DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

NAJNOVIJI TRAČEVI !

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptySre Jan 21, 2009 10:46 pm

First topic message reminder :

Drage dame (a i gospodo ) desi se da nismo raspoloženi za pisanje , ili sami na forumu, pa evo jednog sajta gde se možete zabaviti najnovijim tračevima sa cele ex Yu scene-estradne , političke ...svakakve .....Pa ako vam se neki trač dopadne , onda ga copy-paste da i ostali pročitaju, a ne moraju da ga traže . (i naravno, može i vaš komentar !) Zabavite se !

:dosaptavanje: [You must be registered and logged in to see this link.] :dosaptavanje:

Poslednji izmenio danubius dana Čet Mar 19, 2009 12:33 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptySre Feb 02, 2011 10:41 pm

Pevačica i vaterpolista sinoć razgovarali dva sata
Nataša i Danilo potpisali razvod
Marija Radojković | 02. 02. 2011. - 00:02h | Foto: A. Kamasi | Komentara: 150

NOVI SAD - Nataša Bekvalac i Danilo Ikodinović sinoć su konačno potpisali papire za razvod braka, izjavio je sinoć za „Blic“ advokat Dragan Gojković. Ipak, od pomirenja nema ništa, a motiv njihovog sastanka je isključo bio razgovor o trogodišnjoj ćerkici Hani koja još nije svesna da se njeni roditelji razvode.

Nataša se vratila sa Zlatibora
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nataša Bekvalac i Danilo Ikodinović sinoć su konačno potpisali papire za razvod braka, izjavio je sinoć za „Blic“ advokat Dragan Gojković. Popularna pevačica i bivši vaterpolista sinoć su se prvi put sreli nakon što je zbog Dačine prevare zatražila razvod. Sastanak u kancelariji njihovog zajedničkog advokata Dragana Gojkovića trajao je više od dva sata, a najviše su razgovarali o ćerkici Hani.

Nataša i Dača su očajni. Oboje su skrhani u svom bolu, ali kroz ovaj težak period ne žele da prolaze zajedno. Tačku na odnos je stavila Nataša kada se pre deset dana bez ijedne reči upućene Danilu spakovala i otišla na Zlatibor. Danilo ju je bezuspešno zvao pokušavajući da izgladi situaciju, a razgovor je zatražio i putem njenog advokata. Nataša je punih deset dana bila neumoljiva i sada je napokon pristala da se vidi sa Dačom i to u prisustvu advokata. Susret je bio “strogo poslovne“ prirode, a Nataša ne ostavlja mesta za pomirenje.

Dača vreme provodi u svojoj kafani

- Nataša je u prvoj sekundi bila toliko besna da se zarekla da se sa Dačom neće videti više nikada u životu. Ipak, ovih dana je razmišljala, razgovarala je sa porodicom i advokatom i shvatila da je trenutak susreta neminovan s obzirom na to da imaju ćerkicu. Od pomirenja nema ništa i njih dvoje će se sresti kako bi se dogovorili oko načina na koji će podeliti starateljstvo nad Hanom. Hana će pripasti Nataši, a ona želi da se Dača i Hana viđaju kada osete potrebu, što automatski uključuje Natašinu i Dačinu interakciju. Nataša želi da zaštiti ćerkicu koliko god je u njenoj moći i zbog toga će morati da se viđa sa Dačom - kaže za “Blic“ Natašina bliska prijateljica.

Sinoćnji sastanak počeo je oko 20, a završen oko 22 časa.

Kancelariju advokata Dragana Gojkovića prvo je napustio Dača a nekoliko minuta potom i Nataša. Zanimljivo je da pevačica nije mogla da upali automobile, pa se nakon par trenutaka “verglanja” vratila u kancelariju advokata Gojkovića.

Dači nije bila dovoljna ona svinjarija sa pijanstvom i saobraćajkom , sad mu je trebala i ova švaleracija ?
Ne treba se čuditi Nataši uopšte ...bila je uz njega kada je bilo najteže, vratila ga iz mrtvih -ovako joj je vratio,i mislio da će ona da predje preko toga ?
Ja joj vala ne zameram . A i za dete je bolje da je sada -a ne kasnije (mišljenja lekara , socijalnih radnika , psihologa -i sam imam to iskustvo)
Taj brak već odavno nije brak-bolje je prekinuti na vreme .
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop

Datum upisa : 02.12.2010

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptySre Feb 02, 2011 11:11 pm

Danubius ::

Taj brak već odavno nije brak-bolje je prekinuti na vreme .
Slažem se sa ovom tvrdnjom. Ovaj brak je prestao da bude brak od momenta kada je Dača doživeo saobraćajku. Vidno fizički oštećen, više nije bio onaj čovek za koga se Nataša udala, čega je i sama postala svesna i počela da pravi raznorazne 'nestašluke' o kojima se nadugačko i naširoko pisalo u medijima. Ne liči mi ovo na iskrenu podršku suprugu u tako teškim trenucima, već me navodi na sumnju da se udala za 'ime i prezime', a ne za čoveka koga je volela. Slatka, mala, estradna glupačica....od nje se nešto takvo i moglo očekivati, jedino mi nije jasno šta je njemu bilo kad se odlučio na brak sa njom, razočarao me skroz.
A i ovo što je sada uradio, predpostavljam da je bilo 'milo za drago', ili je rezultiralo kao nemoć da se psihički vrati u normalu nakon onoga što mu se desilo ?!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily

Godina : 23
Datum upisa : 12.09.2008

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptyČet Feb 03, 2011 9:37 am

Hmmm.. svasta se prica.. Nata voli novac.. cherry

Prethodnica svadje, sudeci prema medijima, bili su njeni sve cesci i sastanci sa Koletom, vidjali su ih svuda.. no, vrhunac je bio pre desetak dana kada je na jednom od salasa pevala na privatnoj zabavi i posle ponoci na ocigled svih gostiju igrala Koletu u krilu!

Zar se tako ponasa udata zena?!
Ako treba, onda sam ja neobavestena!!! 55555 :zlz:

Naravno da su je slikali, ali novinaru je odbrusila, kad je sutradan nazvao radi intervjua i rekao da ima u posedu te slike.. rekla je sledece: " Da li si ti normalan, ti to ne smes da objavis, rasturices mi brak.. pa sve i da sam se J*** na njivi ti to ne smes da objavis!"

Zar se tako ponasa "zvezda"?!
Pa i za zvezdu.. previse je.. nekulturna, prosta, daje povoda ogovaranju, sa Koletom se vidja.. ako nije Kole onda je Nole.. sto salasi, sto na jahti.. cherry

Nadam se samo da Nole nece nasesti na njene fore, ne treba mu to, ako je pametan bice mu to samo jos jedna recka!!! U zizi ove price,zavrsavao se i njegovo finale na Australija Openu, jasno je rekao kome se sve zahvaljuje i naravno spomene svoju devojku... ogradio se od traceva! Pametan!

Inace njegov cale je u vezi na Marijanom Mateus, i njih su vidjali po salasima.. he he.. koje vrzino kolo, A?! spite
Nazad na vrh Ići dole
lollypop

lollypop

Datum upisa : 02.12.2010

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptyČet Feb 03, 2011 3:09 pm

Lily ::
.. nekulturna, prosta, daje povoda ogovaranju, sa Koletom se vidja.. ako nije Kole onda je Nole.. sto salasi, sto na jahti.. cherry
...i prilično ograničene inteligencije,što se vrlo lako da primetiti. :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptyNed Feb 20, 2011 7:29 am

[youtube][/youtube]

Eto,,,ova pije da zaboravi,Nata plače..... spite
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptyUto Mar 01, 2011 9:36 am

Lidija vratila Božu u radikale!!!

General Božidar Delić posle dve godine vratio se iz SNS-a u šešeljevo jato
Lidija vratila Božu u radikale!!!
Utorak - 01.03.2011
Lidija Vukićević odigrala je ključnu ulogu u povratku Božidara Delića u radikalsko jato, vest je koja je juče prostrujala skupštinskim kuloarima!

Naime, rascep SRS-a svojevremeno je najteže pao fatalnoj glumici i generalu, za koje se po čaršiji pričalo da su u šemi! Iako su oboje tada priznali da su njihove emotivne veze čisto „prijateljske prirode“, nema sumnje da će zvezda „Boljeg života“ oberučke prihvatiti dojučerašnjeg poslanika naprednjaka u redove SRS-a. Popularna Viki i sama nam je to juče i priznala, ne štedeći pohvale na račun Delića.
- Nikakve priče o emotivnoj vezi nisu tačne! Mi smo bili veliki prijatelji, nerazdvojni, družili smo se svakog dana... Međutim, kada je odlučio da pređe kod Tome, prekinuli smo svaki kontakt. Bilo mi je žao, ali šta je, tu je... Ipak, ja sam uvek verovala u njega, on je pravi čovek! Lako čovek može da pogreši, ali je svoju veličinu dokazao ovim gestom i zato ga sad još više cenim. Uh, mnogo mi je drago, toliko sam srećna da nemam reči. Uvek sam verovala da će uraditi pravu stvar - priznala nam je Viki.
Delić je juče zvanično obavestio novinare o povratku u SRS i najavio da će ostati poslanik u parlamentu, kao i da će zadržati funkciju potpredsednika Skupštine Srbije. Kao razlog povratka u SRS naveo je da je Srpska napredna stranka, koju je osnovao sa Tomislavom Nikolićem, “prevara” u kojoj patriote i pošteni ljudi nemaju šansu.

- Ušao sam u naprednjake jer sam mislio da će to biti stranka poštenih ljudi i patriota, ali za dve i po godine nisam saznao kakav je program naprednjaka. Rečeno mi je da je to zbog toga što je na engleskom jeziku. To znači da program SNS-a nije pisan u Srbiji - rekao je Delić i dodao da se o svemu u stranci pitaju samo Nikolić i Vučić.
- Kada je SNS formiran, rečeno je da će to biti partija desnog centra i da se neće mnogo menjati politika koju je vodio SRS. Sve je to bila prevara. O politici stranke saznavao sam iz medija, pa i to da je bivši američki ambasador Vilijam Montgomeri savetnik SNS-a - rekao je Delić.
Predsednik SNS Tomislav Nikolić izjavio je da je povratak potpredsednika Glavnog odbora te stranke Božidara Delića u SRS, događaj koji se očekivao već godinu dana.
- Delić je imao neke svoje želje i ambicije koje nije mogao da ostvari u SNS. Ako nastavi kako je do sada radio, neće ih ostvariti ni kod radikala… Svako bira svoj put. Stranka koja zavisi od jednog čoveka, nije prava stranka - zaključio je Nikolić, koji je juče posetio Kraljevo da bi predao ključeve za tri, od ukupno šest kuća, koje naprednjaci grade porodicama koje su u zemljotresu ostale bez krova nad glavom.

Zdravica za povratak bludnog sina

Povratak Delića proslavljen je juče zdravicom u poslaničkom klubu SRS-a. Da li su točili neku preostalu flašu čiča Tomine rakije nismo uspeli saznati. Ono što je sigurno, generalu se najviše obradovao Sulejman Spaho koji nije propustio priliku da ga stisne u muški zagrljaj. I poslanik SRS-a Nemanja Šarović veoma zadovoljan zbog povratka Delića pozvao je „sve prevarene članove SNS-a“ da se vrate u SRS!

Radikalska mis se razume u đenerale ....svojevremeno je furala sa Nebojšom Pavkovićem (stan u Molerovoj (164 kvm) i Sredačkoj (550 kvm), vilu od 436 kvadrata u ulici Jevrema Grujića 14, vila u Užičkoj 28, veličine je 1.700 kvadrata. Pričalo se da poseduje i kuću na Zlatiboru koju je, navodno, na poklon dobio od preduzeća "Ktitor". Još uvek se ne zna šta je sa nedovršenom vikendicom u Lomnici kraj Kruševca, kao ni šta se dešava sa vilom u kotorskom naselju Sveti Stasije (između Kotora i Dobrote) od 500 kvadrata)
Videćemo da li je đeneral Delić dovoljno "težak" da krenu u "Bolji život "
spite [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptyPet Mar 04, 2011 12:18 pm

Kaja pretučena!

Anonimni mladić pevačicu tukao pesnicom u glavu
Kaja pretučena!
Petak - 04.03.2011
Pevačica Katarina Ostojić je u noći između srede i četvrtka završila u Urgentnom centru nakon što ju je anonimni mladić pretukao na izlasku iz poznatog beogradskog kluba „Hipnotik“!

Kako „Alo!“ saznaje od izvora koji se zatekao na licu mesta, Kaja je te noći nakon svog nastupa otišla u klub kako bi se zabavila sa svojim prijateljima, međutim, umesto provoda dobila je batine, i to zato što nije htela da uzvrati poljubac nepoznatom mladiću.
- Kaja je u klub ušla oko četiri ujutru i sela u jedan od separea u kome su sedeli njeni prijatelji. Pevač Adil, koji je te večeri nastupao u klubu, došao je do Katarine i zajedno su pevali. U tom trenutku je Kaji prišao nepoznati mladić koji je najpre počeo da je vuče za rukav, a potom pokušao i da je poljubi. Ona ga je sprečila, pokupila stvari i sa prijateljem krenula ka izlazu. Međutim, taj čovek ih je stigao kod garderobe i počeo besomučno da je udara pesnicom u glavu - priča za „Alo!“ izvor koji se te noći našao na licu mesta i dodaje da je prizor bio stravičan jer niko od obezbeđenja nije prišao da joj pomogne, a momak ju je tukao sve jače.
- Prijatelj koji je izlazio sa njom pokušao je da stane između njih dvoje, ali je i on „popio“ udarac u glavu, dok je napadaču pomagao prijatelj koji je sve vreme bio uz njega. Pet momaka iz obezbeđenja su stajali i gledali kako pevačica dobija batine i neverovatno je da niko od njih nije ni pokušao da ga odvoji od nje. Samo su stajali i gledali, što je dodatno okuražilo siledžiju. „Naći ću te kad-tad i izbošću te“, urlao je - rekao je izvor sa lica mesta.

Iz krugova bliskih Katarini saznali smo i da je pevačica potom otišla u bolnicu.
- Ostojićeva i njen najbolji prijatelj su uspeli nekako da pobegnu i otišli su u Urgentni centar, gde su je lekari hitno pregledali i na svu sreću ustanovili samo lakše telesne povrede. Nakon toga, Kaja je otišla u policiju i prijavila i nepoznatog napadača i prijatelja koji je bio sa njim. Hvala bogu pa imaju dosta svedoka koji su stajali kod garderobe, a i sam pevač Adil je jedan od onih koji su prisustvovali ovom nasilju - kaže Katarinin prijatelj.
Celu priču nam je potvrdila i Kaja.
-Nažalost, istina je sve što pričate. Zgrožena sam šta jednoj ženi može da se dogodi u ovom gradu. Prijavila sam sve nadležnim organima i nadam se da će takav monstrum ispaštati zbog svega. Na svu sreću, nanete su mi lakše telesne povrede i sada se osećam dobro - prokomentarisala je pevačica za „Alo!“.

„Hipnotik“ bez komentara!

Kako bismo čuli i drugu stranu priče, pozvali smo beogradski klub „Hipnotik“, a osoba koja se predstavila kao menadžer kluba rekla nam je da zasad ne može da daje nikakve komentare.
- Dok se ne čujem sa gazdama ne mogu da dajem nikakve izjave - saopšteno nam je u ime tog kluba.

Eto nas, džentlmena Pesnicama na ženu -i niko da je brani ???
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptySre Mar 16, 2011 11:14 am

Ceca tuzila JK.. bice zanimljivo!!! migg
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptyPon Mar 21, 2011 8:16 pm

„BLIC“ EKSKLUZIVNO: Razlaz poznatog para
Željko i Jovana raskinuli posle dve nedelje veridbe
Simonida Milojković | 21. 03. 2011. - 00:02h | Foto: Vesna Lalić | Komentara: 136

BEOGRAD - Željko Joksimović i Jovana Janković raskinuli su ljubavnu vezu. Pre petnaestak dana stavljena je tačka na jednu od najlepših ljubavnih priča koja je trajala skoro tri godine. Ni veridba, niti zajednička želja da svoju ljubav krunišu brakom nije uspela da nadvlada nesuglasice koje su poslednjih meseci potresale njihov zajednički život.

Kada je u subotu uveče na koncertu u Varaždinu Željko zapevao: “Ljubavi, mi smo mnogo toga hteli zajedno, samo ovo nismo smeli, nikada; nije smelo da se desi da ja tebe, a ti meni izgubiš” - njegovo lice nadvila je senka tuge. Kraj bine nije bilo Jovane koja ga je uvek pratila na koncertima.

Nakon nastupa Željko je davao autograme obožavateljkama, slikao se sa ljudima koji ga vole, a najteže mu je bilo kada je nekoliko devojaka prišlo i pružilo mu poklone. Poklone za Jovanu. “Dajte ovo svojoj zaručnici i puno je pozdravite”, poručile su mu, a on je samo duboko uzdahnuo.

“Ljubavi, mi smo mnogo toga hteli zajedno, samo ovo nismo smeli, nikada; nije smelo da se desi da ja tebe, a ti meni izgubiš”
Sad može da otpeva sa Severinom,umesto Borisa ono "Ko je kriv..." Sumnjam da će mu biti lakše , no bolje i to nego ono "A onda...našoj sreći...dodje neko sasvim treći...." (što je mnogo češće prikladna pesma ) spite
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptySre Mar 23, 2011 4:31 pm

ŠEŠELJ SE ZALJUBIO U STRAŽARKU!

Sreda, 23. Mart, 2011.| Autor: Jelena Velinović
Lider Srpske radikalne stranke priznao da je zbog lepote mlade stražarke u Haškom tribunalu, kojoj je na ročištu nemilice delio komplimente, smanjio zahtev za odštetu sa 100 na 10 miliona evra!

BEOGRAD - Šešelj se zaljubiška?
Lider radikala je, zbog lepote mlade stražarke u Haškom tribunalu, koja je na poslednjem ročištu, 9. marta, sedela tik do njega, snizio zahtev za odštetu sa prvobitnih 100 na svega 10 miliona evra!

Vidno raspoložen, Šešelj je delio komplimente dami u uniformi, koja je, kako kaže radikal Boris Aleksić iz njegovog pravnog tima, iz jedne slovenske zemlje.

- Šešelj je prema pravilu 98 bis tražio 100 miliona dolara odštete. Pošto je pored njega sedela lepa stražarka, za koju je rekao da je vrlo simpatična i prijatna, našalio se da ga je ona odobrovoljila i da će tražiti svega 10 miliona - objašnjava Aleksić.
Na pitanje da li je na pomolu nova ljubav, Aleksić odrično odgovara:
- Ma, nije se zaljubio, on je još zaljubljen u svoju Jadranku. Morate razumeti, posle toliko godina tokom kojih su pored njega bili krupni i namrgođeni čuvari, prvi put je u sudnici bio ženski stražar.

Upitan za reakciju dame u uniformi na Šešeljeve komplimente, Aleksić daje zanimljiv odgovor:
- Pa, ne znam da li ga je razumela, ali delovala je veoma zbunjeno.

Aleksić kaže i da je Jadranka Šešelj sve prihvatila kao šalu:
- Ne verujem da je Jadranka ljubomorna, Voja je bio samo dobro raspoložen, pa je udelio komplimente.

Jadranka: Nisam ljubomorna!

Jadranka Šešelj, supruga lidera radikala, kaže da nema razloga da bude ljubomorna.

- Voja voli da se šali, to mi nimalo nije zasmetalo. Naprotiv, drago mi je što ga ne napušta veseo duh. U pravu je kad kaže da mu prija da pored njega u sudnici sedi lepa i mlada stražarka, to je mnogo bolje nego neki namrgođeni stražar - kaže Jadranka, koja će polovinom aprila, kako kaže, u Hag po supruga.

I ta ima ukusa....
zubbb
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptyNed Mar 27, 2011 11:05 am

Otkrivamo
DAČA IKODINOVIĆ IMA NOVU DEVOJKU!

Nedelja, 27. Mart, 2011.| Autor: Zorica Radulović
Dok čeka razvod od Nataše Bekvalac, Danilo Ikodinović vreme prekraćuje uz Tanju Vračević, sekretaricu iz Novog Sada koja je zbog njega ostavila dečka
Suđena mu švaleracija.
Kako Kurir ekskluzivno saznaje, Danilo Ikodinović, koji se upravo razvodi od Nataše Bekvalac, ima novu devojku - Tanju Vračević, sekretaricu iz Novog Sada! Bivši vaterpolista i atraktivna plavuša upoznali su se pre mesec dana. A gde bi drugde nego u njegovoj, sada po švaleraciji već čuvenoj, kafani „Tako je suđeno“.

- Tanja i Dača u vezi su oko četiri nedelje. Čim su se videli, dopali su se jedno drugom. Tanja je zbog Danila ostavila dečka sa kojim je dugo bila u vezi. Stalno su zajedno, a viđaju se kod nje, iako je on, pošto se odselio iz doma koji je doskora delio s Natašom, iznajmio stan - otkriva odlično obavešten izvor Kurira.

Zanimljivo je da je Tanja, baš kao i njena prethodnica Milica Dražin, dolazila u salon lepote Natašine sestre Dragane, i da se, gle čuda, družila s Mladenom Milivojevićem Baronom, najboljim prijateljem novosadske pevačice. Da li je, poput „fatalne“ stomatološke sestre, zavolela i Natašine pesme, ne znamo, ali njenog još uvek aktuelnog muža, kako vidimo, jeste.

Dača spava kod Tanje

S obzirom na to da Tanja živi sama, Danilo je svakodnevno posećuje, a neretko ostaje i da prespava u njenom stanu. Paparaco Kurira uslikao je njegov auto „mini moris“ pre nekoliko dana ispred njene zgrade. Iako smo očekivali da će Danilo u neko doba izaći, to se nije dogodilo. Ikodinović je, po svemu sudeći, dočekao jutro kod Tanje.

Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptyNed Mar 27, 2011 11:25 am

Taj brak je bio gotov i pre saobracajke.. tada je jos Natasa htela da se razvede ali nesreca je samo prolongirala neizbezno!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptyNed Mar 27, 2011 11:53 pm

PRIPREME ZA VJENČANJE
Željko Joksimović i Jovana Janković ponovno zajedno

Nakon nedavnih vijesti o prekidu, Željko Joksimović i Jovana Janković odlučili su još jednom započeti zajednički život i nastaviti s pripremama za vjenčanje na jesen, piše srpski Alo

Dugo su pričali o svemu, pa su odlučili svojoj ljubavi dati još jednu šansu, a njihov sljedeći sastanak samo je potvrdio taj dogovor', tvrdi izvor blizak paru. Prema pisanju magazina Alo, Jovana je viđena kako stvari nosi natrag u Joskimovićev stan.

Osim povratka na staro, nastavit će i s pripremama za vjenčanje koje je zakazano za jesen.

Prema pisanju srpskih medija, voditeljica je nakon pomirbe odlučila vratiti na ruku skupocjeni zaručnički prsten koji je nakon prekida skinula, ali ga nije vratila pjevaču.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptySub Apr 16, 2011 9:42 am

SKANDAL TUČA PRE RAZVODA

NATA: DAČO, P.ČKO, ZAPAMTIĆEŠ ME!

Subota, 16. April, 2011.| Autor: Zorica Radulović
Nataša Bekvalac gađala čašom Ikodinovića i razlupala kancelariju njegovog advokata kad joj je bivši vaterpolista rekao da joj neće dati 40.000 evra od kafane

Pobili se!
Nataša Bekvalac juče je u popodnevnim satima pokušala da se fizički obračuna sa Danilom Ikodinovićem u kancelariji njegovog advokata Nemanje Aleksića u Novom Sadu. Prvi njihov susret nakon skoro dva meseca prošao je u žestokoj svađi, koja je kulminirala onog trenutka kad je pevačica saznala da joj njen još uvek zakoniti suprug neće nakon razvoda isplatiti 40.000 evra od kafane "Tako je suđeno".

- Nataša je u pratnji svog advokata Dragana Gojkovića došla u kancelariju Nemanje Aleksića, gde je već bio Dača. Nakon kraćeg razgovora, potegla je priču o kafani, a kad joj je Danilo rekao da kafanu neće dobiti i da ju je prepisao svom partneru, ona je doživela nervni slom i počela da baca čaše po kancelariji. Na to joj je Ikodinović kazao da joj iz inata neće dati kafanu, posle čega je dograbila čašu punu vode i bacila je ka njemu i njegovom advokatu. Čaša se razbila, a staklo je pogodilo Daču - saznaje Kurir od dobro obaveštenog izvora.

Nakon incidenta Bekvalčeva je pojurila napolje, dobacivši Danilu: "P.čko, zapamtićeš me!" Iz kancelarije je istrčala zaboravivši mantil, tašnu i naočari za sunce.

Kako saznajemo, Ikodinović je nakon svega njenom advokatu Draganu Gojkoviću najavio tužbu za fizički napad. Kurir je pokušao da stupi u kontakt s Natom i Dačom, ali oni nisu odgovarali.

Advokat Aleksić: Nataša me razočarala

Povodom incidenta u njegovoj kancelariji, advokat Nemanja Aleksić je za Kurir rekao da je razočaran ponašanjem pevačice.

- Nataša je razbila čašu o konferencijski sto. Danilov odnos i njegov razgovor s gospođom Natašom Bekvalac bio je krajnje primeren. Na mene je, do samog incidenta, gospođa Bekvalac ostavila utisak inteligentne i šarmantne osobe - kazao je advokat Aleksić.

Ma vidi ti šećerleme , kako se ražestila zbog parica ? Cccc.......
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptyNed Apr 17, 2011 10:46 am

Uhapšen Nikolas Kejdž
Tanjug, FoNet | 16. 04. 2011. - 18:46h izmena vesti 00:35h | Foto: AFP |

NJU ORLEANS - Holivudski glumac Nikolas Kejdž uhapšen je u Nju Orleansu zbog nasilja u porodici, narušavanja javnog reda i mira i pijanstva na javnom mestu, saopštila je danas policija

Kejdž je uhapšen u pijanom stanju pošto se sa suprugom posvađao na ulici oko toga da li je kuća ispred koje su stajali njihova. Suprotno prethodnom saopštenju, u kom se navodi da je Kejdž uhapšen u prepodnevnim satima, policija sada navodi da se to dogodilo sinoć.
Bračni par je stajao ispred kuće za koju je Kejdž tvrdio da je ona koju iznajmljuju, dok je njegova supruga govorila da nije, a onda je glumac zgrabio za ruku.

U saopštenju se navodi da je Kejdž potom počeo da udara u vozila i pokušao da uđe u taksi. Policajac je video da je Kejdž pijan i zatražio je da izađe iz taksija.

Kejdž je onda počeo da viče na policajca, posle čega je priveden. Sudija je odredio kauciju od 11.000 dolara.

Kejdž često posećuje Nju Orleans, gde ima imovinu i gde je ranije snimao filmove. Iako je jedan od najplaćenijih holivudskih glumaca, Kejdž ima finansijskih problema. On je ove godine imao velikih problema sa zakonom.

Američka poreska agencija IRS objavila je da Kejdž duguje oko 600.000 dolara poreza. Navodno je u periodu od 2004. do 2009. darovao poklone nepoznatim strankama u iznosu od 1,8 miliina dolara za koje nije platio porez.

Kejdž je pre dve godine takođe dugovao porez u iznosu od 14 miliona dolara, ali je za to okrivio svog poslovođu Sema Levina kojeg je tužio. Levin mu uzvratio kontratužbom, ali su na kraju postigli nagodbu.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptySre Maj 04, 2011 4:27 pm

Kraj
Nataša Bekvalac ostavila novog dečka
J.O. | 04. 05. 2011. - 08:58h |

Nataša Bekvalac raskinula je vezu sa rukometašem Ljubom Jovanovićem, piše "Story".

Pop pevačica je ostavila rukometaša Ljubu Jovanovića iz naizgled smešnog razloga, nakon što je saznala da on vozi isti motor kao nekada njen bivši suprug Danilo Ikodinović.
Nataša Bekvalac je ovu odluku donela juče u toku dana, po povratku sa Zlatibora u Novi Sad.

Pevačici je zasmetalo što Ljuba vozi identični dvotočkaš kao onaj sa kojim je Danilo doživeo saobraćajnu nesreću u junu 2008. godine, pa je odlučila da stavi tačku na njihovu emotivnu vezu.
Dugo je i trajalo... tongue
Dakle , muški svete , Šećerlema (opet ) slobodna, navali narode ,pre nego što (opet ) dodje onaj "šečeraš" da je teši...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptyNed Jun 12, 2011 11:17 pm

Prava turistička zemlja

Uvrijeđeni Đokovići zbog policije napustili Hrvatsku!

'Jako smo razočarani. Iako su cijelo vrijeme znali tko smo, bez razloga su nas držali tri i pol sata na graničnom prijelazu, a nismo prekršili niti jedan zakon', ljutio se Srđan Đoković na tretman carinske policije dodavši da ih čak nisu htjeli pustiti ni na WC.

Dok se njihov sin Novak između dva Grand Slam turnira (Roland Garrosa i Wimbledona) odmara negdje u Europi, ostatak obitelj Đoković je na jahti 'Dijana' u crnogorskom primorju. Ovaj vikend odlučili su iz Tivta zaploviti prema Dubrovniku, zatražili su i dozvolu od nadležne lučke kapetanije, ali uslijedili su neočekivani problemi.

Iako im je iz Dubrovnika stigla dozvola za uplovljavanje, "ukoliko ne ulaze u teritorijalne vode Hrvatske više od 12 milja koliko zakon dopušta", Đokovići su na graničnom prijelaznu zaustavljeni od carinske policije koja ih je obavijestila kako nemaju dozvolu za ulazak u hrvatske teritorijelne vode za što je propisana kazna od 1.000 kuna.

"Očito neka službenica na carini ne zna za odredbu od dopuštenih 12 milja", rekao je kapetan Cvjetković koji je dopustio uplovljavanje jahte Dijana, no Đokovićima to nije ništa vrijedilo jer su zadržani, prema njihovim riječima, gotovo četiri sata na prijelazu.

"Jako smo razočarani. Iako su cijelo vrijeme znali tko smo, bez razloga su nas držali tri i pol sata na graničnom prijelazu, a nismo prekršili niti jedan zakon", izjavio je otac poznatog srpskog tenisača, uz kojeg su na jahti bili Novakova braća Marko i Đorđe, majka Dijana, te članovi posade.

"Pustili su nas kada smo platili kaznu, ali nakon svega nismo više imali volje za odlazak u Dubrovnik, već smo se zaputili nazad prema Tivtu", naglasio je Srđan Đoković dodavši kako ih čak nisu htjeli pustiti ni na WC tijekom ta tri i pol sata.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptyNed Jun 12, 2011 11:19 pm

Ima se, ali se i troši
Đoković je ovu ljepoticu masno platio!

Nakon sjajnih rezultata Novak Đoković će uživati u odmoru, i to na novoj britanskoj morskoj ljepotici koju je preko Splita dovezao do Crne Gore. Srbijanski tenisač Novak Đoković kupio je 27 metara dugačku luksuznu jahtu za koju je izdvojio čak pet milijuna eura.

Đokoviću nije bilo teško izdvojiti toliki iznos za Sunseekerov model Yacht 88 s obzirom na to da je samo u 2011. godini zaradio više od tri milijuna dolara osvojivši četiri turnira uz rekordne 24 pobjede u nizu.

Jahta srednje klase, koju je nazvao po svojoj majci Dijani, izgrađena je u Velikoj Britaniji, a veliki teretni brod za luksuzne brodove i jahte na putu do njezina krajnjeg odredišta, crnogorskog gradića Tivta, nakratko ju je dovezao i do Splita. Sada je smještena u marini Porto Montenegro gdje se dotjeruje, a Đoković razmišlja i o kupovini apartmana u tamošnjem nautičkom naselju.

Drugi tenisač svijeta već ima iskustva s luksuznim morskim igračkama. Prvu ljepoticu od 19,5 metara kupio je 2008. godine, također Sunseekerov model, no za nju je izdvojio 'samo' 2,5 milijuna eura.

Đoković ovom kupnjom ipak nije dostigao rekordnu kupovinu bivšeg nogometaša Siniše Mihajlovića. Talijanski dizajner Roberto Cavalli prodao je Mihajloviću jahtu dugačku 41 metar, a njezina vrijednost procjenjuje se na oko 20 milijuna eura.

Zaposlenici u rukovodstvu marine Porto Montenegro nisu komentirali zakup veza, zbog obveze čuvanja poslovne tajne, ali drugi tenisač svijeta sigurno bi im dobro došao kao reklama za buduće goste.
spite
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptyUto Jun 21, 2011 4:42 pm

RAZVODI SE GOCA TRŽAN

Utorak, 21. Jun, 2011.|

Ivan Marinković se iselio iz stana na Mirijevu, u kojem je ostala pevačica sa ćerkom Lenom

Kraj četvorogodišnjeg braka!
Pop pevačica Goca Tržan
razvodi se od Ivana Marinkovića. Kako Kurir saznaje, Marinković je još
pre deset dana napustio njihov zajednički stan u Mirijevu i vratio se
da živi kod majke. Istog dana je na svom Fejsbuk profilu ostavio status:

„Život piše romane, komedije, akcije, drame, ali najčešće horore ili
naučnu fantastiku. I nađeš se u čudu, ne veruješ šta je sve moguće da
se desi, kao u najluđim snovima“ - napisao je Ivan, da bi malo kasnije
dodao nove misli:

„Hvala dragom bogu što mi je podario ćerku kakvu imam, ponosan sam tata do kraja, sve ostalo je sranje!“

Sranje ili ne, tek o problemima u braku pevačice i nekadašnjeg fitnes
instruktora intenzivno je počelo da se govori nakon Gocinog učešća u
„Survajveru“. Sumnja u bračne nesuglasice pojačana je posle Ivanove
izjave da bi Goci na prvom mestu trebalo da bude dete, a ne karijera.
Pevačica se uvek trudila da demantuje navode o razvodu, ali tokom
jučerašnjeg dana prvi put se nije oglasila i prokomentarisala
informacije do kojih smo došli.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptyPet Sep 09, 2011 9:28 pm

Nataša Bekvalac: Prete da će me zaklati, da će mi izvaditi utrobu

Bila sam u šoku kad sam čula da sam u vezi sa čovekom koga skoro da ne poznajem!

Šta imaš da kažeš o Ćazimu i sebi?

- Bila sam u šoku kad sam čula da sam u vezi sa čovekom koga skoro da ne
poznajem! U prvom trenutku se nisam obazirala, jer sam navikla na
tračeve, ali kad sam videla kakve razmere sve to poprima zbog mog
nereagovanja, odlučila sam da ovo bude intervju u kojem ću objasniti ono
što ljude definitivno interesuje - kaža
Nataša
.
U kakvim si zaista odnosima s Feliksom?

- Mi smo poznanici, i to je sve, jer za neki bliži odnos, prijateljski, trebalo bi da prođe vreme.

Upoznali ste se u Poreču?

- Da. Nisam znala koje je vere, ni čime se bavi, pošto ljude, kada ih
upoznajem, ne pitam takve stvari. Domaćini su mi bili moji prijatelji, a
Ćazim je njihov prijatelj. Ono što je najdegutantnije od svega, a o
čemu se pisalo, jeste da su tamo bili njegova žena i njihovo dvoje dece.

Izlazili ste zajedno, o čemu svedoči i vaša zajednička fotografija...

- Stvarno ne vidim zašto je ta fotografija izazvala toliku buru, jer je samo jedna od milion koje imam s raznim ljudima.

Snimili su te i na Feliksovoj jahti „Megaladona“...

- Zajedno s prijateljima, prihvatila sam poziv za doručak kod Ćazima na jahti. Nas petnaestoro je bilo na brodu tada.

Ćazim je rekao za Kurir da dosta toga znamo o tebi i njemu. Šta kažeš na to?

- Ne znam šta je hteo time da kaže, ali mislim da malo slabije govori srpski jezik i da je to pogrešno protumačeno.
Kako je on reagovao na pisanja o vašoj vezi, koju ti demantuješ?

- Uopšte nije znao kolika je moja popularnost u Srbiji. Bio je
iznenađen. Nisam u svakodnevnoj komunikaciji s njim, ali znam da njemu, a
i njegovoj porodici, uopšte nije prijatno.

Doživela si neprijatnosti zbog toga?

- Ovo što sam ja doživela je prestrašno! Stižu mi preteće poruke, pozivi, pisma...

Kakve poruke?

- Pišu da će me zaklati, da će mi izvaditi utrobu, matericu, da ću završiti u kanalu...

Jesi li to prijavila policiji?

- Ne, jer sam se bojala da ću, ako to uradim, još više biti dočekivana na nož.

Plašiš li se da bi neko mogao da ti naudi kada te vidi na ulici?

- Nije mi prijatno, ali ne želim da uđem u tu vrstu paranoje.

Unajmićeš obezbeđenje?

- Iako su me neki vrlo ozbiljni ljudi zvali i predložili mi to, ipak
neću, jer bih tada postala rob sopstvene ličnosti, popularnosti i
zanimanja kojim se bavim.

Pisalo se da ti je Ćazim dao svoje obezbeđenje na nastupu u Novom Pazaru.

- Na svakom mom koncertu postoji obezbeđenje. Lično obezbeđenje nemam i
nikad se nisam osećala ugroženo, sve do pre nekoliko dana...

Tvoja porodica je još ljuta na tebe?

- Istina je da su moji roditelji mesec i po dana bili veoma tužni zbog
neprijatnosti kroz koje prolazim, ali to da su me se odrekli, apsolutna
je laž.

Kako se sada osećaš?

- Malo sam pogubila živce, veoma sam ranjiva, slaba, i jedini način da
obnovim snagu jeste muzika. Za dva dana ulazim u studio, da snimim pesmu
koja će biti iznenađenje za sve moje fanove.
Nazad na vrh Ići dole
Đole

Đole

Datum upisa : 07.10.2011

PočaljiNaslov: Pogledajte dvorac Dragane Mirković! (tekst i video)   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptySub Nov 12, 2011 8:18 am

Pevačica Dragana Mirković ponosna je vlasnica dvorca Ebenfurt iz 12. veka.

I kao što je i Dragana svojevremeno rekla, dok njene koleginice kupuju markiranu
garderobu i tašne, ona je kupila dvorac. Iako je još uvek u fazi rekonstrukcije
i uređivanja, dvorac vlasnica DM sat televizije izgleda impozantno.Za potrebe svog novog spota Drugovi, Dragana je otvorila vrata svog
dvorca. Pogledajte…

.......................................................................................
Kako ti novobogati sa (trpezarija ili dnevni boravak
televizije), okrećeu balkanski šund a kasa zvoni, li
zvoni, ali dok je mušterija za deranje kože,nema problema, to nam je slika društva...
PS. da li je ono pravila remont, zatezanje, čini mi se da je nos nešto poput Majkla Džeksona... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptyNed Dec 11, 2011 2:52 pm

Novi estradni rat!

GOGA: INDIRA TO NIJE LEPO

Nedelja, 11. Decembar, 2011.|

Autor: Milena Videnović

Folkerke se zakačile na snimanju novogodišnjeg programa jer je Radićka nastupila pre Sekulićke

Ušla joj u termin!
Goga Sekulić siktala je od besa u hodniku DM televizije u Požarevcu jer je preko reda nastupila Indira Radić, saznaje Kurir!
Goga je na snimanje novogodišnjeg programa došla tačno na vreme i mirno
čekala svoj red, ali se iznenada pojavila Indira i izašla na scenu
umesto nje!

- Indira je zamolila organizatore da je puste preko reda jer je žurila
na drugo snimanje. Međutim, zaboravila je da pita Gogu da li se i ona
slaže s tim, s obzirom na to da je pre nje trebalo da nastupi - kaže naš
sagovornik, koji je prisustvovao snimanju.
Pozvali smo Sekulićku, koja je potvrdila naša saznanja:

- Ja sam profesionalac, to svi znaju, i volim pravdu! Nije lepo to što
je Indira uradila. Ipak, ona je moja starija koleginica i ja sam je
pustila - pomirljivo će Goga.
Ali, ako se ovakva situacija ponovi još na nekom snimanju, ne smemo ni da zamislimo kako će reagovati vatrena Goga!

Indira: Frka bez potrebe!

Za razliku od Sekulićke, Indira Radić tvrdi da nije bilo nesporazuma.
- Goga i ja smo prijateljice više od deset godina! Ona je divan čovek i
prijatelj i bilo bi ružno da kažem nešto što ne mislim. Dakle,
pokušavate da pravite frku tamo gde je nema - poručila nam je Indira.
----------
Kakav bi to samo sudar bio da se pobiju ,obe ovako "temeljne" [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptyPon Dec 12, 2011 9:15 am

Nije to cudno, stalno toga ima.. posebno na snimanjima novogodisnjih emisija.. zna se desiti da vise tv stanica organizuje snimanje isti dan.. i onda nastaje zurba..
Ali isto tako, postoje pevaci koji te tako razocaraju sa svojim izgovorima ( npr. jednom prilikom je Vera Matovic izjavila da je u frci i zuri kuci jer joj je muz na samrti?! a Era Ojdanic- potvrdjuje- i sta tada da uradite????), samo da ne bi cekali sat-dva na svoj red.. a to je tako ruzno i organizator se nadj eizmedju dve vatre, sto je najgore svi se razbesne i onda svi hoce preko reda.. a tada vec zazalite sto ste "ucinili nekom uslugu". I ruku na srce, nije u redu.. mnogi su fer i posteno cekaju na svoj red par sati, druzeci se sa svima, odrade svoje i idu dalje.. A takvih kao Indira ima.. doduse svi oni pokusaju u startu da pronadju precicu, ali ih ljubazno moras odbiti i ako vide da sve ide po redu i posteno, onda su svi zadovoljni i fini.. ako napravis jedan izuzetak.. onda objasnjavas satima zasto i zbog cega je taj uleteo preko reda. Nezahvalan posao, verujte mi..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptySre Jan 11, 2012 9:45 am

SEVERINA NA BADNJI DAN RODILA SINA?

Sreda, 11. Januar, 2012.|

Autor: Dragana Ivanović

Nakon pisanja hrvatskih portala da se Severina
porodila, Kuriru se javio izvor iz KBC „Split“ koji navodi da je
pevačica 6. januara dobila dečaka

Ako jeste, zašto krije?
Pojedini hrvatski portali pre pet dana su objavili da se Severina Vučković porodila, a njihove tvrdnje juče je potkrepio izvor Kurira zaposlen u KBC „Split“.

Prema rečima našeg sagovornika, pevačica je, navodno, u ranim jutarnjim
satima 6. januara rodila sina. Dete je, kako nam je rečeno, odmah
smešteno u inkubator, budući da je rođeno mesec dana pre predviđenog
termina.

- Međutim, u bolnici vlada zakon ćutanja. Severinin verenik Milan
Popović zabranio je zaposlenima da pričaju o porođaju - kaže izvor
Kurira.

Da li su ovi navodi zaista tačni, pokušali smo da saznamo od
Vučkovićkinog menadžera Tomislava Petrovića, ali on nije odgovarao na
telefonske pozive i poruke.

Da podsetimo, Severina je hospitalizovana 2. januara zbog, kako je
saopšteno, komplikacija u trudnoći. U KBC „Split“ novinarima je rečeno
da će pevačica radi predostrožnosti biti zadržana do termina za porođaj.

Prema pisanju jednog internet portala, što je Kurir preneo, ona i Milan su se dogovorili da se sin zove Aleksandar Ivan.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 EmptyPon Jan 16, 2012 12:25 pm

NEOPREZNIJI NEGO IKAD

MILE KITIĆ UHVAĆEN SA ŠVALERKOM!

Ponedeljak, 16. Januar, 2012.|

Kitića ekipa „Paparaco lova“ snimila kako u motel odvodi mlađu plavušu, s kojom se u sobi zadržao 45 minuta

Crni Mile, šta to radiš?
Već godinama se spekuliše da Mile Kitić ima ljubavnicu, a sada, izgleda, postoje i dokazi za to. Ekipa „Paparaco lova
uspela je da uhvati pevača s mnogo mlađom devojkom u krajnje nezgodnoj
situaciji. Mile je, posle partije tenisa, na Autokomandi kolima pokupio
nepoznatu plavušu. Krenuli su put Avale, gde su se zaustavili kod jednog
motela. Mile je tamo, džentlmenski, uzeo sobu, u kojoj su se zadržali
punih 45 minuta. Šta li su radili, pitamo se! Pre toga priuštili su sebi
obilan ručak i sve to dobro zalili u restoranu koji je u sklopu motela.

Pozvali smo Mileta da ga pitamo ko je dotična dama, kao i da nam
objasni šta su radili 45 minuta u sobi, a on nam je nervozno odbrusio:
- Ne želim ništa da komentarišem! - viknuo je besno i spustio slušalicu.

Bolje neka spremi komentar za suprugu Martu Savić, koja je, kako saznajemo, trenutno u Tajlandu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: NAJNOVIJI TRAČEVI !   NAJNOVIJI TRAČEVI ! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

NAJNOVIJI TRAČEVI !
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: PRESS / RADIO /TV...-
Skoči na: