DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Sledeći
AutorPoruka
Silvy
Frumos si de foc
Silvy

Godina : 43
Datum upisa : 11.10.2007

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 Empty
PočaljiNaslov: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptySub Jun 06, 2009 5:44 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

Godina : 59

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyUto Avg 02, 2016 10:44 pm

"Delije" su džabe noćas ,na mučki  ,bacale petarde ,topovske udare i koristili pirotehniku satima da fudbaleri "Ludogoreca" ne bi spavali (vrla policija je "intervenisala" tek kada su bili zatrpani pozivima razjarenih građana .Ne čuh da su nekoga i priveli ? Verovatno su ih zamolili da "budu dobri" ) 
Ludogorecu to nije smetalo da Zvezdi uvali 4 komada -na Marakani . 
Toliko o "moćnoj Zvezdi" koja je milione (ne njihove ,naravno ,naše ) dala na "pojačanja" ,i "pohoda na Evropu" .
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kica/Praja
El virtuoso
Kica/Praja

Godina : 81
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyUto Avg 02, 2016 11:58 pm

Čitam da su ispred hotela gde je tim iz bugarske odseo , grupa nepoznatih celu noć bacala petarde i topovske udare. Policija nije htela da dođe.

Inače većina takozvanih oficira sa severa su se pozapošljavali u državnim firmama na rukovodećim mestima. Neki su članovi upravnih odbora dunav osiguranja, telekoma, nisa, epsa...

Gde je to otišlo jbt !?

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
savo

savo

Datum upisa : 21.03.2014

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptySre Avg 03, 2016 11:41 am

ni vece podrske ni slabijeg tima! Razocarali su me, da ne mozemo da se priblizimo ni jednom bugarskom timu
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
John Doe

Godina : 58
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptySre Avg 03, 2016 1:02 pm

Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyNed Dec 11, 2016 9:59 am

Samo Stošić ,od cele "zlatne generacije iz Tokija" je došao na proslavu 25 -godišnjice osvajanja trofeja .Ostatak tima je morao da "tetki odnese lek" ,ili kako se u Srbiji kaže -bolelo ih dupe .
Sramoteeeeeeeeeeeeeeeeeee......... affraid

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

Godina : 57
Datum upisa : 02.08.2010

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyNed Dec 11, 2016 10:03 am

Jesam Zvezdaš ,al mi više pun kurac tih podsećanja i malo ,malo slavi se nešto što je bilo ...daj da slavimo ovo što je tu (al treba i to ostvariti)a ne živi se od stare slave u ovo današnje vreme --ili te ima ili ne  FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 111827
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyUto Jan 03, 2017 11:32 am

Košarkaši "Zvezde" su oduvali "Zadar" (113:65 ) u utakmici kakva se retko viđa . Crveno-belima je sve polazilo za rukom ,a "Zadar" mislim da ne pamti ni u daljoj prošlosti ovako ponižavajući poraz .
Ako se prva četvrtina završi sa 22 :6 ,čemu tu ima da se nada ?
Bilo bi neljudski ne pohvaliti "Zvezdu" (čak i ako ih mrziš ,kao ja ) :hop:

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyUto Jan 03, 2017 2:17 pm

Danubius ::
Košarkaši "Zvezde" su oduvali "Zadar" (113:65 ) u utakmici kakva se retko viđa . Crveno-belima je sve polazilo za rukom ,a "Zadar" mislim da ne pamti ni u daljoj prošlosti ovako ponižavajući poraz .
Ako se prva četvrtina završi sa 22 :6 ,čemu tu ima da se nada ?
Bilo bi neljudski ne pohvaliti "Zvezdu" (čak i ako ih mrziš ,kao ja )  :hop:

Održa čovek monolog na temi i još čestita iako mrzi Zvezdu. ironic3 

Ne ,mrzeti nikoga.Loše je za ten,borice- pa i noćne morice ..:))

Hvala,hvala-ovo je samo sport.Treba se radovati iskreno ili nikako.:))
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptySub Jan 07, 2017 5:27 pm

I gde ja stadoh ti produži -i oni prudužili seriju ...i idemo dalje ,dok pojedinci mogu samo da sviraju u .... jesvala
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyPon Jan 09, 2017 8:45 pm

Slabo mi nešto zalaze komšije u zadnje vreme ... 55555 cherry da se nisu naljutili možda!  migg
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyPon Jan 09, 2017 8:59 pm

promaja ::
Slabo mi nešto zalaze komšije u zadnje vreme ... 55555 cherry da se nisu naljutili možda!  migg

Zaboravih čestitati za pobedu u Kaunasu nad Žalgirisom -svaka čast ,zaista . Niko nije mogao da očekuje takve rezultate u "Evropi" ,zaista ,Zvezda je hit .
Samo....da se ne bi puno zanosili -evo nas odmah do vas (ABA ) ,duvamo vam za vrat . s16

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyPon Jan 09, 2017 9:08 pm

Likuju promaja.Tri boda im bode oči.  ziveli1
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyPon Jan 09, 2017 9:09 pm

Dobro je dok nam duvate  smehsmeh :rlol: mislim zbog minusa,toplije oma čoveče  smehsmeh :rlol:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyPon Jan 09, 2017 9:11 pm

Dobro je dok nam duvate  smehsmeh :rlol: mislim zbog minusa,toplije oma čoveče  smehsmeh :rlol:
Promaja ne daj im unutra.Ko zna šta nam duvaju za vrat :D
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyPon Jan 09, 2017 9:13 pm

Dok je minus,neka duvaju ...ne valja da prestanu ,zimski je period za njih ,vole oni da vide minus  smehsmeh :snjesko:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyPon Jan 09, 2017 9:17 pm

Dok je minus,neka duvaju ...ne valja da prestanu ,zimski je period za njih ,vole oni da vide minus  smehsmeh :snjesko:
Ali ne u svoj avliji (Humskoj .itd) Pripala im muka.   migg
promaja nabavi nam navijačke smajliće-DELIJE
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyPon Jan 09, 2017 9:22 pm

To će gazda da nabavi ,vidiš da nas je nafalio   daj pivo
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyPon Jan 09, 2017 9:25 pm

Onda će biti.  flipp

Nabavićemo mi sami.  gorepost(mislim ti) :D
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyPon Jan 09, 2017 9:28 pm

Ček da malo sine ..[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyPet Jan 13, 2017 2:48 pm

Izlazi Radonjić iz svlačionice i kaže-Ko zadnji nek ugasi taj Fenjer  smehsmeh :rlol:

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyPet Jan 13, 2017 4:29 pm

smehsmeh Izlazi Radonjić iz svlačionice i kaže-Ko zadnji nek ugasi taj Fenjer  smehsmeh :rlol:

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
smehsmeh smehsmeh smehsmeh   [You must be registered and logged in to see this image.] carrrr
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyPet Jan 13, 2017 5:52 pm

I "delije" i "grobari" imaju istog gazdu -Vučića . 
Vama daje pare javno ,a nama "ispod žita" (jer se ne bi oni ološi iz Uprave posle izbacivanja iz evro takmičenja "Partizana" zbog neplaćenih dugova "zahvaljivali Premijeru na angažmanu " i navodno uplatili istog dana UEFA 365 000 eu od 1,2 (ili 2,5 ?) miliona koliko duguju )
Tako da će skupo da košta i Zvezdu i Partizan dobrotvor AV ,biće tu harača ,"trećina" od para ,i ko zna koliko "usluga " u "glavama" .
Sad će izbori ,trebaće "mitingaša" (i batinaša ) ,red je da se vrati "dobročinstvo" .
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav
promaja

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyPet Jan 13, 2017 8:17 pm

Pa dobro Deni ,ja koliko znam ,mi smo bili izbačeni ,nije ni čudo kad imaš lopine u upravi .
Nisi onda spominjao AV,vas su načepili brate ,što moraš odma praviti poredjenja sa Zvezdom.
Vizura,Vučelić...to je vaše dvorište ,mi nemamo veze sa vašim problemima,pitajte lopine što ne vraćaju dugove nego dovlače igrače(isto ko i naši)i nije vam ZVEZDA rame za plakanje bre
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyČet Jan 19, 2017 10:38 pm

BRAVO ZA NAS  kada77

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 EmptyUto Jan 24, 2017 11:31 pm

Mislim ...slika govori više od reči...:))   kolo

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰   FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰ - Page 32 Empty

Nazad na vrh Ići dole

FK (SD) ✰ CRVENA ZVEZDA ✰
Nazad na vrh 
Strana 32 od 44Idi na stranu : Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 38 ... 44  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SPORT/ REKREACIJA :: SPORT-
Skoči na: