DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Zlostavljanje životinja BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Zlostavljanje životinja BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Zlostavljanje životinja

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
Samouka
PrEkoBrojNa
Samouka


Datum upisa : 24.05.2011

Zlostavljanje životinja Empty
PočaljiNaslov: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja EmptyPet Jun 05, 2020 7:35 pm

U neko moje vreme suze su se brisale nad Jesenjinovoj pesmi o kerusi, danas citam - zakucali psu ekser u glavu, odsekli sape, zapalili psa. Uzas, imam psa i znam koliko je to naivno stvorenje i kaka ga je lako prevariti da pridje.
Potpisujem, da su ta kako kazu deca, stoprocentni psihopate spremne da to isto urade i detetu i coveku. Pokrecu se peticije, trazi se od zakonodavstva da reaguje, nazalost, zakonodavac ne reaguje ni na ljudska  pitanja a ne za zivotinje.
Ko je kriv, da li se psihopata rodi, nebriga roditelja i drustva, gde traziti krivca
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

Zlostavljanje životinja Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja EmptySub Jun 06, 2020 12:44 pm

Ne znam da li se rode s tim zlom, ali znam da imaju tezi poremecaj.....ako mogu uzivati u mucenju bilo koje zivotinje i da, u pravu si, uvjerena sam da su to osobe predodredjene za koljace i siledzije i potreban je zakon i za takve maloljetne delikvente..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

Zlostavljanje životinja Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja EmptySub Jun 06, 2020 10:09 pm

Astra ::
Ne znam da li se rode s tim zlom, ali znam da imaju tezi poremecaj.....ako mogu uzivati u mucenju bilo koje zivotinje i da, u pravu si, uvjerena sam da su to osobe predodredjene za koljace i siledzije i potreban je zakon i za takve maloljetne delikvente..

Apsolutno -to je nauka dokazala.
No ,problem u Srbiji je da baš ovih dana svedočimo strašnim scenama mučenja životinja ,koje "izvode" odrasli ljudi ?
Neki ortak je hladno zaklao mačku na svojoj terasi ,na užas komšija koje su sve to gledale (i snimile)
A drugi problem ,takođe u Srbiji ,je da se kao "zaštitinici" životinja pojavljuje izvesno društvo "Levijatan" -koji su čisti fašisti ?

Zlostavljanje životinja 1097061_pokret-levijatan-zivotinje-zastita_ls
Kao i u svemu u Srbiji ,ludilo ,licemerje i monstruoznosti nemaju kraja ,a životinje koje su najmanje krive stradaju .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Zlostavljanje životinja Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja EmptyUto Jun 23, 2020 1:41 pm

Ne znam koliki psiho moraš biti da naneseš zlo  u ovom slučaju mučenje životinja . Ozbiljan poremećaj kad neko može da "uživa"  u tome. Takve klipove koje kače ne mogu  ni da  gledam. Zakazalo je i društvo za zaštitu životinja. 


Ovo je nešto lepo











Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Sponsored content





Zlostavljanje životinja Empty
PočaljiNaslov: Re: Zlostavljanje životinja   Zlostavljanje životinja Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zlostavljanje životinja
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PRIRODA I ŽIVI SVET :: MAJKA PRIRODA I NJENI ODGOVORI :: ŽIVOTINJSKI SVET-
Skoči na: