DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Windows 10 - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Windows 10 - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Windows 10

Ići dole 
+4
fantom®
podbarac
Astra
brunolino
8 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Windows 10 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Windows 10   Windows 10 - Page 2 EmptySub Jun 06, 2015 10:49 am

First topic message reminder :

Windows 10 dostupan kao besplatna nadogradnja za sve Windows 7 i 8.1 korisnike

Microsoft je objavio da će Windows 10 od 29. srpnja biti dostupan u čak 190 zemalja, a sve koji su na svom desktopu primijetili novu Windows ikonu, razveselit će činjenica da im je stigla besplatna nadogradnja na novi operativni sustav.

Novi Microsoftov operativni sustav bit će dostupan kao besplatna nadogradnja svim korisnicima Windows 7 i Windows 8.1, što će stotinama milijuna korisnika diljem svijeta omogućiti besplatan prelazak na Windows 10.

Novu verziju možete rezervirati na službenoj stranici Microsofta.

Jedna od najbitnijih karakteristika je da Windows 10 vraća Start meni za kojim su korisnici žudjeli od kada je iz prethodne verzije uklonjen jer omogućuje lako pronalaženje datoteka, aplikacija i favorita.



Svoj debi na desktop računalima imat će i Cortana, osobni digitalni asistent koji će svakodnevno pratiti potrebe korisnika kako bi im pružila relevantne preporuke prilikom korištenja ovog operativnog sustava.

Kada je u pitanju sigurnost, funkcija Windows Hello pozdravljat će korisnike imenom i omogućavati im prijavljivanje na računalo bez lozinke – pružajući sigurniji pristup uređajima putem biometričke provjere identiteta.

Veliku pažnju korisnika skrenuo je i novi internet preglednik Microsoft Edge, koji će sa integriranom Cortanom nuditi rezultate i sadržaj zasnovan na osobnim interesima i izborima korisnika.

Svi koji se budu odlučili za instalaciju Windowsa 10 putem CD-a, a ne preuzimanjem sa interneta, najvjerojatnije će morati pričekati mjesec kolovoz.

Za više informacija i rezervaciju Windowsa 10 kliknite ovdje.  WINDOWS 10
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

Windows 10 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Windows 10   Windows 10 - Page 2 EmptyPet Sep 04, 2015 9:32 pm

Dani, kako ti se čini Windows 10?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Windows 10 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Windows 10   Windows 10 - Page 2 EmptyPon Okt 12, 2015 8:14 pm

Instalacija "desetke " ,korak po korak (srpski ) 

OVDE   link

Pa javite kako radi.  :veslanje:
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brdjanin
peskovit je put do zvezda



Datum upisa : 13.09.2013

Windows 10 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Windows 10   Windows 10 - Page 2 EmptyPon Okt 12, 2015 8:20 pm

Čekam novi lap sa desetkom - nadogradjenom od sedmice. Čuo sve najlpeše. Javljam kad proverim.
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

Windows 10 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Windows 10   Windows 10 - Page 2 EmptySub Jul 30, 2016 2:21 pm

Malo prošetah internetom da vidim utiske o desetici i ne nađoh baš preterano oduševljene korisnike , držaću se ja moje sedmice .
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Windows 10 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Windows 10   Windows 10 - Page 2 EmptySub Jul 30, 2016 3:23 pm

Upravo je juce istekao rok besplatnog poreuzimanja desetke...ako me nisu 20 puta najmanje obavijestili....ne zelim.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Windows 10 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Windows 10   Windows 10 - Page 2 EmptySub Jul 30, 2016 10:08 pm

podbarac ::
Malo prošetah internetom da vidim utiske o desetici i ne nađoh baš preterano oduševljene korisnike , držaću  se ja moje sedmice .

Astra ::
Upravo je juce istekao rok besplatnog poreuzimanja desetke...ako me nisu 20 puta najmanje obavijestili....ne zelim.
Da daaaa...sve mi se čini da je ćorak kao Vista .Lepo ,ali hvala lepo . Ni ja nisam pročitao neke izlive oduševljenja .
No, ne treba se čuditi ni Microsoftu ,njihov posao je da siluju da testiramo ,a onda da oni naprave procenu . 
Dok mi ne stave omču na vrat -ne puštam "sedmicu" (i za Win 98 i XP sam se borio dok god je moglo da se trpi da "više ne podržava" ovo ili ono)
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
fantom®




Datum upisa : 16.12.2012

Windows 10 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Windows 10   Windows 10 - Page 2 EmptyUto Avg 02, 2016 9:11 am

Onako, iz prve ruke /a kao posljedica nagomilanog iskustva/

U firmi smo prešli na W10 /znači domensko okruženje sa AD i bla bla/ ... ocjena ponašanja 10-ke je čista 10-ka

Kući ...hmm hmmm ... jedna ocjena jedva 6 ...druga opet 10-ka

prva /6/ je kad sam uradio "upgrade" na već instalisanu 7-icu ultimate ... sačuvaj bože kako se komp ponašao

druga /10/ kad sam uradio clean-install ... dakle "zverko" leti ... :vent:


Očito je da 10-ka puno bolje radi sa memoriom od 7-ice.

Savjet: Instalacija od "nule" i stvarno nema problema. Driveri za W7+ bez problema rade i pod W10
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

Windows 10 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Windows 10   Windows 10 - Page 2 EmptyČet Feb 02, 2017 9:32 pm

Instalirala desetku. U potpunosti sam zadovoljna. brdski
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca



Datum upisa : 13.12.2012

Windows 10 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Windows 10   Windows 10 - Page 2 EmptySub Mar 18, 2017 3:38 pm

Net se usporio, posebno Chrome.

Da li je bilo pametno što sam uopšte instalirala 10, kada je lap kupljen sa Win 8.1.?

Da li da se vratim na 8.1?
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Windows 10 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Windows 10   Windows 10 - Page 2 EmptyUto Jul 10, 2018 2:04 pm

Mogu da kažem da sam jako zadovoljna desetkom.Još istražujem šta sve ima,ali fercera odlično.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





Windows 10 - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Windows 10   Windows 10 - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Windows 10
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» WINDOWS VISTA /WINDOWS 7 -tips & tricks
» Windows 8/Windows 8.1
» PC TRIKOVI

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: TEHNIKA/KOMUNIKACIJE :: INFORMATIKA /RAČUNARI/TEHNIČKO SAVETOVALIŠTE-
Skoči na: