DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
CICA -maskota foruma  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
CICA -maskota foruma  - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 CICA -maskota foruma

Ići dole 
+7
Danubius
Blebetalo
Astra
Mima65
daljinski
ZoxZoja
podbarac
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptySub Feb 04, 2017 7:14 pm

First topic message reminder :

Radi se o ljubimici naše Mime 65 ,koja ,nekako po mom mišljenju ,oslikava i naš forum . 
Daleko od savršenog ,pomalo nezgrapna i ružnjikava ,debela i trapava ,ali opet ,jedno umiljatno ,mirno i pametno pseto,tako da ispunjava uslove za zvaničnu "maskotu foruma" . 
Time ulazimo i u spisak "pet frendli" mesta .  :brdski2:
No ,ni nama maskota ne može da bude "makar ko" .

Da Cica nije tikva bez korena ,nego čistokrvni francuski buldog sa impresivnim poreklom ,odmah ćemo dokazati .Naša maskota je višestruki državni i međunarodni šampion ,molimo fino . (A zašto samo "Cica ",biče vam jasno kada vidite njeno "kršteno ime" )  smehsmeh
CICA -maskota foruma  - Page 2 33f6k37

CICA -maskota foruma  - Page 2 15179058_1691121207883865_3157235635474391487_n
CICA -maskota foruma  - Page 2 15781279_1714166768912642_5537989911021897463_n

ps .temu namerno postavljam da bi naterao Mimu da savlada rutinski unošenje fotografija na forum .










CICA -maskota foruma  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Gost
Gost




CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 07, 2017 3:43 pm

daljinski ::
I izmerio i premerio :rlol: rasta

Bez belog luka, pivski pac rasta
Nazad na vrh Ići dole
Mima65




Datum upisa : 08.08.2016

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 07, 2017 5:06 pm

John Doe ::
U Kini jedu maskote, imam dobar recept.  rasta


Verujem !

Imam ja raznih recepata, pasa, mačaka, puževa, žaba, skakavaca....

Nije to više tako nezamislivo, za mene neprimenjljivo, al o ukusima ne vredi raspravljati.

Mene više brinu muve u februaru?


lady
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 07, 2017 6:18 pm

Salji mu recept....hahaha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 07, 2017 7:20 pm

Preko bebe i pasceta najlakse se osvaja .....evo i sef to dokazuje....a Mili se stalno brci smjese kad vidi Mimu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Blebetalo




Datum upisa : 08.01.2011

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 07, 2017 7:24 pm

ZoxZoja ::

Nadam se da Cicu ne hranite tom nezdravom, kancerogenom hranom!!! Vi se trujte ali za Cicu ću da vas prijavim nadležnim Društvima ... A ima i Zakon o tome.



Zoxy the Aktivista u pokušaju


Ma jeli smo granuleee CICA -maskota foruma  - Page 2 111827
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo




Datum upisa : 08.01.2011

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 07, 2017 7:25 pm

Astra ::
Salji mu recept....hahaha

Za muve? 55555
Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo




Datum upisa : 08.01.2011

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 07, 2017 7:28 pm

Mima65 ::



izmeri !!!! :rlol: :rlol: :rlol:

Šta da izmeri? krsti se
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 07, 2017 7:49 pm

ZoxZoja ::


Nadam se da Cicu ne hranite tom nezdravom, kancerogenom hranom!!!
Ništa ti ne brini ,ta se *rani mandarinama i kivijem ,a od mesa jede samo kuvano i "servirano" .
Ne bi bila debela kao krme da to nije tako .To je pas koji ne zna šta je kost .krsti se

CICA -maskota foruma  - Page 2 15056465_1690423527953633_7786746737568581184_n


Astra ::
Preko bebe i pasceta najlakse se osvaja .....evo i sef to dokazuje....a Mili se stalno brci smjese kad vidi Mimu.

Aaaaa,nemoj ti da zamenjuješ teze i "ubacuješ" mene .

Nisam ja bio u poseti kod Cice i gazdarice -nego Mile . jesvala CICA -maskota foruma  - Page 2 111827
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyČet Feb 16, 2017 6:57 pm

podbarac ::
Eeee jebga , ja mislio neka dobra CICA  kad ono kera jbt
Kera koja se ponaša kao čovek .Vidi ovo??? :brdski2:

CICA -maskota foruma  - Page 2 16640896_1739740899688562_5834287866197759453_n
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Mima65

Mima65


Godina : 58
Location : Beograd
Humor : volim
Datum upisa : 08.08.2016

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2017 4:48 pm

Danubius ::
Kera koja se ponaša kao čovek .Vidi ovo??? :brdski2:

CICA -maskota foruma  - Page 2 16640896_1739740899688562_5834287866197759453_n


Ovo je kad oseti proleće u dlaci, tako onda uživa. Vrbopuc je neverevotna pojava. smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2017 10:09 pm

Dani mi je sumnjiv, otkud njemu sve ove Cicine fotke?! Da ne planira da je usvoji?!!! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyNed Feb 19, 2017 11:46 pm

E Danubiusu, dobro se izbrukasmo. Ti malo vise nego ja jer se od tebe ocekuje da si gazda i profesinalac na forumu. Ja se kategorisem kao zaveden jer se jos ne snalazim na ovom komplikovanom mjestu.
Kako ti se moglo desiti da nominujes maskotu a ona vec odavno postoji. Ti bi makar morao znati svaki detalj sa foruma.To je neoprostiva greska. Ide tebi ne obraz a izborna kampanja na tvoj ziro racun. Sad ce opozicija da uziva ali se tu nista ne moze uciniti. Za sada.


Poslednji izmenio ZIKO dana Pon Feb 20, 2017 5:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyPon Feb 20, 2017 1:03 am

ZIKO ::
E Danubiusu,
Kako ti se moglo desiti da nominujes maskotu a ona vec odavno postoji.

Nisam u toku?! smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyPon Feb 20, 2017 1:49 pm

Vec postoji cura Lady koja je proglasena maskotom foruma,tad kad se pojavila,valjda sto je bila najmladja.....no ja se ne petljam u pokusaje fasciniranja....da ne bude krivo shvaceno....ahahahha....sto se mene tice moz i jos neka maskota....od viska glava ne boli.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 12:09 am

Maskota moze biti samo jedna i ne vidim razloga da je mijenjamo. Koje su sad politicke intrige dovele da se uvodi jos jedna, mogu samo da pretpostavim. Ja se, licno, ne osjecam odgovornim sto sam uvucen u to. Koliko ja mogu da izracunam, Dani ce morati da vadi kestenje iz vatre pred krvolocnom Mimi.
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 10:42 am

Ako već postoji maskota onda nek tako i ostane , nismo mi Maja Gojković .
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 11:00 am

Nemam ništa protiv ,al po meni je jako smešno a i nejasno ne znam da se piše i predlaže (i aminuje)da je neko Maskota FORUMA a da o toj maskoti niko od nas ništa nit zna nit smo upućeni ,sem par slika što smo videli .
Ako je volja gazde (njegova je poslednja)to nemora da se onda ovako radi ,on je to rešio i to je to ,na nama je da samo komentarišemo ne znam
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 11:47 am

Astra ::
Vec postoji cura Lady koja je proglasena maskotom foruma,tad kad se pojavila,valjda sto je bila najmladja.....no ja se ne petljam u pokusaje fasciniranja....da ne bude krivo shvaceno....ahahahha....sto se mene tice moz i jos neka maskota....od viska glava ne boli.
Tačnije -to je treća "maskota" ,čisto istine radi.
Prvo je takav "status" imao Peca ,klinac od naše Silvy . Bio je najmlađi ,u tom trenutku i bolestan i učio je da "kucka" ,tj piše ,pa smo ga "registrovali" i  dobio je ,eto taj "status"(tada su svi imali "statuse" ) 
  Toga se eventualno sećaju najstariji po "stažu" ovde ,i verovatno je Peca još na spisku forumaša . 
Ni on ,a ni Silvy "ne dolaze" sad već godinama . 
Sledeća je zaista bila "Lady" ,iz razloga što je bila najmlađa ,tačno . No ,nije se previše dugo zadržala ovde ,više se ni ne sećam sa kog je foruma bio taj "kolektivni dolazak" (sve sa "Srculence" ,Popovcem itd,ako se dobro sećam  ) 
U međuvremenu smo se manje -više manuli "statusa" (status -natpis koji svaki forumaš po želji može da dobije ispod nicka i avatara ),a "Lady" se posvetila FB i Instagramu ,a verovatno i "stvarnom životu " ,možda se i udala ,uglavnom -ne dolazi.

 Ovu "temu" sam postavio u nedostatku drugih ,eto ,bilo mi zanimljivo ,jer je poznato da ne volim nijednu vrstu "kućnih pasa" ,a time sam namerno otvorio nagađanja,i mogućnost da se svako sprda na moj račun  -da nije možda zbog "gazdarice" ?
Čisto da se nešto "dešava " .

Nisam predstave imao da će izazvati tako oprečne komentare ,odjednom je jako bitno čiji ker će biti "maskota" ???  :dontunderstand:
Svašta , jbt .










CICA -maskota foruma  - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 11:54 am

Nisam predstave imao da će izazvati tako oprečne komentare ,odjednom je jako bitno čiji ker će biti "maskota" ??? :dontunderstand:: Svašta , jbt . ::

E sad stvarno sereš , izvin al tako je , po kom komentaru si to zaključio ?
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 12:00 pm

Sam pise da je znao sta ce izazvati a mi svi znsmo kako je alergican na dlakave ljubimce.....zakljucak je neminovan.....treba fascinirato gazdaricu.
Sta je nejasno?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 12:02 pm

Ako je do zezanja ,vidiš da je tema zaživela,komentari se redjaju i ti sad izadješ i kažeš -ko da je bitno čija će kera biti maskota foruma... trtrr alo drug,pa nije bitno ,ti si to sam uradio i što sad ljutnja na nas 99i migg
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 12:08 pm

podbarac ::


E sad stvarno sereš , izvin al tako je , po kom komentaru si to zaključio ?
Pročitaj celu temu .Što ,kako ,zašto sa kojim pravom "namećem" ,itd. Pa mi već imamo maskotu ! Bla, bla, bla....

(A i na temi "legende foruma" provejavaju slični "tonovi" . )Mada ,iskreno ,ni jedno ni drugo me previše ne "stresa"  kafa

Astra ::
Sam pise da je znao sta ce izazvati a mi svi znsmo kako je alergican na dlakave ljubimce.....zakljucak je neminovan.....treba fascinirato gazdaricu.
Sta je nejasno?
Pa, ja sam i dalje pri svom stavu ,zna to "gazdarica" ,samo pokazujem visoki stepen tolerancije .  spite
Oni lukaviji muški su se već pobrinuli da "live" maze Cicu ,itd ,više njih . I ko onda "tvrdi pazar",i ulizuje se "gazdarici" ?   tongue :brdski2:










CICA -maskota foruma  - Page 2 155klf10


Poslednji izmenio Danubius dana Uto Feb 21, 2017 12:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 12:08 pm

Možda nam uvali maskotu na čuvanje dok se oni provode   dem jesvala
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac


Godina : 68
Location : Novi Sad
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 12:12 pm

Pročitao sam ja celu temu i zato sam ti postavio takvo pitanje , zezancija postoji ali pozitivna , ostajem pri svom stavu
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 12:17 pm

Zaživela bi tebi ova tema očin da ja nisam uletela sa komentarom o demokratiji, referendumu i svemu ostalom. Pretvorila bi se u Vile i Lavande.

I još jednom da podsetim da ti je najveća greška što ne nosiš đozluke pa nisi u stanju ni boje da razlikuješ. Tako je Cica prešla u opoziciju a ti si postao meta. Sam pao sam se ubio cincin cincin cincin


Zoxy the Opozicija










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 12:28 pm

Astrolog obozava pse samo nema tu mogucnost da mu pruzi sve potrebno.....a ostali su mozda mazili Cicu a mislili na gazdaricu....ne smijem garantovati.....haha
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 12:33 pm

Nit luk jeo ,nit luk mirisao  55555 a ti koji su mazili  spite kad pre i to saznade jbt  affraid
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 2:12 pm

Danubius ::
podbarac ::


E sad stvarno sereš , izvin al tako je , po kom komentaru si to zaključio ?
Pročitaj celu temu .Što ,kako ,zašto sa kojim pravom "namećem" ,itd. Pa mi već imamo maskotu ! Bla, bla, bla....

(A i na temi "legende foruma" provejavaju slični "tonovi" . )Mada ,iskreno ,ni jedno ni drugo me previše ne "stresa"  kafa


Čujem neku *kakofoniju*,sa strane ,ali se ne *stresiram*  .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 3:35 pm

Plavka,e jebi ga ,nemoreš ti biti i legenda i maskota  ne znam bolje je biti medju LEGENDAMA već tamo neka maskota   :12738879:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 7:04 pm

promaja ::
Plavka,e jebi ga ,nemoreš ti biti i legenda i maskota  ne znam bolje je biti medju LEGENDAMA već tamo neka maskota   :12738879:
Kakva maskota bre. Samo sam čula zbrku nekih glasova bla.. bla... ko švabo tralala.
Ne stresiraj se  ebivetru. :)))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 7:19 pm

Oni lukaviji muški su se već pobrinuli da "live" maze Cicu ,itd ,više njih . I ko onda "tvrdi pazar",i ulizuje se "gazdarici" ? tongue brdski2

Da sam znao da ces biti ljubomoran sto sam mazio Cicu ne bih (bar ne da ti vidis) a sto se tice gazdarice.....mene smatraju dzentlmenom a takvi ne preicaju sta rade ili ne. jedino sam bio toliko "lukav" da ne zatvorim vrata guzicom tako da imam pravo da verujem kako sam uvek dobrodosao
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 8:13 pm

Men' se cini da je frka ne oko Cice, vec oko gazdarice  spite
Sefe, ja vjerujem da si ti  :zateleban: do benesa.U gazdaricu bre!
A Cicom joj se dodvoravas, to je jasno. ..i samo zato se ne bunim zbog tvog izbora maskote foruma. ..
Glasam za ljubav , ovaj CICU bre!

I de vidi da pomazis Cicu. ..nemo' da ljubomorises na one koji jesu.


Zezam se naravno!

Jeste neobicno da je Cica medju toliko ljubimaca  od forumasa , dobila zasebnu temu.
I ako nekom smeta, predpostavljam da je to razlog.

Nisam ljubomorna na Cicu, ali ocekujem da kad dobijem "prinovu" , ista dobije i svoju temu. beljenje

:rlol:

Mima mi je draga zena. ..uz Mimu ide i Cica, tako da ne mo's da je ne volis...
Ali, kako se plasim zivotinja, ne bih smjela pomaziti Cicu, ali gazdaricu cu rado zagrliti. .. pa nek' se duri ko 'oce.











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 21, 2017 9:04 pm

CICA -maskota foruma  - Page 2 O003dz10
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 EmptyUto Feb 28, 2017 1:22 am

evo cuga ,CICA casti  CICA -maskota foruma  - Page 2 Wcn3k34qosa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: CICA -maskota foruma    CICA -maskota foruma  - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
CICA -maskota foruma
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» ALATKE ZA UREDNIKE FORUMA
» KO BI KOGA(KOJU)-sa foruma?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PRIRODA I ŽIVI SVET :: MAJKA PRIRODA I NJENI ODGOVORI :: ŽIVOTINJSKI SVET-
Skoči na: