DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?

Ići dole 
+11
dejan
veccana44
Smiljan
Astra
Kijara-brm
doctorr67
Silvy
Luckasta
Sanjalica
Crna_ovca
Danubius
15 posters
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyČet Maj 14, 2009 9:03 pm

Nije redak slučaj da se bračni drugovi ili partneri u vezi nadju u istoj firmi ...
Mislite li da je to dobro za brak, porodicu, vezu , ili doprinosi nervozi i zasićenju ?










BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Crna_ovca
Princ od tora
Crna_ovca


Datum upisa : 21.12.2007

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyČet Maj 14, 2009 9:13 pm

Ja imam pozitivan primer bracnih drugova u istoj firmi...Naime, moj direktor i njegova zena...Inace firma je njihova,da razjasnim...Mislim da su oni uspeli da spoje sve ono lepo sto moze da doprinosi i firmi,a i njihovom braku...Divni ljudi,pre svega normalni...Moje misljenje je da su uspeli da usklade posao i brak na jedan jedini moguci nacin na koji se to moze.A to je da se nikada ona njemu nije mesala u vodjenje firme,a isto tako on njoj se ne mesa u njen deo posla...Kako moj direktor ume cesto u sali da kaze...lakse bi podneo da je izgubi kao zenu nego kao radnicu...ali to samo govori o njihovom odnosu koji nikako nije poremecen time sto su u istoj firmi i sto se posle radnog vremena gledaju kod kuce...
Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyČet Maj 14, 2009 9:15 pm

Ohohohoho.......
Imam mnogo da vam pricam, ali sutra, :igrac:
Nazad na vrh Ići dole
Luckasta

Luckasta


Godina : 63
Location : Germany
Humor : :)
Datum upisa : 14.01.2008

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyČet Maj 14, 2009 10:08 pm

Iz licnoga iskustva mogu da kazem, da mi je to 16 najlepsih poslovnih godina ..
Ne zalim ni za jednu , oboje smo imali i imamo svoj zadatak ..Niko se ne mesa onome drugome u njegov rezort.
Sa tim iskustvom, opet bi se za takav korak odlucila..
Razloga ima vise, em se cesto zajedno, em je poverenje vece nego u neku tudju osobu, a cilj je isti...Uspesno poslovati, da bi celoj porodici islo i bilo dobro.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyČet Maj 14, 2009 10:16 pm

Moja ex žena je radila u istoj firmi -ali 4 km dalje , tako da se apsolutno nismo vidjali

Da sam još i to trebao otrpeti- poludeo bih za tri dana (ovako je malo duže trajalo dok nisam poludeo rabbit )

Iovako sam morao zabraniti svako pominjanje Doma Zdravlja/Banje Junaković u kući.... :aggressive:










BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Silvy
Frumos si de foc
Silvy


Godina : 47
Location : Bor
Datum upisa : 11.10.2007

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyČet Maj 14, 2009 10:26 pm

Zasto ne bi dvoje normalnih radili zajedno u normalnoj firmi. Ako si u vezi ili braku sa "pravom" osobom ne moze doci do zasicenja, jedina nezgoda u svemu tome je ako ta firma propadne (sto se u zadnje vreme cesto desava), onda oboje ostanu bez posla.
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyČet Maj 14, 2009 10:28 pm

ne.....za brak je ipak bolje da rade potpuno odvojene stvari...dokazano na "n" primerima...ali uvek postoje izuzetci gde to funkcionise sasvim ok.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyPet Maj 15, 2009 12:03 am

Zašto ne,ja ne bi imala ništa protiv...Samo protiv mogu biti oni,koji nisu sigurni u osećanja u svog partner,ili u svoja.malo flerta,više slobode,ali ok,ko voli neka izvoli.Ja sam za opciju da..:)nemojte me sad zaskočiti,jer ima nešto u tome,zašto neki ne bi želeli da budu u istoj firmi sa svojim partnerom..SLOBODA:P










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyPet Maj 15, 2009 2:44 am

Ja sam bila u istoj firmi,ne samo s muzem,svekar direktor,zaova u trgovini,ja u finansijama i muz u proizvodnji.Kad god je nesto lose bilo,nisu pitali ni tatu,ni sestru,vec ravno kod mene,nije mogao uzeti izlaznicu s posla a da ne pitaju mene iako sam 100 puta rekla da mu nisam mama,a da ne pricam o onome,idemo da vidimo njegovu zenu kakva je....zaboga,jel dostojna familije,jer....ipak sam ja dosla u tu firmu zadnja.Toliko me to opterecivalo da sam zamolila svekra da ga prebaci u drugu firmu(on je bio tehnicki direktor svih korzarskih firmi)pa ga je prebacio ,inace bih poludjela.Da napomenem i spletkarenje...prica od kilometra.
Naravno na sve se to nadovezalo rodbinske veze pa moze se....a zato,nikad ne bih voljela da budem zajedno s muzem,a slobodu sam imala svakako,znaci nije stvar slobode,mislim da je cesce dolazio u moju kancelariju kad je presao u drugu firmu nego sto smo se vidjali u istoj.
Moje iskustvo je bilo lose,ali ne tvrdim da ne moze da uspije posebno u situaciji kad je firma privatna,pa sto rece Luci,povjerenje i zajednicki interesi su ispred ostalog.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits
Sanjalica


Godina : 48
Location : Tamo gde vecno sunce sja...
Datum upisa : 16.08.2008

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyPet Maj 15, 2009 8:19 am

Pričaću iz iskustva jer smo sa suprugom zaposleni u istoj firmi.
Istakla bih na početku da je sasvim drugačije ako firma u kojoj radite je vaša, ili radite kod nekog poslodavca. Znači mi radimo kod poslodavca.
Negativne strane su to što ako plata kasni za jednog, kasni i za drugog. Ako naidje bran otpuštanja s posla, može da vas potopi oboje. Postoje i lični razlozi. Neretko se dešava da prenesemo privatni život na radnom mestu, da rešavamo privatne probleme, dileme, koje bi trebalo da rešavamo kuci, što je dodatno opterecenje. Kad se vratimo kuci primecujem kako provodimo dobar dio vremena govoreći o poslu.
Ispijanje kafu sa kolegama i koleginicama nakon posla je maltene isključeno, prosledjeno komentarima, šta tražiš sa njima, te ovaj je takav, te ona je onakva, pih!

Dobre strane su što stalno imaš nekog da ti čuva ledja, niko te ne dira, ne zeza, što je veoma čest slučaj ovde. Uvek imaš iskrenog kolegu, koji će stati pored tebe u najtežim trenutcima, koji će se nesebično boriti za tvoj status.

E sad šta preovlada, da li dobre, ili loše strane, odlučite sami. ;)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyPet Maj 15, 2009 9:17 am

Astra ::
Ja sam bila u istoj firmi,ne samo s muzem,ja u finansijama i muz u proizvodnji.
hehehehe ....kako je ona to podesila ? I danas je tako, aaaaaaaaaaaaa ?
On radi-ti finansije BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? 98966 lol!










BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? 155klf10
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyPet Maj 15, 2009 9:39 am

Sanjalica ::
Pričaću iz iskustva jer smo sa suprugom zaposleni u istoj firmi.
Istakla bih na početku da je sasvim drugačije ako firma u kojoj radite je vaša, ili radite kod nekog poslodavca. Znači mi radimo kod poslodavca.
Negativne strane su to što ako plata kasni za jednog, kasni i za drugog. Ako naidje bran otpuštanja s posla, može da vas potopi oboje. Postoje i lični razlozi. Neretko se dešava da prenesemo privatni život na radnom mestu, da rešavamo privatne probleme, dileme, koje bi trebalo da rešavamo kuci, što je dodatno opterecenje. Kad se vratimo kuci primecujem kako provodimo dobar dio vremena govoreći o poslu.
Ispijanje kafu sa kolegama i koleginicama nakon posla je maltene isključeno, prosledjeno komentarima, šta tražiš sa njima, te ovaj je takav, te ona je onakva, pih!

Dobre strane su što stalno imaš nekog da ti čuva ledja, niko te ne dira, ne zeza, što je veoma čest slučaj ovde. Uvek imaš iskrenog kolegu, koji će stati pored tebe u najtežim trenutcima, koji će se nesebično boriti za tvoj status.

E sad šta preovlada, da li dobre, ili loše strane, odlučite sami. ;)



upravo ovo naznacheno je problem koji sam potencirao u proslom postu....
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyPet Maj 15, 2009 11:49 am

danubius ::
Astra ::
Ja sam bila u istoj firmi,ne samo s muzem,ja u finansijama i muz u proizvodnji.
hehehehe ....kako je ona to podesila ? I danas je tako, aaaaaaaaaaaaa ?
On radi-ti finansije BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? 98966 lol!

Pa Dani,profesionalna deformacija :348949: :348949: :348949:
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyPet Maj 15, 2009 11:52 am

...uvijek je bilo, radi muzu, tebi zuljevi, meni i pare i jare...:348949:
Nazad na vrh Ići dole
veccana44

veccana44


Godina : 61
Location : Budva
Datum upisa : 07.12.2007

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyPet Maj 15, 2009 3:54 pm

Smiljan ::
...uvijek je bilo, radi muzu, tebi zuljevi, meni i pare i jare...:348949:
Divim se zenama,koje tako misle.Divim se svim lenguzama,koje zavise od muzeva.Divim se njihovoj psihi koja ima toliku snagu da zvace neciju muku.Divim se njihovom visku vremena.Jer nikada ne bih mogla da zivim zivot da neko radi za mene a ja zdrava jos i cila)))
Nazad na vrh Ići dole
dejan

dejan


Godina : 45
Location : Beograd
Humor : :)))))
Datum upisa : 16.11.2009

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyPon Jan 18, 2010 11:24 pm

i opet tema za mene hehehe,nemora tako da bude veruj mi da dolazi di zasicenja,moja sadasnja zena radi isto sto i ja u istoj zirmi u istoj kancelariji ali kad smo poceli ziveti zajedno (posto nismo vencani i necemo:))
trazili smo suprotne smene tako da se vidjamo u prolazu u firmi,ja krecem kuci ona dolazi na posao i obratno,pa kad nam se zalomi da imamo zajedno slobodan dan pi srece :sex1: hehehe
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyPon Jan 18, 2010 11:33 pm

Rizik postoji)))))))
Kad propada firma ostaju oboje bez posla a onda boze pomozi...
Samo iz tih razloga ne bih delila firmu sa muzem, mada sam bila u situaciji.Trebalo je da pocnem da radim u njegovoj i hvala bogu nasla sam posao pre nego su me pozvali kod njega.Mozda je bila sreca u nesreci, neznam sta li, ali je mozda i bolje tako.
U danasnje vreme najgore je kad oba partnera finansijski zavise od jedne firme pa ta firma pukne.Onda si bankrot...
Nazad na vrh Ići dole
dejan

dejan


Godina : 45
Location : Beograd
Humor : :)))))
Datum upisa : 16.11.2009

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyPon Jan 18, 2010 11:38 pm

anja007 ::
Rizik postoji)))))))
Kad propada firma ostaju oboje bez posla a onda boze pomozi...
Samo iz tih razloga ne bih delila firmu sa muzem, mada sam bila u situaciji.Trebalo je da pocnem da radim u njegovoj i hvala bogu nasla sam posao pre nego su me pozvali kod njega.Mozda je bila sreca u nesreci, neznam sta li, ali je mozda i bolje tako.
U danasnje vreme najgore je kad oba partnera finansijski zavise od jedne firme pa ta firma pukne.Onda si bankrot...

da kao nasa koja se cak zatvara i u toku ove nedelje,to sam zaboravio da napomenem kao negativnu stavku bas zato sto nam se desava ali eto propustio,super sto si se ti setila
55555
Nazad na vrh Ići dole
anja007

anja007


Location : Germany
Datum upisa : 27.01.2008

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyUto Jan 19, 2010 12:14 am

Pa setih se iz zivih primera.Kad se zatvarala bivsa firma mog muza , pre jedno 8 godina mnogi parovi su ostali bez posla . Kad ostane jedan u porodici to ide i nekako ali dvoje to je ipak zeznuto za celokupnu familiju.
Zato sam se uopste i dvoumila da odem na razgovor u njegovoj sadasnjoj firmi.Ispalo je da sam dobila drugi posao i pre nego sto su me zvali iz njegove firme tako da sada na srecu ne radimo skupa , a cak je to i donekle dobro....
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-
Lakota


Datum upisa : 11.07.2013

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyNed Sep 29, 2013 5:00 pm

Ja to nikako ne bih mogla,izludela bih.Imam primere takvih parova kod mene,samo sto se ne ujedaju...nikako nije zdravo trtrr 
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyNed Sep 29, 2013 5:27 pm

Nije dobro.
Svako treba da ima svoje društvo, svoju profesiju i karijeru...svoju "priču" van kuće.
Svoj osećaj slobode!

A to je onoliko koliko je uzmeš, a ne koliko ti je neko da.










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? W19PRTD
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي
dusicaa


Location : Tamo gde Dunav ljubi nebo :)
Datum upisa : 02.12.2012

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyNed Sep 29, 2013 9:17 pm

Pet godina smo radili u istoj firmi.
Kod nas je bio *problem* to sto je on bio generalni direktor firme, pa sam ja uvek morala praviti korak vise i raditi vise kako ne bih slusala ono *direktorova zena*.
Takodje nisam bila adekvatno nagradjena za ulozeni trud, opet iz istog razloga.
Ostalo je sve sasvim lepo funkcionisalo.
Ima niz lepih anegdotica iz tog perioda, no da vas ne smaram zlz
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? EmptyNed Sep 29, 2013 9:29 pm

brdjanin ::
Nije dobro.
Svako treba da ima svoje društvo, svoju profesiju i karijeru...svoju "priču" van kuće.
Svoj osećaj slobode!

A to je onoliko koliko je uzmeš, a ne koliko ti je neko da.
Tako lepo i tačno....Inače bi bilo monotono u braku..:)










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content





BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty
PočaljiNaslov: Re: BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?   BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
BRAČNI DRUGOVI/PARTNERI -U ISTOJ FIRMI?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: PORODICA /DOMAĆINSTVO :: POSAO /KARIJERA-
Skoči na: