DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Хороскоп и вакцинација BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Хороскоп и вакцинација BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Хороскоп и вакцинација

Ići dole 
AutorPoruka
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

Хороскоп и вакцинација Empty
PočaljiNaslov: Хороскоп и вакцинација   Хороскоп и вакцинација EmptyČet Jan 28, 2021 8:08 pm

ХОРОСКОП И ВАКЦИНАЦИЈА

[You must be registered and logged in to see this image.]

ОВАН: Ма да, јасно да си примио вакцину и да знаш процедуру, али и ја сам примио БеСеЖе као мали, исто је то.

БИК: Да дођем сутра? Ок. Зваћу у 8. Ок. Зваћу у 9. Нема фрке, господине, чујемо се у 10. Не, не могу сутра, зваћу вас у 12. Звао сам вас јутрос за ову вакцину. Нека, нека, назваћу и њих на деветом. Онда, имамо ли термин?

БЛИЗАНЦИ: Супер су вакцине, одакле набављате? Зезаш? Знам ја тамо супер једну цуру, откида, срели смо се на журци код Хане пре три године, после били на мору с њеним рођацима, па нас њихов друг позвао у Италију, идемо чим се проваксамо.

РАК (грцајући у сузама): Ово је толико дирљив тренутак да ми мало фали да се расплачем.

ЛАВ: Само ако можете да ухватите у кадар и ову лежерну наруквицу и да ми пошаљете да ја ипак бацим филтер два?

ДЕВИЦА: Стерилно је? Сигурно? Сто посто? Сто сто посто?

ВАГА: Лепа вам је ординација. Али мало боје не би шкодило. И цвет у овај угао ту, можда.

ШКОРПИЈА: Не, категорично не. Вас не познајем. Желим СВОЈУ сестру и СВОЈУ докторицу. Не занима ме. Не чујем вас. Лалалала.

СТРИЈЕЛАЦ: Ма само да ово завршимо чим пре, имам договорено.

ЈАРАЦ: Сигурно је беспатно? Сто посто? Нема ништа ситним словима?

ВОДОЛИЈА: Ма не, зовите ме задњу, нек приме прво остали. Старији јесу? Нек приме и деца. Јесу? А животиње?

РИБЕ: Ово ће да спаси свет. Да промени људе. Да напокон пробуди добро у човечанству!!!










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

Хороскоп и вакцинација Empty
PočaljiNaslov: Re: Хороскоп и вакцинација   Хороскоп и вакцинација EmptyČet Jan 28, 2021 8:09 pm

Лалалалалааа ... smehsmeh










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
 
Хороскоп и вакцинација
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Народни рецепти из власотиначкога краја
» Вицеви из власотиначкога краја
» Православна (српска) Нова година

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: ZVEZDARNICA :: ZANIMLJIVA ASTROLOGIJA-
Skoči na: