DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo

Ići dole 
+22
brunolino
sunrise
carpathia
Nut
cojle
ZoxZoja
Kijara-brm
Astra
Lily
promaja
Okano
podbarac
Danubius
Lakota
Lena **
Gothic
Galeb
AstrinaKomsinica
slatkicass
jutarnja izmaglica
raspolozena
svilanaasvaltu
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyPon Mar 30, 2009 10:47 pm

First topic message reminder :

Na ovom mestu ćemo objavljivati razne apele za pomoć , humanitarne akcije, potrage za nestalima  i slične stvari , gde možda možemo lično na neki način pomoći, ili biti deo šire akcije Nikada se ne zna ! .










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 155klf10


Poslednji put izmenio Danubius dana Čet Jun 04, 2015 2:20 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptySub Sep 26, 2015 7:25 pm

Feniks ,dobro nam došao . 
U našoj maloj zajednici imamo i invalida ,i medicinskog osoblja tako da ...ne mogu da obećavam ,ali znam da su neki naši članovi ,koji su u mogućnosti,  već pokazali humanost u nekoliko slučajeva ,pa se nadam da će se to desiti i sada .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptySub Sep 26, 2015 7:28 pm

Danubius ::
Feniks ,dobro nam došao . 
U našoj maloj zajednici imamo i invalida ,i medicinskog osoblja tako da ...ne mogu da obećavam ,ali znam da su neki naši članovi ,koji su u mogućnosti,  već pokazali humanost u nekoliko slučajeva ,pa se nadam da će se to desiti i sada .
..

Desice se..ja cu prva pomoci..Dobrodosao Feniks..Ja sam Danka..Javi se na meil..dankad87@gmail.com..

mahmah
Vooli vas Nut.. jakog
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 11:41 am

Dragi moji,ja ne mogu izdrzati da se ne javim sa jednom ,izgledace neumjesnom opaskom....ali to je moje misljenje.
Divno je pomagati potrebnima,sama apelujem da pomogne ko moze i zeli,ali nije ni u redu,samo uci na forum iz tog razloga,da se ostavi link za pomoc.
Ne zelim nikoga da odgovaram ni nagovaram sta ce da uradi,ali imamo mi ovdje medju nasim clanovima takvih koji nemaju bas nikakva primanja,a rade crnacki da skupa za ogrijev teske i slabo placene sezonske poslove....kopaju noktima da dodju do neke crkavice i nikad nisu zatrazili pomoc ...pa ja mislim da je humanije takvima pomoci,bar znamo sigurno kuda ce taj novac ili sta vec treba stici.
Oprostite mi na ovom,djelovace mozda i nehumano....ali to je moje misljenje,koje nije usmjereno protiv nikoga,vec u korist nekoga ko nas vise treba.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي



Datum upisa : 02.12.2012

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 12:36 pm

Uopste ne vidim da ti je opaska neumesna. Slazem se sa svakom napisanom!
Jesam da se ljudima uvek pomogne onoliko koliko je u nasoj moci, ali sam uvek da prvo pomognem nekom iz okruzenja i nekom koga poznajem. Danas ima toliko ljudi kojima je potrebna pomoc i zaista se ne moze pruzati svima. Zato prvo pruzimo ruku onom ko nam je na *oku*

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 12:46 pm

U potpunosti podržavam Astru i Dušicu! Naravno, niko nikoga ne sprečava da pomogne kome hoće. Ljudski je pomagati i treba pomagati onima kojima je pomoć prijeko potrebna, ali činjenica je da među nama ima ljudi kojima ponos nikada ne bi dozvolio da traže pomoć a istovremeno im je zaista potrebna.


Poslednji izmenio justicija dana Ned Sep 27, 2015 1:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 1:29 pm

Drago mi je da ste me ispravno razumjele....vjerujem i drugi ce.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 2:22 pm

Nego,evo i Nut ima ideju,koju bih rado podrzala,da se(vi tamo znate kako) otvori neki racun na koji bi mogli povremeno bez obaveze i javnog prozivanja mogli uplatiti po nesto....za pomoc nasim clanovima,kojima je zaista potrebno.
Dalju organizaciju bih prepustila onome ko zna kako to funkcionise u Srbiji,a i ostale pojedinosti ako ste za ovakvu ideju.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods



Datum upisa : 23.03.2011

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 2:29 pm

Astra ::
Nego,evo i Nut ima ideju,koju bih rado podrzala,da se(vi tamo znate kako) otvori neki racun na koji bi mogli povremeno bez obaveze i javnog prozivanja mogli uplatiti po nesto....za pomoc nasim clanovima,kojima je zaista potrebno.
Dalju organizaciju bih prepustila onome ko zna kako to funkcionise u Srbiji,a i ostale pojedinosti ako ste za ovakvu ideju.
..

Da,ovo je divna ideja,samo hajde neko da preduzme oko tog otvaranja i sve u vezi toga..ja nemam vremena a i ,priznajem ''tupava'' sam za te stvari.. :ajdeeeea5: 55555
Nazad na vrh Ići dole
Feniks




Datum upisa : 11.04.2013

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 6:23 pm

Hvala na podršci.
Drago nam je što je naše Udruženje podstaklo članove Danubius foruma na akciju da se otvori racun za članofe foruma kojima je pomoć potrebna.
Veliko hvala i gospodjici Nut na ponudjenoj pomoći!
Da ne bude zabune naše Udruženje postavlja apele na svim forumima koji imaju humanitarnu rubriku. Udruženje osoba sa invaliditetom "Feniks"  broji 70 članova.Većina članova su osobe sa invaliditetom koji se kreću uz pomoć invalidskih kolica 100% invalidnosti.Predsednk Udruženja osoba sa invaliditetom "Feniks" prof.Branko Jokić je takodje osoba sa invaliditetom 100% invalidnosti,boluje od mišićne distrofije koristi elektromotorna invalidska kolica za kretanje.
Udruženje osoba sa invaliditetom "Feniks" je ozbiljno i pošteno Udruženje.
Mi pomažemo i siromašnim porodicama,samohranim majkama,deci i svim ljudima kojima je pomoć neophodna.
Članovi našeg Udruženja od samog osnivanja ne plaćaju članarinu.
Članovi našeg Udruženja su ponosni i časni ljudi naš "APEL" nije prosidba!!!
Među našim članovima ima ratnih vojnih veterana,profesora,doktora nauka,radnika.
I te kako smo se ponosno borili i radili za našu državu.
Nije nas sramota da tražimo pomoć.
Kod Srpskog naroda postoji narodna poslovica...
"DOK DETE NE ZAPLAČE MAJKA GA NE UZIMA"  
U našem slučaju država Srbija je majka ali naš plač ne čuje!
Udruženje osoba sa invaliditetom "Feniks"  je punopravni član Svetske Unije osoba sa invaliditetom čije je sedište u Istanbulu.Uniju sačinjavaju 70 država sa 6 kontinenata.Predstavnici Udruženje osoba sa invaliditetom "Feniks" ponosni i časno predstavljau Srbiju pri Svetskoj Uniji.
Naše Udruženje se svakodnevno bori za prava svih ugroženih ljudi i osoba sa invaliditetom Srbije:
Slede fotografije i video linkovi
https://www.youtube.com/watch?v=5mHd-jmTRhI
https://www.youtube.com/watch?v=C5Vh1ar--SI
https://www.youtube.com/watch?v=EG24CUy7rtM
HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Dscf1690
HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 116513641020714308236479
HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 116658711020714308500486
HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 117014311020714295600163
HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 116541161020714303688365

Da bi Udruženje osoba sa invaliditetom "Feniks" opstalo i nastavilo da se bori protiv diskriminacije - pomaže osobama sa invaliditetom i siromašnim ljudima.
Potrebna nam je finansijska pomoć.
Ako humani i pošteni ljudi nisu u mogućnosti da nam pomognu finansijski mogu nam donirati polovna ali ispravna medicinska pomagala.


Poslednji izmenio Feniks dana Ned Sep 27, 2015 6:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 6:35 pm

Lijepo je ovo sto si postovao,jer,slazes se,ima mnogo racuna i organizacija za koje se ispostavi da nisu to za sta se predstavljaju i dobro je dati konretne podatke,imena,slike....jer znaci to ipak nekome ko zeli da pomogne.Svjedoci smo i velikih malverzacija sa novcem koji se putem sms-a prikupi za lijecenje tesko oboljele djece.
Naravno da ce ovaj apel da stoji u nadi da ce se naci donatora i za vase udruzenje,puno srece Feniks.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Feniks

Feniks


Datum upisa : 11.04.2013

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyNed Sep 27, 2015 6:40 pm

Astra ::
Lijepo je ovo sto si postovao,jer,slazes se,ima mnogo racuna i organizacija za koje se ispostavi da nisu to za sta se predstavljaju i dobro je dati konretne podatke,imena,slike....jer znaci to ipak nekome ko zeli da pomogne.Svjedoci smo i velikih malverzacija sa novcem koji se putem sms-a prikupi za lijecenje tesko oboljele djece.
Naravno da ce ovaj apel da stoji u nadi da ce se naci donatora i za vase udruzenje,puno srece Feniks.

Hvala na podršci i razumevanju!
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyUto Nov 03, 2015 5:06 pm

http://www.razumno.rs/index.php/zivotne-price/kragujevac-nebriga-o-socijalnim-slucajevima/

Ovo je tekst sa Peđinog portala RAZUMNO. Postavila sam ga i kao status na FB, ALI SVI MOJI PRIJATELJI ĆUTE!!!!

Možemo li nekako da pomognemo ovoj tročlanoj porodici. Majka ima multiplesklerozu, teže je pokretna, ćerke od 12 i 14 godina idu GLADNE u školu. Otac ih je napustio kada se majka razbolela!

Da li da ovo podelim nekim poznanicima koji su novinari..ili možemo mi nekako da se organizujemo?

NIKO NE SME DA BUDE GLADAN u 21 veku!










https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyNed Nov 22, 2015 4:34 pm

Madamx@
Citat :
Možemo li nekako da pomognemo ovoj tročlanoj porodici. Majka ima multiplesklerozu, teže je pokretna, ćerke od 12 i 14 godina idu GLADNE u školu. Otac ih je napustio kada se majka razbolela!
..

Ljudi,zasto svi cutite ovde?????..Videla sam pre par dana ovo..i nadala se da ce neko jos nesto reci na ovu temu...!!










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyNed Nov 22, 2015 4:46 pm

A sta reci cure....puna je Srbija ovakvih primjera i gladne djece....od apela nema puno pomoci,pritisak na socijalne ustanove a samim tim i na ministarstva odgovorna za bijedu u drzavi bi dalo veci efekat.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyNed Nov 22, 2015 4:56 pm

Astra ::
A sta reci cure....puna je Srbija ovakvih primjera i gladne djece....od apela nema puno pomoci,pritisak na socijalne ustanove a samim tim i na ministarstva odgovorna za bijedu u drzavi bi dalo veci efekat.
..

Ne mogu zamisliti da devojcice idu gladne u skolu...ma koje socijalne ustanove..i ministarstva..to su ..''kreteni''....''izvinjavam se kretenima''..

TREBA MI ADRESA..ako neko zna neka mi posalje na pp..










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyNed Nov 22, 2015 5:10 pm

Komentari kazu da nema neke kontakt adrese za pomoc

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 34zj7mg
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods
Nut


Godina : 43
Datum upisa : 23.03.2011

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyNed Nov 22, 2015 5:20 pm

Astra ::
Komentari kazu da nema neke kontakt adrese za pomoc

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 34zj7mg

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 19151-devojcica_0f3a_1000x1000

trtrr










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 XhTq33I
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyNed Nov 22, 2015 5:57 pm

Ova priča o gladnim devojčicama ima i drugu stranu. Naime, majka i otac su se oglasili u medijima i kažu da niko od njih nije gladan. Mislim i da su bili ljuti što se njihova imena pojavljuju u javnosti.

Pogledajte ovaj snimak i ako možete, pomozite

https://www.facebook.com/joca.ubavic/videos/10203943865856745/

Jelena Radovanovic, Kneza Miloša 59 Šid

355000000535094517 Vojvođanska Banka










https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca
MadamX


Godina : 51
Location : Beograd
Datum upisa : 13.12.2012

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyNed Jan 10, 2016 5:58 pm

http://www.kurir.rs/vesti/srbija/ocaj-dorda-jankovica-25-gladan-sam-niko-nece-epilepticara-za-radnika-clanak-2056519

Pročitajte ovaj tekst i molim vas, dajte mi ideju kako da pokrenem neku akciju na FB..Pišite ovde ili na pp.
Ovo je tuga i ovom momku stvarno treba pomoći.










https://dnevnikslucajnedomacice.wordpress.com/     vrti
Nazad na vrh Ići dole
sunrise
NaughtY
sunrise


Godina : 38
Location : Tu negde...
Humor : A sta je to :))
Datum upisa : 15.04.2013

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptySre Jan 20, 2016 10:38 am

Postoji u Staroj Pazovi porodica sin i majka, oboje su stari, majka je nepokretna u krevetu, a njen sin bolestan i vezan za nju, jer mora da brine o njoj i bude joj pri ruci stalno, tako da ne moze ni da radi. Zive od socijalne pomoci i pretezno su gladni, jer od socijale jedva sastave desetak dana.
Pa eto ako je neko zainteresovan da im posalje neki paket hrane, dobro ce im doci.

Hvala svima koji se odazovu.
Ja cu uzeti adresu njihovu pa mi se javite u pp.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptySub Jun 04, 2022 10:39 am

U životu sam za svojih 66+ godina donosio razne odluke (važne, komplikovane, teške...) ali mi je ova poklon-gitara zadala  laganu glavobolju. Ipak sam konačno izabrao "dobitnika", te gitara ide dečaku (kako sam prvenstveno i zamislio) iz Srbije zbog njegovog interesovanja i godina, kao i zbog teškog, humanog, riskantnog i odgovornog zanimanja njegovog oca. Svi ostali, nemojte zameriti!

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 284410027_3307677469476569_1590415412234238625_n.jpg?stp=dst-jpg_p526x296&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=G6Wvr01FbxsAX8UMUom&_nc_ht=scontent-vie1-1
----
I ovaj čovek nije jedini -sa  FB grupe "Gitaristi i basisti" ?  
I mene je motivisao -tako da ću i ja "jednu moju" da poklonim dečaku iz komšiluka .
Što da stoji i skuplja prašinu -kada nekom detetu može da donese radost ?
I ova "objava" je prozvela "domino efekt"
Mnoga deca se danas raduju -dobila su gitare .
I meni bilo malo  neprijatno (jer nisam baš sa komšilukom na "per tu" )
Ali je neprocenjiv pogled tog dečaka -kada sam mu dao gitaru .
To je tvoje.
A oči...ne može da veruje da je "njegovo"
Neprocenljivo.










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris
ZoxZoja


Godina : 56
Location : Plava Planeta
Datum upisa : 13.01.2013

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyPet Dec 16, 2022 3:21 pm

Akcija na koju sam naletela na tviteru. Znam da većina nas ovde nema decu uzrasta koji veruje u Deda Mraza (ili su van Srbije) ali možda obradovati nekog mališana u komšiluku ili rodbini. Reći nekom od kolega za ovo. Razgovor sa Deda Mrazom "plaćate" humanitarnim SMS na broj 3030.

Postupak je - poslati poruku na instagram https://www.instagram.com/reel/CmHATDgDp16/?igshid=NDk5N2NlZjQ%3D  link

i onda po uputstvima sa slike dole prirediti nekom detetu radost da razgovara sa Deda Mrazom

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Fkc_dg10










Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Sliterinka995

Sliterinka995


Datum upisa : 13.02.2023

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyČet Mar 02, 2023 9:42 am

Nadovezujem se na post od ranije. :) Potraga za majstorima, malo sam guglala, trazila i pronasla sam ovaj projekat: https://www.daibau.rs/dobra_dela_stvaraju_heroje Sviđa mi se ideja da na jednom mestu imate organizacije kojima je potrebna pomoć. Pa evo ukoliko neko želi.. :)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyNed Mar 05, 2023 8:01 am

Sliterinka995 ::
Nadovezujem se na post od ranije. :) Potraga za majstorima, malo sam guglala, trazila i pronasla sam ovaj projekat: https://www.daibau.rs/dobra_dela_stvaraju_heroje Sviđa mi se ideja da na jednom mestu imate organizacije kojima je potrebna pomoć. Pa evo ukoliko neko želi.. :)

Bravo.Konačno jedan "ćlan foruma" koji je "aktivan" Da ti ne pričam da smo imali "mesečni upis" 350 "članova" -a 1 % su bili "aktivni"
Kao i sve velike forume (sa 200 000 ćlanova nas je "pojeo"FB ,Instagram,Twiter )

Dobro nam došla .










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 155klf10

Sliterinka995 likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Sliterinka995

Sliterinka995


Datum upisa : 13.02.2023

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyPon Mar 06, 2023 9:28 am

Danubius ::
Sliterinka995 ::
Nadovezujem se na post od ranije. :) Potraga za majstorima, malo sam guglala, trazila i pronasla sam ovaj projekat: https://www.daibau.rs/dobra_dela_stvaraju_heroje Sviđa mi se ideja da na jednom mestu imate organizacije kojima je potrebna pomoć. Pa evo ukoliko neko želi.. :)

Bravo.Konačno jedan "ćlan foruma" koji je "aktivan" Da ti ne pričam da smo imali "mesečni upis" 350  "članova" -a 1 % su bili "aktivni"
Kao i sve velike forume (sa 200 000 ćlanova nas je "pojeo"FB ,Instagram,Twiter )

Dobro nam došla .

Hvala. :) Volim forume, svašta se sazna.

Danubius, Astra and Kijara-brm like this post

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 EmptyPon Mar 06, 2023 1:14 pm

Sliterinka995 ::


Hvala. :) Volim forume, svašta se sazna.
Jako sam ponosan na neke od forumaša ,tokom godina .Od manjih usluga ,nabavke lekova kojih nema kod nas -pa sve do ozbiljnih finansijiskih pomoći kada je neko od nas "u problemu"
Recimo -moja majka je skoro slepa .Jedini kontakt sa svetom je "fiksni telefon" .Misliš da Astra i Astrolog nisu prevrnuli Švacarsku dok nisu našli sa ogromnim tipkama .Jesu .A da platim -ne dolazi u obzir .
Meni se "moglo" oko lekova .Kažem -ponosan sam na forumaše .
Ne znam ko nije od nas slao one humanitarne poruke za poplave ,zemljotrese ,bolesnu decu itd .
Mnogo sam ponosan na "humanost" forumaša DF .










HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 155klf10

Sliterinka995 likes this post

Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/ Na mreži
Sponsored content





HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo    HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo  - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
HUMANITARNI Danubius-objavimo, možda pomognemo
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Beograd
» P L E O N A Z M I

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: ĆASKAONICA :: HUMANITARNI DANUBIUS-
Skoči na: