DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
8 Mart - dan zena... - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
8 Mart - dan zena... - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 8 Mart - dan zena...

Ići dole 
+56
debilko
brunolino
Kijara-brm
podbarac
Vladimir79
Đole
Astra
dusicaa
Auror@
ZoxZoja
Lakota
Danubius
sonia
Ladyintheblack
Nut
AstrinaKomsinica
brdjanin
Ivana_258
Gothic
el_vibrador
Tattoo
allure
Ivance
ZezaM
Samhain
Sibila_
Aurora Borealis
vasko1
Harite
cojle
Ripce
promaja
EAGLE
Najda M.
Vangelis
daca
Orhideja
mladenk
Krupljanka
velizar
Amisela
Klosarka
montoya
rouzvel
bosankaa
determinanta
sanjalica.ns
Smiljan01
PJER
srki76
komunikativn@
Slovenska
Silvy
Lily
svilanaasvaltu
Sanjalica
60 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptySub Mar 07, 2009 6:40 pm

First topic message reminder :

CESTIT OSMI MART SVIM DAMAMA OVOG FORUMA


8 Mart - dan zena... - Page 2 5031vi9
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyUto Mar 02, 2010 11:53 pm

Pjer ti me cudis.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
PJER
Pjer



Datum upisa : 13.10.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 12:02 am

Astra ::
Pjer ti me cudis.

hhehehe

zeni treba svaki dan da bude 8 mart.
...a ne samo taj jedan ....



:141545:
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan01




Datum upisa : 19.11.2009

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 1:00 am

Danubius ::
Mrzim 8 mart. To je noćna mora svakog muškarca .

Em treba glumiti budalu sa cvećem , em je strahovito nepravedno .
Bogate firme i dan -danas svojim "damama " dele neke "bonuse" , a siromašne ,kakva je većina -ništa . Ja bih to ukinuo .
Ako ne ceniš ženu sa kojom si drugim danima -nećeš je "kupiti" ni "pažnjom" kad "je red"
A još najviše obožavam kada vidim neke nadrndane službenice kako vuku cele korpe cveća , a neke druge žene , radnice, po neki sirotinjski karanfil od "sindikata"
8 mart je 8 Mart - dan zena... - Page 2 429613

Sefe Dany, kakav ti je ovo post i tako crne misli...Da mi ne staris prebrzo??? 8 Mart - dan zena... - Page 2 965545
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams



Datum upisa : 06.01.2010

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 1:03 am

Šta je to 8. mart ??? 8 Mart - dan zena... - Page 2 356467 8 Mart - dan zena... - Page 2 Icon_geek
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer



Datum upisa : 13.10.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 1:08 am

sanjalica.ns ::
Šta je to 8. mart ??? 8 Mart - dan zena... - Page 2 356467 8 Mart - dan zena... - Page 2 Icon_geek

to je nesto sto se maze na hleb... 55555
mozda i nije... :blimky:
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna



Datum upisa : 06.01.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 6:52 am

Baš mi ništa ne znači taj 8. Mart. Prošle godine od kolega smo dobili peškire. E, pa kako sam se uzje*alaaaaaaa! Nedostajao je sapun, pa da "poruka" bude kompletna. Bljaks!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 9:53 am

Odsvirao sam mnogo 8 martova ...

Žene nabace "nove" krpice -pa onda ogovaraju one koje nisu .
Muškarci (ohrabreni cugom) prigrabe koleginicu kojoj se ne bi smeli ni obratiti u rvački zahvat (ples ) pa padaju razna "priznanja"....
Ako ne zaboravite sve što je žensko u okolini (mamu, babu , ženu , šurnjanju , jetrve , komšinice , bebu Milicu -opet će se naći neko žensko stvorenje koje vam baš onda dodje u kuću -ili gde morate otići-pa neprijatnooooo )
A najbolji je dan posle....kada žene uporedjuju "plen "(vidi šta mi kupio moj....)
Ako je koleginicin raskošniji-to nekom jadniku zagorča dan....a na noć 8 Mart - dan zena... - Page 2 233241 može da zaboravi....
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 10:10 am

Iako zivim u gradu gdje se ne praznuje 8.mart,meni je iz djetinjstva ostalo da je to Dan zena...Dan Majki.Mada sam danas i sama majka dvoje djece,ipak taj praznik ne vezujem za mene,ali je obavezno da svojoj mami poklonim nesto u znak paznje i cak moju djecu sam naucila da tada naprave nesto lijepo za Omu(baku).
A da vas ne lazem,obraduje me svaki poklon koji dobijem.To je ipak znak da me se neko sjetio jednim cvijetom,cokoladom,bombonjerom...svejedno cim,ali se obradujem 8 Mart - dan zena... - Page 2 75146
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 12:25 pm

Po tebi Cyber,zasto slavimo rodjendan,pa taj dan neko ili vise njih bas ima obavezu da ti nesto kupi,da se smije na tvojoj proslavi,da jede i pije ako mu se to ne radi,da mozda i zaigra jer je neciji rodjendan,pa onda i Silvester,slavimo dolazak nove godine,bas taj dan i ni jedan drugi i ne pitaju nas da li nam se bas slavi i sve ispocetka,e tako i 8. mart,jeste jedan dan,ko voli nek izvoli,a ko nece,nek se ne namece,ne mora darovati ni cvijece.
Paznja je uvijek lijepa i obraduje,samo sto vama mnogima muskarcima to ne moze nikako iz donje glave da stigne u gornju.Izvini ali cesto bas mislite onom donjom,tren zadovoljstva i svijet je vas...a nekom ruzom,mimozom,cokoladicom....ucinite da zena bude nesto duze zadovoljna,jer i 10.mart i 20. ce reci,ipak je mislio na mene.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 12:35 pm

Pa ako će to biti dovoljno, da samo 8. marta budem pažljiv, a ona će to da pamti cele godine, onda SUPER. Ali ja nekako mislim da je svrsishodnije da je češće iznenadim, nego da se na silu natežemo baš 8. marta.

A slažem se za Novu godinu. Ja je jako retko slavim, a i to nije proslava, već druženje, kao i na svakoj drugoj sedeljci. Nikada u životu nisam uplaćivao aranžman ili nešto slično za NG.

Evo tebi za svaki slučaj pre 8. marta... da ne bude posle ovo ono... 8 Mart - dan zena... - Page 2 93930
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 12:39 pm

Vi se pravite mutavi,men`s`cini.

Drugo je iznenadjenje,to prija,ali 8.mart je kao kad se istusiram,sredim,obucem extra sexi rublje,a moj muz zaspe....e onda je to tuga i bijes,bas kad cekas,spremis se a on zakaze.Nekako je to malo i ta Yu nostalgija,ali meni znaci i razocaram se ako on zaboravi,jer sam ocekivala.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 12:41 pm

Cyber ::


Evo tebi za svaki slučaj pre 8. marta... da ne bude posle ovo ono... 8 Mart - dan zena... - Page 2 93930


A mislis tako da se izvuces,nece da moze,Cirko!
Spremaj buket za 8.mart ako ti je zivot mio! 8 Mart - dan zena... - Page 2 944472
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 12:45 pm

determinanta ::
Baš mi ništa ne znači taj 8. Mart. Prošle godine od kolega smo dobili peškire. E, pa kako sam se uzje*alaaaaaaa! Nedostajao je sapun, pa da "poruka" bude kompletna. Bljaks!


8 Mart - dan zena... - Page 2 944472 8 Mart - dan zena... - Page 2 944472 8 Mart - dan zena... - Page 2 57196 ...Možda za ovaj bude i sapun..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 4:04 pm

sanjalica.ns ::
Šta je to 8. mart ??? 8 Mart - dan zena... - Page 2 356467 8 Mart - dan zena... - Page 2 Icon_geek

Ovde očigledno mnogi neznaju zašto se slavi 8 mart, pa se osećam prozvanom da im to objasnim .....

8 Mart - dan zena... - Page 2 Klara

Klara Cetkin, devojačko prezime Ajzner (1857. - 1933.), bila je uticajni nemački socijalistički političar i borac za ženska prava. Do 1917. je bila aktivna u Socijaldemokratskoj partiji Nemačke, a zatim je stupila u Nezavisnu socijal-demokratsku partiju Nemačke (USPD) i njegovom ekstremnom levičarskom krilu, Spartakističkoj ligi - koja je kasnije postala Komunistička partija Nemačke (KPD), koju je ona predstavljala u Rajhstagu tokom Vajmarske Republike od 1920. do 1933.

Cetkinovu je veoma interesovala ženska politika, uključujući borbu za ravnopravnost i pravo glasa za žene. Razvila je socijaldemokratski ženski pokret u Nemačkoj; od 1891. do 1917. pisala je za SPD - ove ženske novine Die Gleichheit (Jednakost). Godine 1907. postaje vođa novoformirane "Ženske kancelarije" u SPD-u. Organizovala je proslavu prvog "Međunarodnog dana žena", 8. marta 1911.

Tokom Prvog svetskog rata, Klara Cetkin je sa Karlom Libknehtom, Rozom Luksemburg i drugim uticajnim političarima iz SPD-a odbacila partijsku politiku Burgfrieden (primirje sa vladom, obećanje o uzdržavanju od svih štrajkova tokom rata). Uz druge antiratne aktivnosti, Cetkinova je ortanizovala međunarodnu žensku antiratnu konferenciju u Berlinu 1915. godine. Zbog antiratnih stavova bila je hapšena nekoliko puta tokom rata.

Takođe je bila član izvršnog komiteta Komunističke internacionale (Kominterna) od 1921. do 1933. Godine

Kada su Adolf Hitler i njegova Nacional-socijalistička nemačka radnička partija preuzeli vlast, Komunistička partija Nemačke je izbačena iz Rajhstaga, nakon požara u Rajhstagu, 1933. Klara Cetkin poslednji put odlazi u egzil, ovoga puta u Sovjetski Savez. Tamo je umrla 20. juna 1933, sa skoro 76 godina. Sahranjena je kod zidina Kremlja u Moskvi.

Glavne aktivnosti Klare Cetkin su bile koncentrisane na traženje sloboda za žene i to u sledećim oblastima:

1. "Pravo glasa - Što znači da je konačno svaka žena mogla da da svoj glas za neku promenu a ne da se tretira kao roblje.

2. "Slobodnu ljubav - Što znači da svaka devojka može da se uda za koga god želi.

3. "Pravo na razvod braka" - Mislim da bi ženama danas bez ovog prava bilo jako loše.

4. "Pravo na abortus" - Pravo ženi da odluči da li će da rodi ili ne.

5. "Žene treba da slave 8.Mart" . Žene Sveta treba da slave 8 mart kao sećanje na dan kad su dobile svoj glas i postale ravnopravne sa muškarcima.

Dakle, ja ću uvek da slavim 8 mart!

Ne kao dan kada treba neko muško da mi donese cveće, nego kao dan kada je jedna žena, koja je svoj ceo život tome posvetila, uspela da nam izbori ravnopravnost!










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 4:55 pm

E, baš me bole uvo i za Klaru Cetkin i za njene aktivnosti, mogle smo mi to i bez nje... ljuta 2

A što se tiče ovog prava pod tačkom 4., ja bih pametnu Klaru "na vešala"..... koja ne misli da rađa, treba o tome da misli NA VREME (izuzimam slučajeve gde je abortus neophodan sa medicinskog stanovišta). 8 Mart - dan zena... - Page 2 686218
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptySre Mar 03, 2010 5:08 pm

U svakom slucaju treba da postoji pravo,a ne treba da ga upraznjava ko nece.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyNed Mar 07, 2010 9:36 pm

Svim drugaricama ,damama,  majkama , devojkama , ženama , bakama , forumašicama , i bebama ženskog pola želim Srećan Dan Žena


8 Mart - dan zena... - Page 2 8-mart10










8 Mart - dan zena... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyNed Mar 07, 2010 9:39 pm

Hvala sefe,lijepo od tebe iako si protivnik tog praznika da si se sjetio da poneka gesta mnogo znaci.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyNed Mar 07, 2010 9:42 pm

Kad se setim sutrašnjeg dana , dodje mi da se ni ne budim sutra .

Raditi u ženskoj firmi za 8 mart je pravi horor.

Najpametniji šef ortodoncije -uzeo godišnji .










8 Mart - dan zena... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya


Location : gde god da treba
Datum upisa : 09.02.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyNed Mar 07, 2010 9:44 pm

nek slavi ko zeli, mene lichno nedotiche taj dan.










Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
8 Mart - dan zena... - Page 2 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
Klosarka
Dama ispod mosta
Klosarka


Location : Planeth Earth
Humor : Ako se namesti...
Datum upisa : 06.02.2010

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyNed Mar 07, 2010 9:53 pm

8 Mart - dan zena... - Page 2 8-mart11



Svakoj forumasici po jedna... srecan praznik !
Nazad na vrh Ići dole
Klosarka
Dama ispod mosta
Klosarka


Location : Planeth Earth
Humor : Ako se namesti...
Datum upisa : 06.02.2010

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyNed Mar 07, 2010 9:54 pm

[quote="Danubius"]Svim drugaricama ,damama, majkama , devojkama , ženama , bakama , forumašicama , i bebama ženskog pola želim Srećan Dan Žena

Blagodarim, sefe

:kisss:
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyNed Mar 07, 2010 10:04 pm

Ja iz principa ne čestitam taj praznik nijednoj dami koja se ne izjasni kao pripadnica (ili bar simpatizer) Antifašističkog vijeća žena! 8 Mart - dan zena... - Page 2 58460


Kako god, prilagodiću sutra muziku na radiju mekanim ženskim srdašcima, pa neka se svaka pronađe. A ja ću mudro ćutati i puštati muziku.

A ako neka dama baš baš voli ovaj praznik, onda i bez izjašnjavanja:

Srećan 8. mart
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyNed Mar 07, 2010 11:30 pm

8 Mart - dan zena... - Page 2 08031210











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyNed Mar 07, 2010 11:55 pm

Prvo se zahvaljujem na čestitkama, kako onima od srca tako i onim drugim na silu, a onda svim damama bez obzira da li slave ili ne čestitam dan žena, 8. mart sa željom da budemo mnogo pametnije nego do sada i ostavimo više poslova muškarcima jer se oni samo tako neće osećati ugroženim migg











Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 12:04 am

Drage forumasice,sretan vam vas dan,dan zena


8 Mart - dan zena... - Page 2 414

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Smiljan01

Smiljan01


Datum upisa : 19.11.2009

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 1:03 am

8 Mart - dan zena... - Page 2 8-mart12
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 2:36 am

8 Mart - dan zena... - Page 2 8-mart13










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 7:50 am

8 Mart - dan zena... - Page 2 50d1bc10
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 8:48 am

Svim dragim damama na forumu zelim Srecan osmi mart, dan zena,posebno onima koje imaju srece da ne rade danas! veliki pozdrav svima!A koje rade neka se mnogo ne umore a muski deo foruma pohvaljujem,zaista su veliki kavaljeri i imajte danas malo vise paznje prema svom neznijem polu,one to uvek zasluzuju a ne samo danas.

8 Mart - dan zena... - Page 2 2005-5-14-ukraine-buket-01
Nazad na vrh Ići dole
Klosarka
Dama ispod mosta
Klosarka


Location : Planeth Earth
Humor : Ako se namesti...
Datum upisa : 06.02.2010

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 9:43 am

8 Mart - dan zena... - Page 2 Tulpen10

                             Za forumase i forumasice ... red je ...
                                 (nek neko donese sampanjac!)
Nazad na vrh Ići dole
velizar

velizar


Datum upisa : 03.03.2010

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 9:54 am

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 11:11 am

Prigodno: Meni je uvijek najdraži početak




8 Mart - dan zena... - Page 2 Zeljko_matic00Umjesto dvadesetogodišnje dileme slaviti ili ne slaviti, piti ili ne piti, socijalizam, nacionalsocijalizam, socijalizam sa ljudskim licem.... pravo pitanje je: „Gdje nesta socijalizam sa ženskim licem - pokret koji je počeo svijetlim licima osviješćenih žena bez prava glasa i javnog djelovanja, a završio brkatim facama bjelosvjetskih diktatora, sakrivenih iza ogromnih sunčanih naočala i lakiranih cipela?“

Piše: Željko Matić
Žena, posve različito savršenije biće, pridodano je uz bok muškarca tek kao drugarica na sindikalnim zabavama onemoćalih od povlastica i alkohola prerano ostarjelih drugova?

Kršćanstvo je uviđajući planetarnu popularnost crvenih barjaka u pozadinini kovrčavih uvojaka i rumenih obraščića, uvelo Dan majki. Ali nisu sve žene majke i nije uloga žene biti samo majka!

U prijelomnim vremenima nacionalnih previranja koja završavaju iznevjerenim idealima, beznađem naroda, revolucijom koje jede svoju djecu, ratnim, političkim i svakovrsnim profiterima, koji zaslijepljeni gramzivošću u vječnoj trci za profitom i žuđenim zlatom, eventualno primjećuju tek sponzorušu okićenu briljantima, samo nas iskorak žena koje su se povukle u stampedu muške ambicije može vratiti općoj ljudskosti i pravičnosti, jer ne zaboravimo, žena je satrla zmiji glavu!

Žene instiktivno, bez muškog racionaliziranja osobnih frustracija, majčinski instikt svoje utrobe-zemlje koja rađa, projiciraju na narod, naciju, državu i društvo!

Bez žena simbola ideala, svaka politika i pokret svedeni na samo muški dio – djelovanje, završavaju u bespućima vlastite ništavosti!

Poraz žene je poraz čovjeka! Zato, ne što ih ne možemo pobijediti i treba im se pridružiti, nego zbog jedinstva sa suptilnijim djelom svoje cjelokupne ljudskosti, pridružujem se općeljudskoj slavi žene - prvog djela općeljudske sastavnice čovjeka!


Ovo sam dobila danas od NEHAJ-a uz dozvolu da postavim i ovdje kao cestitku za 8.mart.


Poslednji put izmenio Astra dana Uto Mar 07, 2017 11:31 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 11:54 am

SVAKA BI ŽENA TREBALA IMATI:*


*Staru
ljubav za koju može zamišljati da joj se može vratiti.
Jednu koja je
podsjeća kako je daleko stigla.
Nešto savršeno za obući ako je šef
ili udvarac pozovu na sastanak.
Mladost za koju će biti zadovoljna da
je ostavi za sobom.

Dovoljno sočnu proslost o kojoj će joj biti
drago pričati u starosti.
Shvaćanja da će jednog dana doživjeti
starost i malo novca ostavljenog
na strani.
Komplet šarafcigera,
bežicnu bušilicu i prsluk od crne čipke.
Jednog prijatelja koji će je
nasmijavati i jednog koji će joj dozvoliti
da plače.
Dobar komad
namještaja koji nitko prije nje nije imao.
Komplet od 8 tanjura, časa
na nožicama i recept za obrok zahvaljujući
kojem će se njezini gosti
osjećati počaščeni.
Životnu priču po kojoj nije snimljen film.
Osjećaj
da sama kontrolira svoju sudbinu.

SVAKA ŽENA
BI TREBALA ZNATI:

Kako se zaljubiti a da se ne izgubi.
Kako
da napusti posao, raskine s ljubavnikom i suprotstavi se prijatelju
a
da ne uništi prijateljstvo.
Kada da se trudi jače, a kada da ode.
Kako
da se dobro provede na zabavi na koju nikad sama ne bi odlučila doći.
Kako
da traži ono što želi na način na koji će to najprije dobiti
Da ne
može promijeniti dužinu listova, širinu bedara ili prirodu svojih
roditelja.
Da
njezino djetinjstvo nije bilo savršeno... ali je završeno.
Što treba
i što ne treba raditi za ljubav.
Kako da živi sama.... čak ako joj
se to ne sviđa.
Kome može vjerovati, kome ne može i zašto to ne treba
primati osobno.
Što moze i što ne može postići u jednom danu, jednom
mjesecu i jednoj
godini.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Krupljanka

Krupljanka


Godina : 57
Location : Beograd
Datum upisa : 13.04.2009

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 11:57 am

8 Mart - dan zena... - Page 2 8mart
Nazad na vrh Ići dole
Slovenska

Slovenska


Datum upisa : 05.01.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 1:19 pm

Najpre bih da se zahvalim na divnim cestikama, a potom da se pridruzim i pozelim svim nasim divnim damama na forumu srecan 8. mart. Kako ovaj, tako neka budu srecni i svi buduci dani.

8 Mart - dan zena... - Page 2 12552810
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer
PJER


Datum upisa : 13.10.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 1:30 pm

8 Mart - dan zena... - Page 2 12798910
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 1:32 pm

8 Mart - dan zena... - Page 2 36275_10

SRECAN VAM PRAZNIK, DRAGE MOJE!!! 8 Mart - dan zena... - Page 2 997370
8 Mart - dan zena... - Page 2 4jflowersandbirds3245g
Nazad na vrh Ići dole
mladenk

mladenk


Godina : 70
Location : Pored Dunava
Datum upisa : 26.07.2009

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 1:56 pm

8 Mart - dan zena... - Page 2 Tulpen11


Нека вам срећа постане стварност,
нека вам здравље постане трајност,
нека вас љубљв у срцу греје,
нека се остваре ваше жеље.

Честитам Дан жена, осми март,свим дамама са форума и онима које долазе на Danubius forum.
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 2:00 pm

.. meni je ove godine preseo.. usled ruznih zbivanja zaboravila sam na "praznik" i zato sam jutros bila iznenadjena kada mi je dragi cestitao..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 4:49 pm

Zelim da se zahvalim svim nasim forumskom dzentlmenima.....ne kosta...a znaci.
8 Mart - dan zena... - Page 2 14194510


Poslednji izmenio Astra dana Uto Mar 07, 2017 11:50 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 8:35 pm

8. mart 2010: Da li si slobodna večeras?


8 Mart - dan zena... - Page 2 8378_goranmilovanovicslikauzprofil2_t


Goran Milovanović
08.03.2010 | 13:32






Pošto
si izašla iz prljavog, prepunog busa ili trole, okrenula si se par puta
za sobom da proveriš da li ti je suknja ostala flekava od bljuzgavice,
popravila kosu, da li ti je nešto prošlo neopaženo dok si kasnila.
Stežući torbicu oko sebe, potrčala si par koraka da se udaljiš od
gužve, možda na kiosku kupila novine i hitro ušla u zgradu, misleći se
da li si već trebala da počneš da radiš ili ćeš ipak imati vremena za
jutarnju kafu. Na samom ulazu, okrenula si se iza sebe da vidiš da li
je gužva u pekari preko puta; neka, kasnije ćeš. U ofisu, sa čiviluka
visi poneki kaput, šal, jedna bunda, brzo nabacuješ stvari, ljubi te u
obraz koleginica sa mesta do tvog, kako si od jutros, ćao. Progutaš,
pogledaš u prste, dodirneš je dlanom, ćao, ćao. Dobro je, sve je dobro.




Prepodne prolazi polako, nekada je napeto više, nekada manje,
stižu izveštaji, pitanja, vode se razgovori, kometariše tenis,
doručkuje ispred monitora. Pišu se izveštaji i prave planovi, kritikuje
sporost, neefikasnost, klijenti, kašnjenje plata i što je suviše vruće.
Na poruke ne stižeš da odgovoriš, ako nađeš malo vremena, na brzinu
proveriš mejl, složiš fascikle na stolu, obrišeš lišće biljke do
prozora.
Nešto posle podneva, bliže jedan ili dva, kako kad, sve se stiša i
prelazi u rutinu. Razgovori i sastanci, ako ih je bilo, završeni su,
koleginica prebira fotografije neke dece, smeje se, pokazuje ih, pita
se ko je za kafu, par ljudi još užurbano radi. Frka prolazi, svi imaju
više i više vremena, čeka se četiri, pet. Stari, sivi telefon počinje
da drnda i nastavlja dok tvoja koleginica podiže slušalicu i pogleda te
kratko, pravo u lice, u oči. Ruke su ti na naslonima fotelje, sva si se
sabila u nju, slušalica se spušta, ona spušta ruku na vrat i pritiska
kao da je sve oko potiljka boli, gasi cigaretu i kaže ti da te traži,
dok te ponovo pogleda u oči. Ne znaš gde da spustiš pogled, ustaješ
hitro, onda staneš, kruto, u mestu, popraviš ivicu suknje, popraviš
kosu, ona ponovo padne, ti je ponovo popraviš, stegneš jedan, pa drugi
dlan, napraviš prvi, pa drugi korak, tiho zatvoriš vrata za sobom, sada
ćeš ti da se vratiš, odmah ćeš da dođeš. U dugačkom hodniku osećaš
potrebu da odeš u toalet ali ne znaš zašto ne odlaziš. Dok polako
praviš korak po korak i čuješ jasno kako svaki od njih lupa kao pečat,
i čini ti se da te ceo prazan hodnik sluša, i čuje.

Kancelarija je ogromna, troma, puna teškog nameštaja i visokih
polica od kojih ti se vrti. Na njima složeni registri, sa njih vise
izveštaji, ispisi sa printera, klati se fotografija neke žene u
pozlaćenom ramu, nekog klinca, neka priznanja, neki plakati. Sedi. Od
kada čekam? Čekaj, čekaj, jel' ona rešila to pitanje sa novim? Muka mi
je, milion puta mi je muka, to radi samo da me nervira. Dobro. Još uvek
ne prelazi svoju stranu stola. Možda neće? Neće danas? Nisi sela. Sedi.
Popravljaš kosu, ne znaš da li da napraviš korak. Dobro, reci mi, ti i
ja, već se viđamo, ti i ja, duže, zar ne? Znaš na šta mislim. Video
sam, ona tvoja sa sprata se ponaša kao da joj ovo dedovina, neće da mi
završi za malog, cela ta kancelarija je prokleta, treba da ideš odatle.
Svi su zli, svi su oni zli, i zavidni. Treba da ideš odatle, da se
premestiš. Ne razumeš ni reč, ali se nasmeješ, koliko možeš, pa se
uplašiš i ukipiš, jer ne znaš da li dobro igraš tu instinktivnu odbranu
ili daješ povoda, ne znaš da li će danas da pređe sa druge strane
stola, ili će da ostane u fotelji, ne znaš ništa. O tome kakav je dan,
kakav je on, šta će da bude, dokle će se ići ovaj put. Ti i ja, to je
već neko vreme, nekako završeno, misliš, a? Jasno je. A pet godina si
ovde, referat treba da se piše do kraja godine, znaš da ti ide
evaluacija. Puno radiš, znam.
Ima glas u kome se osećaju partijske sednice, vodka, rakija, mitinzi,
dranje u kasarni, duvan, bahatost, sila, ima oči sitne što škilje na
tvoje kukove i grudi i ramena i tebe. Odvratan ti je. Odvratan ti je
koliko ti nisu odvratni prepuni autobusi, bare, one žene što vuku
rasplakanu decu do škole kao da su ih pokupile na pijaci sa kupusom i
krompirom.


Ti si jedna gazela, jedna srna, ti si mačka koju sam pazio od
kako si se prvi put ušunjala ovde, ti. Mila si mi, znaš to, znaš koliko
te čekam. Dokle? Ustaje. Zlo ti je, ne smeš da pokažeš, jedna ruka kao
da ti pada sama, hladna si, on prilazi. Pokušavaš da smisliš šta da
kažeš i pozivaš se na ime člana komisije od koga si učila posao još kad
si došla jer možda je dobro da o nečemu pričaš dok jedva i možeš da
misliš ali on te prekida prvim, pa drugim pokretom ruke, brzo te stiska
za sebe i osećaš vlažne usne na obrazu, na jagodici, bojiš se da pisneš
ali mu se nekako izmigoljiš, on pruži drugu ruku na tebe i uhvati te za
lakat i dugo dugo te posmatra, steže, jače, onda pusti, kao da će da
napravi korak prema tebi, još jedan, onda stane, ti si, ti si ta mačka
koju sam čuvao, koju sam krio i znaš da sam uvek hteo da te sklonim iz
te prljave kancelarije, od one napirlitane, lažljive guske, od cele te
plejade nesposobnjakovića i zavidnika, da te sklonim, trgne se nazad ka
stolu, donja usna mu drhti, rukom obori neku uramljenu fotografiju,
neku plaketu, nešto, pa vrati na mesto, gleda kroz prozor, u dan, ne u
tebe, stišće usne, briše ih rukom. Ona mi te ne da, znam, ne govori
ništa, ništa. Ide ti evaluacija, znaš, znam ko je u komisiji, pet
godina si ovde, koliko te čekam, kada, kada?
Pri izlasku iz toaleta, hodaš brže, mnogo brže do kancelarije nego što
si iz nje izlazila. Same ste, drugarica te privija uza sebe, ti se
zaplapačeš, pa zasmeješ, pa joj ispričaš kako je bilo, šta ti je tražio
ovaj put, mene ne sme više zna da sam prešla kod ovih u odeljenje,
njemu visi pozicija, ne sme tu da se kači, čekaj, on će do maja, juna,
neće duže, govorka se o tome neko vreme, ne može više. Tebi je skoro
svejedno, ti si prljava iznutra i spolja i osećaš se tako i stvarno. I
dođe ti da se zatrčiš nazad, da mu se obesiš oko vrata, da ga ljubiš,
da ga moliš, da ga zavališ teškom heftalicom sa stola u čelo, preko
debele, masne kože i da samo padne i da nestane, da se nadaš da ćeš da
uradiš nešto, da se dogodi nešto, bilo šta, bilo šta da se to više ne
ponavlja, nikad, ni sutra, ni iduće nedelje, da telefon više nikad ne
zazvoni i da se niko ne javi i da ti niko nikada više ne kaže da te
traži.


U stanu si predveče, pecivo u braon kesama je suvo, mrvi se,
suši, bez šminke si, nisi se dobro obrisala posle tuširanja, kosa ti je
mokra, pališ i gasiš cigaru i zaplačeš se pa se zasmeješ. Ne možeš da
ne misliš na ofis i hodnik i neprestano te pritiska da li si se
dovoljno brzo udaljila, da li si mu pobegla, ili nisi, ili ga nisi
uopšte ni odbila, dovoljno jasno, i kad bi nekome ispričala, pa da li
si i sama delom kriva, zašto se tako osećaš, pa koliko si samo puta
morala da se odazoveš i odeš, odmahuješ glavom i vrtiš i nepodnošljiva
je misao da si uopšte bila sama na tom odvratnom mestu i da te on
dodirnuo. Ugasila si mobilni telefon i dok sediš pored prozora gledaš
na ulicu gde ljudi počinju da kupe jedni druge i idu u bioskope, kafiće
i barove. Posle posla si i ti otrčala do kafića, videla se s dečkom,
nabacila si parfema koliko si mogla da što manje osećaš sebe, i ljubila
se, popila piće, i smejala se i mazila i složila se da te voli i da te
ima i strasno i nežno i tako si ga grlila oko vrata i stezala se da ne
zaplačeš i ne ispričaš, ujela se za usnu i par puta ponovo otišla do
toaleta i popravljala sve na sebi, kao da je sve pokvareno. Pa si ga
zamolila da ideš kući, i ako je trebalo da prespavaš kod njega, jer
nisi dobro, a on je bio razočaran ali te je otpratio i poljubio i rekao
da nazoveš ako nisi dobro, a ti si sačekala da te više ne vidi,
potrčala hodnikom, udarala dugme lifta i plakala, plakala, i htela da
vrištiš i da se vratiš do posla, i ako sad tamo nema nikog, i nađeš
kretena i završiš s njim ali znaš da je to nemoguće i da to nije način.
Možda pritisneš dugme da pustiš zvuk da ti prolazi kroz uši i na nekoj
stanici čuješ da je “...osmi mart međunarodni dan žena koji danas
prepoznaje šezdeset i jedna zemlja u svetu, dok je u trideset zemalja
zvaničan praznik...” i neku sličnu puku numeričku činjenicu. Sećaš se
tupavih recitala i cveća za razrednu u osnovnoj školi, svih u istim
patikama i trikoima na fizičkom i kad su dečaci počeli da te gledaju i
jure a ti još nisi prepoznala da postaješ žena.
Veče je. Pred tobom su utorak, sreda, četvrtak i petak. Ponedeljkom, u gradu nema ništa.
Da li si slobodna večeras?

. . .

Za sve vas koje u ovim redovima prepoznajete sličnost sa
događajima u vašem životu. Ima vas da niste ni svesne koliko vas ima.
Govorite o tome šta vam se dešava, pišite, pronesite glas, udružite se,
borite: razumom i besom, rečju, pogledom, javno i tajno, uz podršku ili
bez, mišlju i kandžama. Tvoja sloboda i prava su uvek na prvom mestu,
njihov gubitak nije opcija. I kada zakažu redom tvoja okolina,
policija, sudovi i konačno država, nikad ne smeš da se predaš, nikad.
Niko ne sme da pristane na to. Srećan ti praznik.










8 Mart - dan zena... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Orhideja

Orhideja


Location : u tvom srcu
Datum upisa : 22.11.2009

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 08, 2010 11:07 pm

Danubius ::

Bogate firme i dan -danas svojim "damama " dele neke "bonuse"

E danas dobijeni otkazi umjesto čestitke, i to je 8.mart i ravnopravnost 8 Mart - dan zena... - Page 2 268225 .

Loše sam društvo danas i jako sam tužna ali želim da se zahvalim svim mojim forumskim prijateljima koji su došli na moj blog i ostavili čestitku, hvala vam svima.

Svima damama ovog foruma sa zakašnjenjem želim čestitati praznik ali sa željom da Vam svaki dan bude 8.mart.


p.s.firma jeste bogata, ali gazdin hir.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kako-do.co.cc
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyUto Mar 09, 2010 12:19 am

Jako mi je zao Orhideja,ne shvatam kako hirove istresaju na majkama,rijetko ce koja ljubavnica sefova dobiti otkaz,na drugom forumu je jedna samohrana majka sa 3 djece dobila otkaz....divno drustvo,nema sta,sramota.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyUto Mar 09, 2010 12:39 am

Cyber ::
Time što se 8. mart naziva danom žena ostali dani po automatizmu "pripadaju" muškarcima.

Isto tako, po automatizmu, a pre svega po sajberu, Ustav se primenjuje samo na Dan ustavnosti, dok preostale dane u godini država nema ustav. 8 Mart - dan zena... - Page 2 749514

Tako možemo i sa Prvim majem - praznikom rada itd. itd.

Ne odoleh ovoj nebulozi vrlog sajbera. 8 Mart - dan zena... - Page 2 722135

P.S. Molim administratora da, ukoliko mu zasmeta moj komentar, izbriše samo one delove koji se sajberu ne dopadaju, a ostatak da ostane vidljiv.
Nazad na vrh Ići dole
daca

daca


Godina : 52
Datum upisa : 12.06.2009

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyUto Mar 09, 2010 1:37 am

8 Mart - dan zena... - Page 2 8_mart10




Svim damama  Sretan 8 mart....... 8 Mart - dan zena... - Page 2 93930  8 Mart - dan zena... - Page 2 362624
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyUto Mar 09, 2010 11:36 am

Dan ustavnosti je državni praznik, kao što je to i svaki drugi praznik posvećen nekom posebno bitnom datumu u istoriji jedne države. Dan žena je umotvorina Klare Cetkin i njenih ostalih AFŽ drugarica. Ili treba možda da ga posmatramo kao patetični pokušaj da se bar jednom godišnje dobije cvet, poklon, mrva pažnje? Ukoliko se baš te Klarine drugarice bore za ravnopravnost, gde je onda Dan muškaraca?

Svakoj normalnoj ženi normalan muškarac svakodnevnicu ulepšava sitnicama i pažnjom. Nekada je to cvet, nekada sitnica koju joj pokloni, nekada romantična šetnja/večera/šta-god-već. Nekada je dovoljan i SMS od voljene osobe da joj ulepša dan i da se oseti posebno. A upravo žene koje tvrde da su evoluirale i da žele da odbace teret prošlosti - žele da zadrže tradiciju praznika koji ženu diskriminiše i degradira na najgori mogući način.
Nazad na vrh Ići dole
Vangelis

Vangelis


Location : Gazimestan...
Datum upisa : 20.10.2009

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyUto Mar 23, 2010 1:13 am

Gost ::
Kakav je vaš stav prema 8. martu? Pitanje važi i za žene i za muškarce.

Moj stav-vidimo se na gradilistu... migg
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPet Mar 04, 2011 10:36 am

Približava se se najgori dan u godini za svakog muškarca .

Drage kolege u nevolji -spremite se psihički ( i prebrojte kintu )

Drage žene....krajnje je vreme da obidjete prodavnice ....da bi vas umeli "prijatno IZNENADITI " spite










8 Mart - dan zena... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPet Mar 04, 2011 12:39 pm

.. dobar savet.. usvaja se! :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.


Godina : 61
Location : odavde do beskraja
Humor : vrlo zastupljen
Datum upisa : 06.03.2011

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2011 5:35 pm

DRAGI MUŠKI, SAMO ZA VAS :


NEŠTO KAO MANIFEST

Hej vi muški svete sramežljivi,
da vam kažem odmah od starta.
Znam da bi da budete pažljivi,
no, manite me Osmog marta.

Da se sad tu ne foliram,
volim poklone kao svaka žena.
Neću da vas iskuliram
zbog poklonjenog cveta ili parfema.

Al, čisto tek da znate,
treba mi pažnja svakog trena,
a ne ljubav na godišnje rate,
jer ja sam ipak nežna žena.

Svakodnevni osmesi meni upućeni,
sitne radosti, životna sreća.
Lepi trenuci sa mnom podeljeni,
umesto velike korpe cveća.

Majka sam,strina, ćerka,
brižna baka,vešta kuvarica.
Sestra, tetka, ujna,
vrlo spretna spremačica.

Ma prosto sam sve i svašta,
čak i lična savetnica,
za probleme pajalica,
i na sve to, dobra tašta.

Znam da budem i ono,
što nikad bila ne bi.
Udovoljavam redom svima,
najmanje samoj sebi.

Zato vas lepo molim,
dragi moj muški svete,
zaista vas puno volim,
al shvatite, nisam dete.

Prevrtljiva sam lepa cica,
iznad svega prilično luda,
u horoskopu strelica,
opaka veštica što pravi čuda.

Ako me se takve dočepate
negujte me od samog starta.
Kao premiju me čuvajte
al manite me Osmog marta.




autor: Emina Vlahović - strelica veštica










Ko svoju tamu spoznao nije, teško će put do svetlosti naći.

Najda M.
Nazad na vrh Ići dole
http://emina-utrenusna.blogspot.com/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2011 6:25 pm

8. mart

Dan, koji su žene početkom dvadesetog veka slavile zbog dobijanja prava glasa, a krajem dvadesetog veka i početkom dvadeset prvog veka slave ga isključivo zbog dobijanja poklona.

Ona:"Znaš, sutra je 8.mart..."
On:"Čekaj, pa ti ne slaviš 8.mart !?"
Ona:"Pa ne slavim...a šta ćeš da mi kupiš?"



8. mart

Praznik koji bi trebao da slavi ravnopravnost izmedju zena i muskaraca.U stvari samo deluje degradirajuce.Ako je osmi mart dan zena,da li to znaci da su svi ostali dani,dani muskaraca?

Znate,taj jedan buket cveca nista ne menja.Neko je stoka,pa je stoka.



8. mart

Najvažniji dan u godini svake učiteljice. Tu se obnavlja već zastarela kolekcija šminke i parfema od prošlog 8. marta. Važnije i od svog rođendana, slave i sličnog. . .

Kad malo bolje razmisliš, isplati se biti učiteljica ! :)


8. mart

Jedini dan u godini koji natera prosvetne radnice da sve ostale dane u godini vredi istrpeti.

- Jao, vidi šta sam dobila od mog odeljenja! Zlatan lančić!
- Meni su kupili mobilni.
- Joj, ali kad sam namerno prišla onom malom Acu što me ne podnosi da mi čestita osmi mart, pa prosto je prinuđen da me voli.
- Hihihi! Barem i mi jednom u godini da živimo kako treba.



8. mart

dan cvećara

Tog dana se namlate para i nadoknade preostalih 364 dana kad im niko nije ulazio u radnju



8. mart

Dan kada su muškarci drugačiji nego ostalih 364 dana u godini.

...poklone cvet i poljubac, prljave čarape i usrane gaće stave gde im je mesto.



8. mart

Дан заљубљених за оне са Едиповим комплексом.



8. mart

Дан када мушкарци са пуним правом могу рећи "Данас није мој дан!"



8. mart

Dan kada će se po ulicama razmileti svi koji cele zime nisu izašli iz kuće. Ženski svet će se smešiti zadovoljno, sa buketima u naručju i šarenim kesama u rukama. Našminkane...doterane kao za večernji izlazak.
Tu i tamo, poneko muško lice, smušeno kao karanfil koji nevešto krije od radoznalih ženskih pogleda.
Ljubav se nikad nije rodila na taj dan, ali je zato više puta uvenula baš kao taj nekupljeni cvet. Dan sujetnih.
Sve žensko što poznajete ima baš tad da sretnete. I biće ljute do kraja marta zato što ste kupili nešto za mamu i devojku, a ne i njima.

Noć veštica, samo po danu. :eee:










8 Mart - dan zena... - Page 2 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Najda M.

Najda M.


Godina : 61
Location : odavde do beskraja
Humor : vrlo zastupljen
Datum upisa : 06.03.2011

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2011 6:37 pm

E ček noćas posle 00h videćete šta je noć veštica....buahahahaha....




Kad reši strelica
da se neki zastraše
postane veštica
pa lovi forumaše....

buahahahahah :witch:  :witch:  :witch:










Ko svoju tamu spoznao nije, teško će put do svetlosti naći.

Najda M.
Nazad na vrh Ići dole
http://emina-utrenusna.blogspot.com/
EAGLE

EAGLE


Location : NS
Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2011 7:30 pm

Free Image Hosting View Photos Funny Pics





Nazad na vrh Ići dole
Najda M.

Najda M.


Godina : 61
Location : odavde do beskraja
Humor : vrlo zastupljen
Datum upisa : 06.03.2011

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2011 8:09 pm

E hvala Eagle puno...mada taj dan ne podnosim....volite me svaki dan, sutra ne morate ! ruza










Ko svoju tamu spoznao nije, teško će put do svetlosti naći.

Najda M.
Nazad na vrh Ići dole
http://emina-utrenusna.blogspot.com/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja


Godina : 61
Datum upisa : 02.08.2010

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2011 9:08 pm

SVIM DAMAMA OVOG LEPOGA FORUMA,ŽELIM SRETAN 8.MART DA SE PROVEDU KAO NIKAD DO SADA I DA NAM BUDU NASMEJANE I LEPE SLEDEĆIH 365 DANA ....MALO LI JE

8 Mart - dan zena... - Page 2 8_mart11
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2011 9:51 pm

Hvala momci... ruza

promaja,može li tako svaki dan? lol!










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Najda M.

Najda M.


Godina : 61
Location : odavde do beskraja
Humor : vrlo zastupljen
Datum upisa : 06.03.2011

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2011 9:59 pm

Au promaja....ne volim 8. mart...ali veliko HVALA!!! lol!










Ko svoju tamu spoznao nije, teško će put do svetlosti naći.

Najda M.
Nazad na vrh Ići dole
http://emina-utrenusna.blogspot.com/
Ripce

Ripce


Godina : 59
Location : Donji Milanovac
Humor : uvek
Datum upisa : 04.02.2011

8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 EmptyPon Mar 07, 2011 10:11 pm

Pridružujem se promaji u čestitkama i našim damama želim da svakim danom budu još lepše da ih samo radost prati u životu ,o ljubav da se sapliću ,a sreća da ih čeka na svakom ćošku!

[
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: 8 Mart - dan zena...   8 Mart - dan zena... - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
8 Mart - dan zena...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 9Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» 24. mart 1999.
» Banja Luka ~ Grad zena ?
» Psiholoski profil zena ubica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: ČESTITKE I POZDRAVI *PRAZNICI*PROSLAVE *SVETKOVINE * :: VERSKI I DRUGI PRAZNICI-
Skoči na: