DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyČet Maj 14, 2009 8:47 pm

First topic message reminder :

Svi imamo nadredjene na poslu ...kako podnosite autoritete, svadjate li se sa njima, da li vam je šef dobar ili vam zagorčava život?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 10:55 pm

I veliki Sony je saradjivao umesto što je naredjivao.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

Godina : 46
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 10:57 pm

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 277656

sad shef ovako rezonuje:

-sonia kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 774611
-kijara kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 91680
-doctor kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 66428
-njushkalo kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 599
-vangelis kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 797558
....................................

ali , on je SHEF... i zato ce samo da se javi na OBRATI PAZHNJU..... I SVI OBRATE PAZNJU- NE ZBOG NJEGA, NEGO ZBOG TACHKE 1. kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 893675
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67

Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 10:59 pm

ali sheff koga je izabrao za kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 902410 ?:))
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 10:59 pm

sonia ::

sad shef ovako rezonuje:

ali , on je SHEF... i zato ce samo da se javi na OBRATI PAZHNJU..... I SVI OBRATE PAZNJU- NE ZBOG NJEGA, NEGO ZBOG TACHKE 1. kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 893675

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 277656 ti si prva u predsoblju...i to sa kineskom lampom...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Vangelis

Vangelis

Datum upisa : 20.10.2009

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 11:01 pm

Tu lampu sam ja popravio... Posto su prethodne tri crkle... Ovoj njenoj samo sijalica radila,ja dodao prekidac i gajtane... Dany kupio abazur...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 11:02 pm

Kijara-brm ::

sad shef ovako rezonuje:

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 277656 ti si prva u predsoblju...i to sa kineskom lampom...

ja k'o kuma na svadbi........... a od kuma ...LAMPA kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 277656
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 11:02 pm

Uglavnom sam imala dobre šefove, baš kao što sam i ja bila dobar šef. Sada sama sebi šefujem, i vidim da sam sasvim korektna ali i stroga.

Svaki posao će se uspešnije odraditi uz dobru saradnju, bez strogog nastupa. Šef organizuje posao, odgovara za rad svog tima i nigde ne piše da izdaje naredbe, već daje zadatke.

Naredba je nešto sasvim drugo.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 11:03 pm

Vangelis ::
Tu lampu sam ja popravio... Posto su prethodne tri crkle... Ovoj njenoj samo sijalica radila,ja dodao prekidac i gajtane... Dany kupio abazur...

gajtani izgoreli kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 277656 tri puta se palio kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 277656 morali smo vatrogasce da zovemo kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 277656
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 11:03 pm

a ko che igrati na "mladu":))
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 11:05 pm

Vangelis ::

el ovaka...

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 27e83659cf23fe1eac7de6ee2e9cd057

sonia-prva u ćoše..Ti si počela.Žrtvuj se... kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 277656
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 11:07 pm

nema ko da se "zrtvuje":))
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 11:08 pm

doctorr67 ::
a ko che igrati na "mladu":))

ja sam kuma, tako da cete ili ti ili Kijara...a mozh' se desi da bude neka nevina zhrtva kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Icon_geek : Vangelis ili Janko kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 277656
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 11:11 pm

nek njih dvojica igraju na mladu a sa vas dve chu se lako snachi:))) kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 914737
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 11:20 pm

Ajde, ajde...uozbiljite se.....shta je ovo?....dva zeca, tri zeca.....

Tema je ozbiljna.... Srbijom na sve strane slushamo o mobing-ovanju, pa bismo mogli kroz takvu prizmu da posmatramo ovaj problem..pa jeste problem.... i zato , ako vas shef mobing-uje, a vi mu lepo kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 8285 odgovorite.....i tako, zaokruzhismo diskusiju na temu : Kako podnosite nadredjene?

P.S. poshto mi ovde, na forumu, imamo samo jednu osobu koja po opisu sluzhbe lichi na shefa, a opet ne uklapa se u profil obichnog srpskog rukovodioca, predlazhem da se tema nastavi u stilu : Kako se odnositi prema NASHEM shefu?

Evo, poshto ja uvek prva za kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 429613 neka ja prava i post-ujem:

Shefa treba maziti, paziti i zvati ga Djordje....
molim Vas...nastavite.... ne bih volela da sluchajni prolaznik pomisli da neko zheli da spamuje temu..... nismo mi od tuJ sortu... kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 650712
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 11:22 pm

ako mu se nesvidza Djordje..moglo bi recimo "Laza" ili {materina maza}...:)))
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 11:33 pm

hahahahha, ne sme niko da shushne...stigao shef...shumela kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 180333
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 11:34 pm

nemoj "shumela"...bolje je "Pishta":)))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyPon Okt 26, 2009 11:34 pm

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 965545
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyUto Okt 27, 2009 12:04 am

Ajde, ajde...uozbilljite se ....predlazhem da se tema nastavi u stilu : Kako se odnositi prema NASHEM shefu?

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 650712

Pa imam ja mali savet na tvoju dilemu-najbolje je stupiti u ODNOSE sa šefom ,hehehehe kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 162427

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 37309 -meni .....

Ja imam nesreću da su mi uvek predpostavljeni likovi koje ne podnosim kao ljude....pa ih teško mogu i shvatiti kao autoritete ....i onda tu počnu problemi kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 276704
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyUto Okt 27, 2009 6:41 am

danubius ::
Ja imam nesreću da su mi uvek predpostavljeni likovi koje ne podnosim kao ljude....pa ih teško mogu i shvatiti kao autoritete ....i onda tu počnu problemi

Da bih s nekim dobro saradjivala niti moram da ga podnosim, niti da kod mene uživa autoritet. Jednostavno, odvojim lični osećaj prema šefu i usredsredim se na posao. Mirna bačka, mirna ja.

Mnogo gore od toga je imati lošeg saradnika s kojim čovek provede ceo radni dan, nego nepodnošljivog šefa koga mogu ali i ne moram videti u toku radnog dana. Istina da to ne uspeva svakome, i zato je mudro i korisno uspeti.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyUto Okt 27, 2009 11:39 am

Kornelija ::

Da bih s nekim dobro saradjivala niti moram da ga podnosim, niti da kod mene uživa autoritet.

Mnogo gore od toga je imati lošeg saradnika s kojim čovek provede ceo radni dan, nego nepodnošljivog šefa koga mogu ali i ne moram videti u toku radnog dana. Istina da to ne uspeva svakome, i zato je mudro i korisno uspeti.

Veoma zanimljivo ..tebi je šef na drugoj planeti , kad ga "možeš i ne moraš videti" ?Moj sedi preko puta mene -i samo motri.

Da se ne lažemo -svi radimo za platu, a ne iz zabave . Kako možeš dobro saradjivati sa nekim -ko ti pred nosom otima tvoje , i kako može imati autoritet neko ko bi rodjenu majku prodao za dva evra ?

Meni to ne uspeva -drago mi je što si ti tako mudra , da ti uspeva . kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 558763
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007

Datum upisa : 27.01.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyUto Okt 27, 2009 11:53 am

Uglavnom saradjujem sa njima.Znam se saliti, znam biti jako ozbiljna, i uglavnom sam odana svom poslu.Znam takodje primiti kritiku, i vise kritika, i gledati da budem medju najboljima, i progutati dosta i uciniti dosta za dobrobit firme.
Ali kad dodje jedan punkt gde sef pokusava da izigrava nekog kinga, onda znam biti jako bezobrazna.Jednom sam u sred radnog vremena , kad sam pukla pobacala sve stvari iz fijoke u svoju tasnu i otisla na pola posla.
Zavrsilo se tako sto sam potegnula i advokata, pa smo isli na sud, i na kraju sam dobila i odstetu.

Znaci sve radim za firmu, ali ako me neko (pokusa da me javno gazi), nije mi strano i da pokrenem advokate.A sta im je sve moj advokat rekao ja sam smao kolutala ocima...
I Nemackoj je to normalno, svako ima osiguranje za pred sud.Sto u jy niko ne bi obratio paznju na tebe , ovde advokati odrade dok trepnes..

Sadasnji sef je ok.Normalan je i normalno mozemo pricati.Prica se vrti uglavnom o pacijantima i o poslu, i sasvim sam zadovoljna (ne zelim da ih previse hvalim da nesto ne izbaksuziram) ....mislim da su stvarno korektni...
Dva puta su imali slavlja u firmi i oba puta sam pravila kolace (dobrovoljno) koje su oni kasnije sluzili na festama....
Kad je neko dobar prema meni, dajem sve od sebe.Tipican sam bik...
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride
Lily

Godina : 24
Datum upisa : 12.09.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyUto Okt 27, 2009 3:50 pm

.. volem kad ga ne volem.. kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 741170 kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 944472

.. a jos najvise ga volem, kad se danima ne fidjamo.. kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 58460
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyUto Okt 27, 2009 4:52 pm

danubius ::

Veoma zanimljivo ..tebi je šef na drugoj planeti , kad ga "možeš i ne moraš videti" ?Moj sedi preko puta mene -i samo motri.

I, šta s tim? Šef motri tebe a ti se vrpoljiš. Radi i zanemari poglede.

Citat :
Kako možeš dobro saradjivati sa nekim -ko ti pred nosom otima tvoje , i kako može imati autoritet neko ko bi rodjenu majku prodao za dva evra ?

Kada sam ja rekla da šef kod mene mora uživati autoritet?
Šta ti šef otima? Uopšte mi nisi jasan.

Citat :
Meni to ne uspeva -drago mi je što si ti tako mudra , da ti uspeva . kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 558763

Naravno da mi uspeva. Nisam ja dangubila sve ove godine. Naučila sam da radim, ali i da se ogradim.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 EmptyUto Okt 27, 2009 6:43 pm

Sad sam sebi još veći šef,i dalje ne kinjim nikoga.

A dok sam imala nadređenog,a šta sad ,ćutala i radila.Naravno između sebe komentarisali,Bože,koji ovo Terminator.Nikada zadovoljan uspesima..
Sva sreća što smo u to vreme više radii na terenu,tako da smo ga manje viđali.

Ali dođe vreme sve se preokrene..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: POSAO /KARIJERA-
Skoči na: