DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)

Ići dole 
+27
sonia
Danubius
yo-wan
srculence
daljinski
Kameleon
brdjanin
Vanja 007
cojle
promaja
podbarac
Harite
bosankaa
Samouka
montoya
Sibila_
Đole
Aurora Borealis
debilko
slatkicass
determinanta
Oci-ANDJELA
Najmilija
Astra
doctorr67
Lily
njushkalo_
31 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptySre Sep 16, 2009 2:05 pm

First topic message reminder :

Bermudski trougao- Niš- Pirot- Vranje( preko Leskovac)- mesto gde se padeži gube i nestaju ! [You must be registered and logged in to see this image.]


Poslednji put izmenio sonia dana Sre Mar 21, 2012 9:52 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Gost
Gost




kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 4:34 pm

A be vi be, našinci li ste?
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 4:36 pm

a be da be, a od kuji ste pa vi?
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 4:37 pm

Kuj li si pa ti?
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 4:38 pm

kuje da je teb' se ne tica....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 4:39 pm

Ete mi dođomo iz Gornju Dubravu da kopamo onija kamenčiki. - Sabirni centar.
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 4:43 pm

abedabe Onija gore se pokazuje...:)
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 4:43 pm

kuj gi mica , nek' gi mica, teb' te se ne tica [You must be registered and logged in to see this image.]

( sad ce ovi iz prestonice da trazhe prevod)
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina



Datum upisa : 08.06.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 4:47 pm

Od koje se bre ovde radi?
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma



Datum upisa : 20.12.2007

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 4:49 pm

abedabe od onija iznad ja:)))
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 4:50 pm

U golemu smo se rabotu zaachkali...










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma
doctorr67


Location : Singidunum
Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 4:50 pm

sonia ::
kuj gi mica , nek' gi mica, teb' te se ne tica [You must be registered and logged in to see this image.]

( sad ce ovi iz prestonice da trazhe prevod)

i ti si iz "prestonice" juznog dela ove nashe lijepe.......
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina
Oci-ANDJELA


Datum upisa : 08.06.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 4:54 pm

doctorr67 ::
abedabe od onija iznad ja:)))

Od koji iznad ti, ne gi vidim? [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Nov 30, 2009 4:54 pm





[You must be registered and logged in to see this image.] hej rodjache, shumen cavale, moja dusha je tamo juzhnije










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Dec 18, 2009 10:29 pm






[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Dec 18, 2009 10:33 pm

3 godine sam zivjela u Leskovac,poznat mi taj govor,mnogo bre smesan narod kad prica.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Dec 18, 2009 10:38 pm

Astra ::
3 godine sam zivjela u Leskovac,poznat mi taj govor,mnogo bre smesan narod kad prica.


Priznaj, jeste smeshan, al' je zato i zanimljiv...Leskovchani su ''gori'' od Nishlija ...iha... a tek Vranjanci ! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma
Astra


Godina : 64
Location : podnozje Alpi
Datum upisa : 20.06.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Dec 18, 2009 10:46 pm

mnogo simpaticno....ali taj rijecnik je toliko pun emocija da je to divno,a jos kad cujem mlene,djecu.....ma milina
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost
Anonymous



kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyNed Jan 10, 2010 11:51 pm

"Bio juče kod drugara. Posedesmo malko i pivnumo si malko... I pođem si ja kući, a ulica se samo trese i mrda. Zakasa... Jedva si dođo dom. Da si stavim ključ da si otključam, a brava se samo pomera, jedva gu pogodi... Taman si uđo u sobu, kad se diže astal i tresnu me u lice. Sve me utepa."
FB
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Jan 11, 2010 10:16 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] Ne drobi! ( omiljena )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Feb 05, 2010 10:19 pm

Dimish se k'o cepan smederevac [You must be registered and logged in to see this image.] ( za pushache)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptySub Feb 27, 2010 4:47 pm

Nislije su, inache, poznate po nachinu govora, kao i medjusobnoj komunikaciji.

Situacija . Jutro je, svi zhure, shkola( mi smo onda u shkolu ishle i sve nam bilo smeshno shto se dogadja oko nas), posao. Jedva se ulazi u zglobni autobus. Neka zhena viche sa vrata: - PomErite se malo, nemam zashta da se uhvatim!
- Evo uhvati se, kod mene ima zashta,- chuje se glas iz guzhve...
- Nisam ja davljenik da se 'vatam za slamKu! ( Hihihiihi, stara fora, nova budala)

Scena druga, drugo jutro, autobus isti, drugi akteri, valjda..
-Nagazi me, kravo!
Gospodja se okrece: - Pa i krava ponekad nagazi u go... !

Nakon nekoliko godina, sad zhurimo na posao.. Koleginica ispred mene kolima, signalizira da svratimo na b. pumpu. Stajem sa strane dok ona puni.. Iz W iz nje chujem mushki glas kako joj se obraca:- Gospodjo, pukla TI charapA!
Zhurimo na posao, da naglasim, ona odgovara, dok placa zabezeknutom radniku na pumpi:- I p... mi pukla odavno, pa nikom nishta, te cu da brinem za charapu! Zhivot ide dalje...( A nas dve na posao)

[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyČet Maj 20, 2010 10:54 pm

Zabaknuja se.. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptySre Jun 09, 2010 10:06 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Nislije ispratile reprezentaciju !










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyNed Jun 20, 2010 9:32 pm

sonia ::
Zabaknuja se.. [You must be registered and logged in to see this image.]



Zaakaja se [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Jul 16, 2010 6:57 pm

Chitam sefa kako o Nisu pishe,
a prvo shto kazhe: video ga nije
Zato je ovo aber za njega,
da se ne aka i po mraku bije.

Da ne ispadne amza
i ne archi vreme,
bolje nek' ashikuje
na druge teme..

Barabar s' njega i ja cu da pishem,
da batalim nameru nemam
u poverenju vam kazhem,
buljuk toga vam spremam.

Neka forum bericetan bidne
po budzacima dosta tema vri,
samo da chovek zasedne i pishe,
moracemo da rastresemo gi.

Da vajda i od nas bude
po vasdan neka se pishe
a ko nece, od shefa vakela
pa posle mozhe samo da uzdishe

Zato na videlo sve shto znate
godza tu posla ima,
grbina da se podmetne
sve mora da shtima.

Drangulije svakakve na ponudi su djene-djene,
za dembline mesta nema,
ima da se drobi vasda, u sve tri smene.

Ko stupa k'o kad zheljka odi,
i po ceo dan zmiri,
nek' forum zaobikoli
a ako mu zort, nek' pishe: izvoli.

Ja volim da se zevzechim malo,
i kerefeke izvodim, nije me sramota,
ali kad treba, mogu i ozbiljno da zborim,
to ochas, kolaj rabota.

Ponekad se lezim,
osmeh na lice, shto da ga krijesh?
lepotija to je,
mozhda i ti jedan mufte dobijesh..

Neka se narod ovde sairi,
nesam pogreshila, zato se ne sramujem,
nisam ni surtuk,
neka zucne neko ako sme,
ima tamnina da ga izede.

Teshko k'o tuch da se ovo pishe
al' ja se ne pishmanim, evo ufatila
tefter u ruke, pa u shpaciruvanje,
toprv cu da pishem,
( al' sam se zamlatila)

Kakva li ce fajda od ovoga da bidne
mnogo ga be chavuljim, al' i to se sme
bolje da vacam shturu,
lspade pesma: a be, da be



( nadjoh ovo, davno napisano na drugoj temi, ali nestalo u akciji [You must be registered and logged in to see this image.] pa.. neka ga ovde..gde mu je mesto.. )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Jul 16, 2010 11:58 pm

sonia ::
( nadjoh ovo, davno napisano na drugoj temi, ali nestalo u akciji [You must be registered and logged in to see this image.] pa.. neka ga ovde..gde mu je mesto.. )
Svaka čast što si pronašla ovo, slatko sam se nasmejala!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptySub Jul 17, 2010 12:01 am

determinanta ::
sonia ::
( nadjoh ovo, davno napisano na drugoj temi, ali nestalo u akciji [You must be registered and logged in to see this image.] pa.. neka ga ovde..gde mu je mesto.. )
Svaka čast što si pronašla ovo, slatko sam se nasmejala!

Kazi , svaka cast sto si ga napisala [You must be registered and logged in to see this image.] Moje je delo [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna
determinanta


Godina : 65
Datum upisa : 06.01.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Jul 23, 2010 12:53 pm

sonia ::
Kazi , svaka cast sto si ga napisala [You must be registered and logged in to see this image.] Moje je delo [You must be registered and logged in to see this image.]
Svaka čast! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyČet Jul 29, 2010 10:10 pm

AbeNISbe! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyNed Avg 22, 2010 1:57 pm

secati- nositi [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyNed Avg 22, 2010 2:00 pm

azdisao [You must be registered and logged in to see this image.] - materijalno obezbedjen, a stalno nesto izvoljeva. [You must be registered and logged in to see this image.]

zdraka [You must be registered and logged in to see this image.] - zevzeci se okolo [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyNed Avg 22, 2010 2:55 pm

Stalno cujem, od ljudi koji zive severnije, dozu podsmeha na racun govora ljudi u Niskom kraju. Cak se poneki ljudi zbog toga stide svog naglaska, pa pokusavaju da ga vestacki izmene.
Smatram da je to obelezje naseg kraja, i da ga, ne samo, ne treba potiskivati, vec i ocuvati.
Mozda ljudima sa severa grubo ili seljacki zvuci ovaj nacin govora, ali recimo, nama sa juga, nacin govora Vojvodine deluje smesno, da ne kazem malo gay, onako razvucen i usporen, pa se ne podsmevamo ( bar ne javno [You must be registered and logged in to see this image.] )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Avg 23, 2010 11:23 pm

ovomi-onomi [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Avg 23, 2010 11:46 pm

Nislije su poznate po onome kad kazu uzrecicu Be!

VIC:

Pita Bg-djanin Nisliju na nekim testovima za odgovor da mu sapne i kaze:
"Tebra koji je odgovor"

Nislija:
"C be"

Beogradjanin zbunjeno:
"C ili be"?

Nislija ponovo:
"C be"

Beogradjanin opet:
"C ili be ne razumem"

Nislija ljutito:
"A be C be"!



[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Avg 23, 2010 11:53 pm

Čair (tur.) ako se ikada iko zapitao kako je Čair dobio ime, dobio je po turskoj reci koja u prevodu znaci livada, pasnjak.

( inf. za one koji znaju sta je Čair [You must be registered and logged in to see this image.] )










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava
cojle


Location : Kumova slama
Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Avg 23, 2010 11:55 pm

A Ćele kula? 55555











Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Avg 23, 2010 11:59 pm

cojle ::
A Ćele kula? 55555



Potrazite pod Nis ( gradovi) [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptySub Avg 28, 2010 4:09 pm

Da je Vuk bio iz okoline Nisa, da li bi onda niski dijalekt bio najpravilniji? Da li bi se onda svi prilagodjavali govoru juga? [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
njushkalo_
Glavni opservator
njushkalo_


Location : daleko od tebe
Datum upisa : 27.12.2007

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptySub Avg 28, 2010 5:07 pm

Ispal si mi iz bremeneci

aj prevedi ovo

:329340:
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptySub Avg 28, 2010 5:12 pm

njushkalo_ ::
Ispal si mi iz bremeneci

aj prevedi ovo

:329340:


[You must be registered and logged in to see this image.] Pa taj se izraz koristi malo isocnije od Nisa, nisam ekspert, pa nam reci... [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
njushkalo_
Glavni opservator
njushkalo_


Location : daleko od tebe
Datum upisa : 27.12.2007

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptySub Avg 28, 2010 5:17 pm

Nevesto , idi si na otradiju , porazmisli pa se vrni.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptySub Avg 28, 2010 5:21 pm

kurajber je mitsko biće koje je inače otac omžikuru,deda surdepaču,paradeda sukurdovu,čukundeda kurlebalu,navrndeda kurđupu,kurđel askurđelu,askurđel kurđulu,kurđup navrndedi,kurlebalo čukundedi,sukurdov paradedi,surdepač dedi,omžikur ocu i tebi verovatno dodje neki k....


[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Sep 03, 2010 7:17 pm

-To se znalo jos pre rat- sofer napred,putnici pozadi.


-Sto se ne prcalo ne moz' se ni kozi.

-Cu te iznabadam k'o seljak pritke u paradajz. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Sep 03, 2010 7:19 pm

-Budalu i vrzano kuce izede! [You must be registered and logged in to see this image.]


- Na sirotinju i zec diza patku!

-Od pijanog i lud bega!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Sep 03, 2010 7:22 pm

-Leglo mi pivo k'o na budalu samar!

-Taj tvoja glava nije za dve noge! [You must be registered and logged in to see this image.]

- Pred staru patku i staru pusku nikad se ne trti, nikad se ne zna kad ce opali. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc
slatkicass


Godina : 62
Location : (zlutala negde.....u mashti)
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Sep 03, 2010 7:24 pm

[quote="sonia"]-Budalu i vrzano kuce izede! [You must be registered and logged in to see this image.]


- Na sirotinju i zec diza patku!



smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Sep 03, 2010 9:08 pm

Ovo je čist spisak turcizama.A i neki izrazi nisu čisto niški,već se koriste i u Šumadiji i ostalim delovima Srbije.Vrlo malo,možda tek par su niški izrazi,npr, ono iz Zone Zamfirove,
Kuče u čakšire
To niko drugi ne koristi.
A čim znam da su moji baba i deda iz okoline Bograda koristili neki od pomenutih izraza,ona je možda seljački,ali nije sve što je seljačko iz NIša.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Sep 03, 2010 9:21 pm

Hm, to sto su pojedini izrazi cisti tucizmi, ne znaci da ne spadaju u govor niskog kraja.
Nisam po zanimanju lingvista, ne izucavam poreklo izraza, niti prisvajam , nit' pa oduzimam.
Ovi izrazi su u sirokoj upotrebi u niskom kraju, i mislim da se drugde, ako ne, ono retko upotrebljavaju, pa tako i ostadose niski ( il ' bar niskog kraja).



PS. - Kvo si se upleja ko pile u kucinu?
- Sedi disi i za disi nisi!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Sep 03, 2010 11:06 pm

-Magare se ebe dok je u blato [You must be registered and logged in to see this image.]

-Zelen si bre ko gusce govno! [You must be registered and logged in to see this image.]

-Al' ga lozi ko cetnik slamu! [You must be registered and logged in to see this image.]

-Iskezio se k'o pregazeno kuce! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda
debilko


Godina : 61
Location : Moskva
Datum upisa : 22.06.2009

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Sep 03, 2010 11:10 pm

E ova poslednja četiri jesu.
Ali gore,one sve reči se jako mnogo koriste svugde.Bar u okolini Bg znam sigurno.










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Sep 03, 2010 11:14 pm

-U bre, kaki si, ko da te mutna Morava izbacila!

-Zaeban si ko kratko cebe!


-Dreme ko sojka na jugovinu


Propao ki muda kroz cepane gace [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Sep 03, 2010 11:17 pm

debilko ::
E ova poslednja četiri jesu.
Ali gore,one sve reči se jako mnogo koriste svugde.Bar u okolini Bg znam sigurno.



Ako dubinski prostudiras, moz' se desi da su i u okolini Bg sve doseljenici sa juga [You must be registered and logged in to see this image.] ( salim se, moguce je)










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPet Sep 03, 2010 11:20 pm

-Izduo se od alkohol k'o pcelarski pripravnik [You must be registered and logged in to see this image.]

-Usiljija se ki prvence olovku [You must be registered and logged in to see this image.]

-Sta klimas ko konj na prazna jasla? [You must be registered and logged in to see this image.]

-Kuj se od mleko ispeka, taj i na jogurt duva [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptySub Sep 04, 2010 9:23 pm

- Napailja se ki bubamara na 'ektar detelinu [You must be registered and logged in to see this image.]


- Cu te zgazim ko Fap zabu [You must be registered and logged in to see this image.]


- Lakse zub iz glavu da mu izvadis, nego dinar iz dzep [You must be registered and logged in to see this image.]

- Budale se ne seju, one same nicaju [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Aurora Borealis


Datum upisa : 17.12.2009

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyNed Sep 05, 2010 2:46 pm

hoce li neko meni da objasni sta im ga to dodje zazuljena....ili vec tako nesto.... 55555
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptyPon Sep 06, 2010 7:02 pm

Aurora Borealis ::
hoce li neko meni da objasni sta im ga to dodje zazuljena....ili vec tako nesto.... 55555



[You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptySre Sep 15, 2010 7:14 pm

Kol'ko je mrsav, mesina mu se zalepIla za grbInu! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptySre Sep 15, 2010 7:19 pm

Izginusmo k'o macici na sapunjavu dasku! [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 EmptySre Sep 15, 2010 11:25 pm

Trese se od stra', k'o pi'tije na slavu [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   kako - Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KNJIŽEVNOST I JEZIK :: JEZIKOVA JUHA :: LINGVISTIKA-
Skoči na: