DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyPon Maj 15, 2017 11:31 pm

First topic message reminder :

Žene koje prolaze kraj gradilišta, dijele se samo na 2 vrste
1. One koje bi pukle od srama
2. One koje će uzvratiti osmijehom

Jučer je recimo, kraj naše bauštele prošla jedna utegnuta koja je pukla od srama. Ovo "utegnuta" nisam izmislio ja, nego bauštela... a to je ženska osoba koja ima pripijene traperice na način da te iste traperice načmeš skalpelom, eksplodirale bi... kuzis... otud utegnuta. Isto tako, da bi nosila tu bauštelsku titulu "Utegnuta", mora imati između 30-55 godina i biti punija. Žene koje ganjaju manekensku liniju, popularne su samo u časopisima i reklamama... na baušteli to nije neka prednost.
Uglavnom... ne bi ja ni skužio da utegnuta prolazi kraj gradilišta neg začu obavještajca kako viče "Mati moja mila!" ("Obavještajac" - ona osoba na baušteli koja prva primjeti ženu te izrijekom obavještava ostale kolege). Ide ona, grabi ka antilopa... a na baušteli sve zvecka jer svima ispada alat iz ruku. Ka što merkati stoje na nogama, podupirući se repom o tlo, pa okreću glavu lijevo desno gledajući ima li kakva prijetnja... tako je i na baušteli kad prolazi žena. Svi se uspravili, poduprli se na lopate... a glave svima u istom smjeru ka merkatima. Čim je prišla do bauštele, netko skviknu "Gledaj groma od žene!". E... tu dolazi do prepoznavanja o kakvoj se vrsti žene radi... jer žene sve čuju, a kamo li ne dobacivanje sa gradilišta... pa tako, kad čuje što se dobacuje, ide i njena reakcija... jedne se smiju i mahnu, a druge, baš kao što je ova, zabije glavu u pod i to doslovno, sram ju je... ne znam kako uopće vidi kud hoda.
Od dobacivanja tu je već spomenuto "Gledaj groma od žene!"... pa ima recimo kratko ali glasno "A u!"... ima i vjernika "Falim te Bože, a ne cjel dan gledam ove pedere!"... ima i poziva "Mala oš samnom van!?"... ima i ispitivača "Jes udana!?"... ima i onih koji ne vele ništa al gledaju za njom još 5 minuta kad je izgube iz vidika, romantičari jebiga... ima onih koji zazvižde... ima svega... al najbitnije i najvažnije... nikad nitko ne vrijeđa.
I tako... ima toga već 15 godina... ja bi sa posla uvijek išao sa jednim zidarom, vozio me kući... i uvijek bi stali u istoj birtiji popit kavu... a samo zato što se njemu sviđala konobarica... koja je imala brkove i a noge dlakavije neg on i ja zajedno. Znao je zidar reći
- Joj kad bi je ja ulovio (pa rukama hvata zamišljenu nju)... jooooooj!!!
- Tebe privlače brkate žene sa dlakavim nogama?
- Koji brkovi???... koje dlakave noge???
On na njoj nije vidio ni brkove ni dlakave noge jer je ona za njega bila najljepša žena na svijetu.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyČet Sep 28, 2017 11:24 pm

Nemaju pametnijeg posla pa se jebu sa donošenjem novog obiteljskog zakona. Po tom zakonu, obitelji će se smatrati samo oni koji imaju djecu. Oni koji nemaju, njih se neće smatrati obitelji. Kakav idiotarluk.
Za 20 godina će izaći jubilarna 100ta verzija obiteljskog zakona. U tom zakonu, muškarac će morati pismenim putem obavijestiti ženu da ga ulovila želja ze seksom a žena će biti dužna, najkasnije u roku 7 dana od primitka zahtjeva, odgovoriti da ju, po običaju, boli glava i nek si jebe desnu ruku koja mu je vidno jača od lijeve. Onda će on sam sebi faksirati zahtjev za masturbacijom, zaprimiti, i potpisom sam sebi odobriti masturbiranje... što je zapravo protuzakonito jer prema "Obiteljskom zakonu", članak 69, stavak 2.
- "Bezrazložno prosipanje sperme je kazneno djelo. Sperma je sjeme kojem je mjesto u vagini"
U masturbiranju će ga uloviti punica koja će banuti na vrata. Ista će biti dužna, prvoj policijskoj postaji, uputiti telefonski poziv a djelatnici MUP-a su dužni u najkraćem mogućem roku izaći na teren te drkedžiju lišiti slobode. Prosutu spermu će pobrati djelatnici vladine agencije za zbrinjavanje spermatozoida, te ju adekvatno uskladištiti do pronalaska odgovarajuće vagine. Punici će se uzeti uzorak krvi, te ju zavesti u evidenciju, kako ne bi u budućnosti dobila u sebe zetovu spermu.

Mi smo jedni od rijetkih kojima je budućnost kameno doba.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyPet Sep 29, 2017 3:27 pm

Dobro pročitajte... ovo objavljujem kako bi se mogli pripremiti za nedjelju.
Dakle.. ove nedjelje... točno u podne... objaviti ću status kojim vas pozivam da u svojim komentarima reklamirate svoje prehrambene proizvode, ISKLJUČIVO I SAMO DOMAĆE PROIZVODE... češnjak... grah... kobasice... vino... kulene... pekmez... sireve... med... maslinovo ulje... i sve druge proizvode... dakle sve što ide kroz želudac pa na guzicu van. Slobodno ćete moći reklamirati svoje proizvode.
Lani sam to napravio... i dobio sam puno poruka zahvale jer su mnogi prodali svoje domaće proizvode. Preko 140 000 vas je na ovoj stranici i biti će mi drago ako malim proizvođačima domaće hrane mogu ikako pomoći... a pogotovo onima koji su željni domaćih proizvoda na svom stolu pa će iste kupiti.
Dakle... u nedjelju u podne... NE SAD!... reklamirate svoje domaće prehrambene proizvode... a mi drugi ćemo imati fejsara domaću tržnicu... skrolat gore dolje i prebirati što nam paše... kupiti... jesti... kasnije veselo prduckati... da nam prdež baca na domaće a ne na plastiku iz trgovačkih centara
Nedjelja... u podne!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyNed Okt 01, 2017 2:40 pm

Čitam sad... u nekoj školi, jedna skupina djece su drugu skupinu djece nazvali "Lidlićima"... zato što im roditelji odjeću kupuju u Lidlari.
Sjetim se svog djetinjstva... kad bi nam se druga djeca rugala... koliko se ja sjećam... mi bi ih istukli... i to onako... dobrano... jebiga... mi siromašniji smo uvijek bili jači.

Nikad nam se više nisu rugali
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyNed Okt 01, 2017 2:41 pm

Vezano za status prije ovog
Nedjelja je... točno je podne. Pa krenimo:
- REKLAME (Obavezno pročitati do kraja!)
Unaprijed se ograđujem od kvalitete proizvoda koji se u komentarima reklamiraju, odnosno koje proizvođač reklamira.
Pogledajte imate li zajedničke prijatelje sa onim tko nešto prodaje, pitajte te zajedničke prikatelje jesu li oni već nešto uzimali. Budite oprezni sa mesnim proizvodima, predlažem da mesne proizvode uzimate od registriranih OPG-ova. Kao što rekoh, svako nosi svoju glavu... pa sa njom i razmišljajte prije nego nešto uzmete.
Isto tako. Reklamu u komentar mogu staviti samo oni koji imaju IME I PREZIME ili OPG-ovi. Vidim li koga da reklamu stavlja pod izmišljenim imenom i prezimenom (kao npr. "Zubić vila", "Brad Pitt i Pušitt"), brišem ga i stavljam na trajnu zabranu pristupa ovoj stranici. Znači iza svakog komentara stajati sa vlastitim imenom i prezimenom... ili OPG-om... ili sličnim JASNIM nazivima. Time vas štitim od potencijalnih levata koji bi se mogli nakačiti. Od OPG-a možete i poštom dobiti traženu robu, njima ne pada na pamet prevariti vas radi vlastitog ugleda, ali od ostalih gledajte da robu preuzmete osobno, tako ju prije kupnje vidite svojim očima (ja bar tako radim). Ako ne vi, pošaljete prijatelja da preuzme i vidi robu pa vam on pošalje poštom. Milion je načina da se dočepate izvorno domaćeg KVALITETNOG proizvoda.
A sad... 
... svi vi koji proizvodite prehrambene proizvode (DOMAĆE PROIZVODE) tipa... med... sir... češnjak... maslinova i druga ulja... kobasice... pekmeze... sireve... kulene... sve što uđe na usta i izađe na guzicu... izvolite... dajem vam mogućnost da u komentaru stavite reklamu za svoj proizvod.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyUto Okt 03, 2017 12:06 am

Jučerašnja tržnica DOMAĆIH proizvoda bila je i više nego uspješna. Evo vam konkretni podaci... do ovog trenutka:
222 799 ljudi je vidjelo objavu
891 Vas je nabacilo komentar/reklamu
608 dijeljenja

Nek ste se reklamirali... drago mi je... to je najmanje što sam mogao učiniti... zahvaljujem i onima što su mi u znak zahvale htjeli slati svoje proizvode, sve sam odreda odbio... lijepo od vas, al ovo ne napravih koristoljublja radi... nego da se, pička mu materina, čuje za naše domaće proizvode... i čulo se.
Negdje u 11. mjesecu ćemo imati tržnicu rukotvorina... a do tad... nastavljamo u revijalnom tonu...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySre Okt 04, 2017 11:59 pm

Krenula Vlada u nabavu vojnih borbenih aviona.
To isti kurac ka da ja posaljem molbu u Mercedes, Audi i BMW, nek mi pošalju ponudu a nosim šuplje gaće. Još se kurčim, nek mi slože ponudu za nekav ljuti avto... spušten tolko da zmija zaglavi kad puže ispodnjeg... konja nek ima 150 puta više neg na sinjskoj alci... rešo za kavu tvornički ugrađen sa zlatnom džezvom na izvlačenje... podno grijanje u krovu... kad prebrzo vozim, da me sa stražnje klupe po ramenu tapka David Guetta i viče "Izginušmo kume, koči krutejebo!"... kad smanjim gas nek ga uređaj uvuče u bunker... nek u bunkeru sklada hitove... za vozača, kod nogu, izlazeći lavor sa toplom vodom i automatskim skidačem čarapa... na krovu tule sa 100 kvadrata oplate i na vrhu skije za kurčenje...
Kod nas 43% naroda radi za manje od 3 iljade kuna... 300 iljada ljudi ošlo van, i dalje odlaze... penzioneri skupljaju boce... vatrogasci voze TAM-iće... zdravstvo u kolapsu... keramičara za kupaonu nemoš naći... 100 kuna kod mjenjača za proći tehnički... mora ovog ljeta nevidješe mnogi... a na kraju... nemamo za sebe, al za avione imamo... jer u konačnici, sve avione ćemo platiti mi.
E pa jebali mi sami sebe u prkno rosno maloumno... da jebali...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyUto Okt 10, 2017 1:25 pm

Majkem... moram kod doktora.
Slab sam na naranče i mandarine za popizdit... ito ono, žešće... pogotovo mandarine. Eto ne znam kakva je vojna akcija u Siriji, al majkatejebla, znam za sve mandarine koje su na akciji po ovim trgovačkim centrima. Tako sam ukibio mandarine, nije bitno gdje, i nacrta se u trgovačkom lancu prednjima... 6 baba i ja prebiremo po kutijama. Svaka baba inače nepokretna i slabo vidi... al kad je akcija... krutejebo, trče i vide golim okom robota na Marsu kako kamenje sabire... pa tako analiziraju svaku mandarinu... pa te mekna... te nezrela... te trula... te pičke materne... te evo nekvog dede, lakta se ka zadnji u svadbi koji bi upa u kolo... te pita "Pošto su?"... reko "Deda, kunu kila"... kako ja to reče, krutejebo skoro mene i babe ne potrpa u vrećice... reko "6 kuna kila 




heštegtejebo




 !"... tu on uteče ka mačak zaliven kantom vode... ostavi babe i mene. Prebiralo nas 7ero po onim kutijama ka 7 sekretara SKOJ-a po kutiji municije. Izađe ja sa kase sa 8 kila mandarina.... dođoh kući te krenu čerupat... jedni po jednu... 6 kila sam pojeo u sat vremena... nakon malo vremena... počelo me frkat u trbuvu... reko "Činimse dać se usrat #heštegtejebo opet!"... tako i bilo. Kad sam guzičetinu zaljepačio za školjku, ka sličicu afričkog lava u album životinjsko carstvo, odljepit se nisam dao. Na guzicu mi čisti 100%-totni đuš izlazio. Tolko sam srao da sam pročita sav tekst sa deterdženta, sprejeva, šampona i sapuna. Izađem van... majkatejebla... i stresem još one 2 kile.
Evo serem ka protočni bojler. Slon guzicu obriše sa jednom rolom... ja načeo 4tu. Sve su mandarine špricane jer sam prvih sat vremena samo srao pesticide... tek onda 2 sata mandarine.


usrase






pučeprkno





crčevodokotlić




6kubikavode






jebaćemerežije






jednomjejesen





pomoziBože

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyUto Okt 10, 2017 11:12 pm

Krapinske Toplice... 14.10. (subota)... u kavani Toplice Hotela
Ja da nikad neću do Zagorja??? Koji je to Zagorec rekao, da ga čarobnom štapinom u Međimurca pretvorim. Ne znam jel ta lokalna napetost između Zagorja i Međimurja još aktivna... al kad sam na jednoj baušteli, Međimurca pitao "Ja bi po govoru reka da si iz Zagorja?"... ovaj skoro pao sa skele...reka mi je nešto u stilu "Vubil te bum!"... jeeeebiga... od tad ja oprezno prilazim i jednima i drugima. 
Isto tako... ima toga 3-4 godine... stali Zagorci na benzinskoj u Rijeci, među njima moj prijatelj Jurica... zove Jure da dođem na piće... dođem ja... reko kud idete... vele oni "Na Zrće"... idu oni meni nešto pokloniti... digli bunkerod pežoa... unutra kanisteri... izvadi Jurica jedan... 15 litara unjem... reko "Štoeovo led te jebo?"... veli on "Vino ne!"... reko "Štoćem tolko vina?"... veli on "Kaj ti je to, za dan gotov!"... pogledam u bunker... unutra još jedno 50... 60 litara vina... reko "Pa kad ćete popit ovo u bunkeru?"... veli "Je pa danas na Zrću!"

Aj vidimo se... eto me Zagorje k tebi!
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyPet Okt 13, 2017 9:51 pm

Uđem jutros u kladaru... reko "Ja bi stavio pesto kuna na Horvatinčića"... veli ova "Nije u ponudi"... reko "Zašto?"... veli "Imamo dojavu da će utakmica biti namještena"
Da ja u Gorskom kotaru svojim opelijanderom saterem jelena... prvo bi iz šume iskočilo lovačko društvo kojem moram namiriti štetu za jelena... pa eto MUP-a... plati kaznu za prometnu nesreću... za jelena... za pičke materne... pa aj na sud... a ako slučajno zgaziš medvjeda... bolje ti je mrtvog medvjeda odvući do auta i posjest ga za volan, a ti lezi ispred auta. Mobitelom mu slikaj glavu. Otvori mu profil na fejsu. Stavi da se zove "Mrki Jebač". Otvori fb mesendžer i klikni na nekog ko se zove Vjeverica, nek izgleda ko da je medo slao poruke... utipkajte "Mala što radiš?"... stavi mu mobitel kraj šape... a onda... onda kad MUP-ovac dođe, recite mu:
- Vidio sam ja da neće biti dobro onog trenutka kad je krenuo tipkati na mobitel!
- Medvjed tipkao na mobitel!?
- Uzmite mu mobitel iz šape... što piše?
- (Murjak uzima mobitel) Jebo majku, evo preko fejzbuka slao nekoj Vjeverici poruku!
- Što joj je napisao?
- "Mala što radiš?"
A onda glasno dreknite:
- Jebala ga vjeverica, ja umalo izgubi glavu zbog njegovog kurvanja!
Ako tako ne napraviš, unuci će ti otplaćivati gazomedarinu. Trebam li objašnjavati što bi bilo kad bi netko od nas radničke klase, autom usmrtio čovjeka? Ako za jelena najebeš... za medvjeda dužan 100 godina... za čovjeka ne treba ni objašnjavati.
Kip Božice pravde u jednoj ruci drži mač... u drugoj vagu... a oči su joj zavezane nekvom krpom. U našoj, hrvatskoj verziji, isti taj kip Božice pravde izgleda tako da u jednoj ruci drži bunt eura... u drugoj ruci pršut od 12 kila... a na očima joj rejbanke.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySre Okt 18, 2017 12:45 am

Već vidim:
- Časni sude, prilažem liječničku potvrdu kojom se potvrđuje kako imam kriva stopala
- Ivice Todoriću, prilažeš li još kakav dokaz svojoj teškoj bolesti?
- Da sutkinjo... ortopedske cipele!
- To nije dovoljno!
- I 500 000 eura na vašem deviznom računu na Kajmanskom otočju
- Imate potvrdu o uplati?
- Evo!
- U ime Republike Hrvatske oslobađam Todorića Ivicu od svih optužbi. Isto tako, pozivam sve prisutne na oproštajni dernek kojeg organiziram povodom završetka svoje sudačke karijere.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySre Okt 25, 2017 12:34 am

Svi se uzjebali oko 18 000 poziva za vojnu vježbu. Ja poziva nisam dobio... a volio bi da jesam... iša bi na to vojno vježbarenje vrlo rado... tek tolko da vidim jel se u vojsci štogod promijenilo otkako sam je gulio te davne 2000te.
Te 2000te (37. klasa) hrana je bila toliko odvratna da sam u prvih 4 mjeseca izgubio 18 kila... pa me prebacilo u Gospić gdje je, fala kurcu, bila bolja pa sam vratio 6 kila nazad.
Kad smo imali vježbu, nisu imali novaca za ćorke... pa nam je rečeno da prilikom okidanja na suho vičemo BUM-BUM. Kad sam pitao narednika jel to neka zajebancija, reka mi je "Nije!". Ja sam i dalje mislio da je... al kad je krenula akcija i 90% njih krenulo vikati BUM-BUM... ja sam lega u neki grm, izvadio joint i dobro se napušio. Kasnije sam i ja vika BUM-BUM... al sa puškom na ramenu.
Travu... marihuanu... gandžu... zovi je kako oš... nikad prije i poslije nisam pušio nego sam je eto pušio samo u vojsci. Nje je bilo više neg duvana. Na svoje sam oči vidio kilu marihuane kad ju je netko na klupi izvadio iz ruksaka. Kune jedne jedine nisam dao ni za 1 gram... toga je bilo po džaba i ko govana. Pola vojnog roka se ne sjećam.
Kad smo išli na gađanje, ako bi sve sprašio u centar mete... onda bi čvarkonja (zapovjednik) dreknuo "Pohvaljuje te Domovina!" (tako nešto)... a ti morao odgovoriti "Domovini vjeran!". Ja lega... pola lijevog oka nemam, desno blaga dioptrija... još napušen... i ka takav stresem sve u centar. Ovaj drekno "Pohvaljuje te Domovina"... ja mu reka "Jadna ona samnom vakim!"... dobio čitabu... prao wc-e 7 dana.
Imali homoseksualca u redovima... nitko se nije htio sa njim družiti... jedino ova moja "kažnjenička" ekipa... al odma smo mu rekli da će popušit kurac ako se dirne u nekog od nas, on reko "Super!". Drugima smo rekli, ako ga ko bude dirao, da ćemo ga izjebat. Nikad ga nitko nije dirno.
U wc-u Zagorac iz naše ekipe naišao na tipa koji se heroinom trpao u venu pa mu ovaj rekao "Jebal ti Isus majku, kaj ne piješ vino, droga te bu vubila!" Ovog otpustilo iz vojske, Zagorac ostao do kraja roka piti vino.
Da... otišao bi vrlo rado na tu vojnu vježbu... da se još jednom rastavim... nako pošteno... do ibera... i odradim jedan nastup... nako navečer... kad smo svi pjani i napušeni. To bi bio tulum za pamćenje.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyČet Okt 26, 2017 9:50 pm

Sjednem jutros na kavu...
- Izvolite... makijato
- Hvala... iiiii... koja vam je šifra za vaj faj?
- Piše na računu... mala slova i bez kvačica

5 puta čitao račun... od vrha do dna...
- Oprostite, nigdje na računu ne piše šifra?
- Rekla sam vam... šifra je "pisenaracunu"
Otvorim li ikad birtiju, staviti ću šifru
- nemamointerneta










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyPet Okt 27, 2017 8:57 pm

Kila svinjskog buta 19 kuna... kila parizera 55 kuna.
Čim pune parizer oca mu jebem da je 55 kuna kila? Vele da u parizer ide najgore meso. Što onda ide u but majku ti jebem da ti jebem??? Gdje ja živim sunce ti jebem? Banane na akciji 6 kuna kila, jabuke 9. Štoeovo? Zona sumraka? Naranče 8 kuna kila... nitko ih u Hrvatskoj ne uzgaja... mandarine koje na cijelom svijetu rastu samo kod nas... 9 kuna kila... pa majku ti milu jebem. Jučer nađem čvarke, 200 grama 15 kuna... 6 puta okrećem kutiju, tražim mrtvačku glavu na deklaraciji... reko uvoz iz Černobila. Uzeo pistaćo... zgrabio ga onom lopatom... nisam cijenu ni gledao... stavim na vagu... ispiše mi ravno 1 kg... stisnem ono dugme da mi izbaci cijenu... izađe onaj samoljepljivi papirić... pogledam... piše 130 kuna... izvrno sam se ko Horvatinčić kad ga ulovi sinkopa... ležim... zadnjim hropcem vrištim "Vraćaj ga u kantu krutejebo!". Kila pršuta da košta isto ka to govno od pistaća. Štoeovo? Ananas 12 kuna, šljive 13. Gdje rastu šljive pička ti materina, u južno afričkoj republici boli me kurac za mala slova naziva države??? Svježe mlijeko u onoj boci od 1.75L dođe 11 kuna. Čim hrane tu kravu, Svarowski kristalima pička ti materina? Neki dan u mesnici vidio istarsku budžolu... reko "Pošto je?"... kad je rekla... ja krenuo računat... kupiš u Lici kuću sa 8 hektara okućnice sa 6 radnika koji beru pamuk. Cijena maslaca... majku ti jebem, ka da ga tukla engleska kraljica sa sinom ružnjikavim Čarlsom. Jaja, podni uzgoj... 20 kuna 10 jaja... koji podni uzgoj majku ti jebem, ka da su jaja snijela u svemirskom brodu. Kako izgleda ta jebena kokoš čijih je 10 jaja 20 kuna???... ko rektor zagrebačkog sveučilišta u pizdu materinu.
Cijeli radni vijek plaćaš zdravstveno u tisućama kuna, jednom oboliš... pitaš ih kad moš na pregled, vele ti "Za godinu dana". Zoveš privatnog, veli ti "Možete danas!"
Svemiru... jebem li ti majku i oca nako prostranog










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyNed Okt 29, 2017 9:03 pm

Mi smo u zadnjih 2-3 godine imali Vlada ka Cigo konja.... ka da si u Supertalent-u
- Vi ste?
- Milanović
- Što znate?
- Puno pričati u prazno pa čak i na latinskom
- Jebem te živote... SLJEDEĆI!
- Good dan!
- Dobar dan... vi ste?
- Orešković
- Koji vi talent imate?
- Sve što ja imala ja prijavila u imovinska card!
- Ama talent čovječe... ne materijalno!
- Pa tako mi say... ja imala talent... fuck... 
- Što je?
- Neki Fuckmarko me zove na mobil stejšn... ja morala ići
- SLJEDEĆI!
- Dobar dan
- Dobar dan... vi ste?
- Plenković
- Koji vi talent imate?
- Gledajte, IMATI znači POSJEDOVATI, što je u skladu sa europskim normama i temeljnim vrijednostima koje Europska Unija kao takve promovira. Isto tako, kad je talent u pitanju, istaknuo bih...
- Režija... donesite luđačku košulju!!!
- Gledajte, navlačenje luđačke košulje nije europsko ponašanje, što vam govori članak 145. stavak 2 "Europskog zakona o vrstama košulja" te kao takav...
- Režija krutejebo!!!

Dajte četvrtog u pičku materinu... da vidim kakva je i to budala.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyPet Nov 03, 2017 10:30 pm

Zbogom!
Nešto se priča o uvođenju eura umjesto kune.
Kad nemaš kuna, isti ti kurac što će umjesto njih biti... al da će euro pojebat neke naše narodne običaje, oće.
1. Tehnički za auto i 100 kuna kod ručne.
Minimalna tarifa za progurat ragu od auta zvanog "Čađo", na tehničkom, je... 100 kuna, koje se ostavlja kod ručne. Kad uvedu euro, ja ne znam koji će Čađo proći zbog 13 eura. 
13 eura kraj ručne izgleda ka da su golubu ispali iz guzice. 
Zbogom tehnički!
2. Rebro od harmonike i pjesma za 200 kuna.
Sve svadbe počnu tako da se svira Điboni. Nakon sat vremena, kad se popije... svi rukama "zavrću žarulje". Onda malo tko i zna izgovoriti "Gibonni". Tad je harmonikaš tražen ka Todorić. Kum gura 200 kuna u rebro od harmonike dok majstor prebire po dugmetari i pola svatova dira u dušu a drugu polovicu baca u trans.
Po novom... za jednu pjesmu, u rebro bi trebao staviti 26 eura (200 kuna). Ka da kupuješ gaće i potkošulju u Lidlari a ne, naručuješ pjesmu. Još 25 eura papirnato moš turit u rebro... a kovanicu od eura mu ubacit di?... u usta?... u guzicu, ka da je đžuboks a ne harmonikaš? 
Zbogom harmonikašu!
3. Makijato za 8-12 kuna
Misliš da će ugostitelji staviti makijato 1 euro? U startu će ga krknuti na 2ipo, neki i na 3 eura. Ka da piješ onu skupu kavu čije je zrno pojela mačka pa ga israla, pa zrno mljelo i tebi delalo makijato. Za makijato od 2ipo eura bi treba dobit i mačku koja je zrno posrala.
Zbogom makijato!
4. Sir po 60 kuna, rakija po 50, kila krumpira po 3 kune... itd.
To je ona narodna prodaja koja se taji. Taji se zbog žbirske carine i porezne, koji poput lešinara vrebaju sjedeći na granama stabla. Ja znam gdje sve nabaviti... al da me na električnu stolicu spoje, ne bi rekao gdje i od koga. Takva trgovina danas spada u domenu "kriminal"... a mi narod kriminalci.
Kako danas sutra za rakiju dati 6,66 eura? Vražji broj... a mi smo veliki vjernici pa će rakija skočiti na 20 eura. Krumpir pola eura? Zvuči ka da je sam sebe sadio. Kod nas ništa što je POLA ne vrijedi. Ode krumpir na euro. 
Zbogom siru... rakijo... krumpiru!
5. Piva ispred trgovine za 6ipo kuna
Ko nije popio pivu ispred trgovine, ja bi njemu uzeo državljanstvo. Taj jedinstven osjećaj dok sjediš na zidiću ispred trgovine, jedna noga ispružena, druga skvrčena, a ti podižeš onu flašu... sunce ti udara u oči... žmirkaš... auti prolaze... očima ih pratiš... pa pregrizeš pivu... rukom obrišeš usta... ljeto... pa kažeš "Vruće je u pičku materinu"... pa podrigneš.
Ode cijena na 2 eura. 
Zbogom zidiću!
Ubiće nam običaje... ćaća ih jebo žlundrave...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySub Nov 18, 2017 4:09 pm

Danas sam vidio kinder jaje... cijena 90 kuna.
Jes da je veće nego ono "kokošje" kinder jaje, al 90 kuna??? 
Pa krutejebo, ko da je letva volana za golfa dvicu unjem a ne igračka. Kaka je uopće igračka unjem za 90 kuna? - mali japanski robot koji, kad upališ bojler, krade struju od susjeda?... sperma princa Čarlsa kojom oplodiš kravu pa imaš tele za princa?... diploma prometnog fakulteta?... 10 grama kokaina?... posao naplatničara u HAC-u?... kutna kuhinjska garnitura?...

Kinder jaje 90 kuna?... ćaća te jebo, 2 ti jamca za jaje trebaju. Kila teletine 100 kuna, kinder jaje 90. Akumulator za avto 380 kuna, jaje 90. Rimac ga stavlja u Concept One u pizdu materinu... ide mu auto na kinder jaja majka te jebala. Pa za 90 kuna unjem dobiješ Ivicu Todorića sa uputstvima kako ga složit i naplatit sva dugovanja krutejebo.
Kakvo uvođenje eura. Kune treba u kinder jaja a ne u eure... pa kad ovom sa pilane legne plaća:
Vaša plaća iznosi 21 kinder jaje. Od toga vam se:
- za kredit odbija 6 jaja
- za režije 4 jaja,
- za hranu 6 jaja,
- za odjeću 2 jaja
- servis za auto 2 jaja
- ... ovo 1 jaje što vam je ostalo... nadajte se da je igračka unjem dobra... inače popušište kurac.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySub Nov 18, 2017 4:10 pm

Četvrti dan Slavonije... ne znam kako sam živ. U mojim godinama, udrit za redom 4 dana Slavonije... to je ka da 18togodišnjak udara 14 dana Zrća. Njega bar na Zrću ne znaju... mene ovdje na cesti pretječu, pale sva četiri žmigavca, trube u znak pozdrava... i mašu rukom da skrenem u birtiju. Stanem... upoznam se sa čojkom... uđemo u birtiju... u birtiji još dvojica viču "Krule krutejebo otkud ti ovdje!?... prevedeno, nije to više jedna piva... pa zasjedni... pa odem dalje... pa cujem "Gdje si krutejebo!!!"... pretrnem... nitko ne pije jednu, a ni dvi pive... tu brojevi 1, 2 i 3 ne postoje... samo od 4 na dalje. Onda izađem... ne znam ni kud idem... evo danas krenuo za Belišće... vozim... vozim... nikad Belišća dočekat... odjednom tabla "Breznica Našička"... razmišljam "Našička? Kakva Našička???"... pogledam na guglara karte, ja pod odredište... umjesto Belišće upisao Našice... kad sam zakočio, onih 6 kulena... rakije... vina... mandarina... svega čime me narod nakrcao... sve to na šajbu krenulo... reko okrećse i nazad... krenem nazad... stanem na nekoj benzinskoj... reko idem ubit oko sat vremena... spustim sic koji mi je puko ovo ljeto... taman zaćorio... neko kuca na prozor... otvorim greskom lijevo oko na koje ne vidim dobro... reko jebiga, moram otvorit desno... otvorim ja njih oba... kad i njih oba policajca kraj opelijandera... otvorim vrata jer sam staklo zaglavio komadom kartona, ne radi jebiga... čujem pita me "Jel vam dobro?"... mislim si u sebi "Ako ti priznam kako mi je, odvede ti mene!"... reko "Lega sam malo odmorit"... drugi murjak se naginje, gleda tablice na opelijanderu... čujem ga di pita "Krule krutejebo jes to ti?"... reko led te jebo da neću sad i sa murjom na pivu. Tu se malo ispričašmo, pitaju jel me treba otpratiti... reko pa nisam predsjednik u pm... pozdravišmo se... oni svojim a ja svojim putem.
Evo me u Belišću... vidimo se večeras!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySub Nov 18, 2017 4:11 pm

Japanske željeznice se ispričale putnicima zato jer je vlak krenuo 20 sekundi prije nego što je trebao krenuti. Navodno im bilo jako neugodno.
Kod nas kad vlak kreće u podne, prometnik sa cigarom u ustima i košuljom otkopčanom do pupka, taman da kažiprstom može vadit pamuk iz pupka, gleda ko suri orao jesul svi ušli... a na glavi mu kapa ukoso ko da se slika za osobnu pod Austrougarskom. Pod ovo "SVI" spada 6 studenata, 2 babe sa place, 4 Čeha koji misle da znaju gdje idu... i kondukter. Kondukter ulazi zadnji jer je taman strusio zadnji gemišt u željezničarskom bufetu... ugurali ga u vlak kontra njegove volje. Dan danas prometnik mora pogledati prema lokomotivi, u strojovođu, koji sa 1,7 promila alkohola u krvi daje rukom signal prometniku da je sve u redu... sa 1,7 u krvi sve je u redu svima, ne samo strojovođi. Onda prometnik pogledom traži konduktera koji visi kroz prozor ko gaće netom okačene na štrik oprane po jeftinijoj tarifi struje, gdje isti neartukuliranim glasom daje do znanja da je vlak spreman za pokret. Vlak kreće. U taj tren, na kolodvor upada baba Ivanka koja je švercala sir i dere se "Kud ćeš u pičku matere svoje!". Prometnik po džepu prebire među hrpom čepova pive i ključeva... nalazi zviždaljku... trpa je u usta... zviždi... strojovođa koči, kontukter pada u separeu i viče "Jebo vam ja mater". Vlak staje. Baba sa sirevima pita ako je to vlak za Minhen. Prometnik joj odgovara da je zadnji vlak za Minhen otišao 42-e. Baba viče da onda ništa. Strojovođa se dere "Oćemol krenut majka ga jebla!?". Kondukter sa plavicom na čelu viri kroz prozor i pita prometnika "Jel ovo maloprije streslo 8 po Richteru?". Prometnik im svima jebe majku, zviždi ka da sudi jedanajsterac... vlak odlazi...
... vlak odlazi sa kašnjenjem od sat vremena.
Vlak u dolasku kasni 14 dana... strojovođa stao kraj narodnjačkog kluba, kondukter se samoflaširao u glavu na stihove Dare Bubamare, studenti gladni, Česi misle da su na vrh Velebita, 2 babe sa place prodale zadnji gram bunike.
Željeznica se ispričala što ne zna gdje joj je vlak.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySre Nov 29, 2017 6:24 pm

Ovako je to bilo u Karlovcu... prije nekih 8 sati...
Prisutnih - 300tinjak
Popilo se - puno
Potukli se - nitko
Upravo vjenčanih - nitko
Veselih - SVI  suppp










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySre Nov 29, 2017 6:24 pm

Pozdrav iz Like! Zatulumarilo se u Otočcu i Korenici... danas se vidimo u Karlovcu.
E da... i da vas podsjetim kako se kod nas u Lici debljina snijega mjeri... ne metrom neg riječima:
- Serucka! (10-15 cm)
- Čistla sam okokuće! (20-30 cm)
- Nekide u pičku maternu više (ravno 50 cm)
- Jeba majku svoju kolki je! (do 80 cm)
- Znaš kad poštara nema 2 dana! (80-120 cm)
- Anka ide iz trgovne i drži vrećcu u zraku! (150 cm)
- Bio Andrija Jarak danas u selu... baš neki fin čojk! (preko 200 cm)
(Na fotografiji: cesta Saborsko-Plitvice)


[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySre Nov 29, 2017 6:27 pm

Šteta da se ove godine u supertalent nije prijavila prosječna hrvatska obitelj.
Ušla bi u finale... a u finalu bi pokazali kako nakon plaćene rate za stambeni kredit gajbe od 48 m2, plaćenih režija, plaćene registracije fiat punta, plaćenog vrtića za mlađe i školskog izleta za starije dijete... preživljavaju ostalih 30 dana sa 200 preostalih kuna.
Glava obitelji bi u finalu demonstrirala kako sa kumom i rodbinom obavlja pilekolj. Dok kum piletu drži noge, rodbina drži krila... a glava obitelji veterinarskim pištoljem usmrćuje pile. Pile se furi vodom... skida se perje... brenerom se pali preostalo... dižu ga na kuke... reže na pola... bataci se odmah nose u sušaru na sušenje... pileća prsa isto... iznutrice se kuhaju, radi se pola kobasice krvavice... meso za zimu spremno.
Majka bi u finalu demonstrirala kako od jedne glavice salate radi ručak za njih 4-ero. Ima i recept za to, koji se zove "Proljetna rapsodija"... u velikoj plastičnoj zdjeli ukradenoj iz trgovačkog centra stavite salatu, operite je vodom, od susjeda posudite sol, posolite salatu, sol vratite susjedu, izvucite akumulator iz punta i sa 2-3 kapi kiseline iz istog začinite salatu. Ručak za oblizati kožu koja visi sa kosti dlanova.
Maja Šuput, koja ima 38 godina pa koristi svu zalihu svjetske plastike nebil izgledala ka da je jučer izašla sa maturalne večere... al džaba, usne joj se izvalile ka prekuhane hrenovke... jebiga ženo, shvati, stari se i u tome nema ništa loše... ona bi po ustaljenom običaju zinula od oduševljenja i rukom prekrila hrenovke, pardon, usta. Udara rukom po gljivi.
Martina Tomčić, poznata operna diva koju wikipedia jedva prepoznaje u 2 cm debelom tekstu, ona bi ostala šokirana. Ta se čudi žarulji kad zasvijetli... u najmanju ruku ka da je život provela u napuštenom rudniku pa ne zna za civilizaciju i to da je struja davno izmišljena. Čudi se curi koja tverka guzom ka da sama ne zna za pozu doggy style. Normalno, u šoku udara po gljivi.
Onaj ćelavi... onaj prvi s desna... Davor Bilman... njega ka da je njemački Gestapo poslao u žiri. Taj ka da radi u regrutacijskom odboru za slanje na Mars a ne u narodnom televizijskom show-u a zapravo kopira onog najstrožijeg člana žirija iz engleske verzije talent show-a. On je ko golf dvica koji si je umislio da je audi 8. Kopija je kopija bilo di u svijetu. Strogo lupa po gljivi.
Janko Popović... glumac... svi hrvatski glumci vole popit koju... samim tim mi je dovoljno da ga ne obrađujem... izgleda mi jedini normalan tamo. Lupa po gljivi.
U finalu napokon pobijedila stvarnost.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySre Nov 29, 2017 6:27 pm

Gledam oko sebe... danas svaki kurconošnjak (osoba koja sa sobom nosi kurac a neki ga zovu muškarac) nosi bradu. 
Bradu nosim 20 godina... to valjda zato što nemam kose na glavi pa sam sretan što išta raste bar na jugu glave... i utopio sam se u ovu masu novobradaša 2017. godine.

Danas na slovenskoj granici zbog brade ne izdvajaju nikog... mene prije jesu... "Ajnpak tudi, levo skrenito!"... ko Despacito majku ti jebem... jer sam izgledao ka talibanski samouzdizač u zrak... brada... glava ćelava... slovenski graničari misle ovaj se iz pičke materne odlučio dići uzrak na graničnom prijelazi Rupa... a ja majku ti jebem, iša po zimske gume u Sloveniju. Aj... pustili me. Dođem kod slovenskog vulkanizera, ovaj ljubazan ka da je došla engleska kraljica, usro se čojk da se ne bi diga uzrak kod njega u dvorištu... još sam popust dobio. Vraćam se nazad... Slovenci me na granici sretni puštaju, nek se dignem uzrak u Hrvatskoj... a kad dođem kod naših, stani sa strane... "Otkud vi?"... od kud?... iz Indije majku vam jebem... "Stanite sa strane!"... pa mi pretumbavaju bunker opelijandera... "Što je ovo?"... pa im objašnjavam kako je to tapecirung sa mojih vrata auta... pa gledaju vrata... a ja razmišljam kako bi bilo lakše dići se uzrak neg objašnjavati kolko mi djelova za avto fali... a oni sretni što mi fali dijelova i što se neću dići uzrak.
Današnji muškarac nosi bradu... a mamu mu jebem, od vrata do stopala sve dlake obrijao. Nema to dlaka ispod pazuha... na prsima... nogama... spalilo ka na mrtvom prascu. Žena kad sa takvim legne u krevet, ka da je legla sa lignjom... ovaj gladak ka olimpijska bob staza... ka kada u kupaoni. Jebo ti muško na koje žena stane i posklizne se. Obrija se on, namaza zagrebačkim melemom... prdne, klizi po kupaoni ukrug ka golf u rotoru. Kad se posklizne u kupaoni, nađu ga 4 općine dalje. Danas je muškarac koji nosi kariranu košulju čoban... al ako nosi pijer karden, on je onaj pravi "muškarac", skine košulju... krutejebo... ko kokoš skuvana u juvi.
Danas je najteže biti žensko... trebaš ti među hrpom "muškaraca" naći muškarca.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySre Nov 29, 2017 6:28 pm

Kad je naš ministar obrane, Krstičević, održa govor pred naša 184 profesionalna vojnika... ja sam mislio da je počeo rat... reko kud opet rat ocamujebem, u gaćama me nespremnog ulovio... odma sam zvao u Liku ove svoje ako ko ima za prodat samoobrambeni kalašnjikov za dvajs eura... vele nije dvajs neg 15 eura i još dobiješ papovku gratis sa 2 tromblona, set kuhinjskij noževa + katana, original japanska, od nekog pokojnog samuraja + anatomski jastuk... reko odkud znate pokojnogsamuraja jastuk vam anatomski jebem?... vele oš ti kupit il srat?... i onda skužim da nije rat počeo neg naša vojska ide u Litvu. Onda sam pomislio da idu gore u šoping, reko aj nek i naša vojska ide u šoping, haubicu im onu njemačku jebem što ju još otplatili nismo, nek se obuku kako treba... al veli ministar da ni od šopinga ništa neg ih gore šalje kako bi branili naše interese. U Litvu branit naše interese? Jebem ti živote svjetlo kojim me obasipaš, otkad mi u Litvi imamo interesa?
Mi smo jedina država u Europi iz koje radnici bježe u Irsku... Austriju... Njemačku... a vojska u Litvu... Poljsku...
...pa majku ti milu jebem, ko osta u Hrvatskoj???... napustiše nas radnici... medicinsko osoblje... čak i vojska krutejebo...
Ovo mi je super sa obranom naših interesa u pičci materinoj. Kad nam jednog dana iz te iste pičke materine vrate pola njih u crnim vrećama, živo će me zanimati ti interesi.
Jedini interes naših političara je, kad zagusti, da svoju djecu spreme na sigurno... a naša nek ginu za interese. Čije interese, jebem vam oca i majku u prkno rosno!
Živjela Republika Hrvatska... a stoka nek mi popuši interesni kurac!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyPet Dec 01, 2017 4:58 pm

Ka što Amerkanci imaju, imamo i mi jer smo to uzeli od njih... a to je "Black friday" ilitiga Crni petak. U Amerki popusti po 90%... a kod nas...
...kod nas cijeli dan u trgovini nema nikog... trgovkinja od jutra do 6 popodne skurila 3 gige interneta na fejsaru i vajber. Prve mušterije dolaze u 18 sati gdje, ako imaju sreće, na 40%tnom popustu mogu naći 1 par cipela, broj 58, bile male Franji Arapoviću pa ih stavili na "petak crnački" popust... navučeš 14 zimskih čarapa, još ti mačka stane iznad prstiju.
Tu su još i muške kupaće gaće u duginim bojama, popust 45%, a kraj njih 2 skinhedsa sa bejzbol palicama, čekaju ko će ih kupiti. Odmah ispod kupaćih, 30% snižen orden za hrabrost za kupnju istih.
Za djecu koja žive na području bez vodovoda, pištolji na vodu i do 25% jeftiniji.
Pizzerija u trgovačkom centru ima akciju "Pizza od prekjučer 30% jeftinija". Ko uspije pojesti rub pizze, dobije poklon bon za stomatološku ordinaciju "dr.stom. Mile Plombaš", sa popustom od 15 %.
Ženske hulahopke, model "Geleruše" (proizvođač jamči više od 140 rupa) na nevjerojatnih 50% popusta.
Tattoo studio nudi posebnu ponudu, tetovaža slona bez kljova na 15% popusta... jelena kapitalaca bez rogova 20 %... zeca bez oba zuba 25%
Kod nas kad na staklu trgovine pročitate "POPUST 80%"... u trgovini nećete naći ni jedan jedini proozvod na tom popustu. Jednom sam pitao da bi kupio staklo od trgovine... kad me trgovac čudno pogledao, reka sam mu
- "S obzirom da u trgovini ništa nije na popustu od 80%, ostaje jedino da se taj popust odnosi na staklo. Oću kupiti staklo!"










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyUto Dec 05, 2017 10:17 pm

Stvarno kad gledas taj sraz generacija...
Meni moj deda pričao kako je u školu pješice išao 18 kilometara, vukovi mu krali kredu iz torbe, u kući bilo ognjište di se ložila vatra, nije bilo struje, do Ogulina se išlo 2 dana, po vodu se išlo 8 kilometara...
Ćaća mi pričao kako je u školu pješice išao 8 kilometara, kako je po vodu išao 4 kilometra, srao u poljski wc, nije bilo struje, do Ogulina se autobusom išlo 2 sata...
Ja sam u školu išao kilometar ipo, vode bilo u kuhinji, srao sam u wc-u, šparet sam ložio svako jutro, bilo je i struje osim kad grmi, u Ogulinu bi fićom došli za sat vremena...
A djeca djece naše djece će pričati:
- Probudio bi se, škola bi došla k meni. Kad bi završio, škola bi otišla. Robot bi mi skuhao ručak, nahranio me. Ja bi se posrao u kuhinji, robot bi sve pobrao, obrisao mi guzicu i riješio zadatke iz matematike. Iz matematike bi dobio jedinicu. Drugi dan bi škola došla k meni a ćaća bi uša u školu i profesoru iz matematike vika "Tiš mom malom dat jedinicu! Gdje si ti bio 91-e pička ti materina!?"... ja bi dobio 4. Došavši kući, ćaća bi rukama udavio robota. Mater bi plakala jer bi morala kuhati. Mater bi nešto skuhala, ja ne bi jeo, ćaća je, umro je drugi dan, mater kupila novog robota koji je odma napravio i ostavinsku. Mater se udala za robota. Imali smo bežičnu struju. Bilo je teško, al preživlo se.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyPet Dec 08, 2017 12:18 am

Opći pokolj, općinu ti jebem, u jednom trgovačkom centru.
Ja sam mislio da je koljaža kad se naranče prodaju u pola cijene... al sad je krkačina bila na odjelu igračaka... spale cijene igračaka na pola... ovaj sa paletara nemeže nakrcat na police kolko se grabilo.
Dva metra od mene nešto leži na podu, vrišti i viče "Oću tooooo!"... ja u prvi mah mislio da se radi o nekoj japanskoj igrački "Ochuto", kad evo čojka... dignu igračku sa poda, oplete rukom po njoj, uz "Picka ti materina tebi i vrištanju", pretvori se igračka u dijete od 6 godina... meni vilica ispala... reko krutejebo štoeovo?
Malo dalje, deda uzeo plišanog Odbodsa (onog plavog), pita ženu do sebe "Slabo vidim, pošto je ovaj slon?"... viče žena "Nije to slon!"... viče deda "Što je onda?"... viče žena "Odbods!"... viče deda "Slonbods?"... tu sam se maka.
Metar dalje, žena uzela Rizik, pita ako je to za dijete od 3 godine. Mislim si u sebi, ako netko od 3 godine igra Rizik, odma ga za Nobelovu nominirat... sa 5 je premijer da jebe jež ježa.
Stojim, gledam u igračke... kad odjednom mrak... pomrčina... stala baba, digla uzrak monopoly, prekrila 12 lustera... vrti ga, gleda sa svih strana... viče "Idel u ovo baterje?"... reko "Gospođo to je monopoly!"... veli ona "Monošto?"... reko "Todorićevka, bacate kocke i kupujete sve, postajete tajkun, a možete sve izgubiti ako uludo kupujete"... veli ona "A baterje?"... vidim nema smisla, pa reko "Ide unj 12 baterija onih najskupljih!"... šutnu baba monopoly, veli "Znala sam ja, sve jeftino a na kraju spadnu gaće kad se baterija nakupuješ!".
Poslije sam kod riže nalazio autiće... na mlijeku lutke... kod jogurta kamione... to kako se ko predomislio, samo ih je odlaga gdje je stiga. Najjače mi bilo kad sam plišano prase vidio na smrznutoj ribi...
... bit će netko skužio da ga jebe kolesterol... nema druge...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySub Dec 09, 2017 3:18 pm

Apartmanizacija nacionalnog parka Plitvička jezera od strane nepoznatih tajkuna nepoznatih imena i prezimena, dovela je do toga, da je:
- u nadaleko poznatom Velikom slapu nađeno 135 mg/l (miligrama po litri) fekalnih voda (čitaj GOVANA)
- u površinskoj vodi s potoka Plitvica prisutno je 380 mg/l kanalizacijske vode (opet GOVANA) te10 mg/l bakterija E. coli.

(Ovo su podaci koje je u saboru iznio jedan saborski zastupnik a kako on kaže, podatke je dobio od Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Ima još podataka, vjerujte mi na riječ, sramota me je i spomenuti ih)
Dakle... možemo reći da smo uspjeli. Od svjetski unikatnog nacionalnog parka, mi smo dobili nacionalnu septičku jamu. 
U normalno uređenoj državi, nekom bi glavu odfikarili sa ramena... strpali ga u bajbukanu na 20 godina... al štoš... kod nas tajkuni nekažnjeno gaze ljude, sinkopa jebiga... drugi u nacionalnom parku grade zgrade sa desetinama apartmana čiji su wc-i direktno spojeni na Veliki slap...
Sad nam još ostaje da nađemo pitomog ličkog medvjeda koji konstantno prdi. Zašto? Pa kad Japanac dođe na Plitvice i pita "Što to smrdi?"... upremo prstom u medu Milu pa Japancu objasnimo
- Ovo je unikatno endemski medvjed, naš Mile, jedini medvjed na svijetu koji konstantno prducka!
- Nemoguće! - veli Japanac
- Nemoguće!? Mile, aj okini jednom!
- ŽVAJZPRRRRRD!
- Što sad veliš moj Japanac?
- (diže fotoaparat i okida) USLIK, USLIK, USLIK
- Negoooo... oš ti Japanac da ti pokažem dabra koji piša 20 metara u dalj!?!?
- Dabar koji piša 20 metara u dalj!?
- Aha... i to preko 2 vjeverice koje kenjaju u TOI-TOI










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyPon Dec 11, 2017 9:47 pm

Čitam danas na fejsari, riplje narod nad Oliverom Dragojevićem jer je čojk umro, tako javljaju mediji i novinari. Nije prošlo sat vremena, sad pak javljaju svi mediji kako Oliver nije umro neg je eto živ.
Današnje novinarstvo je gore od najgoreg porno filma u kojem on spašava nju od ugriza plišane kobre da bi je kasnije povalio na ručno izrađenom stolu oca njezine majke dok mu ona trpa vjevericu u guzicu, a njemu paše.
Vi ste novinari dno današnjeg društva. Vi bi pičku svoje mame dali za lajk na fejsari. Dok su prije novinari pazili na gramatiku i izričaj, krutejebo... vi živa čojka proglasite mrtvim i nikom ništa. Pokojni Mirko Miočić je zbog vas 2 puta umro. Proglasili ga mrtvim a nije bio pa ga još jednom proglasili mrtvim kad je čojk stvarno umro. Gdje ste diplomu stekli krv vam jebem bolesnu!?
Napišete li da sam ja umro, a budem li živ... jebaću vam majku direkt iz šok sobe, taman da diktiro medicinskoj sestri.
Pa jebem ti svijete oca i majku kretenoidnu... imal da je išta normalnog kod nas!?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyPon Dec 18, 2017 2:52 pm

Ponoć ipo... vozim autoputem... krenuo iz Ploča nazad kući... vozim 90 km/h... na cesti nigdje nikog... blizu Šestanovca sam... vidim u retrovizoru auto u daljini... približava se brzo i nakalemljuje meni na guzicu... vozimo tako jedno 10tak minuta... non stop idem 90... odjednom se opako nakalemljuje na guzicu i to ono, na par metara... reko dobro kume, ako se oš igrat, igrat ćemo se... legnem nogom na kočnicu nako momački... vidim ga u retrovizoru kako se prepo, odmah se otkalemio s prkna mi... al i dalje on iza... nakon 5 minuta vidim blica mi... reko blicaj si mami... odjednom plava rotirka... reko, aaaaaa murja... al opet, rotirka mu nije na krovu, nego ona mala što se stavi iznad volana... dam žmigavac, stanem, on isto... izlazi on iz auta, dolazi do mojih vrata... ja ne mogu spustit prozor, zakajla sam ga... otvorim vrata... čujem "Dobro večer!"... gledam ga... nema policijsku robu na sebi... nastavlja sa "Molim vas dokumente i izađite iz vozila"... otvaram pretinac, uzimam vozačku iz novčanika, odvezujem se, desnom rukom uzimam kemijsku olovku ispod ručne i čvrsto ju stisnem... reko ako je ovo neki idiot koji po noći glumi murju i krene na mene, zabijem mu olovku u vrat odma i to bez da trepnem... izađem van... predam dokumente... desnu ruku držim uz tijelo... "Otvorite bunker molim vas?"... gledam mu u auto ne bi li vidio nekakve oznake, al nemoš ništa ni vidjeti jer svjetla i rotirka zasljepljuju... otvaram bunker... pita me "Vozite li ikakvu robu sumnjivog porijekla?"... ja ga gledam... reko "Oružje ne vozim niti ga posjedujem"... kaže on "Otkud vam palo na pamet oružje?"... reko "Za mene je jedino oružje nešto što može biti sumnjivog porijekla!"... kaže "Imate li ikakve carinske robe, ja sam iz carine!"... ja odahnu krutejebo, reko "Pa jebote što mi tako ne kažete odmah, nemam nikakve carinske robe!"... a u sebi si mislim, pička ti materina što se odmah nisi predstavio a ne da 60 sekundi nosim kurčevu kemijsku i gledam oš napravit krivi pokret... bacio ja olovku u bunker... psujem sam u sebi, idi u pičku materinu što me prepade... on taman baterijom prelazi po zadnjem sjedalu... vidim ulovio baterijom knjigu koja leži otraga... na knjizi piše naslov "E jebiga" i ispod "Bloger Krule". Digne on glavu nako iznenađen, kužim prepoznao me, vrati mi dokumente, veli "Jadranko sretan put!"... sjedne u svoj auto, potrubi mi i ode...
... a ja na prvu benzinsku drmnut duplu kavu da dođem k sebi. Pa jebote... ja nisam znao da carina rotirkom zaustavlja po autoputu. Alo carinici... predstavljajte se po noći ćaća vas jebo ludi! Nije mi bilo svejedno... a bogami i ti caro moj... ako ovo čitaš, ni tebi nije svejedno sad kad znaš da sam imao olovku u ruci.
Da je samo ruku stavio na mene, jebo ja sebe ako mu je ne bi negdje šišno... bi matere mi. Nikakve kurčeve oznake na sebi nema... ni značke ni pičke materne... o jebemti sve... evo se još jednom stresem kad se sjetim.
A jebemti sve da ti jebem...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyPet Dec 29, 2017 12:56 am

Neki dan naletim na frendicu... mala joj diplomirala... proglašena najboljom studenticom generacije... mala odma dobila posao... ja reko "Čuo sam da ti je mala odmah dobila posao?"... kaže ona "Da, stručno usavršavanje za 2 600 kuna... godinu dana"
Mozete li vi zamisliti, bilo gdje u Europi, na bilo kojem sveučilištu, studenta generacije... koji je dobio posao... za plaću od... 346, krutejebo, eura!?
Kod nas željeti nešto dobro u 2018-toj je otprilike ovako:
- Imali za paštetu svi!
- Slavonci vidjeli mora dabogda, ka turisti a ne ka sezonci! 
- Učlanili se svi u stranku pa našli posao!
- Dobili u kladari ako nigdje drugdje!
- Našli flaša u kontejnerima!
- Naslušali se priča o partizanima i ustašama!
- Legla vam plaća, klasika... pola na ruke pola na banku!
- Ostavljali 200 kuna kod mjenjača na tehničkom!
- Ošli u kino dvaput, u kazalište nikadput!
- Roštilj vam bio vrhunsko gurmansko dostignuće i udarali selfije za fejsaru!
- Išli u BiH po gajbu pive za 80 kn!
- Pušili švercani duhan!
- Slušali Rozgino "Valjao si asfalt, mene nećeš!"
- Bacili u fontanu kunu za sreću, drugi dan je ukralo iz fontane!
- Vatrogasci bacali šmrk vode iz muzejskih kamiona!
- Na početku svadbe svi slušali Gibonnija, a kad se ponapijate... a što drugo nego narodnjake, jebo Gibonnija jelde?
- Zajebali turiste strance!
- Imali za ajfone i 5 kuna djeci za marendu u školi
- Ako susjed kupi golfa 7icu, vi kupili 8icu makar gladni bili... isplati se!
Nek ide i ova 2018ta u tri pičke materine... čuvajte ono zrno ljudskosti u sebi, nedajte da ga govnari ubiju... to zrno... to što vas u ovoj kaljuži čini čovjekom... to je jedino što vam želim...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyNed Jan 07, 2018 10:34 pm

Dragi dnevniče
U Rijeci kiša pada već 2 744 dana. Auta nisam vidio godinama, svi se voze u barkama. Jučer je bio sudar, Horvatinčić je kod Kauflandare prošao sa jahtom kroz crveno... zgazio ribare iz Savudrije... Slovence... odma je dobio orden kneza Gazmira sa zlatnom lentom papučice gasa. Oni koji su kupili kuću u Viškovu sad žive prvi red do mora. Ribari iz Delnica se žale na slab ulov. Turisti ronioci iz Italije dolaze u velikom broju, rone do dna Opatije te i iz hotela kradu tanjure i beštek. Nogometaši Rijeke se preobratili u vaterpoloste. Radar na Učkoj dobio lampu, sad radi ka svjetionik. Brodogradilište "3.Maj" odradilo prvo vertikalno uzdignuće broda, 600 Bosanaca zavarlilo brod pod morem bez boca kisika neg svako malo išli na površinu po zrak. Da su imali boce, zavarili bi ga u roku, ovako kasnili pola godine, penali naplaćeni Bosni i Hercegovini. 7 varioca Ličana se utopilo, nisu znali da treba ići gore udahnuti zrak. Pilana u Klani napravila Noinu arku u koju se ukrcalo po njih dvoje različitog spola, dvoje SDP-ovaca i dvoje HDZ-ovaca. Noina arka isplovila, i na nju naišao Horvatinčić.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySre Jan 10, 2018 11:14 pm

Čitam kako bi HEP, u nekim slučajevima, uzeo naoružanu zaštitu za svoje djelatnike koji idu okolo i iskapčaju neplatišama struju.
Što ne sklope ugovor sa vojskom... HV-om... pa nam ne bi vojska išla na mirovne misije u Afganistan nego na iskapčačke misije HEP-a. Parkiraju tenk ispred kuće... pukovnik pita babu "Baba oš ti platit elektriku?"... izađe babin sin sa zoljom na ramenima, viče "Gdje ste bili 91-e majku vam jebem!"... taman da će opalit iz zolje, stresu ga iz tenka... samo adidaske ostale od njega... baba plače nad ostacima sinovih adidaski... HEP-ovci uto škarama režu kablove na jednotarifnom brojilu... baba se diže sa kalašnjikovom u ruci, viče "Saću vam jebat majku!", nije ni dovršila, pogađa ju 8 projektila iz njemačke haubice koju još nismo otplatili.
Ja mislio mi članica EU... demokracija i te pičke materine od europskih vrijednosti... a kod nas traže da pištoljem iskapčaju struju. Pa štoeovo krutejebo? Što slijedi? HRT-ov inkasator repetirao pištolj ženi u glavu... čeka da mu ukućani priznaju kako imaju tevejac u kuhinji... inače će joj pucat u glavu?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyČet Jan 18, 2018 11:57 pm

Prema zadnjim informacijama, na Europskom prvenstvu u skupljanju plastičnih flaša, održanom u Sarajevu, zlatnu medalju je osvojila naša reprezentacija koju čine, Mile Sok, Ivanka Pelin i Joso Mineralna.
- Mile... u finalu ste pobijedili reprezentaciju Bosne i Hercegovine... kako se osjećate?
- Jako teška utakmica, vidi se da suparnici iz BiH imaju dosta kontejnera u nogama... iskusna je to momčad koji smo eto, u finalu dobili 12:11
- U zadnjoj sekundi ste uspjeli izvući flašu iz bosansko-hercegovačkog kontejnera... kako?
- Ivanka nas je pozvala i rekla "Dečki, sad ili nikad! Mile... ti možda nisi brz ko Todorić kad je digo pare i uteko u London... al trči Mile ćaća te ujebo dabogda! Joso... ti možda nisi genije ko naši političari koji već dvajs godina drkaju kurac a plaća ide... ali skoči u taj kontejner sa srcem!"... tako motivirani smo krenuli u zadnje sekunde utakmice
- Znate da se domovina ponosi vama?
- Znamo znamo! Osobno nas je zvao premijer!
- Plenkara?
- Aha
- I?
- Zahvaljuje na pobjedi... veli da su u proračunu osigurana sredstva za sportaše poput nas te da će nam osobno svakom uručiti po pesto praznih flaša kao nagradu za zlato... te se založiti na birou da nam nađu posao za plaću od 2ipo iljade kuna
- Mile... koliko je reprezentacija sudjelovalo?
- Tri
- Tri!? Koje tri?
- Mi iz Hrvatske... BiH... i Srbija
- Kako tako malo u pičku materinu?
- Samo mi sabiremo flaše... drugi žive život










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyNed Jan 21, 2018 1:53 pm

Čitam kako bi Austrija mogla otvorila granice za naše radnike
Ima toga 5 godina... imao sam nastup u Grazu... ujedno i jedini nastup van Hrvatske... parkiram ja opelijandera u dvorište zgrade... poljubim haubu u znak zahvale što me dopelja do Graza... kraj mene stane mazda 6 austrijske registracije... izađe čovjek... vidi moje tablice... veli "Gdje si Krule kućo stara!"... zagrli me (došao na nastup)... ja njega isto... krenemo mi piti... popilo se... reko "Dobar ti auto!"... veli on "Jebo bolan auto!" (Bosanac)... reko "Kolko si ga platio?"... gleda on, veli "Ne znam, djeca ga otplaćuju"... reko "Kako djeca sunce te jebalo austrijsko bosansko!?"... veli on "Uzo sam ga na kredu, a rata mi, ne znam, imam 2 djece pa mi dječji doplatak pokrije ratu"... reko "Kolki je dječji doplatak u Austriji?"... veli on "Oko 150 eura za jedno dijete, jebiga, ja imam dvoje!". 
Kod nas sa 2 dječja doplatka moš kupit polovnu zimsku gumu preko njuškala... guma prešla put do Mjeseca i nazad... i još protektirana... piše u oglasu "Malo prošla", a ova na Mjesecu zgazila američku zastavu.

Ovaj tamo uzme auto... jebeni krvavi auto... kod nas jedva gumu. Nije ni čudo, Austrija na dječji doplatak godišnje troši 3,4 milijarde eura
Hrvatska na dječji doplatak godišnje troši 58 milijuna eura.
Austrija ima brda i standard. Mi i brda... i oranice... i more.... standarda nigdje oca mu jebem.
Jedino što je zajedničko Austriji i Hrvatskoj... Austrija za premijera ima Kurca... mi isto.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySre Jan 24, 2018 5:36 pm

Kad sam si kupio tkz "pametni" telefon, mislio sam da je on pametan u smislu da će mi služiti. Znaš ono... ja kliknem tamo, on to TAMO otvori... i ne pita me ništa. Ja kliznem palcem VAMO... on to VAMO spremi.
To je tako bilo jedno po godine... a onda je đubre postalo samostalni udbaš... veli mi "Reci drugima gdje si?"... taman u čudu pomislim "Što koga boli kurac gdje sam?" iskače mi "178 tvojih prijatelja je reklo da je bilo tu gdje si ti sad!"... mislim si "Otkud znaš gdje sam mamu ti jebem"... on vraća "Iša si na wc pišat, nisi opra ruke!"... jebem ti mater, gledam si ruke, suhe!... pogodilo đubre! Pobjegnem van, on javlja "Nisi platio marendu!"... ja nazad, platim... on javlja "A kusur?"... ja sjedam u auto sav u strahu, bacim ga na suvozačev sic i pokrijem jaknom... čujem BIP BIP... gledam ga, javlja "Smanji brzinu, u naseljenom si, dopušteno je 50!"... pička ti materina, ja kočim on javlja "A i nisi uzeo kusur!"... reko jebo te kusur... iz njega iskače trgovina play i nudi mi aplikaciju za najnovije psovke... uzimam mob u ruku, pokušavam ugasiti sve, zaustavlja me murja "Dobro večer!" - "Dobro večer!" - "Ne smijete tipkati dok vozite!" - "Nisam tipkao!"... murjaku mobitel radi BIP-BIP... čita sa mobitela nešto i kaže mi "Vaš mobitel mi je javio da ste tipkali po njemu!"... uzimam svoj mobitel, na njemu piše "Neš me jebat!"... murjak udara kaznu, dubre javlja "Tako ti i treba!"... dajem gas... pokušavam izvaditi bateriju iz govna, javlja mi "Džaba pokušavaš, integrirana je!"... reko "Jebem ti mater!"... javlja mi "A što je tvoja bolesna?"... zakočim... uzmem ga u ruku... taman da ću ga razbiti o pod, pita me "Potvrdi jel ovo tvoj e-mail: [You must be registered and logged in to see this link.]"... gledam... tipkam "Je, to je moj mail, što će ti moj mail?"... on mi vraća "Da ti se javim iz Raja!"... reko jedi govna, i tu ga otresem o pod.
Drugi dan se preko kompjutora logiram na svoj google mail, vidim imam jednu poruku... kliknem... piše:
- "Gdje si gazda krutejebo?"










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyPet Jan 26, 2018 7:02 pm

Jedna od rijetkih stvari zbog koje cijenim Sjedinjene Američke Države, je njihov način kažnjavanja zločina... ono... oni ti dosude 208 godina robije pa se ti kume jebi.
Kako bi to bilo kod nas da nekog osude na 208 godina prdekane?
- odmah vuče vezu u pravosuđu, sa 208 mu smanjeno na 110
- prilaže lažirani dokaz o sudjelovanju u Domovinskom ratu, za vrijeme rata radio u autopraoni u Njemačkoj, smanjeno mu na 30. Kolega ga ranio minivošem, priložio i dokaz o ranjavanju, palo na 20. Uspio si riješiti orden, orden "Tople vode sa deterdžentom" za izrazitu hrabrost iskazanu u autopraoni... palo na 10.
- prilaže člansku od stranke, pada na 2 godine

Nakon godinu dana robijanja, prilaže se izgubljeni dokument obrane kojim se dokazuje sinkopa.
- Oslobađaju ga!
Republika Hrvatska dužna je, zbog toga što je godinu dana nevin proveo u prdekani, isplatiti mu 2 milijuna kuna odštete.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySub Jan 27, 2018 4:54 pm

Prema zadnjim informacijama, jedna od mnogobrojnih obitelji koje su pohrlile na "Noć muzeja" je i obitelj Mile Pikasa. Sam Mile je izjavio:
- Ova "Noć mazeja" je fenomeanalna ideja!
- Bili ste Mile sa cijelom obitelji?
- Naravno
- Gdje ste išli i čemu ste se divili?
- Išli smo gdje su i svi išli... ona žuta zgrada sa crvenim krovom... ima PVC prozore i roletne... nako... velka zgrada... fenomeanalno je bilo!
- Što vas je fasciniralo?
- Ulazna vrata
- Ulazna vrata?
- Jebeš mi mater... ja naka ulazna vrata nikad u životu vidio nisam. 
- U čemu vam je uživao sin?
- Sin mi ima 18 godina, slab je na cure u pm... samo što je ušao u muzej, zove me, viče "Tata, ja povalio jednu u narodnoj nošnji!"... reko udaraj sine nek se zna da si ti mali od Mile Pikasa!
- Seksao sa sa curom u narodnoj nošnji???
- Da
- Pa to je lutka na 2. katu gdje su izložene sve ženske narodne nošnje iz Hrvatske!!!
- A u pm... nemoj to gdje spominjati!
- Neću. A supruga... na koji izložbeni primjerak je ona pala?
- Na nekvog viteza
- Sigurno neki srednjovjekovni hrvatski vitez?
- Ne znam čiji je ni gdje radi...al žena kad je zapela štiklom o tepih pa glavom proletla kroz viteza... to je cijela zgrada zvonila
- Pa čekajte... jel vi to u ruci držite mač???
- Da
- Od kud vam?
- Pa kad smo žena i ja nazad slagali tog rasutog viteza... ja vidio mač... reko ponjećeg njega Mile kući
- Mile... ne smijete to nositi kući! To pripada muzeju!
- Zašto?
- Pa zato što je sve u vlasništvu muzeja
- A ulaz džaba?
- Je Mile... ulaz je džaba ali izloženo je u vlasništvu muzeja
- Kolko košta taj jebeni mač (vadi novčanik pun eura) da ga sad kupim... kolko... 2-3 iljade eura!? Evo 4 iljade za mač! Evo još 10, dajde i tepih što ga žena štiklom probuši i viteza nakrcaj, injeg uzimam!!!
- Mile... ne može to tako!
- Zašto?
- Ovo je muzej i ništa nije na prodaju!
- Onda lijepo drugi put stavite ulaznice po 20 kuna... a ne vako, namamite narod na džaba upad a zakurac!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyNed Jan 28, 2018 9:47 pm

Ne postoji firma u kojoj sam radio a da nije bilo radnika (množina) koji bi srali po gazdi (vlasniku firme)... a kad bi se gazda pojavio na gradilištu, onda bi šutjeli... nitko mu A ne bi rekao a kamo li da ga pošalju u tri pičke materine, što bi inače radili kad ga ne bi bilo.
Što se pokojnog Hanžekovića tiče, svojim pisanjem sam mu se obraćao dok je bio živ i to javno. Zadnje što sam JAVNO napisao o njemu je:
- "Da građani na vrijeme plaćaju račune, ne bi bilo ovrha"
Hanžeković 
- "Kud te ćaća otrese u jajnu stanicu a ne u živicu"
Ja

U emisiji "Nedjeljom u 2" sam JAVNO rekao ono što se tiče Bandića i pokojnog Hanžekovića i 15 milijuna kuna jamčevine koje je ovaj drugi platio ovom prvom, te kako radniku koji ima plaću 5000 kn treba 250 (dva-pet-nula) godina da uštedi 15 mil. kuna i to da ne troši ni jedne jedine kune od plaće.
Od jutra čitam kako se pokojnom Hanžekoviću krši i lomi sve živo i ne živo. Jebemu mater, ne sjećam se da mu je iko za života išta rekao... čak i opsovao... sad kad je isti otišao sa "gradilista"... tisuće radnika mu jebe mater.
To što mislite danas, trebali ste pisati prekjučer... kad je bio na gradilištu... sad je kasno radnici, gazda je otišao sa gradilišta.
Sutra će mu na sahranu doći i oni koji su izglasali ovršni zakon po kojima je pokojni mogao obavljati ovrhe... oćete čekati da i oni "odu sa gradilišta" nebil im štogod rekli?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySre Jan 31, 2018 3:09 pm

Vodi se rasprava o tome jel Zemlja ravna ili je okrugla. Čemu o tome raspravljati kad ima nekoliko dokaza koji potvrđuju kako živimo na ravnoj ploči.
Pajsad ovu hrpu dokaza:
1. Da je Zemlja ravna ploča, dokazuju nogometna igrališta koja su ravna. Da je Zemlja okrugla, i nogometno igraliste bi bilo zakrivljeno... pa golman golmana nikad ne bi vidio. Golman čak ne bi znao da je njegova ekipa zabila gol, pa bi mu se to javljalo mobitelom... ovako sve vidi.
2. Sa Mont Everesta se vidi da je zemlja ravna ploča. Normalno, nitko od nas se nije popeo na Everestaru pa zato i ne znamo. Lijeni smo se popet na to brdašce pa nam je lakše vjerovati da je Zemlja okrugla. Ja sa vrha Učke vidim New York... lagali me da vidim Veneciju... pa majku ti jebem, valjda znam kako izgleda New York, vidio sam ga sa Učke!
3. Svi pričaju kako se austronauti kunu da je Zemlja okrugla. Jel ko od vas ikad pričao sa nekim astronautom? Znate li osobno i jednog? Ne znate. Ne znate ih jer su oni izmišljeni likovi koji ne postoje... ko što ne postoje Zagor, Čiko, Papa Štrumf, višak u državnom proračunu.
4. Da je Zemlja okrugla, kamioni bi imali kotače promjera 8 metara... jer bi im inače trbuh strugao po podu. Ravna je i zato kamioni imaju male kotače. Na ravnom nema što strugati po podu.
5. Kad rodbina iz Njemačke šalje pare, one idu RAVNO na račun. Da je Zemlja okrugla, i pare bi kružile a ne išle RAVNO na račun.
6. Dinosauri su imali dugačke vratove. Zašto? Zato da bi ženka dinosaura mogla vidjeti skroz do kraja zemaljske ploče kurva li se ono njeno đubre ili ne.
7. Cijevi za naftovode... plinovode... vodovode... uvijek se proizvode ravne. Što ih ne delaju zaobljene? Ajde bogati draga...
8. Sa vrha Ajfelovog tornja se vidi Gospić... kad nema magle. To što uvijek ima magle ne znači da se ne vidi Gospić.
9. Pas Lajka je prvi pas lansiran u Svemir. Prema tonskom zapisu, Lajka se iz Svemira javila sa AV-GRRRRR-AV-AV-AV... a neki od uglednih uzgajivača pasa, poput gospodina Mile Šintara, su uspjeli prevesti što je Lajka rekla, a rekla je "Koju ste me pičku maternu poslali iznad ove pločurde!"
10. Da je Zemlja obla, na plafonima u kino dvoranama bi bila ogledala nebil moga pogledat film.
Da je okrugla, navečer bi rekli "Umoran sam, idem oblo u krevet"...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyPet Feb 02, 2018 12:36 pm

Tema - Bonton
U svim razvijenim zemljama bonton je na prvom mjestu. Korištenjem bontona brže rješavate administrativne probleme a i sve druge. Kako je to u ostatku EU a kako je to kod nas u Hrvatskoj.
Kad vam teleoperater pošalje poruku o dugovanju a istu ste platili pa ih zovete:
Švicarac
- Oprostite, ja sam to platio. Sad vidim da ste grešku ispravili, zahvaljujem se!
Hrvat
- Jebem vam majku lopovsku, platim sve i još sam kriv! Pu pička vam materina! Skidam se sa vaše mreže, srušilo vam odašiljače MIG-om dabogda!
Kad imate posla sa odjelom za zemljišne knjige
Šveđanin
- Ispunio sam formular i dobio sam povratni mail da je moje zemljište uknjiženo. Hvala puno!
Hrvat
- Oca vam očinskog jebem... vama i gruntovnici... i katastru... i ministarstvu graditeljstva. Majku vam jebem umreženu! Vi da ste umreženi, neb ja noge podera ka kišna glista. Kojih sad 200 kuna za biljege, biljege vam jebem!?
Nestanak vode na 2 sata zbog radova, uz prethodnu obavijest svim stanarima kvarta.
Danac
- Mislio sam da vode nema i nakon 2 sata, vidim da je došla, oprostite na smetnji! Hvala!
Hrvat
- Jebem vam sve u rodu! Rekli ste 2 sata a vode nema od petka, utorak vam današnji jebem! Od kud vodu da pijem? Da idem u Norvešku lizat glečere pička vam materina! Veš mašina mi šteka ka golf dvica dizelaš uzbrdo... pa majku vam jebem!
Kad vam HEP pošalje preveliku razlilku struje
Nizozemac
- U redu je, grešku priznate i ja ju uvažavam. Zahvaljujem se na strpljivosti!
Hrvat
- Još sam dužan!? Pa jel 3. Maj vari brodove na moj račun majku vam jebem žarenu vama i trafostanici iz koje ste ispali. Jebo vas ćaća alkoholičar koji vas je napravio! Ubio sam inkasatora za tv pretplatu, i vašeg ću očitavača, očiju mi moga psa šarplaninca!
Kad vam iz KBC-a jave termin za pregled
Nijemac
- Za 4 dana kažete? Hvala vam puno! Vidimo se!
Hrvat
- Za 9 mjeseci kažete? Jebli vi mene što me živa kanite vidjeti. Laka mi crna zemlja, sve vam jebem!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyUto Feb 06, 2018 11:50 am

80tih godina školstvo u Hrvatskoj je bilo na nivou na kakvom nikad više neće biti. Učitelji su bili institucije, roditelji Bog i batina, a naše je bilo da učimo. Što se kuhinje u osnovnim skolama tiče, roditelji su nam hranu plaćali mjesečno. Hrana je bila raznolika... čajeva i bijele kave redovito i u izobilju. Žlicom i vilicom se jelo redovito. Grah... čušpajzi... restani krumpir... kobasice... pohano... tako su izgledali naši obroci. Ako bi se zaželjeli paštete, samo bi dan prije teti u kuhinji rekli da bi mi paštetu... mada nam nisu voljeli servirati paštetu.
Ajmo sad iz tih 80tih godina mojih osnovnoškolskih dana u nova... moderna... napredna i razvijena vremena... ajmo 30 godina naprijed... u 2018tu godinu.
Ove dvije fotografije su mi ustupili roditelji čija su djeca ovo trebala jesti u svojim školama. (radi se o dvije različite i međusobno jako udaljene škole). Oba obroka spadaju pod ono "besplatni obroci za sve školarce". Izgledom, ova dva obroka kao da su dio scenografije sa snimanja filma "Schindlerova lista". Ja sam na baušteli vidio svakakvih obroka, no ovakve nikad. Ovo obrok? Ne znam kako nekog nije sramota davati ovo djeci. Uz ovakve obroke jedino praznu ploču moš savladati i zapamtiti bez ikakvih problema.
Dok u Saboru, konji sa plaćama od 15 000 kuna jedu obrok od 10tak kuna, djeca nam po školama jedu govna... doduše besplatna govna... jer za to su se pobrinuli ovi isti iz Sabora... kako i ne bi... njima sutra trebaju neuhranjeni glasači kako bi im pred izbore mogli obećati pun lonac pašte-fažola.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySre Feb 07, 2018 7:50 pm

Ljubo Ćesić Rojs je oštetio državni proračun za 3 milijuna kuna te je osuđen na 96 dana rada u staračkom domu. Kad 3 mil. kn podijelite na 96 dana:
3 000 000 kn/96 dana = 31 250 kn/danu

... ispada kako pukovnik Ljubo-Gadafi, svojim jednim radnim danom, državi vraća 31 250 kn. Skoro da vrijedi ka Modrić u Realu.
Naše hrvatsko sudstvo bi moglo dobiti zaštitu UNESCO-a, jeblo me sve, ka ono... sudsko-kulturno dobro.
Kod nas se za ubojstvo neće ići u zatvor, neg na rad za opće dobro negdje na streljani, nek mladim sportašima objasni kako je pištoljem kokno tipa po sred čela sa 20 metara udaljenosti. Ako dobro objasni, ide za izbornika reprezentacije u streljaštvu. Osvoji li zlato, mi ga dočekamo na trgu.
Pedofili će za opće dobro biti portiri u dječjim vrtićima. Oni teži slučajevi raditi će po kazni u školi, u sklopu biologije predavati seksualni odgoj. Roditelj koji ispiše dijete iz vrtića, ili škole, dobiti će 8 godina robije.
Političari koji ukradu novac, dobiti će za kaznu bistu u mjestu u kom su se rodili a najmanje 20 osnovnih škola za kaznu mora nositi njihovo ime. Npr:
- U koju školu ide tvoja mala?
- U osnovnu školu dr. Ivo Sanader... a tvoja mala?
- Mala mi ide u Nadana Vidoševića!
Dileri drogom će za kaznu raditi u bolnicama, operacionim salama, kao anesteziolozi. Pacijent će prije operacije na srcu povući 2 lajne bijelog a onda pacijent pali upaljač dok anesteziolog u žlici topi heroin... pa žvajz u venu.
Djeca bogataša koja skupim autima gaze našu djecu, za kaznu će raditi kao instruktori u auto školama. Ko ne bude znao driftati, nema prolaza. Bodovanje sasvim novo... zgažena baka 2 boda... slijepac 50... zgažena baka na zebri, novčana kazna baki!
Oni koji na moru svojim plovilom usmrte druge sudionike u prometu, ajmo se kladiti da će ih osloboditi zbog sinkope!? 
Čekaj... ne valja... to je već bilo... hm...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyNed Feb 11, 2018 10:11 pm

Jednim dijelom sam i sam kriv što moj prijatelj Peđos dolazi u Rijeku... pa kad sam već kriv, evo da skrivim do kraja i pozovem sve vas iz Rijeke i okolice na Peđin stand-up... ja dolazim to je sigurno.
U Rijeci fali ovakvih događaja... sat i pol dobre zajebancije... nema ulaznica... ako nemate te srijede 14.02. pametnijeg posla, a i Valentinovo je (u pizdu materinu, zaboravih)... izvedite partnera/icu, ili sami sebe, na tonu-dvije smijeha.
Bude li loš... gađati ćemo ga inventarom... zviždati mu... kriviti ga za sve loše u životu... u konačnici, mozemo ga i istući... pa da!

Kad ste zadnji put nešto dobro napravili za sebe? - pa to vam velim!... zato... dođite jebla ga općina!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyNed Feb 11, 2018 10:11 pm

Komunalni redari će nas moći legitimirati... ulaziti u naša dvorišta...
Bude li to tako... ja vidim minijaturne ratove... dvorišne ratove... mi s jedne strane, komunalni redari s druge... ulaze u dvorište... mi pucamo na njih, oni na nas... oni zovu pojačanje... mi isto, ćaću i didu iz kuhinje... komunalno vozilo ulazi u dvorište i radi zaklon komunalnim redarima... dida sa dimnjaka tuče zoljom u vozilo... ćaća brovingom udara sa štale... komunalci se utvrđuju... mi isto... puca se cijeli dan... navečer dolazi MUP u svojstvu UNPROFOR-a... po dvorištu niču MUPROFOR-ovi punktovi i plave kape smiruju situaciju... dida tu i tamo ispali koju minobacačku... MUPROFOR smiruje didu... cvjeta šverc... komunalci preko MUPROFORA kupuju cigare koje baba rola u podrumu... ukućani preko MUPROFORA kupuju meso od komunalaca jer isti drže prasećak i kokošinjac... sve skupa obilazi djelatnik ZAMP-a koji je navratio, uvjeren kako je u tijeku neki koncert... eto i HEP-ovca za brojilo... eto i carine, čuli da se nešto komeška... eto i tv-inkasatora... eto i porezne... nakon svega, dida izlazi na balkon u bijelim gaćama, predaje se, i viče:
- "Pa majku vam jebem, svi ste u mom dvorištu, još mi recite da ste i HV zvali!?"
U taj tren... u dvorište pada... MIG 21










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySre Feb 14, 2018 12:29 am

Jeste li ikad pokušali, sa papirima završene srednje turističke škole, tražiti posao recepcionera/ke u hotelu?
Zovete hotel, a oni vam kažu:

- "Na žalost niste dovoljno obrazovani. Za radno mjesto RECEPCIONER/KA tražimo nekog sa 2 fakulteta od kojih jedan mora biti medicinski a drugi elektrotehnički. Isto tako, potrebno je poznavanje 12 stranih jezika od kojih su 4 izumrla i sa područja nekadašnje Perzije, te baratanje sa bar 6 borilačkih vještina od kojih jedna mora biti izraelska krav-maga. Papiri kojim dokazujete da ste bili u užem izboru za Nobelovu nagradu, nisu na odmet."
Paz sad ovo! Prije 4 dana, Vlada je imenovala našeg novog konzula u New Yorku. Isti taj ima sljedeće kvalifikacije:
- završenu srednju školu cestovnog prometa
- bivši je maneken
- nekad bio vlasnik restorana
- član je stranke HNS
- broj radnih dana u diplomatskim predstavništvima = 0 (slovima: jebena NULA)
Bože... kad obaviš sve što imaš... i uloviš vremena... pomozi nam!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyNed Feb 18, 2018 10:46 am

1957. godine Rusi napravili raketu. Na vrh rakete stavili psa. Lansirali raketu. Pas se iz Svemira javio na Zemlju sa "AV-AV". To je bio dan kad je pas Lajka postalo prvo živo biće u Svemiru.
61 godinu poslije... danas... 2018-te godine... naše Ministarstvo uprave najavljuje velik i do sad u svijetu neviđen izum:
- Mogućnost kartičnog plaćanja na šalterima MUP-a... FINE... ili bilo kojem tijelu javne uprave
Ostaje nam samo za nadati se da će u 2019toj brže rješavati papirologiju... jer kako stvari stoje, mogli bi izmisliti printer... crno-bijeli.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyNed Feb 18, 2018 10:47 am

NARODNI OBIČAJ - Čuvanje odrezaka plaćenih računa
Nema par dana, ja u Lici... pitam mater jel možda platila neki moj račun, da joj dam pare. Veli ona meni "Čekaj, ne znam na pamet!"... ode u sobu... eto je nazad... vuče za sobom sarkofag egipatskog faraona Tutankamona. Oči mi ispale kad sam to vidio. Dignu ona taj sarkofag, sastavi šnjime o stol... taman da će ga otvoriti, ja skviknu:
- Ne otvaraj sarkofag Tutankamonov! Legenda veli da ko otvori njegov sarkofag, umrijeti će!
Viče mati:
- Jeba ti Tutankamon mater, to je kutja s računima!
Ne vjerujem joj. Miče ona onaj poklopac sarkofaga... ja se skutrio kraj peći, rukama oči prekrio od straha... čujem nju lista i nabraja:
- Ovo su sve plaćene slivne vode... ovo je plaćena voda... ovo je plaćena turska sapunica...
- Ti platila tursku sapunicu? Koji nastavak? Onaj gdje Džihan kupuje konja kojeg otimaju vanzemaljci i vraćaju ga nazad ko golfa tricu?
- Tv pretplata!
- Ok
- Ovo je plaćena struja...
Tu ispade kuverta sa plaćenom strujom, ispadoše računi iz 96te godine
- Mati što čuvaš plaćene račune iz 96te?
- Ima njih iz 71-e!
- Ja se tad nisam ni rodio
- Ti si tad ima prekomandu iz lijevog u desno jaje
- A što to sve čuvaš?
- Ako ne čuvam, iskopčaše struju... zavrnuše vodu... izvukoše Turke iz televizije... sve!
- Jes ti kad čula da su nekom iskopčali struju jer nije čuva plaćene račune?
- Mili Habsburgu su iskopčali struju jer je HEP reka da nije platio račun iz doba Austro-Ugarske! Onda je Mile donio odrezak iz 1909-te i dokaza im da je sve plaćeno! Dvojica mu došla vratit struju. EVO GA!
- Koga?
- Tvoj račun! Platila!
- Kolko ti dugujem?
- 3 miliona pesto šezdeset i osam iljada dinara!
- Kojih dinara stara sunce ti poljubim???
- Ajme oprosti... ovo je račun iz 77-e kad sam kupila pamučne pelene za tebe!
Što je najbolje... i sam čuvam sve račune... imam 2 kutije... ni u jednoj cipele.
Kako kod vas?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySre Feb 21, 2018 8:06 am

Čitam neko istraživanje... koju pozu u seksu Hrvati najviše vole. Pa nabrajaju poze... te doggy... te misionarska... vaka naka... ko je radio to istraživanje oca mu jebem???
Koje poze su najčešće? Ove jebote... ove:
1. Boli me glava!
Ne postoji muškarac u Hrvatskoj koji nije čuo ovakav odgovor na pitanje "Možda bi mogli?" - "Boli me glava, ne mogu sad!". Glava ju boli u 6 u jutro... u podne... navečer kad legne... non stop. Pretplatila se na časopis "Migrena". Nudiš joj tabletu za glavu, veli da je onda jebe žgaravica. Nudiš tabletu za glavu i za žgaravicu, veli daje to uspava. Šapneš joj na uho "Kupio sam ti torbicu", živne ko da ju utuklo defilibratorom na hitnoj. Kazeš joj da si se šalio, zamrzi te na 6 mjeseci.
2. Umorna sam!
Nedjelja je, od petka popodne je slobodna. Preko vikenda idete u kino... šećete prirodom... ližete sladolede... ležite u parku... a kad dođe nedjelja navečer, umorna je! Ko da je bila zarobljena na pilani u sve 3 smjene + prignječena viličarem. Žica te masažu, masiraš je ko budala, mozda se opusti, možda dobiješ.. ona zaspe... hrče u pm.
3. Samo da pošaljem e-mail!
Radi cijeli jebeni dan, onda navečer u krevet ulazi sa njima dvojicom... mužem i lap-topom. Dok ovaj prebire rukom po jajima i sugerira na seks, ona gleda rast prodaje u excel tablici, piše izvještaj direktoru u 23 sata. Jedini miš kojeg ona dira je onaj po kojem klika. Podvališ joj u ruku svog miša, lupa s njim o stranicu kreveta, viče "Sad si našo krepat!"
4. Vidjela je na fejzbuku sliku napuštenog psa
Spominje ti psa, ponadaš se spominje doggy pozu, ona ti pokazuje sliku svoje fejsara prijateljice Ane koja je naišla na napuštenog psa. Dok ti misliš na umakanje, ona ti predlaže udomljavanje. I na to pristaješ samo da se više poseksaš, ona se diže iz kreveta i viče "Ajmo po psa".
5. Imam stvari!
Kad se sve poklopi... nit je boli glava... nit je umorna... nit emajlira po laptopu... nit je pas blizu... eto... ima stvari! Nama ni to ne smeta, al nas one uvjeravaju "Pa nemoš mi krvav pokući hodat!"... "Mogu!"... "Ma neeeemoš!"... "Mooogu!"... "Ma gdje ćeš, nemoš!"... zaspo si.
6. Ja bi se seksala!
Firma te poslala u Njemačku na 2 mjeseca... a ona ti to šapće... preko mobitela.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyNed Feb 25, 2018 3:13 pm

Definicija sibirske hladnoće
- Ekstremno hladan zrak čija se temperatura kreće između +2 i -12 stupnjeva. Pojavljuje se svake godine i to samo u Republici Hrvatskoj te odnese na desetke ljudskih života. Zadnji takav slučaj zabilježen je danas u Čabru gdje je u 10 sati u jutro izmjereno nevjerojatnih -11 stupnjeva a to ne pamte ni najstariji stanovnici Čabra, što i ne čudi, jer su svi pronađeni mrtvi u svojim kućama a poznato je da mrtav čovjek nema sposobnost pamćenja.

Istovremeno, u sibirskom mjestu Ojmjakon je noćna temperatura -48 a dnevna -36. Za razliku od nas u Hrvatskoj gdje je ekstremna sibirska hladnoća, u Ojmjakonu je normalan zimski dan.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySre Feb 28, 2018 12:33 pm

Hrvatska 21. stoljeća... kameno ti doba jebem!
Učiteljica je djetetu drugog razreda osnovne škole, na sastav sa temom "Član obitelji" stavila napomenu kako pas nije član obitelji nego kućni ljubimac.
Učiteljice, ako u vašoj školi ikad postave eksploziv pa jave da su ga stavili, vjerujte mi na riječ, eksploziv neće pronaći vaš a ni moj član obitelji nego pas... isti onaj za kojeg vi smatrate da jedino što zna je lajat, pišat po drveću i srati po parku.
U mnogim zakonodavstvima se ranjavanje policijskog psa smatra krivičnim djelom (jednak ČOVJEKU). Psi u vojnoj i policijskoj službi, u slučaju smrti, se nerijetko sahranjuju sa svim počastima (jednak ČOVJEKU). Da dodam, obuka rehabilitacijskog i terapijskog psa namjenjenog za djecu sa poteškoćama košta oko 100 000 kuna, u Norveškoj i po 50 000 eura, puno više nego vaš fakultet ili moj.
Ako sa svojom prosvjetarskom plaćom uspjete skucati za skijanje, pa vas nedobog zatrpa lavina, u tom snježnom džepu bi potpisali da vam je pas rođeni brat, jer znam da znate kako vas jedino pas može pronaći.
Zatrpa li vas ikad, nedobog, 6 armirano betonskih ploča nakon potresa... ljubiti ćete tu njušku koja vas je našla ka što ste muža ljubili dok vam je bio dečko.
Nedobog da oslijepite... do trgovine... preko zebre... do javnog wc-a... odvesti će vas ovaj što stalno piša i sere okolo, ne muž učiteljice nego pas.
Sad sve ovo zanemarite... al baš JEBENO SVE... ja vas pitam... od kud vam pravo da jednom djetetu koje je prema vama nastupilo čisto i nevino, od kud vam pravo da mu rušite svijet pa taman da je napisalo da mu je slon član obitelji!?!?... školstvo vam jebem koje krojite vi i vama slični pripadnici kamenog doba.
I da... nemam psa!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyNed Mar 04, 2018 10:31 pm

Danas sam gledao 2 videa... u prvom, saborski zastupnik govori za govornicom... pred praznim Saborom... niti jednog zastupnika nema. Iza njega Jandroković koji se smije.
U drugom video... jedan saborski zastupnik govori o poskupljenju banana. Dok priča o bananama, lovi ga histerični smijeh i to takav da briše suze za govornicom.
Znam da riskiram kucanje policije na vrata sa ovim što ću reći... ali da se mene pita, pravovremeno bi organizirao da se narod iz Zagreba i okolice preveze u Liku... a onda bi bacio atomsku bombu na Sabor.
Krvavu vam majku saborničku od 15 000 kuna mjesečne plaće jebem!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySre Mar 07, 2018 10:53 pm

Zvao staru... javila mi kako ima problema sa računom za telefon, fiksirani.
- Alo mama, sad mi reci, učem je problem?
- 311 kuna račun za fiksni telefon a u tarifi sam od 159 kuna
- Pa gdjes nabila 311 kuna, tolko Todorić nema. Jes koga zvala u Kinu?
- Kinu???
- E
- Zvala Anku prekputa kuće, kaka Kina bogstobom!?
- Kanadu?
- Kaka Kanada, štoj tebi, jes ti priseban? Anku zvala el ti velim!
- A... onda je to to... 311 kuna zato što si zvala Anku
- 311 kuna zato što zvala Anku???
- A e
- Da sam znala da ću dobit 311 kn računa, pričala bi s njom kroz prozor!
- Da nisi zvala Putina?
- Kojeg Milutina?
- Putina
- Putina???
- E
- Ne zajebavaj pička ti materna!
- Aj sad ću ja nazvat ove iz Teeeekoma

Zovem i ustanovi se da su krivo obračunali
- Alo mama
- E... što vele?
- Vele da si dugo pričala sa Ankom pa otud 311 kuna
- E jebem ti telefon... nek ga iskopčaju! Sve kablove iz kuće nek izvuku!
- Vele da si na maxTV-u aktivirala onaj sportski kanal i da si samo na nogometne utakmice potrosila 70 kuna... da si 2 puta gledala Slaven Belupo
- Ma koji nogomet koji Lupo???... imam onaj osnovni paket maksteveja, uzela ga zbog dokumentaraca o životinjama
- I to ti isto ima veze... ako gledaš dokumentarac o konjima, ima ih i kod nas u Hrvatskoj, onda je jeftinije... al ako gledaš o slonovima i krokodilima... oni žive u dalekim zemljama pa je aftomacki skuplje!
- Ti si totalna budala!
- Rekli su da su se zajebali u obračunu i daš dobit novi račun na 159 kuna.
- Znači nije 311 kuna?
- Nije
- Odo nazvat Anku!
98 000 puta sam joj rekao "Kad ti telefon zazvoni, pa ti iz telekomunikacija ponude neku tarifu, reci im NE NE i NE!"
Prije mjesec dana im je rekla u slušalicu DA... i automatski prešla na novu tarifu sa baznim maxTV-om
Objasnite roditeljima da se ne zajebavaju ka moja stara. Sad gleda krokodile i ima 50 kuna skuplju tarifu neg što ju je imala. A i to kolko gleda krokodile je upitno jer je na turskim sapunicama, a njih je toliko da ne znam gdje se krokodil ugura u raspored.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySub Mar 10, 2018 11:22 pm

Molim za sekundu pažnje
Ove nedjelje u podne, objaviti ću tekst kojim pozivam sve POSLODAVCE da u komentaru napišu ako imaju potrebe za određenom vrstom radnika... bilo konobarima... frizerima... kuharima... bravarima... inženjerima... dakle SVE moguće struke, a da vam takav radnik/ica treba u vašoj djelatnosti. Znači NE SAD nego u NEDJELJU U 12 SATI.
Već smo 2 puta imali tržnicu domaćih proizvoda, sad po prvi put imamo BURZU RADA. Sve radim u dobroj namjeri... jer da 1 čovjek nađe posao, isplati se staviti objavu.
Nedjelja u podne... možda netko nađe posao...










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySub Mar 10, 2018 11:23 pm

Bio sam danas u banci... iša sam pitati za kredit... htio sam kupiti auto od Rimca... ovi u banci me proglasili kretenom... popljuvali me... rekli mi "Klošaru odjebi, tebi da damo tolke pare!"... izbacio me zaštitar van.
Reko koja je ovo pička materina, došla vremena da nemoš od Rimca kupiti auto... a baš dobar auto... piše u oglasu:


- "Prodajem Opel vectru, 1995. godište, za 350 eura
Mile Rimac iz Brinja"

----------------------------------------------------



15 minuta je bilo potrebno da se rodi Mile Snješko.
Mile pazi na prolaznike na Platku... čuva snijeg i hrani medvjede. Mile pokazuje djeci gdje je sanjkalište. U Mili nema trunke zla. Mile nije ni u jednoj stranci. 
Ako netko Mili ukrade bauštelski šljem, il mu ikako naudi, dabogda ga ovršilo na spavanju.


[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyUto Mar 13, 2018 8:07 pm

Najjače mi kad čitam oglase za posao nekih velikih firmi, ovih šatro zapadnjačkih, pa stave u oglas:
- Nudimo pozitivno poslovno okruženje
Kako izgleda to pozitivno poslovno okruženje?
Jel to ono, dođeš na posao... kad tamo... grupni seks? Vičeš "Gdjemje kompujter?"... kolege ti uzvraćaju sa "Jebo te Mile kompujter, skidaj gaće i uskači u kolo!"... onda vičeš "Kompujter gdjemje, imam posla!"... onda iz hrpe guzica čuješ "Jebo te poso, ta nije zec dać uteć, skidaj gaće aj vamo!"... onda vičeš "Štoć direktor reć kad vidi da ništa ne delamo!?"... onda čuješ "Vamo ajde, evo i direktor je ovdi, Joso ga guzinja!"... onda vičeš "Oćel mi bit plaćena dnevnica ako uđem u kolo!?"... onda čuješ direktora "Sve-ćet-bi-ti-pla-će-no!"... onda bi sve izbjegao pa vičeš "Nisam se tušira 7 dana"... onda se jedan iz mase javlja "To me pali"... onda šalješ ženi SMS "Možda ću malo kasniti"... onda žena vraća "Štoe sad?"... tipkaš joj istinu "Jebu me na poslu"... a ona vraća:
- A mamu ti jebem, opet si kod one kurvetine!
--------------------------------------------------------

Nedjelja u podne - BURZA RADA!!!
Ka što sam rekao neki dan, POSLODAVCI evo vam prilika.
Ako tražite radnike raznih struka... konobare... bravare... kuhare... inženjere... stavite u komentar koje struke vam treba radnik/ica... pa vam se možda netko javi.
Moj školski mi javio, traži djelatnike. Dakle, "Bella Vista bar" Mali Lošinj, traži 2 konobara/ice... za period od 3. do 11. Smještaj im je riješen. Kontakt broj:
098 981 8616
(Ovo je bogami dobro jer poslije moš na biro 3 mjeseca, primaš naknadu pa onda na proljeće opet na Mali Lošinj.)
NAPOMENA: 
Ograđujem se od svih oglasa, svako ima svoju glavu i nek njome razmišlja što je dobro a što ne.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyUto Mar 13, 2018 8:07 pm

Vlada razmišlja o donošenju zakona kojim bi se u starosnu mirovinu išlo sa 67 godina.
Predlažem da to dignu na 97 godina. 
Osim što će nam dati nadu kako možemo poživjeti 97 godina, imati ćemo i nadu da sa 67 godina starosti možemo u banci dignuti stambeni kredit za mlade. Kad bi vam netko rekao da ima 60 godina, rekli bi mu da je u cvijetu mladosti. Kad bi žena od 54 godine prošla kraj gradilišta, tesar od 55 godina bi zviždao za njom i dobacivao "Mala, aj samnom izgubi nevinost!". Vozački bi polagali sa 36. U osnovnu bi se upisivali sa 24. Sa sise se skidali u 18toj... a rađali sa:

- "Čestitam gospođo, mali vam ima 72 kile i 17 godina!"
Bude li dobro igrao nogomet, uzme ga Mamić u pionire sa 29... bez brige, taj je sa 42 u Realu za 28 mil. eura.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyČet Mar 15, 2018 10:05 pm

Gledam danas neki video o izgradnji ograda, sistem obrana od poplava, u zapadnim zemljama. Jebla me općina, ka da sam gleda znanstveno-fantastični film. Prvo nešto iskopaše, turiše beton, nekve vijke... i odoše. Auti normalno voze... a onda kad nanjuše poplavu, dođe kamion sa dizalicom... spušta elemente te ograde, to 2 čojka šarafaju na gedore... ode kamion... odoše radnici... eto vode... raste... s jedne strane voda skoro do vrha ograde, s druge ljudi hodaju... smiju se... ne znam... lijepe plakate HDZ-a i slike Davora Bernardića pred ogledalom... idu u restorane...
Kod nas... kod nas je glavni pojam vezan uz poplavu taj famozni ZEČJI NASIP. Ovi na ogradama, mi na zečevima... i nećemo se mi sa zečeva skinuti sljedećih 3000 godina. Kod nas su te vreće s pijeskom za sve moguće pičke materine od nepogoda... evo rata? - trpaj pijesak u vreće... poplava? - trpaj pijesak u vreće... odron? - trpaj pijesak u vreće, podupiri... mali trenira boks, nema kod kuće vreće za šamaranje? - trpaj pijesak u vreću.
Robot na Marsu skuplja kamenje... onaj u Svemir lansirao Tesla auto... Kim Kardasijan sa početne sise 2ojke došla na 12ticu... mi se od poplava i dalje branimo vrećama pijeska? Ne vrijedi nama ni da nam pošalju 100 metara te ograde za džaba, to bi načelnik općine odma uzeo sebi... napravio garažna vrata od njih... kapiju... kuću za psa... ostalo umjesto crijepa na krov.
Uostalom i ja serem... brodogradilištu 3. Maj treba reći da napravi oveći brod... jebiga, u državi nas ostalo tolko da svi na brod stanemo... ka na Noinu arku... pa udari poplava... pa se nakrcamo na brod... isplovimo... nakon 4 godine plutanja, poplava se povuče... privežemo brod za obalu... spustimo rampu... neko drekne "Ljudi, 4 godine prošle, pa danas su izbori!"... pa kad iz "Noine arke" na izbore krenu izlaziti... 2 majmuna... 2 konja... 2 kokoši... 2 guske... itd... ako me dobro razumijete.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptyPet Mar 16, 2018 7:25 pm

Ovo je poklon koji sam sad dobio u Orahovici... šljiva prepečenica, lička kapa kao čep, sa etiketom u zlatovezu... a na etiketi... opelijander.
Mogu reći da, osim što je unikatno, ovo je i proročka boca... jer gospođa koja mi je poklon dala i kojoj sam se zahvalio... kao da je znala (a nije mogla znati nikako) da opelijander za 4 dana ide u penziju.
Da... za 4 dana ta 22 godine stara mrcina i puno puta ispričana avtina... ide u penziju.


[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 EmptySre Mar 21, 2018 9:56 pm

AUKCIJA... KO DA VIŠE... početna cijena 350 eura
Prodajem Opelijandera, 1996. godiste. Registriran do 01.11.2018.

Terensko-navalno vozilo marke Opel vectra B, motor 1,6 16 V (101 KS), performansi skoro istih kao Rimčev traktor Concept Cvaj.
Mane Opelijandera... al iskreno:
1. nema tapecirunga na vozačevim vratima pa zimi zna zebsti lijeva noga, al tome ima lijeka... onaj lijevi usmjerivač toplog zraka okrenete prema nožurdi... pa nanj puše toplo
2. crko podizač stakla u vozačevim vratima, pa još i staklo spalo. Uglavljeno je komadom kartona. Kad vas murja zaustavi, morate otvoriti vrata da bi im dali dokumente
3. Imao je i alarm... imao znači da ga i dalje ima al ne radi.
4. Crkla truba. To i nije loše. Ako netko na semaforu i dalje stoji a svijetli mu zeleno, možete samo sjediti i gledati. Ja sam znao izaći pa pokucati na staklo i zamoliti ga da krene. Tjera na šetanje al navikne se čovjek.
5. Zračni jastuci za vozača i suvozača su postojali, do prije 8 godina kad sam sa 90 km/h u zavoju proletio ravno... preko trotuara u stijenu, tad su se aktivirali jastuci. Barutno punjenje su imali. Kad su pukli i zasmrdio barut, ja lego... mislio netko puca name.
6. Pogađate, auto je udaren... dobro pogađate. Popravak sam platio toliko da sam 2 godine tanko srao. Otad vozim polako
7. Udaren je i otraga, naguzilo me na nizbrdici kod kauflanda. Kad sam izašao iz auta vidjeti ko me to naguzio otraga, ženska osoba u Pežou nije htjela izaći van iz auta jer me se prepala. Nakon što sam vidio da i nije strašno, rekao sam joj nek ide i da mi se jebe što me udarila. Bunker se otad ne da zaključati.
8. Nema amortizera haube, pa kad dignete haubu, morate staviti drvenu letvu i poduprijeti haubu... inače vas avto proguta. Letvu imam, u bunkeru je.
9. Sva 4 amortizera mrtva. Ja ga poznam u dušu pa sam vozio bez amortizera. Mislim... postoje oni, al su ka da ih nema.
10. Rđa ga nije puno načela... oba zadnja blatobrana, prošupljila vozačeva vrata i nešto sitno na pragovima. Sve sam to sakrio crnom samoljepljivom trakom. Kad se sa 200 metara gleda, ništa se ne vidi.
11. Vozačevo sjedalo puklo... kad se vozi baca vozača na desno.
12. Prednji desni far zavezan žicom za ostatak auta. Žica testirana i drži.
13. Kod Zadra mi otpo prednji desni žmigavac
14. Nema tapecirunga u limu bunkera
15. Pretinac za stvari, ispred suvozača, puko
16. Vrata suvozača vise par milimetara
Mislim da je to to što se mana tiče
Prednosti... al iskreno:
Kad vidi ključeve poludi od sreće. Motor pažen do ibera. Kad ga upališ... moš do Teherana i nazad i opet do Teherana po osobnu koju si zaboravio... ne izdaje nikad. Prvi motor je crko na oko 300 000 km... onda sam nabavio drugi iz Italije... 101 000 km je imao... sad ima točno 150 000 km.
Aukcija starta sad odma i završava kad se nađe luđak koji je spreman preuzeti štafetu










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti   Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bloger Krule - Obrana i zaštita od gluposti
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KNJIŽEVNOST I JEZIK :: KNJIŽEVNOST :: PROZA/POEZIJA/PISANA REČ ..-
Skoči na: