DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )

Ići dole 
+6
Astra
sunrise
bosankaa
ZoxZoja
Danubius
dusicaa
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyPon Sep 07, 2015 5:00 pm

First topic message reminder :

Na osnovu informacija koje dolaze iz najpoznatije društvene mreže, spremaju se velike promene prema korisnicima…
Naime, prema pravilima društvene mreže Facebook, svi korisnici, širom sveta, koji su na najpopularniju online zajednicu prijavljeni pod lažnim imenom, uskoro će biti blokirani, ukoliko pismeno ne dokažu identitet što će, svakako biti teško ostvarivo. Verovali ili ne, u okviru društvene mreže Facebook je vise lažnih naloga, nego li korisnika sa regularnim imenima!
Ovakva odluka, u potpunosti je opravdana i pod vašim je odbrenjem. Pre registracije, neophodno je prihvatiti određene uslove koje sajt Facebook traži od nas. Da budemo iskreni, većina korisnika i ne čita ova zahteve. Da li znate koje uslove i pravila prihvatatate kada se registrujete na Facebook?
Nema, dakle, više prostora za one silne ”lažnjake” koji, skrivajući se pod raznim imenima, čine stvari koje inače ne bi. Takođe, ovakvi nalozi se koriste mahom za manipulaciju u okviru marketinških aktivnosti, kupovinom “lajkova” i prijatelja grupe i fan stranice. Mnogima će biti teško i krajnje neobično, neki su postali i prepoznatljivi po maštovitim Facebook pseudonimima.
Prilikom analize autentičnosti profila, iz Facebook-a će zahtevati kopiju lične karte, a potom blokirati stari Facebook profil, koji je registrovan pod lažnim imenom. Ovo je prvi put da se traži neki lični document na uvid, bilo da je reč o ličnoj karti, pasošu, vozačkoj dozvoli…Korisnicima će biti vrlo teško da dokažu da je profil njihov. Pojedini korisnici čak imaju i vise lažnih profila, jer je takva odluka bila uslovljena autentifikacijom broja putem mail adrese ili mobilnog telefona.
Kakve će posledice ova odluka imati na popularnost Facebook-a, ostaje da se vidi. Jedno je sigurno, odluka ide u prilog zaštiti privatnosti i borbi protiv brojnih opasnosti koje se naziru na internetu.
-----
Ako ja ovo ispravno tumačim ,onda je došao crni petak raznim "virtuelnim likovima" i drugim lažnjacima koji lažne profile koriste u svrhu najrazličitijih obmana drugih ljudi ? 
Šta mislimo o "novim pravilima" ? 










LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Sre Sep 16, 2015 9:21 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Gost
Gost




LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptySre Sep 09, 2015 8:32 pm

Danubius ::
dusicaa ::
Ma sve je to normalno Dani i opste prihvatljivo.
Ne brinem ja da ti to ne mozes uraditi. Kad mogu drugi, mozes vala i ti.
Ja brinem za ona zenska srca koja kucaju zbog tebe, da ne prestanu kucati kad vide da si  *u vezi*:ventilator:  
Ćut* breeee Možda se neka i zainteresuje da "otme" ,aaaa ? 
cincin

Oprezno sa željama, mogle bi ti se i ispuniti smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptySre Sep 09, 2015 8:39 pm

Tako mali Perica zamišlja lažni FB nalog. Bar lažnjak koji treba da provučeš kao pravi. Vidim ja da ćemo morati da nastavimo onaj seminar za fejsovce početnike.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptySre Sep 09, 2015 8:57 pm

ZoxZoja ::
Tako mali Perica zamišlja lažni FB nalog. Bar lažnjak koji treba da provučeš kao pravi. Vidim ja da ćemo morati da nastavimo onaj seminar za fejsovce početnike.
Verovala ili ne -čak i ja prepoznam "lažnjak" . 
Ako je nekome "sve zatvoreno" ,nema ništa ili  skoro ništa na "zidu" ,izostaju stvari koje su normalne čak i ovakvom "neaktivnom" korisniku kao ja ,čak se vidi da se nije ni "potrudilo" napraviti "profil" (obična crna podloga sa profil slikom ) onda je čak i meni jasno da je klasični "lažnjak" . 
Naravno da ću da se obratim tebi ,ne misliš da ću tako amaterski da se ispaljujem ?  smehsmeh
Ako sam "lažnjak" ,ne moram još i ispasti glup .  smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris



Datum upisa : 13.01.2013

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptySre Sep 09, 2015 9:09 pm

Vidi lažnjak može da ima svašta nešto na zidu, da ima gomile albuma, objava, da komentariše ... pa da je opet lažnjak. Ti sa "siluetom" na profilnoj su još i bezazleni. Pravi prevaranti se potrude oko profila. I nije ih baš lako provaliti dok ne uđeš u dublji kontakt s njima.

P.S. Ovde naravno ne ubrajam lažnjake ili takozvane dummy naloge napravljene zbog igrica. Većina mojih prijatelja zna da je Zorislava moj dummy napravljen da sa njega delim određene bonuse za farmu. Čak sam i u grupama "reklamirala" taj nalog kao takav dok sam bila aktivna kao boter. Naravno ovo nikom nije smetalo da ima "lažnjaka" za frnda jer smo svi to koristili da ne bismo popili trajan ban na igrici na "glavnom" profilu.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptySre Sep 09, 2015 11:58 pm

Dany,tek sad dokazujes da nemas pojma o FB i profilima....ja imam laznih pa bar 3,4 godine....zavaravam zyngu,imam brdo prijatelja,objave....a sluzi mi samo sto rece Zox za igru....a ljudi recimo u neke tamo dane cestitaju rodjenan,i slicno....cak i slika ima....to je iskljucivo da oni tamo ne povezu da je moj dummy nalog i to ne jedan....nikada nisam s tih profila kontaktirala s nekim ko ne zna da sam to ja,a isto tako neko kome ne vidis bas nista,pa ni profilnu jer je ne stavi,a moze da bude neka licnost opet,vjeruj da moze biti vrlo aktivna dugo osoba...pregledaj sve opcije....imas i onu...KAKO TE VIDE DRUGI....pa vidis da si i sam sakriven potpuno ,ako to stvarno zelis biti a u pozadini vrlo aktivan.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost




LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyČet Sep 10, 2015 7:25 am

Jedan čovek, jedan profil. Odavno sam postavio normative, pogotovo kada su se pojavili mobilni telefoni. Jedan čovek, jedan broj. Odavno liferujem ljude koji svakih nedelju dana, menjaju broj.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyČet Sep 10, 2015 8:44 am

Ako lažnjacima dolazi kraj... šef nam je definitivno okasnio...
Nego šefe, mene strah da će ti i tvoj profil ugasiti zbog "neaktivnosti" ... kažu za takve će doći vrijeme da će FB tražiti potvrdu da su živi beljenje
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyNed Sep 13, 2015 9:12 pm

bosankaa ::
Ako lažnjacima dolazi kraj... šef nam je definitivno okasnio...
Nego šefe, mene strah da će ti i tvoj profil ugasiti zbog "neaktivnosti" ... kažu za takve će doći vrijeme da će FB tražiti potvrdu da su živi beljenje
Bolje ikad -nego nikad ,ja sam bar neke  za koje sam se definitivno uverio da su" lažnjaci" brisao (jeste da je potrajalo ,ali se ja volim uveriti 100 % ) no kako bi objasnila da isti ti ,koji su mene upozoravali na "lažnjak" svakodnevno komuniciraju sa tim istim "lažnjakom" ,kao sa osobom koju "dobro poznaju" i smatraju "prijateljem" ? Meni nelogično . 

Biće da je naš drug Peđa ili čitao ovu temu ,ili došao do istog zaključka ,apropo "lažnjaka" .

Peđa B. Đurović
8 мин. · 

Imam molbu za sve vlasnike profila bez autentične profilne slike i sa izmišljenim generalijama. Nemojte mi, molim vas, slati zahteve za prijateljstvo, jer ne vidim nijedan jedini razlog da zahteve te vrste prihvatim. Moj izbor je da na društvenim mrežama koristim svoje ime i prezime, i da stojim iza svake svoje reči. Ukoliko želite da ja poštujem vašu želju za anonimnošću, budite svesni da i ja tražim da se poštuje moja želja da se igra otvorenih karata. Ovo se ne odnosi na ljude koji su mi sada na listi prijatelja, ali budući da je broj zahteva u poslednje vreme prilično veliki, neki flter mora da se stavi.
----
Samo ,mislim da njega ne nervira iz "ličnih" razloga ,nego što mu se očigledno kote "botovi" koji mu dobra ne misle ,a on im praktično daje šansu da pljuju po njemu ,verovatno što automatski "primi" nekoga ,bez da gleda ko je to uopšte . 
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyNed Sep 13, 2015 9:15 pm

Sta mogu kad sam boleca na laznjake,pa ih ne brisem.....hahahhaha
Da iskreno kazem....ebe mi se ko je ko,dok god me ne dira i ne koristi taj neki profil da me podjebava...a i original cu da obrisem ako je recimo pun busanja u prsa...ja pa ja i moj narod.....eto to me nervira i to brisem,da mi je rod rodjeni.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyNed Sep 13, 2015 9:26 pm

Ne znam sefe na sta aludiras?
Sa laznjacima nisam u bliskoj vezi, pa mi ganz egal. .. mogu da lazu sebe. ..mene ic ne interesuje.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyNed Sep 13, 2015 9:28 pm

bosankaa ::
Ne znam sefe na sta aludiras?
Sa laznjacima nisam u bliskoj vezi, pa mi ganz egal. .. mogu da lazu sebe. ..mene ic ne interesuje.

Bas tako,ne trazim nista,ne traze mi nista....neka ih...nisam ja inspektor....da dodjem u situaciju da se na bilo koji nacin vezujem,valjda bih i ja maratonski 6 godina utvrdjivala istinitost nekog profila,avatara i ostalih generalija.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyNed Sep 13, 2015 9:29 pm

Šef nije svestan da njegov profil deluje lažnije od mnogih lažnjaka. Baš zbog onih stvari kojima se on ponosi - nema objava, lajkova, albuma ... To što ima fotografiju na profilnoj ne znači ništa.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyNed Sep 13, 2015 9:38 pm

E da mi je dozivjeti da sef baci jedan "Like" pa nek* odmah mrem smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyNed Sep 13, 2015 9:48 pm

Sta vrijedi ,lajko bi Pedju i to tamo gdje trazi zenu....hahhahahahah
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyNed Sep 13, 2015 9:51 pm

E vala da mrem zbog Pedje, necu! smehsmeh











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2015 2:26 pm

ZoxZoja ::
Šef nije svestan da njegov profil deluje lažnije od mnogih lažnjaka. Baš zbog onih stvari kojima se on ponosi - nema objava, lajkova, albuma ... To što ima fotografiju na profilnoj ne znači ništa.
Pa ja sam taj FB nalog napravio po sistemu "imaju svi ...." i istina je da se tamo ne dešava ama baš ništa . 
Još kada sam ukapirao za čega u stvari FB najviše služi (da se ne lažemo ) tek onda mi je postao čak i antipatičan .
Lažnjaci ,muljanja onih "sa obavezom" , kojekakvi "igrači" i narcisi ,net *ebachi i sajberuše ,lažne svetice ...Imao ga nemao ,men* svejedno 

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 12004905_10153663782659390_1239161898411387586_n
LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 10931138_10153663781669390_7283823494131458757_n










LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2015 2:36 pm

Danubius ::

Pa ja sam taj FB nalog napravio po sistemu "imaju svi ...." i istina je da se tamo ne dešava ama baš ništa . 
Još kada sam ukapirao za čega u stvari FB najviše služi (da se ne lažemo ) tek onda mi je postao čak i antipatičan .
Lažnjaci ,muljanja onih "sa obavezom" , kojekakvi "igrači" i narcisi ,net *ebachi i sajberuše ,lažne svetice ...Imao ga nemao ,men* svejedno 

Jeb'ga, kad si smotan.

Poyy

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2015 2:39 pm

Dany,ti priznas samo forum i do ovaj,sve ostalo ti je jebavanje sojki....a izjeble se sojke i ovdje.
I kako nema nista zanimljivo,kad i sam skupljas materijal odande.
To li je kiselo grozdje efekat?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2015 2:44 pm

Astra ::
Dany,ti priznas samo forum i do ovaj,sve ostalo ti je jebavanje sojki....a izjeble se sojke i ovdje.
I kako nema nista zanimljivo,kad i sam skupljas materijal odande.
To li je kiselo grozdje efekat?
Mož* da bude . ne znam

 Skupljam naravno ,ima par mesta gde ima duhovitih sličica i izjava ,zato mi i služi .
A zapažanja bolje da zadržim za sebe ,izgleda ,da se ko ne "potresa" (ili nađe "prozvan" što mi uopšte nije namera niti me zanima . Što mozak ne umem da isključim ,i umem sabrati 2 i 2 ,druga stvar ,još samo da naučim da držim jezik za zubima )










LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyPon Sep 14, 2015 2:49 pm

Treba da shvatis da ko laze laze i u realu i na svim mrezama...i to je to.

Uostalom,kudis konja kojeg nisi ni osedlao,a kamoli uzjahao.

U svakom slucaju manja mogucnost laziranja nego na nekim cat kanalima....a i ko je slijep,najebe bilo gdje....nazovi sajt kako hoces.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptySre Sep 16, 2015 9:21 pm

Achtung ,achtung ,daje se na znanje !  :ajdeeeea5:

MILF are napadaju na Facebooku ,čuvajte se seksi gospođa ! 

Naime, prema priči naših čitalaca, u poslednje vreme sve je veći broj fejk profila na Fejsbuku koji su navodno u vlasništvu polugolih starijih gospođa, a sve je više i onih koji dobijaju zahteve od takozvanih milf dama u halterima.
– Zgranuo sam se kada sam dobio zahtev za prijateljstvo od sredovečne dame koja je na profilnoj slici sedela u krajnje lascivnoj pozi! Sličan zahtev dobio je i moj drugar, a onda smo seli i povezali stvari i shvatili da i jedna i druga “dama” imaju po nekoliko hiljada prijatelja i da su obe “zaposlene” u jakim i poznatim kompanijama – ispričao je za Telegraf Beograđanin Jovan S., koji se suočio sa ovom najnovijom, u nizu Fejsbuk prevara.
Ponavljamo, u pitanju je klasična Fejsbuk prevara s povezanim profilima, a osim činjenice da su skoro sve međusobno “najbolje drugarice”, zanimljivi su i komentari prijatelja ispod njihovih fotografija, gde osim pohvala da su “seksi” i “ekstra” ima i objašnjeno je i kako kako se s njima najbolje doživljava orgazam.
...itd ...itd 
Da skratim ....nemojte da se intimišete sa njima ,a nikako nemojte dozvoliti da vam komunikacija pređe u inbox .Jer onda slede ucene .
LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 MILF-3










LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptySre Sep 16, 2015 9:53 pm

Kako ja ne dobijam takve pozive?

Poyy
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptySre Sep 16, 2015 10:02 pm

John Doe ::
Kako ja ne dobijam takve pozive?

Poyy
rasta
Ni ja ......... zid
Ti i ne treba da dobiješ ,ti si oženjen ,ali što meni ne šalju ? Čiča je taman za MILF  smehsmeh










LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptySre Sep 16, 2015 10:05 pm

Danubius ::
John Doe ::
Kako ja ne dobijam takve pozive?

Poyy
rasta
Ni ja ......... zid
Ti i ne treba da dobiješ ,ti si oženjen ,ali što meni ne šalju ? Čiča je taman za MILF  smehsmeh

Onda i ti. Šta sviraš kurcu, nego ga udeni.

Poyy
rasta
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 11:47 am

Danubius ::

MILF are napadaju na Facebooku ,čuvajte se seksi gospođa ! 

:rlol: :rlol: :rlol:  prijavljujem da sam imala nekoliko takvih zahteva za prijateljstvo, bas ovih dana.
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 5:55 pm

Ma kretenizam, meni su vec jedan blokirali, sve da hocu da im skeniram ili slikam dokument, luda sam.
Nije tesko napraviti novi profil...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 6:26 pm

dusicaa ::
Citat :


MILF are napadaju na Facebooku ,čuvajte se seksi gospođa ! 

:rlol: :rlol: :rlol:  prijavljujem da sam imala nekoliko takvih zahteva za prijateljstvo, bas ovih dana.
A nisi se setila proslediti meni ?  sssss
Ako ti nećeš da se družiš sa sexy gospođama ,možda ja *oću .  jesvala 
sunrise ::
Ma kretenizam, meni su vec jedan blokirali, sve da hocu da im skeniram ili slikam dokument, luda sam.
Nije tesko napraviti novi profil...
Bez veze ...Prvo ,profil ti nije "lažan" ,a drugo ,ne vidim ništa što bi potpadalo pod "zabranjeno" ,tamo ?  like










LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyČet Sep 17, 2015 6:37 pm

Ma onaj stari "Perdita Durango", nisu oni sami od sebe, vec je neki izrevoltirani sigurno prijavio, nije mozda dobio sta je hteo, xaxa... Ko ga *ebe :)
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyNed Sep 20, 2015 7:54 pm

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 30accuq
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyUto Okt 06, 2015 9:45 am

Zamislite ,i ja dobio "zahtev za prijateljstvo" na FB ?  :rlol:
Izvesna Linda Chukwu -iz Nigerije .  :rlol:

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 12063349_106206186401631_5873771259950564031_n










LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyUto Okt 06, 2015 10:05 am

Mislis da je lazni profil? smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyUto Okt 06, 2015 11:29 am

Astra ::
Mislis da je lazni profil? smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
Ma neeeee ! Znam ja da  se na mene posebno pale sexy crnkinje od 20 g.  smehsmeh










LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyUto Okt 06, 2015 12:29 pm

Ova fora sa afrikankma koje su izgubile sve u ratnom vihoru, a imaju na nekom računu milione dolara, od ubijenog prebogatog tate i treba im pomoć da ih podignu je mnogo stara priča.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyUto Okt 06, 2015 12:54 pm

Kica/Praja ::
Ova fora sa afrikankma koje su izgubile sve u ratnom vihoru, a imaju na nekom računu milione dolara, od ubijenog prebogatog tate i treba im pomoć da ih podignu je mnogo stara priča.
Pa da ..."nigerijska prevara" ,najstarija pljačka naivnih na netu . 
Prvo ide "kontakt" sa lažnog FB profila ,pa traže mail .....da pošalje "more  photos"  femdance
Onda ide "priča" . 
I ima likova koji se upecaju (tri slučaja u mom gradu )  smehsmeh










LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyUto Okt 06, 2015 10:18 pm

Ima i maštovitijih od sirotih malih naslednica kojima je zli diktator ubio ili bar utamničio oca bogatog bankara. Meni su jedno vreme stizale poruke u inbox od raznih Indijki koje bi eto rado došle da upoznaju moju zemlju i njenu kulturu. Verovatno o mom trošku. Ali eto naleteše na negostoljubivu stipsu koja ih dvesta iz mesta prijavila Šećerbegu i bloknula.

Sad malo ozbiljnosti po temi. Još uvek ima mnogo neobaveštenih i lakovernih kojima treba iznova objašnjavati šta je Nigerijska prevara. Ovde posebno mislim na decu. Jedna od mojih "dužnosti" je bila i da klincima kojima sam pokazivala puteve na FB i ostalom netu objasnim i ovo. Moj predlog Brdskom je da svojim Žiraficama ispriča i po neku priču o ovom. On će već smisliti kako.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyPon Okt 12, 2015 7:49 pm

ZoxZoja ::
Ima i maštovitijih od sirotih malih naslednica kojima je zli diktator... 
Ima ,ima ,i to skotina na kub . 
Evo ,jednoj ženi iz Lazarevca (52) ,moron od "ex momka" otvorio lažni FB profil ,stavio brojeve  telefona i oglasio je kao "hot line" .
Pošto ga šutnula ,ortak odlučio da joj se  wc u život . 
Sirotoj ženi telefoni zvone danju i noću ,maltretiraju  je kojekakvi manijaci . 
I šta može ? Može ga tužiti ,kao "privatna tužba" po članu 172 KZS -povreda ugleda i časti ,nadoknada nematerijalne štete . 
I to mora i da dokaže . 
Kada je prijavila slučaj ,pandur je pita "A šta će matoroj ženi Fejs " ? 
Ali su kao prosledili "slučaj" odeljenju za visokotehnološki kriminal MUP Srbije . 
Pošto je tamo sve "stručnjak do stručnjaka" , potrajaće dok išta preduzmu -umesto da su odmah ortaka pozvali na "informativni razgovor" i pobrinuli se sa administracijom FB da nikada više ne dobije mogućnost da registruje ikakav "profil" na FB.
A ima i još veće stoke .
Ovo je trebala da bude "šala " ? Ako i ovo nije krivično delo ,ne znam šta je . U Americi bi "šaljivdžiji" uzeli sve što je ikada stekao u životu za ovu svinjariju . 

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 12079632_1656276381319826_3104474207994036639_n










LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyUto Okt 13, 2015 9:30 pm

dusicaa ::



:rlol: :rlol: :rlol:  prijavljujem da sam imala nekoliko takvih zahteva za prijateljstvo, bas ovih dana.
E onda me stručno posavetuj Da li treba da prihvatim ovu ili ovoga za FB prijatelja (prijateljicu ?) 

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 2s92c5f

Baš mi uverljivo izgleda .  :rlol:

ps Par  puta se zadržim par minuta na FB samo da nešto vidim -odmah se naklati kakav "lažnjak" ?  jbt










LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyUto Okt 13, 2015 10:15 pm

Danas sam blokirala, a prethodno izbrisala lažan profil sujetnog "prijatelja". Čovek je izabrao ženski nik smehsmeh jer ga "prate, tj pod primostrom je"...stavio je i neki cvetić kao profilnu sliku..

Ljudi su zaista čudo. Ne kapiram lažne nikove-sem onih napravljenih zbog igrica..mada ja dok sam igrala igrice nisam pravila novi nik..










https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyNed Okt 18, 2015 10:34 am

Ovaj (ova) što hoće da se "druži" baš uporan(a ) ? 
Pogledajte ovo ....bolesno ,breeeee 

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Orm9zo










LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyUto Okt 20, 2015 8:02 pm

I baš kad pomislim da "lažnjaci" meni šalju najveće budalaštine ........... smehsmeh
----


Peđa B. Đurović
12 сати · 

Poslala mi je zahtev za prijateljstvo izvesna "Tvoja Robinja". Profilna i slike dostupne javnosti prikazuju vrlo oskudno obučenu mladu ženu. Na stranu što se iz aviona vidi da su slike iz porno časopisa, rađene profesionalnim aparatom, zar nije mogaO da odabere bar dve od iste osobe, nego su na sve i jednoj fotki različite cure. I sad tačno padam u iskušenje da prihvatim zahtev, i da "joj" (mu) zakažem romantični susret uz simboličnu nadoknadu za parkiranje. I da ga ovoštim jer mi potcenjuje intelekt. Jebe me jedino što je to prekršaj ili krivično delo, zavisi od stepena voštenja.
Request deleted.










LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyČet Dec 03, 2015 4:35 pm

Astra ::
Mislis da je lazni profil? smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Očigledno .......... smehsmeh

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 12348130_1672288206385310_4952259625296839103_n










LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
lollypop

lollypop


Datum upisa : 02.12.2010

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyČet Dec 03, 2015 5:12 pm

Danubius ::

Kada je prijavila slučaj ,pandur je pita "A šta će matoroj ženi Fejs " ?

Baš!  smehsmeh smehsmeh smehsmeh

Jbt, ja se smejem na ovo, a ljudi se čude kad im kažem da ja takve stvari ne konzumiram, prosto me nekad sramota što nisam u 'trendu'.   bezzz

Jedino mi Ziko dođe kao uteha. :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyNed Maj 29, 2016 1:29 pm

Istinito je ovo,kod mnogih  ,zar ne ? 

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 13007097_983974741651066_5669828282017881745_n










LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gothic
Gothic
Gothic
Gothic


Datum upisa : 21.04.2012

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyNed Maj 29, 2016 2:26 pm

Nemam ni lazni, ni pravi Facebook,i ne planiram da ga otvorim.A ni malo mi nije zao sto nisam u trendu. :brdski2:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptySub Maj 16, 2020 9:22 am

Očigledno nije kraj "lažnjacima" i ne razumem zašto FB ne ograniči broj po jednoj IP adresi ?
Neki dan napišem nešto "afimartivno" oko lika i dela Kristijana Golubovića ,i dobijem odmah "poziv za prijateljstvo" od neke ružne Crnogorke .*ajd -primim.
A ona -obožavateljka ,ta kako vi tako o divnom Kikiju ...krenem da je blokiram ,kad ona ima 5 profila ? I na svima "podržava" kojekakve rijaliti ološe ? Bolesno .
Ali je ova ideja Bob BG -odlična .Napraviš aktuelni lažnjak sa ovom slikom :

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 97745510

Prijatelj(ica) koliko hoćeš ,garant. zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptySub Maj 16, 2020 11:13 am

Danubius ::
Očigledno nije kraj "lažnjacima" i ne razumem zašto FB ne ograniči broj po jednoj IP adresi ?
Neki dan napišem nešto "afimartivno" oko lika i dela Kristijana Golubovića ,i dobijem odmah "poziv za prijateljstvo" od neke ružne Crnogorke .*ajd -primim.
A ona -obožavateljka ,ta kako vi tako o divnom Kikiju ...krenem da je blokiram ,kad ona ima 5 profila ? I na svima "podržava" kojekakve rijaliti ološe ? Bolesno .
Ali je ova ideja Bob BG -odlična .Napraviš aktuelni lažnjak sa ovom slikom :

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 97745510

Prijatelj(ica) koliko hoćeš ,garant. zubic

I onda ti ne možeš da imaš FB nalog jer se sa IP adrese koju imaš već regovao tvoj sin. Ili jedna IP jedan FB nalog i onda u kafiću ili busu (ima i besplatan WI FI po istim) jedan dobije pristup a ostalih 30 jok.

Što se tiče obožavateljke Kikija i sličnih javnih kreatura ja sam se nadobijala uvreda i pretnji po inbUksu onoliko od poštovaoca najraznovrsnijih teorija zavera. Bez da su mi bili zahtev poslali. Dobrodošao u bespuća društvenih mreža. A kako se baviš političeskim temama predviđam ti takvih bar par komada po objavi.










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyNed Jan 03, 2021 11:40 am

Ono što je najavljeno 2015 (kada sam postavio temu ) se očigledno ne sprovodi .
Jer...odakle bi bilo toliko "intersovanje" sexy omladinki za mene ? zubic
Sve -predhodna 3 dana . smehsmeh

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 77710










LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 EmptyNed Jan 03, 2021 1:41 pm

Ako nisi prihvatio ovu Cacu, omatorio si smehsmeh
Doje tako period, pa samo pljuste zahtjevi, da li je to greska fejsa, ne znam, jer cudno je to interesovanje .....danima stize po nekoliko zahtjeva, a normalno, zaboravio me i bog i narod......
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sponsored content





LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )   LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? ) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
LAŽNI Facebook profili (i tome dođe kraj ? )
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Blizi li se kraj
» Razmislite o tome

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: