DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Šta je to lepota? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALTražiRegistruj sePristupi

Delite

Šta je to lepota?

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Šta je to lepota? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyUto Sep 15, 2009 9:08 pm

First topic message reminder :

Šta je za vas lepota..?

Priodna lepota, lepota postignuta raznih estetskim zahvatima..ili pak lepota postignuta sa mnogo make up na sebi?

Pre davno obavila sam jedan hiruški zahvat.,u svrhu lepote.Danas na to
gledam mnogo drugčije.Prirodna lepota i sa što manje make up-a je za
mene lepota..Nešto što nije upadljivo i mnogo jednostavno.Naravno da
svali muškarac voli lepu ženu.Da li je vredno napraviti neki zahvat u
svrhu lepote.Ja mislim da nije. Lepota koja dolazi iznutra mnogo lepša
od vanjske lepote..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 2:04 am

Kada je čorbasto tu je i lepota Šta je to lepota? - Page 2 722135
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

Godina : 60
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 2:04 am

Dokaz da ljepota ode na stranu kad je covjek gladan,daj nesto zaprzito i zacinito,snaga na usta ulazi.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA
Kijara-brm

Godina : 40
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 2:05 am

Bole__Ser ::
Kada je čorbasto tu je i lepota [You must be registered and logged in to see this image.]
A ti sutra na Oglasnoj.:P..heheheh
Odoh ja inače ništa od lepote.San mi je potreban..I zdravlje...Apcihaaaaaaa:p

Poslednji izmenio Kijara-brm dana Pon Jan 18, 2010 2:06 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 2:06 am

Opet moj višak dolazi do izražaja Šta je to lepota? - Page 2 356467
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 2:07 am

Vidim ja da ce sutra da se vari pasulj s lovackom,al bez zacepljivanja nosa,treba da ga mazemo kremicom da bude leeeep,bas lep.

.
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns

Datum upisa : 06.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 2:09 am

Eto, kad neko počne sam da se hvali, onda završi u ČORBI... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 2:10 am

sanjalica.ns ::
Eto, kad neko počne sam da se hvali, onda završi u ČORBI... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
Bole,vadi ga bre iz corbe,od odma!

.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 2:11 am

Samo da vi što pre ozdravite, to je bitno. U zdravlju je lepota eto Kijara ja opet u temi Šta je to lepota? - Page 2 5406
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 2:13 am

sanjalica.ns ::
Eto, kad neko počne sam da se hvali, onda završi u ČORBI... Šta je to lepota? - Page 2 693924 Šta je to lepota? - Page 2 693924

Hoćeš da kažeš da imaš veliku i obijenu šerpu, sva je izlupana Šta je to lepota? - Page 2 356467
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 2:13 am

Bole, ne skreći sa teme !!!??
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 2:18 am

Tema je lepota, lepota može da bude i u šerpi, a to je Astra započela sa njenom šerpom.

Da nemaš šerpicu možda Šta je to lepota? - Page 2 693924
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 2:24 am

Tema je lepota, lepota može da bude i u šerpi, a to je Astra započela sa njenom šerpom.

Da nemaš šerpicu možda [You must be registered and logged in to see this image.]

Aha...malu crvenu, sa belim tačkičicama, jel ti treba ?! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 2:25 am

Čim polupam sve što imam, javiću ti se Šta je to lepota? - Page 2 93930
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams
sanjalica.ns

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 2:30 am

Čim polupam sve što imam, javiću ti se [You must be registered and logged in to see this image.]
Eh, dok ti polupaš sve, možda bude kasno,možda postane velika i obijena ??!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Draganna

Draganna

Datum upisa : 25.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 9:00 pm

Kijara-brm ::
Šta je za vas lepota..?

Priodna lepota, lepota postignuta raznih estetskim zahvatima..ili pak lepota postignuta sa mnogo make up na sebi?

Ljepota se nalazi u očima promatrača . Individualan je i najčešće subjektivan dojam nečega ili nekoga . Nešto ili netko tko će se svidjeti meni neće drugome i obrnuto .
Istinska ljepota proizlazi iz nutrine čovjeka . Unutarnja ljepota , ljepota duha i karaktera daje ljepotu tijelu . Ljepota ponajprije leži u prirodnosti osobe , ne u make upu . Bez ljepote duše , čovjek je prazna ljuska .

Ne bih učinila nijedan estetski zahvat jer mi nije potreban . Mnogi estetski zahvati ( viđeno ) , najčešće unagrđuju lice kradući mu prirodnost i uskračujući očekivani efekt .
Nazad na vrh Ići dole
mladenk

mladenk

Godina : 66
Datum upisa : 26.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPon Jan 18, 2010 9:56 pm

Draganna ::
Kijara-brm ::
Šta je za vas lepota..?

Ljepota se nalazi u očima promatrača . Individualan je i najčešće subjektivan dojam nečega ili nekoga . Nešto ili netko tko će se svidjeti meni neće drugome i obrnuto .
Istinska ljepota proizlazi iz nutrine čovjeka . Unutarnja ljepota , ljepota duha i karaktera daje ljepotu tijelu . Ljepota ponajprije leži u prirodnosti osobe , ne u make upu . Bez ljepote duše ,

čovjek je prazna ljuska

Ne bih učinila nijedan estetski zahvat jer mi nije potreban . Mnogi estetski zahvati ( viđeno ) , najčešće unagrđuju lice kradući mu prirodnost i uskračujući očekivani efekt .

ОК ...Свака част. Живимо у времену савршених средстава и погрешних или нејасних циљева. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Vangelis

Vangelis

Datum upisa : 20.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptySre Feb 03, 2010 1:52 pm

Ono sto se lepotom cini dok se ne otreznis ili ne upalis svetlo... Uglavnom je ono prvo...
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota
Amisela

Datum upisa : 04.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptySre Feb 03, 2010 2:36 pm

Ako postoji unutrasnja lepota,onda je ona spoljna manje vazna,mada se nekada omalovazi ono sto se okom ne vidi.
Lepota duse ili unutrasnja lepota je ono sto ostaje kada sve drugo prodje.
Nazad na vrh Ići dole
norton

norton

Datum upisa : 27.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptySre Feb 03, 2010 7:29 pm

тоје кад видиш Ану Николић, стварно је лепа
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyČet Feb 04, 2010 11:49 pm

Lepota će biti kada se ujutru probudim u svojoj kući, zapalim vatru pa odem u špajz i isečem komad pršute, nagrabim kozijeg sira, teglu ajvara. Onda umesim pogaču i ona se peče dok ja pripremam sto.

Lepota će biti kada padne veče, u toj istoj kući, a ja sada zapalim kamin, sednem na ogromni perjani jastuk pored, grickam pršutu i sir, pijuckam moje vino, radim kroki, slušam muziku i razmišljam kako je ta lepota mogla i pre postojati. Šta je to lepota? - Page 2 900975
Nazad na vrh Ići dole
Vangelis

Vangelis

Datum upisa : 20.10.2009

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPet Feb 05, 2010 12:00 am

Vangelis ::
Ono sto se lepotom cini dok se ne otreznis ili ne upalis svetlo... Uglavnom je ono prvo...

Op.cit...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPet Feb 05, 2010 12:20 am

Ne postoje neka određena merila koja određuju šta je to lepota. Zato se i kaže da je lepota u očima posmatrača i ona dolazi iznutra.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost
Anonymous

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPet Feb 05, 2010 12:27 am

Na ovom svetu sve je lepo, a manje od toga su lepe one stvari koje postoje samo zato da bi bile lepe.
Nazad na vrh Ići dole
babajaro

babajaro

Godina : 51
Humor : sve
Datum upisa : 30.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPet Feb 05, 2010 12:58 am

Ljepota je život..Ljepota je dar osjećajnosti...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 EmptyPet Feb 05, 2010 1:06 am

Sve ono sto zelimo vidjeti lijepim to ce i postati lijepo.

.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Šta je to lepota?   Šta je to lepota? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole

Šta je to lepota?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: