DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Volite li BIOSKOP? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

Volite li BIOSKOP?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 59

Volite li BIOSKOP? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Volite li BIOSKOP?   Volite li BIOSKOP? - Page 2 EmptyNed Nov 30, 2008 7:55 am

First topic message reminder :

Arena“ ipak zatvorena
21.Nov.2008, Izvor: Blic

[You must be registered and logged in to see this image.]
NOVI SAD - Gradski čelnici najavili su juče da će u najpopularniji novosadski bioskopArena“ stići grejanje i da nema smetnji da se projekcije nastave, vrata bioskopske sale ostala su zatvorena. Direktor „Zvezda filma“ Boris Gigov najavljuje da će tako i ostati sve dok svi problemi oko statusa vlasnika „Arene“ i „Jadrana“ i privatizacije preduzeća ne budu rešeni.

Kao što ste pročitali, zatvoren je najveći Novosadski bioskop"Arena" Za mene lično, tužna vest, jer sam tamo proveo mnoge lepe trenutke , a "Arena" je u ono vreme najviše i ličila na neki evropski bioskop , dakle, ne mogu da shvatim da grad kao Novi Sad ne može iznaći način da ga finansira???
Opadanje posete u bioskopima je rezultat piratske produkcije filmova , još u vreme VHS-a , a naročito sada , u DVD tehnici -Kućni DVD aparati i računari su omogućili super kvalitetnu sliku i ton-a postali su cenom jako dostupni , i dodajmo tome i pirateriju....pa mi gledamo filmove sa filmskih festivala koji se održe uveče-već ujutru , tako da...Ipak, ništa ne može zameniti druženje i zajedničko gledanje filma-sa analizom posle, to je bio jedan od bitnih delova zabavnog života moje generacije .Idete li u bioskop , volite li bioskop, postoji li u vašem gradu ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Volite li BIOSKOP?   Volite li BIOSKOP? - Page 2 EmptyPon Jun 29, 2015 11:33 pm

Dok sam bila djevojka,ako momak ponudi kino kao ideju za izlazak,propao je u startu....znaci nema ideje za zanimljiv provod,a meni je parkic uz gitaru bio daleko interesantniji.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Volite li BIOSKOP?   Volite li BIOSKOP? - Page 2 EmptyPet Jul 05, 2019 10:41 pm

Astra ::
Dok sam bila djevojka,ako momak ponudi kino kao ideju za izlazak,propao je u startu....znaci nema ideje za zanimljiv provod,a meni je parkic uz gitaru bio daleko interesantniji.
Ma nemoj ? A ako  je film bio "Kosa" ,"Paklena pomorandža" , "Goli u sedlu" ,"Woodstock "?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Volite li BIOSKOP?   Volite li BIOSKOP? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Volite li BIOSKOP?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KULTURA :: FOTOGRAFIJA/FILM/TEATAR :: FILM & VIDEO &FILMSKE NOVOSTI-
Skoči na: