DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Televizija Pink - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Televizija Pink - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Televizija Pink

Ići dole 
+11
Samouka
Kijara-brm
Lily
Blebetalo
podbarac
promaja
dusicaa
ZoxZoja
Danubius
Kica/Praja
MadamX
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Avg 16, 2015 6:21 pm

First topic message reminder :

Znam da postoje teme o slobodi medija, o cenzuri u medijima, i tema o vladajućoj stranci koja itekako ima veze sa medijima.
Ali, ne vidim temu o TV Pinku. Ako postoji, molim vas, spojite.

Televizija PINK je nastala par godina posle osnivanja radija PINK koji je emitovao narodnjake, tačnije turbo folk.

Na svom početku TV Pink je bila uglavnom muzička televizija, pod patronatom Mire Marković i JUL-a. Posle svake muzičke numere vrtela se reklama "JUL je KUL". U različitim verzijama.
Sopstvenu produkciju gotovo da nisu imali.

Direktor Željko Mitrović je u to vreme bio član JUL-a.

Vremena su se menjala, došao je i taj peti oktobar i svi mi koji smo se borili za dolazak demokratije u Srbiju, verovali smo da će TV Pink biti ugašena, tj da neće dobiti novu dozvolu od RRA.
Ali, tadašnji premijer Zoran Đinđić je o Pinku, između ostalog i rekao " da ne može da ga ukine jer njegova kćerka gleda serije na Pinku".

TV Pink je od nekada male televizije postao velika kompanija. Emitovali su sada i svoj program, kupovali nove serije i filmove.

Željko Mitrović je postao TV magnat, proširio je svoje tržište i u ex yu republikama, a preko kablovske i satelitske televizije programe TV Pinka gleda ceo svet.

Demokratska vlast je smenjena, došao je SNS..A TV Pink je opstala.

Danas je TV Pink lična televizija premijera Vučića. Informativna redakcija služi samo njemu.

Šta se dešava u TV Pinku? Dugovi za porez, komunalije i plate zaposlenih rastu.
Reality show tipa Farma ili Parovi, finansiraju se od sponzora, a pobednici tih reality-a svoje nagrade traže preko suda.

Sin Željka Mitrovića nije odgovarao za smrt jedne devojke.

Sam Željko Mitrović gomila dugove a televizija mu nije u bankrotu.

O sadržajima i kvalitetu programa ove televizije sa nacionalnom frekvencijom u narednom postu.

Šta vi mislite o ovoj televiziji i o njenom vlasniku? Molim bez copy paste iz štampe..i što manje o vladajućoj stranci jer postoji tema za nju.










[You must be registered and logged in to see this link.]     [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Avg 13, 2018 12:32 pm

Danubius ::
Uvek kada misliš  da nema dalje ,neko na TV Pink izgovori još monstruozniju rečenicu .
Tako da je gost "poznati novinar" izjavio ovo u jutarnjem programu (na aktuelnu temu "razgraničenje na Kosovu" )
Citiram -čak i da nam dozvole da pobijemo 1,5 miliona Šiptara ,koga ćemo onda tamo naseliti?

....


Realno gledano ovo i jeste pitanje svih pitanja. Da nam neko pokloni tu teritoriju, praznu i nenaseljenu, mi nemamo kapacitet ni da je naselimo niti da išta tamo uradimo. Vojvođanska sela su prazna. Ako ne računamo ono malo penzionera i neki procenat onih koji veruju da će nam za dve godine biti dobro. Što je bilo Srba za "uvoz" (Bosna i Hrvatska) to smo "uvezli". Neki su se snašli ovde a neki su pobegli glavom bez obzira od lepote života u Srbiji. I nemaju nameru da se vraćaju. Baš kao ni oni pominjani iz Vojvodine.

Beograđani i "navijači" tek nemaju nameru da idu po nekim "svetim vukojebinama" da žive i rade.

Eugenije pa naravno da prati. Dvoumim se ko je na mojoj rang listi prvi on ili jedna sa FB liste. Bilten dnevnih aktivnosti "voljenog" joj je fb taraba. Srećom ne u afirmativnom smislu. Inače bi dobila krila i bez Red bulla.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Avg 20, 2018 12:09 pm

Kad vrteći kanale naiđete na bilo koji "Pink" (a ima ih bar 30 ,zahvaljujući kablovskim distributerima koji ih nametnu ) svuda se vrti reklama za "Zadrugu 2 " koja traje bar 10 minuta .
Poenta priče -neviđeno ,izgrađen ceo novi grad ,leteći ljudi ,regulisana klima , bla bla....(usput...isto tako nešto je najavljivano i za "Zadrugu1 " pa nije viđeno ništa sem kuhinje ,spavaonice ,"kasina" i štala )
Ceo "projekat" je koštao 18 miliona eura ,a već sada je izvesno da će "stanare"da čine prekaljene kurvetine i "rijaliti igrači"(skup raznih kriminalaca ,protuva i individua ) koji "žive od rijalitija" već više od decenije .
Nije li realno pitanje :
Plaća li sve to Mitrović? (malo sutra )
Koliko se bolnica ,škola ,obdaništa moglo napraviti za 18 miliona eura ?
Svi znamo odgovore ,ali nam džabe .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Sep 02, 2018 3:53 pm


Srbija - Imaginarijum bolesnih umova


Nisam želela drugima da upropastim nedelju, ali nekako smatram da je ovo pitanje urgencije, tj. života ili smrti. Nazvaću ga Imaginarijum, jer je posle ovoliko bačenog novca i vremena na proizvodnju svoje ludačke opsesije za veličinom, Željko Mitrović uspeo da nađe pravi izraz za Srbiju u kojoj živimo. Znači, nismo više samo banana republika, mi smo onaj groteskni spoj nespojivog, mi smo Imaginarijum. Mi smo država sa zakonima za narod, a protiv naroda, sa porezima za siromašne, a olakšicama za bogate, mi svo onaj skaradni svet nekog ludaka koji je poželeo da u 21. veku ima svoj feud, pa da se tamo širi, hara, uzima i daruje po sopstvenom nahođenju (pod palmom je sve moguće). Mi smo meka svih belosvetskih kurvara, jer nigde lepših i mlađih žena za manje novca, pa još i aminovano državnim dekretima o privlačenju što većeg broja manijaka, pijandura, probisveta: dođite - ovde je sve dozvoljeno, ako si stranac, ako imaš nešto novca i ako si voljan da ga potrošiš po splavovima koji dobijaju imena po teatrima, a nisu ništa drugo nego kur - saloni, samo malo lepši pod neonskim svetlima i kič dekoracijom (što se sada prihvata kao umetnost i zove se original kopijom, o bože...)
Tamo negde pretvorilo se u ovde i sada. Jedna kasta političara i onih uz njih, jedna kasta ludaka, megalomana, budala, egoista vodi ovu Srbiju u propast, sada tonemo brzinom đuleta u letu. To neko propadanje se neće desiti sutra ili za dve godine, dešava se dok kucam ove redove, a počelo je da ubrzava poslednjih par decenija.
Ovaj tekst bi trebao da se zove "Zašto Željko Mitrović mora da odgovara i pred bogom i pred narodom", ali neće se zvati tako, ne sme. Osećam veliku moralnu odgovornost da ukažem na sva zlodela koja je ovaj manijak počinio kasapeći srpsku kulturu već skoro trideset godinra. Od Mirinog malog Julovca, do najvećeg TV magnata u Evropi, od basiste, do veleposednika, od sitnog muzikanta, do alfe i omege balkanske nekulturne i estradne pošasti koja se zove Pink, a boja joj je crnja od mraka u ponoć u noći bez zvezda i meseca.
Deca rastu ne poznajući ništa drugeo osim onoga što im je u imaginarijumu ovog ludaka smućkano i sasuto u mozak. Njegove mućkalice su unazadile gneracije omladinaca koji su sada već ljudi koji sada odgajaju svoju decu po načelima i obrascima koje im je, nesrećnik, postavio kao viziju modernog i srećnog Srbina.
Dok je Srbija je sve sivlja, Pink je sve sjajniji, a kapije su mu sve šire. Orvel bi se ubio, kada bi video do čega su dovele njegove vizije crne budućnosti. Ni on nije moga predvideti da će crno ofarbati u ružičasto, pa išarati duginim bojama, pa servirati uz pesmu. E, moj Orvele, često te pominjemo mi Srbi, a ti o nama nikada nisi ni pomislio.
Imaginariju jednog ludaka progutao je celu državu i pretvorio je u isto - bljuvotinu sumnjivog sadržaja. E, zbog toga Željko Mitrović mora da odgovara prvo pred narodom, a onda pred bogom.
Sačuvaj nas bože ovog ludila koje je postalo zarazno kao kuga i širi se kao požar. Srbija još spava, a jesen nije ni počela...

Olga Tomović
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Sep 02, 2018 5:44 pm

sjajan tekst, kradem
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Sep 16, 2018 11:27 am

Ovo je snimak kojim TV Pink danima plaši građane Srbije "šiptarskim teroristima " .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Oslanjajući se na „poznavaoce prilika“, novinarka navodi da „činjenica da se na snimku pominje razgraničenje, i to vrlo precizno Severna Kosovska Mitrovica kao deo južne Srbije, ukazuje da je snimljen ovih dana“. Pomenuti „poznavaoci prilika“ su Dragan Simeunović, redovni profesor na Fakultetu političkih nauka u Beogradu, te Nikola Belić, novinar Politike, koja je takođe prenela lažnu vest o ovom snimku.

Lažnu vest je prenelo još 30 medija u Srbiji .

Građani Srbije koji nisu priglupi i ne veruju režimskim medijima ,ne bili lenji pa pogledali na netu .

Snimak je star 8 godina ,a radi se o pripadnicima terorističke grupe "ANA" koja je delovala -u Makedoniji .


No džabe -"javio Pink" ,javile "Večernje Novosti" -panika .
Shvatate li koliko je "ružičasta televizija" u rukama režima zapravo ,opasna ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyUto Okt 09, 2018 8:13 pm

Sjajan tekst koji bih voleo da pročitate (pa zato i kopiram ) Dokazuje da baš svi u Srbiji nismo maloumni i da nam se ne dopada da se kriminalci ,kurvetine i polusvet nameće kao nešto čemu mladi treba da teže .
-----



Zatvoreno pismo Željku

Poštovani Željko,

Piše: Nenad Kulačin09. oktobra 2018. 15.00
 Istinomer  

Želim ovo prilikom da Vam od srca odam priznanje, jer ste uspeli ono što niko nikada nije u novijoj istoriji Srbije. Uspeli ste da najgorem šljamu, ološu i glibu, ustupite nacionalno blago – nacionalnu frekvenciju. Što je najgore od svega, ponosite se sa time i uživate u svojoj veličini podstaknuti skalama na piplmetrima. Pitanje je da li je tu opsednutost Prvorođeni nasledio od Vas, ili Vi od njega, ali potpuno nebitno.

Pokazali ste da ste vizionar bez granica. Kada čovek poveruje da ne možemo dalje i gore, tu ste Vi da pogurate i da nam dokažete da smo u zabludi. Ne, mi nismo narod Nikole Tesle, Mihajla Pupina, Novaka Đokovića. Možda mislimo da jesmo, ali nismo. Mi smo narod Stanije, Miljane, Lepog Miće i ostalih veličina. Narod koji tako lako pređe preko vica koji je ispričan na nacionalnoj frekvenciji u Vašem programu o maloj Milici Rakić ne treba da brine za svoju budućnost. NJegova budućnost je ružičasta.

Od vas nisam ni očekivao bilo kakvu empatiju prema simbolu stradanja srpskog naroda tokom NATO. Vi to nemate. Niste je pokazali ni kada je Vaš sin pregazio Andreu Bojanić. Empatiju ste pokazali prema sinu kojeg ste uspeli da oslobodite svake odgovornosti. I ne kukajte kako Vam neko dira u porodicu, dete. Vi ste pomogli da jedno dete ubije drugo i da se oslobodi kao da ništa bilo nije.

Divim se Vašoj sposobnosti da uveče legnete mirno i da spavate ušuškani Bog te pita kakvim sredstvima za olakšavanje tereta. To stvarno nije svojstveno ljudskom biću, ali eto, ima vas svakakvih. Što biste se Vi sekirali zbog Milice Rakić ili Andree Bojanić? Vi se sekirate koliki Vam je rejting, ili koliko je ogreban ili uljubljen najnoviji četvorotočkaš u Vašoj ergeli kojim se provozao vaš naslednik.

Divite se sebi u svojoj aroganciji da čak i jednog ministra vučete po svojim ružičastim fekalijama. Iako mi ni taj ministar nije zavredio mnogo pažnje, jer je dokazao da je ništavilo slično Vama, barem je rekao koju reč o tom Vašem životnom čedu – Imaginarijumu.

Posle tog degutantnog vica, usledila je nova prilika za porast rejtinga. Neki kršni Crnogorac koji je najpoznatiji po tome što je bio momak neke Soraje, koliko smo upućeni mi bednici koji ne pratimo tu milinu od programa, raspalio je neku curu koja ima dete sa očuhom. A šta smo mogli drugo da očekujemo od takve ekipe? Da nam preporuče neku knjigu za čitanje? Naravno da ne. Ne možemo tako nešto da očekujemo ni od Vas koji ste vaspitali svoje dete sa luksuznim automobilima i tako da pobegnu od odgovornosti kada naprave neko zlo.

Poštovani Željko, divim Vam se do neba kako ste uspeli i to da Vam niko ne uputi gram kritike zbog svega ovog. Možda i jeste, da ne grešim dušu, jer ste onog neandertalca koji je uvredio čitavu naciju sa onim ogavnim vicem najpre kaznili sa oduzimanjem neke kinte. Tek kasnije ste ga izbacili napolje, verovatno na nečije insistiranje, jer je Vama sasvim ok da se dira u tuđe žrtve, zarad rejtinga. Zanima me da li biste izbacili nekog od Vaših favorita da su tako nešto rekli ili uradili. Teško. Našli biste Vi olakšavajuće okolnosti.

Da li ikada pomislite gde je svemu ovome kraj? Padne li Vam na pamet da ovi za koje radite 24 sata više neće biti ono što su danas, ili te supstance koja vas održavaju svesnim ne mogu da toliko dobace u budućnost? Zar da provedete ceo jedan vek na zemlji, a da joj kao zaveštanje ostavite Imaginarijum i Sarapu?

Ne, dragi Željko. Vi ste veoma svesni one činjenice koje narod u Srbiji još nije svestan. Pre će Prvorođeni da se odrekne Gazivoda nego Vas. Bez jezera na Severu Kosova može da ide iz mandata u mandat, ali bez Vas ne može. I Vi to, naravno, znate da iskoristite. Počećete da emitujete jutarnji program i u tri posle ponoći ne bi li došli do još kojeg glasa za Imaginarijum koji služite najvernije od svih Imaginarijuma kojima ste bili na raspolaganju. Sve ste ranije izdali i postajali sve jači. Ovde izdaje nema. Mada, da sam Prvorođeni, poveo bih malo računa.

I to sa sve kokošijim nogicama, svinjskim papcima i glavama.

U međuvremenu, želim Vam sve najbolje u životu, svako dobro i novi auto za svog sina. Želim i da Vam Vojvoda od fikusa i najpoznatiji srpski dezerter, koji je eto vaš dvostruki kum, nikada ne uskrati podršku. Nadam se samo da ćete svi zajedno otploviti tamo gde sve fekalije i završe – kanalizacijom do smetlišta istorije.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Okt 18, 2018 6:27 pm

Tv Pink ima samo jednu dobru emisiju "Pinkove Zvezdice" (radi se o vrlo kvalitetnom takmičenju izuzetno talentovane dece u pevanju ) 
Stalni žiri ovog takmičenja čine - Leontina Vukomanović, Goca Tržan, Jelena Tomašević ,Sergej Ćetković i Milan Stanković ,dakle ,ljudi sa muzičkim obrazovanjem i zavidnim muzičkim karijerama .
"Veliki šef" ,tj Željko Mitrović je odlučio da i u ovu emisiju uvede rijaliti ološ bez ikakvog muzičkog obrazovanja ili karijere ,anonimnu, navodno ,"stujardesu" ,pobednicu "Zadruge 1 " ,osobu koja je , kao  "snimila pesmu" posle završetka serijala -Kiju Kockar ,što joj je jedino "muzičko iskustvo" ?

[You must be registered and logged in to see this image.]


To je toliko pljuvanje na ljude koji sede u žiriju ,i onu fenomenalno talentovanu dečicu i njihove roditelje ,da  sam roditelj koji ima takvo dete -nikada ga ne bih pustio tamo da ga neko takav "ocenjuje" .
Željko Mitrović ovakvim potezom ismejava sve one koji se nadaju da bar negde u Srbiji poštenje, znanje i talenat može da da neke rezultate ,i to želi zatući već u uzrastu deteta .
Ogavno ,čak i za "Pink" ,fuj !
I da dodam ....posle dizanja u vazduh džipa koji vozi voditeljka "Pinka" Dušica Jakovljević (a pripada njenom momku kriminalcu ) bomba je podmetnuta i u auto takođe voditeljke "Pinka" Marijane Maćić .Tom prilikom je stradao njen otac ,pukom srećom je preživeo ,a auto takođe "nije njen" (pravi vlasnik je još pod velom tajne )
Ako su dve "nedužne voditeljke" žrtve atentata zbog svojih "momaka" ,treba se zapitati kakva je onda to "Pink"porodica ,kada se i za vlasnika i sina vlasnika vezuju optužbe za ubistvo ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne



Datum upisa : 30.11.2012

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Okt 18, 2018 6:46 pm

Nekad sam znao pogledati neki film na Pinku , sad ni to , za mene Pink tv ne postoji .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Okt 18, 2018 9:07 pm

podbarac ::
Nekad sam znao pogledati neki film na Pinku , sad ni to , za mene Pink tv ne postoji .
Tek to je posebna priča .Pink ima bar desetak "filmskih kanala" Neko ko gleda TV koliko i ja već za par nedelja ukapira da su u stanju da "vrte" isti film i po 20 puta u roku od mesec dana ? Ne treba biti veliki poznavalac filma pa da se ukapira da vade iz naftalina "Kinoteke" ,ili da imaju "razmenu" sa HTV -jer film koji gledate na nekom od kanala HTV ,nekim čudom-evo ga i na nekom od kanala "Pinka" koju nedelju kasnije . Ne jedan -nego serija filmova . Dovoljno sam lud da uporedim i programe i najave . Odgovorno tvrdim da "Pink" dinara ne daje za "emitovanje" ,a besomučno repriziranje istih i ja smatram uvredom za zdrav razum . Nikako da dođem do faze da obrišem sve Pink kanale ,stalno se navučem da protrčim da vidim dokle ta svinjarija može da ide. Ma do beskraja !
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Okt 18, 2018 9:13 pm

Aj' šefe nema veze, bolje da te nervira Pink nego šef na poslu.
Apstiniraš par dana od Pinka, pa onda "zaviri", pa dođi ovde da nam se izjadaš, a mi ćemo ti reći: briši ta sranja, pa opet sve ispočetka zubic
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Okt 18, 2018 9:30 pm

33, 44, 48 (kuvari, NG, Histori) ... ne znam napamet gde su mi animal, diskaveri i 2-3 sportska. Pink vidim dok tražim neki od tih. Sve se može kad se hoće. Filmove gledam kao i svaki pošten čovek - skinute s torenta smehsmeh










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Okt 18, 2018 9:34 pm

Ja sam jedna nepoštena žena, filmove gledam na tv smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Okt 18, 2018 9:41 pm

justicija ::
Ja sam jedna nepoštena žena, filmove gledam na tv smehsmeh

Niko nije savršen Sestro.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Okt 18, 2018 9:46 pm

ZoxZoja ::


Niko nije savršen Sestro.

Ja jesam, samo eto ti filmovi.... vrti
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyUto Okt 30, 2018 11:19 pm

"Režimska doktorka" Nada Macura ,jutros , na svom redovnom nastupu na "Pinku" (što je naravno više nego čudno ,u čije ime ona govori , jer je dr Macura ,navodno -penzionisana ,pobogu-pa 48 mo je godište ?) je na pitanje jedne sasvim "obične" gledateljke ,za savet oko čestih krvarenja iz nosa rekla ovo :

Postoje lokalni i opšti razlozi. Lokalni mogu biti povreda nosa, zapaljenje, kod dece može biti stavljanje nekog stranog predmeta u nos, mogu biti kapi protiv alergije, eventualno može biti i šmrkanje kokaina.

Biće da uvažena doktorka ima takva iskustva i takve "pacijente" iz svog okruženja ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

I usput ... svuda u svetu ,za bilo šta da je u pitanju ,za PR -a se bira često žena ,ali obično lepog lica ,dobre dikcije i ozbiljne pojave ,jer ona reprezentuje ozbiljnu organizaciju koju predstavlja ?
Da ne vređam dame -na šta liči ova ,pobogu? Kao da je poslanik "radikala" .
Svaka sličnost sa Vjericom Radetom (SRS ) očigledna je .

[You must be registered and logged in to see this image.]

To su "Pinkove dame" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySre Okt 31, 2018 5:18 pm

[You must be registered and logged in to see this link.]










[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyUto Mar 19, 2019 10:31 pm

Eno AV lično daje izjavu (navodno, na najavu opozicije ) da "blokade TV Pink neće biti " .To znači da će braniti "Pink" žandarmerijom .Reda radi je dodao i "blokadu saobraćajnica" (opet, kao ,opozicija "najavila" ) 
Nije to nikakvo čudo -jer Mitrovićev "imaginarijum" je epicentar domaćih Gebelsa u službi SNS ,i gotovo kompletna "programska šema" je samo tome posvećena .
Zauzvrat -ne plaća porez , reklamira sve što je zakonom zabranjeno ,može da krši sve moguće kodekse emitovanja ,reklamira šta hoće ,i najvažnije -ni on ni sin ne odgovaraju ni za jedno krivično delo ,gde je najmanje jedno-ubistvo. 
Željko radi isto što je radio za JUL i Miloševiće -odani sluga režima ,mirno demagogijom zgrće milione ,i usput truje omladinu -nekažnjeno .
Da podsetimo :

[You must be registered and logged in to see this image.]
..ko je ovaj;

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySre Mar 20, 2019 11:30 pm

Pink najavio neku "humorističku emisiju" koja će ići u vreme kad je orginnalno na B92 (blaženopočivšem) išao Utisak nedeje. Verica Barać treba da vodi. To će se zvati Tvit hit. A treba da sadrži duhovite komentare na razne tvitove. Prvi flover im bio @Krle22 ili ti Nebojša Bot Krstić. Dotični nalog Hittvit ne Krlo je verovatn rekorder po broju onih koji su ga blokirali prvog dana kad je nalog napravljen.

Trenutno je u toku blokiranje naloga Tvit_hit. Idem i ja da ne zaostanem za ostatkom tviter zajednice.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Mar 21, 2019 7:38 pm

ZoxZoja ::
Pink najavio neku "humorističku emisiju" koja će ići u vreme kad je orginnalno na B92 (blaženopočivšem) išao Utisak nedeje. Verica Barać treba da vodi. To će se zvati Tvit hit. A treba da sadrži duhovite komentare na razne tvitove. Prvi flover im bio @Krle22 ili ti Nebojša Bot Krstić. Dotični nalog Hittvit ne Krlo je verovatn rekorder po broju onih koji su ga blokirali prvog dana kad je nalog napravljen.

Trenutno je u toku blokiranje naloga Tvit_hit. Idem i ja da ne zaostanem za ostatkom tviter zajednice.

Nije im dosta onaj majmun ,salonski fašista iz "Kontravizije" ,sad treba još nešto tako? I to od "produkcije" kojoj je najveći domet u humoru -"KURSADŽIJE" ?
Ne verujem da bi osoba kao Verica Barać pristala da proda dušu đavolu ,ali kada onaj skot ima toliko para da debelo plaća one kurvetine,psihopate i kriminalce po rijalitijima ,možda ima cenu i za jednu ovako moralnu i hrabru ženu (do juče ) ,ko zna.
No, tkzv "informativni program" je tako sramotan i prizeman, da "Pink" mora da izgubi "nacionalnu frekvenciju" kod svake vlasti koja nije "napredna".
Pa onda neka bude "privatna svojina" neprikoslovena ,i neka emituje šta hoće kod kablovskih operatera koji tako nešto prihvate .
A da se ja pitam -dobio bi katanac na televiziju i rešetke za "vlasnika" -sve po zakonima Republike Srbije koje mirno krši svaki dan ,a režim mu pomaže -još mu i kredite daje iz Budžeta?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Mar 21, 2019 7:56 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Mar 21, 2019 9:22 pm

Nije Barać nego neka Verica B. Što se mene tiče može da bude i V(j)erica Radeta. Govnovizija ostaje Govnovizija.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPet Mar 22, 2019 6:30 am

Eugen Grafvajer ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

ZoxZoja ::
Nije Barać nego neka Verica B. Što se mene tiče može da bude i V(j)erica Radeta. Govnovizija ostaje Govnovizija.
Ne da se "slažem",nego -apsolutno SLAŽEM .

rant Televizija Pink - Page 3 153448 1777










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Maj 09, 2019 11:26 am

Kada misliš da na Pinku govna ne mogu biti dublja -uvek mogu 

VELJKO RAŽNJATOVIĆ -gost jutarnjeg programa

Tema -boks i predstojeći svatovi . 

Znači -dno dna .Slažem se sa Eugenom ,vatra pročišćava ,nema tu druge za ovu trovačnicu ,pre svega ,srpske omladine .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Maj 09, 2019 9:26 pm

Danubius ::
Kada misliš da na Pinku govna ne mogu biti dublja -uvek mogu 

Znači -dno dna .Slažem se sa Eugenom ,vatra pročišćava ,nema tu druge za ovu trovačnicu ,pre svega ,srpske omladine .

Ja ipak mislim da je bolje nemati taj kanal na televizoru,i rešiš svoj problem...Čak i zarad informisanja "šta radi Pink?" ne želim da ih gledam...i veruj mi već skoro 4 godine mirno uživam u ostalim tv kanalima koje želim da gledam

p.s. Probaj... ne boli zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySub Maj 11, 2019 1:22 pm

Blebetalo ::

Ja ipak mislim da je bolje nemati taj kanal na televizoru,i rešiš svoj problem...Čak i zarad informisanja "šta radi Pink?" ne želim da ih gledam...i veruj mi već skoro 4 godine mirno uživam u ostalim tv kanalima koje želim da gledam

p.s. Probaj... ne boli zubic
Dobro misliš ,i u pravu si . 
Ni sekunde njihovog "šera "-to je način da sebe poštedimo tih bljuvotina . 
Ali je tragično da i  pored toga ipak imaju "milionsku gledanost" .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Blebetalo

Blebetalo


Datum upisa : 08.01.2011

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Maj 12, 2019 10:34 am

Danubius ::

Ali je tragično da i  pored toga ipak imaju "milionsku gledanost" .


Za koga tragično? Za mene nije...i ne razmišljam o njihovoj gledanosti.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Maj 12, 2019 8:49 pm

Blebetalo ::
Danubius ::

Ali je tragično da i  pored toga ipak imaju "milionsku gledanost" .


Za koga tragično? Za mene nije...i ne razmišljam o njihovoj gledanosti.

Ko to nama u stopu prati nacionalne TV-e zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Maj 13, 2019 7:09 am

Eugen Grafvajer ::


Ko to nama u stopu prati nacionalne TV-e zubic
Pa i ti si ovde "turio" Staniju ?

E pa ,dotična je gost TV na temu "ekonomija Srbije" . (jer je ona dipl.ecc.)



Zemljo ,otvori se .











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Maj 13, 2019 11:43 am

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::


Ko to nama u stopu prati nacionalne TV-e zubic
Pa i ti si ovde "turio" Staniju ?

E pa ,dotična je gost TV na temu "ekonomija Srbije" . (jer je ona dipl.ecc.)



Zemljo ,otvori se .

Ne pratim dešavanja u Srbiji, nemam stomak za to mada, sve "bitne" informacije nalazum ovde. Hvala ti za sav sadržaj. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySub Jul 13, 2019 8:53 pm

Eugen Grafvajer ::



Ne pratim dešavanja u Srbiji, nemam stomak za to mada, sve "bitne" informacije nalazum ovde. Hvala ti za sav sadržaj. zubic
[You must be registered and logged in to see this image.]
....i Zadruga i Željko Mitrović.

zubic










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Okt 21, 2019 10:55 am

Ovo je za Riplija .
Verovali ili ne,u "političku emisiju" koja bi po zamisli kokainske televizije trebala da bude panan "Utisku nedelje " Olje Bećković ,doveli su nikoga drugoga ,nego -Kiju Kockar ,da daje stručno mišljenje o EU i Kosovu ?
I to samo par dana nakon što je nožem napala bivšeg muža ,te je na njegov poziv policija smestila prvo u "Lazu" pa poslali na trežnjenje ,jer je bila pijana kao zver?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Dakle ,svašta se videlo na "Pinku" ,ali ovo ?
Šta je sledeće ,Mimi Oro na nacionalnom dnevniku?

Ovakvo sprdanje naroda i otvoreno pokazivanje da ga smatraju maloumnim nije zableženo nigde i nikada . Iskreno se nadam da će "ružičasta" biti jednog dana ukinuta zbog sveg zla koje je nanela ovom narodu ,i to generacijama mladih .
A iskreno se nadam da će biti i katrana ,baklji i perja .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Nov 04, 2019 10:34 am

JEZIVO
HITNO UKLJUČENJE U NACIONALNI DNEVNIK! Scene užasa ispred kuće poznate pevačice!

Danas se Mladen Mijatović uključio u Nacionalni dnevnik televizije Pink i saopštio vest koja je odjeknula poput bombe.

Naime, poznatoj pevačici Goci Božinovskoj zapaljen je automobi .
---
Pri tome ,poznatoj mafijaškoj ljubavnici nije zapaljen automobil ,nego je došlo do samozapaljenja instalacije. Sami su za par minuta ugasili vatru .

Ali je to vest za NACIONALNI DNEVNIK ?

Pri tome -nedavno je pronađen slupan i zapaljen automobil "registrovan na pevačicu" ,i nikakve istrage ni publiciteta nije bilo ?

povraćka povraćka povraćka










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Dec 08, 2019 8:34 am

Odvojte dva minuta pa pogledajte ovo :











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySub Jan 11, 2020 7:51 pm

Biće da voditeljke "Pinka" imaju primanja kao vladike ...jer se danas desio već drugi slučaj eksplozije džipa od 50 000 eura .

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dušica Jakovljević ,voditeljka "Zadruge" 

[You must be registered and logged in to see this image.]

I niko se i dalje ne pita-odakle ,bre ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Mar 16, 2020 9:03 am

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::
[You must be registered and logged in to see this image.]


Više puta sam ovde pominjao kako su ljigavu,režimski ,rasadnik prostota ,itd itd .
Ali ..upalim TV jutros ,i vrteći kanale ,ravno na Pink-Sarapa i Dea ,najvaljuju goste :
Mladen Šarčević ,ministar prosvete ( onaj što je svoju privatnu školu zatvorio, a drugima pretio kažnjavanjem )
Nebojša Čović (onaj što su ga "zemunci" pominjali oko ubistva Điniđića ,nakrao se na pomoći Kosovu...)
I za kraj -Veljko Ražnjatović ???
Oni će da nam tumače koronu ,i edukuju nas u ponašanju ?
Ma bojkot bre,sekunde "šera" od mene više neće dobiti ,ni u prolazu .Delete.

Eugene ,u pravu si milion posto. Televizija Pink - Page 3 153448
I to zajedno sa Lepim Mićom ,Mitrovićem, Krletom, Šešeljem ,Lunom, Kijom,Miljanom Kulić i svim ostalim spodobama koje tamo obitavaju .
Samo Televizija Pink - Page 3 153448
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPet Mar 27, 2020 8:58 pm

Kad god se pomisli da Mitrović i kokainska režimska TV ne može da bude bljutavija -oni uspeju da još dublje odu od dna .
Dok svetom korona virus uzima desetine hiljada života ,a narod u Srbiji ne može da dođe ni do najobičnije papirne maske ,ovaj gad je našao za shodno da nam predstavi "dezinfekcioni sistem na bazi ozona" ,koji je ,slušajte -sam dizajnirao ?
Svako ko uđe u njegovo carstvo prolazi kroz ozomsku kupku ,pa na više nego raskošno pranje ruku ,pa su tu rukavice ,maska i na kraju -vizir (za kojeg kaže narator tokom prezentacije da ga je sam Mitrović "smislio" ? Inače -takav vizir nose ,pored medicinskog osoblja u srećnijim zemljama recimo i kasirke u "Lidlu" )
Dakle, stepen bljuvotine ovog imbecila je neverovatan ,a ja zaista ne shvatam kako to pišanje po narodu ne izazove bes,nego i dalje bulje u njegovu idiotsku režimsku propagandu i one kurve i ološe koje je tamo sakupio ???
A evo ko daje "stručna mišljenja" -naduvana narkomančina ,nije li očigledno ?
OVO ide na "nacionalnu frekvenciju" i "najgledaniju TV " ?

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySub Apr 04, 2020 9:59 am

[You must be registered and logged in to see this image.]


,,,,mada mi se čini da sličnu stvar koriste i radnici na farbanju automobila .
Ko bi to više znao.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Apr 05, 2020 11:25 am

Gebelsovska kokainska TV ne posustaje u količini bljuvotina . 
Najnoviji genijalni potez pišanja po građanima je prikazivanje starog snimka kao primera kako Beograđani ne poštuju mere zabrane okupljanja ? 
Onu nečuvenu "žurku" Đanija, Mitra Milića ,fudbalera i ostalih "estradnih veličina" (njih 20 tak ) jedva i pomenuše? 
Da ne pominjemo sulude teorije vlasnika koje plasira po svojim medijima ,kao samozvani ekspert za korona virus ?
Pitam se ,hoće li ikada odgovarati za sve ovo ,zaključno sa brojnim kršenjima zakona ,pa i ovih iz "vanrednog stanja" ,daljim emitovanjem "Zadruge","Amidži šoua" ,i emisije one Sanje Marinković ,gde se estradni pousvet uglavnom hvalio u koje privatne škole im deca idu  ? 
Sve bez osnovnog poštovanja svih mera ? 
Pa osnovna etika bi nalagala ,da kada ljudi umiru ,ukine prikazivanje uživanja onih klošara i kurvetina u "Zadruzi" ,kojih se ama baš ništa ne tiče šta se dešava "napolju" ? 
Ispada da ovi ološi imaju najbolju moguću zaštitu i tretman u ovoj zemlji ? 
No, da li je kosmička pravda stigla i na prokleti "Pink" ?
Jer....Luna Đogani ima temperaturu već par dana ....a "produkcija" ignoriše vapaje za lekarskim pregledom ?  tongue
Korona vas sve izjela ,dabogda (što će biti nova srpska "babska kletva " ) zubic

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyUto Apr 07, 2020 11:32 pm

ONI HEROJI U ŽARIŠTU KORONE, RIZIKUJU SVOJ ŽIVOT, ZAŠTIĆENI KAO KOSMONAUTI, ZA RAZLIKU OD MEDICINSKOG OSOBLJA KOJE NOSI OBIČNU OPREMU I KINESKE ZELENE MASKE. IMA LI VEĆEG PONIŽENJA I RUGANJA SVIMA KOJI OVDE RADE?
Fotografija Milana Charlie.

[You must be registered and logged in to see this image.]



Kako najbrže uništiti 5 dragocenih kompleta zaštitne opreme u opštoj nestašici?

- Dozvoliš ekipi TV Pink da uđe na intenzivno odeljenje infektivne klinike. Obuku se, slikaju i bace.


I onda na svojoj TV objave kako "svega ima" ,ko drukčije kaže ,kleveće i laže .
Kao ona novinarka koja je objavila šta se dešava na KBC Vojvodine .

Pa kako su onda zarazili svi ti silni medicinski radnici -kad su tako "obezbeđeni" ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyUto Apr 14, 2020 9:51 pm

Gledajte govno narkomansko (koje je "otkupilo" kompletnu proizvodnju vizira) kako se obraća lekarima kojima donosi "milostinju" .Kao da su zajedno ovce čuvali ?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Govnar ovo emituje deset puta na dan na svojim "kanalima" . I to nije kraj ...taj propali basista ,dupelizac svih režima ,skotina koja truje našu omladinu decenijama ,ne odgovara za krivična dela ni utaju poreza ,ispira mozak naciji "epohalinim otkrićem" ,lampom sa UV zracima koja "ubija koronu" ?
Pa šta su lekari i naučnici ,moroni?
Onda bi par minuta u solarijumu rešilo sve probleme .
Neverovatan stepen gluposti dotičnog,koji ovim vrši krivično delo (još jedno, od mnogih drugih) i nikom ništa ?
Nadam se da će jednom goreti zajedno sa svojom televizijom (i neka me slobodnio tuži za "pretnju" )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPon Apr 27, 2020 9:28 am

Nema dna na koje TV Pink neće otići ,dubine te kloake su čisti bezdan. 
U jučerašnjoj emisiji "Hit Tvit" ,gost ,pored kontraverznog dr Nestorovića ,bio je niko drugi-nego Aca Lukas ? Teme ,kao ozbiljne -korona i posledice korone ,izbori itd. 
A još veće dno (i stvar za državnog tužioca ,a ako neće on(i neće) onda treba neko od građana da podnese krivičnu prijavu) je sletanje privatnog helikoptera Željka Mitrovića na vojni aerodrom u Pazaru ?
Ovako suludu "dozvolu" je mogao da odobri jedino još veći ludak -Vulin. 
Albanci su bili pametniji -medicinski materijal su pustili na Kosovo ,a Mitrovića nisu .
Da i tamo ne zagađuje prostor.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySre Apr 29, 2020 12:05 am

Ljudi moji, udjoh na ovu temu.. ne znam ni ja zasto..

Mozda da kazem da ja zaista ne znam sta se desava na toj tv, srecom ni ne saradjujem sa njima.
Kod mene daljinski sve resava.. Bogu Hvala na kablovskoj.. tako da mi dusa osta izvan svega sto dopire iz te produkcije.

Ne mogu izbeci naslove u novinama, ali ne citam takve tekstove.. nemam vremena za smaranje!

A i skontah jednu istinu..

Dok im dajemo na znacaju, oni prolaze.. znaci, gledam i pratim samo onaj program koji mi je negde zanimljiv.. poucan.. ostalo SIC! cherry kafa
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySub Maj 02, 2020 8:49 pm

Ovo nije dno dna-ovo je kloaka Srbije.











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Maj 03, 2020 11:00 pm

Gledala sam deo emisije .Volim ih obojicu kao "pevače " (muzičare),a kao osobe mi baš nisu simpatični .
Kakav maler prati Davida.Čovek preboleo Coronu i pre par dana slomio nogu. Žao mi je svakoga ali su mi nekako nadobudni obojica .David je dobio šansu preko Z.G. da povrati svoju karijeru .Koliko će uspešno biti  - sumnjam . Hejtuju ih ? Pa šta su očekivali? "Narod se podelio" . Imam osećaj da nekako uživaju u tome .To im dođe kao neka reklama.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptySub Maj 09, 2020 12:04 am

Najava: U ozbiljnoj emisiji HIT TVIT, ozbiljni gosti: Željko Mitrović, Svetlana Ceca Ražnatović, Čeda Jovanović i dr Darija Kisić. Bravo doktorka, hajde sad selfi i sa ostatkom odabrane grupe.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Maj 31, 2020 9:15 pm

Sada ,emija "Hit Shit" 
Uvek od goreg ima gore -gosti ,Šizoje ,onaj ludak dr Nestorović i ona slina Milomir Marić.
Dno dna . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyUto Jun 09, 2020 10:13 am

I pored "ozoniranja" i ostalih budalaština dr Mitovića ,voditeljka Dušica Jakovljević (Zadruga) je pozitivna na koronu .Kao takva je bila gošća na "babinama" kod SrBske Maike .I njen "pratilac" ,beogradski advokat Miša Petrovski (mafijaški konsiljere ,advokat udove Ražnjatović) je takođe pozitivan, te je frka među našom "političkom i estradnom elitom" kojima je bila čast da svedoče dolasku svete bebe na svet .
Trka sa testiranjem -a ne izostaju i osude gospođi Jakovljević da je "ugrozila" prisutne (iako žena nije ni znala)
Što se mene tiče ,obzirom na meni omiljene prisutne -nadam se da su "fasovali" u što većem broju .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPet Jun 12, 2020 8:53 am

Danubius ::
I pored "ozoniranja" i ostalih budalaština dr Mitovića ,voditeljka Dušica Jakovljević (Zadruga)  je pozitivna na koronu .Kao takva je bila gošća na "babinama" kod SrBske Maike .I njen "pratilac" ,beogradski advokat Miša Petrovski (mafijaški konsiljere ,advokat udove Ražnjatović) je takođe pozitivan, te je frka među našom "političkom i estradnom  elitom" kojima je bila čast da svedoče dolasku svete bebe na svet .
Trka sa testiranjem -a ne izostaju i osude gospođi Jakovljević da je "ugrozila" prisutne (iako žena nije ni znala)
Što se mene tiče ,obzirom na meni omiljene prisutne -nadam se da su "fasovali" u što većem broju .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Radi tačnosti informisanja šireg forumaštva bile su dve žurke povodom rođenja dece. Prva povodom rođenja unuke vlasnika Pinka a druga kod srBske babe. Društvo je manje više bilo isto.

Među pozitivnim na SarsCov-2 su i vlasnik Pinka, njegova deca, srBska baba i otac novorođenog Željka. Što se ostalih tiče zaboli me ali koliko je Fanta podrigator uradio na urušavanju svesti o preventivi i opasnosti od pandemije ne bi mi bilo žao da crkne u najvećim mukama.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPet Jun 12, 2020 10:46 am

Jaoooooooooooo , naucnik!!! Ruzicasti Ikar..mora da je promenio dilera, oce covek u nauku posto poto.
Sto se tice njegovog politickog poligona- televizije i radionice za idealizovanje prostitcije, narkomanije i kostapleraja... odavno ne gledam. Kad preletim daljinskim i slucajno mi iskoci Sarapa uzimam kontrolik a on nije bas tako jeftin.
Ja prosto ne mogu da verujem da ljudi gledaju te budalastine, ne mogu ili ne zelim... istina je negde izmedju.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPet Jun 12, 2020 6:20 pm

Priznajem, gledam pink al' isključivo filmske kanale. Jedino, filmski kanal sa domaćim filmovima,preskačem. Ostale pinkove sam "izbacio" iz TV prijemnika. Ne postoji ni dvojka jer idu vesti na minut-dva sa vučićem u glavnoj ulozi. Sci-fi nabode poneki dobar film a i western ima svojih par mnuta.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Jun 14, 2020 10:14 pm

Eugen Grafvajer ::
Priznajem, gledam pink al' isključivo filmske kanale. Jedino, filmski kanal sa domaćim filmovima,preskačem. Ostale pinkove sam "izbacio" iz TV prijemnika. Ne postoji ni dvojka jer idu vesti na minut-dva sa vučićem u glavnoj ulozi. Sci-fi nabode poneki dobar film a i western ima svojih par mnuta.
Pinkov glavni kanal bi se mogao zvati "Horor Pink" .
Trenutno "Hit Tvit" -gosti ratni zločinac Šešelj ,lopov Bogoljub Karić i Gordana Čomić.
Pa onaj nesrećnik ružni, Bjelicin ...pa "Zadruga" ...pa vlasnikovo baljezganje o svojim "dostignućima" iz medicine i drugih grana nauke....
Horor ,čisti.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyUto Jun 16, 2020 8:18 pm

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::
Priznajem, gledam pink al' isključivo filmske kanale. Jedino, filmski kanal sa domaćim filmovima,preskačem. Ostale pinkove sam "izbacio" iz TV prijemnika. Ne postoji ni dvojka jer idu vesti na minut-dva sa vučićem u glavnoj ulozi. Sci-fi nabode poneki dobar film a i western ima svojih par mnuta.
Pinkov glavni kanal bi se mogao zvati "Horor Pink" .
Trenutno "Hit Tvit" -gosti ratni zločinac Šešelj ,lopov Bogoljub Karić i Gordana Čomić.
Pa onaj nesrećnik ružni, Bjelicin ...pa "Zadruga" ...pa vlasnikovo baljezganje o svojim "dostignućima" iz medicine i drugih grana nauke....
Horor ,čisti.

Od sinoć, gomila filmova sa Vil Smitom i njemu sličnom (po boji tena). Bogati, zaposleni na visokim funkcijama, policajci i kapetani policije i svih ostalih delatnosti... Jebote, svaka nacija ima svoje crnce pa bi svi mogli snimati filmove, kako je našim crncima do jaja. S' druge strane, nemire u USA su proizveli sami jer u poslednje vreme im je uskraćeno da negde na drugom kraju sveta ne mogu silom da uvale američki san i američku demokratiju a svi dobro znamo šta se dešava tom prilikom. Navkli na uništavanje, uništavaju to što im je pod nosom. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyNed Jul 26, 2020 10:32 pm

U emisiji koju ja volim zvati "Twit Shit " (inače se zove "Hit Tvit ") gosti su dr Darija Kisić Tepavčević i Milorad Dodik, zvani "Mile Kent" .

Bez obzira šro se priča o "kriznom štabu" ,ovakav par je toliko groteskan ,da čak ni ne mogu da nađem poređenje.
Recimo ....dr Kon i Dara Bubamara .
povraćka povraćka povraćka










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Okt 08, 2020 11:26 am

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Okt 08, 2020 6:34 pm

Taj Pink ce nam doci glave. Sto ova stoka od naroda to gleda, sto ne preskace taj kanal, sta ima zanimljivo tamo osim otrova i to onog jeftinog pacovskog.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Okt 08, 2020 6:58 pm

Samouka ::
Taj Pink ce nam doci glave. Sto ova stoka od naroda to gleda, sto ne preskace taj kanal, sta ima zanimljivo tamo osim otrova i to onog jeftinog pacovskog.
Jedini koji pomeraju dupe Mitoviću su Tviteraši.
Seljačina i stoka ne ume da odgovori ,nego mu je odgovor tipa (parafraziram) -"Ja jedem najskuplji kavijar i pijem najskuplji šampanj .Vi se hvalite da jedete čvarke i ajvar .Vi ste stoka ,ja letim iznad vas kao soko "

Možda ja ne dočekam ,ali bih zaista voleo videti dan kada se taj naš narod probudi ,i u njemu pokrene gnev .Ne želim mu smrt ,ili bilo šta slično ,ali bih voleo da vidim kako "imperija" gori ,a da njega uz šut u dupe ,upakuju u privatni avion ,pa neka ide u 3LPM.

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyČet Okt 08, 2020 7:12 pm

Jao... preseo mu taj ajvar. Smrkadzija skupih droga, majmun neobrazovani i nevaspitani. Ali narod je kriv, on mu omogucava da maze kavijar i mlati bananama. Sin ubija na pesackom prelazu a kondom Mire Markovic manipulise polusvetom i bogati se. Da Bog da da leti u tri p.m... ispracen usranim motkama. Cuj on leti kao soko.... oce to , samo zavisi od dilera.
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPet Okt 09, 2020 2:38 pm

Peđa B. Đurović
3 ч.  ·
Opet su mu sipali neko piće u drogu? Je li taj kavijar jela i Iva Bodrožić, u Hajatu? Oh, wait, ona je tu umrla od loše droge, nije trošila kavijar. Pogrešio Žeks paketić?
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 EmptyPet Okt 09, 2020 4:51 pm

Danubius ::
.... .Ne želim mu smrt ,ili bilo šta slično ,ali bih voleo da vidim kako "imperija" gori ,a da njega uz šut u dupe ,upakuju u privatni avion ,pa neka ide u 3LPM.

Dotičnom ne treba omogućiti da "odleti" bilo gde. Sem u zatvorsku bolnicu. Ako ne mogu da mu "napakuju" bilo šta od onog što svi vidimo (đirenje mržnje prema svima ko ne misli kao njegov trenutni zaštitnik, podsticanja na ubistvo, Iva Bodrožić ...) onda bih podsetila tužilaštvo i Sud da je i Al Kapone dopao zatvora zaradi neplaćanja poreza.










Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Televizija Pink - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Televizija Pink   Televizija Pink - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Televizija Pink
Nazad na vrh 
Strana 2 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» 5 faza braka po emisijama sa srpskih televizija :)))
» DNEVNI LISTOVI (Srbija)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: PRESS / RADIO /TV...-
Skoči na: