DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Vas omiljeni sport? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Vas omiljeni sport? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Vas omiljeni sport?

Ići dole 
+15
daljinski
bosankaa
sonia
Wanda
Lily
Astra
AstrinaKomsinica
Kijara-brm
slatkicass
Crna_ovca
komunikativn@
Danubius
Luckasta
Storm_z
Admin
19 posters
AutorPoruka
Admin

Admin


Datum upisa : 25.09.2007

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Apr 24, 2008 3:08 pm

First topic message reminder :

Kod muskaraca obicno nije bilo dileme-fudbal i samo fudbal.Sada vise nije tako.Koji je vas omiljeni sport ?
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyPon Sep 28, 2009 10:40 pm

Ultimate fihgt..



[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyUto Sep 21, 2010 7:31 pm

Rukomet je moja prva ljubav. Levak sam, pa je bilo tesko da me cuvaju. Golovi su padali samo tako. Aj da se ne hvalim, ali istina je, pucala sam iz okreta samo tako. [You must be registered and logged in to see this image.]
Onda sam pocela sa streljastvom, ali nije bilo uslova, pa sam nastavila sa odbojkom. Najace oruzje mi je , naravno serva ( ne vraca se ) [You must be registered and logged in to see this image.] Bila sam kapiten dugo, i kasnije u firmi ( koja ima preko 600 radnika, vecinom zena), a i jedan od glavnih, d ane kazem glavni organizator sportskih igara.
Ispade da sam se bavila svim sportovima, ali ovo je ziva istina. Na poslu sam pocela iz zabave, sa pacijentima da igram stoni tenis. Desilo se da je bilo njih nekoliko, koji su u mladjim danima bili bas odlicni igraci ( jedan je cak imao i medalje) a sada su bili odlicni ''treneri'', tako da sam u roku od nekoliko meseci mogla da pariram svakom stono-teniseru u bolnici, a nije ih bilo malo. Igrali smo i u parovima! [You must be registered and logged in to see this image.]
Volim i shah, ali igram sa slabim igracima [You must be registered and logged in to see this image.] ( da se ne blamiram, mislim).
Ove zime sam resila da krenem ozbiljno , da osim sankanja i hoda na skijama, naucim nesto vise o zimskim sportovima ( citaj- gips ne gine )
Trenutno vezbam samo prste dok tipkam i setam pomalo [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyUto Sep 21, 2010 7:45 pm

Uopsteno volim sport,ali izdvojila bih odbojku.To je sport koji sam bas sa ljubavlju trenirala...Poslije odbojke izdvojila bih plivanje...
Kao klinka trenirala karate,no bilo mi nametnuto od strane brata i sestre.Nikad nesto nisam obozavala kimono,ali hajde...trenirali oni,pa sto ne bih i ja :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyUto Sep 21, 2010 7:51 pm

Ultimate fihgt i svi borilački sportovi...:)
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Nov 10, 2011 11:05 pm

Ne spada bas u ovu temu, ali...Unaprijed se izvinjavam, ali mi se ne da prevoditi, predugo je. Ipak, samo se "objasni".
Najludja mjesta gdje su neki mecevi, utrke odrzani.

Mec izmedju Agassi-ja i Federer-a na helipadu nosi prvo mjesto:)

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Nov 10, 2011 11:14 pm

A to treba i pokazati...zaista je fascinantno....ja bi Spala i sa tolikog terena....hahaha

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer



Datum upisa : 22.01.2011

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Nov 10, 2011 11:18 pm

Da, ono kad treci malo unazad, ne daj Boze da se spotakne, hahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride



Datum upisa : 12.09.2008

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptySub Jan 28, 2012 12:55 pm

Uhhhh.. sad je to zaista tesko reci.. sa podjednakim uzivanjem gledam polufinala, a tek finala.. ehhhh.. moram imati spremljen broj Urgentnog centra, za for svaki slucaj!!!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Wanda




Datum upisa : 31.05.2013

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptySre Okt 09, 2013 12:34 pm

Jahanje smehsmeh 


Poslednji izmenio Wanda dana Pon Okt 14, 2013 3:35 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptySre Okt 09, 2013 7:31 pm

U septembru sam bila u Srbiji, i dobila dve diplome i pehar smehsmeh  Upala u jedno opstinsko takmicenje, i stigla da se prikljucim stonoteniserima i bacacicama pikada ( zao mi sto za odbojku, inace, jednom od mojih omiljenih sportova, nisu imali zensku ekipu)
 Druzenje je bilo super, slatko sam se ismejala.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Sep 10, 2015 8:37 pm

Prosle zime su se mame decaka koji treniraju rukomet, organizovale i napravile svoju ekipu. Dobro sam im dosla, ovako levoruka. Ne hvalim se, ali moji golovi su uglavnom efektni, bas iz tog razloga. 
Medjutim, neki potisnuti bolovi, stare povrede, su se vratili veoma brzo, pa je radost zbog povratka rukometu, mojoj staroj ljubavi brzo prosla...

Nikako ne mogu da izdvojim samo jedan, kao omiljeni...

A nerviraju me skokovi u vodu...monotonija :D opet i opet...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Sep 10, 2015 8:45 pm

Uvijek odbojka! Iako godinama ne igram, opet mi najdraza.
Dalje volim. ..plivanje, nordijsko hodanje. .. povremeno izaberem jedno ili drugo. .. Ipak mi "kuckanje" nekako najbolje ide. ..

U potpisu Lijencuga trtrr











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Okt 08, 2015 6:44 pm

Ponavljam se. .. odbojka na prvom mjestu. ..i  srecna sam sto joj se vracam. ..i rekreativno bar.
Drago mi je sto sam srela ljude koji gaje istu kolicinu ljubavi prema odbojci i da smo svi zainteresovani da razgibamo zardjale kosti. ..
Da izadjemo na teren i da zaigramo. ..iz ljubavi.
Znam. ..djeca ce nam se smijati koliko smo "dobri" ... smijali smo se i mi nekad bivsim odbojkasicama...koje godinama nisu trenirale, ali ni prestale da vole taj sport.
Nismo razumjeli. .. da su samo htjele da uzivaju u  tim povremenim treninzima. ..da uzivaju u onom sto vole.
E sada sam i sama u toj situaciji da ne mogu i ne znam. ..ali volim i zelim. .. Djeco...vi koji igrate iz ljubavi. ..shvaticete i nas "matore" ...nekad  :))

Da. .. osim igri. .. vracam se i sudjenju...i to vec moram da zagrijem stolicu. .. da se prisjetim i naucim novo. ..



[You must be registered and logged in to see this image.]











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Okt 08, 2015 9:55 pm

bosankaa ::
Ponavljam se. .. odbojka na prvom mjestu. ..i  srecna sam sto joj se vracam. ..i rekreativno bar.
Drago mi je sto sam srela ljude koji gaje istu kolicinu ljubavi prema odbojci i da smo svi zainteresovani da razgibamo zardjale kosti. ..
Da izadjemo na teren i da zaigramo. ..iz ljubavi.
Znam. ..djeca ce nam se smijati koliko smo "dobri" ... smijali smo se i mi nekad bivsim odbojkasicama...koje godinama nisu trenirale, ali ni prestale da vole taj sport.
Nismo razumjeli. .. da su samo htjele da uzivaju u  tim povremenim treninzima. ..da uzivaju u onom sto vole.
E sada sam i sama u toj situaciji da ne mogu i ne znam. ..ali volim i zelim. .. Djeco...vi koji igrate iz ljubavi. ..shvaticete i nas "matore" ...nekad  :))

Da. .. osim igri. .. vracam se i sudjenju...i to vec moram da zagrijem stolicu. .. da se prisjetim i naucim novo. ..



[You must be registered and logged in to see this image.]

Svaka čast, drugarice!!!

zateleban










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Nov 05, 2015 1:21 pm

bosankaa ::

Da. .. osim igri. .. vracam se i sudjenju...i to vec moram da zagrijem stolicu. .. da se prisjetim i naucim novo. ..

[You must be registered and logged in to see this image.]


Moji odbojkasi se bas spremaju. Bice uskoro i mini turnir :) Mozda se sretnete na nekom medjunarodnom druzenju :)
Cera ce za vikenda na dvodnevni kurs opet. Ona kao ti, igra sa ''veteranima'' ali mora na visi  kurs za trenere ( kaze da su dosla nova pravila). 
Zove me da krenem i ja na rekreaciju, a mene prosto strah zbog ramena.  
Nisam bila profesionalac, ali sam se dugo aktivno bavila rukometom ( kapiten, pivot, izvodjac sedmeraca uvek :D i organizator)  i odbojkom ( primac, serva, kapiten, organizator, pregovarac sa sponzorima ( PR, a? hahhaha) ) 
Nakon gradskih, medjugradskih i sl. skolskih liga, kasnije  radnicke sportske...
Najbolje od svega su bila druzenja posle treninga, utakmica, turnira...Kafana i muzika ;)
Veceras cu opet da probam jedan od sportova koji volim da igram ali ne i da gledam- stoni tenis.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Nov 05, 2015 1:56 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Bavio se 15 godina, nedostaje mi voda.


rasta
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Nov 05, 2015 2:03 pm

I meni... sladoled

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Nov 05, 2015 2:07 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Nov 05, 2015 2:16 pm

sladoled

[You must be registered and logged in to see this image.]










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous



Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Nov 05, 2015 2:39 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Nov 05, 2015 2:44 pm

:nemamslikupilotiranjacesnom: sladoled










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Nov 05, 2015 3:11 pm

A ovo?
Svake srede... sladoled

Koga zanima...od 1:44 je kermes...











Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

daljinski


Godina : 61
Location : Schweiz
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Nov 05, 2015 5:23 pm

Igrao fudbal,kosarku, rugby, malo atletike, streljastvo.
I sad treniram [You must be registered and logged in to see this image.]

al ajde pobedi
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja


Godina : 85
Location : Ladna Morava
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Nov 05, 2015 6:15 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ovo je kod nas novi sport Dragon boat. Potiče iz Kine. Vesla se u dugim čamcima sa po dvadesetak ljudi svih doba i oba pola. Jedan moj prijatelj u kasnim pedesetim se priljučio Srpskom dragon timu. Ja sam mislio u prvi mah da je odlepio. Međutim iako tu nema para, lepo se oni druže, na vazduhu su, posle pređu u kafanu. Putuju po celom svetu o trošku Kineske ambasade, sve ekipe imaju pola žena tako da se na tim regatama i prvenstvima događa mnogo toga na radost mog usamljenog prijatelja koji nije više usamljen. Počeo sam da merkam ono veslo što nosi na trening.










Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Nov 05, 2015 6:48 pm

BoKte sve sportista do sportiste ovdje top88

Ja za sada imam veliku zelju i volju. .. no bice da tijelo nece, zapravo ne moze.

Nego. ..moze sta moze. ..
Odsudih ja prvu utakmicu. .. u pitanju su rekreativci. ..mame i tate.
Mogu vam reci da imamo dosta solidne ekipe.
Dogovor je da se sastajemo svaku subotu.
Dobismo i pokloncice od uprave hale kao najbolja ekipa. Da, da. ..











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Nov 05, 2015 7:09 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

bbb4












Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda
brdjanin


Datum upisa : 13.09.2013

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Nov 05, 2015 7:10 pm

Uaaaaaaaaaaa sudija!!! smehsmeh










Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda
Sibila_


Datum upisa : 20.12.2011

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Nov 05, 2015 7:20 pm

bosankaa ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

bbb4


Lepota gledati ovakvog sudiju. ruza

A po temi, u mojoj su kući svi rukometaši sem mene :D
Mislim da sam to već pisala.
2000.g prijavi nas direktor na RSI i meni bilo bezveze da bacam pikado, pa ga ja pitam može li tenis? On jedva dočekao pošto je bio ostrašćeni ljubitelj tenisa ( sin mu je igrao i trenirao). Mene i koleginicu on krene da uči osnovne zahvate, tehniku, servis, bekhend, forhend...I mi se zarazimo, te smo naredne dve godine trenirale iliti igrale tri puta nedeljno, kao prave. A na RSI ja dobih medalju :D
Nisam nikad ništa aktivno trenirala, ali imam talenta...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyČet Feb 09, 2017 2:37 pm

Admin ::
Kod muskaraca obicno nije bilo dileme-fudbal i samo fudbal.Sada vise nije tako.Koji je vas omiljeni sport ?
Uopšte volim da gledam sport.Ne bi više ni jedan izdvojila posebno.

Verovatno ću manje da gledam MMA borbe pošto je Mirko Filipović 
otišao u zasluženu penziju.
6 godina sam se bavila ritmikom i gimnastikom.To je bilo u sklopu škole.
Sećam se da sam uvek nosila svoju amajliju srebrni lančić(privezak stakleno srce i u njemu roze šljokice)

Ne znam kako se desilo ,ali samo sam primetila da nema mog lančića.
Cela ekipa se skupila oko mene.Našli smo lanče,i male komadiće stakla.
Oči su bile pune suza-kao dete kad izgubi najdražu igračku.Pokupila sam to lanče ,izašla iz dvorane i više nikad se nisam vratila na trening,uprkos svim mogućim nagovaranjima.
Sad mi je žao,ali tada sam bila dete ,koje se nije snašlo u toj situaciji i preporučila bi svim mladima da se bave sportom što više i da ne odustaju nikad od svojih snova kod prve prepreke  ma koliko imali godina.










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns


Datum upisa : 06.01.2010

Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 EmptyPet Feb 10, 2017 12:03 am

planinarenje
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas omiljeni sport?   Vas omiljeni sport? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vas omiljeni sport?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vas omiljeni sportista?
» Moj omiljeni glumac/glumica
» Omiljeni crtani filmovi
» Sport i doping

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SPORT/ REKREACIJA :: SPORT-
Skoči na: