DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Oni znaju da ih lažete BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Oni znaju da ih lažete

Ići dole 
AutorPoruka
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel

Godina : 62
Datum upisa : 23.02.2010

Oni znaju da ih lažete Empty
PočaljiNaslov: Oni znaju da ih lažete   Oni znaju da ih lažete EmptyPon Feb 24, 2020 10:15 am

Tri horoskopska znaka koja će znati kada ih LAŽETE!

Postoje tri horoskopska znaka, koje je teško, gotovo nemoguće, prevariti. Razlog je razvijena intuicija, koja ih navodi da urade pravi stvar. Stoga, ukoliko ste se nameračili da nešto od njih sakrijete ili ih slažite, razmislite dobro, jer vam verovatno neće poći za rukom.

Ribe

Ribama se često događa da sanjaju stvari koje im ukazuju na neku situaciju ili važan događaj koji se kasnije ostvari. Njihov unutrašnji mir i zadovoljstvo prerastaju u intuiciju koja ih vodi u gotovo svim životnim situacijama u kojima se nađu.

Škorpija

Osobe rođene u znaku Škorpije imaju vrlo izražen osećaj za sve i dovoljan im je jedan upućen pogled da znaju ko šta misli. Sve proživljavaju kroz dubinu i često tačno pretpostave šta će se sledeće dogoditi. Vole adrenalin i kretanje pa ponekad zbog toga ne žele da poslušaju sebe, što im se uglavnom događa kada je u pitanju ljubav.

Strelac

Strelčevima je potrebno da pronađu unutrašnji mir kako bi im intuicija zaista proradila. Kada malo porade na sebi, intuicija u mnogim stvarima počinje da ih spašava. Ipak, Strelčevima je ključno pronalaženje mira i unutrašnjeg sklada.

Izvor:Espreso.rs

Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Oni znaju da ih lažete   Oni znaju da ih lažete EmptyPon Feb 24, 2020 5:09 pm

Ne bih se složio .Bivša žena i šefica su škorpije ,"preveslao" sam ih nebrojeno puta . 
U samoodbrani ,naravno .  zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel

PočaljiNaslov: Re: Oni znaju da ih lažete   Oni znaju da ih lažete EmptyUto Feb 25, 2020 5:55 am

Danubius ::
Ne bih se složio .Bivša žena i šefica su škorpije ,"preveslao" sam ih nebrojeno puta . 
U samoodbrani ,naravno .  zubic

Pustile su te, veruj mi na reč zubic

Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Okano

Godina : 44
Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: Oni znaju da ih lažete   Oni znaju da ih lažete EmptyUto Feb 25, 2020 12:55 pm

Hmmm ... a gde je ovde Lav?
Ja uvek znam kad me neko laze, ali sam zla po tom pitanju. Pustim ih , isprovociram da se upetljaju sto vise , kad vidim da se dobrano dave onda uzmem samo njihovu laz i zategnem ih oko vrata kao kravatu ... Taman da im se oci istaknu !
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Oni znaju da ih lažete   Oni znaju da ih lažete EmptyUto Feb 25, 2020 10:04 pm

rouzvel ::

A ,ne .I jedna i druga su prilično glupe i ograničene ,tako da nije ni bila potrebna neka soficistirana laž .
Tek toliko da ne uradim šta hoće ,ili srpski -skinem ih sa "one stvari" bez puno truda .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel

PočaljiNaslov: Re: Oni znaju da ih lažete   Oni znaju da ih lažete EmptySre Feb 26, 2020 6:05 am

Danubius ::
rouzvel ::

A ,ne .I jedna i druga su prilično glupe i ograničene ,tako da nije ni bila potrebna neka soficistirana laž .
Tek toliko da ne uradim šta hoće ,ili srpski -skinem ih sa "one stvari" bez puno truda .

U svakom žitu ima kukolja pa i u znakovima, garantujem da mene nebi baš tako lako skinuo sa "one stvari" zubic

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Oni znaju da ih lažete   Oni znaju da ih lažete Empty

Nazad na vrh Ići dole

Oni znaju da ih lažete
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: ZVEZDARNICA :: ZANIMLJIVA ASTROLOGIJA-
Skoči na: