DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰

Ići dole 
+7
savo
Samouka
Astra
bosankaa
promaja
Kijara-brm
podbarac
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySub Nov 25, 2017 1:28 am

First topic message reminder :

debilko ::

Partizan je simbol svega što je viteško, herojsko i pošteno u Srbiji. .
Iako tema "Crvena Zvezda" nije za to ,ali se moram složiti . "Parizan" je tim u kome su jednako voleli Dževada Prekazija i Fadilja Vokrija kao i Bjekovića ili Mocu Vukotića. "Partizan" i danas voli Harisa Brkića ,Mancea , sve su to njihova "deca" ,kao što je bio Miralem Sulejmani,recimo .Iako je bio koliko pre koji dan "direktni neprijatelj" ,nešto se nisu čuli uzvici mržnje ?
.Tkzv" navijači" nisu ništa manji šovinisti ili rasisti od "Delija" ,ali u timu "Zvezde" nikada nije bilo iskrene ljubavi prema svojim igračima ,ukoliko nisu bili "nacionalno ispravni" ,zvali se oni Šabanadžović ,Prosinečki , Pančev ili kakogod.
Oni su bili korisni , "Grobari" su ipak "svoje "voleli ,mada ,ponavljam -nisu ništa manji nacionalisti ili šovinsti.
"Zvezda "ima uvek "skupe plaćenike" ,"Partizan" nikada nema nikoga koga plaća stotinama hiljada eura ,ili milionima ,pa opet voli svoje "strance" i "crnce" kao da su rod rođeni ,i oni im nekako ,to uvek "vrate" ,kao Leonardo ,Dijara ,Vest , Kleo ili Talamba danas .
"Zvezda" takve nema ,niti će ih imati ,niti će ih "navijači" ikada tako iskreno obožavati .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
savo




Datum upisa : 21.03.2014

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySre Jun 10, 2020 10:10 am

Bravo i od mene, ja sam se je odrekao još kada je Lućić bio glavni
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySre Jun 10, 2020 11:45 am

Evo hejtera. Ja se boje svog tima nikad ne odričem . Možete  neštoda ne volite ,da vam nije pravo,ali mržnja je teška reč.Ipak je sport u pitanju .

DELIJA FOREVER  .
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySub Jun 20, 2020 10:06 am

Nije dovoljan tenk-sad su "Delije" dovezle i raketni bacač ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nastranu kakvu to poruku šalje o jednom klubu ,ali,valjda postoje neki  zakoni u ovoj zemlji ? 
Postoje -samo ne važe za "Zvezdu" i "Delije" .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySre Jun 24, 2020 11:59 pm

Možeš ti odskakati do plafona ,ali i sam znaš da pravde i zakona nema odavno.To što ja navijam za Zvezdu normalno da ne podržavam nikakve nerede navijača,namještanja utakmcija i sve ostalo .
Možda sam nekad i kontradiktorna jer ti si baš zalegao da ocrniš klub kroz navijače.Pogledaj nekad i sa one "drug strane " . "Zvezdine zvezde " ,dobre igrače a ne samo ovu ružnu stranu koje ima i u ostalim klubovima (nešto manje) ,ali ne želiš da vidiš .
Odvoji malo "Zvezdu" i "Delije" i prosvetlićeš se .
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySre Avg 19, 2020 7:49 pm

Čovek iz Terzićevog rodnog sela sudi meč čiji ishod Zvezdi može da donese mesto nosioca u 3. kolu

[You must be registered and logged in to see this image.]

A UEFA veruje u regularnost ?

Ma dajjjjj....ovo su već perverzije .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySub Avg 22, 2020 12:57 pm

Na dan osnivanja Crvene zvezde, zabeležena je jedna od najvećih pobeda u crveno-beloj istoriji. Na Marakani 4. marta 1987. godine, u prvoj utakmici četvrtfinala Kupa Evropskih šampiona, savladan je Real Madrid rezultatom 4:2.


Proleter - Crvena zvezda 0:1 (0:0)  zubic
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySub Avg 22, 2020 2:52 pm

Kijara-brm ::
Proleter - Crvena zvezda 0:1 (0:0)  zubic
U jbt....velika pobeda ,nad "Proleterom" iz Zrenjanina koji nema ni stadion ? .Da nije bilo Bena u 76 tom minutu ,remi .A da se ne  kaže da ni sudija nije hteo svirati (obavezni ) penal da bi "Zvezda pobedila" .
Katai je igrao rukom ,snimljeno je ,i sudija je pokazao da nije prodana duša i da odoleva pritisku .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost




FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyNed Avg 23, 2020 10:19 am

Šta kaže statistika! zubic zubic zubic
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyČet Avg 27, 2020 10:13 pm

Eugen Grafvajer ::
Šta kaže statistika! zubic  zubic  zubic
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nebitno ,kad 30 godina unazad se zna da je "Zvezda" državni projekat i da moraju da budu "šampioni" .
Mi se ne bunimo što smo "grobari" ali su "cigani" sebe pretvorile u "delije" ???
Kad sam danas čitao o "velikoj pobedi Zvezde u Tirani " (1:0) gol dao neki zvezdin "stranac" ,maltene sam dijareju dobio ?
Ma dajjjjj....jaka jaja .
A domaće prvenstvo je smešno .Ako "Zvezda" ne vodi na pola drugog poluvremena ,očekuj penal .I to se redovno dešava.
Bedno breeee...
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Gost
Gost
Anonymous



FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySub Avg 29, 2020 12:24 pm

Danubius ::
Eugen Grafvajer ::
Šta kaže statistika! zubic  zubic  zubic
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nebitno ,kad 30 godina unazad se zna da je "Zvezda" državni projekat i da moraju da budu "šampioni" .
Mi se ne bunimo što smo "grobari" ali su "cigani" sebe pretvorile u "delije" ???
Kad sam danas čitao o "velikoj pobedi Zvezde u Tirani " (1:0) gol dao neki zvezdin "stranac" ,maltene sam dijareju dobio ?
Ma dajjjjj....jaka jaja .
A domaće prvenstvo je smešno .Ako "Zvezda" ne vodi na pola drugog poluvremena ,očekuj penal .I to se redovno dešava.
Bedno breeee...

Kmeeee zubic
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyPet Sep 04, 2020 11:29 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::
Proleter - Crvena zvezda 0:1 (0:0)  zubic
U jbt....velika pobeda ,nad "Proleterom" iz Zrenjanina koji nema ni stadion ? .Da nije bilo Bena u 76 tom minutu ,remi .A da se ne  kaže da ni sudija nije hteo svirati (obavezni ) penal da bi "Zvezda pobedila" .
Katai je igrao rukom ,snimljeno je ,i sudija je pokazao da nije prodana duša i da odoleva pritisku .

Pa to je i smešno. Džaba se nerviraš. "Zvedine zvezde " više ne postoje.
Politika kolo vodi.
Uživaj u tunelu:)))













Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous



FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySub Sep 05, 2020 7:39 am

Partizanovci će uvek kukati na Zvezdine uspehe. Prodata urtakmica, sudija bio naklonjen, sreća i slično. Nikada neće prihvatiti istinu da je Partizan lošiji. Uvek će nelaziti opravdanja. DakleM, nalazite opravdanja i u životu? Potražite rešenja, možda uspete. zubic
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyPon Sep 14, 2020 3:23 pm

Eugen Grafvajer ::
Partizanovci će uvek kukati na Zvezdine uspehe. Prodata urtakmica, sudija bio naklonjen, sreća i slično. Nikada neće prihvatiti istinu da je Partizan lošiji. Uvek će nelaziti opravdanja. DakleM, nalazite opravdanja i u životu? Potražite rešenja, možda uspete. zubic

Njega neko plaća da hejtuje Zvezdu . zubic 
A pazi maskice.Bratalnaaaaaa  zubic


[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyUto Sep 15, 2020 7:09 pm

Kijara-brm ::


Njega neko plaća da hejtuje Zvezdu . zubic 
A pazi maskice.Bratalnaaaaaa  zubic

Kao i svi -ja sam se radovao uspehu u Bariju. Kako vreme prolazi ,ispada da je "država kupila" A ovo što se danas radi ,je zaista perverzija ,i toliko providno da samo  moronu nije jasno ."Zvezda" je  "državni " (SNS ) projekat ,i to obesvmišljava i "prvenstvo" i sve drugo.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyPon Okt 19, 2020 8:43 pm

I kao uvek -kada Zvezda gubi (derbi sa Partizanom) ,onda treba svirati penal za Zvezdu -na osnovu ničega .Ovo se zaista više ne može gledati .
Da ligaši imaju imalo časti -istupili bi kolektivno iz Lige.
Jer "Zvezda" -pored direktne pomoći sudija i vlasti ,ima i "kard blanš "da povredi najbolje igrače suprotnog tima .Na prošlom derbiju je Suma zaradio posekotinu od 20 cm ,a Sadiku su polomili rebro .
Nikom ništa -kao i ovoga puta ,kada su mu ozbiljno povredili oko .
Ali se zato ,samo za "povlačenje" Kataia za dres ,u trenutku kada je jasno da niko od igrača Zvezde ne može do lopte -svira se penal ?
U svakoj normalnoj zemlji bi sudija bio smesta suspendovan .
A ne bi bilo moguće ni da direktor kluba bude neko protiv koga se vodi krivični postupak ,lice sa poternice Interpola ,i to zbog dokazanih mahinacija u fubalu ?
Ali tu je SNS pravosuđe -vući će postupak dok ne zastari,iako se radi o milionskoj pljački.
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyNed Feb 14, 2021 12:54 pm

Zvezda je izbacila Partizan u duelu za "Kup Radivoja Koraća" .
Niko ne bi rekao ništa -da se sudijske svinjarije ne nastavljaju. Pri vođstvu Partizana (52:46),kada je Zvezda hvatala "priključak" ,prvo nisu svirale korake Beronu ,a onda priznale koš Davidovca posle isteka vremena ? 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pa dokle više ,čemu i igrati prvenstvo u svim sportovima ,kada je očigledno Zvezda toliko privilegovana da više i nema smisla gledati te farse ?











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyPet Feb 19, 2021 4:41 pm

Fudbaleri Zvezde su sasvim dobro odigrali sa Milanom (koji je, da se ne lažemo ,izveo "drugi tim" )
Posle dva poništena gola Milanu, golom Pavkova u poslednjoj minuti je Zvezda izvukla 2:2 .
I sve bi bilo ok -da uprava Zvezde nije pokazala kakve su ljige . U raznim "ložama" su strpali matene 1000 ljudi (dozvoljeno ukupno 50 na stadionu )
Da bude još gore ,neka stoka iz VIP 1 lože je našao za shodno da vređa Zlatana Ibrahimovića ,nazivajući ga "balijom" i "ustašom" ? Istom onom Zlatanu ,koji je zajedno sa Stankovićem , Đokovićem i Mihajlovićem donirao izgradnju 28 stanova za poplavljene u Obrenovcu -iako to nije ni "njegov narod" ni "njegova zemlja"?
Niko ne misli da je to izgovorio neko normalan ,nego su verovatno pustili "istaknute vođe navijača" da sede u loži .
Usput -i pored oružja i droge i na Marakani-niko sa te strane nije ni priveden ,kamoli uhapšen ?
Niko iz Uprave pozvan na "informativni razgovor" ?
Pa ,pošto se sve to lepo čulo i videlo -UEFA će da odreže debelu kaznu .
Ali bez brige -dok je Šizoja ,biće državnih donacija "najdražem klubu" ,dakle -mi ćemo te svinjarije platiti .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyČet Mar 11, 2021 10:17 pm

Fudbaleri Crvene zvezde su rutinski savladali Mačvu rezultatom 4:0 u okviru zaostalog 22. kola Superlige Srbije. Izabranici Dejana Stankovića veoma ofanzivno su ušli u meč i brzo došli do prvog gola, posle toga nastavili sa napadačkim ritmom i lako uvećavali prednost do samog kraja. Za naš tim pogodili su Aleksandar Katai dva puta, Milan Pavkov i Aleksa Vukanović.




Sad kreće pljuvačina .Moš misliti Mačva. :)))










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
LepoJebiTiFin

LepoJebiTiFin


Godina : 58
Datum upisa : 03.09.2011

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySub Mar 13, 2021 8:11 pm

Hmm , evo neko moje razmisljanje o dva nasa najveca ( Beogradska ) fudbalska kluba .

Sve ovo sto postizu ( pobede ili poraze sve jedno ) cine zahvaljujuci nasim novcima .

Sto pre privatizovati tj.prodati ta 2 fudbalska kluba a ako to nije moguce proglasiti

bankrot pa neka se sami snalaze kako znaju i umeju ( od reklama , clanarine , preprodaje igraca i sl )

Partizan da vrati stadion ( vojsci a ne da ga koriste kriminalni krugovi ) a Zvezda umesto sto kupuje

camuge po belom svetu da vrati dugove i konacno plati porez i ostale dazbine drzavi Srbiji .

Ako se pak neko zaleti pa ih kupi ( ima jos budala po belom svetu )  sve te novce uplatiti

vaterpolo savezu Srbije jer je to nas najtrofejniji sport .

tacka .

Samouka likes this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySub Mar 13, 2021 11:51 pm

LepoJebiTiFin ::


Ako se pak neko zaleti pa ih kupi ( ima jos budala po belom svetu )  sve te novce uplatiti

vaterpolo savezu Srbije jer je to nas najtrofejniji sport .

tacka .
Bravo .Sve od reči do reči i ja to mislim . Bravo . naklon
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySub Apr 17, 2021 9:33 pm

Kakva šlihtara Mamić  zubic

“Jasno sam i javno rekao da ne bih želio da Zvezdu izvučemo u Europi. Ne želim Zvezdu protiv sebe, želim Zvezdu pored sebe. I neka Zvezda napreduje, ja sam njihov navijač i navijač svih klubova s ovih prostora. Utakmica Dinama i Zvezde bila bi neizvjesna, odlučivale bi nijanse.”










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySub Apr 17, 2021 10:13 pm

Kijara-brm ::
Kakva šlihtara Mamić  zubic

“Jasno sam i javno rekao da ne bih želio da Zvezdu izvučemo u Europi. Ne želim Zvezdu protiv sebe, želim Zvezdu pored sebe. I neka Zvezda napreduje, ja sam njihov navijač i navijač svih klubova s ovih prostora. Utakmica Dinama i Zvezde bila bi neizvjesna, odlučivale bi nijanse.”
Bravo.
Zvezda je kao "Dinamo" -nacionalni i državni klub ,što nema nikakve veze sa sportom .Povlašćeni ,na silu "šampioni" Obesmisli su svako fer takmičenje
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySub Apr 17, 2021 10:29 pm

Koliko god da je omražen ali zaista je u pravu za mnogo toga.




“Pogledajte vi što smo mi napravili od jedne od najljepših zemalja svijeta kao što je bila Jugoslavija, pa iskasapili smo je. Ako si, braco, dio Europske unije, igraš po tim pravilima. A ništa se nije promijenilo, samo nas u Europskoj uniji nitko i ništa ne pita, a u Jugoslaviji nas se ipak ozbiljno pitalo. Bio sam Hrvat u Jugoslaviji i danas sam Hrvat u Hrvatskoj. Kome to smeta? Pa ja da počnem vikati u Zagrebu na Trgu bana Jelačića da sam Hrvatina, oni bi me uhitili. A da dođem u Beograd i zapjevam “Marjane, Marjane”, što sam sto puta napravio, cijele Terazije se dižu i plješću”










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyPon Apr 19, 2021 9:31 pm


"Šampion" je gubio 1:0 od "Mladog radnika" iz Surdulice ?
Pa mu sudije svirale čak dva penala ? Nekim čudom -golman "Radnika" (i to rezervni) je odbranio oba ?
I onda -ah,čuda neviđena ...."Zvezda" daje dva gola (u poslednjih par minuta ?) sudija brzo svira kraj -i "šampion" beleži još jednu "pobedu" ?
Sramotno je blaga reč .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyPon Maj 24, 2021 8:46 pm

Kao i obično ,"Zvezda" slavi "titulu" bez ijedne dozvole za skup (da podsetimo -na snazi su još uvek zabrane okupljanja ) paljevinom ,rušenjem i na kraju masovnim nasiljem ?
Policija "reaguje" tek kada su počele da pucaju lobanje ,izlozi i rušenje lokala .
"Grad" donosi odluku da FK "Zvezda" će da plati "čišćenje grada" ???
Niko ne odgovara za organizaciju "događaja" ?
Isto kao što su volšebno bile pune tribine na meču KK "Crvena Zvezda" ,u trenutku kada se to ne dešava nigde u svetu ? Kazna -moš* misliti -300 000 rsd . Smešno.
FK Partizan je najavio da neće igrati finale Kupa ukoliko na stadionu bude više od 80 ljudi (pošto je data dozvola za po 40 prisutnih za oba kluba )
Pa ,videćemo.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySre Maj 26, 2021 5:15 pm

BRUKA I SRAMOTA
SRAM VAS BILO: Za večite su nekada igrala gospoda, ovi danas SKIDAJU GAĆE, BACAJU MEDALJE I POKAZUJU ONU STVAR!

Finale Kupa Srbije obeležili su brojni skandali.

Crvena zvezda je posle boljeg izvođenja penala savladala Partizan i posle 14 godina stigla do duple krune.

Nažalost, ni ovaj večiti derbi neće ostati upamćen po dobrom fudbalu, majstorskim potezima igrača, već po sramnom ponašanju pojedinih aktera utakmice.

Ako neko do sada nije shvatio, sinoć je mogao da se uveri - institucija večitog derbija je uništena, više ne postoji!

Niski udarci, prostačke prozvke, primitivni gestovi aktera, ponižavanje protivnka nažalost su stvari koje redovno gledamo na susretima večitih beogradskih rivala, a sinoć smo imali da vidimo kompilaciju gadosti na terenu.

Sukobi su krenuli tokom penal serije, kada je golman Partizana Vladimir Stojković naseo na verbalnu provokaciju Nikole Krstovića.

(opsovao mu majku -ja sam gledao )

Stojković je naslonio loptu na lice fudbalera Zvezde, koji je pao kao da ga je udario meteor.
Naravno, odmah je nastala gužva i mnogi su bili raspoloženi za fizički obračun.

(sudija nije reagovao za "glumu" -nego Stojkoviću dao drugi žuti karton ? A ipak je branio penale ???)

Fudbaler Zvezde je stao ispred Stojkovića, skinuo šorts i nepristojno gestikulirao.

Nažalost, to nije bilo sve...

Senku na veliki trijumf Zvezde svojim primitivnim ponašanjem bacio je i Gejlor Kanga.

I on je osvajanje trofeja proslavio provocirajući protivnika na terenu. Dok su se njegovi saigrači radovali, Gabonac se okrenuo prema igračima Partizana i uhvatio za međunožje.



Kada smo mislili da je ta scena u negativnom smislu obeležila derbi, akteri su nas demantovali - usledile su nove "svinjarije".

Nakon druge odbrane penala golmana Borjana, usledilo je veliko slavlje fudbalera Zvezde. Svi igrači su potrčali ka čuvaru mreže crveno-belih kako bi proslavili osvajanje duple krune, svi sem Gobeljića koji je imao "pametnija" posla - da provocira golmana protivničkog tima.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sramno ponašanje pojedinih aktera derbija na kraju je upotpunio i igrač Partizana Sejduba Suma.

Gvinejac je jednim skandaloznim potezom zgrozio sportsku javnost u Srbiji. Odmah pošto mu je uručena srebrna medalja, Suma ju je demonstrativno bacio na travu i tako pokazao veliko nepoštovanje prema takmičenju, protivniku... ali i državi u kojoj igra.

Svima je jasno da večiti derbi nije ono što je nekada bio. Ranije su za večite rivale igrala gospoda koja su znala za red i manire, koja su poštovala sport kojim se bave, igru, navijače... a posebno protivnika na terenu.

E, a nekada su za "večite" igrali: Džaja, Moca, Pižon, Paćko, Piksi, Mijat...

----
Cigani ostaju Cigani (da proste poštena braća Romi ) pljuc










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySub Maj 29, 2021 9:13 pm

Niz svinjarija kojima se pokazuje da je Crvena Zvezda iznad svih zakona i da se forsiraju "titule" sa samog vrha države se nastavila .
Pored svih mera (za čije kršenje se krivično odgovara )"neko" je pustio u Pionir čak 4000 "navijača" ???
Bez maski ,distance ,da urlaju (čime je dokazano da se virus korone najbolje širi
I opet niko neće odgovarati ,i opet nikom ništa -Zvezda se wc na sve zakone ,na sve male ugostitelje i frizere koji su plaćali drakonske kazne ,na sve medicinare i umrle od korone .
Gde je vajna policija ,inspekcije ,komunalna policija ,tužilaštvo -koj9ma je to posao ?
Nigde -Zvezda "uber Alles".Za povraćanje .

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyNed Sep 19, 2021 11:25 pm

Partizan - Crvena zvezda 1:1 (1:0) /Natho 36 - Katai 83/


Grobari dva boda u prednosti .Ma nije moguće . Kad su Grobari prvi onda ništa nije namješteno. zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyNed Sep 19, 2021 11:57 pm

Kijara-brm ::

Partizan - Crvena zvezda 1:1 (1:0) /Natho 36 - Katai 83/




Grobari dva boda u prednosti .Ma nije moguće . Kad su Grobari prvi onda ništa nije namješteno. zubic
Grobari su uvek najbolji.I nisu "legija stranaca" koje plaćaju Vučić i "država"










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyPon Sep 20, 2021 12:01 am

Danubius ::

Grobari su uvek najbolji.I nisu "legija stranaca" koje plaćaju Vučić i "država"
Naravnoooo . Ja bi se odrekla Partizana i navijanja za taj klub zbog navijača i vođe navijača "velje nevolje* .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyPon Sep 20, 2021 12:19 am

Kijara-brm ::


Naravnoooo . Ja bi se odrekla Partizana i navijanja za taj klub zbog navijača i vođe navijača "velje nevolje* .
Pa ja i jesam (10 postova iznad ) Celog života "voliš nešto"a onda se "pokaže tako" ? 
Hajde da "niko nije znao" Ali su  znali i za "klanicu" i sve drugo.
Ja sam sada "navijać" Vojvodine,NS .
"Slaninar" Napred ,"Voša"










[You must be registered and logged in to see this image.]

Kijara-brm likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyUto Sep 21, 2021 10:39 pm

Da sam "zvezdaš" -onda bih povraćao (i nikada više ne bih došao na bilo koju utakmicu u bilo kom sportu "crveno belih" )
Ovako ....samo sam povraćao od tolikog stepena gadosti ,licemerja ,nepoštenja ,bede ....fuj .

[You must be registered and logged in to see this image.]

E moj Dragane Džajiću ...već drugi put si se wc na svoju blistavu karijeru .
Kad su te uhvatili u lopovluku (i Toma Nikolić te "amnestirao" ) i sada .
Sram te bre bilo ! Pa i đubre Čović se nije hteo slikati sa ovim kriminogenom kopilanam-a vi mu ližete dupe ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyČet Sep 23, 2021 9:45 pm

Kijara-brm ::
Danubius ::

Grobari su uvek najbolji.I nisu "legija stranaca" koje plaćaju Vučić i "država"
Naravnoooo . Ja bi se odrekla Partizana i navijanja za taj klub zbog navijača i vođe navijača "velje nevolje* .
I ja bih se odrekao da je Velja Novolja bio vođa navijača. Čiji je on vođa, ja ne znam, ali ne znam ni jednog grobara, a znam ih na hiljade da Velju Nevolju smatra navijačem partizana i da ga je ikada smatrao. Od 74 ubijena navijača partizana (još uvek se govori o mnogo manjem broju), znao sam polovinu najmanje lično. Velja Nevolja je ubica navijača partizana pre svega. A kada je vodio navijanje, sa njim su navijali samo neki neobavešteni iz drugih gradova, kao i njegova ekipa, od kojih niko ne navija za partizan. Znači, on nema veze sa partizanom. Evo na fb milion slika, gde pre par godina vodi navijanje na severu kod cigana. Baš su izašle slike iz Novog Pazara. Međutim, nikada neću ni pomenuti da je on navijač Zvezde. Nije on ništa. On je preobučeni i ubačeni pandur. Tako da ta priča o Velji Nevolji bi trebala najzad da dobije pravu dimenziju. Ali da bi se to ostvarilo, pri tome partizan ne treba u toj priči ni spominjati jer će uvek priču skrenuti na stranu na koju žele državni mediji i država. Bio je na početku radovac. Ne, nije bio ni radovac. Zapamtite to. Nije bio ništa vezano za sport. Jer je od malena samo po zadatku.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyČet Sep 23, 2021 10:00 pm

On je monstrum .Da se naježiš šta je čovek sve radio.  Čovek se izjasnio na sudu da je koordinatr u podrumu pića .
------------

Belivuka i njegovu kriminalnu skupinu sumnjiče za ubojstva, trgovinu drogom, nasilje i brojna druga zlodjela, a između ostalog poznati su po tome da su svoje žrtve dekapitirali, mljeli u industrijskom stroju za mljevenje mesa, a ostatke potom bacali u Dunav. 
Nakon što bi žrtvi odrezali glavu, Velja Nevolja i njegova desna ruka Marko Miljković zvani Marko Mesar fotografirali bi se uz masakrirana tijela, a potom bi te fotografije slali poznanicima, ali i suparnicima. Poruka je bila jasna. Svatko tko se usudi dirnuti u nas, završit će ovako.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyČet Sep 23, 2021 10:17 pm

Kad su se pojavili Janičari na stadionu partizana, ja dođem na stadion i pričam sa ovim grobarima što su na jugu. Nisam mogao da verujem koliko su zaplašeni. Znam da se nisu plašili bukvalno ničega i da su uvek spremali neki odgovor. Ovo sve što je isplivalo na površinu, čuo sam od samog početka. Međutim, sve je u magli i bojim se za širu javnost će tako i ostati. Ja samo mogu da kažem, OVO JE TEROR PRE SVEGA NAD NAVIJAČIMA PARTIZANA. A to se po navijačkim grupama na fb može lepo videti.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyUto Okt 26, 2021 10:15 pm

debilko ::
Kad su se pojavili Janičari na stadionu partizana, ja dođem na stadion i pričam sa ovim grobarima što su na jugu. Nisam mogao da verujem koliko su zaplašeni. Znam da se nisu plašili bukvalno ničega i da su uvek spremali neki odgovor. Ovo sve što je isplivalo na površinu, čuo sam od samog početka. Međutim, sve je u magli i bojim se za širu javnost će tako i ostati. Ja samo mogu da kažem, OVO JE TEROR PRE SVEGA NAD NAVIJAČIMA PARTIZANA. A to se po navijačkim grupama na fb može lepo videti.
Često se pita -zašto "mi neki" toliko "mrzimo Zvezdu" ?
Kakav god da je "Partizan" (i političke gnjide koje ga vode ) ,da se ne peremo ni od "Belivuka i klana" ,gomili svirepih ubica i narko dilera koji su se uspeli udomiti u "Humskoj" ...ali se bar nismo uprljali Arkanom ( "Tigrovima" sastavljenim od "navijačkog " kriminalnog ološa ) ,i još gore "kapetanom Draganom" ?
Individua koju je "služba našla" ,navodno "bivši legionar" ,osuđeni ratni zločinac -koga su "Delije" (na čelu sa Vučićevim Danilom ) dočekale sa 30 000 $,stanom i kolima (što je sam izjavio -pa posle "polizao" )
Ima raznih ološa i u "Partizanu" (ili "oko" ) ali...nijedan nije tako "primljen" ?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Veliki Dragan Džajić je ispao bednik (dokazane kriminalne radnje ,"pomilovao ga" Toma Nikolić ,a isto i Terzić (takođe dokazane kriminalne radnje -bio u bekstvu ,i sada "predsednik Zvezde" ?)
"Zvezda" je obična skupina kriminalaca iza koje neskriveno stoje "vladajući naprednjaci" i sam Šizoje .
Sa Zvezdinog "severa" se nikada ne čuje skandiranje protiv Vučića .Sa Partizanovog "juga" -da .
Prodane duše ,državni projekat ,celo prvenstvo je godinama "namešteno" za "Zvezdu -tako da nema šta da se kaže .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyPon Nov 15, 2021 11:18 pm

Ma bravo "Delije" .
Pre početka utakmice ABA lige (košarka ) i za vreme cele utakmice -se sa tribina "Delija "čulo ,a namenjeno treneru "Partizana" -legendarnom Željku Obradoviću (verovatno najtrofejnijem treneru koga je Srbija ikada dala ) "Željko Turčine -napuši se kurčine "
Žoc je mogao da bira u koji će klub u Evropi ,posle svega što je postigao -ali se ipak vratio u Srbiju, da radi za "siću" ?
Ma ,bravo patriJote -pokazali ste ko ste i šta ste ,a o nekom "sportskom poštovanju" i osnovnom poštovanju ličnosti koja je ponos srpske košarke -ni reči ?
Čak vas je bolelo dupe ,kada je vaš trener ,Radonjić -molio da to ne radite ?
Vi ste "delije" ? Vi ste obični priglupi govnari ,bez trunke mozga i smisla da u svojoj gluposti bar saberete 2 i 2 .
ps .ne branim ni "Grobare " -ista govna ,i oni vređaju obično ženu (?) Nebojše Čovića ,ili Borjana (?) ,ali je ovo bilo toliko ružno -da je za povraćanje .
Kakve "delije" Cigani (da proste poštena braća Romi na upoređenju )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyUto Dec 07, 2021 2:12 am




Treba šta još dodati ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyUto Feb 15, 2022 7:59 pm

I opet isto ? Pošto Partizan ima + 5 bodova -onda odmah treba "pomoći " Zvezdi ?
Posle neverovatnih odluka sudija (u Zvezdinu korist ) ,još i VAR sistem nije radio čitavih 28 minuta -što je omogućilo da spornim golom Zvezda pobedi Čukarički ?
I niko nizašta ne odgovara ,sudijski eksperti su alarmirali javnost da se radi o očiglednoj korupciji -i nadalje -nikom ništa ?
Mene boli dupe za fudbal ,ali ovakvo prvenstvo nema smisla .Proglasite "Zvezdu" apsolutnim šampionom do 2050 -te ,bilo bi poštenije .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySre Feb 16, 2022 12:55 am

Kao kad ubiju nekog u kafiću i kamere baš tada nisu radile










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySre Feb 16, 2022 7:18 am

Kica/Praja ::
Kao kad ubiju nekog u kafiću i kamere baš tada nisu radile
Ili na naplatnoj stanici ,slučaj "Babić" ,pa fale ključna 2 minuta snimka ?
Isto mislimo ,brate  Capelini .
A ovo sa "Zvezdom" je zaista krajnja svinjarija .
Znamo da je to "državni projekat" i da moraju da budu šampioni u svemu .
Ali baš toliko bezobrazno i providno ?
Sistem "Arkan" Išamaraš ili potplatiš sudije .
Pa dokle više ?










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyČet Feb 17, 2022 2:34 am

Gadostima  nema kraja ? 
Navijači Zvezde su laserima u oči ometali igrače Radničkog ,tokom izvođenja penala? 
Sudija meča nije uopšte reagovao na oćigledno kršenje svih mogućih pravila ? 
Tako da je Zvezdin "sever" mirno  laserima zaslepljavao igrače Radničkog,uz blagoslov sudije .
Naravno da je Borjan "odbranio " čak 4 "penala"  ,i Zvezda je "pobedila " .
Bljuvotine -nema drugog izraza.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyNed Feb 27, 2022 10:48 pm

Crveno-beli su slavili sa 2:0 golovima Ohija i Kataija i približili se Partizanu na dva boda minusa.


[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyČet Mar 03, 2022 9:42 pm

Kijara-brm ::
Crveno-beli su slavili sa 2:0 golovima Ohija i Kataija i približili se Partizanu na dva boda minusa.


[You must be registered and logged in to see this image.]

Sem što Partizanu nije sviran očigledan penal.
No ,slažem se da je ceo "derbi" bio jedna velika svinjarija (od paljenja stadiona ,do opšte tuče među igračima ,navijačima ...itd )
Sve već više puta viđeno .
I stvarno je bljuvotina da se uopšte komentariše ta farsa ?
"Velika pobeda " Zvezde nad Voždovcem ,i Parizana nad "Mladost" Lučani ?
Jaki klubovi ,u tri lepe....PM .
Tkzv" prvenstvo" i je i dalje farsa ,a da se ne lažemo-Zvezda i dalje "režimski projekat"










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyUto Apr 19, 2022 4:14 pm

U subotu je u povratku sa derbija u okolini Mladenovca napadnut kombi u kome je bila grupa od osmoro mladih uzrasta od 16 do 18 godina iz jednog sela u okolini Kragujevca. Njih je vozilima presrela grupa od oko 15 muškaraca sa kapuljačama na glavi. Demolirali su im kombi, a onda ubacili baklje unutra i blokirali im vrata da ne mogu da izađu.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vozač kombija, ispričao je za Glas Šumadije šta se te noći dešavalo i još uvek uzmenirem od svega ponavlja ’’da su jedva spasili živu glavu’’. On priča da je tog dana na derbi vozio osmoro mladih iz jednog kregujevačkog sela, među kojima je bila i jedna devojka, te da na kombiju nije bilo nikakvih transparenata, zastava niti sportskih obeležja, koji bi mogli da isprovociraju neku navijačku grupu.

Preprečili su nam put, opkolili su nas sa svih strana. Našli smo se bukvalno u klinču iz čista mira. Jedno vozilo se zaustavilo ispred nas, drugi auto se zakucao u zadnji deo kombija, a jedno vozilo nam se parkiralo sa strane i blokiralo vrata. Onda je iz nekoliko automobila izašlo oko 15 muškaraca. Svi su imali kapuljače i počeli su prvo da nas gađaju kamenjem, palicama i čime su stigli. Polupali su nam stakla, a onda počeli da ubacuju upaljene baklje u kombi. Nastao je haos. Neka deca su spavala pozadi. Staklo je letelo po nama. Mi smo izbacivali baklje, a oni su ih ponovo vraćali unutra. Bilo je strašno…strašno…gledali smo samo da iščupamo živu glavu. Blokirali su nam sva vrata i nismo mogli da izađemo. Bilo je strašno i opasno’’, još uvek uzmenireno priča Igor Grujić, vozač kombija.
----
Za sada je nesumnjivo dokazano da se radi o tkzv "navijačima Zvezde" .
Nijeda "državni medij" ovu strašnu vest nije javio (iako je očigledna namera bila da "žive spale" tu decu ) niti je policija ili tužilaštvo išta preduzelo?

Jer za "Crvenu Zvezdu "i "Delije " ne važi nijedan zakon -državni projekat i "ljubimci" i samog "Vožda "(što on ni ne krije -nego se hvali da je bio "njihov huligan" .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyNed Maj 22, 2022 9:17 pm

O kakvog li čuda ? FK "Zvezda" -peti put uzastopno "šampion" .
Treba samo pogledati rokom sezone koliko je "penala" svirano za Zvezdu , koliko puta eto baš VAR" nije radio" ,koliko je "kartona" podeljeno u Zvezdinu korist ? 
Posebna bljuvotina -samo što još Vučić nije pozivao na Marakanu,svi ostali jesu .
U je...opet stadion gori (opet su unete baklje ,kako to-pa to je protivzakonito?Alo policija ,redari, obezbeđenje kluba ?  ) 
Sigurno ih navijači u guzici unesu -pa vi eto -niste videli ? 
Bljuvotina . 

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyNed Maj 22, 2022 9:33 pm

Šta ? Lagano .Pa to je Srbija .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyPet Maj 27, 2022 5:58 pm

Koji su "Cigani" (kakve "Delije" ) govnari -evo:
na finalu Kupa su istakli ovaj transparent :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Time pljuju na "zvezdinu zvezdu" -Dragana Stojkovića -Pikisija .
Stojković je za "Zvezdu" odigrao 116 utakmica i dao 54 gola .
I danas se pamte dva "Partizanu" -jedan sa centra ,drugi iz kornera .
I onda dobije ovo:
"Nikad nije bila tvoja. Ti nikad nisi bio naš. Decenijskog potopa posle tebe, seća se svaki zvezdaš. Sajonara!
Cigani ostaju cigani-kakvi "šampioni" .

A i prvenstvo i kup im je doneo Aleksandar Katai (rođeni Srbobranac ,igrao za "Vojvodinu" -i na kraju ,vojvođanski Mađar )
Čim ne bude po volji "tribinama " ,hoće li i on dobiti transparent "Gembeš -marš u Mađarsku "?
Jer je poznato da Ciganin "prvo ubije svog oca" (izreka -a ovi i dokazali )

ps .sve se ne odnosi na našu braću Rome.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySre Jun 01, 2022 12:01 am











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySre Jun 01, 2022 12:12 am

Kijara-brm ::
Pored svih prljavština vezanih za "Zvezdu" ...odakle tenk ,a sada i raketni bacač ispred "Marakane" ?
Takve stvari se ne rashoduju ,i nemoguće ih je kupiti ?
Ali to stoji tamo (da se ne kaže kakvu to "poruku" šalje ?)
Znači-van svih zakona -dala "država" ili "režim" .
Kakve to veze ima sa fudbalom?
Da ne bi "zaostali" i ispred stadiona JNA stoji "parni valjak"
E to se već može kupiti na svakom građevinskom otpadu .
Sramotno i ogavno .Kakav "režim" -takav i "šampion"










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySre Jun 01, 2022 12:17 am

To je vama veš režim ( ne borba ) dala .
Sedite kod kuće i pljujete u prazno a ne reagujete .Gospodo -raspredate o Ukrajini a sranje vam ispred nosa.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyPet Jun 03, 2022 11:54 am

KK Partizan je smanjio na 2:1 prednost "Zvezde" .
Utakmica -ako se to može tako zvati -je trajala 3 sata ???
"Navijači" su bacali svašta na teren -upaljače ,kovanice ,flaše ,topovske udare -čak su na gomili od 80 predmeta našli i jedan "dildo" ?
Da ne poveruješ.
Jedan od sudija je pogođen u glavu ,drugi udaren u lice (da bi se ispostavilo da ga je slučajno udario policijac -u nameri da ga zaštiti ? )
Svinjarija koja nema više uopšte veze sa sportom .
Kao "navijač" Partizana ,ja bih se odlučio na masovni bojkot .
Ionako nijedno prvenstvo nema smisla -unapred se zna da "Zvezda" mora da pobedi ,onako ili ovako -jer je "režimski projekat"

A naivci (kao Kevin Panter ) se bore svom snagom.

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyPon Jun 06, 2022 10:20 pm

Bacam akcenat na -"kao navijač Partizana" .Koiko znam ti si se odrekao tog kluba :)

I ovo nije tema košarka .










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyPon Jun 06, 2022 10:27 pm

Kijara-brm ::
Bacam akcenat na -"kao navijač Partizana" .Koiko znam ti si se odrekao tog kluba :)

I ovo nije tema košarka .
Da ...od slučaja "Belivuk " i kompanija .
Ako me treba neko poistovetiti sa tim koljačima (za koje je "Jasenovac" milosna majka ...)
Onda više nisam "grobar" .
Nego ...kako ti "purgerica" nisi "Bed Blu Bojka " -nego "ciganka" ?(Pardon..."delijinica " ?)

ludismeh










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyPon Jun 06, 2022 10:34 pm

Danubius ::

Da ...od slučaja "Belivuk " i kompanija .
Ako me treba neko poistovetiti sa tim koljačima (za koje je "Jasenovac" milosna majka ...)
Onda više nisam "grobar" .
Nego ...kako ti "purgerica" nisi "Bed Blu Bojka " -nego "ciganka" ?(Pardon..."delijinica " ?)

ludismeh
To mi ostalo od tatka u nasleđe .Ljuba prema Zvezdi . zubic










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyPon Jun 06, 2022 10:52 pm

Kijara-brm ::

To mi ostalo od tatka u nasleđe .Ljuba prema Zvezdi . zubic
Kao što ja neču da budem "Belivuk" -tako i ne bi trebalo da budeš "Arkanuša" ili "Cecista" .
Navijaj za "Zagreb" ,"Rijeku" ili "Osijek"
Navijam za "Vojvodinu" Živela "Voša" (mada nemam pojma ni ko tamo igra ?) zubic
Ali u VK "Vojvodina " igra mlađi sin od naše "dusicaa" Kapiten .
Živela "Voša" .respect
Dole "Vučićeva" "Zvezda . jesvala shit3










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyPon Jun 06, 2022 10:53 pm

Danubius ::
Kijara-brm ::

To mi ostalo od tatka u nasleđe .Ljuba prema Zvezdi . zubic
Kao šrto ja neču da budem "Belivuk" -tako i ne bi trebalo da budeš "Arkanuša" ili "Cecista" .
Navijam za "Vojvodinu" Živela "Voša" (mada nemam pojma ni ko tamo igra ?) zubic
Ali u VK "Vojvodina " igra mlađi sin od naše "dusicaa" Kapiten .
Živela "Voša" .respect
Dole "Vučićeva" "Zvezda . jesvala shit3
Kako god mi smo na tronu . flipp










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptyUto Jun 07, 2022 12:36 am

Kijara-brm ::

Kako god mi smo na tronu . flipp
A kako ?

ZVEZDA OSVOJILA ABA LIGU POSLE SKANDALOZNOG FINALA Totalni haos, pražnjenje dvorane, TRI I PO SATA i na kraju crveno-beli ŠAMPIONI






Sramotno .
Tek kada se pojavila žandarmerija, Pionir je potpuno ispražnjen, a utakmica koju su obeležili veliki neredi i mnogobrojni incidenti je nastavljena. Prekidu je prethodio dosuđeni četvrti prekršaj košarkašu Zvezde Nikoli Kaliniću, a navijači crveno-belih počeli sve i svašta da bacaju na arbitre, koji su nekako, uz zaštitu policije, obezbeđenja i redara, uspeli da se dokopaju svlačionice. Tada su i dvojica pripadnika obezbeđenja čuvali šampionski pehar!

Sramotnije ne može .
Vučićev i režimski projekat  ."Zvezda" šampion -po svaku cenu ,sa korumpiranim i zaplašenim sudijama ,ucenama ,pretnjama ,sviranjem nepostoječih penala i "crvenim kartonima" za suparničke  igrače.Unapred se sve zna -sve je obesmišljeno .
Samo još fali Arkan ,pa da sa svojim ubicama ,vadi pištolj i da prete i tuku ljude .Javno ...po stadionu i halama .

Da ima imalo časti -svi drugi klubovi bi bojkotovali ovu svinjariju zvanu ""Zvezda -šampioni"

ŽELJKO OBRADOVIĆ GRMEO POSLE MEČA: JEL OVO IMA IKAKVOG SMISLA!? Ovo nema apsolutno NIKAKVE VEZE košarkom!

--
Zoc je najtrofejniji trener Evrope . Valjda zna šta priča ? Ceo svet je prošao -ovakvih svinjarija nije video .

Jedan je od najuspešnijih košarkaških trenera y Evropi. Jedini je y svetu osvajao zlatne medalje na šampionatima sveta i kao igrač i kao trener. Sa Partizanom je 1992. osvojio Kup šampiona Evrope, a isto ponovio 1994. sa španskim Huventudom, 1995. sa Real Madridom, pet puta sa Panatinaikosom (2000, 2002, 2007, 2009 i 2011) i jednom sa Fenerbahčeom (2017). Sa Realom je 1997. osvojio Kup Rajmunda Saporte, iste godine sa italijanskim Benetonom osvaja Superkup Italije, sa Panatinaikosom je 11 puta bio prvak Grčke a sedam puta je osvojio kup. U sezoni 2006/07. Obradović je predvodio Panatinaikos do trostruke krune i dobio nagradu „Aleksandar Gomeljski“ koja se dodeljuje najboljem evropskom treneru.[1] Tu nagradu je ponovo dobio 2011. kada je sa ekipom PAO-a po peti put osvojio Evroligu.[2] Grčkog velikana je napustio na kraju sezone 2011/12. U leto 2013. preuzima turski Fenerbahče. Proveo je narednih sedam sezona kao trener Fenerbahčea. Tokom tog perioda je osvojio jednu Evroligu (2016/17), dok je dva puta izgubio u finalu (2015/16, 2017/18). U domaćim takmičenjima je osvojio četiri titule prvaka Turske, kao i po tri trofeja u Kupu i Superkupu Turske. U junu 2020. je napustio Fenerbahče.
Obradović je 25. juna 2021. godine potpisao trogodišnji ugovor sa beogradskim Partizanom, vraćajući se u svoj bivši klub nakon 28 godina.[3]


Sa reprezentacijom SRJ je 1995, zajedno sa Dušanom Ivkovićem, osvojio Prvenstvo Evrope y Atini. Naredne godine je postao prvi trener reprezentacije i osvojio srebrnu medalju na Olimpijskim igrama 1996. y Atlanti, a zatim i zlatne medalje na Evropskom prvenstvu 1997. y Španiji i na Svetskom prvenstvu 1998. u Grčkoj. Takođe ima i bronzanu medalju sa Evropskog prvenstva 1999. y Francuskoj.



DNO DNA! OBRADOVIĆ DRŽI KONFERENCIJU, A DELIJE GA VREĐAJU: Skandalozna scena posle meča u Pioniru!

------
Bravo ,"šampioni"  wc..vam se na "titule"










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 EmptySub Avg 13, 2022 4:50 pm

OPET TI U NASEM DVORISTU 99i grmi

Resavajte vase probleme kod vas i ne virite u nase dvoriste,sjebali ste sve sto su pre vas stvarali drugi ,ne mesajte u sve nas ,nismo vam mi dovodili igrace,trenera,upravu .Vasi problemi ,vasa briga,nemojte u svemu da vidite nas,Vucica,drzavu a Vucela i Vazura zive ko Begovi ....sta tu ima ZVEZDA?
kAD SE OPAMETITE I SHVATITE DA TIM OTRCANIM FRAZAMA VISE SEBI SKODITE SHVATICETE DA LAZI I SPINOVANJA NE MOGU VECNO DA PROLAZE
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰
» DNEVNI HOROSKOP ✰
» DNEVNI HOROSKOP ✰
» In memoriam-poznati (EX) Jugosloveni

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SPORT/ REKREACIJA :: SPORT-
Skoči na: