DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Maj 15, 2017 11:31 pm

First topic message reminder :

Žene koje prolaze kraj gradilišta, dijele se samo na 2 vrste
1. One koje bi pukle od srama
2. One koje će uzvratiti osmijehom

Jučer je recimo, kraj naše bauštele prošla jedna utegnuta koja je pukla od srama. Ovo "utegnuta" nisam izmislio ja, nego bauštela... a to je ženska osoba koja ima pripijene traperice na način da te iste traperice načmeš skalpelom, eksplodirale bi... kuzis... otud utegnuta. Isto tako, da bi nosila tu bauštelsku titulu "Utegnuta", mora imati između 30-55 godina i biti punija. Žene koje ganjaju manekensku liniju, popularne su samo u časopisima i reklamama... na baušteli to nije neka prednost.
Uglavnom... ne bi ja ni skužio da utegnuta prolazi kraj gradilišta neg začu obavještajca kako viče "Mati moja mila!" ("Obavještajac" - ona osoba na baušteli koja prva primjeti ženu te izrijekom obavještava ostale kolege). Ide ona, grabi ka antilopa... a na baušteli sve zvecka jer svima ispada alat iz ruku. Ka što merkati stoje na nogama, podupirući se repom o tlo, pa okreću glavu lijevo desno gledajući ima li kakva prijetnja... tako je i na baušteli kad prolazi žena. Svi se uspravili, poduprli se na lopate... a glave svima u istom smjeru ka merkatima. Čim je prišla do bauštele, netko skviknu "Gledaj groma od žene!". E... tu dolazi do prepoznavanja o kakvoj se vrsti žene radi... jer žene sve čuju, a kamo li ne dobacivanje sa gradilišta... pa tako, kad čuje što se dobacuje, ide i njena reakcija... jedne se smiju i mahnu, a druge, baš kao što je ova, zabije glavu u pod i to doslovno, sram ju je... ne znam kako uopće vidi kud hoda.
Od dobacivanja tu je već spomenuto "Gledaj groma od žene!"... pa ima recimo kratko ali glasno "A u!"... ima i vjernika "Falim te Bože, a ne cjel dan gledam ove pedere!"... ima i poziva "Mala oš samnom van!?"... ima i ispitivača "Jes udana!?"... ima i onih koji ne vele ništa al gledaju za njom još 5 minuta kad je izgube iz vidika, romantičari jebiga... ima onih koji zazvižde... ima svega... al najbitnije i najvažnije... nikad nitko ne vrijeđa.
I tako... ima toga već 15 godina... ja bi sa posla uvijek išao sa jednim zidarom, vozio me kući... i uvijek bi stali u istoj birtiji popit kavu... a samo zato što se njemu sviđala konobarica... koja je imala brkove i a noge dlakavije neg on i ja zajedno. Znao je zidar reći
- Joj kad bi je ja ulovio (pa rukama hvata zamišljenu nju)... jooooooj!!!
- Tebe privlače brkate žene sa dlakavim nogama?
- Koji brkovi???... koje dlakave noge???
On na njoj nije vidio ni brkove ni dlakave noge jer je ona za njega bila najljepša žena na svijetu.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Gost
Gost




Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyČet Jul 18, 2019 7:55 am

Svi stavljaju slike sebe u starosti... a ja pametan, vidim nudi se opcija kako bi izgledao kao žena... i kliknem... a draga te majka jebala i ćaća zakarto, ispa mi mobitel iz ruke kad sam ovo vidio.
Bio bi sretan da me na dejt pozove loš zidar, neliječeni alkoholičar, bez jednog oka, sa tetovažom mješalice na podlaktici... a da me neko pojebe... ama mogu samo sanjati!

Al što je je, bar kosu imam u pm...


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Avg 20, 2019 12:01 pm

Ja neki dan na plažu... jebala mi plaža mater da mi jebla... spustio se dolje... stao... gledam gdje ima mjesta.

Dolje kad se spustiš, svi koji su na plaži ka da gledaju samo u tebe i ka da im iz očiju isijava "Nema zate mjesta, puši kurac luzeru!".

Na plaži ne da nemoš proći, neg ka da je 1995ta, svi imaju table sa natpisom "Zauzeto, Hrvat". Hodam... baba na 70 kvadrata prostrla ručnike, jede paradajz i lubenicu istovremeno, crveno ko krv joj se slijeva niz sise, sve do šljunka, ima pogled ko da joj Tarantino reka kako da gleda... šalje očima poruku "Stani ovdje, zakoljem te i nataknem na ražanj!"... unuk joj skače po kičmi, jednim ga pokretom otresa o pod ka da ju pauk napao... odem dalje, njih dvoje se žvali, ispod nje lokva a njemu kurac lupa o čelo... pazim da mu ne stanem nanjeg... metar dalje 4 ženske leže nepomično, valjda od 8 u jutro, crne ko pokojni Nelson Mandela, laka mu crna zemlja... ne znaš jel se bore za ljudska prava il se sunčaju. Malo dalje, ćaća kćerima napuva na usta čamac... kćeri otplovile... ćaća ostao plav ležat na plaži raširenih ruku... ove se vesele, ćaća umire. Dva metra dalje, "miss Hrvatske" se naprdila na sred nekog kamena, uzela pozu ko da se snima reklama za gaće Viktoria Secrets... njih 8ero sa strane drka na nju... malo dalje druga baba, jebem ti mater, ova ti iz pogleda gata. Nju kad pogledaš u oči, ostaneš bez državljanstva u pm... ta je muža ubila i u sarmu ga spremila... ajd joj nešto reci, odradi te ko Čak Noris u pm... žvaće ručnik krv ti jebem, pa se ti prostri uz takvu.

I tako... pobjegnem u svoju Liku... odem u šumu... legnem dolje... gledam u krošnje bukvi... vidim puha kako jebe vjevericu... i čujem vjevericu kako mu viče "Puhu, vodi me na more!"...

... majkemi... žao mi puha.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Avg 21, 2019 7:18 am

Nekad nisi moga prdnut od žene jer bi žena sve saznala prije neg si ti išta napravio... a danas, danas nemoš prdnut od gugla i interneta... žena danas stvarno zadnja sazna.

Slušaj ovo. Men došlo pred neki tjedan da si kupim bicikl. Ne znam koja mi pička materna bi. Jebem ti vraže mater, samo što sam upisa u gugl "Bicikl"... i to možda dvaput... od tad pa nadalje, koji god portal da sam otvorio, iskaču mi reklame za bicikle. Čak i fejsaru kad bi otvorio, iskakale mi reklame za bicikl... to su ti jebeni pametni telefoni... točno znaju što ti oš.

Nebudi lud... kreno ja testirat tu vezu između interneta i pametnog telefona... pa upisivao u gugl "Gdje ima najjeftinijih kurvi?"... iskače mi reklama za Frankfurt... upišem "Blato do koljena", majkut jebem 5 dana sam gleda reklame za čizme... upišem "Opelijander"... eto reklama za tetanus, vele, obrani se od rđe pouzdano... upišem "Vakula", izlazi mi reklama i za kabanicu, i za kremu za zaštitu od sunca i za gromobran i za vjetroelektrane... upišem "1991-a godina"... gugl me dodatno pita "A gdje si tad bio pička ti materina?"... upišem "Bunika", 4 dana sam gleda spotove u kom gol čovjek trči sa radijatorom na leđima i viče "Ladno mi na noge!"

... upišem ja "HDZ i SDP"...

... evo već 7 dana gledam reklamne spotove irskog biroa za zapošljavanje.

Normalno... bicikl nisam kupio...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySub Avg 31, 2019 10:49 am

Kako sam danas ujeba situaciju... a možda i nisam...
Stalo danas dvoje turista (dečko i cura, cca 30tak godina imaju) u moje malo ličko selo, Plaški jel.
Piče biciklima sa Plitvica pa pitaju kako do Senja, namjerno idu okolnim putem. I tako, priđe momak, pita me kako do Senja. Objašnjavam mu rutu... i tako pričamo... iz Engleske su... ja ga zajebavam za Brexit... on se smije, pa mi govori da je upravo zbog Brexita u Hrvatskoj... ja u čudu... a on veli da je sad mogao doći bez ikakvih problema, a kad izađu iz EU, vjeruje da će teže biti doći do Hrvatske... ja se tu nasmijem pa mu objašnjavam da ako nigdje, kod nas će moći dolaziti kad god oće. U taj tren sjetim se... pitam ga jel kad čuo za Nikolu Teslu... naravno, čuo je i zna ponešto o njemu... i onda mu objasnim kako je Teslin ćaća ovdje završio školu za popa... radio u crkvi... sam Nikola Tesla navraćao... sestra Nikole Tesle, Marica, udala se i živjela ovdje i sahranjena ovdje... ljudi moji, njemu vilica otpala od čuda... zino čovjek doslovno... još ne vjeruje pa pita "Ovdje???"... reko "Tu tu! Evo ti crkve preko puta gdje mu je ćaća službovao!"... a pita on mene "A gdje je neka tabla na kojoj sve to piše"... reko "Table nema, jebiga"... ko će njemu objasniti da našima u općini treba 700 godina dok se sjete staviti tablu.
Uglavnom... nije tu kraj... sad ide dio di sam na kraju sve ujeba.
Pričamo nas dva... kad evo prilazi na kraju njegova cura koja je cijelo vrijeme sjedila s druge strane i nije nas čula što pričamo. Eto nje... on joj govori kojom rutom do Senja... već ono, rastajemo se skoro... i ja tu njemu kažem:
- "Ispričaj joj vezu između Tesle i mjesta gdje se nalazite"
- "Oooooo da!" veli on pa se okrenu prema njoj i veli joj "Za Teslu si čula?"
- "Za koga?" - upita ona njega... a ja si dade šansu, reko, možda nije dobro čula
- "Nikola Tesla! Znanstvenik!" - govori on
- "Nikad čula!"
Kako ona reče "Nikad čula", men došlo da odem kod susjeda pa da ga nagovorim nek otkopa kalašnjikov... za znanstvenika Kalašnjikova je sigurno čula
Vidim ja, njemu neugodno... pa on dalje navalio:
- "Kako nisi nikad čula za Teslu... pa čula si za aute koji se zovu Tesla?"
- "Za aute Tesla sam čula"
- "A za Nikolu Teslu nisi?"
- "Nisam!"
- "Ma daaaaaj"
Prekinem ja tu "svađu" i pitam ju
- "Stvarno nikad nisi čula za Nikolu Teslu?"
- "Nisam!"
I tu dolazi taj moj ujeb... priznam... no to nisam mogao kontrolirati... al ja sam dečku stavio ruku na rame... a iz mene je ko iz topa, ispalo:
- "My man... where did you just find her!?" (Čovječe... gdje si je samo našao!?)
Naljuti se ona... ode... on me pogleda... pogleda me nako u stilu "Jeeeeebiga kume"... i odoše biciklima
No kasnije razmišljam, možda i nisam ujeba... jer... da ga jebeš... sad će Teslu zapamtiti za cijeli život...   zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost




Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Sep 10, 2019 6:58 am

Moj prvi dan škole... te davne 1983. godine

Ja nemam fotografiju samog sebe kako sa torbom na leđima stojim taj prvi dan, 1. razreda osnovne škole, ispred škole. Nemam, jer jebiga, to je tad bilo normalno da krećeš u školu... a i da ga jebeš, nisam siguran da su moji imali fotoaparat. Nismo imali telefon, to znam.
Naravno, pamtim svoj prvi dan škole... gdje ne bi krutejebo, kad je drugarica (tad smo tako zvali učiteljicu) imala brkove ko Vuk Karadžić led te mili jebo. Ne znaš jesil doša na vojnu vježbu il u školu.
Prvi dan škole me vodila mati... drugi dan joj već dopizdilo pa me utrapila maloj od susjede koja je išla u osmi pa me ona vodila... treći dan zame nitko pita nije. A ćaća, ćaća mjesec dana nije zna da idem u školu. On kad je materi reka "Oćel mali ikad uškolu?", ja sam već iša u peti.
Trebam li vam pričati o odgojnim mjerama u školi. Ako nešto ujebeš, vuklo bi te za kosu iznad uha, di najviše boli. Da sam bar tad bio ćelav, al nisam. Ja se požalio ćaći da me drugarica "Karadžić" vuče za kosu iznad uva... ćaća mi reka "Nije to ništa, mene štapom tuklo po prstima". Jebo ti školstvo, što više ideš unatrag, metode kažnjavanja sve gore... didu mi, bit će, sa 2 konja htjeli raščepit.
Samo što sam krenuo u školu, 29.11. Dan Republike... primanje u pionire... imali zakletvu... pa vježbali non stop ko drugstore... a sa 6ipo godina, izreći iz zakletve "Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija"... pa majka te jebala, sajens fikšn, nikako to u komadu izgovorit. Još nas pola nije znalo reći R, ko Jaran iz "Noćne more" pokojnog Željka Malnara... "Fedejativne Jepublike". Kad smo se primili u pionire, mi mislili, sad ćemo dobit puške... od pušaka ništa... mi razočarani, ni 7 godina napunili.
U školi bila kuhinja. Nije bilo "Mense neda jesti"... ama naredbom vrhovne komande mora si oblizat tanjur. Ti jedeš, ova ko kobac kruži i gleda jel kome što u tanjuru ostalo.
Fizička kultura (danas tjelesni)... trči oko škole... i udri jebenog graničara. Pa majku ti jebem... graničara sam se tolko naigra da više nisam znao jesam li u školi il na karauli.
Kad bi išli kući nakon škole, po nikog nisu dolazili roditelji, sa autom... Bogu fala... jer mogli smo baciti torbe i pola sata udrit nogomet... pa ajd kući. Doduše bio jedan... dolazili roditelji autom po njega... nitko ga nije volio.

Danas gledam... izađe mali iz auta... ispred škole... mati stala, namješta frizuru... zauzela pozu... zagrlila dijete... udara selfi... mali jednako preplašen ka i ja 83će... i skužim... djeca su uvijek ista, uvijek... samo smo mi... mi smo otišli u kurac... ako me razumijete
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Sep 23, 2019 11:07 pm

Ova zadnja slika opelijandera punog krumpira, to je stara slika... još iz doba kad sam bio sirotinja jer kao što znate, ja sam sad pripadnik elite i bogataša... ono što se veli, jedem zlatnom žlicom a guzicu mi nakon sranja drugi brišu.

Dini Merlinu je život Švicarska... meni eto već nekoliko dana Monte Carlo. Sa Bugattijem sam se dovezao do hotela, troši 30 litara benzina, odma sam u Bihaću ugradio plin unjeg... nije što nemam nego ekologija i te pm.
I tako, iznajmio predsjednički apartman... a to sirotinjo trebate vidjeti... 9 soba imam... taksi me vozi od sobe do sobe a ako mi se pripiša, u taksiju imam wc. U svakoj sobi mrtav tigar na podu... krevet velik ko Kušćevićeva parcela... a na stolu kokaina dvi ipo kile i sa strane komad cijevne skele, njome šmrčeš. Otišao sam se istuširat, a ono, u kupaoni 4 gole Ukrajinke... okupaše me ko Sulejmana Veličanstvenog. Pitaju sve 4 u glas "Jesi li za seks s nama?"... reko "Cure ja ne jebem, imam svoje ljude za to"... i dam im vizitku od svog obrta za seks sa dva zaposlenika, ja sam ipak direktor a direktori ne rade. Odmah sam potom zvao poslugu da mi donese ručak... a ljubazan glas sa druge strane upita imam li kakvu želju ili da mi donese specijalitet hotela... reko "A što je specijalitet hotela"... veli on

- "Za predjelo na tanko narezan pršut šišmiševog buta, sir spravljen od mlijeka jedine preživjele krave sa Titanika. Za glavno jelo lungić od krokodila sa pečenom zebretinom koju je pojeo isti taj krokodil a sve u umaku od vrganja sa Tibeta, te za kraj desert, kolač od šumskih sibirskih jagoda preliveno spermom Rogera Federera"

Zgadio mi sve kad je rekao ovo "umak od vrganja", ja vako bogat da jedem gljive??? Od gljiva sam uteko jebem ti gljive. Pojedem samo kolač i izađem malo u grad.

Monte Carlo ko Monte Carlo... lijep grad. Prošetao sam malo al bolje da nisam. Znaju ovi na ulici da sam bogat pa se svako oće slikat. Uteko sam u neku elitnu birtiju, kad tamo njih trojica sjede za stolom i viču "Krule elito, sjedi s nama!"... i sjednem. Prvi se predstavi, veli "Ja sam Mick Jagger iz Rolingstonsa"... reko "Nikad čuo"... veli ovaj drugi "Ja sam Robert De Niro, glumac"... reko "Nikad čuo"... i veli treći "Ja sam Roger Federer"... reko "Tebe znam!"... veli on "Sigurno sa nekog finala teniskog turnira?"... reko:

- Ma kurac sa turnira, znam te sa kolača!

Sirotinjo... čitaj i pati... ja odo na Maldive!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost




Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Sep 24, 2019 7:05 am

Otišao sam se istuširat, a ono, u kupaoni 4 gole Ukrajinke... okupaše me ko Sulejmana Veličanstvenog. Pitaju sve 4 u glas "Jesi li za seks s nama?"... reko "Cure ja ne jebem, imam svoje ljude za to"ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Nov 18, 2019 9:30 pm

Kad u trgovačkim centrima vidim natpis "BIO češnjak", pomislim da ga na polici nema... jel ono... bio... nema ga... prodalo ga... ne znam, pojeo ga ovaj iz sekjuritija u civilu, koji je inače neprimjetan ka pijani kum na svadbi... il studenti ga ukrali...
Jučer vidim - BIO limun... sa 12,99 kuna pao na 9,99 kn (kakva jebena prilika) Gledam taj limun, 4 komada u pakiranju a svaki limun velik ka akumulator za skutera.
Mislim, nisam se rodio jučer pa ne znam kako izgleda limun uzgajan bez pesticida i kemije. Pa kad sam bio mulac, nisi moga naći limun veći od kokošjeg jaja (i jaja tad bila mala, onda moš mislit kolki je limun bio) , a ovaj danas veći od kokoši... i on je BIO. Krutejebo, prerežeš ga, ima stijenke deblje od dna ekspres lonca. Majka te jebala, sa svake strane cenat ipo kore... ka da ga obuklo u 3 skijaška odijela. Oš ga ocijediti stiskom, s dvije ruke ga stišćeš ka da odrvćeš ventil zapečen 60 godina. Da ga WD-om špricam majka te jebla, da ubijem ovo BIO u njemu, nebil ga odvrnuo? Kad ga i ocijediš... gledaš u čašu... vrtiš ju iz zgloba, okrećeš prema suncu nebil vidio imal išta u njoj... a u njoj količina limunova soka alaj majko... više se kolibrić ispovraća nakon popijene 2 kapi pive, subotom ispred. narodnjačkog kluba, neg što je u čašu iz limuna ušlo. Napraviš limunadu nakon sat vremena i šalješ mail u trgovački centar, oćel ti priznati benificirani potrošački staž.
Što je - je, kome limunove kore treba za kolače, 9 dana da ribaš još si na kori. Tolko kore ima da si pod pazuhe moš naribat... mirišiš ka borić na retrovizoru. Ja ga u kadu naribam... u cipele... kad točim gorivo, naribam u spremnik, zato i prolazim eko test na tehničkom... kupim obični guz papir, kompletnog ga razmotam, naribam nanjeg, namotam nazad... i dobijem ZEWA tariguz s mirisom, pogađate, limuna... pa ga prodam susjedu za duplo... biznis jeeeeebote.
Od cijelog BIO mogu samo reći... BIO sam u trgovini.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Jan 03, 2020 10:49 pm

Sjedim na šanku, čitam neko sranje iz novina... eto prijatelja, obraća se konobaru:
- Njemu što pije i meni dec vina!
Normalno, nakon popijenog vraćam rundu:
- Konobar, meni moje... njemu što on pije!
Eto runde... i račun... piše 35 kn. Reko zajebo se konobar, moja cuga 14 kuna, do 35 stanu još ležajevi za ladu... kad ono kurac, piše točno 35 kuna. Reko, ovaj stvarno ležajeve naručio. Uzmem račun u ruke... kad ono, pored mojih 14 kuna stoji još dodatnih 21 kuna za dec vina... ja mislio štamparska greška... pitam ovog svog "bega":
- Pa suncetijebem... štoeovo?
- Koje?
- Dec vina 21 kunu?
- Pa Kozlović
- Koji krvavi Kozlović, sjeme ti jebem?
- Probaj, kvalitetno vino!
- Kvalitetno ti kateter strpali dabogda... jes ti normalan?
- Ajde što si se usro, ja ću platiti
- Normalno da ćeš ti platiti ćaća te ujebo pri izradi... tiii ćeš meni Kozlovića krvtijebem tebi i Luksemburgu
- Što Luksemburgu?
- Isti ste u pičku materinu... isti... ti i Luksemburg!
- Kako?
- Ovako!

BPP po stanovniku, izražen po standardu kupovne moći (sa služene web stranice EU za 2019. godinu)
1. - Luksemburg 266
2. - Irska134
3. - Nizozemska131
4. - Austrija130
5. - Danska125
6. - Njemačka124
7. - Švedska 123
8. - Belgija119
9. - Finska110
10. - Ujedinjena Kraljevina109
11. - Francuska107
12. - Italija96
13. - Španjolska 91
14. - Češka 85
15. - Malta84
16. - Slovenija 83
17. - Cipar82
18. - Portugal78
19. - Slovačka 77
20. - Estonija76
21. - Litva75
22. - Grčka73
23. - Poljska68
24. - Mađarska 68
25. - Latvija64
26. - Hrvatska 59
27. - Rumunjska 55
28. - Bugarska47
Ti ćeš meni sa 26. mjesta naručivat Kozlovića po 21 kunu deci... jebo li te Luksemburg... jesam ti rekao da ćeš završiti na fejsu... eto ti sad na đubre mučko!
Usput... u nedjelju su izbori... nakon osamostaljenja, nakon 29 godina, mi OPET biramo između jednog crvenog i jedne plave... a obje su nas te boje odvele na 26. mjesto, jebo im svima Luksemburg mater... a mom prijatelju ne zamjerite, neće više imati izlete na 1. mjesto, vratio sam ga tamo di spadamo, među Bugare i Rumunje.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Jan 21, 2020 3:35 pm

Prema zadnjim informacijama, nakon što su Megan i Harry odlučili napustiti kraljevski dvor, razgovor između kraljice Elizabete 2. i njenog unuka Harryja nisu prošli baš najmirnije. U posjedu smo transkripta razgovora
- DING DONG
- Ko zvoni u ovo doba, taman krenla leć!?
- Ja sam baba, tvoj unuk!
- Koji? Imam ih ka lovačka kuja... pedesetero!
- A Hari baba svemujebem... Hari! Otvaraj vrata!
- Koji Hari... svaki treći unuk mi Hari... ko da je nestašica imena bila kad ste se rađali!
- Od Čarlsa sin!
- Kojeg Čarlsa?
- A kolko si Čarlsa rodila?
- Dva vanbračno i jednog bračno
- Booogami udarala se ti baba ko televizor 80tih kad nestane slike
- Udarala se baba ko tepih kloferom! Nego... od kojeg si ti Čarlsa onda?
- Od ovog tvog bračnog
- Od najružnijeg reci!
- Kako misliš najružnijeg?
- Tvoj ćaća je tolko ružan, da ja kad sam njega rodila, prvih godinu dana sam ga dojila sa maskom za varenje na glavi. Pogledaj ga našto liči!
- Dobro baba... nemoj sad...
- A što nemoj suncetijebem!!! Kad ga se sjetim, stresem se ko rodna šljiva u jesen. Pa meni je došao ovaj iz HEP-a očitat brojilo... ja mu otvorila vrata... on ušao... a Čarls se baš popeo na nekav kredenac... gleda ovaj Čarlsa u oči i viče "Kraljce, brojilo ne radi!"... reko "Nije to brojillo, to mi sin!"... viče HEPovac "Ovaj mjesec ja častim strujom!"... i ode
- Dobro sad... i moja Megan je to primjetila
- Koja Megan?
- Pa žena moja
- Kad si se oženio sunce te kraljevsko jebalo???
- Pa jel tebe baba Alchajmer načeo... bila si u svadbi!
- Jel to onda svadba kod Macole u Korenici?
- Koji Macola u pm?
- A nije nije.... ono se Manolić ženio
- Koji sad Manolić?
- Moj dečko iz mladosti... kad me Džingis Kan ostavio, prohodala sam sa Manolićem... al nije veza dugo potrajala... 240tak godina... onda je đubre našlo neku bombašicu partizanku...
- Uglavnom, Megan i ja odlazimo
- Koja Megan?
- Žena moja... rekoh ti
- A kud idete ti i Reno Megan?
- Idemo u Kanadu
- Što ćete tamo?
- Odjebavamo kraljevsku krunu, idemo u Kanadu živjeti i biti financijski neovisni
- Ajde super. A di će Reno raditi?
- Megan je našla posao u Plodinama na kasi
- A ti?
- Ja imam neku štelu za upasti u općinu... biti referent
- Ko ti je štela?
- Ćaća
- Ti s tako ružnom vezom moš završit jedino na pilani
- Nije ni to loše!
- Al ka trupac!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Jan 29, 2020 2:31 pm

Neki dan mi TV inkasator pozvonio na vrata... pitao me ako imam televizor... a srećo moja, pa kud baš na mene, jeboliti televizor ćaću...




smehsmeh smehsmeh smehsmeh










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Feb 03, 2020 5:18 pm

zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Feb 10, 2020 9:20 pm

zubic











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Feb 25, 2020 2:55 pm

Evo čitam kako je koronavirus došao kod nas u Hrvatsku... taman pred ljeto. Saću napokon otići ka čojk na more 10... 15 dana. Biti će apartmana po 8 eura dan, puni pansion.
Luftao bi jaja na plaži... a po 40 metara oko mene nikog. Zvao bi gazdu apartmana, nek mi ručak donese na plažu... i nek ponese brusilicu da si odsječem nokte na nogama. Drugi dan na Hvar u restoran:
- "Može lonac graha?"
- "Imamo gospodine platu, orada, brancin i grdobina, sve za 2 eura!"
- "Dajde onda i graha i platu! Ko je onaj što plače na terasi?"
- "Vlasnik restorana gospodine"
- "Točno ga razumijem. Tako sam i ja 30 godina plakao što ne mogu na more. Daj mu gajbu pive na moj račun!"

Navečer bi otišao na Zrće, u praznom klubu pijan skakao u bazenčiću, dobacivao Davidu Guetti "Pojačaj do ibera, ne štedi te šarafe ćaća te ujebo!". Dileri bi prvu kilu ekstazija davali džaba a svaku sljedeću po euro. Jeo bi taj ekstazi ko kokice, iz guzice bi mi ispadao, golubovi bi ga kljocali iza mene... kasnije bi gol plesao zagrljen s jatom nadrogiranih golubova... 500tinjak golubova bi me nosili zrakom a ja raširenih ruku pjevao "Zamislio stari sokol da će umrijeti!"
Taksi bi platio da me cjel dan vrti u rotoru.
U klubu bi platio Rozgi da ne pjeva.
Zavrtio bi rundu pića arapskom šeiku koji ne zna da je kod nas koronavirus... kolege smo jebiga.
Gliser bi me u padobranu vozio cijeli dan, spavao bi zraku.
Napokon došao red i na nas da si priuštimo more... eeeeeeheeeee, nije to mala stvar jebitito.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Feb 25, 2020 9:04 pm

Kijara-brm ::
Evo čitam kako je koronavirus došao kod nas u Hrvatsku... taman pred ljeto. Saću napokon otići ka čojk na more 10... 15 dana. Biti će apartmana po 8 eura dan, puni pansion.
Luftao bi jaja na plaži... a po 40 metara oko mene nikog. Zvao bi gazdu apartmana, nek mi ručak donese na plažu... i nek ponese brusilicu da si odsječem nokte na nogama. Drugi dan na Hvar u restoran:
- "Može lonac graha?"
- "Imamo gospodine platu, orada, brancin i grdobina, sve za 2 eura!"
- "Dajde onda i graha i platu! Ko je onaj što plače na terasi?"
- "Vlasnik restorana gospodine"
- "Točno ga razumijem. Tako sam i ja 30 godina plakao što ne mogu na more. Daj mu gajbu pive na moj račun!"

Navečer bi otišao na Zrće, u praznom klubu pijan skakao u bazenčiću, dobacivao Davidu Guetti "Pojačaj do ibera, ne štedi te šarafe ćaća te ujebo!". Dileri bi prvu kilu ekstazija davali džaba a svaku sljedeću po euro. Jeo bi taj ekstazi ko kokice, iz guzice bi mi ispadao, golubovi bi ga kljocali iza mene... kasnije bi gol plesao zagrljen s jatom nadrogiranih golubova... 500tinjak golubova bi me nosili zrakom a ja raširenih ruku pjevao "Zamislio stari sokol da će umrijeti!"
Taksi bi platio da me cjel dan vrti u rotoru.
U klubu bi platio Rozgi da ne pjeva.
Zavrtio bi rundu pića arapskom šeiku koji ne zna da je kod nas koronavirus... kolege smo jebiga.
Gliser bi me u padobranu vozio cijeli dan, spavao bi zraku.
Napokon došao red i na nas da si priuštimo more... eeeeeeheeeee, nije to mala stvar jebitito.

ludismeh trtrr like Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 669322 Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 550414










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyČet Feb 27, 2020 9:53 am

Vidim... raspisali se novinari o zidarima MASONIMA.
Evo vam nekoliko vrsta zidara s kojima ste se bar jednom sreli u životu.

Masovni zidari u Hrvatskoj
- Pijani zidar
Samo ime govori o kakvom se zidaru radi. Dok prije posla drugi bauštelci piju kavu, on naručuje tkz "prekidač" (piva+pelin). Nakon popijena 3 prekidača, ispred birtije sjeda u krivi kombi gdje se s drugih 8 nepoznatih kolega vozi na krivo gradilište. Po izlasku iz kombija vidi objekt za 4 etaže veći nego inače. Pita prvog do sebe "Jel neko noću zidao da je vako niklo?".
Drugi dan ipak pogađa pravi kombi, čudi se, sad fale 4 etaže. Cijeli radni vijek mu ništa nije jasno.

- Glumac zidar
Slatkorječiv ko muškarac pred seks. Po njegovim riječima, osobno je adaptirao stan katarskom šeiku... a Kinezi koji rade Pelješki most nemaju pojma o građenju jer kako on kaže "Das mene pita jab to sve drugačije!". Riječima ulijeva sigurnost u svoj rad, a djelima vjeru u ažurnost sudova. Pojavljuje se 2 mjeseca prije početka radova i tom prilikom traži 100% avansa za radove jer "Tu ide pun kurac materijala a cijenu za ruke sam vam dao skoro džaba!". U stanu se pojavljuje za 6 mjeseci, pljuje o dlanove, udara dlanom o dlan, na glas pred vama izgovara "Saće Mile to srediti!"... nakon pola sata, eto ga, "Sad mi javili, umrla mi baka!" (umrla po jubilarni 1000ti put). Odlazi. Zovete ga, ne javlja se. Nakon mjesec dana stavlja sam sebe u osmrtnicu u novinama a vas navodi kao ožalošćenu rodbinu.

- Fušer zidar
Ovaj je sličan glumcu zidaru, no ipak se pojavljuje na adaptaciji vašeg stana. Dok glumcu svako malo umire baba, ovome crkava alat pa svako malo odlazi po drugi. Svaki odlazak po ispravnu bušilicu mjeri se od 5 -7 dana, a kad se vrati, mora opet otići jer "Borere sam zaboravio majku im jebem!". Kad vam napokon ožbuka kupaonu, nakon 3 dana ista sva otpadne, pa vas uvjerava kako nije on kriv nego je do tektonskih poremećaja u kori zemljine ploče. Nudi da će popraviti i za uzvrat polijepiti keramiku. Nakon 14 dana u kupaoni nalazite keramiku učvršćenu šarafima i poruku "Kolegi umrla baka, otišao sam na sahranu!"

- Problem zidar
Ovo je onaj koji nakon pregleda stana ustanovi "Nije ovo baš tako lako kako ste mi vi preko telefona opisali, ja ću se tu dobro izjebat dok sve napravim!". Naravno, to je taktika za dići cijenu radova. "Četiri mi čovjeka trebaju za izvesti ovih 14 kvadrata glazure u kuhinji, a i ova kanturina za smeće, jel ju vi mičete il da ja angažiram kamion dizalicu?". Kad mu kažete da ćete sami maknuti kanticu za smeće on viče "Ne treba, mi ćemo, to vam za džaba odradimo, ja častim!". Kad poravna 2 kvadrata glazure, ide pauza od sat vremena. Dok mu točite pivu on viče "Ni u snu nisam mislio da će ovo biti vako zajebano!". Za 2 dana koliko radi, pojede vam 3 puna frižidera i popije gajbu pive. Po završetku radova vas moli da ga opet zovete ako štogod budete radili.


- Uzoran zidar
Ovaj najviše puši kurac jer ste se vi opekli na sve prethodne pa ne vjerujete nikom. Posao odrađuje u roku i kvalitetno. Ovakvi su rijetki ko velebitska degenija i poštenje u Saboru. Ne uzima nikakve novce unaprijed. Sve iza njega ostaje čisto i uredno. Takvom zidaru ste zapravo problem vi... jer ste nakon silnih zajeba počeli piti, glumite velikog investitora, prozivate ga za fuš kojeg nema i u konačnici, kad sve bude gotovo, vidite 100 nepostojećih problema.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Apr 01, 2020 9:03 pm

Izašao ja večeras u 8 pred zgradu na parking... sjeo u opelijandera... upalim ga... a ono 10 susjeda izašlo na balkon i plješću...
... reko "Hvala ljudi, niste trebali jer on uvijek pali iz prve!"
Nitko nema susjede ko ja... svaki treći dan mi plješću. Neko večer sam popio 2 pive što ih uze na benzinskoj. Samo što sam otvorio vrata i kreno kući... pljesak.
I tako svako malo... oni mi plješću... ja se naklonim... zahvalim... jeeebiga... idu dani.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Apr 13, 2020 9:18 am

Čitam danas kakva nas budućnost čeka... u smislu socijalno društvenih kontakata... pa između ostalog, neće biti rukovanja... tapšanja po ramenu... ljubljenja u obraze prilikom čestitanja... i sve drugo.
Nadam se samo da će to trajati kratko, jer ako to postane tradicija... rodit će se nova djeca... steći te neke nove običaje... a mi biti stari... babe i dede... pa kad me netko od 18 godina bude pitao, u toj dalekoj budućnosti
- Deda, jel istina da ste se nekad davno rukovali?
- Je sinko... istina je
- Baš ono... ruka-ruka-stisak?
- Baš tako
- Ahahahahahahah deda, kakvi ste vi kreteni bili! Mi se sad pozdravljamo aplikacijom "hendšejk"
- Bravo sinko... bravo. Nego da deda tebe pita nešto?
- Reci deda?
- Kako se vi mladi sad seksate i radite djecu?
- Pa lijepo. Muškarac svrši u čašu. Čašu se zaveže na jedan štap. Žena napravi stoj na rukama uza zid... raširi noge... rukom se pruži štap... te se ovo iz čaše izlije u nju.... i ona zatrudni.
- Bravo sinko... bravo
- Deda, jel tako bilo i u tvoje vrijeme?
- Slično... jedino što bi deda njoj stavio cijeli svoj štap
- Ništa čaša!?
- A bila je bila... baba i ja bi znali popiti čašicu-dvije prije seksa.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Apr 17, 2020 10:40 pm

smehsmeh smehsmeh











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Apr 21, 2020 4:49 pm

Moj pokojni ćaća mi je usadio jedan praznovjerni običaj, a to je... kad ti ispred auta pretrči mačka, 3 puta pljuneš. Ćaća nije bira boju mačke, za svaku je to vrijedilo.
Ne bi ja to tako olako ni prihvatio, al ćaća bi pomahnita dok bi se nas dva vozili fićom, tih 80tih godina pa izleti mačka. Zna se iz petnih žila derat "ŠIIIIIC MAJKA TE JEBALA!"...šic kurac... jebalo se mački za nas dva i fiću koji je u trećoj jurio 40 na sat. Ona bi pretrčala cestu a onda bi ćaća rukom gvinta onu ručicu na vratima, spuštao prozor... pa kreće "PUUUJ nesrećo!"... "PUUUUJ crkla dabogda!"... "PUUUUJ dlaka ti otpala!"... zna sam ga za rame vući, "Ćaća pazi kamion!"... jer nije ni gleda kud vozi dok pljuje a fićo je krivudao cestom ka mustang u "Brzim i žestokim" te bio teško ukrotljiv na volanu... fićo je to.
Danas mi izleti mačka, preleti cestu... spustim prozor... PU-PU-PU-id u picku materinu... kad svetejeblo, ona se u sekundi okrene i preleti nazad.
Vozim... razmišljam... ako pretrči, 3 puta pljunem, al ako se vrati nazad? - Što sad!?... i sjetim se! Nabrzinu progutam 3 pljuvačke, zapravo pljuno sam nazad u sebe, logično, jer se vratila.
Svaka mi čast! Nema majko, mozak radi...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyČet Apr 23, 2020 4:07 pm











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyČet Apr 30, 2020 8:53 pm











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Maj 05, 2020 11:08 pm

Danas ušao u kauflandaru... i vidim didu kako na glavi ima prozirni A4 fascikl zataknut za naočale... reko krutejebo, ne moram ja do Amerke... došla Amerka do mene.

Ima li ovom ludilu kraja? Štoeovo suncetimilojebem? Aaaaaaa ljudi pa dokle više...


[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyČet Maj 07, 2020 11:11 am

Jutros sam u jednoj gradskoj ribarnici održa najkonstruktivniji razgovor ikad...
- Dobar dan
- Dobar dan, izvolite?
- Imate li oslića?
- Od ove 4 vrste ribe, vidite li vi igdje oslića?
- Ja sam iz Like
- Ispričavam se, nemamo oslića!

Slati medvjeda po ribu... je isto ka da nilskog konja šalješ po četkicu za zube










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Maj 26, 2020 1:31 pm

Blažena vremena. Kad te idiot danima jebe da se nađete na cugi pa mu odgovoriš
- Ne mogu, jebe me neka lagana temperatura danima
On više ne zove a ti nastavljaš po svom
Koronamajka










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Jun 02, 2020 7:39 pm

Kako kod nas u Hrvatskoj izgleda hapšenje istaknutih političarskih i ostalih glavonja... govana... i tih fekalističkih ljudi
1. Uapase ih
Nema novinarske kuće koja ne objavi tu vijest pa čak i Glas Koncila. Svi mi saznamo kako ih je uapsilo, pa mi budemo veseli. Džaba se veseliš, država je krojena po njihovoj mjeri a ne po tvojoj smrade usrani.
2. Sprovođenje u istražni zatvor na mjesec dana.
Neuk čovjek bi pomislio kako tamo uapšenik/ica pati. Pati moj kurac. Ima zasebnu prdaru s tevejcem u kojoj mu se nose delicije iz restorana i to po narudžbi. Oće on kurac jesti prežganu juvu iz zatvorskog kazana, pa pička mu materina, nije krao milijune da bi patio neg da bi uživao. Prežderava se... vrti kanale na tevejcu... drka po mobitelu... car, boli ga kurac
3. Puštanje na slobodu da se brani s iste
Izlazi iz istražnog 10 kila deblji. Auto koji dolazi po njega je uvijek il audi il bmw. Još ni jednog nije dočekala škoda favorit il golf trojka. Na toj slobodi živi ko kurac u sladoledu, uživa. Troši pare koje je ukro, nemeže ih za 9 života potrošit.
4. Nakon 4 godine kreće suđenje
Toliko je vremena prošlo da ni on sam ne zna za što mu se sudi. Sudac ga podsjeća a odvjetnici, koji su uvijek Čedo Prodanović i Jadranka Sloković, na sudu izvode performans, takav da ti više ne znaš jel to sud il HNK - Hrvatsko narodno kazalište. Svi glume, od sudca, zapisničarke pa do čistačice. Farsa za široke mase.
5. Ide prva presuda
Po prvoj presudi svi su krivi. Onda mi narod budemo veseli jer eto, imamo pošteno sudstvo koje je jebalo mater bandi lopovskoj.
6. Žalba na presudu
Žalba na presudu je dio scenarija koji te vodi na put slobode. Kako je sud primio žalbu, žalba se šalje na glavni Državni sud gdje sjede korumpirani sudci koji bi mater svoju utopili u čajnoj žlici punoj juve a kamol ne za dobru proviziju. Žalba se, naravno, usvaja!
7. Presudu ruši glavni državni sud
Što sam vam rekao!?
8. Ponavlja se suđenje
Na ponovljenom suđenju, isti sudac koji je đubre osudio, sad mu puši kurac uz sve moguće isprike. Naravno, sudac pušioničar kurca nalaže da se nepravedno osuđenom đubretu isplati odšteta zbog krive presude koju je on donio. Oslobađa se krivnje i pušta na slobodu
9. Puštanje na slobodu
Čovjeka đubreta koji je cijelo vrijeme na slobodi puštaju na slobodu uz ogromnu svotu novaca za pretrpljenu nepravdu i duševne boli iz stavke br 1. (Ne skrolaj gore, ja ću ti pomoći, br. 1 - Hapšenje)
10. Isti ponovo bude zaposlen na isto ili bolje radno mjesto
Isti se vraća na funkciju uz veću plaću. Radi isti kriminalni zločin al opće je poznato da za isti zločin ne možeš dva puta odgovarati. Uživa, ima službeni auto, boli ga kurac za sve i još nam se smije.
Ej... majketi... ovakvih govana od sapunica sam se nagledao u zadnjih 20 godina i to za 3 života. Imal ko kakav bolji daljinski da me prebaci u 3 pičke materne... jer... jer mense ovo neda gledat.
Amen!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Jun 15, 2020 9:47 pm

Nema parlamentarnih izbora da stranke ne izlaze sa svojim programima. Ja još ne vidje programa u kom nam obećavaju govna, rižu i kišu. To su kume rastovi gospodarstva u dvocifrenom postotku, zapošljavanje ljudi u 6eroznamenkastim brojevima, milijarde eura zarade, plaće veće po iljadu kuna, penzije skoro isto tako.
Sve te programe bi trebalo prikupiti i uvezati u jednu knjigu i nazvati ju:
- "Najljepše hrvatske bajke"
Psihologija je čovječe čudo. Bajke volimo još od djetinjstva i zasigurno nam je draga ispričana bajka o radniku Mili koji je na pilani vitlao daske za 3 iljade kuna, a onda, onda je umro stari kralj alkoholičar te je kraljevstvom počeo upravljati pametni mladi princ, koji osim što je povalio Snjeguljicu, našao je posao za svih 7 patuljaka koji sada i dalje rade svoj posao drvosječa ali za 4 puta veću plaću. Mile? Naravno, princ ga je postavio za upravitelja šumarije gdje ovih 7 sjekača radi. Nije to sve, svaki od ovih 7 patuljaka, na kraju godine dobije od princa 5 centimetara visine jer im je obećano u sljedećih 4 godine 20 centi rasta... tako da, kako vrijeme ide, neće ni oni biti patuljci jer im je oduvijek bila želja da im paprat škaklja jaja a ne da im, ka sve ove godine do sad, ulazi u nos i bode oči.
Snjeguljica? - boli je pička, na konju se zaleti u šoping do Italije, u Milano... kupuje skupe torbice, hulahopke, donji veš, šećer za konja...
Ostatak naroda u kraljevstvu? - svaki dan u podne izlazi na točno određenu livadu koju svakodnevno prelijeće kanader koji presretnom narodu baca vreće eura. Banka diže kredit od naroda. Na hodnicima zavoda za zapošljavanje postavili mini vjetroelektrane, propuh daje struju. Pučke kuhinje preuzela lovačka društva pa se u istima hrane srne, veprovi i jazavci. Điboni pjeva po dječjim rođendanima. Usain Bolt trči na 100 metara pod našom zastavom. Mađari od straha vratili INU, Sanader pare nikad. Mate Rimac u Svemir lansirao naša 2 astronauta, u električnoj raketi (Elona Muska udario infarkt). U prašku za veš poklon, lijek za koronu i otrov za punicu/svekrvu. Nema biljega više. Vanjski dug nula. Turistima zabranjen ulaz, ne trebaju nam više. Osijek grad s najviše milijunaša u Hrvatskoj. Velebit prepiljen po dužini, Ličani prvi put imaju pogled na more. Opel prestao rđat...
Pa ti nedaj svoj glas za takvo nešto...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Jun 23, 2020 1:29 pm

Platiš kruh, dobiješ kruh u roku 2 sekunde. Ubaciš 5 kuna u autopraoni, u roku 1 sekunde radi minivoš. Izabereš cipele, platiš, uruči ti ih odma... nemoš vjerovat! Čudo!
... ali zato ima nešto što je sasvim normalno i nije čudno, to su HAC ilitiga Hrvatske Auto Ceste.
Recimo, kad na benzinskoj ili kiosku kupiš njihov bon za ENC uređaj... aktiviraš ga SMS porukom... treba proći POLA SATA da ti uređaj bude aktivan. Ukoliko si u kraćem roku došao na naplatne kućice, neće ti se dići rampa.
Ovo sa HAC bonovima je normalno. Normalno je da ti SMS porukom aktiviraš bon... a onda dolazi do opravdanog scenarija! Kako si ti poslao poruku... ona odlazi u lokalnu poslovnicu HAC-a gdje jedan uređaj gurne jednu ciglu, koja s visine od 20 metara pada u bazen, gdje cigla svojim padom proizvodi valove. Ti valovi lupaju o stjenke bazena i time dižu i spuštaju pluteni čep koji je zavezan za aluminijski štap dužine 6 metara. Drugi kraj tog aluminijskog štapa lupa po glavi goluba pismonošu koji iz frekvencije lupanja štapa očitava vrijednost uplaćenog bona. Golub tu vrijednost zapisuje na papirić dok desnom nogom pokreće mehanizam koji mu dotura čašicu rakije. Golub ispija rakiju, krilom briše kljun i polijeće u glavnu centralu HAC-a u Zagrebu. Tamo ga dočekuje djelatnik HAC-a sa šakom punom kukuruza. Golub jede kukuruz, djelatnik preuzima poruku. Poruku ne može pročitati jer je pisana na golubljem jeziku. No HAC je ozbiljna tvrtka, koja je prilagođena suvremenim tehnologijama, pa su tako ponosni vlasnici GUGUNIGME - uređaja za dešifriranje golubljeg pisma, na kojem radi 12 revnih djelatnika. Njih 12 dešifrira poruku koja glasi "Čovjek je uplatio 100 kuna na ENC uređaj!". Ta se poruka odnosi do Ivanke, šefice svih SMS poruka, koja na kurblu pali suvremeni kompjuter marke COMMODORE 64. Kažiprstima upisuje "Aktiviraj uplaćeni bon!".... i bon biva aktiviran.
A krutemilijebo i 21. stoljeće...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Jul 07, 2020 10:08 pm

Vidjeti praznu plažu je isto ka subotom navečer vidjeti prazan kafić u centru grada, gdje za šankom ka konobar radi Manolić, koji forama iz doba Austro-Ugarske bari jedinu gošću, curu od 88 godina.











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Jul 07, 2020 10:10 pm

Ja kad oću bit u kurcu, poslušam samo jednu pjesmu od Nine Badrich... odma ronim suze ko mama Kukunka kad joj iz duboke rijeke Nil krokodil ščepa malog Juju.

Stari moj, svaka joj pjesma traje 9 minuta ko rat u Sloveniji... a u svakoj pjesmi ona njega čeka 20 godina, prežalila ga nije ka žaba poplavu.
Zaljubila se u njega još kad je isti ležao u inkubatoru a ona do njega. Sestra ga previja a ona piše stihove po stjenkama inkubatora "Tuđu sisu sisaš a ja te volim".

Ovaj odrastao, postao automehaničar... ova ga u stopu prati ko manijak, piše pjesme "Šaraf zapečen a ja ti dođem ko WD 40!" Alo dosadna ženo, ako te ikad itko volio, prestao te voljeti nakon tvojih stihova.

Pa ti ženo već 20 godina tražiš ljubav svog života. Promjeni spol u pičku materinu, ima tih operacija, postani muško, kreni tražit ženu! To će ti upalit garant. 12 minuta ona u pjesmi zavija kako ona njega voli. Jel on voli tebe? - NE! Pa što cviliš ko pakne na golfu dvici led te jebo. Zaljubi se više! Voli ga! Jebite se po cijele dane. Piši pjesme o trostrukom svršavanju. Koga više zanima što ti patiš... krutejebo, pola naroda plaću nije dobilo, pati i jebe se doma s partnerom/icom, i uživa.

Zavši ona... pomisliš pustit će nešto veselo... eto Đibonija.... tražim pištolj preko Njuškala za jeftine pare...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyČet Avg 06, 2020 3:41 pm

Prema zadnjim informacijama, dvije prijateljice u 30-tim godinama života, oborile su svjetski rekord u disciplini - stajanje u moru do pola bedara, držeći ruke na bokovima.
Naime spomenuti dvojac je tako stajao puna 4 sata i to pričajući. Jedna od njih, Ivanka, izjavila je:

- Ne znam kako se drugi odmah bace u more, meni je to nepojmljivo.
- Pa kako vi?
- Ja i moja prija Mirjana, mi prvo uđemo u more do ispod koljena... i onda se dobro ispričamo.
- Kako do ispod koljena kad smo vas 4 sata gledali u moru do pola bedara?
- To ste vi došli nakon plime... eheeee, prije smo moja Mira i ja pričale 7 sati
- Okupate li se u moru ikad?
- Da ti budem iskrena, tolko se zapričamo da i zaboravimo da smo na moru. Pa gle nam boju, ko poljska zastava... pola crvene pola bijele.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySub Avg 22, 2020 12:32 pm

Mi da imamo nos za biznis, mi bi se sad ka država nakrcali novcima ka deva onu svoju grbu vodom. Kako?
Lijepo zarobimo sve turiste tako da svakog testiramo i damo mu pozitivan rezultat. Nema mrdanja iz države!!! Saš pare trošit samo ovdje! Kurac bi Austrija prijetila... samo poapsimo sve Austrijance
- Aber ja kući gekrenil?
- Moš ga prcen, ništa haus!
- Zaštenzi?
- Zatonzi što si pozitiven na koronen ko tinejdžeren na cajken
- Und što sad?
- Sad curik nah apartmanen, 150 danen u karantenen, aber moš novcen trošen... to da.
- Aber ja sve novcen spizden. Neimaden više!
- Dajde ne seren. Ni mi neimaden novcen aber rodbina iz Dojčlan šaljen svako malen. Zovi tetken u Bečen nek ti šaljen. Niks me gluposti piten, žvicen mi labaven.
- Aber kad bi mogen nazad u Osterajh?
- Možda auf zimu, mit sarmen!
- Mit sarmen???
- Kad naši krenen na skijen kod tebe u Osterajhen, onda se ti skriven u bunker mit sarmen... und cu hause!

I još ako slabo troši novce, zvat ga na mobilni:
- Jučerenzi 5 euro potrošen a danas 0 euro potrošen. Nastaven tako, gudbaj sarmen i Osterajh!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Sep 04, 2020 11:15 pm

Budućnost...

Potraje li ova korona, imat ćemo generaciju školaraca, obrtnika, koji su kompletno školovanje završili na daljinu, jel ono, preko ekrana, od kuće.
U budućnosti... nazoveš mehaničara:

- Imam problema s autom
- Koje godište?
- 2028. godište
- Datum prve registracije?
- 05.02.
- Znači vodenjak
- Što vodenjak?
- Auto vam je vodenjak u horoskopu
- E i?
- Ovo što ja astrološki vidim, na ekranu, nije dobro
- Što vidite?
- Uran je ušao u Jupiter a Mjesec baca sjenu na drugi Saturnov prsten!
- Jebem te živote, to isto mi je rekao i prijatelj automehaničar
- Eto... vidite da ne lažem
- Što da radim?
- Možete otići kod onog starog mehaničara što još uvijek popravlja aute po starinski... ono... ima radionu... dizalicu... pa nek ga digne i pogleda.
- Mile gedoraš?
- E taj taj!
- Ma bio sam kod njega
- Pa što vam je on rekao?
- Rekao je "Hrđa vam je pojela cijeli auto, nema se tu što popravljati!"
- Čekajte... koju marku automobila vi vozite?
- Opel
- Sunce!
- Što sad Sunce?
- Pa jebem vam sunce, ko još opela vozi!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Sep 14, 2020 3:11 pm

Prema zadnjim informacijama, vijest kako je propao i četvrti brak Borisa Novkovića, dotukla je mnoge. Dodatnu tugu izazvao je i medijski rat između influenserice i restorana. Jedan od utučenih izjavio je:

- Recite nam Mile, tuga u vašoj obitelji je prevelika? Kako je to sve počelo?
- Ja sam došao kući oko 7 navečer. Žena u kuhinji sjedi na podu, kuhinjskom krpom briše suze... viče "Mile kraj svijeta je!"
- A suncetijebem!
- Vidim da je utučena, reko "Nemoj ženo, prestat ću se nalaziti s onom kurvetinom, sve će biti u redu, neću te više varati!"
- Što ona na to?
- Kaže ona "Jebe mi se što se kurvaš, Boris Novković se razveo po 4ti put"
- Što ti?
- Klecnuše mi koljena ka keramičaru pred penziju, pade ja na pod, u ušima zuji a duša puca. Jecam ja, viče žena "A još se restoran i influenserica prepucavaju!"... to kad sam čuo, suza suzu goni
- I?
- I uto uđe sin, kaže "Tata i mama, umrla je baka"... reko jebla ti baka mater, Boris Novković se rastao a i restoran i mala se prepucavaju
- Što mali???
- Mali oće uzet kuhinjski nož i ravno u srce, jedva ga žena odgovori. Uto upade kćer
- Što kaza ona?
- Uđe ona, kaže "Mama i tata, ja dobih otkaz u restoranu na moru, nema gostiju, gazda nas sve potjerao!"
- Što vi?
- Žena kaže "Jebo ti gazda mater, Novkoviću brak puko 4ti put i influenserica se zakačila s restoranom"
- Što mala?
- Krutejebo, poče mala plakat, tješimo ju, viče ona "Džaba me tješite, ja sam mrtva, duša mi puca ka trupcu pred motornom pilom"
- Kako ćete Mile dalje živjeti?
- Nikako. Tuga je pregolema. Mi što smo živjeli, živjeli smo. Neka nas se sjećaju po dobrom. Hvala svima!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyČet Sep 17, 2020 11:22 am

Prema zadnjim informacijama, cestograditelji gradskih prometnica, po prvi put u povijesti uspjeli su poklopac šahte staviti u istu razinu s asfaltom. Razgovarali smo s jednim od djelatnika:
- Vi ste?
- Ja sam Mile Krivofelga
- Mile, koliko ste do sad poklopaca šahti ugradili?
- U zadnjih 40 godina oko 2 iljade poklopaca
- Od tih 2 000, koliko ih je bilo ravno s asfaltom?
- Ni jedan
- I danas ste napokon ugradili jedan kako treba?
- Nakon 40 godina rada, Mile je danas poklopnjaru ućera ravno sa asfalatom
- Jel bilo veselja?
- A ne pitaj... vozači staju, grle me, ljube... direktor iz audija vadi pečeno janje... gradonačelnik otvorio na vajberu grupu, samo on i ja u grupi, srca mi šalje
- Kako ste uopće došli na ideju da poklopac stavite ravno s asfaltom?
- Noć prije, punica vozila moj auto i izbila kotač na onoj novoj cesti Rijeka - Klana
- Kako?
- Lijepo, DUM u poklopac na cesti
- Skoro tragedija!
- Pa i je tragedija... ona nažalost živa a meni auto sjeban
- I onda ste odlučili sljedeći poklopac ugraditi kako treba?
- Ne
- Dobro Mile jebemu više mater i meni i novinarstvu, pa kako ste onda ovaj poklopac ugradili ispravno???
- Pa slučajno jebem te nervozna!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Okt 05, 2020 11:57 am


zubic zubic zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Okt 16, 2020 12:03 pm

Sinoć sam slušao lajvaru  i zaključio da se 'rvacka, uopšte ne razlikuje od susedne srbije.  Ista govna samo u drugom pakovanju. Što se tiče srbije, ekipa čmaroljuba avav za picinu dlaku prednjači u zaglupljivanju već preglupog naroda. Bezmozgovni nacionalisti, jedni i drugi, poklaće se u sopstvenim plmenima, međusobno. Domojubi, patriJote, čast ova, čast ona, gola govna. I jedni i drugi, međusobno prebrojavaju krvna zrnca, pikiraju i merkaju rod rođeni.
Za razliku od Ivanovića i Kesića, Krule psuje. Psovali bi i ova dvojca al' imaju manjak prostora za to.
Ne znam šta sam 'teo reć' al' sam sinu preporučio da EMIGRIRA iz srbije. Sa ovih prostora se samo može emigrirati. Nije to otići u drugu državu, tamo raditi, zarađivati pa se jednog dana vratiti u zasluženu penziju. Otići za sva vremena i raskrstiti sa svim što je vezano za zemlju rođenja.
Proći će a možda i neće dok navedene zemlje ne zasluže da im imena započnem, velikim slovom!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Okt 23, 2020 1:57 pm

Vi vodstvo iz Kauflandare... da vam jebem onog menadžera u dupe rosno koji se tog vašeg ključnog dana sjetio "Ajmo promijeniti vage na odjelu voća i povrća"... i vi ga idioti poslušali.
Eto jebo vam taj vaš pametni menadžer mater i oca. Sad imate vage na kojima se na displeju nudi izbor "Voće" ili "Povrće". Pa dođu penzioneri, kojih je 40% u vašim trgovinama, stavi na vagu jebeno grožđe... pa onda ravno minutu razmišlja jel grožđe spada pod voće il povrće. Da ne velim za one koji stave na vagu dinju... takvi Očenaš udaraju i čekaju procijep u plafonu vaše trgovine nebil im se Mojsije osobno ukazao i uputio ih na što da kliknu i prepolovio im dinju na pola. Jebem vam sve u rodu, strunem skupa s vašim jabukama u kesi ne bi li se dočepao vage nakon horde ovih kviskotekaša što ne razlikuju šljivu od mrkve svevamjebem! Deda uzo mrkvu, klika po displeju, čeka da mu se zec ukaže... otišao u rubriku "Voće"... iznerviran ko tinejdžer koji ne može drkat, upućujem ga "Ne deda voće, mrkva je povrće!"... eto jebli vam deda i ja oca, ovaj slabo vidi pa opet udara "Voće". Baba uzela mango. Krvtijebem bolje da je uzela torpedo iz njemačke podmornice nego mango, brže bi ga našla na vašoj vagi... ja ostario ko Manoloć dok je ova sve isklikala. Ošla baba na mandarine... reko gospođo, pa jel mandarina izgleda ko mango jebem vam centralni komitet i vama i meni što sam iza vas ostario. Ne jebe baba pet 9, ode na tikvice... mene moždani otreso. Eto drugog nosi kivi. Na faci mu vidim da ne razlikuje radijator od paradajza. Kad sam ga vidio da nosi kivi, ja šator kraj vage diga. Reko dok ovaj dokuči gdje kivi spada, 9 dana će proći... inflacija će pojest pikovu kuvanu šunku na odjelu suhomesnatog. Iza njega eto drugog, nosi ananas a na faci mu vidim da je odrasta na šljivama... reko ovaj o ananasu zna ka ja o Dalaj Lami... tu bacim onu kesu s jabukama... reko jebo ja sam sebe kad se jabuka zaželjeh... odustanem od voća a bogami i povrća... i kupim antenu za TV.
Pa id u pičku maternu i sve...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Jan 27, 2021 7:51 pm











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Feb 15, 2021 9:50 pm

Svaki dan ka proljev, izbije jedan političarski guzičar koji je člana obitelji cijepio preko reda... uz objašnjenje "Inače bi se cjepivo bacilo".
Mi znači cjepiva naručujemo ne bi li ih bacili. I gle čuda, baš prije nego ga bace... na iglu se nabode pokoji član guzičareve obitelji.

Žao mi što u budućnosti neću biti direktor groblja. Jednog dana bi me pitali što mislim o smrti poznatog člana guzičareve obitelji... reka bi:

- Gledajte, ljude sahranjujemo, njih ne
- Pa kud s njima?
- Zavežemo za krošnju
- Zavežete za krošnju, zašto?
- Da se ne bace










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Mar 19, 2021 10:06 pm

Cijeli svijet se uzjeba zbog intervjua kojeg je snaha Megan neki dan dala. Vele kako je napala kraljicu babu Elizabetu. Nije da sam gledao taj intervju, al pročita sam jedan-dva članka o tome. Oni to zovu napad?

To napad? Napad??? Pa evo što prosječna snaha kod nas u Hrvatskoj misli za muževu rodbinu.

1. Tata od muža (svekar)
- Pijanica usrana! Stalno je pijan. Ni ime mi ne zna. Zove me "Tea", po prvoj curi od muža. Doživljava me jedino kad dođem u goste i donesem butelju vina. Kad se napije, svog sina a mog muža ne pozna... na mene okači kaput, kad negodujem, kaže "Ko je kupio vješalicu koja govori!". Govnar usrani.

2. Mama od muža (svekrva)
- O crkla sotona dabogda. Ta ujeda kad govori. Smislit je ne mogu. Vještica se pravi da me obožava a znam da koluta očima kad me zagrli, znam jer i ja kolutam očima. Na sve što napravim ima primjedbu. Jednom sam joj donijela sliku Meštrovićevog kipa i rekla da sam ja kip izradila... rekla mi da je ona više puta napravila sličan kip ali bolji. Bolja je od Meštrovića a glupa ko 3 Borata. Premješta mi stvari po stanu, neki dan sam u vazi kuhala ručak jer mi ju je sotona premjestila među lonce. Da je bar umrla prije neg sam se udala.

3. Baka od muža, s majčine strane (mama od svekrve)
- A nemože bit dobra čim je rodila sotonu iz točke 2. Stara vještica samo šuti. Snima sve ka NATO radar. Glumi da ne čuje a čuje što pričaju po kancelarijama Pentagona. Doma šepa, kuka, sagnut se ne može a u Kauflandu jednom rukom diže karton banana. Moždani je zaobiđe kolko je zajebana.

4. Brat od muža
- Taj bi pojebao sve što hoda... nekad pomislim da bi čak i mene, ne znam, tako gleda da u svemu pičku vidi. Uvijek brije na sportske aute pa tako kreten misli da je spušteni fiat punto u rangu lamburđinija. Svaki put turira autom kad dođe kod nas, a kad ode, po 2 sata varekinom skidam ulje s parkirališta. Neki dan mu je nogometni klub iz 4. prešao u 3. županijsku ligu... napravio feštu, ispekao 2 janjca, cijeli dan hodao u barceloninom dresu, napio se pa pričao kako ga Dinamo traži.

5. Sestra od muža
Ta je u nekom svom filmu. S njom otići na kavu, kao da braniš diplomski rad na filozofskom. Neki dan me pitala "Što misliš o budizmu?"... ja joj rekla "Ne mislim ništa"... onda se naljutila, da o čemu ćemo onda pričati. Ako tema nije budizam, onda oće o prijenosu pozitivnih misli na daljinu... levitiranju... psihički nestabilnim stanjima vodozemaca. Znaš kad nekad iz torbice izvadim ono malo ogledalo pa provjeravam jesam li ja ja il ona umjesto mene vidi Mišaka iz one emisije "Na rubu znanosti".

6. Muž
Nije mi rod... ali već nakon 5 godina braka, dođe mi ka rođeni brat... jer rođenog brata opsujem i ne spavamo skupa. O živote zaprško bez brašna!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Apr 12, 2021 3:08 pm

Naručim iz Kine sex lutku na napuhavanje... sad čitam, brod zapeo u Sueskom kanalu. Zovem dolje u Suez, javi mi se glavni šef svih portira kanala, Moamar, znamo se, reko:

- "Moamare gdje mi je mala?"
- "Gdje si Krule kućo stara!?"
- "Jebala te kuća stara, gdjemje mala?"
- "Mala je na velikom brodu koji se popriječio u kanalu!"
- "Moamare, kramp u ruke, okopaj oko broda, proširi kanal boli me Đoković, šalji malu za Kroejšu!"
- "Ne bi kopa da mi daš zlatne šlape faraona Tutankamona, naruči drugu!"
- "Druga će putovat oko Afrike, izaće me ka jednosobni u Opatiji!"
- "Onda drkaj jer mala iz kanala neće tako skoro!"
- "A da se popneš na brod, izvadiš malu i preporučeno mi ju pošalješ!"
- "Osobe ne šaljemo poštom!"
- "Nije to osoba Moamare crni, lutka na napuhavanje je to!"
- "Što ti ne bi bilo lakše preko Njuškala kupiti onog flaminga što ga ljeti svi nose na more?"
- "Da karam flaminga?"
- "Pa da! Pazi samo da mu ga u ventil ne metneš, onda je gotov!"
- "Dobro pička mu materina, jes ti normalan!? Pa ko normalan kara flaminga?"
- "Rec ti meni, ko normalan nosi flaminga na more? Eto, pa opet nose! Jel nose?"
- "Pa nose"
- "Eto. Znači normalno je nositi ga na more i tamo jahat na pučini a nije normalno strpat pitona u flaminga?"
- "Ma idi u kurac, neću flaminga natezat i gotovo!"
- "Ovaj kako se popriječio, mala će ostat još 5 dana i eto sranja, dobit će egipatsko državljanstvo a onda je neš dobit jer Egipat ne prodaje svoje žene"
- "Zajebavaš?"
- "Ne zajebavam"
- "Pa što ću onda ako mala dobije egipatsko državljanstvo?"
- "Onda ćeš lijepo doći ovdje, oženiš se njome, ja ti budem kum, i vodi je kući"
- "Dobro... kud ova priča vodi?"
- "Ne znaš?"
- "Znam znam"
- "Znao sam da znaš!"

A ništa... dakle... prodaje li ko flaminga?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Apr 28, 2021 10:48 pm

Interesantno je kako okom viđene stvari direktno utječu na ljudsko ponašanje i neposredno nas dovode u rodbinske veze s majmunskom vrstom. Recimo... kad sam ka mulac s ekipom išao u kino gledati "Karate kid"... mi bi odgledali film... a onda kad bi baš svi izašli iz kina... to se nogama udaralo po šljivama, ogradama... poslije "Supermana" bi skakali s garaža jer smo mislili kako ćemo poletjeti... itd.

Isto se događa određenim vrstama primata kad odrastu. Naime, ovaj zadnji vikend... točno znam tko je gledao neku od etapa ove svjetske rally trke kod nas... jer svako večer tih dana, na cesti bi se pojavilo nekoliko svjetskih lokalnih prvaka u svojim fiat puntima, alfama 147, golfovima trojkama, opel astrama... svi auti stariji od vozača... amortizeri im mrtvi pa preletom preko ležećeg policajca auto toliko skoči u zrak da sila G vozačevu glavu sljubi s mošnjama... čim vide ležećeg skviknu na glas "Opet ću si ga popušit"... u zavoju povuče ručnu, oće se okrenut bočno, al kurac, ručna već zadnjih 14 godina drži na zadnjem zubu... pa se auto toliko nagne da mu plovak u ionako praznom rezervaru dobije potres mozga. Turiraju na semaforsko crveno, čekaju zeleno ka vampir krvi žedan, a kad se upali zeleno, prejebe ga onaj sa skuterom od 50 kubika što razvaža pizze po gradu. Stavili čip u auto, kad je čip vidio gdje je, sam je otišao dalje. Sve im 4 felge aluminijske, al sve 4 različite. U gume su zadnji put uložili kad su zaradili 400 kuna na kladari, prije 11 godina. Tad su svaku gumu platili 50 kuna, a s ostatkom od 200... za 40 natočili goriva a 160 uložili u motor. Da ga samo čuješ kako radi, ka štemalica kad naleti na armaturu. Kliješta na diskovima sprejom ofarbali u crvenu boju, pitaš ih od kog su proizvođača, kažu "Bremo!"... koji Bremo, zidar iz Cazina?... "A joj, pardon, Brembo! Brembo!". Kad ih pitaš što im farovi tako slabo svijetle, kažu da je to tkz "anđeosko oko"... vidjeli oni to na bmw-u pa ih i sebi napravili, al sa žaruljom iz frižidera... upali svjetla, svjetlost tuče u noge, ka da je frižider otvorio. Kad se razjure pa zakoče na mrtvo, put kočenja za 200 metara kraći neg Kineski zid.

Treba ostat živ ovih dana... čuvajte se ljudi!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Jun 23, 2021 11:50 pm

Čitam kako po kućama i stanovima svi skupa držimo 17 milijuna kuna i to u onim, sjećate se, papirnatim novčanicama od 5 kuna koje više ne vrijede... ma one zelene s likovima onih raščupanih metalaca, Zrinski i Frankopan... e te te novčanice!!!

Gledajte... samo se dobro moramo organizirati i sabrati sve te novčanice jer ih Narodna Banka još zamjenjuje. Dakle mi ako se dobro organiziramo... odnesemo 17 milijuna isteklih novčanica i dobijemo 17 milijuna važećih. Što onda? - općenarodna fešta

Onda lijepo pišemo Miku Džegeru i njegovim Rolling Stonesima... "Dolazi vamo Mike, ti i tvoji tamburaši, plaćamo vas 2 miljona u kešu"... "Što kolkoš svirat pičkat materna, evot još jedan miljon, saš se 2 noći zaredom krivit s one bine ka pijani šole pred dregerom!". Za predgrupu Lady Gaga kojoj će se striktno napomenuti "Alo Gagara, obuci se normalno majketi, nemoj da te vidim s blanširanim lusterom na glavi i hlačama na LED diode sa semaforom na pupku, ko aerodrom da nam izgledaš u pičku materinu, normalno se obuci!"

Naravno, hrana sveprisutna. Tu su delicije sa ražnja načinjene od nekoliko krda janjaca i odojaka a kako bi zadovoljili potrebe vegetarijanaca, na raspolaganju je 20 teretnih vagona punih patlidžana, tikvica, paradajza i mrkve. Za extremne vegetarijance, koji jedu samo one plodove koji sami otpadnu sa stabla... imamo nekoliko stabala bukve, pa nek sjede i čekaju da nešto otpadne. Ribe, pogađate, nema.

Od razonode, za djecu bi bila sazidana škola, nek se školuju dok im roditelji piju... a za nas starije, bilo bi tu skakanje padobranom, boćanje, kuglanje, karate, te pucanje iz kalašnjikova na makete banaka.

Svakih pola sata, preko okupljenih prelijeće kanader koji nas zasipa pivama... gemištima... te prekidačima u vidu pelinkovca (maraskin obavezno!). Naše ja da samo ka mali tići u gnijezdu, izdužimo vratove i zinemo.

Za kraj programa prelet MIG-ova i vatromet.

Oko 8 u jutro, beremo s poda gaće, širimo ih, te ih međusobno razmjenjujemo uz "Jes ovo tvoje il moje?"

U 9 čekamo djecu ispred škole, ko ih ima. Ko ih nema, nek čeka kanader, tkz. "jedan putni pa idemo"

Ha ljudi... sve se može... samo je volja bitna










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Jul 05, 2021 10:46 pm

Iša sam neki dan u kauflandaru kupit lubenicu, normalno, na AKCIJI. Kad je kila lubenice 7 kuna, kraj nje ne prolaze ni oni što rade tamo kamol kupci. Jesul je spizderili na 3ipo kune kilu, svetijebem, lakše ti ručno iskopat drugu cijev tunel Učke neg doći do lubenice. Kolko je ljudi visjelo nad onim kartonskim grotlom gdje drže te lubenice, ja mislio nekom pozlilo pa ga oživljavaju. Ma kurac, to se skupilo jedno 15tak lubeničara, svi vrhunski stručnjaci za kvalitetu lubenice. Uzela baba lubenicu, krutejebo inače ne može dići 10 deka kave, sad u jednoj ruci drži 12 kila... okreće je na jednom prstu ka Arapović loptu, viče "Ova nije slatka"... a po čemu znaš suncetijebem, iz očiju ti valjda šiklja rendgen analizator šećera!? Deda došao sa 2 štake, obje leže na podu... ovaj prohodao kad je vidio cijenu. Kuca po njoj i osluškuje... pa veli "Ova je prazna!". Prazna? Prazna??? Rasla samo kora valjda, jebla mater svoju i kora. Uzme drugu, kuca po njoj, veli "E ova je puna!". Nobelovu mu dajte u pičku materinu, ovaj kucanjem rješava stvari! Treći viče "Ova je prezelena!". Prezelena?? Jel treba bit roza ćaća te ujebo lubeničarski. Četvrti uzeo dvije, u svakoj ruci po jedna... jedna veća i jedna manja... i stručnjak procjenjuje koja je teža... važe rukama, naškiljio oči ka na streljani... i pazi zaključka "Ova je teža!", pogađate, veća! Ma neeema, fizičar u pičku materinu. Veća lubenica je teža! Dajte da se teorem zove po njemu jebem ti živote majku i meni što sam među njima. Peti stoji ka rasvjetni stup i naglas zapitkuje sve prisutne "Od kud su!?"... a na svakoj lubenici naljepnica s talijanskom zastavom... iz Opuzena kraj Padove u pičku materinu od kud su! Onda ima nostalgičara, "Lani su bile bolje!"... ona jebeno pamti kakve su lubenice bile lani? Alo taksi, vozi gospođu na medicinski fakultet, katedra lobotomija... nek se diplomski pišu o njoj. Znači jebo ti skupštinu Ujedinjenih naroda, kakvih se čovjek stvari nasluša na lubenicama.

Normalno... odustao... doći ću sutra. Ka da su me čuli, vidim im u očima "Sutra smo mi opet tu!"

Id u pičku materinu i lubenica...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Jul 26, 2021 9:38 pm

Nekoliko dana za redom čitam po portalima svađe između cijepljenih i necijepljenih... kakva je to pilana svetijebem, prestrašno... reko neš majci... znam što će me vratiti u normalu!

Odem na youtube... nađem video na temu 2. Svjetskog rata... čitam komentare ispod videa... a tamo... stara dobra rasprava na temu ustaša i partizana. Onda odem na članak "Zdrava prehrana" pa čitam gdje se travojedi prepucavaju s mesojedima... pa skrenem na nogometnu ligu, tamo svađa između BBB-a i Torcide... onda odem na fb stranicu "Fušeri", ljudi se žale na majstore kako su im ujebali kupaonu...

Ljudi, lažu kad vam vele da nema povratka na staro... ima... samo treba guglat. Eto gle mene, preporodio se... ka nov!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Avg 30, 2021 11:00 pm

Čitam kako su s polica trgovina povukli Rio Mare konzerve, one s tunom... jer su našli neko otrovno sranje u konzervi.

Tu je konzervu odavno trebalo povući s polica. Prvo zbog cijene. Ko god ima hrvatsko državljanstvo, tu konzervu nemeže kupit jer jedna košta ka dan apartmana na Korčuli u sred 7. mjeseca. Kraj nje konzerva srdele izgleda ka socijalni slučaj. Nju kad stave na akciju u pola cijene, dođe ka set japanskih noževa plus nun-čake koje je Bruce Lee osobno koristio. U reklami se pozivaju da im je tuna iz konzerve toliko mekana da je grisinima možeš rezat. Kupio ja grisine, skoro si oko njime nisam izbio... to govno čvršće od cigle sve ti jebem... mačevat se moš šnjime kamol ne mrtvu kuvanu ribu probost. Sve druge konzerve tunjevine neku normalnu cijenu drže, al jel "Rio Mare", pa ka da je tunu lovio ronilac na dah i to s papovkom u ruci. S Mjeseca je haubicom tuklo u pičku materinu. Došao Mojsije 2.0. verzija pa raširio more, kombajnom ih pobralo sa dna. Koji kurac? 52 grama im ima konzerva.... pa jebote, više ti diler, kokaina utrpa neg ovi tune u konzervu. Pa oni sa dvajs tuna cijeli svijet opskrbe tim konzervama. Reka bi čojk to velikačka firma, ovi u garaži s dva radnika pune konzerve. Serem? Pa računaj... s tunom od 200 kila napraviš 3 846 konzervi od 52 grama. Jedna riba pokrije cijelu Hrvatsku majkatejebala. I veli kako zaradit pare? Eto kako.

I onda... kud je ionako zakurac, krknu neki otrov u nju. Znam ko je i kriv! Ona dvojica iz garaže.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Avg 31, 2021 10:05 pm

Samo da javim... živ sam... i to nakon 15 dana obostrane upale ušiju (to ne bi poželio ni mrskom neprijatelju). Vozio kreten po Dalmaciji spuštenih prozora pa se propuh naplatio preko ušiju. Majka te jebla, ka da mi je igle guralo u uši... takve boli ne doživjeh. Ko je imao upalu uva, zna sve... a sad to poduplaj jer su meni oba najebala.

Kad je to prošlo, reko sad će biti bolje... kad eto je... ka punica na nenadano... 3 dana crijevne viroze... znaš ono kad više ne kenjaš nego ti guzica ka fontana, samo voda izlazi... vele "Jedi prepečenac!"... koji prepečenac svetijebem, trebao sam jesti cementa i pijeska na žlicu, radio bi u fušu ka mikser-pumpa... srao bi pumpani beton marke 40. Kad sam nakon 3 dana prvi put prdnuo, rasplaka sam se od sreće jer sam dotad svaki pokušaj prđenja naplaćiva novim, čistim gaćama. Nikad nisam mislio da ljudsko biće može zasrat wc školjku do vrha njenog ruba. To iz guzice izlazi pod kutem od 180 stupnjeva. Sva sreća pa mi guzica ko talijanska kamp kućica jer da je uža, prošlo bi između nje i ruba školjke sve do plafona... a onda kreči. Prvi dan sam bio amater, iša na školjku češće neg Sanader na sud. Drugi dan već progovara iskustvo, čekam po par sati da se nabere... a kad se nabere, sjednem na školjku i sa 2 remena se preko nogu zavežem zanj... jer kad iz tebe to krene pod pritiskom od 20 bara... postoji šansa da ka neuspješno podvezan rođendanski balon letiš prostorijom uz identično ispuštanje zvuka.

Danas je prošla ta dijareja... sad sam s guzicom bio u autopraoni... provuka sam je na četke... viče ovaj "Oćemo voska?"... reko "Zalij je i voskom i onim sjajilom za gume!"... nek se sjaji jadna što je sve preživjela ovih dana.

Ništa... ajmo dalje










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySub Sep 11, 2021 9:46 pm

2 godine nisam bio u Dalmaciji… korona… pičke materine… i prolazim sad kroz Starigrad, čovjek se iz restorana dere “Koči krutejebo!”… zakočim… reko “Imaš li pive?”… i maznem 2 pive (hvala Marko!)… produžim dalje… 32 stupnja… u opelijanderu krepala klima… mokar do gaća… stanem na benzinskoj… uzmem još 2 pive… parking do nje stanem. .. otvorim pivu… reko sać malo odmorit… i gledam turiste… ovaj jedan nateže luft madrac što je ok, al eto novotarije… nije više ni flamenko na napuhavanje… nit komad pizze… neg jebeni tukan. Tukan da, tako se zove ta tica.
Sjedim mokar u avtu… gledam ženu gdje na tukanu se pokušava oduprijeti vjetru koji ju nosi… i razmišljam… u kom trenutku novije povijesti je ovo čovječanstvo otišlo u kurac, da ti jebo tukan na napuhavanje mater i oca… pa što nemoš uživat na moru normalno, speklo te u zapršci dabogda! Ja bi to na granici zaustavljao i vraćao kući… “Nemeš uć s tukanom u Rvacku pičkat materna dat pička materna tebi i tukanu!”
I da se vratim nazad… 2 godine nevidje Dalmacije… vele, na jesen će nas opet zaključat… ključalo vas u loncu… mene što ste ključali, ključali ste… jedan je život i valja ga kvalitetno strajbat










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Sep 22, 2021 11:21 am

Neki dan stanem na benzinsku, reko idem opelijandera počastiti pićem. Svaki put kad stanem pred onaj ormarić s "pištoljima", raširim oči ka portir u Pentagonu, nedajbog se zajebat pa sasut krivo gorivo... a od ona 4 pištolja u ponudi, 3 su kriva... 2 od dizela i onaj četvrti, najskuplji - benzin 100-tka. Ta 100tka košta ka da ju je osobno saudijski kralj na veš lonac grabio iz rafinerijskog spremnika pa pretakao u cisternu... a cisternu mu sin vozio do Hrvatske. Uglavnom, nađem tu mrtvu 95-icu... skinem "pištolj" s ormarića... a na displeju se pojavi cijena - 11,08 kn/litra. Koljena mi počela klecati. Ispale mi oči ka pubertetliji na pornjavu u HD 4k rezoluciji... ni ne drka od šoka, misli da će ga pička pojest. Znaš kad sam na glas rekao "Što je ovo sunce ti jebem i sveme, kake su ovo cijene!?". Ako je gorivo skupo zato što u auto zapravo sipam mrtvu sekvoju i paprat, što su se u 16tom sloju zemljine kore kroz 2 milijarde godina pretvorili u naftu... pa onda umjesto "Eurosuper 95" stavite "Papratovača 95".... i ova sa više oktana "Sekvojovača 100"... pa mi neće biti žao dat tolke pare. Da "11,08 kuna"???... pa suncetijebem, stavite kraj benzinskih i banke.... pa da znam u pičku materinu da drugi put povezem 2 jamca prije točenja... pa lijepo dići namjenski za 50 litara benzina.

- "Oćete i ovu čokoladicu, na akciji je?"
- "Ma bi ja al nismo kreditno sposobni, znate, ovaj drugi jamac, loš prosjek plaće ima pa eto, pustite čokoladicu za neka bolja vremena!"

A i ovo kad spomenu "50 litara"... evo baš maloprije pročitao naslov "Od sutra nove cijene goriva"... reko idem baš kliknut da vidim pošto će sutra biti... a u nastavku objašnjenje:

- "Benzin pojeftinjuje!"

... reko ajd baš super... kad ono i objašnjenje koliko pojeftinjuje:

"Spremnik od 50 litara od sutra će biti jeftiniji za 2 kune!"

2 kune jeftinije na 50 litara????? Ovo me podsjetilo na jednu davnu betonažu, nakon 4 miksera betona i ravnanja ploče... na kraju evo zidara Brke do mene... u ruci mu lopata puna betona... kaže mi:

- "Ovo je višak, kud s njim?"

.... došlo mi da otvorim bolovanje.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Sep 24, 2021 9:17 pm

Litra ulja 17 kuna!!!

Majkem, uopće se neću čudit ako na placi naiđem na živu kokoš koja drži štand sa svojim jajima. Bit će:

- Oprostite koko, pošto su?
- 4 kune komad
- Kako tako puno???
- Ja se jebala, ja ga snijela, nedam ispod 4!

Litra ulja 17 kuna!!??... 17!?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Dec 08, 2021 2:59 pm

Gledam kakve sve blagodati djetinjstva uživaju današnja djeca. Kume moj, tu je Zubić Vila, tu je Sveti Nikola, tu je Djed Božićnjak, tu je novogodišnje darivanje.... u vagon ih nemoš natrpat kolko ih ima... a mi roditelji, slabi na svoju djecu, pa jel zubić ispao... piči potajice u trgovinu, ne bi li Zubić Vila pod jastuk nešto donijela.

Mila majko, kad se sjetim svog djetinjstva tamo 80tih. Kaka jebena Zubić Vila??? Ispa meni zub, ja ćaći reka da će mi preko noći doći Zubić Vila... veli ćaća "Doćet pička materna a ne Zubić Vila!".... ja ga pita da kako to misli, veli "Pogodio ju šleper kod Plitvica, nema ništa odnje!". Pedagoški u pičku materinu, nema što. Sa 6 godina saznaš da je ova najebala kod Plitvica, eto šleper ju pobra, šlape joj se razletile. Džaba što je ona Vila kad je šleper bio jači od njene besmrtnosti. Zube vadili il rukom il na konac, tako nam rekli.... al ne, ćaća je zna reći "Ja sam ka mali znao konac zavezat ovci za nogu, pa potjeraj ovce i onda ova krene u trk i izvadi mi ovca zub!"... reko idem ga zajebat pa ga pitam "A jel tebi Zubić Vila donosila poklone?".... veli on meni "Jesam ti maloprije reka da je najebala od šlepera!"... jes kako da ne, a kad je on bio dijete, šleper nije bio ni izmišljen.

U ono vrijeme Sveti Nikola nije ni postojao, ukinut je bio odlukom centralnog komiteta, al zato smo imali Djeda Mraza. Kako smo se veselili tom Djeda Mrazu, ja vam to ne mogu opisati. Naš Djed Mraz iz 80tih nije izgledao kao ovaj današnji od coca-cole... a ne, naš je bio mršav ka da se vratio sa štrajka glađu. Ti u ono vrijeme nisi moga naći debela čojka jer su svi bili mršavi pa je i djed Mraz bio mršav. Mi bi ga čekali ispred škole a ovaj bi svake godine dolazio u stojadinu. Normalno, iz auta je izlazio vidno pijan jer ko zna koliko je on seoskih škola obišao te rakija i konjaka popio. Ona roba na njemu, crveni kaput i JNA remen oko trbuha... jeba mater samo što bombe nije nosio. Opisno gledajući, izgledao je više ka vampir neg netko ko veseli djecu. U usnoj šupljini raspolagao je sa pe-šest zuba. Taj kad bi se sagnuo i štipno te za obraz, onaj badelov konjak bi te ošinuo tako da si odma bio dezinficiran a onda bi rekao "Ko se to meni veseli!". Id u pičku materinu, takav da se danas u školi pojavi, djeca bi 2 mjeseca kod psihologa išla. A i to njegovo štipanje za obraz, jeba mater svoju, zna je stisnut da ti obraz 7 dana bude plav. Uglavnom.... ušao bi u školu, mi svi zanjim ka da nam je ćaća.... a onda bi on sjeo na neku stolicu pa ko se oće slikat s njim, eto sjedi mu u krilo pa se slikaj. Nikad mu nisam sjeo u krilo. Gdje ćeš u pičku materinu takvom sjest u krilo, ko da ga Hičkok izmislio. Nama je samo bilo da on nama da poklone, a pucao nam pionirski kurac za njega i sve što on priča. Onda bi došla neka velika kesa, vreća el... i onda on izvadi poklon, a mi profesionalci, rendgen vid imali, točno znali jel u poklonu neko smeće il nešto što valja. Bili u to vrijeme neki mali ručni fliperi, al nisu bili u svakom poklonu.... kad bi on izvadio poklon a mi vidjeli da je unutra fliper.... jebeš mi sve ako i on sam nije pomislio "Jeba mi djed Mraz mater i što se ulovi ovog posla!".... pa mi se pod punim gasom zalijetali i otimali ko će to prvi dohvatiti. Onda bi on počeo sa "Ajte u pičku maternu, pomalo majku mu jebem!".... onda bi nam učiteljica objašnjavala da mu je psovka pobjegla i da djed Mraz inače ne psuje. Kako da ne, ovaj nam je 20 minuta jebava mater i nama i vrisci i dreki. I tako.... ugrabiš što ugrabiš.... ideš kući sretan... tako i ja, dođoh kući, reko ćaća vidi što mi djed Mraz donio, ručni fliper!!!.... veli ćaća "Pa otkad je djed Mraz živ? Što nije on podletio pod šleper u Josipdolu?".... nema majko, za mog ćaću su svi ti donosioci darova najebali pod šleperom.

I dan danas kad vidim šleper sjetim se Zubić Vile, laka joj crna zemlja...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Dec 08, 2021 9:05 pm

Kijara-brm ::
Gledam kakve sve blagodati djetinjstva uživaju današnja djeca. Kume moj, tu je Zubić Vila, tu je Sveti Nikola, tu je Djed Božićnjak, tu je novogodišnje darivanje.... u vagon ih nemoš natrpat kolko ih ima... a mi roditelji, slabi na svoju djecu, pa jel zubić ispao... piči potajice u trgovinu, ne bi li Zubić Vila pod jastuk nešto donijela....
Slučajno sam danas pročitao taj tekst na netu -i nasmejao me .
Jer je istinit .Mi nismo ni znali za nikakvu "zubić vilu" ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Jan 18, 2022 4:25 pm

Gledam ovu mulariju oko sebe, a ustvari kurac mulariju… to ode i do ovih sa 30 godina života. Znači, vani dere bura, znaš kolko je ladno kad zec u šumi drži tablu s natpisom “Mijenjam mrkvu za drva!”… lisica s cigarom u ustima luta ogrnuta u puhovo krzno… vuk promijenio nacionalnost pa je sad šarplaninac i spava na toplom s ovcama… a kod nas…. horde mladih ide cestom bez čarapa. Nit čarapa nit hlača dugačkih. Sve hlače iznad gležnja, u sred zime tenisice i to najpliće… a gležnjevi svima goli.
Jučer ide ovaj jedan po Zametu, znam ga…. reko mali el ti ladno na noge?…. veli on – nije!… a gležnjevi mu plavi ka indigo papir. Pa reko gdje su ti čarape gležnjačaru jedan?…. veli – Krule, ovo je sad moderno, nemaš ti pojma!
Navečer ih na kiosku vidim jedno 6ero, ekipa cupka u redu za kiosk… nitko čarapa nema… došlo mi da skinem jednu svoju pa im sašijem 6 pari… a od druge im napravim hlače.
Ne bi se ja čudio da ovo ljeto u modi budu zimske štrample i vojne čizme na nogama… to kad skinu pa ture noge u more… jebeš mi sve, i ribe će maske na lice stavljati










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyČet Jan 20, 2022 11:07 pm

Kad bi uzeo podatke o popisu stanovništa i imovine iz 1991. i sad iz 2021. i to povezao sa bajkom “Snjeguljica i 7 patuljaka”, dobiješ sljedeće:
Popis iz 1991.

  • Snjeguljica
  • 7 patuljaka
  • Zla maćeha kraljica
  • Domaće jabuke
  • Ogledalce
  • Lovac
  • Princ
  • Životinje iz šume
    Popis iz 2021.
  • Snjeguljica ošla u Švedsku na privremeni rad
  • od 7 patuljaka, 4 u Irskoj a 3 u Njemačkoj, šaluju na baušteli
  • zla maćeha kraljica konobari u Bosiljevu na staroj cesti i poslužuje zalutale turiste
  • jabuke iz uvoza, treće klase, kila košta ka da ih je Isus brao
  • ogledalce ošlo za 50 kuna na njuškalu
  • Lovac se učlanio u HDZ i postao načelnikom općine
  • Princ je gay te se udao za svog dečka
  • Životinje iz šume vise preparirane na zidu Nadana Vidoševića
    Jebeš mi sve…. znam da je rano, al idem otvorit pivu!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Feb 07, 2022 9:52 pm

Kad sam danas u kauflandari vidio flašu B-aktiva od litre po cijeni od 18,99... reko pošto je onda krava majku ti milu jebem, skuplja od garsonjere od 12 kvadrata u dubrovačkom prvom redu do mora. Odem dalje, zimska od Gavrliovića, jamac ti treba za nju s tim da je jamac kapetan na plinašu od pesto metara dužine sa primanjima jačim od Cristiana Ronalda, u sedmicu ga na leđima jebem. Čipi jebeni čips 12 kuna, vrećica pička joj materina, beba ne može u nju bljucnut, prelilo bi se.... u 2 puna dlana pojedeš sav jebeni čipi čips. Dvije kile naranče, 11-te klase ka američki nosač aviona, stara ko Manolić, 15 kuna... oguliš koru, unutra papir, na njemu piše ka na lutrijskom - "NA ŽALOST NIŠTA". Suncokretovo ulje, proizvđač anoniman iz Černobila, litra 14 kuna.... ugasiš svjetlo, boca svijetli... ima duga i kratka svjetla, blica ti da se makneš u pičku materinu. Zewa toaletni papir, ka da je polovni kojim je engleska kraljica njime obrisala guzicu pa ako želiš njeno govno razvuć po svojoj guzici i posestriti se s njome... 38 kuna 10 rola, troslojni. Kraj njega dvoslovjni, takozvani "Prst propadajući u šupak", 12 rola - 18 kuna... kupiš ga i prakticiraš ličko rukovanje sam sa sobom.... kemijskom čistiš nokte nakon sranja. Konzerve tunjevine ka zlatne poluge, cijena im ne pada.... i dalje je 100 grama tunjevine Rio Mare 800 eura.... ka da su ih iz Ploča poslali skupa s bananama, ako me dobro razumijete... jedina konzerva koju šmrčeš a ne da ju žvaćeš. Na pakiranju jaja piše PODNI UZGOJ... ono.... tješe te... kao ne maltretiraju kokoši.... davaju im marihuanu pušit, pa ako koja snjense jaje, firma zadovoljna... a zapravo zaposlili "PRIJETAČA KOKOŠIMA" koji im dvocjevku drži pred kljunom i iznuđuje jaja.... 10 komda jaja veličine ispražnjenih jaja porno glumca, 16 kuna 10 komada.... 3 pakiranja ti trebaju za kajganu tebi i djetetu.

Vele, bit će sranja ako Putin krene. Pa majku ti jebem, on ka da je pred Ljubljanom pička ti materina i svemu...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Feb 23, 2022 2:07 pm

Vijesti o Rusiji i Ukrajini ovih dana na portalima izgledaju prebolesno, al baš prebolesno. Znači svakih sat vremena druga vijest a ni jedna normalna, ali niti jedna, guzice za jedan klik... pa to doslovno izgleda ovako:

- Rusi garantirano napadaju!
- Parkirali su tenkove, to je to!
- Evo... čini se da ih pale!
- Ne pale ih jer je Sergej Gusjeničarev zaboravio ključeve svih tenkova, čeka se da ih nađe!
- Našli su Sergeja! To je to, kreću!
- Našli su krivog Sergeja, napad odgođen!
- Gusjeničarev se pojavio u vojnoj bazi, maše ključevima, to je to, kreću!
- Ključevi raspoređeni tenkistima, pjevaju se ruske pjesme, tenkovi se pale... to je to, napad kreće!
- Marenda! Ugasili su tenkove i otišli jesti.
- Kad pojedu, napad je neminovan!
- Još jedu a prošlo je sat vremena
- Zašto tako dugo jedu???
- Evo ih... nose Sergeja na ramenima, navodno je dobio sina. Pjevaju ruske pjesme
- Tenkovi upaljeni... to je to! Napad kreće!
- NAPAD JE KRENUO!!! Tenkovi pucaju.
- Da, tenkovi pucaju ali prema Rusiji. Slave rođenje malog Gusjeničareva
- Vojni analitičari složni, ovo je zapravo vlastiti napad na Rusiju.
- Moskva prijeti svojoj vojsci, ako se tenkovsko pucanje nastavi kreću na njih!
- Sergej napuhao preko 3,0. Analitičari složni, rat između Rusa i Rusa bi mogao potrajati.
- Ukrajina nudi Sergeju državljanstvo
- Amerikanci u šoku
- Europska unija napokon složna i odlučna te kao takva donijela odredbu o zabrani upotrebe perja u zimske jakne.

A jebem te živote...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑

Astra likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Mar 01, 2022 9:29 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kijara-brm likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyČet Mar 03, 2022 10:17 pm

Svakako ne bi volio da Putin ispali niti jednu svoju atomsku, čak ni onu najslabiju

Zašto?

Mislim da ne bih mogao podnijeti da još jednom gledam Beroša kako objašnjava da su sljedeća 2 tjedna ključna i kako je nošenje vojne gas maske obavezno za sve uzraste, a biti ogrnut u gumeni mantil jedna od najbitnih mjera. Kao borba protiv ozračenosti uvelo bi se obavezno ispijanje litre kravljeg mlijeka dnevno jer u svim filmovima svi ozračeni su pili mlijeko. Normalno, društvo bi se podijelilo na mljekaroše i antimljekaroše. EU bi izdala mu-mu-putovnicu. Plenković bi za primjer drugima eksirao litru mlijeka te pozvao druge da ga gutače. Bez mu-mu-putovnice ne biste mogli u državne firme. Uveli bi i drugu dozu - kozje mlijeko... te poslije i booster dozu - devino! Taman nekako bi se sve uzjebalo pa bi bili izvanredni parlamentarni izbori na kojima opet pobjeđuje HDZ... opet slave zagrljeni i bez maski, gas maski... ni gumene mantile ne nose... Beroš vrišti od sreće... Capak nas tješi kako je HDZ kupio šesto deva i da booster doza ima dovoljno... na papirima 600 deva, u štali 400... dvjesto fali...

Gdje su deve majku vam jebem???

Ovaj... oprostite mi... malo sam puko... a tako... dođe mi tako nekad... puknem... oprostite...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KNJIŽEVNOST I JEZIK :: KNJIŽEVNOST :: PROZA/POEZIJA/PISANA REČ ..-
Skoči na: