DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

Šta ili ko vam trenutno nedostaje?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 21, 22, 23
AutorPoruka
Silvy
Frumos si de foc
Silvy

Godina : 43
Datum upisa : 11.10.2007

Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 Empty
PočaljiNaslov: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyPet Feb 08, 2008 10:29 pm

First topic message reminder :

trenutno odmor
.
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns

Datum upisa : 06.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptySre Mar 08, 2017 1:34 am

Kijara-brm ::

Ja se nadam  najboljem,jer ima ovde jako kvlitetnih forumaša .Toliko.

Moje mišljenje je da nema razloga za preteranu brigu. Biće to sve dobro, jednog dana. Neće niko nikud otići, prvenstveno mislim na ljude koji su uložili dosta energije i vremena u ovaj forum i koji ga smatraju drugom kućom. Neki će se možda i povući ali samo privremeno, jer koliko god bili kivni i razočarani nostalgija vuče, ne ostavlja se dom tako lako. Forum je odavno postao sastavni deo njihovih života, a i ljudi sa kojima komuniciraju svakodnevno. Teško se to zaboravlja...
S' druge strane, DF je jedan od malobrojnih foruma koji 'ima dušu', to znaju oni koji su ovde godinama, a ubrzo shvate i oni koji tek dođu. I ma koliko nam se neke stvari ne dopadaju, ipak je to neminovnost, bude tu svega i svačega, i lepog i ružnog, ali sve je to sastavni deo forumskog života. Pa ni u realnom životu nije uvek sve potaman, zašto bi bilo drugačije na forumu?! Vremenom popuste tenzije, ljudi i zaborave oko čega su se sve sporili, neki novi dođu, neki samo prođu...ali forumski život teče i dalje....sa nekim si dobar danas, sa nekim drugim sutra, postepeno uvidiš ko je kakav i ko ti odgovara, sa kim ne možeš njega zaobiđeš....jednostavno prilagodiš se situaciji i egzistiraš na najbolji mogući način u smislu da ispuniš svoja očekivanja. Tako to ide i u realnom životu, ništa drugačije nije ni na forumu.
Realnost je da forum nije bajka, jer nas ima svakojakih i ne možemo očekivati da nam se svi dopadnu i da sa svima imamo korektan ili divan odnos, ali, poenta je da se međusobno ne napadamo i ne vređamo jedni druge, da prihvatimo da za svakog ima mesta i da svako ima pravo na slobodu pisanja, da se okrenemo sebi i onima do kojih nam je stalo, a da one koje baš i ne mirišemo ostavimo po strani i ne obraćamo pažnju. Ne tražite idealno, već prihvatite realnost.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptySre Mar 08, 2017 1:46 am

sanjalica.ns ::

Ja se nadam  najboljem,jer ima ovde jako kvlitetnih forumaša .Toliko.

Moje mišljenje je da nema razloga za preteranu brigu. Biće to sve dobro, jednog dana. Neće niko nikud otići, prvenstveno mislim na ljude koji su uložili dosta energije i vremena u ovaj forum i koji ga smatraju drugom kućom. Neki će se možda i povući ali samo privremeno, jer koliko god bili kivni i razočarani nostalgija vuče, ne ostavlja se dom tako lako. Forum je odavno postao sastavni deo njihovih života, a i ljudi sa kojima komuniciraju svakodnevno. Teško se to zaboravlja...
S' druge strane, DF je jedan od malobrojnih foruma koji 'ima dušu', to znaju oni koji su ovde godinama, a ubrzo shvate i oni koji tek dođu. I ma koliko nam se neke stvari ne dopadaju, ipak je to neminovnost, bude tu svega i svačega, i lepog i ružnog, ali sve je to sastavni deo forumskog života. Pa ni u realnom životu nije uvek sve potaman, zašto bi bilo drugačije na forumu?! Vremenom popuste tenzije, ljudi i zaborave oko čega su se sve sporili, neki novi dođu, neki samo prođu...ali forumski život teče i dalje....sa nekim si dobar danas, sa nekim drugim sutra, postepeno uvidiš ko je kakav i ko ti odgovara, sa kim ne možeš njega zaobiđeš....jednostavno prilagodiš se situaciji i egzistiraš na najbolji mogući način u smislu da ispuniš svoja očekivanja. Tako to ide i u realnom životu, ništa drugačije nije ni na forumu.
Realnost je da forum nije bajka, jer nas ima svakojakih i ne možemo očekivati da nam se svi dopadnu i da sa svima imamo korektan ili divan odnos, ali, poenta je da se međusobno ne napadamo i ne vređamo jedni druge, da prihvatimo da za svakog ima mesta i da svako ima pravo na slobodu pisanja, da se okrenemo sebi i onima do kojih nam je stalo, a da one koje baš i ne mirišemo ostavimo po strani i ne obraćamo pažnju. Ne tražite idealno, već prihvatite realnost.
Upravo tako i mislim da će se sve polako vratiti u normalu.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard

Godina : 45
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyPon Apr 10, 2017 8:55 pm

Kafa a mrzi me da idem do dragstora
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyPon Apr 10, 2017 9:08 pm

Niko i ništa i ne prizivajte.Dodijala sam samoj sebi. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyPon Apr 10, 2017 9:10 pm

Dodijala sam samoj sebi. smehsmeh

Sad još da dodijaš meni pa da budeš kompletna smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyPon Apr 10, 2017 9:14 pm

Black Wizard ::
Dodijala sam samoj sebi. smehsmeh

Sad još da dodijaš meni pa da budeš kompletna smehsmeh
Sve je moguće.  smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

Godina : 57
Datum upisa : 02.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptySre Apr 12, 2017 4:25 pm

Pa nedostaje mi zezanja,ovde ga je bilo u izobilju ,al naidje neka epidemija pameti i stade sve ... trtrr 55555
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag
Black Wizard

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptySub Apr 15, 2017 10:37 pm

Voleo bih još jednom u životu da vidim Pariz .... mnogo toga je tamo što mi nedostaje
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyČet Jan 18, 2018 7:42 pm

Malo strpljenja,ali izdržaću. :)
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne
podbarac

Godina : 64
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyUto Jul 31, 2018 10:35 am

Gde nesta ono žuto čudo , moj lega , Kijara ?

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyUto Jul 31, 2018 9:55 pm

podbarac ::
Gde nesta ono žuto čudo , moj lega , Kijara ?
Vala, ako ti ne znaš ,teško da iko drugi zna . tongue migg
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyUto Jul 31, 2018 11:59 pm

Medo, bojim se da se sakrila da ne mora da se sretne sa mnom.....ali kao sto mi rekose, smislice ona vec odgovor.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa

Godina : 38
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyUto Avg 21, 2018 8:35 pm

Nedostaje mi moja beba Zvrk.
Upravo smo se vidjele/čule u Video pozivu...Ja bih je valjda do sutra gledala i slušala, ali me 'ladno otkači...ide još malo da se igra sa djecom.
Eto...za majku nema vremena m8m8

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyUto Avg 21, 2018 10:06 pm

Bosno,grozna si.....ja u letu,bez nedostajanja navratih na temu.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
justicija

justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyUto Avg 21, 2018 10:13 pm

Nedostaje mi 500 evra i još deset dana godišnjeg....
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptySre Avg 22, 2018 8:03 am

Kijara zubic
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja

Godina : 52
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptySre Avg 22, 2018 11:39 am

Bila sam počela da nedostajem sama sebi. Ali našla sam se pa je nedostajanje smanjeno. Vama ako nedostajem ... tražite me možda se i nađemo.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns

Datum upisa : 06.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyČet Nov 01, 2018 10:49 pm

Nedostaje mi moj zavičaj..., nedostaje mi avgust 2018g...
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyPon Jan 07, 2019 6:45 pm

Eugen Grafvajer ::
Kijara zubic
smehsmeh smehsmeh smehsmeh CARE! top88
Nedostaje mi bar neki forumas, da ne piskaram i pricam sama sa sobom... dm2
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyPon Jan 07, 2019 6:55 pm

dusicaa ::

Nedostaje mi bar neki forumas, da ne piskaram i pricam sama sa sobom... dm2

Di si bija, bija, bija kad je grmilo, kad je grmilo, kad je sevalo.... zubic
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyPon Jan 07, 2019 6:58 pm

Ma tu negde iza coska sakrivena smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Plasim se grmljavine ludismeh ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

Datum upisa : 08.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyČet Jan 10, 2019 8:50 pm

Doca! m8m8
Zna li neko gde nestade nas plavooki lepotan?
55555
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 EmptyČet Jan 10, 2019 9:12 pm

Oci-ANDJELA ::
Doca! m8m8
Zna li neko gde nestade nas plavooki lepotan?
55555
Bio je na druženju ,navrati on tu i tamo na forum . 
Nedostaju mi naravno ,svi oni "svakodnevni" forumaši ,kakva si i ti bila ,no moramo biti realni -postoje drugi prioriteti ,pre svega mala deca ,školska deca ,unuci...i to je za razumeti .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Šta ili ko vam trenutno nedostaje?   Šta ili ko vam trenutno nedostaje? - Page 23 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Šta ili ko vam trenutno nedostaje?
Nazad na vrh 
Strana 23 od 23Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: