DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kakvo - DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kakvo - DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?  BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

kakvo - DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?  Empty
PočaljiNaslov: DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?    kakvo - DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?  EmptyČet Okt 22, 2015 7:15 pm

Dvorište neko tretira kao "ogledalo kuće" a neko ne obraća pažnju na njega ,smatra ga nužnim delom kuće koje ,eto, mora da postoji .
U koju grupu spadate ? 
Dajte ideje za uređenje ,priložite fotografije svojih dvorišta ili one "kakve bi želeli imati" . 

Evo jednog primera ,kako izgleda kod jednog mog prijatelja .
Nisam siguran da li je "lepo" ili "malo preterano" . 

kakvo - DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?  886433_527171690709285_70797136_okakvo - DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?  10011548_705290306230755_6808088123697907693_okakvo - DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?  10633170_704801766279609_3859240486630149559_o










kakvo - DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?  155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kakvo - DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?    kakvo - DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?  EmptyČet Okt 22, 2015 7:24 pm

Da je moje dvoriste bas moje,ulozila bih u njega i sredila ga da se zastaje i pogleda,a ovako,nije moje,pa nekako ne vidim da treba da ulazem u njega.
Volim kad je okucnica sredjena a ne ciganluk.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

kakvo - DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?    kakvo - DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?  EmptyČet Okt 22, 2015 7:28 pm

Dani, meni se licno ovo dvoriste tvog prijatelja ne svidja. Pretrpano i pomalo kicasto.
Volim jednostavnost. Lepota je bas u jednostavnosti.
Meni je dvoriste vrlo bitan deo zivotnog  prostoar. Neretko cu radije raditi na uredjenju dvorista, nego kuce.Radije cu dati novce za neki detalj, cvet, sadnicu, nego na garderobu, izlaske, provode.
Kad udjem na kapiju zelim da odmorim pogled i dusu od svih dnevnih stresova i obaveza.
Moje dvoriste se verovatno vecini ne bi svidelo. Previse je jednostavno. No, to je moja oaza u kojoj uziva porodica a ni gosti se nesto ne zale.
Slike necu kaciti jer ih ima dosta na forumu, ne bih da se ponavljam i smaram :)
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

kakvo - DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?    kakvo - DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?  EmptyČet Okt 22, 2015 8:11 pm

Ne bi se bunio da mi je ovako dvorište,bašta...
kakvo - DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?  10hips9
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kakvo - DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?  Empty
PočaljiNaslov: Re: DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?    kakvo - DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
DVORIŠTE ...a kakvo je vaše ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
»  Omiljena pesma vase mame,tate,bake,deke,a i ujne

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: KULTURA STANOVANJA-
Skoči na: