DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Zanimljive prepiske i komentari BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Zanimljive prepiske i komentari BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zanimljive prepiske i komentari

Ići dole 
AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Zanimljive prepiske i komentari Empty
PočaljiNaslov: Zanimljive prepiske i komentari   Zanimljive prepiske i komentari EmptyČet Feb 08, 2018 12:14 pm

Ahahaha, super, :D. Imam jednu...tja, damu, recimo, sto moje pricice preprica u prvom licu, kao da su se njoj dogodile, i onda objavi kod sebe - naravno, anfrendovala me je i, naravno, te moje/njene pricice su samo za njene prijatelje, pa sam onda sve stare teme arhivirala (citaj - ogranicila publiku), a nju na blok...
E tako! Al najsladje mi sto njeni prijatelji pisu kako ona ima "ozbiljan spisateljski dar", :D. Jos par pricica i eto NAMA Pulicera....

xxxxxxxxxxxxxxx

ona zna da je lazhov i licemer.

ne treba joj druge nagrade.

kao i njenim "prijateljima", koji to ne prepoznaju.

...
zapratih jednu (nezvanichno) u analitichke svrhe.
u statusima se hvali kako je nachitana, razbacuje se popularnim naslovima.
a kad pishe, datebogsachuva.
to bre funkcionalno nepismeno, sintaksa i semantika na rubu psihopatologije, interpunkcija nasumichno razbacana, sa razmakom iza, i bez razmaka ispred naredne rechi, vokabular odokativan, neprecizan... sa druge strane, interesantan fenomen: kad pricha uzhivo, kao druga osoba. dikcija savrshena, redosled rechi u rechenici savrshen, etc... usput, kao kratka deskripcija lika & dela: ona je "gradsko dete" (naravno, kakav twist - poreklom i odrastanjem iz Przhogrnci).
i sad, zamisli da takva okesha pisanije nekog Tolstojevskog??
pa to, u najmanju ruku, da odma' posumnjash da je podeljena lichnos', shizofrenik.

dakle, i "prijatelji", ako su popushili prichu - nazdravlje im.
xxxxxxxxxxxxxxxx

Auh! to je vec ozbiljna dijagnoza, ovo moje je sitan bezobrazluk

xxxxxxxxxxxxx

Nisam siguran.
Mozhda je obrnuto.
Shteta za okolinu subjekta, u primeru koji sam naveo, je samo na nivou iritantnosti nazochnih.
Problem ostaje na strani onoga koji ga generishe.
Pomenuo sam to kao analogiju, u vezi prepoznavanja autorstva.
Naravno da se ne radi o shizofreniji, naglasheno sam karikirao, verovatno postoji neko drugo, benignije objashnjenje za (naizgled) kontradiktornost.
Pre bih, onako amaterski, rekao da je u pitanju sitna sociopatija.

U tvojoj prichi, pak, radi se o ozbiljnom zalazhenju u tudje dvorishte.
Kradja, lazh, licemerje.
I konkretna, za sada samo potecijalna shteta, nanesena drugima, tj. tebi.
Zamisli da dilea objavi tvoje tekstove pod svojim imenom?!
Ili, ti objavish priche (konachno), a ova krene da laje okolo, pa chak i pokusha da ti ospori pravo.
Zamisli shtetu koju time mozhe da ti nanese.
xxxxxxxxxxxxxxxxx

Slazem se potpuno, i nadovezujem - problem s kradljivcima maste je sledeci - dok oni sazvacu tvoju pricu, ti si vec u drugoj bajci.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Zanimljive prepiske i komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljive prepiske i komentari   Zanimljive prepiske i komentari EmptyČet Feb 08, 2018 12:43 pm

ne volite kad mećem sirotinju na fejs,evo onda deo ponude SPA i risorta. cene - od 400-600 dolara za noć...
Srpske vile i stanovi koji se izdaju preko Airbnb, a izgledaju kao da su na Beverli Hilsu
Hotelska industrija dobila je ozbiljnu konkurenciju u vidu sajta Airbnb na kome možete da iznajmite šta god poželite. Ljudi iz Srbije su potencijal izdavanja nekretnina strancima preko ovog sajta shvatili na vreme i sada je ponuda zaista neverovatna.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Kome placaju porez ???? Nikome !!!!!!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Zanimljivo, kada si kratak, pitaš druge da l' plaćaju porez. To bi trebalo da zanima samo poresku inspekciju. Gadim se ljudi koji pitaju da li Nole ili šta ti ja znam ko, plaća porez. Čim neko ima, krade ili ubija. Nosite se u tripičkematerine, ljige jedne.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Gospodine yyyxxx posto ja licno uredno placam porez mozete da se zgadite slobodno . . Ocito da su posteni ljudi ljige za Vas . . A sto se tice poreske inspekcije izgleda da ni o njihovom poslu ne znate nista !!!!!!
xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Pohvalno je što ste uzoran građanin ali se za to ne dele odlikovanja. Da gledate svoja posla i svoju avliju a ne komšijinu i da usmerite snagu na razvoj iste, možda bi plaćali veći porez ali bi imali veću i lepšu avliju. Poreznici bi garant primetili.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Zanimljive prepiske i komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljive prepiske i komentari   Zanimljive prepiske i komentari EmptyPet Feb 09, 2018 9:15 am



Kad sam na prvom dejtu uvek pojedem 30 ćevapa sa mnogo luka, popijem pivo na eks i snažno podrignem. Nek joj od starta bude jasno da se ušemila s pravim muškarcem

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

a češanje po jajima?

xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ja to oma na početku... onda obrišem prstom nos i izvadim gaće iz 'lača da misli da sam Nadal


xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Onda odemo do njenog stana, ja počupam sve dlake s prsiju i nalepim ih na sapun, iscedim kaladont od sredine tube i podignem dasku na šolji...prvi utisak je ipak najbitniji

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Moraš dugačko i setno da prdneš, da zna da imaš dušu, a i stvara se kućna atmosfera.



i tako...
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano


Godina : 48
Datum upisa : 06.01.2012

Zanimljive prepiske i komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljive prepiske i komentari   Zanimljive prepiske i komentari EmptySub Feb 10, 2018 10:14 pm

Smanji X-eve jako se razvuce stranica migg
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Gost
Gost
Anonymous



Zanimljive prepiske i komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljive prepiske i komentari   Zanimljive prepiske i komentari EmptyNed Feb 11, 2018 3:10 pm

Okano ::
Smanji X-eve jako se razvuce stranica migg

Ctrl- i rešeno, min njet ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zanimljive prepiske i komentari Empty
PočaljiNaslov: Re: Zanimljive prepiske i komentari   Zanimljive prepiske i komentari Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zanimljive prepiske i komentari
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kratki komentari BOB-a BG
» EKSKLUZIVNO ,SKANDALOZNO
» ZANIMLJIVE KOLUMNE -izdvajamo za vas ...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KNJIŽEVNOST I JEZIK :: KNJIŽEVNOST :: PROZA/POEZIJA/PISANA REČ ..-
Skoči na: