DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?

Ići dole 
+29
ZoxZoja
Sanjalica
Lakota
Slavena
slatkicass
Sibila_
Samouka
AstrinaKomsinica
allure
Lily
Samhain
dejan
Kilimandzaro
brunolino
Umetnik
Bokssha
bosankaa
rouzvel
zirafa
Krupljanka
determinanta
Aurora Borealis
Smiljan
Amisela
sonia
cojle
doctorr67
Kijara-brm
Danubius
33 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyUto Sep 08, 2009 7:44 pm



Pre svih Sex&City ........dakle, one četiri izafektirane kravetine što se krešu sa svim što hoda .............i još kažu" ima duboku sociološku podlogu" [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyUto Sep 08, 2009 7:48 pm

Najgluplja serija koju
sam videla u životu, ali pljuvanje cele serije bi zahtevalo jednu
posebnu temu i puno slobodnog vremena...
Svu su lenji,dosadni..Očaj..
[You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyUto Sep 08, 2009 7:50 pm

sve spanske serije kao i "selo gori a baba se cheshlja"....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyUto Sep 08, 2009 8:39 pm

doctorr67 ::
sve spanske serije kao i "selo gori a baba se cheshlja"....
NEMAM ŠTA DODATI !!!!! ISTO!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyUto Sep 08, 2009 8:46 pm

koje su dosadne ili glupe i ne gledam ih,mada ne gledam ni one sto su interesantnea nazive ovih prvih nikako ne pamtim

Na primjer prijatelje volim jer ima bas smjesnih provala.a one srceparajuce sapunice me bas nerviraju....ajde sto placu neg sto svaku drugiu ponove scenu da se podsjetimo....ogavno.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyUto Sep 08, 2009 8:47 pm

Fakat i španske..OMG..










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyUto Sep 08, 2009 8:51 pm

Sve novokomponovano...i domaće i strano...užas... [You must be registered and logged in to see this image.]











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyUto Sep 08, 2009 9:29 pm

danubius ::
doctorr67 ::
sve spanske serije kao i "selo gori a baba se cheshlja"....
NEMAM ŠTA DODATI !!!!! ISTO!

E, svashta, ajde, ni ja ne gledam shpanske, volim italijanske, ali za Selo gori a baba se cheshlja niste u pravu. Ne znam novi serijal kakav je, ali onaj prvi je bio extra. Pa mi smo padali od smeha, ''sin DragAn'' i njegov tata.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Mozda je vama strana ova vrsta seoskog humora, ali oni perfektno docharavaju selo. Samo kad se setim onih zena [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyUto Sep 08, 2009 9:37 pm

Ne gledam serije,ako imam vremena odaberem knjigu koja mi se svidja i tako ispunjam slobodno vreme.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySre Sep 09, 2009 12:49 am

Selo gori je super serija,nema toliko sadrzaja koliko je simpatican mentalitet sela i nacin zivota....e to volim da gledam, Rados Bajic je izuzetno odradio ulogu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Smiljan

Smiljan


Datum upisa : 23.10.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySre Sep 09, 2009 12:51 am

Astra ::
Selo gori je super serija,nema toliko sadrzaja koliko je simpatican mentalitet sela i nacin zivota....e to volim da gledam, Rados Bajic je izuzetno odradio ulogu.

...sto ljepse od seoskog nacina zivota... 55555
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySre Sep 09, 2009 12:53 am

[quote="Smiljan"]
Astra ::
Selo gori je super serija,nema toliko sadrzaja koliko je simpatican mentalitet sela i nacin zivota....e to volim da gledam, Rados Bajic je izuzetno odradio ulogu.

...sto ljepse od seoskog nacina zivota... [You must be registered and logged in to see this image.][/quote




[You must be registered and logged in to see this image.] za Astru [You must be registered and logged in to see this image.] za Smiljana
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySre Sep 09, 2009 1:07 am

Jeste spam ali moram dodati,rodjena sam u gradu i zivjela na asfaltu,ovdje sam dosal i na selu sam i ne bih mjenjala sad za grad da mi duplo jeftinije daju.
Ako i odselim,opet ce biti neko manje naselje uz potok,sumicu....ma mir nocni je najljepsi u svemu tome aja idem spavati sa cvrkutom kosova.....

Mrzim sve serije gdje su policajci ,jer nemam zivaca da gledam sav taj kriminal,ubistva pogotovo.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyPet Mar 26, 2010 10:30 pm

Čitam ono gore oko ipak pozitivnih tonova oko španskih i domaćih "seoskih" serija .

Pa te fabule su uvek iste -siromašna , a lepa , pa posle velikih peripetija se uda za lepog , bogatog...i žive srećno do kraja života .

Naše pak -lukavi seljak koji sve živo prevari , ipak je bogat, mazne super ribe...

E pa i jedno i drugo se ne dogadja -NIKADA .

Zato su i gledane ....mnogi uzivaju u iluziji da je to ipak moguće .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySub Mar 27, 2010 8:56 am

ne podnosim spanske serije....i sve one serije koje mlade navode da misle da bajke postoje....u bajke nisam vjerovala ni kad sam bila dijete...
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySub Mar 27, 2010 9:11 am

Ne volim serije jer su obavezujuće. Svakako ne bih preporučila ni jednu špansku. Manje-više što su "bajkovite", ali što su urađene na 10-o razrednom nivou, pa ti glumci kao da sa "idiota" čitaju tekst, o enterijerima da i ne pričam.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela


Datum upisa : 04.08.2009

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySub Mar 27, 2010 1:52 pm

Ne gledam serije ni domace ni strane,imam pametnija posla od toga.Ako imam vremena odaberem knjigu i citam.Po mom izboru a ne nesto nametnuto,posebno me ne zanimaju bajke.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySre Apr 14, 2010 12:47 am

Sećate se "Kasandre" , čini mi se prve španske (meksičke ?) serije koja se prikazivala kod nas ? Opšte ludilo ....pola novorodjene ženske dece u Romskom naselju , u to vreme , su dobila ime Kasandra . Čak i muškarci su je gledali!
A evo kako je izgledala sestrina ćerka na maskenbalu tada....i nije bila jedina Bilo je još bar 30 "Kasandri" Da je bar neka serija , pa ok....ali težak shit ....


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Krupljanka

Krupljanka


Godina : 57
Location : Beograd
Datum upisa : 13.04.2009

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySre Apr 14, 2010 12:54 pm

Ne gledam upste serije to je za mene gubljenje vremena.Mnogo lijepih i pametnih stvari ima da se radi u slobodno vrijeme,a ovo sto daju po svim kanalima je zatupljivanje naroda. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Vitez od reči
zirafa


Godina : 67
Datum upisa : 29.03.2010

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySre Apr 14, 2010 2:56 pm

Ovde bi najbolje bilo da je pitanje preformulisano..Serije koje možete smisliti...Ima ih jako malo i sve su obrazovnog karaktera a ne igranog.
Nazad na vrh Ići dole
rouzvel
Black Magic Woman
rouzvel


Godina : 66
Location : Beograd
Datum upisa : 23.02.2010

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySre Apr 14, 2010 3:37 pm

Pošto uopšte ne gledan televiziju i nikakve serije pretpostavljam da nisam kompetentna da odgovorim na ovo pitanje 55555










Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyČet Apr 15, 2010 3:20 pm

Bračne vode..Koja glupost.. [You must be registered and logged in to see this image.]










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyPet Apr 16, 2010 11:06 am

Kijara-brm ::
Bračne vode..Koja glupost.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Bračne vode? Jedna od najboljih ikada napravljenih serija ! Ako to nije duhovito , ne znam šta jeste ???? [You must be registered and logged in to see this image.]
Ona "Selo gori -baba se češlja"
Duhovito u pm.........ne znam do kada ćemo pokušavati da "oslikavamo seoski (da ne kažem -seljački) mentalitet-koji, usput , uopšte nije takav ???










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★
bosankaa


Godina : 42
Datum upisa : 17.02.2010

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyPet Apr 16, 2010 11:36 am

Ne volim serije,jer mi je to obaveza.Mozda ima i dobrih serija,ali serije tipa Esmeralda,Kasandra,Marisol i sl. ne mogu da smislim.
Dosta ljudi je zaludjeno takvim ili slicnim serijama.Moja svekrva se bukvalno navukla na te serije.Da se ne znam ni ja sta radi kuci,kada pocinje serija,svi poslovi se ostavljaju i zauzima se sto blize mjesto TV.A mi,koji ne gledamo to,bili bi smo zamoljeni da budemo tihi dok se serija gleda.
Prosle godine zadesila sam se kuci za vrijeme svinjokolja.I dosao komsija da pomogne.Ipak ima se posla...nije da nema.Radilo se tu bas.Kako se primice 16:00,vidim ja da se svekrva unervozila.Rekoh umorila se garant.U 16:00 nestade svekrve,a i svekra.Ostadose komsija i moj muz sami da sredjuju meso.
Kaze muz da bih mogla napraviti po kafu i ja ulazim u kucu,kad i svekar i svekrva k'o da su u kinu...gledaju li gledaju seriju.
Ja pocnem da se smijem,a oni na brzinu mi rekose da je danas bas bitno sta ce se desiti...Skuvam ja kafu i izadjem...oni ostadose da pogledaju seriju do kraja.
Ko shisha i meso i sve,mora da se vidi da li ce Alejandro ozeniti Ana Mariu,a to mu je u stvari sestra i sl... uzas,uzas,uzas!











Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyČet Jun 17, 2010 10:26 pm

Poroci Majamija....

[You must be registered and logged in to see this image.]




Išao mi na živce Don Johnson , no sasvim druga je bila priča kada se pojavila detektivka...a tako su mislili i drugi -jer je postala jedan od glavnih i stalnih likova


[You must be registered and logged in to see this image.]
Jasmin Blith...treba li da kažem da je ona levo ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness
Bokssha


Godina : 36
Location : Beograd
Datum upisa : 22.04.2010

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyČet Jun 17, 2010 11:06 pm

Ne volim da pljujem po serijama kao ni po filmovima...nemam ni pravo...Svako voli nesto drugacije,svakoga uveseljava nesto drugo...

U principu nema serije koju ne mogu da smislim...Ako mi se nesto ne svidi
u prvoj,drugoj epizodi,ja to ne gledam,tako da i ne znam sta se posle desava...

Mogu da kazem da me smara recimo konstantno repriziranje,da li su to nase stare serije npr na RTS ili strane na FoxLife nema veze...To ne mogu da smislim...
Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
Umetnik
Anđeo
Umetnik


Datum upisa : 30.09.2010

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyČet Sep 30, 2010 1:54 am

sada ću verovatno popiti ban ili će me izbegavati u širokom luku,ali nemam čega da se stidim:Ja gledam ,španske'' serije i zaista me opuštaju.Pošto ću biti psiholog,neki psiholozi zaista kažu da su jeftine sa lošom glumom,ali zaista deluju pozitivno na ljudski um-odmarajući ga.Nemam ništa protiv ni protiv dobrih detektivskih serija(Njuškala,Neš Bridžis) ili sjajnih dramskih(Lie to me,Castle,Mental...).

P.S.Što se tiče španskih serija-ja ih i pišem i nadam se uspehu kao pisac.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyPon Maj 23, 2011 12:31 pm

Sve ove Turske ....neverovatno, na svim kanalima .
Još je ludje da su sada "titlovane " (tako se kaže ?) pa sada Mustafa izjavljuje Ezel ljubav na čistom srpskom ,što i ne bi bilo tako bez veze -da nema one istočnjačke izafektirane mimike uz ?
Verovatno je to zbog šireg kruga publike -babe se sada ne moraju da muče da čitaju , ali ......ja to jednostavno ne razumem . To je jedan tako za nas čudan milje života , da ne znam ko se može uživeti u to....a upravo se to dešava.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyPon Maj 23, 2011 12:53 pm

iskren da budem ne pratim serije , pa nisam u nekom toku...cuo sam da se kod nas te arkadash serije prikazuju...izgleda volimo gledati tudje zajebancije...svoje pod tepih...klasika...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySub Maj 28, 2011 5:01 pm

Danubius ::
Sve ove Turske ....neverovatno, na svim kanalima .
Još je ludje da su sada "titlovane " (tako se kaže ?) pa sada Mustafa izjavljuje Ezel ljubav na čistom srpskom ,što i ne bi bilo tako bez veze -da nema one istočnjačke izafektirane mimike uz ?
Verovatno je to zbog šireg kruga publike -babe se sada ne moraju da muče da čitaju , ali ......ja to jednostavno ne razumem . To je jedan tako za nas čudan milje života , da ne znam ko se može uživeti u to....a upravo se to dešava.



[You must be registered and logged in to see this image.] Bas tako! Turci su neponovljivi! Ti gde krenu....Necemo se lako otarasiti ni njihovih serija! Arapi isto poludeli, samo turske serije se gledaju, isto tako titlovane [You must be registered and logged in to see this image.] samo sto sa druge strane pa, ja vidim da Turci vise slice nama nego Arapima, pa imam osecaj kao da Srbi pricaju arapski [You must be registered and logged in to see this image.]

Ma, dobre su im serije, mozemo d apricamo sta hocemo, samo sto ja nemam zivaca da pratim to na dugacko..sve duze od mesec dana... prekidan..pocela sam nekoliko d agledam..i nikad videla kraj... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kilimandzaro

Kilimandzaro


Datum upisa : 27.04.2011

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySub Maj 28, 2011 5:27 pm

Nadsinhronizovane.

To je sve tekovina zapada,jer je odavno Vajat Erp pričao na nemačkom .Na Nemačkoj televiziji,a kolliko se sećam i u Madjarskoj je slično što se tiče filmova i serija.

Sve je to zatupljivanje naroda sa ovim serijama na kilo.
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySub Maj 28, 2011 6:23 pm

Kilimandzaro ::
Nadsinhronizovane.

To je sve tekovina zapada,jer je odavno Vajat Erp pričao na nemačkom .

Vinetu Je imao čakavsko narečje! smehsmeh











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySub Maj 28, 2011 6:38 pm

Kilimandzaro ::
Nadsinhronizovane.

To je sve tekovina zapada,jer je odavno Vajat Erp pričao na nemačkom .Na Nemačkoj televiziji,a kolliko se sećam i u Madjarskoj je slično što se tiče filmova i serija.

Sve je to zatupljivanje naroda sa ovim serijama na kilo.

Tačno .Meni je to uvek bilo glupo ...napisah to ovde već , moja baba je bila oduševljena kako Ljubiša Samardžić super priča madjarski .
A Vinetu...."Old Schatehend, alte Kumpel, wo ist mein Pferd" ?
I kad napišeš je glupo , a kamoli kad slušaš .
Za naše ljubitelje

EZEL na srpskom [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
dejan

dejan


Godina : 45
Location : Beograd
Humor : :)))))
Datum upisa : 16.11.2009

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySub Maj 28, 2011 7:16 pm

gledao sam jednom terminatora i rokija sihronizovano na nemacki toliko sam plakao od smeha da sam padao sa fotelje :eee:
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

brunolino


Godina : 111
Location : u bespucima...
Datum upisa : 12.10.2010

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySub Maj 28, 2011 7:27 pm

nemate vi pojma sto je sihronizacija , ma kakvi Svabe , Turci itd...

Poljaci su zakon !!! Jedan glas za musko , zensko , dijete ,bio to pornic , thriler , drama , sf , horor , nema veze...pajdo ga melje sve u 16... smehsmeh



Nazad na vrh Ići dole
dejan

dejan


Godina : 45
Location : Beograd
Humor : :)))))
Datum upisa : 16.11.2009

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySub Maj 28, 2011 7:32 pm

i svabe mislim da imaju samo muskarca i zenu i to je to...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySub Dec 31, 2011 7:51 pm

Sve koje počinju sa ovim :

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptySub Jan 21, 2012 1:55 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyČet Feb 16, 2012 10:53 pm

Ko je mislio da su španske ,meksičke i turske serije vrhunac sr,,,,,-gadno se prevario .Ima i gore -indijske serije !
TO se zaista ne može gledati duže od tri minuta .Ili neko može ? affraid











[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Samhain

Samhain


Datum upisa : 22.11.2011

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyČet Feb 16, 2012 10:56 pm

ne diraj u bollywood :smile santa :
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyPet Feb 17, 2012 6:50 am

Sve koje se repriziraju po hiljaditi put!!! AMAAAAN.. sta reci vise!!! affraid
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyUto Mar 13, 2012 8:29 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

14 March 2012

Photo by CLIFF LIPSON

©
2011 CBS BROADCASTING INC. All Rights Reserved.

Titles: CSI: Miami, Paint It Black
Names: David Caruso, Kristina Apgar


Still of David Caruso and Kristina Apgar in CSI: Miami

-----------
Seriju volim ....ali ovaj "crveni" toliko glumata i toliko je neubedljiv , da se desi i da isključim u poslednje vreme .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
allure

allure


Datum upisa : 19.01.2012

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyUto Mar 13, 2012 11:07 pm

...


Poslednji izmenio allure dana Sre Jun 20, 2012 7:22 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyPon Mar 19, 2012 7:55 pm

Štrumpfove (koje sam baš voleo ) i to od kada je B 92 palo na um da "ukinu "Štrebere -a stave ove plave u ovom terminu .
Znam da sam nepravedan ,i da je i termin logičan kao "laku noć deco "ali...baš sam uživao u "Štreberima" . Ukinuli su sasvim ...verovatno nemaju para ,a Štrumpfove dobijaju džabe ili za sitnu kintu od Tijanića ,oni su svojevremeno to prikazivali .










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyPon Mar 19, 2012 8:03 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]





P.S. Ja glasam uvek za strumpfove [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyPon Mar 19, 2012 8:16 pm

sonia ::




P.S. Ja glasam uvek za strumpfove [You must be registered and logged in to see this image.]
Jeste da nije tema "paparazo" ali može i ovde ...
Dakle ,Sonia u svojoj omiljenoj garderobi [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyPon Mar 19, 2012 9:32 pm

Danubius ::
sonia ::




P.S. Ja glasam uvek za strumpfove [You must be registered and logged in to see this image.]
Jeste da nije tema "paparazo" ali može i ovde ...
Dakle ,Sonia u svojoj omiljenoj garderobi [You must be registered and logged in to see this image.]
Ono, znam da me ne mozes smisliti, ali pratis, evo vec 5. sezona [You must be registered and logged in to see this image.]

Bolje od Dr. Haus, priznaj [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre
Danubius


Godina : 63
Location :
Datum upisa : 19.01.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyČet Jul 05, 2012 8:15 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]
Keli, Brendon i Dilan ponovo na okupu [You must be registered and logged in to see this image.]

-------
Nikad nisam mogao smisliti seriju "Beverli Hils 90 210 "

Ne zna se ko je bio veća afektacija .
I sad će da snime nastavak ?
"Beverli Hils 90 210 "-PENZIONERSKI DANI ? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
Lily
First Bride
Lily


Godina : 27
Location : .. majka Serbia..
Datum upisa : 12.09.2008

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyČet Jul 12, 2012 9:26 am

Sve je bolje od domacih serija koje su reprizirano izdanje reprizine reprize.. po N-ti put! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
AstrinaKomsinica


Location : Daleko
Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? EmptyČet Jul 12, 2012 12:01 pm

Bilo koju Reality Show:) Just love it:)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty
PočaljiNaslov: Re: SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?   SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
SERIJE KOJE NE MOŽETE SMISLITI?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Dokumentarni filmovi i serije
» Serije- koje su vas odusevile
» SERIJE -koje smo voleli/ volimo
» TURSKE SERIJE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KULTURA :: FOTOGRAFIJA/FILM/TEATAR :: FILM & VIDEO &FILMSKE NOVOSTI-
Skoči na: