DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Nosite li KLOMPE ? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Nosite li KLOMPE ?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySre Feb 25, 2009 8:57 pm

First topic message reminder :

Obuća izrađena od prirodne kože, drveta i poliuretana. Đonovi, drveni i poliuretanski su anatomsko-ortopedski tako da vrlo povoljno utiču na zglobove nogu i kičmu. Materijali izrade obično odgovaraju ekološkim standardima i ne ostavljaju nikakve štetne posledice na stopala.  Imaju široku primenu u zdravstvu i drugim delatnostima kao radna, zaštitna i rekreativna obuća.

Jednom rečju -KLOMPE . Nosite li ih , koje boje, u kojim prilikama ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Poslednji izmenio Danubius dana Uto Feb 03, 2015 8:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Lily
First Bride
Lily

Godina : 23
Datum upisa : 12.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2011 11:36 am

Da, pogotovu kad treba da skoknem do prodavnice preko puta zgrade.. one su mi nazgodnije, bilo leti, bilo zimi jer su visoke, cak i za kisu.. inace ne volim plasticne, ruzno mi izgledaju..
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER

Datum upisa : 13.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2011 11:58 am

ne pamtim da sam nekog video u klompama sem u nekoj zdravstvenoj ustanovi..

a nekad je bilo sik nositi i ovako...sto se vise cujes bolje je.. :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyČet Jul 07, 2011 12:30 pm

Nosim "kroksice" po doma,a po ljeti više volim japanke i opet po doma..
Za van ili u grad od tenisica do sandala..
Prilagođeno odjeći,kako "gore tako i dolje"....:)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 7:56 pm

Poznato je da su klompe u zdravstvu "službena " obuća. Problem je što se dobiju jedne u dve godine -i to sumnjivog kvaliteta,firme gledaju da kupe najeftinije ,pa se naravno -raspadnu .
Jednom ima neke koristi i od raznih komora i strukovnih sindikata -od prošle godine oni organizuju nabavku "dr Sholl " klompi za zdravstvene radnike -uz doplatu na koju svi pristajemo . Može da se bira i par boja -crne ,bele ,braon i zelene .
No sve bi bilo ok -da većina zaposlenih nisu žene -a one su "ocenile" da u njima izgledaju kao- patke . [You must be registered and logged in to see this image.]

Tako, kod dama ove godine "in " su neke klompe marke "Groobin" Muški deo publike ih je odmah prekrstio u "grobarke" ili "grubijanke" [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]....a ne nekima piše i Groobin

U stvari nema razlike -sem što ovih ima u više modela .Ženska posla .

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

Godina : 46
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 8:01 pm

Ovde se na poslu ( mislim u zdravstvu) najvise nose ove ( i varijacija na temu). Ne izgledaju nesto, ali su odlicne za nogu.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 8:06 pm

sonia ::

Ovde se na poslu ( mislim u zdravstvu) najvise nose ove ( i varijacija na temu). Ne izgledaju nesto, ali su odlicne za nogu.

Da je udobno -verujem . Da ženama može da stoji -i to verujem .
Ali na muškoj nozi.....auuuuu.......model "super gay " ??? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

Godina : 46
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 8:17 pm

Postoje i varijacije na temu, naravno.

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 9:08 pm

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 9:10 pm

Grey...roze i bordo..odlične..samo onaj remenčić iza ne nosim...cena 60evrića...

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 9:47 pm

..meni ni jedne klompe nisu udobne..probala sam i nije mi se dopalo,tako da ih ne nosim
Nazad na vrh Ići dole
allure

allure

Datum upisa : 19.01.2012

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 9:53 pm

Zana ::
..meni ni jedne klompe nisu udobne..probala sam i nije mi se dopalo,tako da ih ne nosim

da, u pravu si... izmedju ostalog i to je razlog zbog kojeg ih ne nosim... pored toga što mi izgledaju ko styling Pipi Duge Čarape...
hula
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 9:58 pm

allure..pa kakve papuče nosiš uopše..kad izađeš da izbaciš đubre..na balkon,da okačiš veš u vešeraj?
ne ideš u kućnim bre..:D
Nazad na vrh Ići dole
allure

allure

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:04 pm

Kijara-brm ::
allurre..pa kakve papuče nosiš uopše..kad izađeš da izbaciš đubre..na balkon,da okačiš veš u vešeraj?

ne nosim papuče uopšte... nikada se nisam privikla na "novi modni trend" papuča koji je odjednom buknuo u 20.veku, a pre toga su nošene (bar u Evropi) u 19.veku...
kad izadjem do prodavnice, da bacim djubre itd. idem u patikama ili leti, sandalama... po kući hodam u patikama... jednostavno ne volim da mi klamće nešto na nogama, volim "fiksiranu obuću"... trenutno imam na sebi neke Dunlop, platnene, od pre Hrista... ali su udobne... jedino za lkupatilo, imam plastične, zato što je to pratktično kad se kupam...
no, ja nisam merilo za papuče, pošto ih ljudi u 90% slučajeva nose...

cola

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:09 pm

allure ::
allurre..pa kakve papuče nosiš uopše..kad izađeš da izbaciš đubre..na balkon,da okačiš veš u vešeraj?

ne nosim papuče uopšte... nikada se nisam privikla na "novi modni trend" papuča koji je odjednom buknuo u 20.veku, a pre toga su nošene (bar u Evropi) u 19.veku...
kad izadjem do prodavnice, da bacim djubre itd. idem u patikama ili leti, sandalama... po kući hodam u patikama... jednostavno ne volim da mi klamće nešto na nogama, volim "fiksiranu obuću"... trenutno imam na sebi neke Dunlop, platnene, od pre Hrista... ali su udobne... jedino za lkupatilo, imam plastične, zato što je to pratktično kad se kupam...

ok..navika...
najviše volim bosa.napolje ne mogu(do kontejnera) ...bljak
klompe su mi najudobnije.i više su kraj nogu..nego na njima.. [You must be registered and logged in to see this image.] ...
samo kad moram da se obujem...
Nazad na vrh Ići dole
allure

allure

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:26 pm

allure ::

ok..navika...
najviše volim bosa.napolje ne mogu(do kontejnera) ...bljak
klompe su mi najudobnije.i više su kraj nogu..nego na njima.. [You must be registered and logged in to see this image.] ...
samo kad moram da se obujem...

Draga i lepa Kijarice,
apropo klompi i izlaska iz kuće do... čega god, sve je to OK, ali...
da li si ikad čula da "pravo žensko nikad ne izlazi iz kuće nenamontirano... bar malo",
... so just one little advice... ne od mene... bilo bi pretenciozno... već od gospodjice Chanel... zapamti ga dear K...

parfem sminka parfem

"I don't understand how a woman can leave the house without fixing herself up a little - if only out of politeness. And then, you never know, maybe that's the day she has a date with destiny. And it's best to be as pretty as possible for destiny."

- moja omiljena i od mene, najviše citirana, Coco Chanel -

:ogledalo:

... tako da u odnosu na ovakav komentar, klompe baš izgledaju onako ... da ne kažem kako...

ererere

Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Samhain

Datum upisa : 22.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:29 pm

ja volim ovakve. a na poslu nosim patike (sneakers)
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
ZezaM
Prisutan Duhom
ZezaM

Datum upisa : 18.12.2011

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:32 pm

Evo mojih radnih klompi :zlz:

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:34 pm

hej dear..:)))
sad moja verzija...
moraš poznavati naš grad..iliti moj kraj...
klompe niko ne vidi..mi do kontejnera ..pošte...izlazimo
u boksericama..vešu..
znači slobodni stil..tako da je nama svejedno što imamo na nogama..ali sa stilom..:))
to ti može povrditi jedna forumašica....koja je rekla..onaj narod tamo go hoda... lol!..vidi nas samo zaštitar..komšije..ili ko se nađe u krugu naše zgrade..pošto smo mi odvojeni.imamo neku svoju privatnost..

e sad već do prodavnice...i dalje..zna se... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
allure

allure

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:38 pm

Samhain ::

ja volim ovakve. a na poslu nosim patike (sneakers)

ti to posmatraš na drugi način, mislim nogu u cipeli ili papuči... kao umetničko-erotski artefakt... migg no, nisu klompe...

ZezaM ::
Evo mojih radnih klompi :zlz:

e ovo Zezo nikako nije u duhu Chanel-ine izjave... ne može... moraš da menjaš outfit... vrti
Nazad na vrh Ići dole
allure

allure

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:43 pm

hej dear..:)))
sad moja verzija...
moraš poznavati naš grad..iliti moj kraj...
klompe niko ne vidi..mi do kontejnera ..pošte...izlazimo
u boksericama..vešu..
znači slobodni stil..tako da je nama svejedno što imamo na nogama..ali sa stilom..:))
to ti može povrditi jedna forumašica....koja je rekla..onaj narod tamo go hoda... lol!..vidi nas samo zaštitar..komšije..ili ko se nađe u krugu naše zgrade..pošto smo mi odvojeni.imamo neku svoju privatnost..

e sad već do prodavnice...i dalje..zna se... [You must be registered and logged in to see this image.]

pa nije vam loš kraj... to kao, šetate goli...
možda ti se i posreći pa kako veli, mademoiselle Chanel,
... you never know, maybe that's the day she has a date with destiny....
i zamisli sad scene, da naletiš na svog destiny - on go, ti gola, ...
pa to mi izgleda divno... ko Adam i Eva...
predlažem lovorov list za akciju "baciti djubre" u tvom kraju ...

migg
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 10:46 pm

mi smo evropski ljudi širokih svatanja... [You must be registered and logged in to see this image.]..reče ja tebi da moraš doći....
razumemo se... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
allure

allure

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 11:01 pm

mi smo evropski ljudi širokih svatanja... [You must be registered and logged in to see this image.]..reče ja tebi da moraš doći....
razumemo se... [You must be registered and logged in to see this image.]

ma... svidja mi se ta vaša "slobodna i obnažena" Evropa...
ziveli1
Nazad na vrh Ići dole
Helena Trojanska
Slatkiš iz Neoplante

Godina : 49
Humor : da,uvek!!!
Datum upisa : 05.02.2011

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 11:09 pm

Obožavam papuče svih vtrsta,a kolompe pogotovo. Udobne,lagane,a idu uz sve i svašta... tongue
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_

Datum upisa : 20.12.2011

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptyPon Mar 12, 2012 12:04 am

Nekad sam ih baš nosila, zbogne, možeš i čarape imati, kad zatreba...Sad ne više, više volim da su mi prsti slobodni

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 EmptySre Jun 13, 2012 2:15 pm

Svojevremeno na ovoj temi se vrlo skeptično izrazih o "crocksicama" ,no pošto mi na poslu pukle treće klompe od početka godine -lepo odosmo i kupismo .
Da li je guma ,da li je plastika ,nemam pojma -no one velike rupe ,neki čudni đon i ona ispupčenja u unutrašnjosti klompe -daje sasvim ok osećaj ,meni se čini da su puno udobnije od ovih "normalnih" (a ni ne klepeću)
Iako su dozlaboga ružne (smatraju se modnim promašajem decenije ) -nemam primedbi (ako se ne raspadnu za nedelju dana )
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Nosite li KLOMPE ?   Nosite li KLOMPE ? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Nosite li KLOMPE ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: MODA :: MODNA PISTA/MANEKENSTVO-
Skoči na: