DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyČet Maj 14, 2009 8:47 pm

First topic message reminder :

Svi imamo nadredjene na poslu ...kako podnosite autoritete, svadjate li se sa njima, da li vam je šef dobar ili vam zagorčava život?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/

AutorPoruka
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya

Datum upisa : 09.02.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyUto Okt 27, 2009 7:01 pm

da mi je dama iznad "nadredjena" odnosio bi se u skladu kako mi nalaze "etika":))

Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 Divide10
Nazad na vrh Ići dole
Xenia

Xenia

Godina : 42
Datum upisa : 25.09.2009

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyUto Okt 27, 2009 7:03 pm

montoya ::
da mi je dama iznad "nadredjena" odnosio bi se u skladu kako mi nalaze "etika":))

Damo iznad,ima li slucajno neko upraznjeno radno mesto ispod tebe,mislim da si mu ti direktni rukovodioc kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 279207 kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 279207
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyUto Okt 27, 2009 7:07 pm

Xenia ::

Damo iznad,ima li slucajno neko upraznjeno radno mesto ispod tebe,mislim da si mu ti direktni rukovodioc kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 279207 kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 279207

Ima,može da mi bude tajnica.. kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 217767
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyUto Okt 27, 2009 7:10 pm

Xenia ::

bitchesh dami iznad lichna sekretarica:))

..
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyUto Okt 27, 2009 7:16 pm

Dama,čuj reč.. kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 277656 ..
Ja sam dobar šef..

U stvari ne zovu me šefice,nego Staša.Šta ćemo si persirati.Samo kad je neki sastanak,Gde su Debelguzi među nama.. kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 73915
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma
montoya

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyUto Okt 27, 2009 7:18 pm

Posto si "nasa" eto nadimka Stasha...a ti si dobra to sam ti rekao odavno.... kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 914737

..
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyUto Okt 27, 2009 8:08 pm

Posto si "nasa" eto nadimka Stasha...a ti si dobra to sam ti rekao odavno.... kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 914737

Znam..hvala ti još jednom...I ti si mnogo dobar.
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass

Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyUto Okt 27, 2009 8:23 pm

sonia ::
Vangelis ::
Tu lampu sam ja popravio... Posto su prethodne tri crkle... Ovoj njenoj samo sijalica radila,ja dodao prekidac i gajtane... Dany kupio abazur...

gajtani izgoreli kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 277656 tri puta se palio kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 277656 morali smo vatrogasce da zovemo kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 277656

xixiixixixxiii..........jel- zeMski vatrogasac:))) kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 558763
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia

Godina : 46
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyUto Okt 27, 2009 10:36 pm

slatkicass ::
sonia ::
Vangelis ::
Tu lampu sam ja popravio... Posto su prethodne tri crkle... Ovoj njenoj samo sijalica radila,ja dodao prekidac i gajtane... Dany kupio abazur...

gajtani izgoreli kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 277656 tri puta se palio kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 277656 morali smo vatrogasce da zovemo kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 277656

xixiixixixxiii..........jel- zeMski vatrogasac:))) kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 558763

Ma, cela vatrogasna stanica kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 277656
Nazad na vrh Ići dole
Orhideja

Orhideja

Datum upisa : 22.11.2009

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyUto Nov 24, 2009 9:15 pm

Sve dokle mu je kancelarija u drugom gradu, dobro je.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.kako-do.co.cc
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyUto Nov 24, 2009 9:16 pm

Orhideja ::
Sve dokle mu je kancelarija u drugom gradu, dobro je.

kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 693924 ovo je super...
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica

Godina : 45
Datum upisa : 16.08.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyUto Nov 24, 2009 10:13 pm

Sve dokle mu je kancelarija u istom gradu - a ja na bolovanju super je! kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 492702
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA

Datum upisa : 08.06.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyUto Nov 24, 2009 10:15 pm

nikako.. pljuc
Nazad na vrh Ići dole
Carapan

Carapan

Datum upisa : 04.08.2009

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyUto Nov 24, 2009 11:39 pm

Zavisi...Ako su ok,onda sam i ja ok...Mada sam imao jednog majmuna za sefa kome sam nasamo u cetri oka lepo objasnio da znam de stanuje kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 162427 ... Posle je bio ok,i ja sam bio ok...Idila,rodjaci kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 831964
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyUto Nov 24, 2009 11:46 pm

Carapan ::
Zavisi...Ako su ok,onda sam i ja ok...Mada sam imao jednog majmuna za sefa kome sam nasamo u cetri oka lepo objasnio da znam de stanuje kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 162427 ... Posle je bio ok,i ja sam bio ok...Idila,rodjaci kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 831964

Evo primera pravog, pragmatičnog, mudrog i pametnog mladića. kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 Rolleyesk
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptySre Nov 25, 2009 6:06 pm

Priznam samo korektan odnos,bez povisenog tona,razgovor o problemu ako postoji i moze da funkcionise,ne volim se osjecati ni malo inferiorno u odnosu na druge.

.
zvezda 1 zvezda 1 zvezda 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Draganna

Draganna

Datum upisa : 25.11.2009

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyNed Jan 17, 2010 9:23 pm

U poslu nemam nadređenog , već suradnike sa kojima vrlo uspješno surađujem ; i predlažem i prihvaćam predloženo .
Ne volim naređivanja ... Ali ono i nije više način suvremenoga poslovnoga komuniciranja .
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyNed Jan 17, 2010 9:27 pm

Jako teško, pogotovu kada su oholi, bahati i nemarni u svom poslu, a ta kombinacija je česta pojava.
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67

Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyNed Jan 17, 2010 9:42 pm

Do sada nisam imao veche probleme jer sam svakog pripremio za sebe...Mozda sad kad to prochitate deluje krajnje "nabedjeno" ali nije tako.Posao koji god da obavljam radim krajnje ozbiljno-nedozvoljavam sebi da bude bilo koja primedba.Strog sam sam prema sebi a kamo li prema bilo kom drugom......
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta

Godina : 61
Datum upisa : 06.01.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptySub Mar 06, 2010 7:16 pm

Ne postoji džabe ona izreka "daj mu vlast da vidiš kakav je čovek". E, pa ja s tim, definitivno, imam problem. Do juče je neko bio sasvim normalan za komunikaciju, a kad je postao rukovodilac, to je sasvim druga osoba. Nema izuzetaka, bar ih ja nisam doživela. Zbog mog otvorenog karaktera, do sada sam u više navrata dolazila u konflikt i podnosila sankcije, u smislu da za ceo svoj radni vek (28 godina) nisam napredovala, čak sam bila suspendovana na mesec i po dana, a disciplinska mera mi je trajala 4 godine (teža povreda radne obaveze), iako mi je smešteno. Šta se posle desilo s tom osobom kad je pala s trona, pravi je horor. Onda opet dođe jedna narodna "svakom prema zaslugama". Ja sam svoje "odslužila". Stoički. Spartanski. kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 91680
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptySub Mar 06, 2010 7:53 pm

Trenutno sam u situaciji da li "teže povredim radnu obavezu" ili "teže povredim" nadredjenu . Tako da razumem determinantu kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 794395
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dejan

dejan

Godina : 41
Humor : :)))))
Datum upisa : 16.11.2009

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptySub Mar 06, 2010 11:22 pm

oni zagorcavaju meni ja drugima i tako u krug,sve bi ja njih :HJHJHJ:
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007

Datum upisa : 27.01.2008

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyNed Mar 07, 2010 6:04 pm

"Naredjenje izvrsenje"-ahahaha. salim se

ali dosta igra ulogu kako ti neko kaze i postavi se prema tebi.
Nazad na vrh Ići dole
Klosarka
Dama ispod mosta
Klosarka

Humor : Ako se namesti...
Datum upisa : 06.02.2010

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyNed Mar 07, 2010 8:12 pm

Do sada nisam imala problema te vrste. Bila sam dugogodisnja sekretarica. Za to vreme direktori, tehnicki, finansijski i pravni rukovodioci su se smenjivali. Cak i ako je bilo nekih nesuglasica, resavala sam ih isti cas, uglavnom uz osmeh. Postujem rukovodioce, insistiram na profesionalnosti, ne dozvoljavam bliskost, ne mesam poslovne i kucne probleme. Posto vise ne radim na tom mestu, sada imam sefa koji je na `lebac da ga mazes. Desilo mi se par puta da zbog blejanja na chatu zadocnim podosta na posao, ili se cak i ne pojavim. Gresnik, cak mi je poklanjao dane... Ziveo moj sef ! (moracu sutra da mu pokazem ovaj post) :aii:
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela

Datum upisa : 04.08.2009

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 EmptyUto Avg 24, 2010 9:16 pm

Dok sam imala nadredjene , poštovala sam ih onako kako su zaslužili. Na mene je poseban utisak ostavio čovek koji me naučio takoreći svim tajnama posla koji radim.Uvek je bio raspoložen i spreman da pomogne čak i tada kada bi neko od nas uradio nešto pogrešno t.j. napravio štetu. Nikada nije vikao niti nas omalovažavao. Uvek je govorio,kada vidiš da nešto nisi dobro uradila i neznaš ili ne možeš poraviti, odmah reci, Ne sakrivaj greške. Nema greške koja se ne može popraviti,ali jednom poremećeni odnosi teško se popravljaju.
Danas kada radim samostalno i nemam nadredjene već podredjene. često se setim tih reči i one su moto u mom odnosu sa podredjenima.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?   kako - KAKO PODNOSITE NADREDJENE ? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole

KAKO PODNOSITE NADREDJENE ?
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: POSAO /KARIJERA-
Skoči na: