DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.
Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 BFuWx

DOBRO NAM DOŠLI !


DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-
 
PrijemPORTALLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Obrve-Kako ih održavate?

Ići dole 
+15
Sibila_
dusicaa
Aurora Borealis
zirafa
Tea
svilanaasvaltu
determinanta
Najmilija
doctorr67
babajaro
raspolozena
Lily
Oci-ANDJELA
cojle
Kijara-brm
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator
Kijara-brm


Godina : 44
Location : 𝐹 - 𝐴𝑁 - 𝑇 - 𝐴𝑆 - 𝑇 𝐼 𝐶
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 EmptyPet Okt 02, 2009 11:55 am

First topic message reminder :

Kako održavate svoje obrve?
Kakav oblik obrva imate ili pokušavate napraviti?
Jel crtate obrve? Na dosta devojaka vidim kako crtaju obrve i to još sa crnom olovkom ili tušem...Mnogo dolazi do izražaja... Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 Affraid



Da li preferirate deblje ili tanke obrve?










Nekad tako komplikovana,a tako jednostavna,ali uvek jedinstvena ღ.






Every girl can be a Princess and a Warrior. 👑
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži

AutorPoruka
Kijara-brm
Glavni Administrator
Glavni Administrator



Datum upisa : 21.12.2008

Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 EmptyČet Jan 23, 2014 1:47 am

Pred ogledalom s Anom: obrve i sve o njima
Naučite sve o uređivanju i popunjavanju obrva
Obrve su okvir lica i mislim da oči puno više dođu do izražaja kad ta osoba ima lijepo uređene obrve. U zadnjih nekoliko godina postala sam pravi fanatik što se tiče tih malih čupavih "stvorenja" i u ovom sam vam videu odlučila pokazati kako ih uređujem i popunjavam. Nadam se da će vam biti od pomoći i da ćete naučiti bar nešto novo. ;)

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 EmptySub Okt 17, 2015 9:53 pm




Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي



Datum upisa : 02.12.2012

Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 EmptyNed Okt 18, 2015 12:55 pm

Ni sama ne znam koliko sam puta pokusala da savladam ovaj metod cupanja obrva, ali mi ne ide!
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda



Datum upisa : 20.12.2011

Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 EmptyNed Okt 25, 2015 7:25 pm

Od kako sam ovo videla pokušavala sam u par navrata da i sama primenim, ali iako deluje lako, ja sam antitalenat. Ima neka caka možda?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 EmptyNed Okt 25, 2015 8:13 pm

Mona Liza uopšte nema obrve, a interesovanje za gledanjem njenog lika ne jenjava. Ozbiljno razmišljam da je kopiram sminka
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي



Datum upisa : 23.03.2008

Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 EmptyPet Dec 11, 2015 7:27 pm

Dva pravila:
- obrve jesu sestre, ali nisu bliznakinje
- ne crtaj obrve ako si imala dvojku iz likovnog  migg
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma



Datum upisa : 20.06.2008

Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 EmptySub Dec 12, 2015 9:12 am

Odem ja jednom mjesecno na to odrzavanje...dovoljno...svaki put mi neka druga druga radi....to je ono,aj koja je slobodna sad...svakako je to 10 minuta posla...pa se zadesi i ona sto mete salon ....velim si,neka,nije to mudrost velika....odradi ona to...vidim ja malo sam cudna...velim si,frisko...bice bolje....dodjem kuci i sin me gleda...pa gleda...pa gleda.
Mama,aj bogati,kad budes htjela sljedeci put,vodim te ja svome frizeru.... smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre



Datum upisa : 19.01.2008

Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 EmptySub Dec 12, 2015 11:08 am

Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 PLINSKI-RUCNI-BRENER_slika_O_23236285
spite spite spite

Kako se održava ....pa nećemo ih valjda čupati kao žene ? 
Makazice,gust češalj ,pa onaj olovka -trimer  .
Ali, prava je muka ,kada "ne vidite" ,tj nosite naočari . 
Onda je to pravo mučenje ,verujte . Skineš malo ...pa staviš naočari ,pa opet "skidaš" ......jer od njih ne možete "prići" . 

Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 43111_mark11
Nazad na vrh Ići dole
https://danubius.forumsr.com/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★



Datum upisa : 17.02.2010

Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 EmptySub Dec 12, 2015 11:14 am

Ja planirala danas da svratim do salona, ali kad procitah Astrin post. .. pa jos subota. ..radi bar 5 pocetnika. .. neka, sledece sedmice cu ipak. ..kod moje Melek.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
sonia


Godina : 50
Location : my world
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 EmptyČet Mar 17, 2016 10:28 pm

bosankaa ::
Ja planirala danas da svratim do salona, ali kad procitah Astrin post. .. pa jos subota. ..radi bar 5 pocetnika. .. neka, sledece sedmice cu ipak. ..kod moje Melek.

Turkinja, rekla bih?  Malak- melek- Andjeo- Andjela   :948208144:

Turkinje i Arapkinje su zakon za to...

Ovde ih nema mnogo, a ja sam ozbiljno razmisljala da u Srbiji uradim japansko isrtavanje, tj. zakazala sam bila, ali nisu pristale, posto mora da se obnovi u roku od mesec dana , da bi trajalo celu godinu. Najbolje je sto izgleda sasvim prirodno, a i to je sansa da naucics kako da ih cupasa sama ( plevis okolo srteza i to je to  :brdski2: )...Pa, ajd' drugi put...










Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 CfsOgIw
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Obrve-Kako ih održavate?   Obrve-Kako ih održavate? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Obrve-Kako ih održavate?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» RADITE LI "NA SEBI "?
» hik???kako cu kuci?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽENSKA POSLA :: WELLNESS CENTAR :: LEPOTA-
Skoči na: