DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyPon Maj 15, 2017 11:31 pm

First topic message reminder :

Žene koje prolaze kraj gradilišta, dijele se samo na 2 vrste
1. One koje bi pukle od srama
2. One koje će uzvratiti osmijehom

Jučer je recimo, kraj naše bauštele prošla jedna utegnuta koja je pukla od srama. Ovo "utegnuta" nisam izmislio ja, nego bauštela... a to je ženska osoba koja ima pripijene traperice na način da te iste traperice načmeš skalpelom, eksplodirale bi... kuzis... otud utegnuta. Isto tako, da bi nosila tu bauštelsku titulu "Utegnuta", mora imati između 30-55 godina i biti punija. Žene koje ganjaju manekensku liniju, popularne su samo u časopisima i reklamama... na baušteli to nije neka prednost.
Uglavnom... ne bi ja ni skužio da utegnuta prolazi kraj gradilišta neg začu obavještajca kako viče "Mati moja mila!" ("Obavještajac" - ona osoba na baušteli koja prva primjeti ženu te izrijekom obavještava ostale kolege). Ide ona, grabi ka antilopa... a na baušteli sve zvecka jer svima ispada alat iz ruku. Ka što merkati stoje na nogama, podupirući se repom o tlo, pa okreću glavu lijevo desno gledajući ima li kakva prijetnja... tako je i na baušteli kad prolazi žena. Svi se uspravili, poduprli se na lopate... a glave svima u istom smjeru ka merkatima. Čim je prišla do bauštele, netko skviknu "Gledaj groma od žene!". E... tu dolazi do prepoznavanja o kakvoj se vrsti žene radi... jer žene sve čuju, a kamo li ne dobacivanje sa gradilišta... pa tako, kad čuje što se dobacuje, ide i njena reakcija... jedne se smiju i mahnu, a druge, baš kao što je ova, zabije glavu u pod i to doslovno, sram ju je... ne znam kako uopće vidi kud hoda.
Od dobacivanja tu je već spomenuto "Gledaj groma od žene!"... pa ima recimo kratko ali glasno "A u!"... ima i vjernika "Falim te Bože, a ne cjel dan gledam ove pedere!"... ima i poziva "Mala oš samnom van!?"... ima i ispitivača "Jes udana!?"... ima i onih koji ne vele ništa al gledaju za njom još 5 minuta kad je izgube iz vidika, romantičari jebiga... ima onih koji zazvižde... ima svega... al najbitnije i najvažnije... nikad nitko ne vrijeđa.
I tako... ima toga već 15 godina... ja bi sa posla uvijek išao sa jednim zidarom, vozio me kući... i uvijek bi stali u istoj birtiji popit kavu... a samo zato što se njemu sviđala konobarica... koja je imala brkove i a noge dlakavije neg on i ja zajedno. Znao je zidar reći
- Joj kad bi je ja ulovio (pa rukama hvata zamišljenu nju)... jooooooj!!!
- Tebe privlače brkate žene sa dlakavim nogama?
- Koji brkovi???... koje dlakave noge???
On na njoj nije vidio ni brkove ni dlakave noge jer je ona za njega bila najljepša žena na svijetu.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyUto Maj 15, 2018 12:41 pm

Eurovizija 80tih...
Ka mulac... 15 dana prije, svi bi brujali kako je u subotu Eurovizija. Mati bi te subote napekla kolača, ćaća bi se obrija, pa navečer svi sjeli pred tevejac i gledaj Euroviziju a još bi i susjedi došli. Ni jednu jedinu riječ iz pjesama nitko nije razumio, al smo se svi pravili ka da razumijemo. Ćaća je Švabe sve razumio jer je 70tih radio u Švabiji... zapravo sad kad gledam, kurac ih je razumio... jer kad sam ga pita o čemu pjevaju, prevodio mi je svaku šestu riječ pa je pjesma izgledala vako:
- "Ja meni ljubav Alpe drvo oblak lijepo"
Reka sam ćaći da gluplje pjesme u životu nisam čuo! Kužio sam ja, pozaboravlja ćaća sav njemački.
Kad bi Šveđanke izašle pjevati, ćaća i kum bi zanijemili... a bogami i ja. Bio sam mali al sam kužio što znači dobra sisa. Nastup tih Šveđanki je zapravio bio preteča akcijskih filmova... jer su nakon par godina došli videorekorderi pa je ćaća govorio da ide kod kuma gledat švedske akcijske filmove. Ja sam gleda i Američkog nindžu... i Karate kida... i Supermena... al što ih se ćaća nagleda, doduše švedskih, ja za 3 života neću. Ako ikad sretnem onog švedskog glumca Dolpha Lundgrena, reći ću mu da je ćaća odgleda sve njegove filmove.
Kad bi svi otpjevali svoje pjesme, išlo bi glasanje. Meni je uvijek bilo interesantno glasanje i ono na francuskom kad daju 2 boda pa veli "Du pua!"... ja bi svaki put pita ćaću "Ćaća ćaća, ko to dobi DU PUA?"... ondab meni ćaća reka ko je dobio 2 boda. Nakon petog puta, ćaći bi dopizdilo pab mi reka "Aj u pičku maternu i ti i DU PUA, pustme da gledam!"... jab onda mater ispitiva, ona je imala 2ipo tone živaca pab mi objašnjavala.
Dok bi oni proglašavali pobjednika... mi bi žvakali zadnje zalogaje polica i slanine... čupavaca... smokija... pili zadnje gutljaje žutog i crnog polo soka.
Eurovizija 2018te...
Danas pročitao na nekvom portalu, Franka Batelić nije ušla u finale Eurovizije.
Nit sam znao da nas predstavlja Franka... nit znam koja pjesma... a jebalo majku, najmanje od svega sam znao da je bila Eurovizija.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptySre Maj 16, 2018 7:53 pm

Vele danas u dnevniku kako je Agrokor na savjetnike potrošio 321 mil. kuna i to bez PDV-a! (cca 52 mil. dolara)
Nama koji ne znamo kako izgleda novčanica od iljadu kuna ta vijest zvuči ka elaborat o razvoju budizma u Kuterevu te utjecaj istog na parenje mrkih medvjeda.
Koji jebeni savjetnici? Popalila stoka pare... ošle pare na račune banke na Kajmansko otočje... da im praunuci za 100 godina voze levitirajuće BMW-e... a naši praunuci nek toče ložaka u golfove dvice. Dok su oni na najčišćem kokainu i najboljim kurvama... mi smo na malim plaćama... kreditima... ustašama i partizanima. Djecu šalju u London na fakultete... mi našu u Irsku ko konobare i kuhare. Oni se voze u audijima pod rotirkama, mi isto... u hitnoj, u 40toj nas udario infarkt. Oni u restoranima i buticima, mi u fast foodovima i majicama iz košara trgovačkih centara. Oni avokado... mi jabuke. Oni parket... mi laminat. Oni filharmoniju... nama ostala Jelena Rozga...
E tu je ošlo 321 000 000 kn...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptySub Maj 19, 2018 7:52 pm

Malo prodaja... malo darivanje... 
Znači udariš lajkaru na video, pa ako te izvučem, imaš 3 dana zajebancije u Kastvu.


Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyUto Maj 22, 2018 12:58 pm

Nakon skijanja u Šladmingu, otišao sam na vjenčanje princa Harija i Megan... moram priznati... razočaran sam svim tim običajima... da sam zna da će to tako biti, neb ni iša.
U crkvi ka i u svakoj, sve isto. Jebali me jedino šeširi od žena ispred mene pa ništa nisam vidio. Ova ispred mene naprdila šešir, znaš kolikački kad unjem sjedi lav, pikira antilopu na ispaši. Do nje žena, u šeširu joj lovac... drži lovac pušku... nišani. Jebeš mi sve, na trenutak sam mislio... da neće biti atentat na Harija... a onda lovac okinu... vidim Hari stoji i dalje živ... al se zato u drugom šeširu izvrnula antilopa. Trči lav, grize antilopu... gospođa popravlja šešir... gdje neće, lav joj šprinta na glavi. Uto je ušla mlada... Megan. Prođe ona kraj mene... gledam za sobom vuče vjenčanicu... Megan prošla a vjenčanica je još 3 sata prolazila kraj mene. Netko iz publike dobaci "Od ovog se sašije 12 000 hajdukovih dresova". Onda je počelo vjenčanje. Lav iz šešira je pojeo antilopu i počeo gledati u mene. Pokucao sam gospođi po ramenu i upitao je "Gospođo, imate li kakvog mesa u torbici, ovom vašem lavu iz šešira je malo antilopa, počeo je gledat u mene?"... odjeba me žena glatko. Sva sreća ima sam pohano pile u ruksaku. Dok sam ja lavu bacao komade pohane piletine u šešir, počeo je koncert nekog afroameričkog benda... ne znam pjesmu al svi u bendu su se ljuljali... ja isto. Sve sam to vidio jer sam od lovca iz šesira uzeo snajper. 
Kad je to završilo, otišli smo u restoran. Reko tu će valjda biti bolje... a majka te jebala. Sjeo za stol, evo konobara... pita što ću popit... reko pivu... pesto ljudi me pogledalo, pa i onaj lav iz šešira, batak mu iz usta ispao... reko "Jebeš pivu, daj mi što i drugi piju". Dođe piće... reko štoeovo krutejebo?... veli konobar "Ikra lososa upečena u vulkanskom grotlu, ohlađena na sibirskom vjetru, prelivena spermom jazavca prisiljenog na spolni čin sa vjevericom na vrhu Mt. Everesta!"...popio ja jedno litru ipo tog pića... booogami dobro me odvalila sperma jazavca... taman tolko da harmonikašu turim 200 kuna za pjesmu... a harmonikaša nigdje. Na podiju svira žena flautu. Ja do nje... gurnem 200 kuna u onu izlaznu rupu od flaute... potapšam je po ramenu, reko "Može li ona lička... "Vječni sokol"?"... viče ona "Ne znam tu, može neka međunarodno poznata?"... reko "Daj onda Despacito pa nek ide sve u pičku materinu!". Udari ona Despacito... izvuče ja iz gaća pištolj... sastavi šnjime 5 metaka u plafon... kako zadnji metak ispali... tako skoči osiguranje na mene... derem se ja "Hari babu ti jebem, skidaj ove majmune samene!"... ne jebe Hari pet 9... vidim pravi se da me ne pozna. Izvukoše me van... reko "Gdje ste bili 91-e majku vam jebem!"... tu jedan od njih dobaci "U UNPROFOR-u, švercali cigare, alkohol i drogu!", pa me sastavi pendrekom. Ja pade. On se sagnu... pita me "Jes dobro?"... a ja mu desnom rukom prođem među noge i uvalim mu ličko rukovanje... on zastenja i pade. Jedva sam prst izvadio.
Isto večer me deportirali nazad u Hrvatsku.


Harija sam prekrižio za sva vremena. Sve nešto ka prijatelji smo a na kraju mahuna. Ko te jebe... kad ti pofali krumpira, prvi ćeš me zvati đubre jedno!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyČet Maj 24, 2018 9:36 am

Budućnost...
Gleda sam nekav video o tenisicama... da dobro ste pročitali, o tenisicama. Tenesice 21. stoljeća. Ne saginješ se više da bi ih vezao neg imaš aplikaciju. Znači uzmeš mobitel, stisneš neki kurac... tenisica se sama zatvori. Mobitelom si umrežen sa tenisicama. Krepo ako lažem!
Za 500 godina moći ćeš se umrežiti sa kruhom. Kad progutaš šnjitu kruva, ova kad vidi da je sama u želudcu, na mobitelu će ti se javiti sa "Malo smo gladni gazda, a?"... klikneš "Da", istog trena umreženi nož ti reže zadnju šnjitu kruha i javlja ti da je tup pa da ga naoštriš. Zanemaruješ tupoću noža i tipkaš frižideru sa kojim si umrežen "Imal što u tebi?" Frižider ti vraća "U meni nema ništa, ne otvaraj me!". Pomisliš kako bi do trgovine bar po novi kruh i paštetu, novčanik sa kojim si umrežen javlja "Isti sam ti ko frižifer, u meni nema ništa". Sjetiš se, imaš karticu tekućeg računa... u taj tren ti se na stolu prikaže hologram šalteruše iz banke koja ti govori "Mile, kod nas si u minusu do ibera, nema dalje!". Misliš svu patnju presjeći sa jednim dobrim seksom... iz ormara vadiš lutku na napuhavanje... pušeš svim plućima u nju... ona pomalo raste... pušeš... pušeš... poprimila pravu veličinu... skineš gaće... lutka ti na mobitel javlja "Ne mogu danas, boli me glava!"
Sjedneš na pod sav u kurcu... mobitel vibrira... stigla poruka... javlja ti se ormar s kojim si umrežen:
- Džaba si puho!
Ono tišina... čuješ samo robu iz ormara kako se smije...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyPon Maj 28, 2018 4:02 pm

Danas što god da sam na internetari otvorio... iskako je neki kurac o zaštiti osobnih podataka... pa me stalno pitalo dal se slažem... ako se slažem, mora sam kliknut na to da se slažem. Brate mili nikad se u životu nisam naslagao ka danas.

Netko će iskoristiti moje osobne podatke? Al će se usrećiti sa njima krutejebo!

Eto me prekjučer zvali iz privredne banke... da kad mislim podmirit minus od 54 kune... iz poštanske ne zove nitko mada sam dužan iljadu 700 kuna... državna banka jebiga, sporije kopčaju, al oće oće i oni... iz komore građevinskih inženjera redovito šalju opomenu o dugu od 900 kuna duga za polugodišnju članarinu jer ako ne platim izbrišu me pa se ne mogu baviti bauštelom... prijete mi da nikad više neću vidjeti bauštele... nevidjet bauštele?... a tragedije majku ti jebem!... razmišljam ne platit... T-com mi šalje mejlove da kad mislim platiti zadnja 2 računa... ima toga još, nedamse pisati.

Da sad umrem, nitko na ostavinsku ne bi došao... ako bi i došao, otiša bi ljut i dužan. I onda... onda oni štite mene nebil tko zlorabio moje osobne podatke? Pa ja kad nekom dam svoj OIB i ovaj ga ukuca u kompjuter... čujem ga gdje jeca. Tješim ga sa "Nebrinide, vratću ja sve do kune!". Pitali me u osiguranju "Na koji račun želite da vam isplatimo odštetu za skršenog opelijandera?"... jebem ti mater ja zatilto ko fliper... sva sreća sjetio se privredne i minusa od 54 kune, reko "Na taj taj taj!"... 14 puta sam provjeravao jesam li im ostavio dobar IBAN.

Id u pičku materinu samo stres...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptySre Maj 30, 2018 9:59 pm

Svaki dan... al svaki dan portali rokaju naslove tipa:
- Šime Stračatelo, poznati slastičar sa Hvara, nakon 750 godina obiteljske tradicije proizvodnje sladoleda, zatvara slastičarnu jer ne može naći radnika. "Ko je liza, liza je!" izjavio je Šime sav u suzama.
Odjednom se suze rone za radničkim rukama i znanjem. Pa majku ti jebem, 20 godina ste te iste radnike imali kod kuće... nitko ih nije cijenio. Vele "Hrvatski radnik ne vjeruje nikom!"... pa kako ćemo ikom vjerovati krutejebo kad te ko budalu već 20 godina svi jebu ko kakvu kurvetinu, uz svo dužno poštovanje tom najstarijem zanatu.
Kako je to bilo u zadnjih 20 i kusur godina? Evo npr. u građevini, mojoj branši.
Odeš na razgovor za posao, veli ti da radiš 8 sati a zapravo radiš 10. Kad zagusti, radiš svaki dan po 12 sati. Semafor ima 720 sati mjesečno, a ti 360... ko pola semafora. Sistem isplate plaće, pola na banku... pola na ruke... bubreg... slezenu... pičku materinu više... a često je ne bi ni dobio. Kad je meni plaća kasnila 3 mjeseca, ko menstruacija u slonice, noću bi sanjao gazdu kako sa svog novog BMW-a viče "Evo saće, samo što nije!". Majku im jebem, plaće ljudima nisu davali, sebi su aute kupovali. Radio sam u firmi gdje su dečki zapeli u tunelu, ugasio im se kombi jer nisu imali goriva. Gazda im ni za gorivo nije dao, a kombi njegov, od firme... još mene zvao da ih opelijanderom šlepam. Pa sunce ti jebem, ALOOO!? Najjača mi je ipak bila ona idiotska firma, mamu im jebem i dan danas, kad sam dobio plaću i vidio da mi nisu platili niti jedan prekovremeni sat... jer oni su odlučili da se prekovremeno mora raditi, neće biti plaćeno, ali zato... dobiti ću slobodne dane za te prekovremene sate. Dali bi mi slobodne dane a 3 me godine na godišnji nisu pustili. Znam da će ovo čitati i šupčine što i danas vode tu firmu... i znam da će se prepoznati... pa evo koristim priliku da vam se kompletno najebem matere i oca! Pu pička vam materima!
Da vam ne govorim o opremi i uvjetima rada! Vaser vaga savijena, gazda govori "Dobra je jebo joj ti mater, već ćeš ti skužiti kad laže a kad govori istinu!"... a ona ko skija. Kad zafali čavala "Pa lani sam vam kupio 8 čavala, kad ih brže potrošište!?". Naručiš 5 armaturnih mreža, gazda ti narudžbu presretne i smanji na jednu. Kad ga zoveš i pitaš gdje su još 4 mreže, on kao najpoznatiji europski statičar sa sveučilista u Sorboni viče, "Razvucite ovu jednu, bićto dobro!". Pa majku ti jebem ko da je tijesto a ne armatura pa ga razvuci. Špica od štemalice tupa ko kurac, ne bi to kupilo novu špicu, neg dobacuje "Još će ta betona progutat!"... proguto te šleper na autoputu dabogda. Ma moga bi ja još 5 dana pisati... nedamse... i ovo je puno.
Ljudi... to je tako bilo u zadnjih 20 godina. Onaj ko kaže da nije, laže... da... laže!
Možete vi sad konjima jamčiti kilu šećera dnevno... garantirati mu plići i lakši plug... izvorsku vodu u štali... dnevno svježe sijeno... kasno je... konji vrani otišli...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyPon Jun 04, 2018 11:16 pm

Stanem na benzinskoj sa posuđenom ljutom avtinom. Izađem van... dignem gaće koje su mi spale... jebiga... lastika popustila. Maknem onaj čep... uzmem "pištolj"... turim ga u rezervar... gledam na ono govno od displeja u kojeg svi gledamo kad točimo... piše 10:59... gledam na mobitel, piše 23:59. Derem se da me čuje ova što radi u benzinskoj "Ne ide vam sat dobro, kasni punih 13 sati!"... viče ona "Nisu to sati, to je cijena litre benzina!".
Otkud taj benzin dolazi oca mu jebem da litra dođe skoro 11 kuna??? Otkud majku mu jebem? Ne bi tolko košta da ga kornjače u kantama nose iz Kuvajta. 
El ga Kolinda na slamku vuče sa Marsa pa je toliko, suncetijebem i benzinu???
Ko vozi cisternu, engleska kraljica, pa je zato skupo? Dvaput cisternom opasala Zemlju pa se uznojila sa krunom na glavi pa je litra 10,59? Gram kokaina 500 kuna, pun rezervar 660 kuna... pa bolje se drogirat krutejebo, bar te "baci" na Maldive pa se u moru kupaš sa zmajevima, Štrumfovima, Bipsićima... jeeebote štoeovo!?
Oćel i naši piloti ove nove F-16tare točit za 100 kuna il će preći na plin? Majku ti jebem, mi ćemo prvi imat avijaciju koja je prešla na plin. Borbeni lovac od kojeg je brža lokomotiva HŽ-a. Tenkovi na plin. Prva ekološki osviještena vojska na svijetu. 
Kad na ostavinskoj sinovi naslijede ćaćin alfa romeo, nitko ga neće htjeti uzeti. 
Jedino kod nas piromani odustaju od svog posla, i njima postalo skupo.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyPet Jun 15, 2018 9:39 pm

 Krule, oćeš danas u 17 sati ugasiti auto u znak borbe protiv cijena benzina?
- Auto mi je ugašen od 29.04.2018. godine... mjesec ipo dana... i još ne radi... jel to dosta?
- Mi smo mislili samo na 10 minuta
- 10 minuta? Što ne na 10 dana?

Eeeee... neće na 10 dana jer im auto treba, al na 10 minuta može jer to je kratko... a poslije im treba. 
Jebem onog ko je smislio ideju da se zaustavljanjem auta na cesti bori protiv ičeg... i to na kurvanjskih 10 minuta. Budi faca pička ti materina pa ostavi auto nek ti leži 10... 20 dana na cesti... ajde kume budi faca... aaaaaa nećeš govno materijalističko... bitniji ti je auto od svega, pa i od onog zbog čega staješ.
Nemojte mi ideale prodavati po cijeni od 10 minuta... jel vam ličim na jeftinog idiota krutejebo... jedite govna vi i vaših 10 minuta.
Aj sad realno... što taj organizator nije reka "Ugasi auto, izađi ižnjeg van i boli te kurac za sve!"...
Te kurčevo pičkaste akcije uvaljujte nekom drugom... meni ne... jebem vas proračunate u 10toj minuti
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyNed Jun 17, 2018 11:35 am

Svako SP u nogometu dovedu neku životinju vidovnjaka koja pogađa rezultate. Evo u Rusiji rezultate pogađa mačak.
I mi u Hrvatskoj smo prisvojili taj običaj pa kod nas pobjednika prognozira... majmun... da... majmun... i to u zagrebačkom zoološkom vrtu.
Jebo nas majmun. Kakve veze majmun ima sa ičim hrvatskim (dobro, Sabor i Vlada su krcati majmuna)? Zar taj posao nisu mogle odraditi 2 starohrvatske životinje... janje... ili svinja? Zašto baš te 2 životinje?
Evo npr... da nam danas rezultat prognozira recimo praščina od 240 kila... pojede napoj iz korita ofarbanog u boje naše zastave, to bi trebalo značiti da mi pobjeđujemo.
Ako pobjedimo - veselimo se i veličamo našu superpraščinu
Ako izgubimo - za kaznu ga pojedemo
Il se organizirajmo il će nam za 4 godine uvalit kornjaču... evo sad nam uvalili majmuna... pa kakoš majmuna pojest???










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyČet Jun 21, 2018 11:38 pm

Kad dođeš na plažu, 30 kvadrata pokriveno ručnicima a na vrhu sjedi baba... 80 godina u njoj... oči joj krvave. Pogledaš ju, ona reži ko carinski pas kad u bunkeru nanjuši novi CD od Jasmina Stavrosa.. Pitaš ju "Jel ovo slobodno?"... iz šumarka izljeće 7 sinova, 7 snaja i 48ero djece. Djeca pitoma, svaki grize neoguljenu lubenicu. Baba sve kontrolira. Unučad ždere najlon i paradaj u najlonu. Treći sin puše u neki kurac što kasnije poprimi oblik nosača aviona. Drugi sinovi pušu u neki kurac, eto razarača... cijelu flotu napuhali za po sata. Baba sjedi gore na vrhu ručnika ka zapovjednik. Ko je krivo pogleda, baba šalje avione. Svi ulaze u more. Razina mora se diže za 2 metra. Ko je igro picigin, sad roni. Baba dvogledom nadgleda vojne vježbe. Nije zadovoljna manevrima. Sedmi sin napuhuje podmornicu a baba mu dobacuje "Torpediraj ih!". Uto evo ovog što peče palačinke, 10 eura komad, sa Nutelom što ju Kenedi osobno radio. Baba kupuje 62 palačinke. Svi izlaze iz mora, more se vraća 2 metra nazad. Cijela flota nekontrolirano pluta dok ovi grizu palačinke i ko krokodili se vrte oko svoje osi nebil istu pregrizli. 6ero unučadi fali. Baba viče "Ko im jebe mater, dojutra će se napravit novi". Svi pojeli, idu u more, more opet 2 metra gore. Baba navečer sa 2 mobitela daje svjetlosne signale... flota se namjerno nasukala... prebrojavanje... himna... spuštanje zastave... svi odlaze... ostaje baba koja za jutro čuva mjesto.












Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyČet Jun 21, 2018 11:39 pm

Pa dokle više pička mu materina!? Aj... dokle više? Svako jebeno ljeto isto... nađe se panj koji je došao na more, sjeo u riblji restoran, naždero se ribe pa šalje sliku računa u novine, veli "Oderalo ga"... "Opeko se"
Tako i danas. Oderalo ga 3200 kuna. Jebem ti mater, čitam taj račun što ga portal objavio... od 12 stavki nanjem ja razumijem samo trećinu računa i to:
- "Kava"
- "Makijato"
- "Jana 0,75 L"
...i
- "Blitva na dalmatinski"

... ovo sve drugo ko da čitam Baščansku ploču.
Paz ti molim te što su oni pojeli pa vele da ih oderalo. Naručili juvu od "Oborite ribe"
Pa krutejebo, već ovo OBORITA ti tjera strah u novčanik. Kakva je to riba oca joj jebem, jel ju motornom pilom lovilo pa je presjeklo u repu pa se ista ko bukva oborila na dno mora pa ju vinčom vuklo van? Pa jebo ti ćaća mater, čim piše "oborita" znaš da to nije normalna riba a samim tim ni cijena nije normalna. Pa da pekare prodaju oboriti burek, bio bi 40 kuna jebem ti mater glupu a kamol ne riba.
Onda su strajbali 3 kile nekog kovača i škarpine
Kad u kauflandari vidim cijenu konzerve Eva sardine u umaku od paradajza, opečem oči. Redovito okrećem glavu kad idem kraj konzervi ribe... a ovaj se majstor opeko u restoranu na 3 kile kovača i škarpine. Ja bi kredit na 30 godina treba dić za platit to na što si se ti opeko jebem te opečena... jamci bi mi izgorili.
Onda ožeži po "Mariniranon brancinu"
Kome ovo zvuči jeftino aj molim te nek istupi korak naprijed? Imal iko? Samo ovo BRANCIN ti dade za mislit, a kad mu ispred naprde ovo MARINIRANI... jel to zvuči ka da je na popustu? Pa stari, to zvuči ko da ima državljanstvoooo!
"Opeko se"... a majku ti živote jebem.
Pa zalij sve to sa "Triangolo 0,75 BOCA"
Kad je ko od vas zadnji put popio piće koje se zove TRIANGOLO?... evo... kad? Dođeš sa šljake pa kod kuće svaki dan rokneš triangolo? Kako da ne. Meni da to konobar predloži za popit, ja bi nazvao policiju da me brani i prijavio zlostavljanje... a ovaj se opeko. Kume ti si treba izgorit!
Onda još malo nekog "Carpacccio od svježe ribe" 
En ti mater, ovo zvuči ko da ima građevinsku dozvolu. Onaj odvjetnik Čedo Prodanović zvuči jeftinije od ovog gore napisanog. Karpaćo? Pa koje je jelo koje završava na ĆO jeftino??? Pa cikla da se zove ciklaćo, tegla od kile bi bila 200 kuna kamol ne ovaj neki karpaćo.
Pa ljudi... ako želite biti klasa... jedite, platite i šutite... jer to što ste pojeli Baščansku ploču pa se opekli... ama boli koga kurac za to.
Pa kako se ja nikad ne opečem... žar ti jebem, njima i opečavanju po ribljim restoranima.
Pa ko to više puši svetejeblo...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyPon Jul 02, 2018 2:30 pm

Čitam danas vijesti, MUP odlučio istražiti ima li droge na Zrću. A jebem te Svemiru...
Kad sam prije 10 godina došao na Zrće, proveo sam se ludo. Došao sam tamo u 20 sati na večer (ne znam zašto pišem ovo "na večer" jer u 20 sati u jutro ne postoji, al jebiga)... ušao u Papayu. Za Papayu ste čuli svi. Kako sam ušao, tako sam skužio da se ističem ko govno u punču... jedini sam bio trijezan i ne nadrogiran. Vidio sam da trebam sustići sve prisutne a kako se ne drogiram, jedina opcija je bio šank. Popio sam 14 malih tuborga za 20 minuta... i taman kad sam krenuo od šanka na podij za plesanje, konobar se nadvio nad šank i skviknuo:
- Aloooo!
- Reci?
- Možemo li se upoznati?
- Može... nema problema.
- Ja sam Tomislav! - veli on
- Ja sam Jadranko!
- Znaš zašto sam htio da se upoznamo?
(Tu sam pomislio da će me htjet jebat pa sam stavio ruku na guzicu, jebiga, možda je zasjeda)
- Zašto?
- Radim ovdje godinama. Nikad nitko nije podero 14 piva za 20 minuta. Evo dvije na račun kuće! 
(Maknem ruku sa guzice i uzmem 2 flaše pive)
- Fala Tomo!
Uzeo ja te 2 pive, reko jebiga, ne mogu sad plesat sa pivama, i smjestim se ispod neke palme, sjednem. Te 2 pive sam guštira, pio sam ih do 21 sat gledajući narod kako pleše. Reko sad kreće Travolta pička vam materina da vam pokaže kako se pleše... još gledam u neki bazenčić gdje se skupilo njih 10ero rahitičnih, reko sad kad se bacim u bazen, tzunami će vas sve dokusurit... nisam misao ni dovršio, iznad mene se nadvio oblak. Reko kiša će. Kurac oblak, ono izbacivač. Šuta me nogom ko kokoš kišnu glistu. Reko što me šutaš majka ga jebla... veli on meni "Van iz kluba, fajrunt je!". Reko koji fajrunt taman sam ušao u element. Kaže on "Jebo te element, van ajde!". Reko do kad fajrunt traje? Veli on "Do 1 u jutro, onda opet radimo do drugi dan do 21". Jebem ti živote majku, dođem na Zrće i pogodim fajrunt. Izađem van iz kluba, oću ući u susjedni... vele "Nemeže, fajrunt je i kod nas do 1 u noći". Vidim čojk peče pizze, odem tamo, pitam ga pošto je pizza, veli on "120 kuna". Reko jebem ti ćaću i brata od ćaće 120 puta. Odem nako gladan do opelijandera... spustim sic... i jebiga... zaspem.
Probudim se... gledam na sat... 4 u jutro... al ga jebi, trijezan ko puška u Staljingradu. Odem ja do Papaye... tamo 3 miliona ljudi... svira neki DJ... svi u deliriju... ja trijezan okružen nadrogiranim pijancima... derem se "Konobaaar!!!"... svi oko mene me gledaju, stranci svi, počeli se i oni derat "Konobaaar"... misle u pičku materinu da je to neka party fora uzvik. Odjednom svi viču "Konobaaar!". Udara onaj bas zvučnik... kako udari u ritmu... svi se deru "Konobaaar"... ja to gledam... reko jebem vam mater glupu stranjsku... vratim se do opelijandera... upalim ga... i u 5 i nešto u jutro završim na trajektu.
Oko 10 u jutro sam bio kod kuće u Lici. Pita me mater 
- "Sine gdje si bio"
reko
- "Nemoj se ljutiti, al bio sam u pički maternoj"
Veli ona "Ako je bilo dobro, i to je nešto"










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyPet Jul 13, 2018 8:28 pm

"Unuku sam kupio autić na daljinsko upravljanje. Bio je oduševljen. U parku je vozio autić. Onda smo sjeli na klupu, gledali drugu djecu kako se igraju. Uzeo sam čokoladu iz torbe i dao mu oveći komad. Uzeo je čokoladu... zagrizao... te me upitao:
- Djede, kad si bio mlad igrao si u Hajduku?
- Da sunce moje... jesam.
- Igrao si i u Blackburnu?
- Da
- Djede... i u Fiorentini si igrao?
- Da da... i tamo je djed igrao
- Jel istina djede da si i u Milanu igrao?
- Kako ne... u poznatom Milanu je djed igrao
- Djede?
- Reci srećo moja?
- A što ti jedini ne donese kući medalju iz Rusije te davne 2018-te?
- Gle netko ti krade autić!!!"

Ulomak iz knjige "Bolovi u leđima", autora Nikole Kalinića










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyNed Jul 15, 2018 10:17 am

Volim ga čitati i zanima me da li je to alijas od Mauricije Šabana?
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyNed Jul 15, 2018 12:33 pm

Eugen Grafvajer ::
Volim ga čitati i zanima me da li je to alijas od Mauricije Šabana?
Imaju slično pisanje-tj viđenje situacije.Mauricije je momak od 22 godine(Zagrepčan)koji putuje mnogo po svetu što možeš da vidiš kod njega.Inspiraciju nalazi u putovanjima,i stanju u Hrvatskoj. Krule(Jadranko) je malo  stariji Ličan ,čovek iz naroda koji se baš bavi pisanjem.
Evo jedn interviju sa njim,a bude gost i nedeljom u dva..

[You must be registered and logged in to see this link.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyNed Jul 15, 2018 7:08 pm

Francuzima valja čestitati... a mi... mi možemo biti ponosni... preponosni. Ničega se sramiti nemamo... ama baš ničega. 
Svo trošenje živaca se isplatilo.

Ovo je bilo SP za pamćenje... i pamtiti ću ga jednakim žarom kao i 98-e... i privilegiran sam da 98-e i 18-te jednako sretno hodam po sred ceste.
Bravo mi!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyPet Avg 10, 2018 9:36 pm


Lani je na plažama bio hit ono govno od flaminga na napuhavanje. Nema plaže koja nije izgledala ka jezero puno tih flaminga.

Neki dan sam bio tu u Rijeci na lokalnoj plaži, ni jednog flaminga nisam vidio... al zato je u modu ušlo nešto novo - jebeni jednorog na napuhavanje.

Dođe na plažu obitelj... ćaća iz ruksaka vadi neki smotuljak... vadi onaj pipak... puše unjeg... ja reko jebote, da nije ovo limena glazba. Puše čojk puše, izvrno oči ko agent za nekretnine kad naiđe na bogatog pijanog Rusa... puše puše... ono se nešto bijelo otklapa. Reko što je ovo majka te jebala. Kako on puše, tako se ljudi razmiču, jer gdje se neš maknut konju sa rogom na glavi koji se pred svima nama ukazao u mjerilu 1:1. Sjedim... gledam... i ne vjerujem. Kako ga je napuha, tako se čojk izvrno. Žena ga pljeska po licu u stilu "Jel ti dobro!?". Gdje će mu biti dobro krutejebo, čojk konja napuvo. Nekako on dođe k sebi... ona njegova adolescentna kćer sa žicama u ustima (ravna zube) sva ushićena, bit će prvi put vidi konja, viče "Tata, puštaj ga u more!". Ja i dalje u čudu. 2 centa pepela sa cigare mi palo na nogu, nisam ni osjetio da peče. Uze njega ćaća, diže ga ka Sanader pivu u VIP loži na svjetskom prvenstvu te ode ravno šnjim u more. Meni oči u čudu ka u sove kad joj miš sam otvori usta i uleti unutra. Uzo ćaća jednoroga, uša u more pa ga nateže otraga, nabija na sebe. U tom trenutku sam pomislio "Čekaj malo. Dođem na kupanje a gledam ispred sebe kako čojk napuha konja jednoroga i sad ga predamnom jebe u plićaku!?". Nateže njega majstor, reko ubode li, ispuvat će ga ka rođendanski balon. Dok je on guzinjao jednoroga, žena mu i kćer uzeli mobitele pa ga slikaju. Ja se izmičem, reko ako uđem u kadar izgledat ću ka suučesnik... a sa konjem veze nemam. Uto mu mala viče "Tata, tebi to ne ide, daj ga meni, saćga ja!". Cijela obitelj neka nastrana. Zapravo... nisu oni jebali konja nego su se pokušavali popeti na njega. Uspjela je jedino mala jer jedina ima 30tak kila zajedno sa žicama u ustima. Uglavnom... mala je bila na konju... mater se objesila konju oko vrata toliko da je konju glava uronila u more pa je konj izgleda ka da pije more... a ćaća se sa obje ruke primio za konjevo prkno... i tako oni nekako isploviše.

Gledam to i pitam se... ima li kraja ljudskom idiotarluku... okrenem glavu ustranu... kad tamo... čojk pije pivu u prvom redu ručnika do mora... nekako mi vrati nadu u bolje sutra... dignem pogled iznad njega... a ono... žena mu puše istog takvog jednoroga dok joj 2 sina pubertetlije ushićeni skaču sa strane i viču "Brže puši!"

Jebem ti živote majku...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyNed Sep 02, 2018 11:01 am

Mislim kako imam rješenje za katastrofalno stanje u našem zdravstvu. O čemu se radi? Radi se o tome da sistem treba funkcionirati obrnuto... a to znači da se u bolnice ne bi išli liječiti nego bi išli po bolesti.

Onda bi po novinama čitali:

- Mile, ispričajte nam vaš slučaj
- Jučer tražio uputnicu za otić po sidu. Odem u KaBeCej po sidu, vele mi "Mile, na sidu se čeka po 2 godine!". Pa kraće se u Jugi čekalo na TAS-ovog golfa neg kod nas na sidu. Reko dajde mi Alchajmera... vele "Mile nemamo ga na lageru". Pade mi na pamet moždani... vele "Mile, njega nemamo već 3 godine". Pu pička vam materina pomislim, reko "Infarakt?"... vele "Mile to ti je preskupo a i zadnjeg Šeks uzeo!". Pa reko imal išta pičkalmu materna... ova turila glavu u kompujter, viče "Mile, imali smo picajzle, ošle zadnje prije pola sata, ostala nam samo upala krajnika, oš to?"
- I vi Mile naravno uzeli?
- Nisam
- Zašto Mile?
- Izvadlo mi krajnike u 7. osnovne
- Vaš komentar na sve to?
- Jebem ti državu u kojoj nemoš biti bolestan!

Hitna pomoć bi radila kao mobilna trgovina alkoholnim pićem:

- Jesam dobio hitnu?
- Da
- Žena me ostavila, ošla sa drugim!
- Odmah dolazimo!
- Povezite i harmonikaša!
- Bez brige... on vozi!

Svi bi bili zdravi i utješeni.
Ne treba mi Nobelova, dajde ju nekom kome treba.
Fala!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptySre Dec 05, 2018 8:28 am

Kad gori vatra pa vidite kako većina njih iz društva bleji u vatru... znaš ono... zagledaju se... ne trepću i gledaju u vatru. Zašto gledaju u vatru? Zato što nam je svima ostao gen kromanjonca koji se u totalnoj mrakači divio vatri koja ga je grijala.

Zašto se mi danas divimo adventskim lampicama... "Kako je lijepo što svijetle!"... tako je naš pradjed kromanjonac gledao noću u nebo... u zvijezde... blejao u njih noćima... godinama... stoljećima... tisućama godina... i danas... danas on ima potomke koji se dive žaruljama. Nasadilo nam žarulje iznad glave i štandove kraj nogu... trošimo... trošimo i trošimo. Bolje se osjećamo kad trošimo.

Danas TELE 2 ima reklamu u kojoj pozivaju kako mekani pokloni nisu poželjni... treba nešto tvrdo... mobitele... ajpodove... pičke materine... jebo čokoladu za poklon... jebo majicu... jebo cvijet... Sveti Nikola danas nosi plejstejšn... televizor dijagonale ka nogometno igralište... Krampus jedini ostao faca, on svim šupcima nosi šibu... čak ne ni smrznuto govno nego i dalje šibu.

U ovoj lampaškoj euforiji... ja sam šupak koji se veseli šibi... a i nekako mi se čini da ću pametniju priču čuti ispijajući pivu sa Krampusom... jebo mu ja mater, on je bar sve ove godine ostao isti...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyNed Jan 13, 2019 9:53 pm

Jebo vitamin C

Nema ništa bolje od stare narodne medicine da joj jebem izumitelja. Ko zna kolko je ljudi umrlo zbog narodne medicine. Vele... kad si u jutro mamuran od noći prije, popij kratku kavu i unj iscjedi limun. Ja jednom to popio. Okus? Oči sam rukama vraćao u glavu. Čuo sam iz sebe gdje mi želudac viče "A mamu ti jebem!". 7 dana poslije toga nisam srao. Začepilo me ko Rusi plinovod Ukrajini. Kad sam se osmi dan posra... vuka sam špagu na vodokotliću, ne znaš jel u crkvi zvonim il vodu puštam.

Pa se prehladio... pa mi mater skuvala čaja od mente u loncu... veli "Sine, ručnik preko glave i inhalacija"... ja ručnik... prvi udah... opeko pluća... mati vadi sinusan i kapa u lonac, viče "Da pojačam efekt"... suncetejebalo i efekt... kad ja to na nos udahnuo... život mi proletio pred očima... na nos vučem mentu na guzicu prdim pino silvestre.

Jel me sjebala prehlada + temperatura, vele skuvaj kapule pa popij tu vodu u kojoj se kapula skuvala. Ja skuvao... pijem tu vodu i oporuku pišem "Opelijandera ostavljam...". Sva sreća pa sam umro i reinkarnira se u samog sebe pa me zapao novi stari život.

Uganuo nogu... vele "Stavi zavoj natopljen svinjskom masti i octom, proći će te". Majku ti jebem, bol me od smrada prošla.

Vitamin C? Kupio naranče na akciji u lidlu... dobio i kantu... pojeo sve naranče u jednom danu... kad me na prkno probilo... dušu sam israo, u istu onu kantu...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyČet Jan 24, 2019 12:20 am

Definitivno sam za legalizaciju najstarijeg zanata, prostitucije. Treba otvorit javne kuće, kako za muškarce tako i za žene. Ko god se oće jebat, zna se gdje ide... u javnu kuću.

Zašto?

1. Nema više brljanja po mobitelu.
Kad ležiš sa ženom pa ti mobitel oglasi onaj zvuk "Cvrk-drnk"... stigla poruka na vajber... čuješ kako joj pišti u ušima, tlak joj skočio, jer razmišlja "Koja kurva mu sad šalje poruku?". On se diže, pogleda poruku, kaže "Mama".. a ona u sebi "A ko još mamu kara, pička ti materina lažljiva!". Da ideš u javnu kuću, nitko ti poruke ne bi slao.

2. Jeftinije je
Imaš ljubavnicu. Te je vodi na večeru... te vikend u nekom apartmanu... te bi ona poklon... pa bi u zoološki da vidi koalu i pandu, još te jebe da kupiš bambus za pandu, nikad ju nije hranila... dok to sve poplaćaš, ode plaća. Jedini si koji zbog bambusa ode u minus na tekućem. Što ti to treba?

3. Ne zaljubljuješ se
- Ti kad imaš ljubavnicu, ti se u nju zaljubiš. Kad si mlad pa se ono općenito zaljubiš, imaš leptiriće u trbuhu... a kad se ka stari konj zaljubiš u ljubavnicu, tebi u trbuvu leti bjeloglavi sup u pizdu materinu... a taj ne bira. Zato ljubavnice budu ružnije od matične ti žene... jer bjeloglavi u tebi nije birao. E vidiš... u javnoj kući biraš i ne zaljubljuješ se. Ne zaljubljuješ se jer si i sam tamo okusio okus prevare... jer čim si ti završio i izašao, drugi je ušao i kad gledaš... prevarila te... pa nemoš se zaljubiti u onog ko te vara. Logično.

4. Nema nenormalnog ponašanja
Kad imaš ljubavnicu... ti se tuširaš svako malo, a inače to ne radiš. Rokaš se parfemima a do tad je pino silvestre bilo tvoje najveće mirišljavo dostignuće. Pereš zube u 5 popodne. Režeš nokte na nogama a dok nisi imao ljubavnicu, nožnim noktima si crtao po plafonu. Pa ko te kao takvog ne bi provalio u pizdu materinu. E vidiš... u javnu kuću kad uđeš, tamo pereš zube... tuširaš se i sve drugo.

5. Nema organizacije
Lakše organiziraš zimsku olimpijadu u sred ljeta nego 1 noć sa ljubavnicom. Dok voziš do nje pitaš se, jel te ko prati?... oćel te ko od prijatelja vidjeti?... oćel ko tvoje tablice na autu učestalo primjetiti u nekom kvartu?... gdje ti je žena?... što si zadnje rekao gdje ideš?... aj u pičku materinu. Ovako sjedneš u bus... staviš na glavu masku od Betmena... ionako su maškare... i ravno u javnu kuću. Prostitutka kad te vidi, skini masku, za Betmena je skuplja tarifa.

Tekst vrijedi i obratno, za sve žene. Ja sam za ravnopravnost spolova... te sam za to da postoje javne kuće i za žene... da bezbrižno ode tamo i odabere prostitutkana pa kaže

- "Mmmmmmmm, vidi ga u policijskoj uniformi... ajmeeeee... vidi vatrogascaaaaa... ajmeeeee vidi automeančara... opa... evo ga... ovaj je moj... oprostite, koliko dođe pola sata sa ovim bauštelcem?"
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptySub Feb 09, 2019 10:33 am

Gleda sam nekav dokumentarac o životinjama neki dan. Mislio sam kako sam sve vidio... aha... kako da ne.

Stoji čojk negdje oko Maldiva, na nekom otočiću veličine Brinja... i pita na glas "Što mislite kako je nastao ovaj pješčani otočić bogat šumskom vegetacijom?". Kad gledam te dokumentarce, ka i mater sam, ona priča sa likovima iz turskih sapunica dok gleda te serije... a ja sa voditeljem... životinjama... jednom sam gleda gdje lav trči za antilopom... vika sam "Ostavi je jeba ti pas mater lavlju, štot je ona kriva"... tako i sa ovim iz dokumentarca, reko "Nasulo brodom pijeska i eto ti otoka!"... ovaj ka da me čuo, veli "Jebo te brod! Otok je nastao od ribljeg govna!"... šokira sam se kad sam to čuo. Prvo - nisam znao da ribe seru, a drugo, još manje da tolko seru da od govna naprave otok. I krenu ovaj dalje. Uronio u more... roni, prstom upire, veli "Ovo je riba zvana papigača". Jebiga... opet sam se iznenadio. Jedine ribe koje ja znam su srdela i pastrva. Nastavi on "Gledajte kako jede koralje"... i stvarno... riba veličine kamionskog akumulatora ždere koralje. Kraj toliko druge ribe oko nje ona ždere koralje... reko vegetarijanka. Kaže ovaj "Gledajte sad kad joj izleti govno!"... jebote, nije ni dovršio, krenula ta riba srat a meni vilica otpala. Da budem iskren, nisam znao kamo gledati jer jebiga, nema riba guzicu... kontam negdje oko repa će srat... tako i bilo... ljudi moji riba sere pijesak... krepo ako lažem. Gledam to, reko vode već ima, ova sere pijesak, samo fali da dođe riba Zašalovača pa zašaluje oplatu i čekaju treću koja će posrat cement... eto im betona. Misli mi prekinu voditelj, veli "Jedna papigača godišnje posere tonu pijeska! 100tinama godina seru pijesak i napraviše tako 5 otoka".

Završi dokumentarac... razmišljam:

- Papigače... ribe koje seru i nešto naprave... a naše ribe u Saboru... one samo seru
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyUto Feb 19, 2019 7:16 am

Neki dan sam čita najnoviju verziju Crvenkapice... slušaj ovo. U toj novoj verziji, lovac Luka (krutejebo, da je bio zidar, zvao bi se zidar Zdravko)... lovac Luka prima vuka za rep... trese repom... i vuku na usta ispadaju baka i Crvenkapica. Vuk bježi i nikad ga nitko više nije vidio. (Vuk bježi??? majku ti jebem i bajci)

Paz sad verziju iz 80tih godina, odnosno mog djetinjstva. Tad je pisalo da je lovac upao u kuću (lovac nije imao ime)... te je prišao vuku i RASPORIO mu utrobu NOŽEM... iz utrobe ispale žive baka i Crvenkapica. Vuk je bio momentalno usmrćen ilitiga ubijen. Kaki bijeg vuka i te pičke materine. Nas je učilo da zlo zaslužuje da ga se sjebe... na licu mjesta, bez MUP-ovog uviđaja.

Za 40 godina biti će neka nova Crvenkapica u kojoj vuk tuži baku i Crvenkapicu zato što ih je pojeo... naš hrvatski sud dosuđuje da baka i Crvenkapica moraju vuku platiti odštetu za pretrpljenu želučanu bol vuka... a lovac... lovac će biti gay sa sinkopom... ilitiga onesvješteni naoružani peder koji se ničeg ne sjeća.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptySre Jul 17, 2019 11:18 am


Na prostoru Like, prvo su živjeli Indijanci. Ne prvo nego jedino, jer mi Ličani smo njihovi direktni potomci. Jedan oveći dio Indijanaca je otišao, pješice normalno, preko Italije... Francuske... sve do Portugala... te zaplivao sve do Amerke. Vele "Kolumbo je otkrio Amerku!"... jes kurac, naši lički preci su otkrili Amerku. Ovi Indijanci što su ostali u Lici, oni su izlovili sve bizone... jer u to vrijeme bizon je bio glavni izvor energije... a Lika ih je bila prepuna. Onda su pola godine krepivali od gladi jer eto, nigdje bizončine za ulovit... tako sve dok iz šume nije izašlo prase. Tad je jedan Indijanac skivknuo "Amana saluke ma na te ća!" (u prijevodu - "Držte ga ćaća vas ujebo!". Taj dan su ga ispekli, te dok su jeli, iz šume izađe janje. Pogađate, netko je dreknuo "Amana saluke ma na te ća!" (ne treba prijevod, već znate indijanski). Onda su okrenuli i janje, te nako prežderani legoše svi pod jednu bukvu... tu netko donese vatrene vode... pa eto i harmonike... pa krenu pjesma... a jedan od njih reče "Saluke te car, te ko Li mana čani" (u prijevodu: "Jebo cara, mi živimo ko Ličani" )...od tada, sebe više nisu zvali Indijanci, nego Ličani.
Još i dan danas u ličkom govoru postoje neke riječi koje vuku korijenje od naših predaka Indijanaca, pa tako npr. za pijanog čovjeka kažemo "Čovjek kojeg će istuć žena"... za premijera kažemo "Bik iz briselske štale"... za svekrvu kažemo "Žena koja doji sina"... za punicu kažemo "Žena koja ubija sina od žene koja ga doji"... a kako riba u Lici nije popularno jelo, onaj tko jede ribu, za njega kažemo "Čovjek koji će i dalje biti gladan"...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyČet Jul 18, 2019 7:55 am

Svi stavljaju slike sebe u starosti... a ja pametan, vidim nudi se opcija kako bi izgledao kao žena... i kliknem... a draga te majka jebala i ćaća zakarto, ispa mi mobitel iz ruke kad sam ovo vidio.
Bio bi sretan da me na dejt pozove loš zidar, neliječeni alkoholičar, bez jednog oka, sa tetovažom mješalice na podlaktici... a da me neko pojebe... ama mogu samo sanjati!

Al što je je, bar kosu imam u pm...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyUto Avg 20, 2019 12:01 pm

Ja neki dan na plažu... jebala mi plaža mater da mi jebla... spustio se dolje... stao... gledam gdje ima mjesta.

Dolje kad se spustiš, svi koji su na plaži ka da gledaju samo u tebe i ka da im iz očiju isijava "Nema zate mjesta, puši kurac luzeru!".

Na plaži ne da nemoš proći, neg ka da je 1995ta, svi imaju table sa natpisom "Zauzeto, Hrvat". Hodam... baba na 70 kvadrata prostrla ručnike, jede paradajz i lubenicu istovremeno, crveno ko krv joj se slijeva niz sise, sve do šljunka, ima pogled ko da joj Tarantino reka kako da gleda... šalje očima poruku "Stani ovdje, zakoljem te i nataknem na ražanj!"... unuk joj skače po kičmi, jednim ga pokretom otresa o pod ka da ju pauk napao... odem dalje, njih dvoje se žvali, ispod nje lokva a njemu kurac lupa o čelo... pazim da mu ne stanem nanjeg... metar dalje 4 ženske leže nepomično, valjda od 8 u jutro, crne ko pokojni Nelson Mandela, laka mu crna zemlja... ne znaš jel se bore za ljudska prava il se sunčaju. Malo dalje, ćaća kćerima napuva na usta čamac... kćeri otplovile... ćaća ostao plav ležat na plaži raširenih ruku... ove se vesele, ćaća umire. Dva metra dalje, "miss Hrvatske" se naprdila na sred nekog kamena, uzela pozu ko da se snima reklama za gaće Viktoria Secrets... njih 8ero sa strane drka na nju... malo dalje druga baba, jebem ti mater, ova ti iz pogleda gata. Nju kad pogledaš u oči, ostaneš bez državljanstva u pm... ta je muža ubila i u sarmu ga spremila... ajd joj nešto reci, odradi te ko Čak Noris u pm... žvaće ručnik krv ti jebem, pa se ti prostri uz takvu.

I tako... pobjegnem u svoju Liku... odem u šumu... legnem dolje... gledam u krošnje bukvi... vidim puha kako jebe vjevericu... i čujem vjevericu kako mu viče "Puhu, vodi me na more!"...

... majkemi... žao mi puha.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptySre Avg 21, 2019 7:18 am

Nekad nisi moga prdnut od žene jer bi žena sve saznala prije neg si ti išta napravio... a danas, danas nemoš prdnut od gugla i interneta... žena danas stvarno zadnja sazna.

Slušaj ovo. Men došlo pred neki tjedan da si kupim bicikl. Ne znam koja mi pička materna bi. Jebem ti vraže mater, samo što sam upisa u gugl "Bicikl"... i to možda dvaput... od tad pa nadalje, koji god portal da sam otvorio, iskaču mi reklame za bicikle. Čak i fejsaru kad bi otvorio, iskakale mi reklame za bicikl... to su ti jebeni pametni telefoni... točno znaju što ti oš.

Nebudi lud... kreno ja testirat tu vezu između interneta i pametnog telefona... pa upisivao u gugl "Gdje ima najjeftinijih kurvi?"... iskače mi reklama za Frankfurt... upišem "Blato do koljena", majkut jebem 5 dana sam gleda reklame za čizme... upišem "Opelijander"... eto reklama za tetanus, vele, obrani se od rđe pouzdano... upišem "Vakula", izlazi mi reklama i za kabanicu, i za kremu za zaštitu od sunca i za gromobran i za vjetroelektrane... upišem "1991-a godina"... gugl me dodatno pita "A gdje si tad bio pička ti materina?"... upišem "Bunika", 4 dana sam gleda spotove u kom gol čovjek trči sa radijatorom na leđima i viče "Ladno mi na noge!"

... upišem ja "HDZ i SDP"...

... evo već 7 dana gledam reklamne spotove irskog biroa za zapošljavanje.

Normalno... bicikl nisam kupio...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptySub Avg 31, 2019 10:49 am

Kako sam danas ujeba situaciju... a možda i nisam...
Stalo danas dvoje turista (dečko i cura, cca 30tak godina imaju) u moje malo ličko selo, Plaški jel.
Piče biciklima sa Plitvica pa pitaju kako do Senja, namjerno idu okolnim putem. I tako, priđe momak, pita me kako do Senja. Objašnjavam mu rutu... i tako pričamo... iz Engleske su... ja ga zajebavam za Brexit... on se smije, pa mi govori da je upravo zbog Brexita u Hrvatskoj... ja u čudu... a on veli da je sad mogao doći bez ikakvih problema, a kad izađu iz EU, vjeruje da će teže biti doći do Hrvatske... ja se tu nasmijem pa mu objašnjavam da ako nigdje, kod nas će moći dolaziti kad god oće. U taj tren sjetim se... pitam ga jel kad čuo za Nikolu Teslu... naravno, čuo je i zna ponešto o njemu... i onda mu objasnim kako je Teslin ćaća ovdje završio školu za popa... radio u crkvi... sam Nikola Tesla navraćao... sestra Nikole Tesle, Marica, udala se i živjela ovdje i sahranjena ovdje... ljudi moji, njemu vilica otpala od čuda... zino čovjek doslovno... još ne vjeruje pa pita "Ovdje???"... reko "Tu tu! Evo ti crkve preko puta gdje mu je ćaća službovao!"... a pita on mene "A gdje je neka tabla na kojoj sve to piše"... reko "Table nema, jebiga"... ko će njemu objasniti da našima u općini treba 700 godina dok se sjete staviti tablu.
Uglavnom... nije tu kraj... sad ide dio di sam na kraju sve ujeba.
Pričamo nas dva... kad evo prilazi na kraju njegova cura koja je cijelo vrijeme sjedila s druge strane i nije nas čula što pričamo. Eto nje... on joj govori kojom rutom do Senja... već ono, rastajemo se skoro... i ja tu njemu kažem:
- "Ispričaj joj vezu između Tesle i mjesta gdje se nalazite"
- "Oooooo da!" veli on pa se okrenu prema njoj i veli joj "Za Teslu si čula?"
- "Za koga?" - upita ona njega... a ja si dade šansu, reko, možda nije dobro čula
- "Nikola Tesla! Znanstvenik!" - govori on
- "Nikad čula!"
Kako ona reče "Nikad čula", men došlo da odem kod susjeda pa da ga nagovorim nek otkopa kalašnjikov... za znanstvenika Kalašnjikova je sigurno čula
Vidim ja, njemu neugodno... pa on dalje navalio:
- "Kako nisi nikad čula za Teslu... pa čula si za aute koji se zovu Tesla?"
- "Za aute Tesla sam čula"
- "A za Nikolu Teslu nisi?"
- "Nisam!"
- "Ma daaaaaj"
Prekinem ja tu "svađu" i pitam ju
- "Stvarno nikad nisi čula za Nikolu Teslu?"
- "Nisam!"
I tu dolazi taj moj ujeb... priznam... no to nisam mogao kontrolirati... al ja sam dečku stavio ruku na rame... a iz mene je ko iz topa, ispalo:
- "My man... where did you just find her!?" (Čovječe... gdje si je samo našao!?)
Naljuti se ona... ode... on me pogleda... pogleda me nako u stilu "Jeeeeebiga kume"... i odoše biciklima
No kasnije razmišljam, možda i nisam ujeba... jer... da ga jebeš... sad će Teslu zapamtiti za cijeli život...   zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyUto Sep 10, 2019 6:58 am

Moj prvi dan škole... te davne 1983. godine

Ja nemam fotografiju samog sebe kako sa torbom na leđima stojim taj prvi dan, 1. razreda osnovne škole, ispred škole. Nemam, jer jebiga, to je tad bilo normalno da krećeš u školu... a i da ga jebeš, nisam siguran da su moji imali fotoaparat. Nismo imali telefon, to znam.
Naravno, pamtim svoj prvi dan škole... gdje ne bi krutejebo, kad je drugarica (tad smo tako zvali učiteljicu) imala brkove ko Vuk Karadžić led te mili jebo. Ne znaš jesil doša na vojnu vježbu il u školu.
Prvi dan škole me vodila mati... drugi dan joj već dopizdilo pa me utrapila maloj od susjede koja je išla u osmi pa me ona vodila... treći dan zame nitko pita nije. A ćaća, ćaća mjesec dana nije zna da idem u školu. On kad je materi reka "Oćel mali ikad uškolu?", ja sam već iša u peti.
Trebam li vam pričati o odgojnim mjerama u školi. Ako nešto ujebeš, vuklo bi te za kosu iznad uha, di najviše boli. Da sam bar tad bio ćelav, al nisam. Ja se požalio ćaći da me drugarica "Karadžić" vuče za kosu iznad uva... ćaća mi reka "Nije to ništa, mene štapom tuklo po prstima". Jebo ti školstvo, što više ideš unatrag, metode kažnjavanja sve gore... didu mi, bit će, sa 2 konja htjeli raščepit.
Samo što sam krenuo u školu, 29.11. Dan Republike... primanje u pionire... imali zakletvu... pa vježbali non stop ko drugstore... a sa 6ipo godina, izreći iz zakletve "Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija"... pa majka te jebala, sajens fikšn, nikako to u komadu izgovorit. Još nas pola nije znalo reći R, ko Jaran iz "Noćne more" pokojnog Željka Malnara... "Fedejativne Jepublike". Kad smo se primili u pionire, mi mislili, sad ćemo dobit puške... od pušaka ništa... mi razočarani, ni 7 godina napunili.
U školi bila kuhinja. Nije bilo "Mense neda jesti"... ama naredbom vrhovne komande mora si oblizat tanjur. Ti jedeš, ova ko kobac kruži i gleda jel kome što u tanjuru ostalo.
Fizička kultura (danas tjelesni)... trči oko škole... i udri jebenog graničara. Pa majku ti jebem... graničara sam se tolko naigra da više nisam znao jesam li u školi il na karauli.
Kad bi išli kući nakon škole, po nikog nisu dolazili roditelji, sa autom... Bogu fala... jer mogli smo baciti torbe i pola sata udrit nogomet... pa ajd kući. Doduše bio jedan... dolazili roditelji autom po njega... nitko ga nije volio.

Danas gledam... izađe mali iz auta... ispred škole... mati stala, namješta frizuru... zauzela pozu... zagrlila dijete... udara selfi... mali jednako preplašen ka i ja 83će... i skužim... djeca su uvijek ista, uvijek... samo smo mi... mi smo otišli u kurac... ako me razumijete
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyPon Sep 23, 2019 11:07 pm

Ova zadnja slika opelijandera punog krumpira, to je stara slika... još iz doba kad sam bio sirotinja jer kao što znate, ja sam sad pripadnik elite i bogataša... ono što se veli, jedem zlatnom žlicom a guzicu mi nakon sranja drugi brišu.

Dini Merlinu je život Švicarska... meni eto već nekoliko dana Monte Carlo. Sa Bugattijem sam se dovezao do hotela, troši 30 litara benzina, odma sam u Bihaću ugradio plin unjeg... nije što nemam nego ekologija i te pm.
I tako, iznajmio predsjednički apartman... a to sirotinjo trebate vidjeti... 9 soba imam... taksi me vozi od sobe do sobe a ako mi se pripiša, u taksiju imam wc. U svakoj sobi mrtav tigar na podu... krevet velik ko Kušćevićeva parcela... a na stolu kokaina dvi ipo kile i sa strane komad cijevne skele, njome šmrčeš. Otišao sam se istuširat, a ono, u kupaoni 4 gole Ukrajinke... okupaše me ko Sulejmana Veličanstvenog. Pitaju sve 4 u glas "Jesi li za seks s nama?"... reko "Cure ja ne jebem, imam svoje ljude za to"... i dam im vizitku od svog obrta za seks sa dva zaposlenika, ja sam ipak direktor a direktori ne rade. Odmah sam potom zvao poslugu da mi donese ručak... a ljubazan glas sa druge strane upita imam li kakvu želju ili da mi donese specijalitet hotela... reko "A što je specijalitet hotela"... veli on

- "Za predjelo na tanko narezan pršut šišmiševog buta, sir spravljen od mlijeka jedine preživjele krave sa Titanika. Za glavno jelo lungić od krokodila sa pečenom zebretinom koju je pojeo isti taj krokodil a sve u umaku od vrganja sa Tibeta, te za kraj desert, kolač od šumskih sibirskih jagoda preliveno spermom Rogera Federera"

Zgadio mi sve kad je rekao ovo "umak od vrganja", ja vako bogat da jedem gljive??? Od gljiva sam uteko jebem ti gljive. Pojedem samo kolač i izađem malo u grad.

Monte Carlo ko Monte Carlo... lijep grad. Prošetao sam malo al bolje da nisam. Znaju ovi na ulici da sam bogat pa se svako oće slikat. Uteko sam u neku elitnu birtiju, kad tamo njih trojica sjede za stolom i viču "Krule elito, sjedi s nama!"... i sjednem. Prvi se predstavi, veli "Ja sam Mick Jagger iz Rolingstonsa"... reko "Nikad čuo"... veli ovaj drugi "Ja sam Robert De Niro, glumac"... reko "Nikad čuo"... i veli treći "Ja sam Roger Federer"... reko "Tebe znam!"... veli on "Sigurno sa nekog finala teniskog turnira?"... reko:

- Ma kurac sa turnira, znam te sa kolača!

Sirotinjo... čitaj i pati... ja odo na Maldive!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyUto Sep 24, 2019 7:05 am

Otišao sam se istuširat, a ono, u kupaoni 4 gole Ukrajinke... okupaše me ko Sulejmana Veličanstvenog. Pitaju sve 4 u glas "Jesi li za seks s nama?"... reko "Cure ja ne jebem, imam svoje ljude za to"ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyPon Nov 18, 2019 9:30 pm

Kad u trgovačkim centrima vidim natpis "BIO češnjak", pomislim da ga na polici nema... jel ono... bio... nema ga... prodalo ga... ne znam, pojeo ga ovaj iz sekjuritija u civilu, koji je inače neprimjetan ka pijani kum na svadbi... il studenti ga ukrali...
Jučer vidim - BIO limun... sa 12,99 kuna pao na 9,99 kn (kakva jebena prilika) Gledam taj limun, 4 komada u pakiranju a svaki limun velik ka akumulator za skutera.
Mislim, nisam se rodio jučer pa ne znam kako izgleda limun uzgajan bez pesticida i kemije. Pa kad sam bio mulac, nisi moga naći limun veći od kokošjeg jaja (i jaja tad bila mala, onda moš mislit kolki je limun bio) , a ovaj danas veći od kokoši... i on je BIO. Krutejebo, prerežeš ga, ima stijenke deblje od dna ekspres lonca. Majka te jebala, sa svake strane cenat ipo kore... ka da ga obuklo u 3 skijaška odijela. Oš ga ocijediti stiskom, s dvije ruke ga stišćeš ka da odrvćeš ventil zapečen 60 godina. Da ga WD-om špricam majka te jebla, da ubijem ovo BIO u njemu, nebil ga odvrnuo? Kad ga i ocijediš... gledaš u čašu... vrtiš ju iz zgloba, okrećeš prema suncu nebil vidio imal išta u njoj... a u njoj količina limunova soka alaj majko... više se kolibrić ispovraća nakon popijene 2 kapi pive, subotom ispred. narodnjačkog kluba, neg što je u čašu iz limuna ušlo. Napraviš limunadu nakon sat vremena i šalješ mail u trgovački centar, oćel ti priznati benificirani potrošački staž.
Što je - je, kome limunove kore treba za kolače, 9 dana da ribaš još si na kori. Tolko kore ima da si pod pazuhe moš naribat... mirišiš ka borić na retrovizoru. Ja ga u kadu naribam... u cipele... kad točim gorivo, naribam u spremnik, zato i prolazim eko test na tehničkom... kupim obični guz papir, kompletnog ga razmotam, naribam nanjeg, namotam nazad... i dobijem ZEWA tariguz s mirisom, pogađate, limuna... pa ga prodam susjedu za duplo... biznis jeeeeebote.
Od cijelog BIO mogu samo reći... BIO sam u trgovini.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyPet Jan 03, 2020 10:49 pm

Sjedim na šanku, čitam neko sranje iz novina... eto prijatelja, obraća se konobaru:
- Njemu što pije i meni dec vina!
Normalno, nakon popijenog vraćam rundu:
- Konobar, meni moje... njemu što on pije!
Eto runde... i račun... piše 35 kn. Reko zajebo se konobar, moja cuga 14 kuna, do 35 stanu još ležajevi za ladu... kad ono kurac, piše točno 35 kuna. Reko, ovaj stvarno ležajeve naručio. Uzmem račun u ruke... kad ono, pored mojih 14 kuna stoji još dodatnih 21 kuna za dec vina... ja mislio štamparska greška... pitam ovog svog "bega":
- Pa suncetijebem... štoeovo?
- Koje?
- Dec vina 21 kunu?
- Pa Kozlović
- Koji krvavi Kozlović, sjeme ti jebem?
- Probaj, kvalitetno vino!
- Kvalitetno ti kateter strpali dabogda... jes ti normalan?
- Ajde što si se usro, ja ću platiti
- Normalno da ćeš ti platiti ćaća te ujebo pri izradi... tiii ćeš meni Kozlovića krvtijebem tebi i Luksemburgu
- Što Luksemburgu?
- Isti ste u pičku materinu... isti... ti i Luksemburg!
- Kako?
- Ovako!

BPP po stanovniku, izražen po standardu kupovne moći (sa služene web stranice EU za 2019. godinu)
1. - Luksemburg 266
2. - Irska134
3. - Nizozemska131
4. - Austrija130
5. - Danska125
6. - Njemačka124
7. - Švedska 123
8. - Belgija119
9. - Finska110
10. - Ujedinjena Kraljevina109
11. - Francuska107
12. - Italija96
13. - Španjolska 91
14. - Češka 85
15. - Malta84
16. - Slovenija 83
17. - Cipar82
18. - Portugal78
19. - Slovačka 77
20. - Estonija76
21. - Litva75
22. - Grčka73
23. - Poljska68
24. - Mađarska 68
25. - Latvija64
26. - Hrvatska 59
27. - Rumunjska 55
28. - Bugarska47
Ti ćeš meni sa 26. mjesta naručivat Kozlovića po 21 kunu deci... jebo li te Luksemburg... jesam ti rekao da ćeš završiti na fejsu... eto ti sad na đubre mučko!
Usput... u nedjelju su izbori... nakon osamostaljenja, nakon 29 godina, mi OPET biramo između jednog crvenog i jedne plave... a obje su nas te boje odvele na 26. mjesto, jebo im svima Luksemburg mater... a mom prijatelju ne zamjerite, neće više imati izlete na 1. mjesto, vratio sam ga tamo di spadamo, među Bugare i Rumunje.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyUto Jan 21, 2020 3:35 pm

Prema zadnjim informacijama, nakon što su Megan i Harry odlučili napustiti kraljevski dvor, razgovor između kraljice Elizabete 2. i njenog unuka Harryja nisu prošli baš najmirnije. U posjedu smo transkripta razgovora
- DING DONG
- Ko zvoni u ovo doba, taman krenla leć!?
- Ja sam baba, tvoj unuk!
- Koji? Imam ih ka lovačka kuja... pedesetero!
- A Hari baba svemujebem... Hari! Otvaraj vrata!
- Koji Hari... svaki treći unuk mi Hari... ko da je nestašica imena bila kad ste se rađali!
- Od Čarlsa sin!
- Kojeg Čarlsa?
- A kolko si Čarlsa rodila?
- Dva vanbračno i jednog bračno
- Booogami udarala se ti baba ko televizor 80tih kad nestane slike
- Udarala se baba ko tepih kloferom! Nego... od kojeg si ti Čarlsa onda?
- Od ovog tvog bračnog
- Od najružnijeg reci!
- Kako misliš najružnijeg?
- Tvoj ćaća je tolko ružan, da ja kad sam njega rodila, prvih godinu dana sam ga dojila sa maskom za varenje na glavi. Pogledaj ga našto liči!
- Dobro baba... nemoj sad...
- A što nemoj suncetijebem!!! Kad ga se sjetim, stresem se ko rodna šljiva u jesen. Pa meni je došao ovaj iz HEP-a očitat brojilo... ja mu otvorila vrata... on ušao... a Čarls se baš popeo na nekav kredenac... gleda ovaj Čarlsa u oči i viče "Kraljce, brojilo ne radi!"... reko "Nije to brojillo, to mi sin!"... viče HEPovac "Ovaj mjesec ja častim strujom!"... i ode
- Dobro sad... i moja Megan je to primjetila
- Koja Megan?
- Pa žena moja
- Kad si se oženio sunce te kraljevsko jebalo???
- Pa jel tebe baba Alchajmer načeo... bila si u svadbi!
- Jel to onda svadba kod Macole u Korenici?
- Koji Macola u pm?
- A nije nije.... ono se Manolić ženio
- Koji sad Manolić?
- Moj dečko iz mladosti... kad me Džingis Kan ostavio, prohodala sam sa Manolićem... al nije veza dugo potrajala... 240tak godina... onda je đubre našlo neku bombašicu partizanku...
- Uglavnom, Megan i ja odlazimo
- Koja Megan?
- Žena moja... rekoh ti
- A kud idete ti i Reno Megan?
- Idemo u Kanadu
- Što ćete tamo?
- Odjebavamo kraljevsku krunu, idemo u Kanadu živjeti i biti financijski neovisni
- Ajde super. A di će Reno raditi?
- Megan je našla posao u Plodinama na kasi
- A ti?
- Ja imam neku štelu za upasti u općinu... biti referent
- Ko ti je štela?
- Ćaća
- Ti s tako ružnom vezom moš završit jedino na pilani
- Nije ni to loše!
- Al ka trupac!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptySre Jan 29, 2020 2:31 pm

Neki dan mi TV inkasator pozvonio na vrata... pitao me ako imam televizor... a srećo moja, pa kud baš na mene, jeboliti televizor ćaću...




smehsmeh smehsmeh smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyPon Feb 03, 2020 5:18 pm

zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyPon Feb 10, 2020 9:20 pm

zubic











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyUto Feb 25, 2020 2:55 pm

Evo čitam kako je koronavirus došao kod nas u Hrvatsku... taman pred ljeto. Saću napokon otići ka čojk na more 10... 15 dana. Biti će apartmana po 8 eura dan, puni pansion.
Luftao bi jaja na plaži... a po 40 metara oko mene nikog. Zvao bi gazdu apartmana, nek mi ručak donese na plažu... i nek ponese brusilicu da si odsječem nokte na nogama. Drugi dan na Hvar u restoran:
- "Može lonac graha?"
- "Imamo gospodine platu, orada, brancin i grdobina, sve za 2 eura!"
- "Dajde onda i graha i platu! Ko je onaj što plače na terasi?"
- "Vlasnik restorana gospodine"
- "Točno ga razumijem. Tako sam i ja 30 godina plakao što ne mogu na more. Daj mu gajbu pive na moj račun!"

Navečer bi otišao na Zrće, u praznom klubu pijan skakao u bazenčiću, dobacivao Davidu Guetti "Pojačaj do ibera, ne štedi te šarafe ćaća te ujebo!". Dileri bi prvu kilu ekstazija davali džaba a svaku sljedeću po euro. Jeo bi taj ekstazi ko kokice, iz guzice bi mi ispadao, golubovi bi ga kljocali iza mene... kasnije bi gol plesao zagrljen s jatom nadrogiranih golubova... 500tinjak golubova bi me nosili zrakom a ja raširenih ruku pjevao "Zamislio stari sokol da će umrijeti!"
Taksi bi platio da me cjel dan vrti u rotoru.
U klubu bi platio Rozgi da ne pjeva.
Zavrtio bi rundu pića arapskom šeiku koji ne zna da je kod nas koronavirus... kolege smo jebiga.
Gliser bi me u padobranu vozio cijeli dan, spavao bi zraku.
Napokon došao red i na nas da si priuštimo more... eeeeeeheeeee, nije to mala stvar jebitito.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyUto Feb 25, 2020 9:04 pm

Kijara-brm ::
Evo čitam kako je koronavirus došao kod nas u Hrvatsku... taman pred ljeto. Saću napokon otići ka čojk na more 10... 15 dana. Biti će apartmana po 8 eura dan, puni pansion.
Luftao bi jaja na plaži... a po 40 metara oko mene nikog. Zvao bi gazdu apartmana, nek mi ručak donese na plažu... i nek ponese brusilicu da si odsječem nokte na nogama. Drugi dan na Hvar u restoran:
- "Može lonac graha?"
- "Imamo gospodine platu, orada, brancin i grdobina, sve za 2 eura!"
- "Dajde onda i graha i platu! Ko je onaj što plače na terasi?"
- "Vlasnik restorana gospodine"
- "Točno ga razumijem. Tako sam i ja 30 godina plakao što ne mogu na more. Daj mu gajbu pive na moj račun!"

Navečer bi otišao na Zrće, u praznom klubu pijan skakao u bazenčiću, dobacivao Davidu Guetti "Pojačaj do ibera, ne štedi te šarafe ćaća te ujebo!". Dileri bi prvu kilu ekstazija davali džaba a svaku sljedeću po euro. Jeo bi taj ekstazi ko kokice, iz guzice bi mi ispadao, golubovi bi ga kljocali iza mene... kasnije bi gol plesao zagrljen s jatom nadrogiranih golubova... 500tinjak golubova bi me nosili zrakom a ja raširenih ruku pjevao "Zamislio stari sokol da će umrijeti!"
Taksi bi platio da me cjel dan vrti u rotoru.
U klubu bi platio Rozgi da ne pjeva.
Zavrtio bi rundu pića arapskom šeiku koji ne zna da je kod nas koronavirus... kolege smo jebiga.
Gliser bi me u padobranu vozio cijeli dan, spavao bi zraku.
Napokon došao red i na nas da si priuštimo more... eeeeeeheeeee, nije to mala stvar jebitito.

ludismeh trtrr like bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 669322 bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 550414










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyČet Feb 27, 2020 9:53 am

Vidim... raspisali se novinari o zidarima MASONIMA.
Evo vam nekoliko vrsta zidara s kojima ste se bar jednom sreli u životu.

Masovni zidari u Hrvatskoj
- Pijani zidar
Samo ime govori o kakvom se zidaru radi. Dok prije posla drugi bauštelci piju kavu, on naručuje tkz "prekidač" (piva+pelin). Nakon popijena 3 prekidača, ispred birtije sjeda u krivi kombi gdje se s drugih 8 nepoznatih kolega vozi na krivo gradilište. Po izlasku iz kombija vidi objekt za 4 etaže veći nego inače. Pita prvog do sebe "Jel neko noću zidao da je vako niklo?".
Drugi dan ipak pogađa pravi kombi, čudi se, sad fale 4 etaže. Cijeli radni vijek mu ništa nije jasno.

- Glumac zidar
Slatkorječiv ko muškarac pred seks. Po njegovim riječima, osobno je adaptirao stan katarskom šeiku... a Kinezi koji rade Pelješki most nemaju pojma o građenju jer kako on kaže "Das mene pita jab to sve drugačije!". Riječima ulijeva sigurnost u svoj rad, a djelima vjeru u ažurnost sudova. Pojavljuje se 2 mjeseca prije početka radova i tom prilikom traži 100% avansa za radove jer "Tu ide pun kurac materijala a cijenu za ruke sam vam dao skoro džaba!". U stanu se pojavljuje za 6 mjeseci, pljuje o dlanove, udara dlanom o dlan, na glas pred vama izgovara "Saće Mile to srediti!"... nakon pola sata, eto ga, "Sad mi javili, umrla mi baka!" (umrla po jubilarni 1000ti put). Odlazi. Zovete ga, ne javlja se. Nakon mjesec dana stavlja sam sebe u osmrtnicu u novinama a vas navodi kao ožalošćenu rodbinu.

- Fušer zidar
Ovaj je sličan glumcu zidaru, no ipak se pojavljuje na adaptaciji vašeg stana. Dok glumcu svako malo umire baba, ovome crkava alat pa svako malo odlazi po drugi. Svaki odlazak po ispravnu bušilicu mjeri se od 5 -7 dana, a kad se vrati, mora opet otići jer "Borere sam zaboravio majku im jebem!". Kad vam napokon ožbuka kupaonu, nakon 3 dana ista sva otpadne, pa vas uvjerava kako nije on kriv nego je do tektonskih poremećaja u kori zemljine ploče. Nudi da će popraviti i za uzvrat polijepiti keramiku. Nakon 14 dana u kupaoni nalazite keramiku učvršćenu šarafima i poruku "Kolegi umrla baka, otišao sam na sahranu!"

- Problem zidar
Ovo je onaj koji nakon pregleda stana ustanovi "Nije ovo baš tako lako kako ste mi vi preko telefona opisali, ja ću se tu dobro izjebat dok sve napravim!". Naravno, to je taktika za dići cijenu radova. "Četiri mi čovjeka trebaju za izvesti ovih 14 kvadrata glazure u kuhinji, a i ova kanturina za smeće, jel ju vi mičete il da ja angažiram kamion dizalicu?". Kad mu kažete da ćete sami maknuti kanticu za smeće on viče "Ne treba, mi ćemo, to vam za džaba odradimo, ja častim!". Kad poravna 2 kvadrata glazure, ide pauza od sat vremena. Dok mu točite pivu on viče "Ni u snu nisam mislio da će ovo biti vako zajebano!". Za 2 dana koliko radi, pojede vam 3 puna frižidera i popije gajbu pive. Po završetku radova vas moli da ga opet zovete ako štogod budete radili.


- Uzoran zidar
Ovaj najviše puši kurac jer ste se vi opekli na sve prethodne pa ne vjerujete nikom. Posao odrađuje u roku i kvalitetno. Ovakvi su rijetki ko velebitska degenija i poštenje u Saboru. Ne uzima nikakve novce unaprijed. Sve iza njega ostaje čisto i uredno. Takvom zidaru ste zapravo problem vi... jer ste nakon silnih zajeba počeli piti, glumite velikog investitora, prozivate ga za fuš kojeg nema i u konačnici, kad sve bude gotovo, vidite 100 nepostojećih problema.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptySre Apr 01, 2020 9:03 pm

Izašao ja večeras u 8 pred zgradu na parking... sjeo u opelijandera... upalim ga... a ono 10 susjeda izašlo na balkon i plješću...
... reko "Hvala ljudi, niste trebali jer on uvijek pali iz prve!"
Nitko nema susjede ko ja... svaki treći dan mi plješću. Neko večer sam popio 2 pive što ih uze na benzinskoj. Samo što sam otvorio vrata i kreno kući... pljesak.
I tako svako malo... oni mi plješću... ja se naklonim... zahvalim... jeeebiga... idu dani.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyPon Apr 13, 2020 9:18 am

Čitam danas kakva nas budućnost čeka... u smislu socijalno društvenih kontakata... pa između ostalog, neće biti rukovanja... tapšanja po ramenu... ljubljenja u obraze prilikom čestitanja... i sve drugo.
Nadam se samo da će to trajati kratko, jer ako to postane tradicija... rodit će se nova djeca... steći te neke nove običaje... a mi biti stari... babe i dede... pa kad me netko od 18 godina bude pitao, u toj dalekoj budućnosti
- Deda, jel istina da ste se nekad davno rukovali?
- Je sinko... istina je
- Baš ono... ruka-ruka-stisak?
- Baš tako
- Ahahahahahahah deda, kakvi ste vi kreteni bili! Mi se sad pozdravljamo aplikacijom "hendšejk"
- Bravo sinko... bravo. Nego da deda tebe pita nešto?
- Reci deda?
- Kako se vi mladi sad seksate i radite djecu?
- Pa lijepo. Muškarac svrši u čašu. Čašu se zaveže na jedan štap. Žena napravi stoj na rukama uza zid... raširi noge... rukom se pruži štap... te se ovo iz čaše izlije u nju.... i ona zatrudni.
- Bravo sinko... bravo
- Deda, jel tako bilo i u tvoje vrijeme?
- Slično... jedino što bi deda njoj stavio cijeli svoj štap
- Ništa čaša!?
- A bila je bila... baba i ja bi znali popiti čašicu-dvije prije seksa.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyPet Apr 17, 2020 10:40 pm

smehsmeh smehsmeh











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyUto Apr 21, 2020 4:49 pm

Moj pokojni ćaća mi je usadio jedan praznovjerni običaj, a to je... kad ti ispred auta pretrči mačka, 3 puta pljuneš. Ćaća nije bira boju mačke, za svaku je to vrijedilo.
Ne bi ja to tako olako ni prihvatio, al ćaća bi pomahnita dok bi se nas dva vozili fićom, tih 80tih godina pa izleti mačka. Zna se iz petnih žila derat "ŠIIIIIC MAJKA TE JEBALA!"...šic kurac... jebalo se mački za nas dva i fiću koji je u trećoj jurio 40 na sat. Ona bi pretrčala cestu a onda bi ćaća rukom gvinta onu ručicu na vratima, spuštao prozor... pa kreće "PUUUJ nesrećo!"... "PUUUUJ crkla dabogda!"... "PUUUUJ dlaka ti otpala!"... zna sam ga za rame vući, "Ćaća pazi kamion!"... jer nije ni gleda kud vozi dok pljuje a fićo je krivudao cestom ka mustang u "Brzim i žestokim" te bio teško ukrotljiv na volanu... fićo je to.
Danas mi izleti mačka, preleti cestu... spustim prozor... PU-PU-PU-id u picku materinu... kad svetejeblo, ona se u sekundi okrene i preleti nazad.
Vozim... razmišljam... ako pretrči, 3 puta pljunem, al ako se vrati nazad? - Što sad!?... i sjetim se! Nabrzinu progutam 3 pljuvačke, zapravo pljuno sam nazad u sebe, logično, jer se vratila.
Svaka mi čast! Nema majko, mozak radi...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyČet Apr 23, 2020 4:07 pm











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyČet Apr 30, 2020 8:53 pm











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyUto Maj 05, 2020 11:08 pm

Danas ušao u kauflandaru... i vidim didu kako na glavi ima prozirni A4 fascikl zataknut za naočale... reko krutejebo, ne moram ja do Amerke... došla Amerka do mene.

Ima li ovom ludilu kraja? Štoeovo suncetimilojebem? Aaaaaaa ljudi pa dokle više...


[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyČet Maj 07, 2020 11:11 am

Jutros sam u jednoj gradskoj ribarnici održa najkonstruktivniji razgovor ikad...
- Dobar dan
- Dobar dan, izvolite?
- Imate li oslića?
- Od ove 4 vrste ribe, vidite li vi igdje oslića?
- Ja sam iz Like
- Ispričavam se, nemamo oslića!

Slati medvjeda po ribu... je isto ka da nilskog konja šalješ po četkicu za zube










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyUto Maj 26, 2020 1:31 pm

Blažena vremena. Kad te idiot danima jebe da se nađete na cugi pa mu odgovoriš
- Ne mogu, jebe me neka lagana temperatura danima
On više ne zove a ti nastavljaš po svom
Koronamajka










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyUto Jun 02, 2020 7:39 pm

Kako kod nas u Hrvatskoj izgleda hapšenje istaknutih političarskih i ostalih glavonja... govana... i tih fekalističkih ljudi
1. Uapase ih
Nema novinarske kuće koja ne objavi tu vijest pa čak i Glas Koncila. Svi mi saznamo kako ih je uapsilo, pa mi budemo veseli. Džaba se veseliš, država je krojena po njihovoj mjeri a ne po tvojoj smrade usrani.
2. Sprovođenje u istražni zatvor na mjesec dana.
Neuk čovjek bi pomislio kako tamo uapšenik/ica pati. Pati moj kurac. Ima zasebnu prdaru s tevejcem u kojoj mu se nose delicije iz restorana i to po narudžbi. Oće on kurac jesti prežganu juvu iz zatvorskog kazana, pa pička mu materina, nije krao milijune da bi patio neg da bi uživao. Prežderava se... vrti kanale na tevejcu... drka po mobitelu... car, boli ga kurac
3. Puštanje na slobodu da se brani s iste
Izlazi iz istražnog 10 kila deblji. Auto koji dolazi po njega je uvijek il audi il bmw. Još ni jednog nije dočekala škoda favorit il golf trojka. Na toj slobodi živi ko kurac u sladoledu, uživa. Troši pare koje je ukro, nemeže ih za 9 života potrošit.
4. Nakon 4 godine kreće suđenje
Toliko je vremena prošlo da ni on sam ne zna za što mu se sudi. Sudac ga podsjeća a odvjetnici, koji su uvijek Čedo Prodanović i Jadranka Sloković, na sudu izvode performans, takav da ti više ne znaš jel to sud il HNK - Hrvatsko narodno kazalište. Svi glume, od sudca, zapisničarke pa do čistačice. Farsa za široke mase.
5. Ide prva presuda
Po prvoj presudi svi su krivi. Onda mi narod budemo veseli jer eto, imamo pošteno sudstvo koje je jebalo mater bandi lopovskoj.
6. Žalba na presudu
Žalba na presudu je dio scenarija koji te vodi na put slobode. Kako je sud primio žalbu, žalba se šalje na glavni Državni sud gdje sjede korumpirani sudci koji bi mater svoju utopili u čajnoj žlici punoj juve a kamol ne za dobru proviziju. Žalba se, naravno, usvaja!
7. Presudu ruši glavni državni sud
Što sam vam rekao!?
8. Ponavlja se suđenje
Na ponovljenom suđenju, isti sudac koji je đubre osudio, sad mu puši kurac uz sve moguće isprike. Naravno, sudac pušioničar kurca nalaže da se nepravedno osuđenom đubretu isplati odšteta zbog krive presude koju je on donio. Oslobađa se krivnje i pušta na slobodu
9. Puštanje na slobodu
Čovjeka đubreta koji je cijelo vrijeme na slobodi puštaju na slobodu uz ogromnu svotu novaca za pretrpljenu nepravdu i duševne boli iz stavke br 1. (Ne skrolaj gore, ja ću ti pomoći, br. 1 - Hapšenje)
10. Isti ponovo bude zaposlen na isto ili bolje radno mjesto
Isti se vraća na funkciju uz veću plaću. Radi isti kriminalni zločin al opće je poznato da za isti zločin ne možeš dva puta odgovarati. Uživa, ima službeni auto, boli ga kurac za sve i još nam se smije.
Ej... majketi... ovakvih govana od sapunica sam se nagledao u zadnjih 20 godina i to za 3 života. Imal ko kakav bolji daljinski da me prebaci u 3 pičke materne... jer... jer mense ovo neda gledat.
Amen!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyPon Jun 15, 2020 9:47 pm

Nema parlamentarnih izbora da stranke ne izlaze sa svojim programima. Ja još ne vidje programa u kom nam obećavaju govna, rižu i kišu. To su kume rastovi gospodarstva u dvocifrenom postotku, zapošljavanje ljudi u 6eroznamenkastim brojevima, milijarde eura zarade, plaće veće po iljadu kuna, penzije skoro isto tako.
Sve te programe bi trebalo prikupiti i uvezati u jednu knjigu i nazvati ju:
- "Najljepše hrvatske bajke"
Psihologija je čovječe čudo. Bajke volimo još od djetinjstva i zasigurno nam je draga ispričana bajka o radniku Mili koji je na pilani vitlao daske za 3 iljade kuna, a onda, onda je umro stari kralj alkoholičar te je kraljevstvom počeo upravljati pametni mladi princ, koji osim što je povalio Snjeguljicu, našao je posao za svih 7 patuljaka koji sada i dalje rade svoj posao drvosječa ali za 4 puta veću plaću. Mile? Naravno, princ ga je postavio za upravitelja šumarije gdje ovih 7 sjekača radi. Nije to sve, svaki od ovih 7 patuljaka, na kraju godine dobije od princa 5 centimetara visine jer im je obećano u sljedećih 4 godine 20 centi rasta... tako da, kako vrijeme ide, neće ni oni biti patuljci jer im je oduvijek bila želja da im paprat škaklja jaja a ne da im, ka sve ove godine do sad, ulazi u nos i bode oči.
Snjeguljica? - boli je pička, na konju se zaleti u šoping do Italije, u Milano... kupuje skupe torbice, hulahopke, donji veš, šećer za konja...
Ostatak naroda u kraljevstvu? - svaki dan u podne izlazi na točno određenu livadu koju svakodnevno prelijeće kanader koji presretnom narodu baca vreće eura. Banka diže kredit od naroda. Na hodnicima zavoda za zapošljavanje postavili mini vjetroelektrane, propuh daje struju. Pučke kuhinje preuzela lovačka društva pa se u istima hrane srne, veprovi i jazavci. Điboni pjeva po dječjim rođendanima. Usain Bolt trči na 100 metara pod našom zastavom. Mađari od straha vratili INU, Sanader pare nikad. Mate Rimac u Svemir lansirao naša 2 astronauta, u električnoj raketi (Elona Muska udario infarkt). U prašku za veš poklon, lijek za koronu i otrov za punicu/svekrvu. Nema biljega više. Vanjski dug nula. Turistima zabranjen ulaz, ne trebaju nam više. Osijek grad s najviše milijunaša u Hrvatskoj. Velebit prepiljen po dužini, Ličani prvi put imaju pogled na more. Opel prestao rđat...
Pa ti nedaj svoj glas za takvo nešto...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyUto Jun 23, 2020 1:29 pm

Platiš kruh, dobiješ kruh u roku 2 sekunde. Ubaciš 5 kuna u autopraoni, u roku 1 sekunde radi minivoš. Izabereš cipele, platiš, uruči ti ih odma... nemoš vjerovat! Čudo!
... ali zato ima nešto što je sasvim normalno i nije čudno, to su HAC ilitiga Hrvatske Auto Ceste.
Recimo, kad na benzinskoj ili kiosku kupiš njihov bon za ENC uređaj... aktiviraš ga SMS porukom... treba proći POLA SATA da ti uređaj bude aktivan. Ukoliko si u kraćem roku došao na naplatne kućice, neće ti se dići rampa.
Ovo sa HAC bonovima je normalno. Normalno je da ti SMS porukom aktiviraš bon... a onda dolazi do opravdanog scenarija! Kako si ti poslao poruku... ona odlazi u lokalnu poslovnicu HAC-a gdje jedan uređaj gurne jednu ciglu, koja s visine od 20 metara pada u bazen, gdje cigla svojim padom proizvodi valove. Ti valovi lupaju o stjenke bazena i time dižu i spuštaju pluteni čep koji je zavezan za aluminijski štap dužine 6 metara. Drugi kraj tog aluminijskog štapa lupa po glavi goluba pismonošu koji iz frekvencije lupanja štapa očitava vrijednost uplaćenog bona. Golub tu vrijednost zapisuje na papirić dok desnom nogom pokreće mehanizam koji mu dotura čašicu rakije. Golub ispija rakiju, krilom briše kljun i polijeće u glavnu centralu HAC-a u Zagrebu. Tamo ga dočekuje djelatnik HAC-a sa šakom punom kukuruza. Golub jede kukuruz, djelatnik preuzima poruku. Poruku ne može pročitati jer je pisana na golubljem jeziku. No HAC je ozbiljna tvrtka, koja je prilagođena suvremenim tehnologijama, pa su tako ponosni vlasnici GUGUNIGME - uređaja za dešifriranje golubljeg pisma, na kojem radi 12 revnih djelatnika. Njih 12 dešifrira poruku koja glasi "Čovjek je uplatio 100 kuna na ENC uređaj!". Ta se poruka odnosi do Ivanke, šefice svih SMS poruka, koja na kurblu pali suvremeni kompjuter marke COMMODORE 64. Kažiprstima upisuje "Aktiviraj uplaćeni bon!".... i bon biva aktiviran.
A krutemilijebo i 21. stoljeće...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyUto Jul 07, 2020 10:08 pm

Vidjeti praznu plažu je isto ka subotom navečer vidjeti prazan kafić u centru grada, gdje za šankom ka konobar radi Manolić, koji forama iz doba Austro-Ugarske bari jedinu gošću, curu od 88 godina.











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyUto Jul 07, 2020 10:10 pm

Ja kad oću bit u kurcu, poslušam samo jednu pjesmu od Nine Badrich... odma ronim suze ko mama Kukunka kad joj iz duboke rijeke Nil krokodil ščepa malog Juju.

Stari moj, svaka joj pjesma traje 9 minuta ko rat u Sloveniji... a u svakoj pjesmi ona njega čeka 20 godina, prežalila ga nije ka žaba poplavu.
Zaljubila se u njega još kad je isti ležao u inkubatoru a ona do njega. Sestra ga previja a ona piše stihove po stjenkama inkubatora "Tuđu sisu sisaš a ja te volim".

Ovaj odrastao, postao automehaničar... ova ga u stopu prati ko manijak, piše pjesme "Šaraf zapečen a ja ti dođem ko WD 40!" Alo dosadna ženo, ako te ikad itko volio, prestao te voljeti nakon tvojih stihova.

Pa ti ženo već 20 godina tražiš ljubav svog života. Promjeni spol u pičku materinu, ima tih operacija, postani muško, kreni tražit ženu! To će ti upalit garant. 12 minuta ona u pjesmi zavija kako ona njega voli. Jel on voli tebe? - NE! Pa što cviliš ko pakne na golfu dvici led te jebo. Zaljubi se više! Voli ga! Jebite se po cijele dane. Piši pjesme o trostrukom svršavanju. Koga više zanima što ti patiš... krutejebo, pola naroda plaću nije dobilo, pati i jebe se doma s partnerom/icom, i uživa.

Zavši ona... pomisliš pustit će nešto veselo... eto Đibonija.... tražim pištolj preko Njuškala za jeftine pare...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyČet Avg 06, 2020 3:41 pm

Prema zadnjim informacijama, dvije prijateljice u 30-tim godinama života, oborile su svjetski rekord u disciplini - stajanje u moru do pola bedara, držeći ruke na bokovima.
Naime spomenuti dvojac je tako stajao puna 4 sata i to pričajući. Jedna od njih, Ivanka, izjavila je:

- Ne znam kako se drugi odmah bace u more, meni je to nepojmljivo.
- Pa kako vi?
- Ja i moja prija Mirjana, mi prvo uđemo u more do ispod koljena... i onda se dobro ispričamo.
- Kako do ispod koljena kad smo vas 4 sata gledali u moru do pola bedara?
- To ste vi došli nakon plime... eheeee, prije smo moja Mira i ja pričale 7 sati
- Okupate li se u moru ikad?
- Da ti budem iskrena, tolko se zapričamo da i zaboravimo da smo na moru. Pa gle nam boju, ko poljska zastava... pola crvene pola bijele.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptySub Avg 22, 2020 12:32 pm

Mi da imamo nos za biznis, mi bi se sad ka država nakrcali novcima ka deva onu svoju grbu vodom. Kako?
Lijepo zarobimo sve turiste tako da svakog testiramo i damo mu pozitivan rezultat. Nema mrdanja iz države!!! Saš pare trošit samo ovdje! Kurac bi Austrija prijetila... samo poapsimo sve Austrijance
- Aber ja kući gekrenil?
- Moš ga prcen, ništa haus!
- Zaštenzi?
- Zatonzi što si pozitiven na koronen ko tinejdžeren na cajken
- Und što sad?
- Sad curik nah apartmanen, 150 danen u karantenen, aber moš novcen trošen... to da.
- Aber ja sve novcen spizden. Neimaden više!
- Dajde ne seren. Ni mi neimaden novcen aber rodbina iz Dojčlan šaljen svako malen. Zovi tetken u Bečen nek ti šaljen. Niks me gluposti piten, žvicen mi labaven.
- Aber kad bi mogen nazad u Osterajh?
- Možda auf zimu, mit sarmen!
- Mit sarmen???
- Kad naši krenen na skijen kod tebe u Osterajhen, onda se ti skriven u bunker mit sarmen... und cu hause!

I još ako slabo troši novce, zvat ga na mobilni:
- Jučerenzi 5 euro potrošen a danas 0 euro potrošen. Nastaven tako, gudbaj sarmen i Osterajh!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyPet Sep 04, 2020 11:15 pm

Budućnost...

Potraje li ova korona, imat ćemo generaciju školaraca, obrtnika, koji su kompletno školovanje završili na daljinu, jel ono, preko ekrana, od kuće.
U budućnosti... nazoveš mehaničara:

- Imam problema s autom
- Koje godište?
- 2028. godište
- Datum prve registracije?
- 05.02.
- Znači vodenjak
- Što vodenjak?
- Auto vam je vodenjak u horoskopu
- E i?
- Ovo što ja astrološki vidim, na ekranu, nije dobro
- Što vidite?
- Uran je ušao u Jupiter a Mjesec baca sjenu na drugi Saturnov prsten!
- Jebem te živote, to isto mi je rekao i prijatelj automehaničar
- Eto... vidite da ne lažem
- Što da radim?
- Možete otići kod onog starog mehaničara što još uvijek popravlja aute po starinski... ono... ima radionu... dizalicu... pa nek ga digne i pogleda.
- Mile gedoraš?
- E taj taj!
- Ma bio sam kod njega
- Pa što vam je on rekao?
- Rekao je "Hrđa vam je pojela cijeli auto, nema se tu što popravljati!"
- Čekajte... koju marku automobila vi vozite?
- Opel
- Sunce!
- Što sad Sunce?
- Pa jebem vam sunce, ko još opela vozi!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 EmptyPon Sep 14, 2020 3:11 pm

Prema zadnjim informacijama, vijest kako je propao i četvrti brak Borisa Novkovića, dotukla je mnoge. Dodatnu tugu izazvao je i medijski rat između influenserice i restorana. Jedan od utučenih izjavio je:

- Recite nam Mile, tuga u vašoj obitelji je prevelika? Kako je to sve počelo?
- Ja sam došao kući oko 7 navečer. Žena u kuhinji sjedi na podu, kuhinjskom krpom briše suze... viče "Mile kraj svijeta je!"
- A suncetijebem!
- Vidim da je utučena, reko "Nemoj ženo, prestat ću se nalaziti s onom kurvetinom, sve će biti u redu, neću te više varati!"
- Što ona na to?
- Kaže ona "Jebe mi se što se kurvaš, Boris Novković se razveo po 4ti put"
- Što ti?
- Klecnuše mi koljena ka keramičaru pred penziju, pade ja na pod, u ušima zuji a duša puca. Jecam ja, viče žena "A još se restoran i influenserica prepucavaju!"... to kad sam čuo, suza suzu goni
- I?
- I uto uđe sin, kaže "Tata i mama, umrla je baka"... reko jebla ti baka mater, Boris Novković se rastao a i restoran i mala se prepucavaju
- Što mali???
- Mali oće uzet kuhinjski nož i ravno u srce, jedva ga žena odgovori. Uto upade kćer
- Što kaza ona?
- Uđe ona, kaže "Mama i tata, ja dobih otkaz u restoranu na moru, nema gostiju, gazda nas sve potjerao!"
- Što vi?
- Žena kaže "Jebo ti gazda mater, Novkoviću brak puko 4ti put i influenserica se zakačila s restoranom"
- Što mala?
- Krutejebo, poče mala plakat, tješimo ju, viče ona "Džaba me tješite, ja sam mrtva, duša mi puca ka trupcu pred motornom pilom"
- Kako ćete Mile dalje živjeti?
- Nikako. Tuga je pregolema. Mi što smo živjeli, živjeli smo. Neka nas se sjećaju po dobrom. Hvala svima!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   bloger - Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KNJIŽEVNOST I JEZIK :: KNJIŽEVNOST :: PROZA/POEZIJA/PISANA REČ ..-
Skoči na: