DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyPon Maj 15, 2017 11:31 pm

First topic message reminder :

Žene koje prolaze kraj gradilišta, dijele se samo na 2 vrste
1. One koje bi pukle od srama
2. One koje će uzvratiti osmijehom

Jučer je recimo, kraj naše bauštele prošla jedna utegnuta koja je pukla od srama. Ovo "utegnuta" nisam izmislio ja, nego bauštela... a to je ženska osoba koja ima pripijene traperice na način da te iste traperice načmeš skalpelom, eksplodirale bi... kuzis... otud utegnuta. Isto tako, da bi nosila tu bauštelsku titulu "Utegnuta", mora imati između 30-55 godina i biti punija. Žene koje ganjaju manekensku liniju, popularne su samo u časopisima i reklamama... na baušteli to nije neka prednost.
Uglavnom... ne bi ja ni skužio da utegnuta prolazi kraj gradilišta neg začu obavještajca kako viče "Mati moja mila!" ("Obavještajac" - ona osoba na baušteli koja prva primjeti ženu te izrijekom obavještava ostale kolege). Ide ona, grabi ka antilopa... a na baušteli sve zvecka jer svima ispada alat iz ruku. Ka što merkati stoje na nogama, podupirući se repom o tlo, pa okreću glavu lijevo desno gledajući ima li kakva prijetnja... tako je i na baušteli kad prolazi žena. Svi se uspravili, poduprli se na lopate... a glave svima u istom smjeru ka merkatima. Čim je prišla do bauštele, netko skviknu "Gledaj groma od žene!". E... tu dolazi do prepoznavanja o kakvoj se vrsti žene radi... jer žene sve čuju, a kamo li ne dobacivanje sa gradilišta... pa tako, kad čuje što se dobacuje, ide i njena reakcija... jedne se smiju i mahnu, a druge, baš kao što je ova, zabije glavu u pod i to doslovno, sram ju je... ne znam kako uopće vidi kud hoda.
Od dobacivanja tu je već spomenuto "Gledaj groma od žene!"... pa ima recimo kratko ali glasno "A u!"... ima i vjernika "Falim te Bože, a ne cjel dan gledam ove pedere!"... ima i poziva "Mala oš samnom van!?"... ima i ispitivača "Jes udana!?"... ima i onih koji ne vele ništa al gledaju za njom još 5 minuta kad je izgube iz vidika, romantičari jebiga... ima onih koji zazvižde... ima svega... al najbitnije i najvažnije... nikad nitko ne vrijeđa.
I tako... ima toga već 15 godina... ja bi sa posla uvijek išao sa jednim zidarom, vozio me kući... i uvijek bi stali u istoj birtiji popit kavu... a samo zato što se njemu sviđala konobarica... koja je imala brkove i a noge dlakavije neg on i ja zajedno. Znao je zidar reći
- Joj kad bi je ja ulovio (pa rukama hvata zamišljenu nju)... jooooooj!!!
- Tebe privlače brkate žene sa dlakavim nogama?
- Koji brkovi???... koje dlakave noge???
On na njoj nije vidio ni brkove ni dlakave noge jer je ona za njega bila najljepša žena na svijetu.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyNed Jun 17, 2018 11:35 am

Svako SP u nogometu dovedu neku životinju vidovnjaka koja pogađa rezultate. Evo u Rusiji rezultate pogađa mačak.
I mi u Hrvatskoj smo prisvojili taj običaj pa kod nas pobjednika prognozira... majmun... da... majmun... i to u zagrebačkom zoološkom vrtu.
Jebo nas majmun. Kakve veze majmun ima sa ičim hrvatskim (dobro, Sabor i Vlada su krcati majmuna)? Zar taj posao nisu mogle odraditi 2 starohrvatske životinje... janje... ili svinja? Zašto baš te 2 životinje?
Evo npr... da nam danas rezultat prognozira recimo praščina od 240 kila... pojede napoj iz korita ofarbanog u boje naše zastave, to bi trebalo značiti da mi pobjeđujemo.
Ako pobjedimo - veselimo se i veličamo našu superpraščinu
Ako izgubimo - za kaznu ga pojedemo
Il se organizirajmo il će nam za 4 godine uvalit kornjaču... evo sad nam uvalili majmuna... pa kakoš majmuna pojest???
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyČet Jun 21, 2018 11:38 pm

Kad dođeš na plažu, 30 kvadrata pokriveno ručnicima a na vrhu sjedi baba... 80 godina u njoj... oči joj krvave. Pogledaš ju, ona reži ko carinski pas kad u bunkeru nanjuši novi CD od Jasmina Stavrosa.. Pitaš ju "Jel ovo slobodno?"... iz šumarka izljeće 7 sinova, 7 snaja i 48ero djece. Djeca pitoma, svaki grize neoguljenu lubenicu. Baba sve kontrolira. Unučad ždere najlon i paradaj u najlonu. Treći sin puše u neki kurac što kasnije poprimi oblik nosača aviona. Drugi sinovi pušu u neki kurac, eto razarača... cijelu flotu napuhali za po sata. Baba sjedi gore na vrhu ručnika ka zapovjednik. Ko je krivo pogleda, baba šalje avione. Svi ulaze u more. Razina mora se diže za 2 metra. Ko je igro picigin, sad roni. Baba dvogledom nadgleda vojne vježbe. Nije zadovoljna manevrima. Sedmi sin napuhuje podmornicu a baba mu dobacuje "Torpediraj ih!". Uto evo ovog što peče palačinke, 10 eura komad, sa Nutelom što ju Kenedi osobno radio. Baba kupuje 62 palačinke. Svi izlaze iz mora, more se vraća 2 metra nazad. Cijela flota nekontrolirano pluta dok ovi grizu palačinke i ko krokodili se vrte oko svoje osi nebil istu pregrizli. 6ero unučadi fali. Baba viče "Ko im jebe mater, dojutra će se napravit novi". Svi pojeli, idu u more, more opet 2 metra gore. Baba navečer sa 2 mobitela daje svjetlosne signale... flota se namjerno nasukala... prebrojavanje... himna... spuštanje zastave... svi odlaze... ostaje baba koja za jutro čuva mjesto.

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyČet Jun 21, 2018 11:39 pm

Pa dokle više pička mu materina!? Aj... dokle više? Svako jebeno ljeto isto... nađe se panj koji je došao na more, sjeo u riblji restoran, naždero se ribe pa šalje sliku računa u novine, veli "Oderalo ga"... "Opeko se"
Tako i danas. Oderalo ga 3200 kuna. Jebem ti mater, čitam taj račun što ga portal objavio... od 12 stavki nanjem ja razumijem samo trećinu računa i to:
- "Kava"
- "Makijato"
- "Jana 0,75 L"
...i
- "Blitva na dalmatinski"

... ovo sve drugo ko da čitam Baščansku ploču.
Paz ti molim te što su oni pojeli pa vele da ih oderalo. Naručili juvu od "Oborite ribe"
Pa krutejebo, već ovo OBORITA ti tjera strah u novčanik. Kakva je to riba oca joj jebem, jel ju motornom pilom lovilo pa je presjeklo u repu pa se ista ko bukva oborila na dno mora pa ju vinčom vuklo van? Pa jebo ti ćaća mater, čim piše "oborita" znaš da to nije normalna riba a samim tim ni cijena nije normalna. Pa da pekare prodaju oboriti burek, bio bi 40 kuna jebem ti mater glupu a kamol ne riba.
Onda su strajbali 3 kile nekog kovača i škarpine
Kad u kauflandari vidim cijenu konzerve Eva sardine u umaku od paradajza, opečem oči. Redovito okrećem glavu kad idem kraj konzervi ribe... a ovaj se majstor opeko u restoranu na 3 kile kovača i škarpine. Ja bi kredit na 30 godina treba dić za platit to na što si se ti opeko jebem te opečena... jamci bi mi izgorili.
Onda ožeži po "Mariniranon brancinu"
Kome ovo zvuči jeftino aj molim te nek istupi korak naprijed? Imal iko? Samo ovo BRANCIN ti dade za mislit, a kad mu ispred naprde ovo MARINIRANI... jel to zvuči ka da je na popustu? Pa stari, to zvuči ko da ima državljanstvoooo!
"Opeko se"... a majku ti živote jebem.
Pa zalij sve to sa "Triangolo 0,75 BOCA"
Kad je ko od vas zadnji put popio piće koje se zove TRIANGOLO?... evo... kad? Dođeš sa šljake pa kod kuće svaki dan rokneš triangolo? Kako da ne. Meni da to konobar predloži za popit, ja bi nazvao policiju da me brani i prijavio zlostavljanje... a ovaj se opeko. Kume ti si treba izgorit!
Onda još malo nekog "Carpacccio od svježe ribe" 
En ti mater, ovo zvuči ko da ima građevinsku dozvolu. Onaj odvjetnik Čedo Prodanović zvuči jeftinije od ovog gore napisanog. Karpaćo? Pa koje je jelo koje završava na ĆO jeftino??? Pa cikla da se zove ciklaćo, tegla od kile bi bila 200 kuna kamol ne ovaj neki karpaćo.
Pa ljudi... ako želite biti klasa... jedite, platite i šutite... jer to što ste pojeli Baščansku ploču pa se opekli... ama boli koga kurac za to.
Pa kako se ja nikad ne opečem... žar ti jebem, njima i opečavanju po ribljim restoranima.
Pa ko to više puši svetejeblo...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyPon Jul 02, 2018 2:30 pm

Čitam danas vijesti, MUP odlučio istražiti ima li droge na Zrću. A jebem te Svemiru...
Kad sam prije 10 godina došao na Zrće, proveo sam se ludo. Došao sam tamo u 20 sati na večer (ne znam zašto pišem ovo "na večer" jer u 20 sati u jutro ne postoji, al jebiga)... ušao u Papayu. Za Papayu ste čuli svi. Kako sam ušao, tako sam skužio da se ističem ko govno u punču... jedini sam bio trijezan i ne nadrogiran. Vidio sam da trebam sustići sve prisutne a kako se ne drogiram, jedina opcija je bio šank. Popio sam 14 malih tuborga za 20 minuta... i taman kad sam krenuo od šanka na podij za plesanje, konobar se nadvio nad šank i skviknuo:
- Aloooo!
- Reci?
- Možemo li se upoznati?
- Može... nema problema.
- Ja sam Tomislav! - veli on
- Ja sam Jadranko!
- Znaš zašto sam htio da se upoznamo?
(Tu sam pomislio da će me htjet jebat pa sam stavio ruku na guzicu, jebiga, možda je zasjeda)
- Zašto?
- Radim ovdje godinama. Nikad nitko nije podero 14 piva za 20 minuta. Evo dvije na račun kuće! 
(Maknem ruku sa guzice i uzmem 2 flaše pive)
- Fala Tomo!
Uzeo ja te 2 pive, reko jebiga, ne mogu sad plesat sa pivama, i smjestim se ispod neke palme, sjednem. Te 2 pive sam guštira, pio sam ih do 21 sat gledajući narod kako pleše. Reko sad kreće Travolta pička vam materina da vam pokaže kako se pleše... još gledam u neki bazenčić gdje se skupilo njih 10ero rahitičnih, reko sad kad se bacim u bazen, tzunami će vas sve dokusurit... nisam misao ni dovršio, iznad mene se nadvio oblak. Reko kiša će. Kurac oblak, ono izbacivač. Šuta me nogom ko kokoš kišnu glistu. Reko što me šutaš majka ga jebla... veli on meni "Van iz kluba, fajrunt je!". Reko koji fajrunt taman sam ušao u element. Kaže on "Jebo te element, van ajde!". Reko do kad fajrunt traje? Veli on "Do 1 u jutro, onda opet radimo do drugi dan do 21". Jebem ti živote majku, dođem na Zrće i pogodim fajrunt. Izađem van iz kluba, oću ući u susjedni... vele "Nemeže, fajrunt je i kod nas do 1 u noći". Vidim čojk peče pizze, odem tamo, pitam ga pošto je pizza, veli on "120 kuna". Reko jebem ti ćaću i brata od ćaće 120 puta. Odem nako gladan do opelijandera... spustim sic... i jebiga... zaspem.
Probudim se... gledam na sat... 4 u jutro... al ga jebi, trijezan ko puška u Staljingradu. Odem ja do Papaye... tamo 3 miliona ljudi... svira neki DJ... svi u deliriju... ja trijezan okružen nadrogiranim pijancima... derem se "Konobaaar!!!"... svi oko mene me gledaju, stranci svi, počeli se i oni derat "Konobaaar"... misle u pičku materinu da je to neka party fora uzvik. Odjednom svi viču "Konobaaar!". Udara onaj bas zvučnik... kako udari u ritmu... svi se deru "Konobaaar"... ja to gledam... reko jebem vam mater glupu stranjsku... vratim se do opelijandera... upalim ga... i u 5 i nešto u jutro završim na trajektu.
Oko 10 u jutro sam bio kod kuće u Lici. Pita me mater 
- "Sine gdje si bio"
reko
- "Nemoj se ljutiti, al bio sam u pički maternoj"
Veli ona "Ako je bilo dobro, i to je nešto"
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyPet Jul 13, 2018 8:28 pm

"Unuku sam kupio autić na daljinsko upravljanje. Bio je oduševljen. U parku je vozio autić. Onda smo sjeli na klupu, gledali drugu djecu kako se igraju. Uzeo sam čokoladu iz torbe i dao mu oveći komad. Uzeo je čokoladu... zagrizao... te me upitao:
- Djede, kad si bio mlad igrao si u Hajduku?
- Da sunce moje... jesam.
- Igrao si i u Blackburnu?
- Da
- Djede... i u Fiorentini si igrao?
- Da da... i tamo je djed igrao
- Jel istina djede da si i u Milanu igrao?
- Kako ne... u poznatom Milanu je djed igrao
- Djede?
- Reci srećo moja?
- A što ti jedini ne donese kući medalju iz Rusije te davne 2018-te?
- Gle netko ti krade autić!!!"

Ulomak iz knjige "Bolovi u leđima", autora Nikole Kalinića
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyNed Jul 15, 2018 10:17 am

Volim ga čitati i zanima me da li je to alijas od Mauricije Šabana?
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyNed Jul 15, 2018 12:33 pm

Eugen Grafvajer ::
Volim ga čitati i zanima me da li je to alijas od Mauricije Šabana?
Imaju slično pisanje-tj viđenje situacije.Mauricije je momak od 22 godine(Zagrepčan)koji putuje mnogo po svetu što možeš da vidiš kod njega.Inspiraciju nalazi u putovanjima,i stanju u Hrvatskoj. Krule(Jadranko) je malo  stariji Ličan ,čovek iz naroda koji se baš bavi pisanjem.
Evo jedn interviju sa njim,a bude gost i nedeljom u dva..

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyNed Jul 15, 2018 7:08 pm

Francuzima valja čestitati... a mi... mi možemo biti ponosni... preponosni. Ničega se sramiti nemamo... ama baš ničega. 
Svo trošenje živaca se isplatilo.

Ovo je bilo SP za pamćenje... i pamtiti ću ga jednakim žarom kao i 98-e... i privilegiran sam da 98-e i 18-te jednako sretno hodam po sred ceste.
Bravo mi!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyPet Avg 10, 2018 9:36 pm

Lani je na plažama bio hit ono govno od flaminga na napuhavanje. Nema plaže koja nije izgledala ka jezero puno tih flaminga.

Neki dan sam bio tu u Rijeci na lokalnoj plaži, ni jednog flaminga nisam vidio... al zato je u modu ušlo nešto novo - jebeni jednorog na napuhavanje.

Dođe na plažu obitelj... ćaća iz ruksaka vadi neki smotuljak... vadi onaj pipak... puše unjeg... ja reko jebote, da nije ovo limena glazba. Puše čojk puše, izvrno oči ko agent za nekretnine kad naiđe na bogatog pijanog Rusa... puše puše... ono se nešto bijelo otklapa. Reko što je ovo majka te jebala. Kako on puše, tako se ljudi razmiču, jer gdje se neš maknut konju sa rogom na glavi koji se pred svima nama ukazao u mjerilu 1:1. Sjedim... gledam... i ne vjerujem. Kako ga je napuha, tako se čojk izvrno. Žena ga pljeska po licu u stilu "Jel ti dobro!?". Gdje će mu biti dobro krutejebo, čojk konja napuvo. Nekako on dođe k sebi... ona njegova adolescentna kćer sa žicama u ustima (ravna zube) sva ushićena, bit će prvi put vidi konja, viče "Tata, puštaj ga u more!". Ja i dalje u čudu. 2 centa pepela sa cigare mi palo na nogu, nisam ni osjetio da peče. Uze njega ćaća, diže ga ka Sanader pivu u VIP loži na svjetskom prvenstvu te ode ravno šnjim u more. Meni oči u čudu ka u sove kad joj miš sam otvori usta i uleti unutra. Uzo ćaća jednoroga, uša u more pa ga nateže otraga, nabija na sebe. U tom trenutku sam pomislio "Čekaj malo. Dođem na kupanje a gledam ispred sebe kako čojk napuha konja jednoroga i sad ga predamnom jebe u plićaku!?". Nateže njega majstor, reko ubode li, ispuvat će ga ka rođendanski balon. Dok je on guzinjao jednoroga, žena mu i kćer uzeli mobitele pa ga slikaju. Ja se izmičem, reko ako uđem u kadar izgledat ću ka suučesnik... a sa konjem veze nemam. Uto mu mala viče "Tata, tebi to ne ide, daj ga meni, saćga ja!". Cijela obitelj neka nastrana. Zapravo... nisu oni jebali konja nego su se pokušavali popeti na njega. Uspjela je jedino mala jer jedina ima 30tak kila zajedno sa žicama u ustima. Uglavnom... mala je bila na konju... mater se objesila konju oko vrata toliko da je konju glava uronila u more pa je konj izgleda ka da pije more... a ćaća se sa obje ruke primio za konjevo prkno... i tako oni nekako isploviše.

Gledam to i pitam se... ima li kraja ljudskom idiotarluku... okrenem glavu ustranu... kad tamo... čojk pije pivu u prvom redu ručnika do mora... nekako mi vrati nadu u bolje sutra... dignem pogled iznad njega... a ono... žena mu puše istog takvog jednoroga dok joj 2 sina pubertetlije ushićeni skaču sa strane i viču "Brže puši!"

Jebem ti živote majku...

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyNed Sep 02, 2018 11:01 am

Mislim kako imam rješenje za katastrofalno stanje u našem zdravstvu. O čemu se radi? Radi se o tome da sistem treba funkcionirati obrnuto... a to znači da se u bolnice ne bi išli liječiti nego bi išli po bolesti.

Onda bi po novinama čitali:

- Mile, ispričajte nam vaš slučaj
- Jučer tražio uputnicu za otić po sidu. Odem u KaBeCej po sidu, vele mi "Mile, na sidu se čeka po 2 godine!". Pa kraće se u Jugi čekalo na TAS-ovog golfa neg kod nas na sidu. Reko dajde mi Alchajmera... vele "Mile nemamo ga na lageru". Pade mi na pamet moždani... vele "Mile, njega nemamo već 3 godine". Pu pička vam materina pomislim, reko "Infarakt?"... vele "Mile to ti je preskupo a i zadnjeg Šeks uzeo!". Pa reko imal išta pičkalmu materna... ova turila glavu u kompujter, viče "Mile, imali smo picajzle, ošle zadnje prije pola sata, ostala nam samo upala krajnika, oš to?"
- I vi Mile naravno uzeli?
- Nisam
- Zašto Mile?
- Izvadlo mi krajnike u 7. osnovne
- Vaš komentar na sve to?
- Jebem ti državu u kojoj nemoš biti bolestan!

Hitna pomoć bi radila kao mobilna trgovina alkoholnim pićem:

- Jesam dobio hitnu?
- Da
- Žena me ostavila, ošla sa drugim!
- Odmah dolazimo!
- Povezite i harmonikaša!
- Bez brige... on vozi!

Svi bi bili zdravi i utješeni.
Ne treba mi Nobelova, dajde ju nekom kome treba.
Fala!
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptySre Dec 05, 2018 8:28 am

Kad gori vatra pa vidite kako većina njih iz društva bleji u vatru... znaš ono... zagledaju se... ne trepću i gledaju u vatru. Zašto gledaju u vatru? Zato što nam je svima ostao gen kromanjonca koji se u totalnoj mrakači divio vatri koja ga je grijala.

Zašto se mi danas divimo adventskim lampicama... "Kako je lijepo što svijetle!"... tako je naš pradjed kromanjonac gledao noću u nebo... u zvijezde... blejao u njih noćima... godinama... stoljećima... tisućama godina... i danas... danas on ima potomke koji se dive žaruljama. Nasadilo nam žarulje iznad glave i štandove kraj nogu... trošimo... trošimo i trošimo. Bolje se osjećamo kad trošimo.

Danas TELE 2 ima reklamu u kojoj pozivaju kako mekani pokloni nisu poželjni... treba nešto tvrdo... mobitele... ajpodove... pičke materine... jebo čokoladu za poklon... jebo majicu... jebo cvijet... Sveti Nikola danas nosi plejstejšn... televizor dijagonale ka nogometno igralište... Krampus jedini ostao faca, on svim šupcima nosi šibu... čak ne ni smrznuto govno nego i dalje šibu.

U ovoj lampaškoj euforiji... ja sam šupak koji se veseli šibi... a i nekako mi se čini da ću pametniju priču čuti ispijajući pivu sa Krampusom... jebo mu ja mater, on je bar sve ove godine ostao isti...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyNed Jan 13, 2019 9:53 pm

Jebo vitamin C

Nema ništa bolje od stare narodne medicine da joj jebem izumitelja. Ko zna kolko je ljudi umrlo zbog narodne medicine. Vele... kad si u jutro mamuran od noći prije, popij kratku kavu i unj iscjedi limun. Ja jednom to popio. Okus? Oči sam rukama vraćao u glavu. Čuo sam iz sebe gdje mi želudac viče "A mamu ti jebem!". 7 dana poslije toga nisam srao. Začepilo me ko Rusi plinovod Ukrajini. Kad sam se osmi dan posra... vuka sam špagu na vodokotliću, ne znaš jel u crkvi zvonim il vodu puštam.

Pa se prehladio... pa mi mater skuvala čaja od mente u loncu... veli "Sine, ručnik preko glave i inhalacija"... ja ručnik... prvi udah... opeko pluća... mati vadi sinusan i kapa u lonac, viče "Da pojačam efekt"... suncetejebalo i efekt... kad ja to na nos udahnuo... život mi proletio pred očima... na nos vučem mentu na guzicu prdim pino silvestre.

Jel me sjebala prehlada + temperatura, vele skuvaj kapule pa popij tu vodu u kojoj se kapula skuvala. Ja skuvao... pijem tu vodu i oporuku pišem "Opelijandera ostavljam...". Sva sreća pa sam umro i reinkarnira se u samog sebe pa me zapao novi stari život.

Uganuo nogu... vele "Stavi zavoj natopljen svinjskom masti i octom, proći će te". Majku ti jebem, bol me od smrada prošla.

Vitamin C? Kupio naranče na akciji u lidlu... dobio i kantu... pojeo sve naranče u jednom danu... kad me na prkno probilo... dušu sam israo, u istu onu kantu...

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyČet Jan 24, 2019 12:20 am

Definitivno sam za legalizaciju najstarijeg zanata, prostitucije. Treba otvorit javne kuće, kako za muškarce tako i za žene. Ko god se oće jebat, zna se gdje ide... u javnu kuću.

Zašto?

1. Nema više brljanja po mobitelu.
Kad ležiš sa ženom pa ti mobitel oglasi onaj zvuk "Cvrk-drnk"... stigla poruka na vajber... čuješ kako joj pišti u ušima, tlak joj skočio, jer razmišlja "Koja kurva mu sad šalje poruku?". On se diže, pogleda poruku, kaže "Mama".. a ona u sebi "A ko još mamu kara, pička ti materina lažljiva!". Da ideš u javnu kuću, nitko ti poruke ne bi slao.

2. Jeftinije je
Imaš ljubavnicu. Te je vodi na večeru... te vikend u nekom apartmanu... te bi ona poklon... pa bi u zoološki da vidi koalu i pandu, još te jebe da kupiš bambus za pandu, nikad ju nije hranila... dok to sve poplaćaš, ode plaća. Jedini si koji zbog bambusa ode u minus na tekućem. Što ti to treba?

3. Ne zaljubljuješ se
- Ti kad imaš ljubavnicu, ti se u nju zaljubiš. Kad si mlad pa se ono općenito zaljubiš, imaš leptiriće u trbuhu... a kad se ka stari konj zaljubiš u ljubavnicu, tebi u trbuvu leti bjeloglavi sup u pizdu materinu... a taj ne bira. Zato ljubavnice budu ružnije od matične ti žene... jer bjeloglavi u tebi nije birao. E vidiš... u javnoj kući biraš i ne zaljubljuješ se. Ne zaljubljuješ se jer si i sam tamo okusio okus prevare... jer čim si ti završio i izašao, drugi je ušao i kad gledaš... prevarila te... pa nemoš se zaljubiti u onog ko te vara. Logično.

4. Nema nenormalnog ponašanja
Kad imaš ljubavnicu... ti se tuširaš svako malo, a inače to ne radiš. Rokaš se parfemima a do tad je pino silvestre bilo tvoje najveće mirišljavo dostignuće. Pereš zube u 5 popodne. Režeš nokte na nogama a dok nisi imao ljubavnicu, nožnim noktima si crtao po plafonu. Pa ko te kao takvog ne bi provalio u pizdu materinu. E vidiš... u javnu kuću kad uđeš, tamo pereš zube... tuširaš se i sve drugo.

5. Nema organizacije
Lakše organiziraš zimsku olimpijadu u sred ljeta nego 1 noć sa ljubavnicom. Dok voziš do nje pitaš se, jel te ko prati?... oćel te ko od prijatelja vidjeti?... oćel ko tvoje tablice na autu učestalo primjetiti u nekom kvartu?... gdje ti je žena?... što si zadnje rekao gdje ideš?... aj u pičku materinu. Ovako sjedneš u bus... staviš na glavu masku od Betmena... ionako su maškare... i ravno u javnu kuću. Prostitutka kad te vidi, skini masku, za Betmena je skuplja tarifa.

Tekst vrijedi i obratno, za sve žene. Ja sam za ravnopravnost spolova... te sam za to da postoje javne kuće i za žene... da bezbrižno ode tamo i odabere prostitutkana pa kaže

- "Mmmmmmmm, vidi ga u policijskoj uniformi... ajmeeeee... vidi vatrogascaaaaa... ajmeeeee vidi automeančara... opa... evo ga... ovaj je moj... oprostite, koliko dođe pola sata sa ovim bauštelcem?"

.
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptySub Feb 09, 2019 10:33 am

Gleda sam nekav dokumentarac o životinjama neki dan. Mislio sam kako sam sve vidio... aha... kako da ne.

Stoji čojk negdje oko Maldiva, na nekom otočiću veličine Brinja... i pita na glas "Što mislite kako je nastao ovaj pješčani otočić bogat šumskom vegetacijom?". Kad gledam te dokumentarce, ka i mater sam, ona priča sa likovima iz turskih sapunica dok gleda te serije... a ja sa voditeljem... životinjama... jednom sam gleda gdje lav trči za antilopom... vika sam "Ostavi je jeba ti pas mater lavlju, štot je ona kriva"... tako i sa ovim iz dokumentarca, reko "Nasulo brodom pijeska i eto ti otoka!"... ovaj ka da me čuo, veli "Jebo te brod! Otok je nastao od ribljeg govna!"... šokira sam se kad sam to čuo. Prvo - nisam znao da ribe seru, a drugo, još manje da tolko seru da od govna naprave otok. I krenu ovaj dalje. Uronio u more... roni, prstom upire, veli "Ovo je riba zvana papigača". Jebiga... opet sam se iznenadio. Jedine ribe koje ja znam su srdela i pastrva. Nastavi on "Gledajte kako jede koralje"... i stvarno... riba veličine kamionskog akumulatora ždere koralje. Kraj toliko druge ribe oko nje ona ždere koralje... reko vegetarijanka. Kaže ovaj "Gledajte sad kad joj izleti govno!"... jebote, nije ni dovršio, krenula ta riba srat a meni vilica otpala. Da budem iskren, nisam znao kamo gledati jer jebiga, nema riba guzicu... kontam negdje oko repa će srat... tako i bilo... ljudi moji riba sere pijesak... krepo ako lažem. Gledam to, reko vode već ima, ova sere pijesak, samo fali da dođe riba Zašalovača pa zašaluje oplatu i čekaju treću koja će posrat cement... eto im betona. Misli mi prekinu voditelj, veli "Jedna papigača godišnje posere tonu pijeska! 100tinama godina seru pijesak i napraviše tako 5 otoka".

Završi dokumentarac... razmišljam:

- Papigače... ribe koje seru i nešto naprave... a naše ribe u Saboru... one samo seru
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyUto Feb 19, 2019 7:16 am

Neki dan sam čita najnoviju verziju Crvenkapice... slušaj ovo. U toj novoj verziji, lovac Luka (krutejebo, da je bio zidar, zvao bi se zidar Zdravko)... lovac Luka prima vuka za rep... trese repom... i vuku na usta ispadaju baka i Crvenkapica. Vuk bježi i nikad ga nitko više nije vidio. (Vuk bježi??? majku ti jebem i bajci)

Paz sad verziju iz 80tih godina, odnosno mog djetinjstva. Tad je pisalo da je lovac upao u kuću (lovac nije imao ime)... te je prišao vuku i RASPORIO mu utrobu NOŽEM... iz utrobe ispale žive baka i Crvenkapica. Vuk je bio momentalno usmrćen ilitiga ubijen. Kaki bijeg vuka i te pičke materine. Nas je učilo da zlo zaslužuje da ga se sjebe... na licu mjesta, bez MUP-ovog uviđaja.

Za 40 godina biti će neka nova Crvenkapica u kojoj vuk tuži baku i Crvenkapicu zato što ih je pojeo... naš hrvatski sud dosuđuje da baka i Crvenkapica moraju vuku platiti odštetu za pretrpljenu želučanu bol vuka... a lovac... lovac će biti gay sa sinkopom... ilitiga onesvješteni naoružani peder koji se ničeg ne sjeća.
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptySre Jul 17, 2019 11:18 am

Na prostoru Like, prvo su živjeli Indijanci. Ne prvo nego jedino, jer mi Ličani smo njihovi direktni potomci. Jedan oveći dio Indijanaca je otišao, pješice normalno, preko Italije... Francuske... sve do Portugala... te zaplivao sve do Amerke. Vele "Kolumbo je otkrio Amerku!"... jes kurac, naši lički preci su otkrili Amerku. Ovi Indijanci što su ostali u Lici, oni su izlovili sve bizone... jer u to vrijeme bizon je bio glavni izvor energije... a Lika ih je bila prepuna. Onda su pola godine krepivali od gladi jer eto, nigdje bizončine za ulovit... tako sve dok iz šume nije izašlo prase. Tad je jedan Indijanac skivknuo "Amana saluke ma na te ća!" (u prijevodu - "Držte ga ćaća vas ujebo!". Taj dan su ga ispekli, te dok su jeli, iz šume izađe janje. Pogađate, netko je dreknuo "Amana saluke ma na te ća!" (ne treba prijevod, već znate indijanski). Onda su okrenuli i janje, te nako prežderani legoše svi pod jednu bukvu... tu netko donese vatrene vode... pa eto i harmonike... pa krenu pjesma... a jedan od njih reče "Saluke te car, te ko Li mana čani" (u prijevodu: "Jebo cara, mi živimo ko Ličani" )...od tada, sebe više nisu zvali Indijanci, nego Ličani.
Još i dan danas u ličkom govoru postoje neke riječi koje vuku korijenje od naših predaka Indijanaca, pa tako npr. za pijanog čovjeka kažemo "Čovjek kojeg će istuć žena"... za premijera kažemo "Bik iz briselske štale"... za svekrvu kažemo "Žena koja doji sina"... za punicu kažemo "Žena koja ubija sina od žene koja ga doji"... a kako riba u Lici nije popularno jelo, onaj tko jede ribu, za njega kažemo "Čovjek koji će i dalje biti gladan"...
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyČet Jul 18, 2019 7:55 am

Svi stavljaju slike sebe u starosti... a ja pametan, vidim nudi se opcija kako bi izgledao kao žena... i kliknem... a draga te majka jebala i ćaća zakarto, ispa mi mobitel iz ruke kad sam ovo vidio.
Bio bi sretan da me na dejt pozove loš zidar, neliječeni alkoholičar, bez jednog oka, sa tetovažom mješalice na podlaktici... a da me neko pojebe... ama mogu samo sanjati!

Al što je je, bar kosu imam u pm...

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyUto Avg 20, 2019 12:01 pm

Ja neki dan na plažu... jebala mi plaža mater da mi jebla... spustio se dolje... stao... gledam gdje ima mjesta.

Dolje kad se spustiš, svi koji su na plaži ka da gledaju samo u tebe i ka da im iz očiju isijava "Nema zate mjesta, puši kurac luzeru!".

Na plaži ne da nemoš proći, neg ka da je 1995ta, svi imaju table sa natpisom "Zauzeto, Hrvat". Hodam... baba na 70 kvadrata prostrla ručnike, jede paradajz i lubenicu istovremeno, crveno ko krv joj se slijeva niz sise, sve do šljunka, ima pogled ko da joj Tarantino reka kako da gleda... šalje očima poruku "Stani ovdje, zakoljem te i nataknem na ražanj!"... unuk joj skače po kičmi, jednim ga pokretom otresa o pod ka da ju pauk napao... odem dalje, njih dvoje se žvali, ispod nje lokva a njemu kurac lupa o čelo... pazim da mu ne stanem nanjeg... metar dalje 4 ženske leže nepomično, valjda od 8 u jutro, crne ko pokojni Nelson Mandela, laka mu crna zemlja... ne znaš jel se bore za ljudska prava il se sunčaju. Malo dalje, ćaća kćerima napuva na usta čamac... kćeri otplovile... ćaća ostao plav ležat na plaži raširenih ruku... ove se vesele, ćaća umire. Dva metra dalje, "miss Hrvatske" se naprdila na sred nekog kamena, uzela pozu ko da se snima reklama za gaće Viktoria Secrets... njih 8ero sa strane drka na nju... malo dalje druga baba, jebem ti mater, ova ti iz pogleda gata. Nju kad pogledaš u oči, ostaneš bez državljanstva u pm... ta je muža ubila i u sarmu ga spremila... ajd joj nešto reci, odradi te ko Čak Noris u pm... žvaće ručnik krv ti jebem, pa se ti prostri uz takvu.

I tako... pobjegnem u svoju Liku... odem u šumu... legnem dolje... gledam u krošnje bukvi... vidim puha kako jebe vjevericu... i čujem vjevericu kako mu viče "Puhu, vodi me na more!"...

... majkemi... žao mi puha.
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptySre Avg 21, 2019 7:18 am

Nekad nisi moga prdnut od žene jer bi žena sve saznala prije neg si ti išta napravio... a danas, danas nemoš prdnut od gugla i interneta... žena danas stvarno zadnja sazna.

Slušaj ovo. Men došlo pred neki tjedan da si kupim bicikl. Ne znam koja mi pička materna bi. Jebem ti vraže mater, samo što sam upisa u gugl "Bicikl"... i to možda dvaput... od tad pa nadalje, koji god portal da sam otvorio, iskaču mi reklame za bicikle. Čak i fejsaru kad bi otvorio, iskakale mi reklame za bicikl... to su ti jebeni pametni telefoni... točno znaju što ti oš.

Nebudi lud... kreno ja testirat tu vezu između interneta i pametnog telefona... pa upisivao u gugl "Gdje ima najjeftinijih kurvi?"... iskače mi reklama za Frankfurt... upišem "Blato do koljena", majkut jebem 5 dana sam gleda reklame za čizme... upišem "Opelijander"... eto reklama za tetanus, vele, obrani se od rđe pouzdano... upišem "Vakula", izlazi mi reklama i za kabanicu, i za kremu za zaštitu od sunca i za gromobran i za vjetroelektrane... upišem "1991-a godina"... gugl me dodatno pita "A gdje si tad bio pička ti materina?"... upišem "Bunika", 4 dana sam gleda spotove u kom gol čovjek trči sa radijatorom na leđima i viče "Ladno mi na noge!"

... upišem ja "HDZ i SDP"...

... evo već 7 dana gledam reklamne spotove irskog biroa za zapošljavanje.

Normalno... bicikl nisam kupio...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptySub Avg 31, 2019 10:49 am

Kako sam danas ujeba situaciju... a možda i nisam...
Stalo danas dvoje turista (dečko i cura, cca 30tak godina imaju) u moje malo ličko selo, Plaški jel.
Piče biciklima sa Plitvica pa pitaju kako do Senja, namjerno idu okolnim putem. I tako, priđe momak, pita me kako do Senja. Objašnjavam mu rutu... i tako pričamo... iz Engleske su... ja ga zajebavam za Brexit... on se smije, pa mi govori da je upravo zbog Brexita u Hrvatskoj... ja u čudu... a on veli da je sad mogao doći bez ikakvih problema, a kad izađu iz EU, vjeruje da će teže biti doći do Hrvatske... ja se tu nasmijem pa mu objašnjavam da ako nigdje, kod nas će moći dolaziti kad god oće. U taj tren sjetim se... pitam ga jel kad čuo za Nikolu Teslu... naravno, čuo je i zna ponešto o njemu... i onda mu objasnim kako je Teslin ćaća ovdje završio školu za popa... radio u crkvi... sam Nikola Tesla navraćao... sestra Nikole Tesle, Marica, udala se i živjela ovdje i sahranjena ovdje... ljudi moji, njemu vilica otpala od čuda... zino čovjek doslovno... još ne vjeruje pa pita "Ovdje???"... reko "Tu tu! Evo ti crkve preko puta gdje mu je ćaća službovao!"... a pita on mene "A gdje je neka tabla na kojoj sve to piše"... reko "Table nema, jebiga"... ko će njemu objasniti da našima u općini treba 700 godina dok se sjete staviti tablu.
Uglavnom... nije tu kraj... sad ide dio di sam na kraju sve ujeba.
Pričamo nas dva... kad evo prilazi na kraju njegova cura koja je cijelo vrijeme sjedila s druge strane i nije nas čula što pričamo. Eto nje... on joj govori kojom rutom do Senja... već ono, rastajemo se skoro... i ja tu njemu kažem:
- "Ispričaj joj vezu između Tesle i mjesta gdje se nalazite"
- "Oooooo da!" veli on pa se okrenu prema njoj i veli joj "Za Teslu si čula?"
- "Za koga?" - upita ona njega... a ja si dade šansu, reko, možda nije dobro čula
- "Nikola Tesla! Znanstvenik!" - govori on
- "Nikad čula!"
Kako ona reče "Nikad čula", men došlo da odem kod susjeda pa da ga nagovorim nek otkopa kalašnjikov... za znanstvenika Kalašnjikova je sigurno čula
Vidim ja, njemu neugodno... pa on dalje navalio:
- "Kako nisi nikad čula za Teslu... pa čula si za aute koji se zovu Tesla?"
- "Za aute Tesla sam čula"
- "A za Nikolu Teslu nisi?"
- "Nisam!"
- "Ma daaaaaj"
Prekinem ja tu "svađu" i pitam ju
- "Stvarno nikad nisi čula za Nikolu Teslu?"
- "Nisam!"
I tu dolazi taj moj ujeb... priznam... no to nisam mogao kontrolirati... al ja sam dečku stavio ruku na rame... a iz mene je ko iz topa, ispalo:
- "My man... where did you just find her!?" (Čovječe... gdje si je samo našao!?)
Naljuti se ona... ode... on me pogleda... pogleda me nako u stilu "Jeeeeebiga kume"... i odoše biciklima
No kasnije razmišljam, možda i nisam ujeba... jer... da ga jebeš... sad će Teslu zapamtiti za cijeli život...   zubic
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyUto Sep 10, 2019 6:58 am

Moj prvi dan škole... te davne 1983. godine

Ja nemam fotografiju samog sebe kako sa torbom na leđima stojim taj prvi dan, 1. razreda osnovne škole, ispred škole. Nemam, jer jebiga, to je tad bilo normalno da krećeš u školu... a i da ga jebeš, nisam siguran da su moji imali fotoaparat. Nismo imali telefon, to znam.
Naravno, pamtim svoj prvi dan škole... gdje ne bi krutejebo, kad je drugarica (tad smo tako zvali učiteljicu) imala brkove ko Vuk Karadžić led te mili jebo. Ne znaš jesil doša na vojnu vježbu il u školu.
Prvi dan škole me vodila mati... drugi dan joj već dopizdilo pa me utrapila maloj od susjede koja je išla u osmi pa me ona vodila... treći dan zame nitko pita nije. A ćaća, ćaća mjesec dana nije zna da idem u školu. On kad je materi reka "Oćel mali ikad uškolu?", ja sam već iša u peti.
Trebam li vam pričati o odgojnim mjerama u školi. Ako nešto ujebeš, vuklo bi te za kosu iznad uha, di najviše boli. Da sam bar tad bio ćelav, al nisam. Ja se požalio ćaći da me drugarica "Karadžić" vuče za kosu iznad uva... ćaća mi reka "Nije to ništa, mene štapom tuklo po prstima". Jebo ti školstvo, što više ideš unatrag, metode kažnjavanja sve gore... didu mi, bit će, sa 2 konja htjeli raščepit.
Samo što sam krenuo u školu, 29.11. Dan Republike... primanje u pionire... imali zakletvu... pa vježbali non stop ko drugstore... a sa 6ipo godina, izreći iz zakletve "Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija"... pa majka te jebala, sajens fikšn, nikako to u komadu izgovorit. Još nas pola nije znalo reći R, ko Jaran iz "Noćne more" pokojnog Željka Malnara... "Fedejativne Jepublike". Kad smo se primili u pionire, mi mislili, sad ćemo dobit puške... od pušaka ništa... mi razočarani, ni 7 godina napunili.
U školi bila kuhinja. Nije bilo "Mense neda jesti"... ama naredbom vrhovne komande mora si oblizat tanjur. Ti jedeš, ova ko kobac kruži i gleda jel kome što u tanjuru ostalo.
Fizička kultura (danas tjelesni)... trči oko škole... i udri jebenog graničara. Pa majku ti jebem... graničara sam se tolko naigra da više nisam znao jesam li u školi il na karauli.
Kad bi išli kući nakon škole, po nikog nisu dolazili roditelji, sa autom... Bogu fala... jer mogli smo baciti torbe i pola sata udrit nogomet... pa ajd kući. Doduše bio jedan... dolazili roditelji autom po njega... nitko ga nije volio.

Danas gledam... izađe mali iz auta... ispred škole... mati stala, namješta frizuru... zauzela pozu... zagrlila dijete... udara selfi... mali jednako preplašen ka i ja 83će... i skužim... djeca su uvijek ista, uvijek... samo smo mi... mi smo otišli u kurac... ako me razumijete
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyPon Sep 23, 2019 11:07 pm

Ova zadnja slika opelijandera punog krumpira, to je stara slika... još iz doba kad sam bio sirotinja jer kao što znate, ja sam sad pripadnik elite i bogataša... ono što se veli, jedem zlatnom žlicom a guzicu mi nakon sranja drugi brišu.

Dini Merlinu je život Švicarska... meni eto već nekoliko dana Monte Carlo. Sa Bugattijem sam se dovezao do hotela, troši 30 litara benzina, odma sam u Bihaću ugradio plin unjeg... nije što nemam nego ekologija i te pm.
I tako, iznajmio predsjednički apartman... a to sirotinjo trebate vidjeti... 9 soba imam... taksi me vozi od sobe do sobe a ako mi se pripiša, u taksiju imam wc. U svakoj sobi mrtav tigar na podu... krevet velik ko Kušćevićeva parcela... a na stolu kokaina dvi ipo kile i sa strane komad cijevne skele, njome šmrčeš. Otišao sam se istuširat, a ono, u kupaoni 4 gole Ukrajinke... okupaše me ko Sulejmana Veličanstvenog. Pitaju sve 4 u glas "Jesi li za seks s nama?"... reko "Cure ja ne jebem, imam svoje ljude za to"... i dam im vizitku od svog obrta za seks sa dva zaposlenika, ja sam ipak direktor a direktori ne rade. Odmah sam potom zvao poslugu da mi donese ručak... a ljubazan glas sa druge strane upita imam li kakvu želju ili da mi donese specijalitet hotela... reko "A što je specijalitet hotela"... veli on

- "Za predjelo na tanko narezan pršut šišmiševog buta, sir spravljen od mlijeka jedine preživjele krave sa Titanika. Za glavno jelo lungić od krokodila sa pečenom zebretinom koju je pojeo isti taj krokodil a sve u umaku od vrganja sa Tibeta, te za kraj desert, kolač od šumskih sibirskih jagoda preliveno spermom Rogera Federera"

Zgadio mi sve kad je rekao ovo "umak od vrganja", ja vako bogat da jedem gljive??? Od gljiva sam uteko jebem ti gljive. Pojedem samo kolač i izađem malo u grad.

Monte Carlo ko Monte Carlo... lijep grad. Prošetao sam malo al bolje da nisam. Znaju ovi na ulici da sam bogat pa se svako oće slikat. Uteko sam u neku elitnu birtiju, kad tamo njih trojica sjede za stolom i viču "Krule elito, sjedi s nama!"... i sjednem. Prvi se predstavi, veli "Ja sam Mick Jagger iz Rolingstonsa"... reko "Nikad čuo"... veli ovaj drugi "Ja sam Robert De Niro, glumac"... reko "Nikad čuo"... i veli treći "Ja sam Roger Federer"... reko "Tebe znam!"... veli on "Sigurno sa nekog finala teniskog turnira?"... reko:

- Ma kurac sa turnira, znam te sa kolača!

Sirotinjo... čitaj i pati... ja odo na Maldive!

.
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyUto Sep 24, 2019 7:05 am

Otišao sam se istuširat, a ono, u kupaoni 4 gole Ukrajinke... okupaše me ko Sulejmana Veličanstvenog. Pitaju sve 4 u glas "Jesi li za seks s nama?"... reko "Cure ja ne jebem, imam svoje ljude za to"ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyPon Nov 18, 2019 9:30 pm

Kad u trgovačkim centrima vidim natpis "BIO češnjak", pomislim da ga na polici nema... jel ono... bio... nema ga... prodalo ga... ne znam, pojeo ga ovaj iz sekjuritija u civilu, koji je inače neprimjetan ka pijani kum na svadbi... il studenti ga ukrali...
Jučer vidim - BIO limun... sa 12,99 kuna pao na 9,99 kn (kakva jebena prilika) Gledam taj limun, 4 komada u pakiranju a svaki limun velik ka akumulator za skutera.
Mislim, nisam se rodio jučer pa ne znam kako izgleda limun uzgajan bez pesticida i kemije. Pa kad sam bio mulac, nisi moga naći limun veći od kokošjeg jaja (i jaja tad bila mala, onda moš mislit kolki je limun bio) , a ovaj danas veći od kokoši... i on je BIO. Krutejebo, prerežeš ga, ima stijenke deblje od dna ekspres lonca. Majka te jebala, sa svake strane cenat ipo kore... ka da ga obuklo u 3 skijaška odijela. Oš ga ocijediti stiskom, s dvije ruke ga stišćeš ka da odrvćeš ventil zapečen 60 godina. Da ga WD-om špricam majka te jebla, da ubijem ovo BIO u njemu, nebil ga odvrnuo? Kad ga i ocijediš... gledaš u čašu... vrtiš ju iz zgloba, okrećeš prema suncu nebil vidio imal išta u njoj... a u njoj količina limunova soka alaj majko... više se kolibrić ispovraća nakon popijene 2 kapi pive, subotom ispred. narodnjačkog kluba, neg što je u čašu iz limuna ušlo. Napraviš limunadu nakon sat vremena i šalješ mail u trgovački centar, oćel ti priznati benificirani potrošački staž.
Što je - je, kome limunove kore treba za kolače, 9 dana da ribaš još si na kori. Tolko kore ima da si pod pazuhe moš naribat... mirišiš ka borić na retrovizoru. Ja ga u kadu naribam... u cipele... kad točim gorivo, naribam u spremnik, zato i prolazim eko test na tehničkom... kupim obični guz papir, kompletnog ga razmotam, naribam nanjeg, namotam nazad... i dobijem ZEWA tariguz s mirisom, pogađate, limuna... pa ga prodam susjedu za duplo... biznis jeeeeebote.
Od cijelog BIO mogu samo reći... BIO sam u trgovini.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 EmptyPet Jan 03, 2020 10:49 pm

Sjedim na šanku, čitam neko sranje iz novina... eto prijatelja, obraća se konobaru:
- Njemu što pije i meni dec vina!
Normalno, nakon popijenog vraćam rundu:
- Konobar, meni moje... njemu što on pije!
Eto runde... i račun... piše 35 kn. Reko zajebo se konobar, moja cuga 14 kuna, do 35 stanu još ležajevi za ladu... kad ono kurac, piše točno 35 kuna. Reko, ovaj stvarno ležajeve naručio. Uzmem račun u ruke... kad ono, pored mojih 14 kuna stoji još dodatnih 21 kuna za dec vina... ja mislio štamparska greška... pitam ovog svog "bega":
- Pa suncetijebem... štoeovo?
- Koje?
- Dec vina 21 kunu?
- Pa Kozlović
- Koji krvavi Kozlović, sjeme ti jebem?
- Probaj, kvalitetno vino!
- Kvalitetno ti kateter strpali dabogda... jes ti normalan?
- Ajde što si se usro, ja ću platiti
- Normalno da ćeš ti platiti ćaća te ujebo pri izradi... tiii ćeš meni Kozlovića krvtijebem tebi i Luksemburgu
- Što Luksemburgu?
- Isti ste u pičku materinu... isti... ti i Luksemburg!
- Kako?
- Ovako!

BPP po stanovniku, izražen po standardu kupovne moći (sa služene web stranice EU za 2019. godinu)
1. - Luksemburg 266
2. - Irska134
3. - Nizozemska131
4. - Austrija130
5. - Danska125
6. - Njemačka124
7. - Švedska 123
8. - Belgija119
9. - Finska110
10. - Ujedinjena Kraljevina109
11. - Francuska107
12. - Italija96
13. - Španjolska 91
14. - Češka 85
15. - Malta84
16. - Slovenija 83
17. - Cipar82
18. - Portugal78
19. - Slovačka 77
20. - Estonija76
21. - Litva75
22. - Grčka73
23. - Poljska68
24. - Mađarska 68
25. - Latvija64
26. - Hrvatska 59
27. - Rumunjska 55
28. - Bugarska47
Ti ćeš meni sa 26. mjesta naručivat Kozlovića po 21 kunu deci... jebo li te Luksemburg... jesam ti rekao da ćeš završiti na fejsu... eto ti sad na đubre mučko!
Usput... u nedjelju su izbori... nakon osamostaljenja, nakon 29 godina, mi OPET biramo između jednog crvenog i jedne plave... a obje su nas te boje odvele na 26. mjesto, jebo im svima Luksemburg mater... a mom prijatelju ne zamjerite, neće više imati izlete na 1. mjesto, vratio sam ga tamo di spadamo, među Bugare i Rumunje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti
Nazad na vrh 
Strana 7 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KNJIŽEVNOST I JEZIK :: KNJIŽEVNOST :: PROZA/POEZIJA/PISANA REČ ..-
Skoči na: