DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Maj 15, 2017 11:31 pm

First topic message reminder :

Žene koje prolaze kraj gradilišta, dijele se samo na 2 vrste
1. One koje bi pukle od srama
2. One koje će uzvratiti osmijehom

Jučer je recimo, kraj naše bauštele prošla jedna utegnuta koja je pukla od srama. Ovo "utegnuta" nisam izmislio ja, nego bauštela... a to je ženska osoba koja ima pripijene traperice na način da te iste traperice načmeš skalpelom, eksplodirale bi... kuzis... otud utegnuta. Isto tako, da bi nosila tu bauštelsku titulu "Utegnuta", mora imati između 30-55 godina i biti punija. Žene koje ganjaju manekensku liniju, popularne su samo u časopisima i reklamama... na baušteli to nije neka prednost.
Uglavnom... ne bi ja ni skužio da utegnuta prolazi kraj gradilišta neg začu obavještajca kako viče "Mati moja mila!" ("Obavještajac" - ona osoba na baušteli koja prva primjeti ženu te izrijekom obavještava ostale kolege). Ide ona, grabi ka antilopa... a na baušteli sve zvecka jer svima ispada alat iz ruku. Ka što merkati stoje na nogama, podupirući se repom o tlo, pa okreću glavu lijevo desno gledajući ima li kakva prijetnja... tako je i na baušteli kad prolazi žena. Svi se uspravili, poduprli se na lopate... a glave svima u istom smjeru ka merkatima. Čim je prišla do bauštele, netko skviknu "Gledaj groma od žene!". E... tu dolazi do prepoznavanja o kakvoj se vrsti žene radi... jer žene sve čuju, a kamo li ne dobacivanje sa gradilišta... pa tako, kad čuje što se dobacuje, ide i njena reakcija... jedne se smiju i mahnu, a druge, baš kao što je ova, zabije glavu u pod i to doslovno, sram ju je... ne znam kako uopće vidi kud hoda.
Od dobacivanja tu je već spomenuto "Gledaj groma od žene!"... pa ima recimo kratko ali glasno "A u!"... ima i vjernika "Falim te Bože, a ne cjel dan gledam ove pedere!"... ima i poziva "Mala oš samnom van!?"... ima i ispitivača "Jes udana!?"... ima i onih koji ne vele ništa al gledaju za njom još 5 minuta kad je izgube iz vidika, romantičari jebiga... ima onih koji zazvižde... ima svega... al najbitnije i najvažnije... nikad nitko ne vrijeđa.
I tako... ima toga već 15 godina... ja bi sa posla uvijek išao sa jednim zidarom, vozio me kući... i uvijek bi stali u istoj birtiji popit kavu... a samo zato što se njemu sviđala konobarica... koja je imala brkove i a noge dlakavije neg on i ja zajedno. Znao je zidar reći
- Joj kad bi je ja ulovio (pa rukama hvata zamišljenu nju)... jooooooj!!!
- Tebe privlače brkate žene sa dlakavim nogama?
- Koji brkovi???... koje dlakave noge???
On na njoj nije vidio ni brkove ni dlakave noge jer je ona za njega bila najljepša žena na svijetu.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Jun 02, 2020 7:39 pm

Kako kod nas u Hrvatskoj izgleda hapšenje istaknutih političarskih i ostalih glavonja... govana... i tih fekalističkih ljudi
1. Uapase ih
Nema novinarske kuće koja ne objavi tu vijest pa čak i Glas Koncila. Svi mi saznamo kako ih je uapsilo, pa mi budemo veseli. Džaba se veseliš, država je krojena po njihovoj mjeri a ne po tvojoj smrade usrani.
2. Sprovođenje u istražni zatvor na mjesec dana.
Neuk čovjek bi pomislio kako tamo uapšenik/ica pati. Pati moj kurac. Ima zasebnu prdaru s tevejcem u kojoj mu se nose delicije iz restorana i to po narudžbi. Oće on kurac jesti prežganu juvu iz zatvorskog kazana, pa pička mu materina, nije krao milijune da bi patio neg da bi uživao. Prežderava se... vrti kanale na tevejcu... drka po mobitelu... car, boli ga kurac
3. Puštanje na slobodu da se brani s iste
Izlazi iz istražnog 10 kila deblji. Auto koji dolazi po njega je uvijek il audi il bmw. Još ni jednog nije dočekala škoda favorit il golf trojka. Na toj slobodi živi ko kurac u sladoledu, uživa. Troši pare koje je ukro, nemeže ih za 9 života potrošit.
4. Nakon 4 godine kreće suđenje
Toliko je vremena prošlo da ni on sam ne zna za što mu se sudi. Sudac ga podsjeća a odvjetnici, koji su uvijek Čedo Prodanović i Jadranka Sloković, na sudu izvode performans, takav da ti više ne znaš jel to sud il HNK - Hrvatsko narodno kazalište. Svi glume, od sudca, zapisničarke pa do čistačice. Farsa za široke mase.
5. Ide prva presuda
Po prvoj presudi svi su krivi. Onda mi narod budemo veseli jer eto, imamo pošteno sudstvo koje je jebalo mater bandi lopovskoj.
6. Žalba na presudu
Žalba na presudu je dio scenarija koji te vodi na put slobode. Kako je sud primio žalbu, žalba se šalje na glavni Državni sud gdje sjede korumpirani sudci koji bi mater svoju utopili u čajnoj žlici punoj juve a kamol ne za dobru proviziju. Žalba se, naravno, usvaja!
7. Presudu ruši glavni državni sud
Što sam vam rekao!?
8. Ponavlja se suđenje
Na ponovljenom suđenju, isti sudac koji je đubre osudio, sad mu puši kurac uz sve moguće isprike. Naravno, sudac pušioničar kurca nalaže da se nepravedno osuđenom đubretu isplati odšteta zbog krive presude koju je on donio. Oslobađa se krivnje i pušta na slobodu
9. Puštanje na slobodu
Čovjeka đubreta koji je cijelo vrijeme na slobodi puštaju na slobodu uz ogromnu svotu novaca za pretrpljenu nepravdu i duševne boli iz stavke br 1. (Ne skrolaj gore, ja ću ti pomoći, br. 1 - Hapšenje)
10. Isti ponovo bude zaposlen na isto ili bolje radno mjesto
Isti se vraća na funkciju uz veću plaću. Radi isti kriminalni zločin al opće je poznato da za isti zločin ne možeš dva puta odgovarati. Uživa, ima službeni auto, boli ga kurac za sve i još nam se smije.
Ej... majketi... ovakvih govana od sapunica sam se nagledao u zadnjih 20 godina i to za 3 života. Imal ko kakav bolji daljinski da me prebaci u 3 pičke materne... jer... jer mense ovo neda gledat.
Amen!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Jun 15, 2020 9:47 pm

Nema parlamentarnih izbora da stranke ne izlaze sa svojim programima. Ja još ne vidje programa u kom nam obećavaju govna, rižu i kišu. To su kume rastovi gospodarstva u dvocifrenom postotku, zapošljavanje ljudi u 6eroznamenkastim brojevima, milijarde eura zarade, plaće veće po iljadu kuna, penzije skoro isto tako.
Sve te programe bi trebalo prikupiti i uvezati u jednu knjigu i nazvati ju:
- "Najljepše hrvatske bajke"
Psihologija je čovječe čudo. Bajke volimo još od djetinjstva i zasigurno nam je draga ispričana bajka o radniku Mili koji je na pilani vitlao daske za 3 iljade kuna, a onda, onda je umro stari kralj alkoholičar te je kraljevstvom počeo upravljati pametni mladi princ, koji osim što je povalio Snjeguljicu, našao je posao za svih 7 patuljaka koji sada i dalje rade svoj posao drvosječa ali za 4 puta veću plaću. Mile? Naravno, princ ga je postavio za upravitelja šumarije gdje ovih 7 sjekača radi. Nije to sve, svaki od ovih 7 patuljaka, na kraju godine dobije od princa 5 centimetara visine jer im je obećano u sljedećih 4 godine 20 centi rasta... tako da, kako vrijeme ide, neće ni oni biti patuljci jer im je oduvijek bila želja da im paprat škaklja jaja a ne da im, ka sve ove godine do sad, ulazi u nos i bode oči.
Snjeguljica? - boli je pička, na konju se zaleti u šoping do Italije, u Milano... kupuje skupe torbice, hulahopke, donji veš, šećer za konja...
Ostatak naroda u kraljevstvu? - svaki dan u podne izlazi na točno određenu livadu koju svakodnevno prelijeće kanader koji presretnom narodu baca vreće eura. Banka diže kredit od naroda. Na hodnicima zavoda za zapošljavanje postavili mini vjetroelektrane, propuh daje struju. Pučke kuhinje preuzela lovačka društva pa se u istima hrane srne, veprovi i jazavci. Điboni pjeva po dječjim rođendanima. Usain Bolt trči na 100 metara pod našom zastavom. Mađari od straha vratili INU, Sanader pare nikad. Mate Rimac u Svemir lansirao naša 2 astronauta, u električnoj raketi (Elona Muska udario infarkt). U prašku za veš poklon, lijek za koronu i otrov za punicu/svekrvu. Nema biljega više. Vanjski dug nula. Turistima zabranjen ulaz, ne trebaju nam više. Osijek grad s najviše milijunaša u Hrvatskoj. Velebit prepiljen po dužini, Ličani prvi put imaju pogled na more. Opel prestao rđat...
Pa ti nedaj svoj glas za takvo nešto...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Jun 23, 2020 1:29 pm

Platiš kruh, dobiješ kruh u roku 2 sekunde. Ubaciš 5 kuna u autopraoni, u roku 1 sekunde radi minivoš. Izabereš cipele, platiš, uruči ti ih odma... nemoš vjerovat! Čudo!
... ali zato ima nešto što je sasvim normalno i nije čudno, to su HAC ilitiga Hrvatske Auto Ceste.
Recimo, kad na benzinskoj ili kiosku kupiš njihov bon za ENC uređaj... aktiviraš ga SMS porukom... treba proći POLA SATA da ti uređaj bude aktivan. Ukoliko si u kraćem roku došao na naplatne kućice, neće ti se dići rampa.
Ovo sa HAC bonovima je normalno. Normalno je da ti SMS porukom aktiviraš bon... a onda dolazi do opravdanog scenarija! Kako si ti poslao poruku... ona odlazi u lokalnu poslovnicu HAC-a gdje jedan uređaj gurne jednu ciglu, koja s visine od 20 metara pada u bazen, gdje cigla svojim padom proizvodi valove. Ti valovi lupaju o stjenke bazena i time dižu i spuštaju pluteni čep koji je zavezan za aluminijski štap dužine 6 metara. Drugi kraj tog aluminijskog štapa lupa po glavi goluba pismonošu koji iz frekvencije lupanja štapa očitava vrijednost uplaćenog bona. Golub tu vrijednost zapisuje na papirić dok desnom nogom pokreće mehanizam koji mu dotura čašicu rakije. Golub ispija rakiju, krilom briše kljun i polijeće u glavnu centralu HAC-a u Zagrebu. Tamo ga dočekuje djelatnik HAC-a sa šakom punom kukuruza. Golub jede kukuruz, djelatnik preuzima poruku. Poruku ne može pročitati jer je pisana na golubljem jeziku. No HAC je ozbiljna tvrtka, koja je prilagođena suvremenim tehnologijama, pa su tako ponosni vlasnici GUGUNIGME - uređaja za dešifriranje golubljeg pisma, na kojem radi 12 revnih djelatnika. Njih 12 dešifrira poruku koja glasi "Čovjek je uplatio 100 kuna na ENC uređaj!". Ta se poruka odnosi do Ivanke, šefice svih SMS poruka, koja na kurblu pali suvremeni kompjuter marke COMMODORE 64. Kažiprstima upisuje "Aktiviraj uplaćeni bon!".... i bon biva aktiviran.
A krutemilijebo i 21. stoljeće...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Jul 07, 2020 10:08 pm

Vidjeti praznu plažu je isto ka subotom navečer vidjeti prazan kafić u centru grada, gdje za šankom ka konobar radi Manolić, koji forama iz doba Austro-Ugarske bari jedinu gošću, curu od 88 godina.

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Jul 07, 2020 10:10 pm

Ja kad oću bit u kurcu, poslušam samo jednu pjesmu od Nine Badrich... odma ronim suze ko mama Kukunka kad joj iz duboke rijeke Nil krokodil ščepa malog Juju.

Stari moj, svaka joj pjesma traje 9 minuta ko rat u Sloveniji... a u svakoj pjesmi ona njega čeka 20 godina, prežalila ga nije ka žaba poplavu.
Zaljubila se u njega još kad je isti ležao u inkubatoru a ona do njega. Sestra ga previja a ona piše stihove po stjenkama inkubatora "Tuđu sisu sisaš a ja te volim".

Ovaj odrastao, postao automehaničar... ova ga u stopu prati ko manijak, piše pjesme "Šaraf zapečen a ja ti dođem ko WD 40!" Alo dosadna ženo, ako te ikad itko volio, prestao te voljeti nakon tvojih stihova.

Pa ti ženo već 20 godina tražiš ljubav svog života. Promjeni spol u pičku materinu, ima tih operacija, postani muško, kreni tražit ženu! To će ti upalit garant. 12 minuta ona u pjesmi zavija kako ona njega voli. Jel on voli tebe? - NE! Pa što cviliš ko pakne na golfu dvici led te jebo. Zaljubi se više! Voli ga! Jebite se po cijele dane. Piši pjesme o trostrukom svršavanju. Koga više zanima što ti patiš... krutejebo, pola naroda plaću nije dobilo, pati i jebe se doma s partnerom/icom, i uživa.

Zavši ona... pomisliš pustit će nešto veselo... eto Đibonija.... tražim pištolj preko Njuškala za jeftine pare...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyČet Avg 06, 2020 3:41 pm

Prema zadnjim informacijama, dvije prijateljice u 30-tim godinama života, oborile su svjetski rekord u disciplini - stajanje u moru do pola bedara, držeći ruke na bokovima.
Naime spomenuti dvojac je tako stajao puna 4 sata i to pričajući. Jedna od njih, Ivanka, izjavila je:

- Ne znam kako se drugi odmah bace u more, meni je to nepojmljivo.
- Pa kako vi?
- Ja i moja prija Mirjana, mi prvo uđemo u more do ispod koljena... i onda se dobro ispričamo.
- Kako do ispod koljena kad smo vas 4 sata gledali u moru do pola bedara?
- To ste vi došli nakon plime... eheeee, prije smo moja Mira i ja pričale 7 sati
- Okupate li se u moru ikad?
- Da ti budem iskrena, tolko se zapričamo da i zaboravimo da smo na moru. Pa gle nam boju, ko poljska zastava... pola crvene pola bijele.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySub Avg 22, 2020 12:32 pm

Mi da imamo nos za biznis, mi bi se sad ka država nakrcali novcima ka deva onu svoju grbu vodom. Kako?
Lijepo zarobimo sve turiste tako da svakog testiramo i damo mu pozitivan rezultat. Nema mrdanja iz države!!! Saš pare trošit samo ovdje! Kurac bi Austrija prijetila... samo poapsimo sve Austrijance
- Aber ja kući gekrenil?
- Moš ga prcen, ništa haus!
- Zaštenzi?
- Zatonzi što si pozitiven na koronen ko tinejdžeren na cajken
- Und što sad?
- Sad curik nah apartmanen, 150 danen u karantenen, aber moš novcen trošen... to da.
- Aber ja sve novcen spizden. Neimaden više!
- Dajde ne seren. Ni mi neimaden novcen aber rodbina iz Dojčlan šaljen svako malen. Zovi tetken u Bečen nek ti šaljen. Niks me gluposti piten, žvicen mi labaven.
- Aber kad bi mogen nazad u Osterajh?
- Možda auf zimu, mit sarmen!
- Mit sarmen???
- Kad naši krenen na skijen kod tebe u Osterajhen, onda se ti skriven u bunker mit sarmen... und cu hause!

I još ako slabo troši novce, zvat ga na mobilni:
- Jučerenzi 5 euro potrošen a danas 0 euro potrošen. Nastaven tako, gudbaj sarmen i Osterajh!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Sep 04, 2020 11:15 pm

Budućnost...

Potraje li ova korona, imat ćemo generaciju školaraca, obrtnika, koji su kompletno školovanje završili na daljinu, jel ono, preko ekrana, od kuće.
U budućnosti... nazoveš mehaničara:

- Imam problema s autom
- Koje godište?
- 2028. godište
- Datum prve registracije?
- 05.02.
- Znači vodenjak
- Što vodenjak?
- Auto vam je vodenjak u horoskopu
- E i?
- Ovo što ja astrološki vidim, na ekranu, nije dobro
- Što vidite?
- Uran je ušao u Jupiter a Mjesec baca sjenu na drugi Saturnov prsten!
- Jebem te živote, to isto mi je rekao i prijatelj automehaničar
- Eto... vidite da ne lažem
- Što da radim?
- Možete otići kod onog starog mehaničara što još uvijek popravlja aute po starinski... ono... ima radionu... dizalicu... pa nek ga digne i pogleda.
- Mile gedoraš?
- E taj taj!
- Ma bio sam kod njega
- Pa što vam je on rekao?
- Rekao je "Hrđa vam je pojela cijeli auto, nema se tu što popravljati!"
- Čekajte... koju marku automobila vi vozite?
- Opel
- Sunce!
- Što sad Sunce?
- Pa jebem vam sunce, ko još opela vozi!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Sep 14, 2020 3:11 pm

Prema zadnjim informacijama, vijest kako je propao i četvrti brak Borisa Novkovića, dotukla je mnoge. Dodatnu tugu izazvao je i medijski rat između influenserice i restorana. Jedan od utučenih izjavio je:

- Recite nam Mile, tuga u vašoj obitelji je prevelika? Kako je to sve počelo?
- Ja sam došao kući oko 7 navečer. Žena u kuhinji sjedi na podu, kuhinjskom krpom briše suze... viče "Mile kraj svijeta je!"
- A suncetijebem!
- Vidim da je utučena, reko "Nemoj ženo, prestat ću se nalaziti s onom kurvetinom, sve će biti u redu, neću te više varati!"
- Što ona na to?
- Kaže ona "Jebe mi se što se kurvaš, Boris Novković se razveo po 4ti put"
- Što ti?
- Klecnuše mi koljena ka keramičaru pred penziju, pade ja na pod, u ušima zuji a duša puca. Jecam ja, viče žena "A još se restoran i influenserica prepucavaju!"... to kad sam čuo, suza suzu goni
- I?
- I uto uđe sin, kaže "Tata i mama, umrla je baka"... reko jebla ti baka mater, Boris Novković se rastao a i restoran i mala se prepucavaju
- Što mali???
- Mali oće uzet kuhinjski nož i ravno u srce, jedva ga žena odgovori. Uto upade kćer
- Što kaza ona?
- Uđe ona, kaže "Mama i tata, ja dobih otkaz u restoranu na moru, nema gostiju, gazda nas sve potjerao!"
- Što vi?
- Žena kaže "Jebo ti gazda mater, Novkoviću brak puko 4ti put i influenserica se zakačila s restoranom"
- Što mala?
- Krutejebo, poče mala plakat, tješimo ju, viče ona "Džaba me tješite, ja sam mrtva, duša mi puca ka trupcu pred motornom pilom"
- Kako ćete Mile dalje živjeti?
- Nikako. Tuga je pregolema. Mi što smo živjeli, živjeli smo. Neka nas se sjećaju po dobrom. Hvala svima!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyČet Sep 17, 2020 11:22 am

Prema zadnjim informacijama, cestograditelji gradskih prometnica, po prvi put u povijesti uspjeli su poklopac šahte staviti u istu razinu s asfaltom. Razgovarali smo s jednim od djelatnika:
- Vi ste?
- Ja sam Mile Krivofelga
- Mile, koliko ste do sad poklopaca šahti ugradili?
- U zadnjih 40 godina oko 2 iljade poklopaca
- Od tih 2 000, koliko ih je bilo ravno s asfaltom?
- Ni jedan
- I danas ste napokon ugradili jedan kako treba?
- Nakon 40 godina rada, Mile je danas poklopnjaru ućera ravno sa asfalatom
- Jel bilo veselja?
- A ne pitaj... vozači staju, grle me, ljube... direktor iz audija vadi pečeno janje... gradonačelnik otvorio na vajberu grupu, samo on i ja u grupi, srca mi šalje
- Kako ste uopće došli na ideju da poklopac stavite ravno s asfaltom?
- Noć prije, punica vozila moj auto i izbila kotač na onoj novoj cesti Rijeka - Klana
- Kako?
- Lijepo, DUM u poklopac na cesti
- Skoro tragedija!
- Pa i je tragedija... ona nažalost živa a meni auto sjeban
- I onda ste odlučili sljedeći poklopac ugraditi kako treba?
- Ne
- Dobro Mile jebemu više mater i meni i novinarstvu, pa kako ste onda ovaj poklopac ugradili ispravno???
- Pa slučajno jebem te nervozna!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Okt 05, 2020 11:57 am


zubic zubic zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Okt 16, 2020 12:03 pm

Sinoć sam slušao lajvaru  i zaključio da se 'rvacka, uopšte ne razlikuje od susedne srbije.  Ista govna samo u drugom pakovanju. Što se tiče srbije, ekipa čmaroljuba avav za picinu dlaku prednjači u zaglupljivanju već preglupog naroda. Bezmozgovni nacionalisti, jedni i drugi, poklaće se u sopstvenim plmenima, međusobno. Domojubi, patriJote, čast ova, čast ona, gola govna. I jedni i drugi, međusobno prebrojavaju krvna zrnca, pikiraju i merkaju rod rođeni.
Za razliku od Ivanovića i Kesića, Krule psuje. Psovali bi i ova dvojca al' imaju manjak prostora za to.
Ne znam šta sam 'teo reć' al' sam sinu preporučio da EMIGRIRA iz srbije. Sa ovih prostora se samo može emigrirati. Nije to otići u drugu državu, tamo raditi, zarađivati pa se jednog dana vratiti u zasluženu penziju. Otići za sva vremena i raskrstiti sa svim što je vezano za zemlju rođenja.
Proći će a možda i neće dok navedene zemlje ne zasluže da im imena započnem, velikim slovom!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Okt 23, 2020 1:57 pm

Vi vodstvo iz Kauflandare... da vam jebem onog menadžera u dupe rosno koji se tog vašeg ključnog dana sjetio "Ajmo promijeniti vage na odjelu voća i povrća"... i vi ga idioti poslušali.
Eto jebo vam taj vaš pametni menadžer mater i oca. Sad imate vage na kojima se na displeju nudi izbor "Voće" ili "Povrće". Pa dođu penzioneri, kojih je 40% u vašim trgovinama, stavi na vagu jebeno grožđe... pa onda ravno minutu razmišlja jel grožđe spada pod voće il povrće. Da ne velim za one koji stave na vagu dinju... takvi Očenaš udaraju i čekaju procijep u plafonu vaše trgovine nebil im se Mojsije osobno ukazao i uputio ih na što da kliknu i prepolovio im dinju na pola. Jebem vam sve u rodu, strunem skupa s vašim jabukama u kesi ne bi li se dočepao vage nakon horde ovih kviskotekaša što ne razlikuju šljivu od mrkve svevamjebem! Deda uzo mrkvu, klika po displeju, čeka da mu se zec ukaže... otišao u rubriku "Voće"... iznerviran ko tinejdžer koji ne može drkat, upućujem ga "Ne deda voće, mrkva je povrće!"... eto jebli vam deda i ja oca, ovaj slabo vidi pa opet udara "Voće". Baba uzela mango. Krvtijebem bolje da je uzela torpedo iz njemačke podmornice nego mango, brže bi ga našla na vašoj vagi... ja ostario ko Manoloć dok je ova sve isklikala. Ošla baba na mandarine... reko gospođo, pa jel mandarina izgleda ko mango jebem vam centralni komitet i vama i meni što sam iza vas ostario. Ne jebe baba pet 9, ode na tikvice... mene moždani otreso. Eto drugog nosi kivi. Na faci mu vidim da ne razlikuje radijator od paradajza. Kad sam ga vidio da nosi kivi, ja šator kraj vage diga. Reko dok ovaj dokuči gdje kivi spada, 9 dana će proći... inflacija će pojest pikovu kuvanu šunku na odjelu suhomesnatog. Iza njega eto drugog, nosi ananas a na faci mu vidim da je odrasta na šljivama... reko ovaj o ananasu zna ka ja o Dalaj Lami... tu bacim onu kesu s jabukama... reko jebo ja sam sebe kad se jabuka zaželjeh... odustanem od voća a bogami i povrća... i kupim antenu za TV.
Pa id u pičku maternu i sve...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Jan 27, 2021 7:51 pm











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Feb 15, 2021 9:50 pm

Svaki dan ka proljev, izbije jedan političarski guzičar koji je člana obitelji cijepio preko reda... uz objašnjenje "Inače bi se cjepivo bacilo".
Mi znači cjepiva naručujemo ne bi li ih bacili. I gle čuda, baš prije nego ga bace... na iglu se nabode pokoji član guzičareve obitelji.

Žao mi što u budućnosti neću biti direktor groblja. Jednog dana bi me pitali što mislim o smrti poznatog člana guzičareve obitelji... reka bi:

- Gledajte, ljude sahranjujemo, njih ne
- Pa kud s njima?
- Zavežemo za krošnju
- Zavežete za krošnju, zašto?
- Da se ne bace










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Mar 19, 2021 10:06 pm

Cijeli svijet se uzjeba zbog intervjua kojeg je snaha Megan neki dan dala. Vele kako je napala kraljicu babu Elizabetu. Nije da sam gledao taj intervju, al pročita sam jedan-dva članka o tome. Oni to zovu napad?

To napad? Napad??? Pa evo što prosječna snaha kod nas u Hrvatskoj misli za muževu rodbinu.

1. Tata od muža (svekar)
- Pijanica usrana! Stalno je pijan. Ni ime mi ne zna. Zove me "Tea", po prvoj curi od muža. Doživljava me jedino kad dođem u goste i donesem butelju vina. Kad se napije, svog sina a mog muža ne pozna... na mene okači kaput, kad negodujem, kaže "Ko je kupio vješalicu koja govori!". Govnar usrani.

2. Mama od muža (svekrva)
- O crkla sotona dabogda. Ta ujeda kad govori. Smislit je ne mogu. Vještica se pravi da me obožava a znam da koluta očima kad me zagrli, znam jer i ja kolutam očima. Na sve što napravim ima primjedbu. Jednom sam joj donijela sliku Meštrovićevog kipa i rekla da sam ja kip izradila... rekla mi da je ona više puta napravila sličan kip ali bolji. Bolja je od Meštrovića a glupa ko 3 Borata. Premješta mi stvari po stanu, neki dan sam u vazi kuhala ručak jer mi ju je sotona premjestila među lonce. Da je bar umrla prije neg sam se udala.

3. Baka od muža, s majčine strane (mama od svekrve)
- A nemože bit dobra čim je rodila sotonu iz točke 2. Stara vještica samo šuti. Snima sve ka NATO radar. Glumi da ne čuje a čuje što pričaju po kancelarijama Pentagona. Doma šepa, kuka, sagnut se ne može a u Kauflandu jednom rukom diže karton banana. Moždani je zaobiđe kolko je zajebana.

4. Brat od muža
- Taj bi pojebao sve što hoda... nekad pomislim da bi čak i mene, ne znam, tako gleda da u svemu pičku vidi. Uvijek brije na sportske aute pa tako kreten misli da je spušteni fiat punto u rangu lamburđinija. Svaki put turira autom kad dođe kod nas, a kad ode, po 2 sata varekinom skidam ulje s parkirališta. Neki dan mu je nogometni klub iz 4. prešao u 3. županijsku ligu... napravio feštu, ispekao 2 janjca, cijeli dan hodao u barceloninom dresu, napio se pa pričao kako ga Dinamo traži.

5. Sestra od muža
Ta je u nekom svom filmu. S njom otići na kavu, kao da braniš diplomski rad na filozofskom. Neki dan me pitala "Što misliš o budizmu?"... ja joj rekla "Ne mislim ništa"... onda se naljutila, da o čemu ćemo onda pričati. Ako tema nije budizam, onda oće o prijenosu pozitivnih misli na daljinu... levitiranju... psihički nestabilnim stanjima vodozemaca. Znaš kad nekad iz torbice izvadim ono malo ogledalo pa provjeravam jesam li ja ja il ona umjesto mene vidi Mišaka iz one emisije "Na rubu znanosti".

6. Muž
Nije mi rod... ali već nakon 5 godina braka, dođe mi ka rođeni brat... jer rođenog brata opsujem i ne spavamo skupa. O živote zaprško bez brašna!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Apr 12, 2021 3:08 pm

Naručim iz Kine sex lutku na napuhavanje... sad čitam, brod zapeo u Sueskom kanalu. Zovem dolje u Suez, javi mi se glavni šef svih portira kanala, Moamar, znamo se, reko:

- "Moamare gdje mi je mala?"
- "Gdje si Krule kućo stara!?"
- "Jebala te kuća stara, gdjemje mala?"
- "Mala je na velikom brodu koji se popriječio u kanalu!"
- "Moamare, kramp u ruke, okopaj oko broda, proširi kanal boli me Đoković, šalji malu za Kroejšu!"
- "Ne bi kopa da mi daš zlatne šlape faraona Tutankamona, naruči drugu!"
- "Druga će putovat oko Afrike, izaće me ka jednosobni u Opatiji!"
- "Onda drkaj jer mala iz kanala neće tako skoro!"
- "A da se popneš na brod, izvadiš malu i preporučeno mi ju pošalješ!"
- "Osobe ne šaljemo poštom!"
- "Nije to osoba Moamare crni, lutka na napuhavanje je to!"
- "Što ti ne bi bilo lakše preko Njuškala kupiti onog flaminga što ga ljeti svi nose na more?"
- "Da karam flaminga?"
- "Pa da! Pazi samo da mu ga u ventil ne metneš, onda je gotov!"
- "Dobro pička mu materina, jes ti normalan!? Pa ko normalan kara flaminga?"
- "Rec ti meni, ko normalan nosi flaminga na more? Eto, pa opet nose! Jel nose?"
- "Pa nose"
- "Eto. Znači normalno je nositi ga na more i tamo jahat na pučini a nije normalno strpat pitona u flaminga?"
- "Ma idi u kurac, neću flaminga natezat i gotovo!"
- "Ovaj kako se popriječio, mala će ostat još 5 dana i eto sranja, dobit će egipatsko državljanstvo a onda je neš dobit jer Egipat ne prodaje svoje žene"
- "Zajebavaš?"
- "Ne zajebavam"
- "Pa što ću onda ako mala dobije egipatsko državljanstvo?"
- "Onda ćeš lijepo doći ovdje, oženiš se njome, ja ti budem kum, i vodi je kući"
- "Dobro... kud ova priča vodi?"
- "Ne znaš?"
- "Znam znam"
- "Znao sam da znaš!"

A ništa... dakle... prodaje li ko flaminga?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Apr 28, 2021 10:48 pm

Interesantno je kako okom viđene stvari direktno utječu na ljudsko ponašanje i neposredno nas dovode u rodbinske veze s majmunskom vrstom. Recimo... kad sam ka mulac s ekipom išao u kino gledati "Karate kid"... mi bi odgledali film... a onda kad bi baš svi izašli iz kina... to se nogama udaralo po šljivama, ogradama... poslije "Supermana" bi skakali s garaža jer smo mislili kako ćemo poletjeti... itd.

Isto se događa određenim vrstama primata kad odrastu. Naime, ovaj zadnji vikend... točno znam tko je gledao neku od etapa ove svjetske rally trke kod nas... jer svako večer tih dana, na cesti bi se pojavilo nekoliko svjetskih lokalnih prvaka u svojim fiat puntima, alfama 147, golfovima trojkama, opel astrama... svi auti stariji od vozača... amortizeri im mrtvi pa preletom preko ležećeg policajca auto toliko skoči u zrak da sila G vozačevu glavu sljubi s mošnjama... čim vide ležećeg skviknu na glas "Opet ću si ga popušit"... u zavoju povuče ručnu, oće se okrenut bočno, al kurac, ručna već zadnjih 14 godina drži na zadnjem zubu... pa se auto toliko nagne da mu plovak u ionako praznom rezervaru dobije potres mozga. Turiraju na semaforsko crveno, čekaju zeleno ka vampir krvi žedan, a kad se upali zeleno, prejebe ga onaj sa skuterom od 50 kubika što razvaža pizze po gradu. Stavili čip u auto, kad je čip vidio gdje je, sam je otišao dalje. Sve im 4 felge aluminijske, al sve 4 različite. U gume su zadnji put uložili kad su zaradili 400 kuna na kladari, prije 11 godina. Tad su svaku gumu platili 50 kuna, a s ostatkom od 200... za 40 natočili goriva a 160 uložili u motor. Da ga samo čuješ kako radi, ka štemalica kad naleti na armaturu. Kliješta na diskovima sprejom ofarbali u crvenu boju, pitaš ih od kog su proizvođača, kažu "Bremo!"... koji Bremo, zidar iz Cazina?... "A joj, pardon, Brembo! Brembo!". Kad ih pitaš što im farovi tako slabo svijetle, kažu da je to tkz "anđeosko oko"... vidjeli oni to na bmw-u pa ih i sebi napravili, al sa žaruljom iz frižidera... upali svjetla, svjetlost tuče u noge, ka da je frižider otvorio. Kad se razjure pa zakoče na mrtvo, put kočenja za 200 metara kraći neg Kineski zid.

Treba ostat živ ovih dana... čuvajte se ljudi!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Jun 23, 2021 11:50 pm

Čitam kako po kućama i stanovima svi skupa držimo 17 milijuna kuna i to u onim, sjećate se, papirnatim novčanicama od 5 kuna koje više ne vrijede... ma one zelene s likovima onih raščupanih metalaca, Zrinski i Frankopan... e te te novčanice!!!

Gledajte... samo se dobro moramo organizirati i sabrati sve te novčanice jer ih Narodna Banka još zamjenjuje. Dakle mi ako se dobro organiziramo... odnesemo 17 milijuna isteklih novčanica i dobijemo 17 milijuna važećih. Što onda? - općenarodna fešta

Onda lijepo pišemo Miku Džegeru i njegovim Rolling Stonesima... "Dolazi vamo Mike, ti i tvoji tamburaši, plaćamo vas 2 miljona u kešu"... "Što kolkoš svirat pičkat materna, evot još jedan miljon, saš se 2 noći zaredom krivit s one bine ka pijani šole pred dregerom!". Za predgrupu Lady Gaga kojoj će se striktno napomenuti "Alo Gagara, obuci se normalno majketi, nemoj da te vidim s blanširanim lusterom na glavi i hlačama na LED diode sa semaforom na pupku, ko aerodrom da nam izgledaš u pičku materinu, normalno se obuci!"

Naravno, hrana sveprisutna. Tu su delicije sa ražnja načinjene od nekoliko krda janjaca i odojaka a kako bi zadovoljili potrebe vegetarijanaca, na raspolaganju je 20 teretnih vagona punih patlidžana, tikvica, paradajza i mrkve. Za extremne vegetarijance, koji jedu samo one plodove koji sami otpadnu sa stabla... imamo nekoliko stabala bukve, pa nek sjede i čekaju da nešto otpadne. Ribe, pogađate, nema.

Od razonode, za djecu bi bila sazidana škola, nek se školuju dok im roditelji piju... a za nas starije, bilo bi tu skakanje padobranom, boćanje, kuglanje, karate, te pucanje iz kalašnjikova na makete banaka.

Svakih pola sata, preko okupljenih prelijeće kanader koji nas zasipa pivama... gemištima... te prekidačima u vidu pelinkovca (maraskin obavezno!). Naše ja da samo ka mali tići u gnijezdu, izdužimo vratove i zinemo.

Za kraj programa prelet MIG-ova i vatromet.

Oko 8 u jutro, beremo s poda gaće, širimo ih, te ih međusobno razmjenjujemo uz "Jes ovo tvoje il moje?"

U 9 čekamo djecu ispred škole, ko ih ima. Ko ih nema, nek čeka kanader, tkz. "jedan putni pa idemo"

Ha ljudi... sve se može... samo je volja bitna










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Jul 05, 2021 10:46 pm

Iša sam neki dan u kauflandaru kupit lubenicu, normalno, na AKCIJI. Kad je kila lubenice 7 kuna, kraj nje ne prolaze ni oni što rade tamo kamol kupci. Jesul je spizderili na 3ipo kune kilu, svetijebem, lakše ti ručno iskopat drugu cijev tunel Učke neg doći do lubenice. Kolko je ljudi visjelo nad onim kartonskim grotlom gdje drže te lubenice, ja mislio nekom pozlilo pa ga oživljavaju. Ma kurac, to se skupilo jedno 15tak lubeničara, svi vrhunski stručnjaci za kvalitetu lubenice. Uzela baba lubenicu, krutejebo inače ne može dići 10 deka kave, sad u jednoj ruci drži 12 kila... okreće je na jednom prstu ka Arapović loptu, viče "Ova nije slatka"... a po čemu znaš suncetijebem, iz očiju ti valjda šiklja rendgen analizator šećera!? Deda došao sa 2 štake, obje leže na podu... ovaj prohodao kad je vidio cijenu. Kuca po njoj i osluškuje... pa veli "Ova je prazna!". Prazna? Prazna??? Rasla samo kora valjda, jebla mater svoju i kora. Uzme drugu, kuca po njoj, veli "E ova je puna!". Nobelovu mu dajte u pičku materinu, ovaj kucanjem rješava stvari! Treći viče "Ova je prezelena!". Prezelena?? Jel treba bit roza ćaća te ujebo lubeničarski. Četvrti uzeo dvije, u svakoj ruci po jedna... jedna veća i jedna manja... i stručnjak procjenjuje koja je teža... važe rukama, naškiljio oči ka na streljani... i pazi zaključka "Ova je teža!", pogađate, veća! Ma neeema, fizičar u pičku materinu. Veća lubenica je teža! Dajte da se teorem zove po njemu jebem ti živote majku i meni što sam među njima. Peti stoji ka rasvjetni stup i naglas zapitkuje sve prisutne "Od kud su!?"... a na svakoj lubenici naljepnica s talijanskom zastavom... iz Opuzena kraj Padove u pičku materinu od kud su! Onda ima nostalgičara, "Lani su bile bolje!"... ona jebeno pamti kakve su lubenice bile lani? Alo taksi, vozi gospođu na medicinski fakultet, katedra lobotomija... nek se diplomski pišu o njoj. Znači jebo ti skupštinu Ujedinjenih naroda, kakvih se čovjek stvari nasluša na lubenicama.

Normalno... odustao... doći ću sutra. Ka da su me čuli, vidim im u očima "Sutra smo mi opet tu!"

Id u pičku materinu i lubenica...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Jul 26, 2021 9:38 pm

Nekoliko dana za redom čitam po portalima svađe između cijepljenih i necijepljenih... kakva je to pilana svetijebem, prestrašno... reko neš majci... znam što će me vratiti u normalu!

Odem na youtube... nađem video na temu 2. Svjetskog rata... čitam komentare ispod videa... a tamo... stara dobra rasprava na temu ustaša i partizana. Onda odem na članak "Zdrava prehrana" pa čitam gdje se travojedi prepucavaju s mesojedima... pa skrenem na nogometnu ligu, tamo svađa između BBB-a i Torcide... onda odem na fb stranicu "Fušeri", ljudi se žale na majstore kako su im ujebali kupaonu...

Ljudi, lažu kad vam vele da nema povratka na staro... ima... samo treba guglat. Eto gle mene, preporodio se... ka nov!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Avg 30, 2021 11:00 pm

Čitam kako su s polica trgovina povukli Rio Mare konzerve, one s tunom... jer su našli neko otrovno sranje u konzervi.

Tu je konzervu odavno trebalo povući s polica. Prvo zbog cijene. Ko god ima hrvatsko državljanstvo, tu konzervu nemeže kupit jer jedna košta ka dan apartmana na Korčuli u sred 7. mjeseca. Kraj nje konzerva srdele izgleda ka socijalni slučaj. Nju kad stave na akciju u pola cijene, dođe ka set japanskih noževa plus nun-čake koje je Bruce Lee osobno koristio. U reklami se pozivaju da im je tuna iz konzerve toliko mekana da je grisinima možeš rezat. Kupio ja grisine, skoro si oko njime nisam izbio... to govno čvršće od cigle sve ti jebem... mačevat se moš šnjime kamol ne mrtvu kuvanu ribu probost. Sve druge konzerve tunjevine neku normalnu cijenu drže, al jel "Rio Mare", pa ka da je tunu lovio ronilac na dah i to s papovkom u ruci. S Mjeseca je haubicom tuklo u pičku materinu. Došao Mojsije 2.0. verzija pa raširio more, kombajnom ih pobralo sa dna. Koji kurac? 52 grama im ima konzerva.... pa jebote, više ti diler, kokaina utrpa neg ovi tune u konzervu. Pa oni sa dvajs tuna cijeli svijet opskrbe tim konzervama. Reka bi čojk to velikačka firma, ovi u garaži s dva radnika pune konzerve. Serem? Pa računaj... s tunom od 200 kila napraviš 3 846 konzervi od 52 grama. Jedna riba pokrije cijelu Hrvatsku majkatejebala. I veli kako zaradit pare? Eto kako.

I onda... kud je ionako zakurac, krknu neki otrov u nju. Znam ko je i kriv! Ona dvojica iz garaže.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Avg 31, 2021 10:05 pm

Samo da javim... živ sam... i to nakon 15 dana obostrane upale ušiju (to ne bi poželio ni mrskom neprijatelju). Vozio kreten po Dalmaciji spuštenih prozora pa se propuh naplatio preko ušiju. Majka te jebla, ka da mi je igle guralo u uši... takve boli ne doživjeh. Ko je imao upalu uva, zna sve... a sad to poduplaj jer su meni oba najebala.

Kad je to prošlo, reko sad će biti bolje... kad eto je... ka punica na nenadano... 3 dana crijevne viroze... znaš ono kad više ne kenjaš nego ti guzica ka fontana, samo voda izlazi... vele "Jedi prepečenac!"... koji prepečenac svetijebem, trebao sam jesti cementa i pijeska na žlicu, radio bi u fušu ka mikser-pumpa... srao bi pumpani beton marke 40. Kad sam nakon 3 dana prvi put prdnuo, rasplaka sam se od sreće jer sam dotad svaki pokušaj prđenja naplaćiva novim, čistim gaćama. Nikad nisam mislio da ljudsko biće može zasrat wc školjku do vrha njenog ruba. To iz guzice izlazi pod kutem od 180 stupnjeva. Sva sreća pa mi guzica ko talijanska kamp kućica jer da je uža, prošlo bi između nje i ruba školjke sve do plafona... a onda kreči. Prvi dan sam bio amater, iša na školjku češće neg Sanader na sud. Drugi dan već progovara iskustvo, čekam po par sati da se nabere... a kad se nabere, sjednem na školjku i sa 2 remena se preko nogu zavežem zanj... jer kad iz tebe to krene pod pritiskom od 20 bara... postoji šansa da ka neuspješno podvezan rođendanski balon letiš prostorijom uz identično ispuštanje zvuka.

Danas je prošla ta dijareja... sad sam s guzicom bio u autopraoni... provuka sam je na četke... viče ovaj "Oćemo voska?"... reko "Zalij je i voskom i onim sjajilom za gume!"... nek se sjaji jadna što je sve preživjela ovih dana.

Ništa... ajmo dalje










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySub Sep 11, 2021 9:46 pm

2 godine nisam bio u Dalmaciji… korona… pičke materine… i prolazim sad kroz Starigrad, čovjek se iz restorana dere “Koči krutejebo!”… zakočim… reko “Imaš li pive?”… i maznem 2 pive (hvala Marko!)… produžim dalje… 32 stupnja… u opelijanderu krepala klima… mokar do gaća… stanem na benzinskoj… uzmem još 2 pive… parking do nje stanem. .. otvorim pivu… reko sać malo odmorit… i gledam turiste… ovaj jedan nateže luft madrac što je ok, al eto novotarije… nije više ni flamenko na napuhavanje… nit komad pizze… neg jebeni tukan. Tukan da, tako se zove ta tica.
Sjedim mokar u avtu… gledam ženu gdje na tukanu se pokušava oduprijeti vjetru koji ju nosi… i razmišljam… u kom trenutku novije povijesti je ovo čovječanstvo otišlo u kurac, da ti jebo tukan na napuhavanje mater i oca… pa što nemoš uživat na moru normalno, speklo te u zapršci dabogda! Ja bi to na granici zaustavljao i vraćao kući… “Nemeš uć s tukanom u Rvacku pičkat materna dat pička materna tebi i tukanu!”
I da se vratim nazad… 2 godine nevidje Dalmacije… vele, na jesen će nas opet zaključat… ključalo vas u loncu… mene što ste ključali, ključali ste… jedan je život i valja ga kvalitetno strajbat










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Sep 22, 2021 11:21 am

Neki dan stanem na benzinsku, reko idem opelijandera počastiti pićem. Svaki put kad stanem pred onaj ormarić s "pištoljima", raširim oči ka portir u Pentagonu, nedajbog se zajebat pa sasut krivo gorivo... a od ona 4 pištolja u ponudi, 3 su kriva... 2 od dizela i onaj četvrti, najskuplji - benzin 100-tka. Ta 100tka košta ka da ju je osobno saudijski kralj na veš lonac grabio iz rafinerijskog spremnika pa pretakao u cisternu... a cisternu mu sin vozio do Hrvatske. Uglavnom, nađem tu mrtvu 95-icu... skinem "pištolj" s ormarića... a na displeju se pojavi cijena - 11,08 kn/litra. Koljena mi počela klecati. Ispale mi oči ka pubertetliji na pornjavu u HD 4k rezoluciji... ni ne drka od šoka, misli da će ga pička pojest. Znaš kad sam na glas rekao "Što je ovo sunce ti jebem i sveme, kake su ovo cijene!?". Ako je gorivo skupo zato što u auto zapravo sipam mrtvu sekvoju i paprat, što su se u 16tom sloju zemljine kore kroz 2 milijarde godina pretvorili u naftu... pa onda umjesto "Eurosuper 95" stavite "Papratovača 95".... i ova sa više oktana "Sekvojovača 100"... pa mi neće biti žao dat tolke pare. Da "11,08 kuna"???... pa suncetijebem, stavite kraj benzinskih i banke.... pa da znam u pičku materinu da drugi put povezem 2 jamca prije točenja... pa lijepo dići namjenski za 50 litara benzina.

- "Oćete i ovu čokoladicu, na akciji je?"
- "Ma bi ja al nismo kreditno sposobni, znate, ovaj drugi jamac, loš prosjek plaće ima pa eto, pustite čokoladicu za neka bolja vremena!"

A i ovo kad spomenu "50 litara"... evo baš maloprije pročitao naslov "Od sutra nove cijene goriva"... reko idem baš kliknut da vidim pošto će sutra biti... a u nastavku objašnjenje:

- "Benzin pojeftinjuje!"

... reko ajd baš super... kad ono i objašnjenje koliko pojeftinjuje:

"Spremnik od 50 litara od sutra će biti jeftiniji za 2 kune!"

2 kune jeftinije na 50 litara????? Ovo me podsjetilo na jednu davnu betonažu, nakon 4 miksera betona i ravnanja ploče... na kraju evo zidara Brke do mene... u ruci mu lopata puna betona... kaže mi:

- "Ovo je višak, kud s njim?"

.... došlo mi da otvorim bolovanje.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Sep 24, 2021 9:17 pm

Litra ulja 17 kuna!!!

Majkem, uopće se neću čudit ako na placi naiđem na živu kokoš koja drži štand sa svojim jajima. Bit će:

- Oprostite koko, pošto su?
- 4 kune komad
- Kako tako puno???
- Ja se jebala, ja ga snijela, nedam ispod 4!

Litra ulja 17 kuna!!??... 17!?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Dec 08, 2021 2:59 pm

Gledam kakve sve blagodati djetinjstva uživaju današnja djeca. Kume moj, tu je Zubić Vila, tu je Sveti Nikola, tu je Djed Božićnjak, tu je novogodišnje darivanje.... u vagon ih nemoš natrpat kolko ih ima... a mi roditelji, slabi na svoju djecu, pa jel zubić ispao... piči potajice u trgovinu, ne bi li Zubić Vila pod jastuk nešto donijela.

Mila majko, kad se sjetim svog djetinjstva tamo 80tih. Kaka jebena Zubić Vila??? Ispa meni zub, ja ćaći reka da će mi preko noći doći Zubić Vila... veli ćaća "Doćet pička materna a ne Zubić Vila!".... ja ga pita da kako to misli, veli "Pogodio ju šleper kod Plitvica, nema ništa odnje!". Pedagoški u pičku materinu, nema što. Sa 6 godina saznaš da je ova najebala kod Plitvica, eto šleper ju pobra, šlape joj se razletile. Džaba što je ona Vila kad je šleper bio jači od njene besmrtnosti. Zube vadili il rukom il na konac, tako nam rekli.... al ne, ćaća je zna reći "Ja sam ka mali znao konac zavezat ovci za nogu, pa potjeraj ovce i onda ova krene u trk i izvadi mi ovca zub!"... reko idem ga zajebat pa ga pitam "A jel tebi Zubić Vila donosila poklone?".... veli on meni "Jesam ti maloprije reka da je najebala od šlepera!"... jes kako da ne, a kad je on bio dijete, šleper nije bio ni izmišljen.

U ono vrijeme Sveti Nikola nije ni postojao, ukinut je bio odlukom centralnog komiteta, al zato smo imali Djeda Mraza. Kako smo se veselili tom Djeda Mrazu, ja vam to ne mogu opisati. Naš Djed Mraz iz 80tih nije izgledao kao ovaj današnji od coca-cole... a ne, naš je bio mršav ka da se vratio sa štrajka glađu. Ti u ono vrijeme nisi moga naći debela čojka jer su svi bili mršavi pa je i djed Mraz bio mršav. Mi bi ga čekali ispred škole a ovaj bi svake godine dolazio u stojadinu. Normalno, iz auta je izlazio vidno pijan jer ko zna koliko je on seoskih škola obišao te rakija i konjaka popio. Ona roba na njemu, crveni kaput i JNA remen oko trbuha... jeba mater samo što bombe nije nosio. Opisno gledajući, izgledao je više ka vampir neg netko ko veseli djecu. U usnoj šupljini raspolagao je sa pe-šest zuba. Taj kad bi se sagnuo i štipno te za obraz, onaj badelov konjak bi te ošinuo tako da si odma bio dezinficiran a onda bi rekao "Ko se to meni veseli!". Id u pičku materinu, takav da se danas u školi pojavi, djeca bi 2 mjeseca kod psihologa išla. A i to njegovo štipanje za obraz, jeba mater svoju, zna je stisnut da ti obraz 7 dana bude plav. Uglavnom.... ušao bi u školu, mi svi zanjim ka da nam je ćaća.... a onda bi on sjeo na neku stolicu pa ko se oće slikat s njim, eto sjedi mu u krilo pa se slikaj. Nikad mu nisam sjeo u krilo. Gdje ćeš u pičku materinu takvom sjest u krilo, ko da ga Hičkok izmislio. Nama je samo bilo da on nama da poklone, a pucao nam pionirski kurac za njega i sve što on priča. Onda bi došla neka velika kesa, vreća el... i onda on izvadi poklon, a mi profesionalci, rendgen vid imali, točno znali jel u poklonu neko smeće il nešto što valja. Bili u to vrijeme neki mali ručni fliperi, al nisu bili u svakom poklonu.... kad bi on izvadio poklon a mi vidjeli da je unutra fliper.... jebeš mi sve ako i on sam nije pomislio "Jeba mi djed Mraz mater i što se ulovi ovog posla!".... pa mi se pod punim gasom zalijetali i otimali ko će to prvi dohvatiti. Onda bi on počeo sa "Ajte u pičku maternu, pomalo majku mu jebem!".... onda bi nam učiteljica objašnjavala da mu je psovka pobjegla i da djed Mraz inače ne psuje. Kako da ne, ovaj nam je 20 minuta jebava mater i nama i vrisci i dreki. I tako.... ugrabiš što ugrabiš.... ideš kući sretan... tako i ja, dođoh kući, reko ćaća vidi što mi djed Mraz donio, ručni fliper!!!.... veli ćaća "Pa otkad je djed Mraz živ? Što nije on podletio pod šleper u Josipdolu?".... nema majko, za mog ćaću su svi ti donosioci darova najebali pod šleperom.

I dan danas kad vidim šleper sjetim se Zubić Vile, laka joj crna zemlja...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Dec 08, 2021 9:05 pm

Kijara-brm ::
Gledam kakve sve blagodati djetinjstva uživaju današnja djeca. Kume moj, tu je Zubić Vila, tu je Sveti Nikola, tu je Djed Božićnjak, tu je novogodišnje darivanje.... u vagon ih nemoš natrpat kolko ih ima... a mi roditelji, slabi na svoju djecu, pa jel zubić ispao... piči potajice u trgovinu, ne bi li Zubić Vila pod jastuk nešto donijela....
Slučajno sam danas pročitao taj tekst na netu -i nasmejao me .
Jer je istinit .Mi nismo ni znali za nikakvu "zubić vilu" ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Jan 18, 2022 4:25 pm

Gledam ovu mulariju oko sebe, a ustvari kurac mulariju… to ode i do ovih sa 30 godina života. Znači, vani dere bura, znaš kolko je ladno kad zec u šumi drži tablu s natpisom “Mijenjam mrkvu za drva!”… lisica s cigarom u ustima luta ogrnuta u puhovo krzno… vuk promijenio nacionalnost pa je sad šarplaninac i spava na toplom s ovcama… a kod nas…. horde mladih ide cestom bez čarapa. Nit čarapa nit hlača dugačkih. Sve hlače iznad gležnja, u sred zime tenisice i to najpliće… a gležnjevi svima goli.
Jučer ide ovaj jedan po Zametu, znam ga…. reko mali el ti ladno na noge?…. veli on – nije!… a gležnjevi mu plavi ka indigo papir. Pa reko gdje su ti čarape gležnjačaru jedan?…. veli – Krule, ovo je sad moderno, nemaš ti pojma!
Navečer ih na kiosku vidim jedno 6ero, ekipa cupka u redu za kiosk… nitko čarapa nema… došlo mi da skinem jednu svoju pa im sašijem 6 pari… a od druge im napravim hlače.
Ne bi se ja čudio da ovo ljeto u modi budu zimske štrample i vojne čizme na nogama… to kad skinu pa ture noge u more… jebeš mi sve, i ribe će maske na lice stavljati










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyČet Jan 20, 2022 11:07 pm

Kad bi uzeo podatke o popisu stanovništa i imovine iz 1991. i sad iz 2021. i to povezao sa bajkom “Snjeguljica i 7 patuljaka”, dobiješ sljedeće:
Popis iz 1991.

  • Snjeguljica
  • 7 patuljaka
  • Zla maćeha kraljica
  • Domaće jabuke
  • Ogledalce
  • Lovac
  • Princ
  • Životinje iz šume
    Popis iz 2021.
  • Snjeguljica ošla u Švedsku na privremeni rad
  • od 7 patuljaka, 4 u Irskoj a 3 u Njemačkoj, šaluju na baušteli
  • zla maćeha kraljica konobari u Bosiljevu na staroj cesti i poslužuje zalutale turiste
  • jabuke iz uvoza, treće klase, kila košta ka da ih je Isus brao
  • ogledalce ošlo za 50 kuna na njuškalu
  • Lovac se učlanio u HDZ i postao načelnikom općine
  • Princ je gay te se udao za svog dečka
  • Životinje iz šume vise preparirane na zidu Nadana Vidoševića
    Jebeš mi sve…. znam da je rano, al idem otvorit pivu!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Feb 07, 2022 9:52 pm

Kad sam danas u kauflandari vidio flašu B-aktiva od litre po cijeni od 18,99... reko pošto je onda krava majku ti milu jebem, skuplja od garsonjere od 12 kvadrata u dubrovačkom prvom redu do mora. Odem dalje, zimska od Gavrliovića, jamac ti treba za nju s tim da je jamac kapetan na plinašu od pesto metara dužine sa primanjima jačim od Cristiana Ronalda, u sedmicu ga na leđima jebem. Čipi jebeni čips 12 kuna, vrećica pička joj materina, beba ne može u nju bljucnut, prelilo bi se.... u 2 puna dlana pojedeš sav jebeni čipi čips. Dvije kile naranče, 11-te klase ka američki nosač aviona, stara ko Manolić, 15 kuna... oguliš koru, unutra papir, na njemu piše ka na lutrijskom - "NA ŽALOST NIŠTA". Suncokretovo ulje, proizvđač anoniman iz Černobila, litra 14 kuna.... ugasiš svjetlo, boca svijetli... ima duga i kratka svjetla, blica ti da se makneš u pičku materinu. Zewa toaletni papir, ka da je polovni kojim je engleska kraljica njime obrisala guzicu pa ako želiš njeno govno razvuć po svojoj guzici i posestriti se s njome... 38 kuna 10 rola, troslojni. Kraj njega dvoslovjni, takozvani "Prst propadajući u šupak", 12 rola - 18 kuna... kupiš ga i prakticiraš ličko rukovanje sam sa sobom.... kemijskom čistiš nokte nakon sranja. Konzerve tunjevine ka zlatne poluge, cijena im ne pada.... i dalje je 100 grama tunjevine Rio Mare 800 eura.... ka da su ih iz Ploča poslali skupa s bananama, ako me dobro razumijete... jedina konzerva koju šmrčeš a ne da ju žvaćeš. Na pakiranju jaja piše PODNI UZGOJ... ono.... tješe te... kao ne maltretiraju kokoši.... davaju im marihuanu pušit, pa ako koja snjense jaje, firma zadovoljna... a zapravo zaposlili "PRIJETAČA KOKOŠIMA" koji im dvocjevku drži pred kljunom i iznuđuje jaja.... 10 komda jaja veličine ispražnjenih jaja porno glumca, 16 kuna 10 komada.... 3 pakiranja ti trebaju za kajganu tebi i djetetu.

Vele, bit će sranja ako Putin krene. Pa majku ti jebem, on ka da je pred Ljubljanom pička ti materina i svemu...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Feb 23, 2022 2:07 pm

Vijesti o Rusiji i Ukrajini ovih dana na portalima izgledaju prebolesno, al baš prebolesno. Znači svakih sat vremena druga vijest a ni jedna normalna, ali niti jedna, guzice za jedan klik... pa to doslovno izgleda ovako:

- Rusi garantirano napadaju!
- Parkirali su tenkove, to je to!
- Evo... čini se da ih pale!
- Ne pale ih jer je Sergej Gusjeničarev zaboravio ključeve svih tenkova, čeka se da ih nađe!
- Našli su Sergeja! To je to, kreću!
- Našli su krivog Sergeja, napad odgođen!
- Gusjeničarev se pojavio u vojnoj bazi, maše ključevima, to je to, kreću!
- Ključevi raspoređeni tenkistima, pjevaju se ruske pjesme, tenkovi se pale... to je to, napad kreće!
- Marenda! Ugasili su tenkove i otišli jesti.
- Kad pojedu, napad je neminovan!
- Još jedu a prošlo je sat vremena
- Zašto tako dugo jedu???
- Evo ih... nose Sergeja na ramenima, navodno je dobio sina. Pjevaju ruske pjesme
- Tenkovi upaljeni... to je to! Napad kreće!
- NAPAD JE KRENUO!!! Tenkovi pucaju.
- Da, tenkovi pucaju ali prema Rusiji. Slave rođenje malog Gusjeničareva
- Vojni analitičari složni, ovo je zapravo vlastiti napad na Rusiju.
- Moskva prijeti svojoj vojsci, ako se tenkovsko pucanje nastavi kreću na njih!
- Sergej napuhao preko 3,0. Analitičari složni, rat između Rusa i Rusa bi mogao potrajati.
- Ukrajina nudi Sergeju državljanstvo
- Amerikanci u šoku
- Europska unija napokon složna i odlučna te kao takva donijela odredbu o zabrani upotrebe perja u zimske jakne.

A jebem te živote...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑

Astra likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Mar 01, 2022 9:29 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kijara-brm likes this post

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyČet Mar 03, 2022 10:17 pm

Svakako ne bi volio da Putin ispali niti jednu svoju atomsku, čak ni onu najslabiju

Zašto?

Mislim da ne bih mogao podnijeti da još jednom gledam Beroša kako objašnjava da su sljedeća 2 tjedna ključna i kako je nošenje vojne gas maske obavezno za sve uzraste, a biti ogrnut u gumeni mantil jedna od najbitnih mjera. Kao borba protiv ozračenosti uvelo bi se obavezno ispijanje litre kravljeg mlijeka dnevno jer u svim filmovima svi ozračeni su pili mlijeko. Normalno, društvo bi se podijelilo na mljekaroše i antimljekaroše. EU bi izdala mu-mu-putovnicu. Plenković bi za primjer drugima eksirao litru mlijeka te pozvao druge da ga gutače. Bez mu-mu-putovnice ne biste mogli u državne firme. Uveli bi i drugu dozu - kozje mlijeko... te poslije i booster dozu - devino! Taman nekako bi se sve uzjebalo pa bi bili izvanredni parlamentarni izbori na kojima opet pobjeđuje HDZ... opet slave zagrljeni i bez maski, gas maski... ni gumene mantile ne nose... Beroš vrišti od sreće... Capak nas tješi kako je HDZ kupio šesto deva i da booster doza ima dovoljno... na papirima 600 deva, u štali 400... dvjesto fali...

Gdje su deve majku vam jebem???

Ovaj... oprostite mi... malo sam puko... a tako... dođe mi tako nekad... puknem... oprostite...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Mar 14, 2022 9:09 pm

Krule, pa ti ništa ne komentiraš pad one bespilotne letjelice!?"
Iskreno, odlučio sam napraviti neku vrstu testa... namjerno nisam ništa komentirao iz jednog jedinog razloga a taj je - htio sam čuti što će sve u danima koji dolaze izjaviti ljudi koji vode našu državu.
Nakon što su ovih dana (pa i danas) svoje izjave dali predsjednik Milanović, ministar obrane Banožić, premijer Plenković, načelnik Glavnog stožera Hranj... i svako trubi svoje bez da se bar 2 priče poklope i budu iste... ja vam sa stopostotnom sigurnošću mogu reći:
- Jadna nama naša majka... a vjerujete mi i ćaća!!!
Isto tako, predlažem našem briselskom ulizičaru i šnauceru da se još više pokuša dokazati Briselu na način da laje tamo di mu nije mjesto pa nek još više daje izjave poput onih kako je ponosan što je Hrvatska na ruskom popisu država neprijatelja, kako Hrvatska ponosno uvodi sankcije, neka sad otputuje u Ukrajinu kao što je bio 2 mjeseca prije rata pa neka tamo predlaže mirnu reintegraciju, neka se na sva usta hvali... dok sve to, zapadne sile izvode gotovo neprimjetno i umotano u celofan, jer to se tako radi, bez vike i galame... ovaj naš šnaucer galami, istupa javno kao pijani zec kad izađe iz kafane pa se dere "Što KO JE TO REKAO - zeko je rekao!" i time misli da će očarati briselske vođe... a onda kad mu u dvorištu grune "lada" iz 1984-te, cvili ko zadnja pička i čudi se kako cijeli NATO i EU nisu reagirale, kako to nitko ništa???... pa nitko ništa zato što si i ti sam za njih nitko i ništa eto zato ništa.
Vidjela žaba da se konj potkiva pa i ona digla nogu. Žabo spusti nogu pizda ti materina, pusti konje da rade svoje!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Mar 18, 2022 6:51 pm

Svi se raspričali kako više nema novih auta... ustvari ima ih, al ih se čeka po 7-8 mjeseci... i kako su poskupili polovni auti. Ovo "poskupili polovni auti" me ponukalo da malo istražim oglase... i stvarno... evo primjerice opel vectra B, ista kakvu ja imam, 23 godine stara, prije maloprije godina su bile po 400 eura a sad je nemoš naći ispod 425 eura... nema šanse. One bolje očuvane sa manje od 40 kila rđe, idu i do 440 eura... a da ne govorim o onima koje imaju dodatnu opremu poput klime... sad gledam, prije su vectre sa klimom bile 450 eura a sad ih neeema ispod 470-480 eura. Znao sam da će taj model automobila jednom vrijediti, al baš toliko... to nisam znao.

Sad sjedim na školjci i serem blitvu od jučer što sam kilu platio 27 kuna, kao da je rasla u rajskom vrtu pa ju Sv. Petar u jutro na traktoru dopeljao na tržnicu, i razmišljam da prodam svoju vectru, poznatiju kao opelijander. Gledajte, stavio bih u džep 450 eura koliko sam ju platio (ima klimu) a ovih 30-40 eura koje sam zaradio jer je poskupila.... ili uložiti u bitcoin-e... ili u glinene golubove. Za bitcoine čak nisam siguran, znam jednog što ništa u bitcoin-e nije uložio i ništa nije dobio, ali ako gledate, ništa nije ni izgubio. Zato nekako mislim da ću više dobiti/zaraditi ako uložim u glinene golubove. Jednim dijelom jer volim golubove, a opet, zbog posla nemam ih vremena hraniti a rekli su mi da se glineni ne hrane... a nekako sam gotovo 100% uvjeren da će im cijena skočiti za 2-3 godine. Vidio sam u trgovinama betonske galanterije, skočila je cijena betonskim lavovima i orlovima što ih ljudi stavljaju po dvorištima i ulaznim kapijama, i glinenim će golubovima jednom skočiti.

Za ovake financijske savjete ne tražim HVALA, ne treba mi to. Dovoljna mi je satisfakcija da ću bar jednog od vas potaknuti na financijska ulaganja poput mojih jer na tržištu opstaju samo jaki igrači poput mene koji su uzor mnogima koji ne znaju kamo uložiti, bilo zaradu, bilo ušteđevinu od 20... 30... ili 40 eura.... a sad eto znaju.

Za sam kraj, obzirom da sam i osnivač prvog ličkog časopisa "Kalašnjikov", iz području ekonomije i financijskih ulaganja... u novom broju možete saznati kako bakin i djedov osmijeh možete pretvoriti u novce, naravno, ako baka i djed imaju pokoji zlatni zub u usnoj šupljini a vi kombinirke u kutiji alata.

Živjeli!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Mar 23, 2022 1:00 am

Prema zadnjim informacijama, zbog otvorenog vojnog sukoba između Švedske i Rusije, građani se boje nestašice švedskih "akcijskih" filmova te su masovno pohrlili u kupovinu istih. Jedan od njih je i Mile Dildo koji je pokupovao kompletnu produkciju iz 2021. godine.

- Prvo sam ostao bez guz papira... pa 2 godine poslije bez ulja... bogami sad sam se opskrbio, nema da fali!
- Mile, koje ste sve naslove kupili?
- Dugo bi trajalo da vam sve nabrajam, al istaknuo bi one najkvalitetnije a to su "Vodoinstalater 1." i "Vodoinstalater 2.", "Eto mi muža s posla", "Bijeg niz balkon 3. dio.", "Zakon dužeg" te mnogi drugi
- Psiholozi govore kako ljudi koji masovno kupuju guz papir i ulje, kako im to ulijeva osjećaj sigurnosti. Osjećate li se i vi Mile sigurni nakon ove vaše masovne kupnje švedskih akcijskih?
- Ni malo
- Zašto ste onda sve to kupili??
- Pa ima i jačih osjećaja
- Koji je to jači osjećaj od sigurnosti?
- Biti samozadovoljan!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyNed Apr 03, 2022 11:45 pm

Tih 80tih godina kad sam bio golojajac ilitiga mulac, ulje kao ulje, išlo samo u salatu. Ako ćemo iskreno, ulja se gotovo i ne sjećam a svaki dan su me slali po neki kurac u trgovinu. Najviše se sjećam kiki, bronhi i pesto 5 s crtom. Koje ulje? Svinjska mast bila armatura i temelj svakog domaćinstva. Sve što se peklo, peklo se na svinjskoj masti... a onda su se krajem 90tih pojavili nagovarači zdrave prehrane pa rekli ovako "Vi što već iljadu godina pečete krumpir na svinjskoj masti, vi niste normalni!"... i od tad dolazi na scenu ulje... vako... nako... pa pod zadnje i sa omega 3 "zdravim" kiselinama - ulje omegol, omegolnem ti ga ćaći pod rebra. Narod se aftomacki prebacio na ulje, pa se godinama najedao prepečenog ulja i hrane uvaljane u to isto govno. Mi smo pastrvu pekli na svinjskoj masti, a danas se nutricionisti izvrću u nesvjest kad im to kažeš.
Uglavnom... svi ste svjedoci ovih uljatora koji grabe ulje s polica i to u nenormalnim količinama. Al samo nek grabe. Dok ste si špajzu natovarili najvećim mogućim govnom, kojeg želudac nemeže ni razgradit, ima nas tradicionalista koji vam se smijemo. Što se salate tiče, jabučnog octa i soli ima, a ima i Dalmacije i Istre za maslinovo, a kontinentalne Hrvatske za bučino.

Nikad svako zlo nije bilo za zlo... jer u svakom zlu ima malo dobrog. U ovim današnjim vremenima, u zlu je dobro što su na površinu isplivali sebični kreteni... baš kao što ulje ispliva na površinu lonca.

Na tratur vam u usta sipalo i suncokretovo i biljno, svih 50 litara što ste kupili... srali ga dabogda... i omegol jebo vas on!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyČet Apr 14, 2022 12:49 pm

Kila šparoga 300 kuna. Vele "Nema ih pa im cijena takva a dobre su za čišćenje bubrega!". Za te pare kupiš 2 gajbe pive, pet dana čistiš bubrege, šesti dan moš piti ono što pišaš.

Majkem ako Netflix neće snimit dokumentarnu seriju o šparogama u nas. Već vidim i scenarij... 35-ogodišnji sin Mile objašnjava kako mu je majka Ivanka već 60 godina beračica šparoga i kako ga je šparogama odškolovala i to kompletna 4 razreda osnovne koliko Mile maksimalno ima a poslije se sam dao na burzu kriptovalutama gdje je uspio. Uto se kamera prebacuje na majku Ivanku koja objašnjava kako šparoga zapravo ima ali ih nema zbog vanzemaljaca koji se svako večer u ljubičastom letećem tanjuru spuštaju na njeno imanje i otimaju joj šparoge koje je nabrala tijekom dana. Naravno, tu su i ljubomorne susjede Mirjana i Vesna koje svjedoče kako su svojim očima kroz prozorsku zavjesu vidjele kako Mile trguje sa svemircima te da zapravo razmjenjuje šparoge za informacije o kriptovalutama koje mu svemirci proslijeđuju. Ivanka se kune svojim pokojnim mužem, koji već 30 godina u tajnosti živi kod Vesne, da je to sve laž i da su to samo dvije ljubomorne kurvetine. Mile se ljuti što majka Mirjanu naziva kurvom jer mu je to žena i da ona njega nikad ne bi prevarila. Na kraju vanzemaljci na glagoljici ostavljaju ispisanu poruku u žitu. Drugi dan fotografija žitnog polja u novinama, na naslovnici piše "Vanzemaljci ostavili poruku na glagoljici, piše MILE, PRATI POŠTARA"... a ispod fotografije - "Snimio čitatelj, 200 kuna"










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Apr 26, 2022 11:36 am

Neki dan vodstvo EU objavilo popis, kako u mjesecima koji dolaze, smanjiti potrošnju energije... a sve kako bi EU bila energetski što samostalnija.

Evo njihovih prijedloga:

- "Smanjite grijanje zimi, a ljeti smanjite hlađenje"
Kod nas u Hrvatskoj nitko ni ne grije cijelu kuću. Što da smanjimo ono malo grijanja u dnevnom boravku majku vam briselsku jebem!? Kad idem pišat, obučem zimski kaput jer u hodniku dva pingvina igraju šah... treći u potkošulji puši joint i recitira Vesnu Parun. U špajzi minus 8.... uzmem pekmez, koža ostane na teglici. Hlađenje smanjiti? Pa čim upalim klimu, HEP šalje SMS "Jesi li siguran?"... led te jebo, kod nas se klima pali kad poskok zubima otvara pivu na kamenu, a to ti je 35 stupnjeva. U 9tom mjesecu kad HEP pošalje razliku struje, ko da sam hladio prvih po metra zemljine kore a ne opet onaj isti dnevni boravak od zimus.

- "Podesite postavke bojlera"
Od 2 opcije na bojleru (Uključ/Isključ) ja da ga podesim? Kako krutejebo??? Kako? Pa il ga upalim il ga ne upalim? Kakvo podešavanje? Da pričam s njim? Da mu tepam? Da ga dragam po grijaču? Što da mu radim? Pa iz djetinjstva me proganja ćaćino isključivanje bojlera... uvijek je vika "Ko stalno pali taj bojler!"... a "STALNO" bilo samo nedjeljom. Suncetijebem, više sam se u ledenoj vodi okupao nego Khabib Nurmagedov što je Gregora McConora tukao u UFC-u.

- "Ekonomičnije koristite automobil"
Da, inače kad idem negdje onda idem okolo. Ići do Zagreba a ne proći kroz Ljubljanu, nema šanse. Uvijek gledam okolo. Kad iz kuhinje idem u wc, sjednem u auto, napravim krug oko zgrade i onda u WC... znam na parkingu sresti susjeda pa kad me pita gdje idem, kažem mu da idem pišat na WC. Njemu ništa jasno a meni sve kristalno. Kad idem u goste, odem i ne vratim se. Ostanem u gostima po pola godine. Zašto bi trošio auto na povratak, ovako je ekonomičnije. Bem te živote!

- "Smanjite brzinu na autocestama, isključite klimu u autu!"
Otkad ste digli gorivo na 13 kuna, desna noga mi ne priča s papučom gasa. Desna ruka, ler i nizbrdica - tri najbolja prijatelja. Stavite 13 kuna i još nas jebete u mozak da smanjimo brzinu??? Pa ja sam crnim flomasterom zatamnio sve od 90 na dalje... a kazaljka kad dođe na 90, ruku stavim na katapult.... da onih zadnjih 2 kilometra padobranom otputujem.
Da isključimo klimu? - znači ako nam je krepala ko meni, da ju ne popravljamo? O jebem te europski standarže!

- "Kratka putovanja obavljajte pješice ili biciklom!"
Ja ka da imam nizozemsko državljanstvo a ne hrvatsko, brdsko planinsko. Ovdje ko ide pješice zovu ga planinar a ko vozi bicikl nema za auto. Mene da vide na biciklu, upucalo bi mi me lovačko društvo iz Klane uz opravdanje "Mislili smo da je medvjed na romobilu!"

- "Koristite javni prijevoz"
Svaki grad u Hrvatskoj koji ima javni prijevoz, radi smanjenja troškova, ukinuo pola linija. Pošalju jedan autobus da pobere ono što bi prije tri brala... vrata kad se otvore samo čekam da Pavle Vujsić sjedi za volanom i njegov sin Miško koji može 2 kilometra voziti u rikverc - zavezanih očiju!!!... svetijebem i životu! Kad ti dođe stanica, razgrćeš ljude ispred sebe ko pjan čoek kad izlazi iz birtije... a nit si pjan nit u birtiji.

- "Koristite vlak umjesto aviona"
Hrvatske željeznice da me negdje voze??? Pa ljudi masno plaćaju trotjedno meditiranje na Tibetu. Ja kad oću 3 tjedna meditirati, kupim kartu od Rijeke do Gospića, 3 tjedna putujem i meditiram a i planinčina se ka na Tibetu nagledam. Kod nas je kondukter jedina osoba koja koristi usluge prijevoza vlakom, a ne bi ni to da ne radi.

Javljaj tetki u Brisel da ništa od mjera kod nas!.... do daljnjega!

Vozi Miško!!!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Maj 02, 2022 10:23 pm

Uzmeš pištolj, al onaj crni plastični dječji.. igračku jel... i vitlaš zrakom njime u banci. Javi mi kako si prošao. Stavi plastičnu mačetu o bok i prošeći gradom. Uzmi repliku kalašnjikova od airsoft ekipe, repetiraj ispred škole. Javi mi kako si prošao.
Jučer u Saboru frajer za govornicom izvuče vrećicu s bijelim prahom kaže "Ovo sam našao na Pantovčaku i u vrećici se nalazi upravo ono što mislite da je!". Zbog takve vrećice, na frankfurtskom aerodromu bi propustio let jer bi ga zadržali u izoliranoj sobi dok ga golog njuši belgijski ovčar... pazite, to bi mu bilo na aerodromu... a u Saboru taj performans možeš izvesti nekažnjeno. Cijeli dan nit MUP-a nit kurca.
Jebe se meni i za Zekanovića i za Milanovića i za Plenkovića... meni je stalo do naše djece... djece koja žive u državi u kojoj jedan maše vrećicom s bijelim prahom i drugi (predsjednik) koji Zekanovićev performans komentira sa: "Da sam bio u Saboru, možda bih i probao"
Ovaj nosi bijelo, ovaj kaže da bi probao... krvtijebem di ja živim .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Maj 06, 2022 12:17 am

Jedna pivovara već godinama plasira reklame u kojima njih trojica ispijaju pive u svim mogućim prigodama i situacijama... pa tako njih trojica piju u kafani, na barci, na moru, u šumi... svuda se pije a nje (žene) nigdje nema... uvijek njih trojica... valjda žene ne vole pivu, ne kužim, koji kurac?... imaju alergijsku reakciju na pivo?... ubi ih žgaravica?... mislim, pojavljuju se žene u tim reklamama, evo u zadnjoj, jedna žena glumi Mona Lisu i smiješak nabaci tek kad joj ovaj pokaže bocu pive... druga glumi kumicu na zagrebačkoj placi.... a treća glumi čistačicu u nekom karaoke baru dok jedan pjeva a druga dva udaraju po pivi... nit informatičarke, nit doktorice, nit menadžerice u toj reklami... nitko ni A... ma ni A!
Ovi iz "Kraša" izbace kekse, ne znam, "Domaćica & menadžerica", uzjebe se cijela država. To što keksara uz jedno sveto zanimanje - Domaćica, poveže jedno profesionalno.... ne valja. Kad njih trojica piju dok "domaćica & čistačica" riba pod, a njihove žene "domaćice & menadžerice" čekaju da se oni nakon pijanke vrate doma - to je ok.

I tako... dok vas jebe ambalaža, mene po običaju jebe sadržaj... jer iz one prve reklame sa njih trojicom, jebe me sadržaj jer mi je odvratan, a iz ove druge reklame oko koje se svi uzjebali, jebe me isto sadržaj jer je PREDOBAR al ga malo ima.

Fala lijepa... pozdrav ženama u Njemačkoj koje u štiklama sjede na terasama kafića i ispijaju pive od pola litre (vidio tu ljepotu na svoje oči), te dođu doma nakon svog posla i još stignu biti domaćice, ono što mi muški možemo biti... al ne duže od 2 dana jer već treći dan stan izgleda kao Černobil.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Maj 13, 2022 3:14 pm

Što se Eurovizije tiče, samo čekam godinu u kojoj će pobijediti bend koji je osnovan u nekoj od psihijatrijskih ustanova... jer ovo do sad viđeno potvrđuje da tamo samo luđaštvo prolazi.

Te godine ću osobno, na natjecanje, prijaviti svoj bend s 8 članova. Sve će to odreda biti iskusni glazbenici s žutom knjižicom u ruci, kao simbolom psihijatrijskog vještačenja. Dok ću ja u tangama sjediti na bali sijena i kuhačom udarati o praznu kantu jupola, kolega iza mene će rukom iščupati tangu koja mi se urezala u međugužje, te strunama gudala tarit onj. Treći član benda će oko vrata imati kravlje zvono te četveronoške trčati po bini i mavat glavom dok ga proganja tornjak s rozim čarapama na šapama. Četvrti će biti visok 215 cm te će u točno određenom trenutku, kad note i glazba zapitaju, nožem bušiti košarkaške lopte. Peti će na nadmadracu spolno općiti s lutkom na napuhavanje koja će imati rupe na leđima, gdje će svakim preciznim ugurom istiskivati zrak iz nje te prstima, kojima prebire po rupama, proizvoditi glazbu... nešto ka frula. Šestog će svirati sedmi. Kako? Nemam pojma al svaki čovjek ima rupe i može se svirati. To ću još razraditi. U prkno mu sigurno neće puhati jer mi jesmo iz psihijatrije, al smo i higijenski osviješteni.
Bend će se zvati "Fali osmi".










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Maj 16, 2022 6:18 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Maj 20, 2022 2:38 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyČet Jun 02, 2022 9:50 pm

Zovem staru u Liku, reko jesi gledala novu američku seriju. Veli da ne gleda ništa amerčko neg samo turske. Reko joj ovu si trebala gledat. Pita me da koja je tema. Reko neka Amber se nakačila bivšem mužu koji se zove Duboki (Depp). Veli da kakvo je to ime Duboki, jer da u turskim serijama svi muški imaju normalna imena... Turkmuš, Gurmuš, a nigdje Dubokog. Reko stara ovo je amerčka serija majka je jebla i seriju, ne prekidaj me! Veli da nek nastavim. Reko i onda je Amber izmislila da ju je Duboki zlostavljao. Veli da u turskim nema zlostavljanja i da takvih sranja meže bit samo u amerčkim serijama. Reko i onda su ošli na sud i Duboki je pobijedio. Veli mati da jebeš taku seriju.

Uglavnom, za nas koji smo pratili... Duboki je dobio sud!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Jul 25, 2022 10:02 pm

Uđem u pekaru, više manje bar 2 put tjedno sam u toj pekari. Tako i to jutro, prije 3-4 dana. Dobar dan - dobar dan!... reko ja bi 1 burek ako može... može može kako ne, viče ona, al ima jedna novost, moram vam to reći... reko el mežem pogađat?... veli ona, možeš!... reko da nije možda poskupio burek?... veli ona, i burek i sve!... pa reko nema 6 mjeseci, sa 12 ste ga digli na 15, kolko je sad?... veli ona, sad je 17... ispale mi oči ka da me netko lopatom u zatiljak otresa... reko, 17 kuna burek!?!?...
Izađem van... razmišljam... pa jel ga u vulkanu pečete na iljadu dvisto stupnjeva pa ga dvojica u azbestnim odijelima nose pa je 17 kuna???... što je poskupilo?... mrtvi sir kojeg u kantama kupujete u Metrou a u toj kanti ima sira ko poštenja u karlovačkog ljubitelja armature po gradilištima... lisnato možda???... da ne proizvodi možda Ukrajina 90% svjetske potrebe za lisnatim tijestom pa ga eto nema???... čega god danas nema, vele da je to zato što se to u Ukrajini proizvodilo... a i to tijesto ko ga razvlači pa da je 17 kuna, medvjedić Pedington u pm?... trebalo mu je 10-15 godina da sa 6 kuna ode na 12... a sad je u 7 mjeseci sa 12 otišao na 17

Sinoć uletim u jednu drugu pekaru, kod prijatelja, njih 3 braća kosovari... reko dobro večer, Kosovo Republjik!... viče on, aaaaa Kosovo Republjik, gde si Kruleeee, oćemo burek jedan... reko oćemo oćemo, jel još uvijek 15 kuna?... viče on, je u pičk matrn, još je 15 al neće dugo, mora da ga dižem na 17 a neće dugo ni 17 biti, iće to i na 20... reko što pričaš ti Republjik, kakvih 20!?... da da, iće i na 20...
- Jel oš dići burek na 20???
- Abe kako stvari stoje, da!
- Abe jel oćeš?
- Abe ti kažem, vidiš da je sve ludo
- Ako je tako... KOSOVO je sastavni dio REPUBLIKE SRBIJE!!!
- Abe nemoj to da govoriš u moj pekar, ostaće 15 kn... neće dalje od 17!!!
- KOSOVO JE SRBIJA!
- Abeeeee... šuti lud čovek, neću ništa sad da dižem, bude 15!!!

I vele da se cijene ne mogu zadržati. Mogu mogu al zato diplomacija mora biti na nivou.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySre Okt 26, 2022 11:46 pm

Svake 2 godine priča o ukidanju rada nedjeljom. Umjesto da ukinu rad općenito, oni se ulovili nedjelje. Kaka nedjelja, kaki rad, kakvo što...

Dok smo živjeli po špiljama, nitko nije bio zaposlen a nikom ništa nije falilo. Sve se svodilo na lov i seks. Špiljski Mile bi u jutro otišao u lov, žena bi krečila špilju, a djeca bi... štojaznam... kredom pisala HDZ po liticama. Što je ulov bio veći, seks je bio češći... logično!... jer nemoš ti u špiljću (špiljća = kuća) donijet fazana i očekivat 7 dana seksa. Fazana pojedeš za dan i sutra aj opet u lov. Fazan = nema pičke. Zato je tad fazana bilo u izobilju, nitko ih nije lovio. Al zato ako bi se vratio sa sabljozubim tigrom... 12 bi dana seks trajao i špiljska Ivanka vrištala, točno koliko bi trebalo da ga pojedu. Tad su djeca, s upaljenim bakljama u rukama, gledala što to mama i tata rade. Kaki preljub? Ivanka ugradila kljove od sabljozubog, ajd ju ti prevari! Zadnji dan se od preostalih kostiju radila juha i 13. dan Mile aj opet u lov.
Toljaga (kao simbol pravde) sva krvava stajala ispred ulaza u špilju, koristio ju je svako i to po potrebi... prvi dakako Mile, kad je Ivankina mati došla u posjetu i počela pametovat... dakle, ajmo reć da je i sudstvo bilo učinkovito.

Znači kaki rad? Ni maturalni a kamo li rad. Kome to ikad dobrog donijelo? I onda još izmisle prekovremeni.

Današnjeg čovjeka treba ondašnjom toljagom... dvaput...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySub Okt 29, 2022 7:29 pm

Pored vila, lavandi i kratkih i ubitačnih komentara, prestao sam te pratiti al' sam danas ulovio vremena da ispratim teme o Rudanki i Kruletu. Na fejsu pratim Ljubišu Kobasa i Nemanju Cvijetića. Opet me jebe dioptrija pa uglavnom gledam slike(golih žemskinja) a manje pažnje posvećujem štivu. Čak i kada piskaram na jedno oko, moram ga tri puta(pravoslavno) pregledati text da bih ostavio što manje brljotina. Krule, krule... zubic zubic zubic
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyNed Okt 30, 2022 10:03 pm

Nisam inspirativna -znam. Pobegnem u lavande zbog smarajućih  tema.
Dodaj nešto novo o Nemanji i otvori temu o Ljubiši .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Nov 01, 2022 8:26 am

Kijara-brm ::
Nisam inspirativna -znam. Pobegnem u lavande zbog smarajućih  tema.
Dodaj nešto novo o Nemanji i otvori temu o Ljubiši .

Kobas ima klipove gde sere o mongolskom petlu, Bobiju (psu), pčelama i slično. Najčešće snima u kafani u sklopu svoje perionice. Još nisam prokljuvio kako se postavljaju klipovi koji se mogu direktno gledati. Ide mi na kurac postavljanje URL adrese. U 99,99% slučajeva, neću otvoriti tu adresu.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyUto Nov 01, 2022 10:58 pm

U Rijeku stižu Bosanci... kako sami kažu, ovaj put bez mješalice.

Jedan je Filip (Sarajevo), drugi je Hazim (Tuzla) a obojica su moji dobri prijatelji... etga sad znaš, izvedi ženu malo van, trutino jedna. Kad treba u kladaru onda na ušima hodaš a kad treba ženu izvest van, onda češeš jaja u kauču i mirišiš ruke nakon jajočeša. A i ti ženo draga... ako se njemu neda, zovi frendicu Ivanku i ajte vas dvije. Drmnete pelin prije i poslije predstave, jebe vam se za sve, petak je. Karta je 80 kuna (eno vam u komentaru di je možete kupiti)
28.10. (petak)
HKD Sušak
Početak u 20 sati

Evo vam Hazime i Filipe reklama, jebala vas reklama... kad završite predstavu, zovite me, idemo u kafanu... zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Dec 02, 2022 9:40 pm

Ja ne znam da se čoek može tako iznervirati u 4 i 30 u jutro. Diga sam se pišat na wc i normalno, sjeo sam dok pišam reko da vidim što ima od vijesti na mobitelu... jer zdravo je čitati vijesti u 4i30 dok sjediš i pišaš, da me jeblo sjedenje i pišanje... i klik vamo, klik tamo, dođem do nekvog članka o poplavama... pa poplava u Rijeci, pa poplava u Novom Vinodolskom... i onda u članku piše "To ne pamte ni najstariji!"

Kad god ide neki TV prilog o poplavama, eto ih, traže najstarijeg u selu kako bi dokazali da se ni on ne sjeća takve katastrofe. U 99,99 % slučajeva, nađu ga oslonjenog na željeznoj ogradi, pazi da mu što ne promakne. Nakon kraćeg uvoda, novinari ga pitaju:

- I... jel se vi sjećate ovakve poplave?
a on ka iz topa odgovara:
- Ja otkad sam živ, takve poplave nije bilo!!!

Nema veze što ga je kao 23ogodišnjaka poplava odnijela kroz 4 sela gdje su ga našli golog jer ga je u prvom selu poplava bacila na trafostanicu, čiji je strujni udar podero svu robu s njega. Poslije poplave se 7 dana grčio u krevetu od bolova u trbuhu, otišao na rendgen abdomena, našli mu soma u debelom crijevu, ovaj mu se za vrijeme poplave ušuljao u guzicu, mislio da je rupa u muljevitom dnu. Ono čega se on sjeća, sjeća se čovjeka u bijeloj haljini, duže kose, raširenih ruku, s rupama na dlanovima.... eto tog se čovjeka sjeća, ali onako kao kroz maglu jer je to sjećanje prekinuo doktor sa hitne gdje se je probudio.Toliko se vode nagutao da je poslije poplave 4 godine radio kao minivoš u lokalnoj autopraoni.

- A potres, pamtite li Mile ovakav potres?
- U svojih 84 godine ne pamtim ovaki potres!

... inače jedini čovjek u povijesti medicine koji je uspješno vratio svoje oči, podigavši ih s poda nakon udarca betonske grede u zatiljak.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptySub Jan 07, 2023 10:39 pm

Meni je:

- "Ništa se ne brinite, sad kad nastupi euro, nema poskupljenja!"

zvučalo ka da čujem svog ćaću.

Istinabog, ja sam bio dobro dijete kad sam bio dobar... a kad nisam bio dobar, onda sam baš bio, što se danas veli "živahan". Živahluk se u mom djetinjstvu rješavao vrlo jednostavno, jedan od roditelja te istuče i jebi si mater. Uglavnom... kad bi napravio neko sranje, ćaća bi reka:
- "Ništa se ti ne brini, neću ja tebe puno, nako samo malo!"

... i bi malo... al malo sutra.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPet Mar 03, 2023 8:49 pm

- Mi imamo Hrvatsku
- Hrvatska ima ministra Šimu Erlića
- Ministar ima ćaću Novicu Erlića
- Novica od danas ima 11 mjeseci zatvora zbog krađe
- Zatvor, po nalogu Suda, ima da se zamijeni radom za opće dobro.
- Od općeg dobra mi kao narod imamo koristi.
- Mi imamo Hrvatsku

Kad se krug zatvori, ispada da će od sutra ministrov ćaća raditi za nas.

Pa to je fantastično, napokon nas je krenulo!

Konobar!!! Daj meni makijato i dupli pelin... i pitaj narod štoć popt!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Mar 06, 2023 7:39 pm

Kijara-brm ::
- Mi imamo Hrvatsku
- Hrvatska ima ministra Šimu Erlića
- Ministar ima ćaću Novicu Erlića
- Novica od danas ima 11 mjeseci zatvora zbog krađe
- Zatvor, po nalogu Suda, ima da se zamijeni radom za opće dobro.
- Od općeg dobra mi kao narod imamo koristi.
- Mi imamo Hrvatsku

Kad se krug zatvori, ispada da će od sutra ministrov ćaća raditi za nas.

Pa to je fantastično, napokon nas je krenulo!

Konobar!!! Daj meni makijato i dupli pelin... i pitaj narod štoć popt!

Mi imamo porodicu Krkobabić -koja sada već u trećeoj generaciji "direktoriše" (uglavnom) po Penzionom fondu .
Trenutno je i unuk neki "direktor"
Naravno da niko od njih nema odgovarajuću školsku spremu .
A "unuče" je posao dobio kao član PUPS-a (penzionerska stranka ,koalicioni partner SPS-u)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Mar 06, 2023 8:14 pm

Eugen Grafvajer ::
Pored vila, lavandi i kratkih i ubitačnih komentara, prestao sam te pratiti al' sam danas ulovio vremena da ispratim teme o Rudanki i Kruletu. Na fejsu pratim Ljubišu Kobasa i Nemanju Cvijetića. Opet me jebe dioptrija pa uglavnom gledam slike(golih žemskinja) a manje pažnje posvećujem štivu. Čak i kada piskaram na jedno oko, moram ga tri puta(pravoslavno)  pregledati text da bih ostavio što manje brljotina. Krule, krule... zubic zubic zubic

Pravoslavno smehsmeh smehsmeh smehsmeh
'bem te pravoslavna ludismeh ludismeh ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Mar 13, 2023 9:00 pm

Neki dan sam gleda onaj film TOP GUN sa Tom Kruzom, al onu staru verziju iz 80tih.

I tako... zamišljao sam našu, hrvatsku verziju tog filma. Normalno, pogađate, pilot bi se zvao Mile a ona Ivanka. Mile bi bio naš najuspješni vojni pilot koji ima čak 12 katapultiranja iz isto toliko srušenih aviona MIG21 koji su popadali zbog kvarova. Tog jutra, Mile bi svojim golfom trojkom oštro ušao na parking vojne akademije da bi s gepeka otpala ona naljepnica dva zeca koji se karaju (znate onu naljepnicu, svaki stari golf je ima). Izašavši iz automobila, iz džepa plave HŽ košulje koju mu je poklonio otac, izvadio bi sunčane naočale koje je dobio u kutiji praška za veš. Studenti filozofskog bi teško zarađivali svoj novac gurajući MIG-ove po pisti. Tako nekako doguraše i njemu njegov MIG21. Mile bi tom prilikom pričao s glavnim mehaničarem koji bi ga upozorio kako avionu fali pilotska kupola te da će teško letjeti jer će mu tako usta biti puna muha. U taj tren dolazi ona, Ivanka, pita "Oprostite dečki, kad ide Rajaner za..." Mile ju odmah prekine sa "Kaki Rajaner, reci do kud, Mile te prebaci!"... "Do Ogulina!" reče ona.

Tijekom leta pričali su o svemu. Kako nije bilo pilotske kabine morali su se derati kako bi čuli jedno drugo.
- "Ajd ga nako okreni!"
- "Vako!?" - upita Mile Ivanku i okrenu avion na glavu

Tom prilikom puče svo remenje koje je držalo Ivanku i ona ispade iz aviona.

Ne znam točno kraj filma al znam da je Ivanku u zraku ulovio Milin kolega, pilot Žare, za kojeg se Ivanka udala... Mile se odao alkoholu... nije htio više letjeti, otišao u Njemačku knauf postavljati... zaradio novce... platio da koknu Žareta... greškom koknuli Ivanku... Žare napokon može s dečkima na piće...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 EmptyPon Mar 27, 2023 6:53 pm

Opet bile nekve jebene naranče na akciji... možda sam ih malo previše pojeo, nekih 3-4 kile.... štojaznam, možda i više... uglavnom, sad sjedim na wc-u, čekam da krene đus, i čitam jedan zanimljiv članak.
Dakle, ima neka njemačka firma koja svuda dila odjeću... imaju ured i poslovnice i kod nas u HR.... i pazi ti sad ovo... ta firma ide u stečaj.... i sad naši novinari poslali upit u tu njemačku firmu al u našu ispostavu, jel ono, što će sad biti kad firma ode u stečaj.... a odgovor naših glasi:

- "Sa zadovoljstvom vas obavještavamo da su pogođena samo prodajna mjesta u Njemačkoj"

Sa zadovoljstvom!?!? [You must be registered and logged in to see this image.] Ista firma, sve isto, naši puni zadovoljstva što u Njemačkoj ista firma ode u stečaj.... pa sunce ti jebem ja se evo već 15 minuta smijem

- Tata tata, di je baka?
- U Njemačkoj!
- Kako je?
- Na naše zadovoljstvo, umire!
- Uf dobro je, već sam mislio da je nastradala
- Nije nije... samo umire!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KNJIŽEVNOST I JEZIK :: KNJIŽEVNOST :: PROZA/POEZIJA/PISANA REČ ..-
Skoči na: