomama još otkada je izdao hit
''Baby'', dečko za kojim luduju ne samo tinejdžerke, već i odrasle
žene, odlučio je da im ulepša svakodnevnicu izbacivanjem svog parfema na tržište.Da, da, dobro ste čuli, reč je o ženskom parfemu ''Someday''! Onor Blank iz kuće "Fiermenich" je kreirala parfem kao slasni voćno-gurmanski.Lens
Mek Gregor je bio zadužen za dizajniranje slatke bočice sa čepom od
slojeva srca koji formiraju cvet i sa ukrasnim priveskom.

Sa mirisnim notama mandarine,kruške,crvenog voća i vanile bez imalo
sumnje možemo reći da će biti omiljeni letnji parfem ljubiteljki
slatkastih parfema (i Džastina :) ).Snimljena je i reklama u
kojoj uz Biebera glumi i prelepa Dri Hemingvej, koja je većini poznata
zbog svoga deke, pisca Ernesta Hemingveja.Mladom Džastinu
očigledno ide na svakom polju, a kako se iskazao kao poznavatelj žena i
mirisa, uskoro ćemo i mi moći da prosudimo!
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka

Datum upisa : 24.05.2011

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 2 EmptyNed Jun 05, 2011 3:16 pm

Čula sam da je neki novi parfem Lolita Lempicka jako dobar? Da li ga je neka koristila? Ovde ga u parfimerijama nisam videla.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 2 EmptyNed Jun 05, 2011 3:18 pm

Bome nece Lem-picka na mene,dosta i ova sto imam....hahahah
Uvijek vjerna svome Trezoru i Romi....po potrebi.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 2 EmptyNed Jun 05, 2011 3:50 pm

Samouka ::
Čula sam da je neki novi parfem Lolita Lempicka jako dobar? Da li ga je neka koristila? Ovde ga u parfimerijama nisam videla.

Lolita Lempicka se zasniva na noti sladića. Prekrasna nota anisa se slaže sa sladićem i ljubičicom. Nota bršljena, intenzivno zelena, je svježa i optimistična. Nota badema harmoniše sa drvenkastim irisom i slatkom bazom od vanilije, Tonka, heliotropa. Napravljen je 1997.

Kupi online RASPRODAJA na [You must be registered and logged in to see this image.]
ili
Mnogo parfema na rasprodaji na [You must be registered and logged in to see this image.]
Ponuda u online prodavnicama:
LuxuryPerfume.com 9 items for 6.99 - 44.99 USD
FragranceNet.com 16 items for 8.79 - 32.19 USD
FragranceX.com 20 items for 9.10 - 28.75 USD
StrawberryNET.com 7 items for 36.00 - 75.00 USD
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta

Godina : 61
Datum upisa : 06.01.2008

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 2 EmptyPon Jun 06, 2011 8:36 am

Cena 5000 rsd

Cena 3000 rsd (35 ml)

Ne odstupam od njih.
Parfemi se prave od raznih baza, a njihovo trajanje zavisi od koncentracije feromona. Bitno za izbor je da znate koji je vaš ph kože.

To se isto odnosi i na šminku. Kako reče moja drugarica, kozmetičarka sa najvišom reputacijom u gradu: "Nikada nećeš pogrešiti u šminkanju ako se pridržavaš
-tečni puder (podloga) za nijansu svetlija od tena (proizvođača: Lankom, Este Lauder, Max faktor)
-blago sedefasto bež-belo senilo, koje se nanosi direktno ispod obrva (tako se ističu oči, a "prikrivaju" podočnjaci)
-maskara crna ili braon Max faktorova poslednja "generacija"
-prozračan i postojan ruž, u zavisnosti od boje tena, od nežno roze do braonkastih tonova (opet iste kuće kao i puder)
-za večernje šminkanje dozvoljen puder u kamenu. Ende.

Nemam naviku šminkanja. Baš dobro, jer odakle mi tol'ke pare?! affraid
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 2 EmptyPet Jul 08, 2011 5:33 pm

Boss Orange for Men,

mirisnim notama jabuke, mediteranskih začina, vanile, tamjana i
egzotičnog afričkog bubinga drveta otelovljuje slobodan, optimističan i
radostan duh muškarca. Taj muškarac je strastven, spontan i opušten.
Jednom rečju M@N! – blag, opušten i rasterećen, a opet pun energije za
snagu letu koja nam predstoji.

Boss Orange for Men,
lagani je letnji parfem koji će odlično pristajati vašoj koži svakog
dana od početka maja do kasne jeseni. Za kakvog muškarca je kreiran ovaj
parfem?

Zaštitno lice kampanje jeste glumac Orlando Bloom, čiji izgled, ličnosti i opušten stav savršeno odgovaraju imidžu muškarca koji na sebi nosi note Boss Orange brenda.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa    kako - NAŠA PARFIMERIJA -svet mirisa  - Page 2 EmptyČet Avg 25, 2011 3:17 pm

Slatki retard, Lea Sejdo

Prada
ima novi parfem "Candy" a reklama za njega je slatka, ali u najmanju
ruku zbunjujuća. Zvezda reklame je Lea Sejdo. Ideja jeste da se u
reklami prikaže "Prada Candy" žena, a ona je baš takva - impulsivna,
spontana, zavodljiva.
Pakovanje i miris su inspirisani modom
pedesetih, a i sama Lea je stilizovana kao mlada vamp cica iz pedesetih.
Inače, ona je glumila u filmu Kventina Tarantina "Inglorious Bastards",
Vudi Alenovom "Midnight in Paris", Ridli Skotovom "Robin Hudu" i mnogim
drugim, a uporedo ima i uspešnu manekensku karijeru uprkos visini od
168 cm.
Kako se vama sviđa - slatko ili idiotski?